Kilka słów o serwisie pozyczkowy-portal.pl

Pożyczkowy-portal.pl to serwis o tematyce finansowej, którego głównym zadaniem jest rzetelne przedstawianie ofert pożyczkowych, kredytowych i innych ofert związanych z szeroko pojętym światem finansów. Każda oferta jest stale aktualizowana, a czytelnicy mogą pozostawić na stronie produktu własną, nieocenzurowaną opinię. Pożyczkowy-portal.pl spełnia zarazem rolę forum dyskusyjnego o produktach finansowych.

oferty które m.in. porównuje pozyczkowy-portal.pl

Dzięki nam konsumenci mogą bardziej świadomie dokonać wyboru firmy pożyczkowej czy banku i zaoszczędzić pieniądze wybierając bardziej korzystny produkt finansowy. Oprócz pożyczek i kredytów online opisujemy też produkty takie jak karty kredytowe, kredyty hipoteczne, lokaty i konta bankowe. 

Drugą funkcją portalu jest dostarczanie jasnych i rzetelnych informacji o zagadnieniach finansowych. Nasz blog tworzą dziennikarze i specjaliści z zakresu ekonomii, finansów i prawa. Na bieżąco śledzimy również najważniejsze wydarzenia mogące mieć wpływ na życie finansowe Polaków. Działamy w interesie naszych czytelników doradzając jak dbać o finanse osobiste i ostrzegając przed nieuczciwymi firmami. 

Na Pożyczkowym-portalu można znaleźć m.in:

Właściciel serwisu – spółka MarkOnline

Serwis pożyczkowy-portal.pl jest częścią firmy MarkOnline.
MarkOnline to spółka powołana przez Jakuba Grzybowskiego i Piotra Kaima,
którzy działają w e-biznesie już od ponad 12 lat. 

Jakub Grzybowski

Jakub Grzybowski

Co-Founder

Fintech MarkOnline został założony w 2016 roku. Obszary działalności spółki to m.in: marketing online, afiliacja i pośrednictwo finansowe.
Firma jest wydawcą serwisów internetowych takich jak pożyczkowy-portal.pl, ale też:

wpieramyfirmy.pl logo

WspieramyFirmy
Portal dla polskich przedsiębiorców. Doradzamy jak założyć i prowadzić działalność gospodarczą, wyjaśniamy zawiłości prawne i podatkowe.

pozyczka-ratalna.pl logo

pozyczka-ratalna.pl
Porównywarka pożyczek ratalnych. To autorski agregator pożyczek pozwalający użytkownikom na automatyczne znalezienie oferty najlepiej odpowiadającej potrzebom pożyczkobiorcy.

Dane firmy:

MarkOnline sp. z o.o. 
REGON: 365215226 
NIP: 5252673149 
KRS: 0000632902

Adres:
Prosta 70 
00-838 Warszawa