Pożyczka Koliber recenzja oferty oraz opinie klientów

Ocena klientów Zobacz opinie
0%

Pożyczka Koliber oferowała swoim klientom krótkoterminowe pożyczki online. Obecnie serwis jest nieaktywny i za jego pośrednictwem nie ma już możliwości wnioskowania o pożyczkę.

W przypadku chęci uzyskania dodatkowego wsparcia finansowego, zachęcamy do wypełnienia formularza na naszej stronie.

Pożyczkowy Portal

Pożyczka Koliber - Dane kontaktowe

Siedziba firmySiedziba firmy: ul. Poznańska 61, 20-731 Lublin
TelefonTelefon: 533 19 76 75
Godziny pracyGodziny pracy:
E-mailE-mail: info@pozyczkakoliber.pl

Weryfikacja w bazach dłużników

bik
big
erif
krd
kbig
kaczmarski
crif
Brak weryfikacji w bazach.

Dane firmy FK Sp. z o.o.

Kapitał zakładowy:
KRS: 0000667716
NIP: 7123335894
REGON: 36682385000000

Zalety i wady firmy Pożyczka Koliber

Pożyczka Koliber – Pożyczki przez internet

Pożyczka Koliber to idealna oferta dla osób, które nie potrzebują wysokiej kwoty pożyczki oraz mogą pozwolić sobie na szybkie wyregulowanie zaciągniętych należności. Maksymalna kwota chwilówki wynosi 1200 zł. Firma nie sprawdza swoich klientów w bazach dłużników typu BIK czy BIG. Oznacza to, że akceptuje również otrzymane wnioski od osób zadłużonych. Pożyczkodawca nie udziela darmowych chwilówek. Nie ma również żadnych promocji ani rabatów dla swoich klientów. Do 14 dni roboczych od momentu podpisania umowy pożyczkobiorca ma prawo od odstąpienia od podpisanej umowy. Klient może stwierdzić, że jednak nie jest mu potrzebna pożyczka. Takie sytuacje przewiduje pożyczkodawca.

Pożyczka Koliber – Ogólne warunki

Pożyczkobiorcą w Pożyczki Koliber może zostać każda osoba, która posiada ważny dowód tożsamości i tym samym ukończyła 18 lat. Musi również posiadać zameldowanie na terenie Polski. Pożyczkodawca będzie prosił klienta o wysłanie dokumentów m.in. potwierdzającego źródło stałych dochodów. Może być to emerytura, renta, umowa o pracę lub zlecenie. Firma akceptuje zaległości, które posiadają osoby wpisane w rejestrze osób zadłużonych (BIK). Aby uzyskać pożyczkę, należy wypełnić wniosek online, który znajdziemy na stronie firmy.

Pożyczka Koliber – Pożyczka krok po kroku

Krokiem do uzyskania pożyczki w Pożyczki Koliber jest wysłanie wniosku online oraz dostarczenie dokumentów potwierdzających stały dochód klienta. W formularzu zobowiązani jesteśmy o podanie naszych danych osobowych, jak: imię i nazwisko, PESEL, adres e-mail oraz w tym miejscu również wpisujemy informację na temat źródła dochodu. Po otrzymaniu pozytywnej decyzji musimy wykonać przelew weryfikacyjny na numer rachunku pożyczkodawcy. Kwota przelewu ma wynosić symboliczny 1 grosz. Również wysyłamy pożyczkodawcy podpisane dokumenty na adres e-mail, z którego dostaliśmy umowę do podpisania. Jeżeli wykonamy wszystkie kroki prawidłowo, na naszym rachunku bankowym powinny pojawić się pieniądze.

Pożyczka Koliber – Koszty pożyczki

Reprezentatywny przykład pożyczki:

Zaciągając 1000 zł, na spłatę zobowiązania do 61 dni, koszty są następujące: RRSO – 427,80%. Całkowita kwota do spłaty wyniesie – 1315 złotych.

Pożyczka Koliber – Opinie

Firma Koliber oferuje pożyczki dla osób, które są w stanie spłacić swoje zobowiązania w krótkim terminie. Bez względu na wybraną przez pożyczkobiorcę kwotę czas spłaty należności jest niezmienny i wynosi 61 dni. Koliber opinie zawierają informacje na temat szybkiego procesu weryfikacji wniosku i wydania pozytywnej lub negatywnej decyzji. Czas oczekiwania podawany na oficjalnej stronie firmy wynosi 24h. Dodatkową zaletą dla osób zadłużonych w innych instytucjach będzie brak wpływu wyniku weryfikacji w systemie BIK na przyznanie czy odrzucenie dokumentów wnioskodawcy. Pozytywną odpowiedź ze strony Koliber Pożyczki można otrzymać, jeśli osoba posiada stały dochód w formie pensji, renty albo emerytury. Jednak wymóg minimalnej kwoty źródła utrzymania postrzegany jest przez klientów jako dodatkowe ograniczenie. Jeśli podstawę utrzymania stanowią emerytury lub renty, próg wynosi 1000 złotych. Natomiast kiedy środki finansowe zapewnia umowa o pracę, dolna granica wzrasta do 1800 złotych. Użytkownicy forów internetowych podkreślają również dostępność pożyczki dla osób na terenie całej Polski. Pieniądze przekazane przez Koliber Pożyczki klient może przeznaczyć na dowolny cel. Dodatkowe informacje można znaleźć w porównywarkach pożyczek: Pożyczkowy Portal, pożyczka portalpl czy sowa finansowa.

Pożyczka Koliber – Obsługa klienta

Rozwiązaniem dla osób, które preferują system “bez wychodzenia z domu” jest wypełnienie wniosku przez stronę Koliber online. Następnie należy dostarczyć odpowiednią dokumentację, a po akceptacji formularza dokonać przelewu weryfikacyjnego na konto firmy. Wszystko odbywa się drogą internetową, co wpływa na komfort klienta i gwarantuje możliwość wypełnienia i złożenia wniosku w dowolnym momencie. Siedziba firmy znajduje się w Lublinie. Koliber Lublin zapewnia pożyczkobiorcą szybki kontakt z konsultantem poprzez podane w odpowiednio opisanej zakładce numeru telefonu oraz adresu e-mail. Ponadto istnieje opcja wysłania formularza kontaktowego, który zawiera tylko niezbędne pola ułatwiające dostarczenie informacji zwrotnej przez doradcę klienta.

Pamiętaj, że zostawiając komentarz pomagasz innym!
Jeśli korzystałeś już z usług firmy Pożyczka Koliber zostaw swoją opinię.

1 komentarz

R

niestety nie szanuja prywatności klienta i nie przetrzegaja RODO

00 Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie bedzie opublikowany. *wymagane pola są zaznaczone

Zobacz także...
Prześwietlamy każdą firmę pożyczkową dostępną na rynku
pożyczka koliber logo
Podobne oferty do Pożyczka Koliber
Uprzejmie informujemy, że oferta jest aktualnie nieaktywna.
Zapraszamy do zapoznania się z produktami innych pożyczkodawców!
Listę aktywnych pożyczkodawców znajdą Państwo na stronie głównej
Wybierz rodzaj informacji, której szukasz: