Loans 4 Players recenzja oferty oraz opinie klientów

Ocena klientów Zobacz opinie
0%

Loans 4 Players  firma pozabankowa, która oferuje długoterminowe pożyczki ratalne online. Specjalizuje się ona w udzielaniu pożyczek dla graczy. Oczywiście o pożyczkę mogą wnioskować nie tylko gracze, jednak firma kieruje swoją ofertę przede wszystkim do osób, które chcą uzyskać dodatkowe finansowanie na przykład na zakup konsoli. Cały proces zaciągnięcia pożyczki odbywa się online, bez konieczności wychodzenia z domu.  Loans 4 Players należy do spółki IPF Polska Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, przy ulicy Al. Jerozolimskie 136. Również do IPF należą znane firmy, takie jak Hapipożyczki oraz Provident.

W przypadku chęci uzyskania dodatkowego wsparcia finansowego, zachęcamy do wypełnienia formularza na naszej stronie.

loans 4 players logo
Kwota
2000zł - 15 000zł
Okres
od 6 do 24 mies.
Pożyczkowy Portal

Loans 4 Players - Dane kontaktowe

Siedziba firmySiedziba firmy: Al. Jerozolimskie 136, 02-305 Warszawa
TelefonTelefon:
Godziny pracyGodziny pracy:
E-mailE-mail:

Weryfikacja w bazach dłużników

bik
big
erif
krd
kbig
kaczmarski
crif
Brak weryfikacji w bazach.

Dane firmy IPF Polska Sp. z o.o.

Kapitał zakładowy:
KRS: 0000333174
NIP: 7010191956
REGON: 141948913

Zalety i wady firmy Loans 4 Players

Loans 4 Players – Pożyczki przez internet

Loans 4 Players to pożyczki skierowane głównie do osób interesujących się grami komputerowymi. Na serwisie widnieje postać gracza, a oferta trafia szczególnie do gamerów. W tym przypadku możemy zaciągnąć pożyczkę maksymalnie do 15000 zł, ze spłatą od 3 do 36 miesięcy. Jak wiadomo, sprzęt komputerowy, jak również inne przedmioty, jakie potrzebne są dla miłośników gier komputerowych, nie należą do najtańszych. Interesujesz się gameingiem? Chcesz zakupić nowy sprzęt? Pewnie zastanawiasz się, jaki komputer do gier będzie odpowiedni? Wiele gier video można oczywiście uruchomić na zwykłych komputerach “średniej klasy”. Jednak przy profesjonalnym podejściu do grania musimy skupić się na każdym detalu. Najlepszy do gier będzie komputer stacjonarny lub specjaln laptop dla graczy, gdzie koszt takiego sprzętu przekracza obecnie 4000 zł. Musimy koniecznie zwrócić uwagę na procesor, kartę graficzną, pamięć RAM, czy płytę główną. Do kosztów musimy doliczyć zakup myszki, klawiatury, dobrej jakości słuchawek oraz pady. Całość z pewnością przekroczy 5000 zł lub nawet 6000 zł. W przypadku braku gotówki na zakup sprzętu komputerowego powstała właśnie firma Loans 4 Players udzielająca pożyczek ratalnych online do 15000 zł. Z pewnością w tej kwocie każdy miłośnik gier komputerowych znajdzie idealnie dopasowany sprzęt do swoich potrzeb.

Loans 4 Players – Ogólne warunki

Pożyczki Loans4Players są stworzone dla osób od 18 roku życia. Nie będzie potrzebne wykazanie źródła dochodu z pracy. Ważne, aby pożyczkobiorca miał obywatelstwo Polskie, oraz stałe zamieszkanie na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Jak w przypadku większości pożyczek ratalnych, klient musi posiadać również telefon komórkowy, adres e-mail, oraz własny rachunek bankowy, na który zostaną przelane pieniądze, o które składał wniosek online na stronie firmy Loans 4 Players.

Loans 4 Players – Pożyczka krok po kroku

Jesteś zawodowym lub początkującym graczem? Zainteresowała Cię pożyczka w Loans 4 Players? Zaciągnięcie pożyczki ratalnej odbywa się całkowicie online. Wystarczy, że wejdziesz na stronę i tam na wirtualnym kalkulatorze, wybierzesz odpowiednią kwotę pożyczki oraz czas jej spłaty. Możesz zaciągnąć od 800 do 15000 zł, ze spłatą do 35 miesięcy. Kolejnym krokiem jest kliknięcie “Aplikuj o pożyczkę”. Pojawi się formularz, który jesteś zobowiązany poprawnie wypełnić. Podajemy następująco: imię i nazwisko, adres e-mail, numer telefonu oraz PESEL. Dodatkowo wpisujemy nowe hasło, za pomocą którego będziemy mogli zalogować się na konto klienta. Pod wnioskiem znajduje się formularz, który warto przeczytać. Wysyłamy zapytanie i czekamy na kontakt ze strony firmy. Jeżeli decyzja o przyznaniu pożyczki będzie pozytywna, konsultant skontaktuje się i poinformuje nas o tym. Pożyczkę uzyskamy na rachunek bankowy. Teraz możemy cieszyć się nowym sprzętem komputerowym.

Loans 4 Players – Koszty pożyczki

Reprezentatywny przykład kosztów pożyczki:

Loans 4 Players: RRSO: 78,35 %, całkowita kwota pożyczki: 4 700 zł; oprocentowanie stałe: 10 % rocznie; czas obowiązywania umowy: 36 miesięcy; wysokość miesięcznych równych rat: 282,15 zł; całkowita kwota do zapłaty: 10 157,37 zł; całkowity koszt pożyczki 5 457,37 zł (w tym: odsetki 770,53 zł, prowizja 4 686,84 zł).

Loans 4 Players – Opinie

Sporo osób zadaje sobie pytanie w wynikach wyszukiwania “loans 4players opinie”. Czy wiesz już wszystko na temat tej firmy? Eksperci naszej firmy stworzyli specjalnie loans4 players opinie, aby każdy użytkownik serwisu mógł szybko uzyskać informację na temat firmy. Zacznijmy od tego, że właścicielem firmy Loans 4 Players jest IPF Polska, do której również należą tacy pożyczkodawcy jak np. Hapipożyczki, czy Provident. Firma IPF Polska działa na rynku już od ponad 130 lat. Firma stawia na jakość obsługi i zadowolenie klientów, dlatego warunki pożyczki, jaką oferuje, są całkowicie przejrzyste i bezpieczne. W 2013 roku IPF Polska zadebiutowała na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych (GPW). Siedziba firmy znajduje się w Warszawie, przy ulicy Aleje Jerozolimskie 136. Nowy projekt IPF Polska, którym są pożyczki ratalne Loan 4 Players dedykowane są dla miłośników gier komputerowych oraz sprzętu komputerowego. Pożyczkę możesz przeznaczyć nie tylko na zestaw sprzętu komputerowego, ale również na inne wydatki, takie jak: niespodziewane wydatki, remont domu, czy mieszkania, zakup sprzętu RTV i AGD, naprawę samochodu itp. Wnioskuj o pożyczkę online i ciesz się z uzyskanych pieniędzy!

Pamiętaj, że zostawiając komentarz pomagasz innym!
Jeśli korzystałeś już z usług firmy Loans 4 Players zostaw swoją opinię.

5 komentarzy

Kasia

O Loans 4 players dowiedziałam się od mojej koleżanki. Bo ich pożyczka online jest pożyczką, którą mogłam wydać np. na sprzęt, aby mieć lepsze wyniki w moich potyczkach. Wystarczyło wypełnić wniosek przez stronę i poczekać na decyzję. Polecam wszystkim potrzebującym. Nie wiem, co bym zrobiła bez tych pieniędzy.

00 Odpowiedz
L4P

Pożyczka brana przez internet kojarzyła mi się zawsze z oszustwem. Nie wiem sam z jakiego powodu. Znalazłem się w trudnej sytuacji i zmuszony byłem szukać pomocny online. Trafiłem na wile różnych opcja. Ostatecznie wybrałem raty za pomocą Loans 4 Players. Zmieniłem zdanie i polecam wszystkim w potrzebie.

00 Odpowiedz
Na lapka

Znalazłam świetną ofertę nowe lapka, który mega mi pomoże w podstawowych poprawkach graficznych. Jako że z Loans można wziąć pożyczkę na sprzęt komputerowy, wcale się nie zastanawiałam. Wniosek wypełnia się online i nie trzeba wychodzić z domu. Po pozytywny rozpatrzeniu, pożyczka pojawiła się na koncie w chwilę.

00 Odpowiedz
Filip

W ogóle nie znam tej firmy. Jest dla mnie jedną wielką zagadką, ponieważ o samej firmie nie ma żadnych informacji w internecie. Pożyczka widmo. Wszystko można załatwić przez internet, ale oprocentowanie mają olbrzymie. Mają długi okres kredytowania bo aż na 36 miesięcy, można wziąć do 15000 złotych.

00 Odpowiedz
GodofWar

O Loans 4 players dowiedziałam się od innych graczy. Bo ich pożyczka online jest pożyczką, którą mogłam wydać np. na sprzęt, aby mieć lepsze wyniki w moich potyczkach. Wystarczyło wypełnić wniosek przez stronę i poczekać na decyzję, którą znałach chwilę później. I miałam 15 tysięcy, które mogę spłacać przez 3 lata.

00 Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie bedzie opublikowany. *wymagane pola są zaznaczone

Zobacz także...
Prześwietlamy każdą firmę pożyczkową dostępną na rynku
loans 4 players logo
2000zł - 15 000zł
Kwota
od 6 do 24 mies.
Okres
Podobne oferty do Loans 4 Players
Uprzejmie informujemy, że oferta jest aktualnie nieaktywna.
Zapraszamy do zapoznania się z produktami innych pożyczkodawców!
Listę aktywnych pożyczkodawców znajdą Państwo na stronie głównej
Wybierz rodzaj informacji, której szukasz: