Zaimo recenzja oferty oraz opinie klientów

Ocena klientów Zobacz opinie
0%

Zaimo była firmą udzielającą pożyczek przez Internet. Aktualnie strona firmy pożyczkowej istnieje, jednakże nie ma możliwości wnioskowania o pożyczkę. Zaimo należy do spółki Kreditech Polska, która zgodnie z aktualnym odpisem KRS ogłosiła upadłość w dniu 30.08.2021.

W przypadku chęci uzyskania dodatkowego wsparcia finansowego, zachęcamy do wypełnienia formularza na naszej stronie.

Pożyczkowy Portal

Zaimo - Dane kontaktowe

Siedziba firmySiedziba firmy: ul. Prosta 32, 00-838 Warszawa
TelefonTelefon: 718 811 030
Godziny pracyGodziny pracy:
E-mailE-mail: info@zaimo.pl

Weryfikacja w bazach dłużników

bik
big
erif
krd
kbig
kaczmarski
crif
Brak weryfikacji w bazach.

Dane firmy Kreditech Polska Sp. z o.o.

Kapitał zakładowy:
KRS: 0000429058
NIP: 5252534005
REGON: 146209184

Zalety i wady firmy Zaimo

Zaimo – Pożyczki przez internet

Co powinno skłonić nas do tego, by skorzystać z oferty Zaimo? Niewątpliwie to, że serwis jest częścią potężnej grupy kapitałowej Kreditech SSL GmbH z siedzibą w Hamburgu. Taki partner strategiczny sprawia, że pożyczki finansowe są w pełni bezpieczne i udzielane przez firmę, która od lat szczyci się dużymi sukcesami na rynku usług finansowych. Oznacza też, że wszystkie niezbędne procedury (odbywające się na komputerze i urządzeniu mobilnym) są w pełni bezpieczne i przebiegają dość sprawnie. Warto podkreślić, że korporacja, o której mowa nieustannie powiększa swój zasięg na terenie całego świata. Dba zatem o swój nieustanny rozwój, co oznacza, że nie jest efemerydą, co do której należy mieć jakiekolwiek obawy. Profesjonaliści zajmujący się obsługą klienta działają na pięciu, największych rynkach świata: Meksyku, Czechach, Hiszpanii, Rosji, Indiach i Polsce. Co jeszcze, zgodnie ze swoją strategią, oferuje Zaimo? Przede wszystkim wygodę. Wniosek o pożyczkę można złożyć z dowolnego miejsca na świecie. Uwagę zwraca, zgodnie z wiadomościami zawartymi na stronie, bezpieczeństwo, które towarzyszy każdemu etapowi starania się o przyznanie dodatkowych środków. Warto dodać, że nasze dane są chronione na każdym etapie starania się o dodatkowe pieniądze. Ponado w celu skontaktowania się z obsługą klienta możemy użyć kilku różnych dróg do uzyskania najważniejszych dla nas informacji. Wiadomo, że to właśnie one są, w dzisiejszych czasach, najważniejsze. Firma szczyci się również swoją elastycznością w podejściu do każdego kontrahenta. Dlatego, niezależnie od naszych potrzeb finansowych, możemy być pewni, że zostaną one zaspokojone.

Zaimo – Ogólne warunki

Ten, kto zdecyduje się na skorzystanie z usług Zaimo, musi wiedzieć, że powinien spełnić szereg stawianych mu wymagań. Czego one dotyczą? Pożyczkobiorca musi mieć minimum 18 lat, a więc być osobą pełnoletnią i legitymującą się dowodem osobistym, bo to właśnie on stanowi główny dokument służący do weryfikacji danych. Co za tym idzie, osoba ta powinna posiadać polskie obywatelstwo i otwarte konto bankowe, na które przelane zostaną przyznane środki. Posłuży ono również do wykonania, wymaganego procesem aplikacyjnym, przelewu weryfikacyjnego. Ponadto należy mieć dostęp do jednego z podstawowych urządzeń umożliwiających dostęp do Internetu: komputera, tabletu lub smartfona. To wszystko!

Zaimo – Pożyczka krok po kroku

Procedura ubiegania się o pożyczkę gotówkową w Zaimo nie różni się niczym od ofert firm konkurencyjnych. Cechuje ją zatem prostota, dzięki której wszystkie formalności załatwia się nad wyraz szybko. Co musimy zrobić, krok po kroku? W pierwszej kolejności należy, na stronie głównej, wybrać interesującą nas kwotę pożyczki i odpowiednią miesięczną, ratę. Później klikamy „Aplikuj teraz”. Wtedy poproszeni zostaniemy o udzielenie odpowiedzi na kilka najważniejszych pytań na nasz temat. Cały proces przebiega dość sprawnie i nie zabiera zbyt wiele czasu. Po uzupełnieniu wniosku pozostaje nam jedynie oczekiwać na jego akceptację. Jeśli został zatwierdzony, otrzymamy wstępną, niezobowiązującą dla nas ofertę, w której określone zostaną wszystkie najważniejsze dane dotyczące zaciąganej pożyczki. Dokument taki możemy zmodyfikować lub odrzucić, czyli anulować. Jeśli jednak przesłana propozycja odpowiada naszym potrzebom, wystarczy, że podpiszemy ją online i wyślemy do pożyczkodawcy.

Zaimo – Koszty pożyczki

Na stronie Zaimo ciężko znaleźć przykład reprezentatywny, na którym można byłoby się oprzeć w celu uzyskania danych o kosztach pożyczki. Informacje te są po prostu niedostępne. Należy zatem przypuszczać, że każdorazowo oferta dopasowywana jest do każdego kolejnego wnioskodawcy. Wszystkie informacje na temat dodatkowych opłat otrzymamy zatem we wstępnej umowie, która wysłana zostanie do nas pocztą elektroniczną. Ustalenia te nie są dla nas wiążące, więc dopiero po otrzymaniu dokumentu możemy podjąć ostateczną decyzję. Pomocą posłużą nam również osoby pracujące przy obsłudze infolinii. Warto skierować do nich nurtujące nas pytania.

Pamiętaj, że zostawiając komentarz pomagasz innym!
Jeśli korzystałeś już z usług firmy Zaimo zostaw swoją opinię.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie bedzie opublikowany. *wymagane pola są zaznaczone

Zobacz także...
Prześwietlamy każdą firmę pożyczkową dostępną na rynku
zaimo logo
Podobne oferty do Zaimo
Uprzejmie informujemy, że oferta jest aktualnie nieaktywna.
Zapraszamy do zapoznania się z produktami innych pożyczkodawców!
Listę aktywnych pożyczkodawców znajdą Państwo na stronie głównej
Wybierz rodzaj informacji, której szukasz: