Vippo recenzja oferty oraz opinie klientów

Ocena klientów Zobacz opinie
0%

Vippo to firma z polskim kapitałem, która specjalizuje się w udzielaniu pożyczek na raty online. Obecnie strona firmy jest nieaktywna i serwis nie umożliwia już zaciągania pożyczek.

W przypadku chęci uzyskania dodatkowego wsparcia finansowego, zachęcamy do wypełnienia formularza na naszej stronie.

Pożyczkowy Portal

Vippo - Dane kontaktowe

Siedziba firmySiedziba firmy: ul. Prosta 36, 53-508 Wrocław
TelefonTelefon: 22 376 00 76
Godziny pracyGodziny pracy:
E-mailE-mail: kontakt@vippo.pl

Weryfikacja w bazach dłużników

bik
big
erif
krd
kbig
kaczmarski
crif
Brak weryfikacji w bazach.

Dane firmy Vippo Sp. z o. o.

Kapitał zakładowy:
KRS: 0000669289
NIP: 5272801231
REGON: 36682607300000

Zalety i wady firmy Vippo

Vippo – Pożyczki przez internet

Kto może otrzymać pożyczkę w Vippo? Należy spełnić następujące warunki: pracować w Polsce i być obywatelem Rzeczpospolitej Polskiej, posiadać miejsce zamieszkania na terenie naszego kraju oraz ważny dowód osobisty i aktywny numer telefonu komórkowego. Przede wszystkim należy wypełnić wniosek na stronie internetowej pożyczkodawcy i zapoznać się z umową oraz formularzem informacyjnym. Pamiętaj, że aby otrzymać pozytywną decyzję kredytową, musisz posiadać co najmniej 25 lat!

Pieniądze otrzymujemy na podany we wniosku numer konta bankowego wskazanego w umowie pożyczki. Co ważne, Vippo nie wymaga zaświadczenia o zatrudnieniu i zarobkach. Jak szybko otrzymamy pieniądze? To zależy od banku obsługującego rachunek, który podaliśmy podczas składania wniosku. Na pewno pieniądze otrzymamy najpóźniej w ciągu 24 godzin od momentu właściwego zaksięgowania przelewu weryfikacyjnego.

Vippo – Ogólne warunki

Pożyczka do 10 000 zł pomoże nam sfinansować nawet większych planów, takich jak remont kuchni, naprawa samochodu, zakup nowego sprzętu RTV i AGD. Ponadto do załatwienia wszelkich formalności wystarczy jedynie dowód osobisty, telefon komórkowy oraz adres e-mail. Pożyczkodawca gwarantuje, że decyzja zostanie udzielona od ręki. Natomiast pieniądze trafią na konto pożyczkodawcy już w ciągu 24 godzin!

Pożyczkodawca Vippo zaznacza, że chce, aby ich klient poczuł się jak VIP, zarówno poprzez wysokiej jakości obsługę i profesjonalne podejście. Na pewno pożyczki w Vippo są wygodne, ponieważ cały proces wnioskowania odbywa się przez Internet. Warto dodać, że Vippo posiada certyfikat Odpowiedzialnego Pożyczkodawcy oraz certyfikat KPF – Konferencja Przedsiębiorstwa Finansowych w Polsce.

Vippo – Pożyczka krok po kroku

Jak złożyć wniosek o pożyczkę ratalną w Vippo?

1.Klikamy w przycisk Złóż wniosek, po czym zostaniemy przekierowani na stronę serwisu Vippo.

2.Następnie za pomocą kalkulatora kosztów określamy, jaką sumę chcemy pożyczyć i na jak długo. Możemy wnioskować o kwoty w przedziale od 1000 zł do 10000 zł. Najlepszą informacją, która może przekonać niezdecydowanych klientów do Vippo jest bardzo elastyczny system ratalny. Zakres miesięcznych rat to od 6 do 36 miesięcy. Zobowiązanie finansowe w Vippo można więc spłacać nawet przez 3 lata.

3.Po określeniu sumy pożyczki oraz czasu spłaty przeglądamy koszty i warunki finansowe, po czym klikamy w przycisk „Weź pożyczkę”.

4.Zostaniemy przeniesieni do formularza wniosku, w którym potwierdzamy kwotę, którą chcemy pożyczyć oraz okres kredytowania. Poniżej zobaczymy tabelę z kosztami, wysokość raty, pożyczkę i ostateczny koszt. Vippo przedstawia warunki finansowe bardzo przejrzyście, więc klient nie musi obawiać się ukrytych opłat. Można również zobaczyć harmonogram spłaty pożyczki i pobrać go na swój dysk twardy komputera lub kartę pamięci telefonu komórkowego.

5.Po wpisaniu Imienia i Nazwiska, adresu e-mail oraz numeru telefonu, otrzymamy SMS-em specjalny kod, który musimy potwierdzić dane rejestracyjne.

6.Następnie przechodzimy do uzupełnienia danych adresowych i danych szczegółowych.

7.Potwierdzamy wniosek przelewem rejestracyjnym na wskazany numer konta bankowego i czekamy na decyzję. Firma zawsze przekazuje informację o statusie wniosku.

Vippo – Koszty pożyczki

Reprezentatywny przykład pożyczki:

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 95,40%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 3000,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 5602,73 zł, oprocentowanie stałe 10,00%, całkowity koszt kredytu 2602,73 zł (w tym: jednorazowa opłata przygotowawcza 840,00 zł; comiesięczna opłata administracyjna 60,00 zł-łącznie 1440 zł, odsetki 322,73 zł), 23 miesięczne raty równe po 233,43 zł i ostatnia 24. rata w wysokości 233,84 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 09.10.2018 r. na reprezentatywnym przykładzie. Udzielenie pożyczki jest uzależnione od pozytywnej oceny zdolności kredytowej.

Jak to wygląda w praktyce?  Gdy weźmiemy 5000 zł na 6 miesięcy, do spłaty pozostanie nam kwota w wysokości 7146,89 zł. Co więcej, należy liczyć się z dużymi kosztami pożyczki, gdy wybierzemy długi czas spłaty. Maksymalna kwota 6000 zł pożyczki na 12 miesięcy to całkowita kwota do zapłaty o ponad połowę większa od sumy pożyczki.

Vippo – Jaka może być przyczyna odrzucenia wniosku o pożyczkę?

Złożyłeś wniosek o pożyczkę, ale został odrzucony? Zastanawiasz się, dlaczego firmy pożyczkowe odmawiają udzielenia pożyczki? Przyjrzeliśmy się temu zagadnieniu nieco bliżej. Jednym z podstawowych powodów, przez które nasz wniosek o pożyczkę może zostać odrzucony, będzie nasza zła historia kredytowa. Firma Vipo Pożyczki sprawdza swoich klientów w bazach osób zadłużonych m.in. w Biurze Informacji Krajowej (BIK), ERIF oraz BIG Informonitor, KRD, ZBP. W przypadku odrzucenia wniosku firma informuje wnioskującego o jego negatywnej decyzji. W Vippo kontakt jest telefoniczny, to konsultant dzwoni do pożyczkobiorcy, aby przekazać mu informację, czy pożyczka została przyznana, czy odrzucona. Możemy jednak zaznaczyć, że Vippo nie jest pożyczką dla osób zadłużonych. Jeżeli natomiast uzyskamy pożyczkę, musimy pamiętać o konsekwentnej spłacie zobowiązania, ponieważ braku dokonania wpłaty może właśnie skutkować tym, że firma Vipo sp. z o.o. pożyczki zgłosi nasze dane osobowe do baz dłużników. W przyszłości możemy mieć przez to problem z uzyskaniem kolejnej pożyczki, ponieważ sporo firm nie udziela pożyczek dla osób figurujących w bazach dłużników. Dodatkowo, pożyczkodawca może wszcząć postępowanie windykacyjne i sądownicze, za które koszty będzie musiał ponieść klient.

Vippo – Opinie

Vippo pożyczki oferuje pożyczki ratalne do 6000 zł. Zainteresowała Cię oferta firmy? Zobacz – Vippo opinie. Zaletą pożyczki w firmie Vippo jest na pewno długi okres spłaty zobowiązania. Spłatę pożyczki możemy rozłożyć aż na 12 równych rat. Firma ceni sobie czas swoich klientów, dlatego decyzja o przyznaniu pożyczki następuje w szybkim czasie. Wiele osób na forach internetowych chwali sobie kontakt z pożyczkodawcą. Pożyczkobiorcy uważają firmę Vippo za dobrą i uczciwą instytucję. W Vippo nie znajdziemy żadnych ukrytych dodatkowych kosztów, wszystko opisane jest w przejrzysty i prosty sposób. Pożyczka nie jest przeznaczona dla osób figurujących w bazach dłużników.

Pamiętaj, że zostawiając komentarz pomagasz innym!
Jeśli korzystałeś już z usług firmy Vippo zostaw swoją opinię.

8 komentarzy

xyz

Prawie wszystko co tu jest napisane jest redagowane przez pracowników.Same pozytywne opinie.Jezeli ktoś jest solidny to umożliwi sprawdzenie statusu na stronie.Vippo tego nie robi.Na dodatek kłamią.Złozyłem już odpowiednia skargę.Owszem wziąłem u nich pozyczke i miałem opóźnienia w spłacie.Odsprzedali mój dług do innej firmy ale…..umiescili mnie na internetowej liście „dług na sprzedaz”
Nie wycofuja tego a mój dług juz dawno jest sprzedany i należycie spłacany
Naprawde omijac z daleka.Klient nie wie ile jeszcze ma spłacac bo nie można tego sprawdzić.Przy udzielaniu sa bardzo mili .Potem jak ktos chce porozmawiac czy sprawdzic status pozyczki …..bezczelni.Stanowczo odradzam

00 Odpowiedz
JestOK

Firme oceniam 4/5. Nie miełem zadnych problemow. Na stronie znajduje sie kalkulator, ktory jasno pokazuje z jakimi kosztami mamy do czynienia. Firma jest uczciwa i wyklada kawe na lawe. Nie mialem problemu ze znalezienie potrzebnych informacji, wszystko jest zamieszczone na stronie.

00 Odpowiedz
luz123

Na początku dziwiłem się, że jeszcze nie ma za dużo opinii, ponieważ moim zdaniem firma Vippo – pożyczka od nich – jest bardzo dobra, jeśli nie jedna z lepszych jeśli chodzi o pożyczki ratalne. Nie wymagają zaświadczenia o zatrudnieniu, więc super, a pieniądze wypłacają szybko. Długa spłata i dogodne raty, więc na luzie można wszystko spłacić.

00 Odpowiedz
Aga

Wymagania dużo większe niż w banku a jakość słaba jak na wysoką cenę pożyczki i przez internet.Nie polecam dużo wnioskow odrzucają nie wiadomo z jakich powodów szkoda energii lepiej poszukać kogoś bardziej elastycznego.

00 Odpowiedz
stalyklientd2

Polecam ta firmę! Miła obsługa i szybka decyzja. Dodatkowy plus, to to, że pożyczka jest w niezmiennych ratach, więc nie muszę się o nic martwić. Dla mnie była to kluczowa sprawa, która wpłynęła na moją decyzję. Miła obsługa, brałam już od nich trzy razy i chyba wezmę kolejny, zobaczymy, czy znajdę pracę.

00 Odpowiedz
mechanik12

Dobra firmeka, maiłem spore problemy finansowe ostatnim czasem, bo zepsuł mi się samochód, a w domu robiłem remont. No niestety bez auta u mnie na wsi to jak piłkarz bez nogi. Ale Vippo uratowało mi skóre.

00 Odpowiedz
staruszka

Na pewno dużym minusem firmy jest fakt, że pożyczka jest dostępna dopiero gdy mamy ukończone 25 lat. Ja na szczęście mogłam sobie na to pozwolić, gdy potrzebowałam paru groszy na wyjazd na wakacje. Sprawnie przeliczyłam wartość pożyczki, na kalkulatorze strony, czy ta pożyczka w ogóle mi się opłaca. W szybkim czasie został rozpatrzony wniosek i można było jechać ze spokojem na wymarzony urlop.

00 Odpowiedz
Maja

Pożyczka Vippo to mój numer jeden. Tak, to chwilówka, ale dzięki niej nie musiałam czekać z remontem mieszkania, gdy zalał mnie sąsiad. Pożyczka online jest dostępna dla każdego, także dla osób wpisanych do BIK, którym banki odmawiają kredytu. U mnie istotny był czas, bo pieniądze były następnego dnia.

00 Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie bedzie opublikowany. *wymagane pola są zaznaczone

Zobacz także...
Prześwietlamy każdą firmę pożyczkową dostępną na rynku
vippo logo
Podobne oferty do Vippo
Uprzejmie informujemy, że oferta jest aktualnie nieaktywna.
Zapraszamy do zapoznania się z produktami innych pożyczkodawców!
Listę aktywnych pożyczkodawców znajdą Państwo na stronie głównej
Wybierz rodzaj informacji, której szukasz: