Premium Pożyczki recenzja oferty oraz opinie klientów

Ocena klientów Zobacz opinie
0%

Serwis Pożyczki Premium z dniem 31.12.2021 zawiesił swoją działalność do odwołania. Firma specjalizowała się w szybkich pożyczkach online, dostarczanych do domu klienta. Działała na terenie 6 województw – kujawsko-pomorskim, mazowieckim, lubiskim, wielkopolskim, pomorskim i warmińsko-mazurskim. Oferowała pożyczki od 500 zł do 10 000 zł.

W przypadku chęci uzyskania dodatkowego wsparcia finansowego, zachęcamy do wypełnienia formularza na naszej stronie.

premium pożyczki logo
Kwota
500zł - 10000zł
Okres
25 - 52 tygodnie
Pożyczkowy Portal

Premium Pożyczki - Dane kontaktowe

Siedziba firmySiedziba firmy: ul. Ziębicka 35, 60-164 Poznań
TelefonTelefon: 61 623 34 44
Godziny pracyGodziny pracy:
E-mailE-mail: biuro@premium-pozyczki.pl

Weryfikacja w bazach dłużników

bik
big
erif
krd
kbig
kaczmarski
crif
Brak weryfikacji w bazach.

Dane firmy Premium Pożyczki S.A.

Kapitał zakładowy:
KRS: 0000449031
NIP: 7792411224
REGON: 30233581800000

Zalety i wady firmy Premium Pożyczki

Premium Pożyczki – Pożyczki przez internet

Firma Pożyczki Premium funkcjonuje na rynku od 2013 roku. Swoją działalność rozpoczęła na terenie wielkopolski, ale poszerza ją również o inne miejscowości. Pożyczki ratalne dostarczane są do domu klienta i tam również podpisywana jest umowa z firmą. Maksymalna kwota, którą możemy uzyskać to 10000 zł. Czas spłaty zobowiązania rozkładamy na tygodniowe raty (18-26). Pożyczkobiorcy mają również możliwość spłacania pożyczki na konto bankowe firmy, które zostanie uwzględnione w umowie. Przedstawiciel firmy weryfikuje jedynie tożsamość klienta, dlatego ważne jest posiadanie aktualnego dowodu osobistego.

Premium Pożyczki – Ogólne warunki

Do zaciągnięcia pożyczki w Premium Pożyczki potrzebne będzie posiadanie ważnego dowodu osobistego. Jest to równoznaczne z tym, że pożyczkobiorca musi być osobą pełnoletnią, która jest również pełnoprawnym obywatelem Polski. Przedstawiciel, który zjawi się w domu klienta, będzie oczekiwał również kserokopii dowodu, dlatego lepiej przygotować sobie go wcześniej. Osoba starająca się o pożyczkę w Premium Pożyczki, musi mieszkać na terenach, które obsługuje firma. Obecnie pożyczkodawca działa na terytorium województwa wielkopolskiego oraz lubuskiego.

Premium Pożyczki – Pożyczka krok po kroku

Firma Premium Pożyczki udziela pożyczek gotówkowych z możliwością rozłożenia na tygodniowe raty. Proces zaciągnięcia pożyczki odbywa się w domu klienta. Jeżeli jesteśmy zainteresowani pożyczką mamy do wyboru trzy opcje. Pierwsza z nich to zatelefonowanie do konsultanta firmy, który dostępny jest pod numerem telefonu: +48 61 62 33 444. Kolejną opcją jest wysłanie wiadomości SMS o treści „POZYCZKA” pod numer telefonu: + 48 605 053 796. Ostatnia możliwość kontaktu z firmą to wypełnienia i wysłania formularza kontaktowego dostępnego na stronie firmy. Będziemy zobowiązani do podania następujących danych: imię i nazwisko, kod pocztowy, numer telefonu, adres e-mail, kwota pożyczki oraz czas jej spłaty. Dodatkowo musimy wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych, która znajduje się pod wnioskiem. Pozostaje nam jedynie wysłać zgłoszenie i czekać na kontakt z agentem. Konsultant oddzwoni w celu umówienia terminu spotkania w domu klienta. Jeżeli przejdziemy cały proces pomyślnie, firma dostarczy nam gotówkę do domu maksymalnie 24 godziny od momentu podpisania umowy.

Premium Pożyczki – Koszty pożyczki

Reprezentatywny przykład pożyczki:

Zaciągając 10000 zł, na okres spłaty 62 tygodnie, koszty są następujące: tygodniowa rata wynosi – 274,35 zł; RRSO 164,13%; Całkowita kwota do zapłaty 17009,70 zł. Szczegółowe koszty będą podane w umowie, którą przedstawi agent firmy, podczas spotkania.

Premium Pożyczki – Czy sprawdza BIK?

Przyjrzyjmy się jednemu z bardziej interesujących aspektów dotyczących sprawdzania wnioskującego w bazie dłużników BIK. Każdy pożyczkobiorca przed wysłaniem wniosku stara się sprawdzić wszystko na temat przyszłego pożyczkodawcy. Wiele osób wpisując i szukając “premium pożyczki opinie” znajduje różne informacje dotyczące firmy. Co jest całkiem naturalne, ponieważ chcemy dowiedzieć się jak najwięcej potrzebnych informacji o wybranej firmie. W naszym serwisie Pożyczkowy Portal znajdziemy wszystkie najważniejsze dane dotyczące Premium Pozyczka. Firma gwarantuje, że każdy klient traktowany jest w sposób indywidualny. Pożyczka dopasowana jest do potrzeb każdego pożyczkobiorcy. Firma Pożyczka Premium równo traktuje wszystkich wnioskujących, dlatego osoby, które posiadają złą historię kredytową (co oznacza, że również ich nazwisko widnieje w bazie dłużników), mają szansę na uzyskanie pożyczki chwilówki w Premium Pożyczka. Osoby zadłużone mogą wspomóc się pomocą finansową, jaką oferuje firma. W Premium Pożyczki kontakt podany jest na stronie internetowej, dlatego, jeżeli mamy jakieś szczegółowe pytania możemy skontaktować się z agentem firmy, który pomoże nam rozwiązać każdą sprawę. Kontakt telefoniczny nie jest jedyną drogą do uzyskania pomocy od przedstawiciela firmy. Samo zaciągnięcie pożyczki można uzyskać nie tylko poprzez drogę internetową. Możemy również zadzwonić lub wysłać wiadomość SMS i czekać aż ktoś z firmy skontaktuje się z nami w celu zawarcia umowy.

Firma stawia również na Social Media. Premium Pożyczki znajdziemy na Facebooku. W ten sposób możemy skontaktować się z osobami, które pomogą nam w każdej sytuacji dotyczącej pożyczek online. Pamiętajmy również, że w każdym momencie możemy zrezygnować z umowy, którą zawarliśmy z pożyczkodawcą. Mamy na to 14 dni. Jeżeli zdecydujemy się na ten krok, będziemy zobowiązani również do tego, aby wykonać przelew na konto pożyczkodawcy. Wzór odstąpienia od umowy znajdziemy w podpisanej umowie oraz po zalogowaniu się na konto klienta. Pismo wysyłamy na adres pożyczkodawcy i czekamy na jego odpowiedź.

Pamiętaj, że zostawiając komentarz pomagasz innym!
Jeśli korzystałeś już z usług firmy Premium Pożyczki zostaw swoją opinię.

3 komentarze

Marcin

Wszystko super, szybko.

10 Odpowiedz
    Marcin

    Tak korzystałem z tej firmy.

    10 Odpowiedz
Anonim

Przedstawiciel firmy nie przyjeżdża po raty tylko klika że rata pożyczki nie zapłacona i tak co tydzień bez żadnego kontaktu po prostu klika i koniec to jest złodziejstwo

10 Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie bedzie opublikowany. *wymagane pola są zaznaczone

Zobacz także...
Prześwietlamy każdą firmę pożyczkową dostępną na rynku
premium pożyczki logo
500zł - 10000zł
Kwota
25 - 52 tygodnie
Okres
Podobne oferty do Premium Pożyczki
Uprzejmie informujemy, że oferta jest aktualnie nieaktywna.
Zapraszamy do zapoznania się z produktami innych pożyczkodawców!
Listę aktywnych pożyczkodawców znajdą Państwo na stronie głównej
Wybierz rodzaj informacji, której szukasz: