SMS Kredyt recenzja oferty oraz opinie klientów

Ocena klientów Zobacz opinie
0%

SMS Kredyt była marką należącą do spółki SMS Kredyt. Zgodnie z aktualnym odpisem KRS, spółka została wykreślona z rejestru w dniu 08.08.2012. Strona SMS Kredyt nadal działa, ale informuje klientów, że obecnie działalność pożyczkowa została wstrzymana, a spółka przekształciła się w nową o nazwie Kreos sp. z o.o.

W przypadku chęci uzyskania dodatkowego wsparcia finansowego, zachęcamy do wypełnienia formularza na naszej stronie.

Pożyczkowy Portal

SMS Kredyt - Dane kontaktowe

Siedziba firmySiedziba firmy: ul. Św. Mikołaja 8-11, V piętro, 50-125 Wrocław
TelefonTelefon: 717 193 303
Godziny pracyGodziny pracy:
E-mailE-mail: smskredyt@smskredyt.pl

Weryfikacja w bazach dłużników

bik
big
erif
krd
kbig
kaczmarski
crif
Brak weryfikacji w bazach.

Dane firmy SMS Kredyt Sp. z o.o.

Kapitał zakładowy:
KRS: 0000610035
NIP: 8971731029
REGON: 020558301

Zalety i wady firmy SMS Kredyt

SMS Kredyt – Pożyczki przez internet

Sms Kredyt udziela pożyczek ratalnych przez Internet, w wygodnej formie wnioskowania, bez wychodzenia z domu. Klient Sms Kredyt może liczyć na maksymalną kwotę o wartości 7000 zł i wygodne, elastyczne raty do 30 miesięcy. Decyzja o przyznaniu pożyczki zapada nawet do 15 minut, a pieniądze w szybkim tempie lądują na koncie bankowym klienta.

SMS Kredyt – Ogólne warunki

Jakie warunki należy spełnić, by otrzymać pożyczkę ratalną w Sms Kredyt? Oferta SMS Kredyt skierowana jest do osób znajdujących się w wieku 20-80 lat, posiadających nr PESEL, mogących wykazać się stałym źródłem dochodu i stałym miejscem zamieszkania, nie posiadających negatywnej historii kredytowej w bazach Biur Informacji Gospodarczej oraz BIK S.A. Wniosek można złożyć w stu procentach przez Internet lub również poprzez telefon, dzwoniąc na numer 71 719 33 33. Konsultanci pracują w dni robocze od 8.00 do 18.00. Pożyczkę można wziąć także w placówce firmy u pośrednika finansowego lub za pomocą sms-a.

SMS Kredyt – Pożyczka krok po kroku

Jak wziąć pożyczkę ratalną w Sms Kredyt za pośrednictwem Internetu? Musimy najpierw odwiedzić stronę pożyczkodawcy smskredyt.pl. Na stronie głównej za pomocą wirtualnych suwaków ustawiamy sumę pieniędzy, jaką chcemy pożyczyć oraz czas spłaty zobowiązania. Minimalna kwota na jaką możemy złożyć wniosek to 1000 zł, a maksymalna dostępna kwota to 5000 zł. Natomiast czas spłaty to najmniej 3 miesiące, najwięcej 30 miesięcy. Skąd tak długi okres spłaty? Sms Kredyt udziela pożyczek wieloratalnych. Wnioskujemy przez Internet, klikając na przycisk „Weź pożyczkę”, po czym rejestrujemy się w serwisie, podając imię, nazwisko, pesel, numer telefonu komórkowego oraz adres e-mail. Musimy zaznaczyć wymagane zgody. JEśli posiadamy rachunek bankowy w którymś z tych banków – PKO BP, PEKAO SA, BZWBK, ING – po akceptacji naszego wniosku pieniądze powinny błyskawicznie znaleźć się na naszym rachunku. Warto również wiedzieć, że KRD, EFRIF, BIG Infomonitor, BIK to bazy, z których korzysta Sms Kredyt w celu sprawdzenia naszej zdolności kredytowej. Dlatego warto wcześniej zadbać o pozytywną historię spłat zobowiązań finansowych. Niestety Sms Kredyt nie umożliwia obecnie przesunięcia terminu spłaty pożyczki. Jeśli klient spóźnia się ze spłatą, firma prosi o kontakt z ich konsultantem, aby zaproponować najlepsze rozwiązanie.

SMS Kredyt – Koszty pożyczki

Reprezentatywny przykład pożyczki:

Dla kwoty pożyczki o wartości 3 000 zł udzielonej na 24 miesiące, spłacanej w równych ratach kapitałowo-odsetkowych z oprocentowaniem stałym w wysokości 10 % rocznie oraz opłatą operacyjną wnoszącą 2550,00 zł, kwota raty wynosi 244,65 zł, całkowity koszt pożyczki wynosi 2 871,15 zł, całkowita kwota do spłaty to 5 871,15 zł. RRSO dla przykładowej pożyczki wynosi 106,84%. Minimalny okres spłaty pożyczki to 3 miesiące, a maksymalny to 30 miesięcy.

Maksymalne RRSO:

Maksymalna rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) wynosi 538,05% . Podana wartość odnosi się do przykładowej pożyczki 2 000 zł udzielonej na okres 3 miesięcy. Rata miesięczna dla takiej pożyczki wynosi 894,45 zł, całkowita kwota do spłaty to 2682,69 zł.

Wpłaty należy uiszczać na numer rachunku podany w Umowie pożyczki za pomocą przelewu (bankowość elektroniczna) lub dokonując płatności w dowolnym banku, na Poczcie Polskiej. Płacąc na Poczcie czy też w Agencji Opłat należy pamiętać, że pieniądze mogą dotrzeć do pożyczkodawcy dopiero po 3 dniach roboczych.

Pamiętaj, że zostawiając komentarz pomagasz innym!
Jeśli korzystałeś już z usług firmy SMS Kredyt zostaw swoją opinię.

13 komentarzy

karol

W Sms Kredyt wszystko jest niezwykle proste i intuicyjne. Mają czytelne warunki pożyczki, brak jakichkolwiek haczyków, wiem, bo wziąłem od nich kilka tysięcy złotych. Jedyny mankament widze w tym, że nie ma możliwości przedłużenia okresu spłaty, to może odstraszac niektórych klientów. Ale przy tak wielu plusach jeden minus to nic 🙂 ze swojej strony mogę polecić firmę Sms Kredyt.

00 Odpowiedz
Renata

Wszystko dobre co polskie więc SMS Kredyt to solidna polska firma. Spełnia oczekiwania swoich klientów, a wypłaty środków na koncie można dokonać praktycznie wszędzie. Bardzo szybka decyzja kredytowa, już po 15 minutach pieniążki były na koncie. Mają także dogodne warunki i można rozłożyć zadłużenie na 30 dogodnych rat bez ograniczeń.

00 Odpowiedz
Monika

Szkoda , że nie mają możliwości przedłużenia terminu spłaty. Ale i tak to solidna firma.

00 Odpowiedz
P.P.

SMS Kredyt ma to do siebie, że wypłaty środków można dokonać na poczcie. Mi to pasuje, bo nie mam swojego konta bankowego. To może dziwne w dzisiejszych czasach, ale mam swoje powody. Faktem jest to, że opisywana tu firma jest jedną z niewielu, która sprostała moim wymaganiom. Jestem wymagającym klientem, a ona dała mi dokładnie tego, czego oczekiwałem. Polecam innym, tak samo wymagającym, jak ja sam 🙂

00 Odpowiedz
klaudiusz

W Sms Kredyt pożyczam od lat. serdecznie polecam :))))))

00 Odpowiedz
Łucja

Od dłuższego czasu rozglądałam się za jakimś kredytem bo chciałam zapisać się na kurs prawa jazdy, a nie miałam żadnych odłożonych oszczędności. O Sms Kredyt dowiedziałam się z neta i wstępnie spodobała mi się ich oferta, ale jak zobaczyłam, że nie mają pierwszej darmowej pożyczki to zrezygnowałam z wysyłania wniosku – przecież teraz większość firm to oferuje.

00 Odpowiedz
Tokarz

SMS-Kredyt jest OK, skorzystałem raz, ale nie zrobiłbym tego ponownie, bo trocę brakuje mi możliwości przedłużenia terminu spłaty

00 Odpowiedz
ingway

Z sms kredyt skorzystałem za namową koleżanki z pracy. Dowiedziałem się, ze moja dziewczyna jest w ciąży i najpierw się ucieszyłem a potem? Panika! Przecież ja mam mieszkanie w ogóle nieprzystosowane do chowania w nim dziecka! Póki więc wydatki na dziecko nie są jeszcze ogromne (mały ma przyjść na świat w marcu), to pozyczyłem i szybko za to dostosowałem mieszkanie. Pokój dziecięcy też już gotowy!

00 Odpowiedz
jordan

nie bez powodu firma ma tylu klientów,naprawdę są uczciwi, można pożyczac nawet większą gotówkę

00 Odpowiedz
matka

SMS kredyt mi pomogło… jak trzeba kasę na już to warto do nich…

00 Odpowiedz
Ola1906

Szkoda, że sms kRedyt nie ma darmowej pożyczki, ale skorzystałam i i tak jestem zadowolona, ja polecam 🙂

00 Odpowiedz
Mąż_w opałach

Ostatnio podpadłem mocno swojej żonie i chciałem jej to w jakiś sposób wynagrodzić. Niestety nie miałem nic na koncie nawet na kwiatki. Nie wiedziałem co w tej sytuacji zrobić. Zbychu, mój kumpel powiedział bym tak się nie martwił tą swoją żoną a jak tak bardzo chcę jej coś kupić na przeprosiny, a brak mi kasy to żebym słał wniosek pożyczkowy do SMS Kredyt. Jego kuzynka już z tej firmy korzystała i sobie bardzo chwaliła. Nie miałem innego wyjścia i poszedłem za rada kumpla. Wniosek złożyłem, pieniądze dostałem i żonę udobruchałem bukietem z 500 róż.

00 Odpowiedz
Zbyszko z Wawy

W końcu jakaś polska firma, wśród zalewu tych zagranicznych. Polski kapitał to jednak polski kapitał. A samo wnioskowanie o pożyczkę było bezproblemowe.

00 Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie bedzie opublikowany. *wymagane pola są zaznaczone

Zobacz także...
Prześwietlamy każdą firmę pożyczkową dostępną na rynku
sms kredyt logo
Podobne oferty do SMS Kredyt
Uprzejmie informujemy, że oferta jest aktualnie nieaktywna.
Zapraszamy do zapoznania się z produktami innych pożyczkodawców!
Listę aktywnych pożyczkodawców znajdą Państwo na stronie głównej
Wybierz rodzaj informacji, której szukasz: