Pożyczkom recenzja oferty oraz opinie klientów

Ocena klientów Zobacz opinie
0%

Pożyczkom jest marką pożyczkową udzialającą pożyczek przez internet. Poprzednio należała do spółki SMS Kredyt, jednakże aktualnie właścicielem serwisu jest Loando Direct sp. z o.o. Strona firmy istnieje, jednakże nie ma możliwości wnioskowania o pożyczkę online.

W przypadku chęci uzyskania dodatkowego wsparcia finansowego, zachęcamy do wypełnienia formularza na naszej stronie.

Pożyczkowy Portal

Pożyczkom - Dane kontaktowe

Siedziba firmySiedziba firmy: ul. Prosta 68, 00-838 Warszawa
TelefonTelefon:
Godziny pracyGodziny pracy:
E-mailE-mail: formularz kontaktowy

Weryfikacja w bazach dłużników

bik
big
erif
krd
kbig
kaczmarski
crif
Brak weryfikacji w bazach.

Dane firmy Loando Direct Sp. z o.o.

Kapitał zakładowy:
KRS: 0000624003
NIP: 7010588866
REGON: 364737833

Zalety i wady firmy Pożyczkom

Pożyczkom – Pożyczki przez internet

Pożyczkodawcą jest znana firma SMS Kredyt Sp. z o. o. Pożyczkom udziela pożyczek za pomocą telefonu komórkowego. Możemy otrzymać 3000 zł nawet na 30 miesięcznym rat. To bardzo długi okres czasu dla niewielkiej sumy. Dlatego trzeba zdawać sobie sprawę, że wnioskując o maksymalną kwotę 3000 zł na 30 dni, kwota do spłaty wyniesie nawet więcej niż 50% pożyczonej kwoty! Ponad 6000 zł.

Pożyczkom – Ogólne warunki

Na stronie głównej pożyczkodawcy mamy do dyspozycji wirtualne suwaki, którymi określamy interesującą nas kwotę pożyczki oraz czas, na jaki chcemy wziąć zobowiązanie finansowe. Pożyczkom przygotował dla klienta maksymalnie 3000 zł na 30 miesięcy. Obok suwaków możemy poznać dokładne koszty pożyczki. Przedstawione są następujące parametry: Całkowita kwota pożyczki, okres pożyczki, min. i maks. okres spłaty, RRSO, Maksymalne RRSO, Odsetki od kwoty pożyczki, Prowizja, Data pierwszej raty, Data ostatniej raty, Całkowita kwota do zapłaty.

Pożyczkom – Pożyczka krok po kroku

Na stronie głównej Pożyczkom, po wybraniu interesującej nas kwoty oraz czasu spłaty klikamy w przycisk „Weź pożyczkę”, po czym przechodzimy do następnej karty. W kolejnym kroku czeka nas wypełnienie formularza rejestracyjnego. Jesteśmy zobowiązani do podania podstawowych danych. Gdy wyślemy nasz wniosek, czekamy na potwierdzenie SMS-em i odpowiedź, czy nasz wniosek został pozytywnie rozpatrzony czy też nie. Jeśli decyzja jest pozytywna, zadzwoni do nas konsultant firmy, aby ustalić szczegóły umowy i odpowiedzieć na wszelkie dodatkowe pytania. I oczywiście zawrzeć umowę. Po przyznaniu pożyczki, pieniądze możemy odebrać w placówce Poczty Polskiej lub w oddziale Banku Pekao S.A.

Pożyczkom – Koszty pożyczki

Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla reprezentatywnego przykładu pożyczki w wysokości 3000 zł na okres 24 miesięcy wynosi 106,84%. Pożyczka spłacana w równych ratach kapitałowo-odsetkowych w wysokości 244,65 zł z oprocentowaniem stałym w wysokości 10,00% rocznie, odsetkami od kwoty pożyczki w wysokości 321,15 zł oraz prowizją w wysokości 2550,00 zł. Całkowita kwota do spłaty przez konsumenta to 5871,15 zł.

Pamiętaj, że zostawiając komentarz pomagasz innym!
Jeśli korzystałeś już z usług firmy Pożyczkom zostaw swoją opinię.

13 komentarzy

Monika

Pożycz-kom jakoś mnie nie zachwyciło. Musiałam udać się na pocztę, żeby odebrać pieniążki. Na pewno dobra opcja dla tych co nie mają konta z różnych względów ale nie każdemu po drodze. Formalności OK ale koszty pożyczki zdecydowanie za wysokie w porównaniu do wysokości pożyczki. Okres spłaty też dość długi i to chyba jedyny plus jak dla mnie.

00 Odpowiedz
Paula

Pożycz-kom to nie dal mnie. Długi okres spłaty ale za to pożyczka niska.

00 Odpowiedz
Dolar

Pożycz-kom ma właśnie tę zaletę, że jako jedna z nielicznych firm pożyczkowych pozwala na odebranie kasy na poczcie. Mi to było akurat na rękę, bo nie mam swojego konta bankowego. Miałem trudne przejścia z komornikami i stwierdziłem, że je likwiduję. Odbieranie pieniędzy na poczcie jest super. Same formalności też OK, ale koszty zdecydowanie za wysokie.

00 Odpowiedz
Mira:)

Nie wiem dlaczego niektóre firmy nie korzystają z nowoczesnych rozwiązań… Nie chodzi o to, że narzekam na Pożycz-kom bo udzielili mi pożyczki i jestem za to wdzięczna, ale czy nie można wymyślić lepszego sposobu na odbiór pieniędzy? Przecież można by było je przelać na konto, a nie odbierać na poczcie…

00 Odpowiedz
Karo

nie mówię, że odbieranie pieniędzy na poczcie jest wygodne, bo wydaje mi sie, że to akurat pożycz-kom mogloby dopracować, ale poza tym nie mam zastrzeżeń. Mimo tej poczty, wszystko przebiega bardzo sprawnie. Zresztą mnie tam gotówka nie przeszkadza, nie wszędzie można płacić kartą i przynajmniej bank nie pobiera żadnych pieniędzy i wiemy, jaką dokładnie kwota dysponujemy. Moja ocena to mocne 4!

00 Odpowiedz
Zibi

Pożycz-kom jest naprawdę rzetelną firmą, ja skorzystałem i nie narzekam

00 Odpowiedz
olaaaa

Nie zgodzę się z komentującymi, którzy twierdzą, że to droga pożyczka w Pożyczkom jest droga. Ja nie żałuję podjętej decyzji o zadłużeniu się właśnie w tej firmie. Cały proces jej udzielenia odbył się jak z bicza strzelił, a ja mogłem cieszyć się spłatą zaległych rat kredytu, bo właśnie na to wziąłem szybka pożyczkę w Pożyczkom. Z całego serca polecam i będę zachęcąc znajomych i rodzinę do skorzystania z oferty!

00 Odpowiedz
marek

Pożyczyłem maksymalną kwotę czyli 3000 złotych. Przez telefon, bez żadnych utrudnień. Marek

00 Odpowiedz
Lulka

Nie wiem czym się tu zachwycac, bo Pożyczkom jest bardzo drogi, w porównaniu z innymi firmami. Nawet się przez chwilę zastanawiałam czy od nich brać, ale dobrze, że porównałam, bo wpadłabym, jak śliwka w kompot! Moim zdaniem, lepiej poszukać nawet na tej tu stronie inne firmy, które dadzą lepsze warunki!

00 Odpowiedz
Sabina

A mnie ta opcja z pieniędzmi na poczcie nie przekonuje. pozycz-kom n ie jest dla mnie:/

00 Odpowiedz
Aga i Borys

Pożyczkom nie potrzebuje konta bankowego i to dla nas było najlepsze polecamy ja z meżem!

00 Odpowiedz
Grzesiek

pozyczkom spełniło moje oczekiwania, bardzo szybko dostalem pieniędze, żadnych kłopotów ze spłatą. bez obaw można brać u nich pożyczke

00 Odpowiedz
wnuk

Moja babcia poprosiła mnie, żebym zostawił za nią komentarz. Ona jak się uprze to nie ma przebacz. Ostatnio też się uparła, że kupi sobie nowy telewizor. Oczywiście chciałem jej pomóc, wybrać najlepszy i kupić jaki trzeba. Zarabiam całkiem ok, więc pewnie bym tego wydatku nawet nie poczuł, ale babcia się uparła. Poszła do jakiegoś sklepu RTV za moimi plecami, sprzedawca coś jej tam doradził, ale z jej emerytury, to telewizora od razu nie była w stanie kupić, więc zamiast mi powiedzieć, zapytała sąsiadkę, a ta na poczcie widziała reklamę, Pożycz-komu, a że u nich załatwia się wszystko przez telefon, a pieniądze odbiera na poczcie, to zanim w weekend przyjechałem do babci, na szafce stał już nowy telewizor. Dla niej super, bo samodzielnie wszystko ogarnęła w tydzień, ja myślę, że gdyby mi powiedziała, to trwałoby to jeszcze krócej i pewnie by nie przepłaciła, ale ona się cieszy i jest z siebie bardzo dumna.

00 Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie bedzie opublikowany. *wymagane pola są zaznaczone

Zobacz także...
Prześwietlamy każdą firmę pożyczkową dostępną na rynku
pożyczkom logo
Podobne oferty do Pożyczkom
Uprzejmie informujemy, że oferta jest aktualnie nieaktywna.
Zapraszamy do zapoznania się z produktami innych pożyczkodawców!
Listę aktywnych pożyczkodawców znajdą Państwo na stronie głównej
Wybierz rodzaj informacji, której szukasz: