Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.
Oferta nieaktywna!

Oferta nieaktywna. Klienci tej firmy wybierali również:

Zaimo

1
3 głosów
Maksymalna kwota pożyczki: 10 000 zł
Weź pożyczkę
w Zaimo

Zaimo - Opinie

Zaimo jest firmą wyznającą proste i uniwersalne zasady dotyczące nowoczesnej bankowości. Działa tak, by odpowiedzieć na najważniejsze potrzeby osób ubiegających się o wsparcie finansowe. Odznacza się prostymi, przejrzystymi zasadami działania i dużą elastycznością względem wnioskodawcy. Określa się jako skuteczna alternatywa wobec tradycyjnych, stacjonarnych banków. Ma w swojej ofercie rozwiązania finansowe dostępne w pełni online. Są one również dopasowane do potrzeb każdego, indywidualnego klienta. Tym samym z usług tych skorzysta zapewne każdy, komu zależy na możliwie jak najszybszym rozwiązaniu tymczasowych problemów finansowych. Wszystko to w pełni online, bez konieczności wychodzenia z domu. Te wszystkie właściwości sprawiają, że Zaimo jest dokładnie tym, czego potrzebuje człowiek w dynamicznie zmieniającym się świecie.

Zaimo - Pożyczki przez internet

Co powinno skłonić nas do tego, by skorzystać z oferty Zaimo? Niewątpliwie to, że serwis jest częścią potężnej grupy kapitałowej Kreditech SSL GmbH z siedzibą w Hamburgu. Taki partner strategiczny sprawia, że pożyczki finansowe są w pełni bezpieczne i udzielane przez firmę, która od lat szczyci się dużymi sukcesami na rynku usług finansowych. Oznacza też, że wszystkie niezbędne procedury (odbywające się na komputerze i urządzeniu mobilnym) są w pełni bezpieczne i przebiegają dość sprawnie. Warto podkreślić, że korporacja, o której mowa nieustannie powiększa swój zasięg na terenie całego świata. Dba zatem o swój nieustanny rozwój, co oznacza, że nie jest efemerydą, co do której należy mieć jakiekolwiek obawy. Profesjonaliści zajmujący się obsługą klienta działają na pięciu, największych rynkach świata: Meksyku, Czechach, Hiszpanii, Rosji, Indiach i Polsce. Co jeszcze, zgodnie ze swoją strategią, oferuje Zaimo? Przede wszystkim wygodę. Wniosek o pożyczkę można złożyć z dowolnego miejsca na świecie. Uwagę zwraca, zgodnie z wiadomościami zawartymi na stronie, bezpieczeństwo, które towarzyszy każdemu etapowi starania się o przyznanie dodatkowych środków. Warto dodać, że nasze dane są chronione na każdym etapie starania się o dodatkowe pieniądze. Ponado w celu skontaktowania się z obsługą klienta możemy użyć kilku różnych dróg do uzyskania najważniejszych dla nas informacji. Wiadomo, że to właśnie one są, w dzisiejszych czasach, najważniejsze. Firma szczyci się również swoją elastycznością w podejściu do każdego kontrahenta. Dlatego, niezależnie od naszych potrzeb finansowych, możemy być pewni, że zostaną one zaspokojone.

Zaimo - Ogólne warunki

Ten, kto zdecyduje się na skorzystanie z usług Zaimo, musi wiedzieć, że powinien spełnić szereg stawianych mu wymagań. Czego one dotyczą? Pożyczkobiorca musi mieć minimum 18 lat, a więc być osobą pełnoletnią i legitymującą się dowodem osobistym, bo to właśnie on stanowi główny dokument służący do weryfikacji danych. Co za tym idzie, osoba ta powinna posiadać polskie obywatelstwo i otwarte konto bankowe, na które przelane zostaną przyznane środki. Posłuży ono również do wykonania, wymaganego procesem aplikacyjnym, przelewu weryfikacyjnego. Ponadto należy mieć dostęp do jednego z podstawowych urządzeń umożliwiających dostęp do Internetu: komputera, tabletu lub smartfona. To wszystko!

Zaimo - Pożyczka krok po kroku

Procedura ubiegania się o pożyczkę gotówkową w Zaimo nie różni się niczym od ofert firm konkurencyjnych. Cechuje ją zatem prostota, dzięki której wszystkie formalności załatwia się nad wyraz szybko. Co musimy zrobić, krok po kroku? W pierwszej kolejności należy, na stronie głównej, wybrać interesującą nas kwotę pożyczki i odpowiednią miesięczną, ratę. Później klikamy „Aplikuj teraz”. Wtedy poproszeni zostaniemy o udzielenie odpowiedzi na kilka najważniejszych pytań na nasz temat. Cały proces przebiega dość sprawnie i nie zabiera zbyt wiele czasu. Po uzupełnieniu wniosku pozostaje nam jedynie oczekiwać na jego akceptację. Jeśli został zatwierdzony, otrzymamy wstępną, niezobowiązującą dla nas ofertę, w której określone zostaną wszystkie najważniejsze dane dotyczące zaciąganej pożyczki. Dokument taki możemy zmodyfikować lub odrzucić, czyli anulować. Jeśli jednak przesłana propozycja odpowiada naszym potrzebom, wystarczy, że podpiszemy ją online i wyślemy do pożyczkodawcy.

Zaimo - Koszty pożyczki

Na stronie Zaimo ciężko znaleźć przykład reprezentatywny, na którym można byłoby się oprzeć w celu uzyskania danych o kosztach pożyczki. Informacje te są po prostu niedostępne. Należy zatem przypuszczać, że każdorazowo oferta dopasowywana jest do każdego kolejnego wnioskodawcy. Wszystkie informacje na temat dodatkowych opłat otrzymamy zatem we wstępnej umowie, która wysłana zostanie do nas pocztą elektroniczną. Ustalenia te nie są dla nas wiążące, więc dopiero po otrzymaniu dokumentu możemy podjąć ostateczną decyzję. Pomocą posłużą nam również osoby pracujące przy obsłudze infolinii. Warto skierować do nich nurtujące nas pytania.

Pożyczasz101
Czas (miesięcy)222
Rata11
Oddajesz202

Zaimo - Dane firmy

 • + 48 71 881 10 30
 • info@zaimo.pl
 • Pożyczkodawcą jest Kreditech Polska Sp. z o.o., ul. Prosta 32, 00-838 Warszawa.
  KRS: 0000429058
  NIP: 5252534005
  REGON: 146209184
 • Godziny otwarcia:
  pn. – pt.: 9.00 – 18.00
  sb. – nd.: Nieczynne

Zalety

 • Wysoka kwota pożyczki (10 tysięcy złotych)
 • Prosty i szybki proces aplikowania o gotówkę
 • Oferta dostępna dla osób od 18 roku życia

Wady

 • Sprawdzają wszystkie dostępne bazy dłużników
 • Aplikacja mobilna jest niedopracowana
 • Brak informacji o kosztach pożyczki

Ocena

1 (20%)
3 głosów

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.