Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.
Oferta nieaktywna!

Oferta nieaktywna. Klienci tej firmy wybierali również:

Nasza Pozyczka

1.83
6 głosów
Maksymalna kwota pożyczki: 7 000 zł
Weź pożyczkę
w Nasza Pozyczka

Nasza Pozyczka - Opinie

Nasza Pożyczka udziela pożyczek w imieniu Optima, Capital Service S.A. i PROFI CREDIT Polska S.A..

Nasza Pozyczka - Pożyczki przez internet

Nasza Pożyczka to propozycja od Polskiej Grupy Pożyczkowej Sp. z o.o. Udziela pożyczek do kwoty 7 000 zł na maksymalnie 24 miesięczne raty. Minusem tej oferty jest fakt, że firma udziela pożyczek w imieniu trzech innych firm. Na stronie głównej nie zobaczymy zatem kalkulatora z realnymi kosztami pożyczki. Możemy też nie otrzymać pożyczki, posiadając inne niespłacone zobowiązania w firmach udzielających pożyczek dla Nasza Pożyczka.

Nasza Pozyczka - Ogólne warunki

Kto może pożyczyć pieniądze w Nasza Pożyczka? Osoba ubiegająca się o pożyczkę w Nasza Pożyczka musi spełniać następujące wymagania:

 1. posiadać polskie obywatelstwo,
 2. mieć stały, udokumentowany dochód,
 3. posiadać dowód osobisty,
 4. być w wieku powyżej 18 lat i poniżej 80 lat.

Nasza Pożyczka Opinie

Niewątpliwą zaletą Nasza Pożyczka jest fakt, że firma nie sprawdza klientów w bazach dłużników. Jeśli więc mamy drobne zaległości ze spłatą zobowiązania finansowego lub negatywną historię kredytową, i tak jest szansa na otrzymanie pożyczki. Więcej informacji na temat pożyczek bez BIK możesz znaleźć w porównywarkach pożyczek przede wszystkim na pozyczkowy-portal.pl oraz innych pożyczka portalpl.

Nasza Pozyczka - Pożyczka krok po kroku

Na stronie internetowej Nasza Pożyczka klient musi wypełnić formularz kontaktowy i czekać na zgłoszenie konsultanta firmy. Następnie umawia się z nim na spotkanie. Nie jest to więc bardzo wygodna oferta, ponieważ nie załatwiamy większości formalności poprzez Internet. Na stronie głównej za pomocą suwaków wybieramy interesującą nas kwotę, którą chcemy pożyczyć – maksymalnie do 7000 oraz czas spłaty. Pożyczkę możemy oddać po miesiącu lub rozłożyć spłatę na 24 raty.

Nasza Pozyczka - Koszty pożyczki

Cechą charakterystyczną oferty Nasza Pożyczka jest brak ograniczeń, co do kwoty pierwszej pożyczki. W pozostałych instytucjach dostępne kwoty wzrastają wraz ze stopniem zaangażowania klienta. Przykładowo 1 pożyczka do 500 zł, 2 pożyczka do 1000 zł… 7 pożyczka do 5000 zł. W przypadku naszej firmy wszystkie wartości zobowiązań są dostępne od razu. Co klienci sądzą o rozwiązaniu pożyczkodawcy? Jakich informacji udzielają przy firmach, gdzie maksymalną kwotę udostępnia 7 pożyczka opinie możesz przeczytać pod analizami konkretnych firm.

Maksymalna kwota pożyczki to 20 000 zł. Uzyskanie pożyczki możliwe jest po dokonaniu rejestracji na stronie internetowej naszapozyczka.pl, pozytywnej ocenie zdolności kredytowej dokonanej przez przedstawiciela firmy udzielającej pożyczek.

 • Optima Sp. z o. o.
 • Capital Service S.A.
 • PROFI CREDIT Polska S.A.

Tak wygląda reprezentatywny przykład pożyczki na 500 zł.

W przypadku Pożyczki w wysokości 500 zł, Opłata przygotowawcza: 10,00 zł, Prowizja za udzielenie pożyczki: 125,00 zł, Prowizja operacyjna: 12,29 zł, Odsetki: 4,10 zł, Czas pożyczki: 30 dni, Do spłaty: 651,39 zł, RRSO: 2398,03% (stan na dzień 17.03.2016r.).

Pożyczasz5008001000
Czas (miesięcy)222
Rata651651651
Oddajesz130213021302

Nasza Pozyczka - Dane firmy

 • Kontakt poprzez formularz dostępny na stronie pożyczkodawcy
 • Pożyczkodawcą jest Optima Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Gdańsku (80-244) przy al. Grunwaldzkiej 82.
 • Telefon: +48 801 800 400 (dla połączeń z telefonów stacjonarnych)
  +48 660 123 123 (dla połączeń z telefonów komórkowych)
 • optima@optima.pl
 • BOK – godziny otwarcia:
  pn. – nd.: 9.00 – 17.00
 • NIP: 583-310-10-93, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym Gdańsk-Północ w Gdańsku Wydz. VII Gospodarczy KRS pod nr 0000355315. Wysokość kapitału zakładowego 505.000 zł, kapitał pokryty w całości.

Zalety

 • Nie sprawdzają w bazach dłużników
 • Wysoka kwota już od pierwszej pożyczki
 • Aż 24 raty

Wady

 • Wysokie koszty
 • Pożyczka udzielana przez inne firmy
 • Brak kosztów na stronie głównej
 • Trzeba spotkać się z konsultantem firmy

Ocena

1.83 (36.6%)
6 głosów

Komentarze

11 odpowiedzi na “Nasza Pozyczka”

 1. Paula napisał(a):

  Nasza Pożyczka zachęciła mnie pożyczką w kwocie 7000 zł. I nie ważne było dla nich to czy zwracam się do nich po raz pierwszy, czy nie. Mój doradca przedstawił bardzo korzystną dla mnie ofertę i bez problemu dostałam najwyższą kwotę pożyczki. Zostało mi teraz spłacić ale myślę, że 24 raty to bardzo wygodne rozwiązanie. Jakość i fachowa obsługa to ich zalety.

 2. Patka napisał(a):

  Bez problemu przyznali mi wnioskowaną pożyczkę. Polecam.

 3. Jurek napisał(a):

  Trochę problematyczne jest to, że Nasza Pożyczka wymaga stałego dochodu, którego nie miałem wtedy, gdy pożyczałem pieniądze. Moja mama mi pomogła i to ona była pożyczkobiorcą. To jednak ja spłacałem zadłużenie i nie było z tym żadnych problemów. Doradcy są bardzo pomocni i z ich pomocą wychodzi się z najgorszej opresji. To ze względu na nich polecam tę firmę 🙂

 4. Justysia napisał(a):

  Bardzo spodobało mi się to, że NaszaPożyczka pożycza już od pierwszego razu aż 7 000 zł – właśnie taka kwota była mi potrzebna. Akurat zdałam prawo jazdy i chciałam sobie kupić jakiś porządniejszy samochód. Ilość rat też mnie usatysfakcjonowała, ale minusem jest fakt, że trzeba się spotkac z pracownikiem firmy. Przecież większość pożyczek można wziąć bez wychodzenia z domu, a tutaj jakoś źle to wymyślili…

 5. Paulek napisał(a):

  skorzystałem z naszej pożyczki, bo musiałem szybko mieć pieniądze na codzienne życie- w październiku miałem więcej wydatków niż zwykle i zwyczajnie brakło mi kasy przed wypłatą. Nie bałem się brać pożyczki, bo nawet dokłądnie wiem, kórego dnia miesiaca będę mógł ją spłacić. Jest tylko jedna rzecz. Ja tam jestem zadowolony, i nie mialem takich problemów, ale trochę mnie zatsanawia, dlaczego firma chwilówkowa sprawdza dochody, w innych firmach tego nie ma…

 6. Kasia_Krk napisał(a):

  Nasza Pożyczka nie przypadła mi do gustu, bo trzeba się trochę pogimnastykować, żeby z niej skorzystać. Ja szukałem szybkiej drogi do pieniędzy, ale mimo dobrego BIK-u miałem z tym problem.

 7. olaaaa napisał(a):

  Aby pożyczyć pieniadze w Nasza Pożyczka nie trzeba spełnić wielu formalności, które są niezbędne w pozostałych firmach. Dużą zaletą jest maksymalna kwota pożyczki, która wynosi nawet 7000! spłatę można rozłożyć na raty, maksymalnie na 24 miesiące. To mnie w pełni przekonało do skorzystania z usług tej firmy.

 8. Barbara napisał(a):

  Bez przesady z tymi gwiazdkami tutaj Nasza Pożyczka nie jest wcale taka zła. Ja tam nawet wolę się spotkać z konsultantem bo wtedy wiem że to nie złodzieje tylko faktycznie chcą rozmawiać z klientem! Pożyczyłam i spłacam na takich warunkach jakie mi przedstawili wszystko zgodnie z umową. Polecam dobrzy są!

 9. Gośka napisał(a):

  Nie lubię tracić czasu na spotkania z konsultantami. Zrezygnowałam z Naszej-pożyczki

 10. T-o-m napisał(a):

  Dla mnie ok, nie było problemow z dostanie kredytu ani potem ze spłatą.

 11. sandra napisał(a):

  bez żadnych problemow dostalam pozyczkę, nie to co w banku. jak ktoś szybko potrzebuje gotowkę to mozna się do nich zgłaszać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.