Mini Capital recenzja oferty oraz opinie klientów

Ocena klientów Zobacz opinie
0%

Mini Capital specjalizuje się w udzielaniu pożyczek ratalnych do 24 miesięcy. Maksymalna kwota, jaka jest dostępna w ofercie firmy, wynosi 6000 zł. Właścicielem firmy jest Mini Money z siedzibą w Warszawie, przy ulicy Grzybowskiej 87. Innymi usługami firmowymi, które posiada firma to Dopożyczka, jak również 1credit.pl

W przypadku chęci uzyskania dodatkowego wsparcia finansowego, zachęcamy do wypełnienia formularza na naszej stronie.

mini capital logo
Kwota
100zł - 6000zł
Okres
od 1 do 24 miesięcy
Pożyczkowy Portal

Mini Capital - Dane kontaktowe

Siedziba firmySiedziba firmy: ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
TelefonTelefon:
Godziny pracyGodziny pracy:
E-mailE-mail: kontakt@minicapital.pl

Weryfikacja w bazach dłużników

bik
big
erif
krd
kbig
kaczmarski
crif
Brak weryfikacji w bazach.

Dane firmy Mini Money sp.z o.o.

Kapitał zakładowy:
KRS: 0000627479
NIP: 5272774474
REGON: 36493831300000

Zalety i wady firmy Mini Capital

Mini Capital – Pożyczki przez internet

Proces zaciągnięcia pożyczki ratalnej odbywa się całkowicie online, bez konieczności wychodzenia z mieszkania. Dzięki takiemu rozwiązaniu jesteśmy w stanie szybko uzyskać potrzebną kwotę gotówki na nasz rachunek bankowy. W Mini Capital jesteśmy w stanie zaciągnąć od 1000 zł do 6000 zł. Okres spłaty należności waha się pomiędzy 1 a 24 miesiącami. Wszystko zależne jest od nas, to my wybieramy kwotę i czas spłaty zobowiązania na wirtualnym kalkulatorze dostępnym na stronie firmy. Pierwsza pożyczka do 2000 zł jest całkowicie za darmo. Oczywiście tyczy się to nowych klientów, którzy jeszcze nie nawiązywali z firmą żadnej umowy. Oznacza to, że pożyczając 2000 zł, oddajemy pożyczkę bez dodatkowych kosztów. Całkowita kwota pożyczki, którą będziemy musieli spłacić to 2000 zł. Firma nie wymaga od pożyczkobiorcy żadnych zaświadczeń oraz zastaw.

Mini Capital – Ogólne warunki

Klientem Mini Capital muszą spełniać odpowiednie warunki, jak w każdej firmie zajmującej się udzielaniem pożyczek, czy chwilówek online. Pożyczkobiorca musi być osobom pełnoletnią, zdolną do wykonywania czynności prawnych. Sprawdzana jest historia kredytowa klienta, oraz to czy występuje jego nazwisko w rejestrach dłużników. Osoby zadłużone niestety nie mają szans na zaciągnięcie pożyczki ratalnej w Mini Capital. Obowiązkowe, jest przelanie 1 grosza na konto firmy. Kwota ta będzie również zwrócona. Firma w ten sposób sprawdza, czy dane osobowe klienta są poprawne.

Mini Capital – Pożyczka krok po kroku

Korzystanie z serwisu Mini Capital jest całkowicie darmowe. Zaciągnięcie pożyczki ratalnej odbywa się za pośrednictwem internetu. Na wirtualnym kalkulatorze wybieramy kwotę pożyczki, jaką zamierzamy zaciągnąć, oraz czas jej spłaty. Klikamy „weź pożyczkę”. Pojawi się nam mały formularz, który będziemy zobowiązani wypełnić. Podajemy: imię i nazwisko, numer telefonu oraz adres e-mail. Wniosek zostanie zweryfikowany w bazach dłużników. Jeżeli nie widniejemy na liście w BIK czy BIG, uzyskamy raczej pozytywną odpowiedź od pożyczkodawcy. Podczas procesu zaciągnięcia pożyczki, będziemy poproszeni o przelanie 1 grosza w celu weryfikacji naszych danych osobowych. Jeżeli przejdziemy cały proces pomyślnie, pozostanie nam jedynie czekanie na należności od firmy.

Mini Capital – Koszty pożyczki

Reprezentatywny przykład dla pierwszej pożyczki w Mini Capital:

kwota pożyczki 2000 zł; RRSO 0%; oprocentowanie stałe w skali roku 0%; koszt pożyczki 0 zł; kwota do spłaty 2000 zł; umowa na 60 dni.

Reprezentatywny przykład dla kolejnej pożyczki w Mini Capital:

kwota pożyczki 1500 zł; RRSO 73%;  oprocentowanie stałe w skali roku 0%; koszt pożyczki 765 zł; kwota do spłaty 2265 zł; umowa na 9 miesięcy.

Pamiętaj, że zostawiając komentarz pomagasz innym!
Jeśli korzystałeś już z usług firmy Mini Capital zostaw swoją opinię.

1 komentarz

on

TO NIE JEST POŻYCZKODAWCA TYLKO BROKER!!!

00 Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie bedzie opublikowany. *wymagane pola są zaznaczone

Zobacz także...
Prześwietlamy każdą firmę pożyczkową dostępną na rynku
mini capital logo
100zł - 6000zł
Kwota
od 1 do 24 miesięcy
Okres
Podobne oferty do Mini Capital
Uprzejmie informujemy, że oferta jest aktualnie nieaktywna.
Zapraszamy do zapoznania się z produktami innych pożyczkodawców!
Listę aktywnych pożyczkodawców znajdą Państwo na stronie głównej
Wybierz rodzaj informacji, której szukasz: