Nasza Pozyczka - opinie klientów i recenzja pożyczki | Pożyczkowy-Portal.pl

Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.
Oferta nieaktywna!

Oferta nieaktywna. Klienci tej firmy wybierali również:

Nasza Pozyczka

1.83
6 głosów
Maksymalna kwota pożyczki: 7 000 zł
Weź pożyczkę
w Nasza Pozyczka

Nasza Pozyczka - Opinie

Nasza Pożyczka udziela pożyczek w imieniu Optima, Capital Service S.A. i PROFI CREDIT Polska S.A..

Nasza Pozyczka - Pożyczki przez internet

Nasza Pożyczka to propozycja od Polskiej Grupy Pożyczkowej Sp. z o.o. Udziela pożyczek do kwoty 7 000 zł na maksymalnie 24 miesięczne raty. Minusem tej oferty jest fakt, że firma udziela pożyczek w imieniu trzech innych firm. Na stronie głównej nie zobaczymy zatem kalkulatora z realnymi kosztami pożyczki. Możemy też nie otrzymać pożyczki, posiadając inne niespłacone zobowiązania w firmach udzielających pożyczek dla Nasza Pożyczka.

Nasza Pozyczka - Ogólne warunki

Kto może pożyczyć pieniądze w Nasza Pożyczka? Osoba ubiegająca się o pożyczkę w Nasza Pożyczka musi spełniać następujące wymagania:

 1. posiadać polskie obywatelstwo,
 2. mieć stały, udokumentowany dochód,
 3. posiadać dowód osobisty,
 4. być w wieku powyżej 18 lat i poniżej 80 lat.

Niewątpliwą zaletą Nasza Pożyczka jest fakt, że firma nie sprawdza klientów w bazach dłużników. Jeśli więc mamy drobne zaległości ze spłatą zobowiązania finansowego lub negatywną historię kredytową, i tak jest szansa na otrzymanie pożyczki.

Nasza Pozyczka - Pożyczka krok po kroku

Na stronie internetowej Nasza Pożyczka klient musi wypełnić formularz kontaktowy i czekać na zgłoszenie konsultanta firmy. Następnie umawia się z nim na spotkanie. Nie jest to więc bardzo wygodna oferta, ponieważ nie załatwiamy większości formalności poprzez Internet. Na stronie głównej za pomocą suwaków wybieramy interesującą nas kwotę, którą chcemy pożyczyć – maksymalnie do 7000 oraz czas spłaty. Pożyczkę możemy oddać po miesiącu lub rozłożyć spłatę na 24 raty.

Nasza Pozyczka - Koszty pożyczki

Maksymalna kwota pożyczki to 20 000 zł. Uzyskanie pożyczki możliwe jest po dokonaniu rejestracji na stronie internetowej naszapozyczka.pl, pozytywnej ocenie zdolności kredytowej dokonanej przez przedstawiciela firmy udzielającej pożyczek.

 • Optima Sp. z o. o.
 • Capital Service S.A.
 • PROFI CREDIT Polska S.A.

Tak wygląda reprezentatywny przykład pożyczki na 500 zł.

W przypadku Pożyczki w wysokości 500 zł, Opłata przygotowawcza: 10,00 zł, Prowizja za udzielenie pożyczki: 125,00 zł, Prowizja operacyjna: 12,29 zł, Odsetki: 4,10 zł, Czas pożyczki: 30 dni, Do spłaty: 651,39 zł, RRSO: 2398,03% (stan na dzień 17.03.2016r.).

Pożyczasz5008001000
Czas (miesięcy)222
Rata651651651
Oddajesz130213021302

Nasza Pozyczka - Dane firmy

 • Kontakt poprzez formularz dostępny na stronie pożyczkodawcy
 • Pożyczkodawcą jest Optima Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Gdańsku (80-244) przy al. Grunwaldzkiej 82.
 • Telefon: +48 801 800 400 (dla połączeń z telefonów stacjonarnych)
  +48 660 123 123 (dla połączeń z telefonów komórkowych)
 • optima@optima.pl
 • BOK – godziny otwarcia:
  pn. – nd.: 9.00 – 17.00
 • NIP: 583-310-10-93, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym Gdańsk-Północ w Gdańsku Wydz. VII Gospodarczy KRS pod nr 0000355315. Wysokość kapitału zakładowego 505.000 zł, kapitał pokryty w całości.

Zalety

 • Nie sprawdzają w bazach dłużników
 • Wysoka kwota już od pierwszej pożyczki
 • Aż 24 raty

Wady

 • Wysokie koszty
 • Pożyczka udzielana przez inne firmy
 • Brak kosztów na stronie głównej
 • Trzeba spotkać się z konsultantem firmy

Ocena

1.83 (36.6%)
6 głosów

Komentarze

11 odpowiedzi na “Nasza Pozyczka”

 1. Paula napisał(a):

  Nasza Pożyczka zachęciła mnie pożyczką w kwocie 7000 zł. I nie ważne było dla nich to czy zwracam się do nich po raz pierwszy, czy nie. Mój doradca przedstawił bardzo korzystną dla mnie ofertę i bez problemu dostałam najwyższą kwotę pożyczki. Zostało mi teraz spłacić ale myślę, że 24 raty to bardzo wygodne rozwiązanie. Jakość i fachowa obsługa to ich zalety.

 2. Patka napisał(a):

  Bez problemu przyznali mi wnioskowaną pożyczkę. Polecam.

 3. Jurek napisał(a):

  Trochę problematyczne jest to, że Nasza Pożyczka wymaga stałego dochodu, którego nie miałem wtedy, gdy pożyczałem pieniądze. Moja mama mi pomogła i to ona była pożyczkobiorcą. To jednak ja spłacałem zadłużenie i nie było z tym żadnych problemów. Doradcy są bardzo pomocni i z ich pomocą wychodzi się z najgorszej opresji. To ze względu na nich polecam tę firmę 🙂

 4. Justysia napisał(a):

  Bardzo spodobało mi się to, że NaszaPożyczka pożycza już od pierwszego razu aż 7 000 zł – właśnie taka kwota była mi potrzebna. Akurat zdałam prawo jazdy i chciałam sobie kupić jakiś porządniejszy samochód. Ilość rat też mnie usatysfakcjonowała, ale minusem jest fakt, że trzeba się spotkac z pracownikiem firmy. Przecież większość pożyczek można wziąć bez wychodzenia z domu, a tutaj jakoś źle to wymyślili…

 5. Paulek napisał(a):

  skorzystałem z naszej pożyczki, bo musiałem szybko mieć pieniądze na codzienne życie- w październiku miałem więcej wydatków niż zwykle i zwyczajnie brakło mi kasy przed wypłatą. Nie bałem się brać pożyczki, bo nawet dokłądnie wiem, kórego dnia miesiaca będę mógł ją spłacić. Jest tylko jedna rzecz. Ja tam jestem zadowolony, i nie mialem takich problemów, ale trochę mnie zatsanawia, dlaczego firma chwilówkowa sprawdza dochody, w innych firmach tego nie ma…

 6. Kasia_Krk napisał(a):

  Nasza Pożyczka nie przypadła mi do gustu, bo trzeba się trochę pogimnastykować, żeby z niej skorzystać. Ja szukałem szybkiej drogi do pieniędzy, ale mimo dobrego BIK-u miałem z tym problem.

 7. olaaaa napisał(a):

  Aby pożyczyć pieniadze w Nasza Pożyczka nie trzeba spełnić wielu formalności, które są niezbędne w pozostałych firmach. Dużą zaletą jest maksymalna kwota pożyczki, która wynosi nawet 7000! spłatę można rozłożyć na raty, maksymalnie na 24 miesiące. To mnie w pełni przekonało do skorzystania z usług tej firmy.

 8. Barbara napisał(a):

  Bez przesady z tymi gwiazdkami tutaj Nasza Pożyczka nie jest wcale taka zła. Ja tam nawet wolę się spotkać z konsultantem bo wtedy wiem że to nie złodzieje tylko faktycznie chcą rozmawiać z klientem! Pożyczyłam i spłacam na takich warunkach jakie mi przedstawili wszystko zgodnie z umową. Polecam dobrzy są!

 9. Gośka napisał(a):

  Nie lubię tracić czasu na spotkania z konsultantami. Zrezygnowałam z Naszej-pożyczki

 10. T-o-m napisał(a):

  Dla mnie ok, nie było problemow z dostanie kredytu ani potem ze spłatą.

 11. sandra napisał(a):

  bez żadnych problemow dostalam pozyczkę, nie to co w banku. jak ktoś szybko potrzebuje gotowkę to mozna się do nich zgłaszać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.