Oferta nieaktywna!

Klienci tej firmy wybierali również:

Profimo

3.72
82 głosów
Maksymalna kwota pożyczki: 3 000 zł
Weź pożyczkę
w Profimo

Profimo - Opinie

Uprzejmie informujemy, że oferta jest aktualnie nieaktywna. Zapraszamy do zapoznania się z produktami innych pożyczkodawców! Listę aktywnych pożyczkodawców znajdą Państwo na w zakładce pożyczki ratalne.

Profimo to firma wchodząca w skład Prometeusz Finanse Sp. z o.o.. W ofercie pożyczkodawcy znajdziemy pożyczki długoterminowe, które charakteryzują się spłatą w systemie ratalnym. Dzięki temu każdy klient ma szansę przygotować swój budżet miesięczny do nadchodzącego zobowiązania. Przed złożeniem wniosku sprawdźmy, czy będziemy w stanie spłacić zobowiązanie w terminie. Jak prezentuje się pożyczka Profimo?

Oferta jest jednolita zarówno dla nowych, jak i stałych klientów pożyczkodawcy. W ramach pożyczki ratalnej możemy otrzymać nawet 3 000 zł. Minimalna kwota zobowiązania wynosi natomiast 1000 zł. Ile mamy czasu na spłatę pożyczki ratalnej? Okres kredytowania to 17 miesięcy. To znaczy, że musimy oddać pieniądze w formie 18 równych rat miesięcznych.

Warto zwrócić uwagę, że istnieje również możliwość otrzymania pożyczki samochodowej.  W tym przypadku maksymalna kwota pożyczki to 20 000 zł. Okres kredytowania wynosi od  24 do 36 miesięcy.

 

Profimo – Dane kontaktowe

Nazwa: Profimo
Darmowa pierwsza pożyczka: Nie udziela
Maksymalna pożyczka: 3000 na 17 miesięcy
Siedziba firmy: ul. Paderewskiego 48, 25-502 Kielce
Telefon: 801 000 606
e-mail: profimo@prometeusz.org.pl
Godziny pracy: Pn-Pt 9:00-17:00, Sb-Nd nieczynne
Wniosek: Wypełnij wniosek

Profimo - Kto może wnioskować o pożyczki Profimo?

Aby otrzymać wsparcie od Profimo pożyczki online, klient musi spełniać kilka ważnych warunków. Warto zwrócić uwagę, że są to standardowe kryteria obowiązujące zazwyczaj na rynku firm pożyczkowych. 

 • Pierwsze i podstawowe kwestie to posiadanie polskiego obywatelstwa oraz ukończenie co najmniej 18 lat. Informacje na ten temat należy potwierdzić ważnym dokumentem tożsamości. 
 • Oprócz tego każdy wnioskodawca musi mieć stałe zameldowanie na terytorium Polski.
 • W formularzu znajduje się również rubryka, w której należy wpisać numer konta bankowego. Posłuży ono do weryfikacji tożsamości oraz odbioru pożyczki.
 • Wniosek nie zostanie przyjęty, jeżeli nie uwzględnimy w formularzu: swojego aktualnego numeru telefonu oraz adresu e-mail.
 • Musimy również posiadać udokumentowany dochód.

Każdy z tych elementów jest niezbędny do złożenia wniosku w Profimo. Wpływ na scoring będzie miała natomiast informacja o wysokości dochodu. Pamiętajmy, że ostateczna decyzja pożyczkodawcy zależy od zdolności kredytowej klienta.

Jeżeli spełniamy powyższe warunki, możemy przystąpić do składania wniosku. Nie możemy mieć jednak pewności, że decyzja pożyczkodawcy będzie pozytywna.

Kiedy wniosek o pożyczki Profimo może zostać odrzucony?

Pożyczkodawca wskazuje kilka podstawowych sytuacji, które mogą być powodem negatywnej decyzji. Wśród nich znajduje się:

 • figurowanie w rejestrze BIK jako dłużnik,
 • brak odpowiedzi na telefony od pożyczkodawcy lub wiadomości e-mail,
 • złe dane we wniosku,
 • zbyt duże ryzyko nieterminowej spłaty zobowiązania. 

Decyzja kredytowa jest podejmowana na podstawie oceny indywidualnej sytuacji klienta.

Profimo - Opinie. Co wyróżnia pożyczki przez internet Profimo?

Oferta Profimo pożyczki wyróżnia się na tle konkurencji przede wszystkim parametrami pożyczki. Pożyczki długoterminowe obejmują zazwyczaj wysokie kwoty. Profimo kieruje swoją pożyczkę do osób, które potrzebują niewielkiego wsparcia finansowego z możliwością spłaty w systemie ratalnym. Pożyczkodawca zdaje sobie sprawę z tego, że nie każdy ma szansę spłacić otrzymane wsparcie finansowe w tak krótkim terminie jak w przypadku chwilówek. Dlatego też wprowadza możliwość spłaty kwot od 1000 do 3000 zł w ciągu 17 miesięcy.

Kolejną cechą, która wyróżnia pożyczki przez internet Profimo, jest możliwość podwyższenia kwoty aktywnej pożyczki. Jeżeli regularnie spłacamy swoje zobowiązanie, na kilka rat przed zakończeniem umowy, otrzymamy propozycję przedłużenia okresu kredytowania i podniesienia kwoty zobowiązania. System automatycznie wysyła propozycje. Dlatego powinniśmy przeanalizować, czy takie rozwiązanie jest nam potrzebne i czy warto z niego skorzystać w naszej sytuacji. Warto zwrócić uwagę, że nie można mieć dwóch aktywnych pożyczek jednocześnie.

 

Ważną informacja dla osób, których wnioski zostały odrzucone! O nową pożyczkę można wnioskować po 90 dniach od momentu otrzymania negatywnej odpowiedzi.

 

Profimo - Jak wnioskować o pożyczki Profimo?

Proces wnioskowania o pożyczki Profimo jest prosty. Jedyne, czego potrzebujesz do złożenia wniosku, to internet, kilka wolnych chwil oraz podstawowe informacje na temat swoich finansów. Nie zapominaj także o numerze telefonu, adresie e-mail oraz koncie bankowym. Jak złożyć wniosek? Przeczytaj instrukcję.

1. Na początku przejdź na stronę internetową. Możesz to zrobić za pomocą poniższego przycisku.

2. Następnie za pomocą kalkulatora wybierz kwotę pożyczki od 1000 do 3000 zł.

3. Kolejnym krokiem będzie wypełnienie formularza wniosku. Będą Ci potrzebne dane personalne, numer telefonu, konta bankowego oraz adres e-mail. 

4. Po wysłaniu zgłoszenia zostaniesz poproszony o weryfikację. W tym celu możesz skorzystać z systemu Kontomatik lub wysłać przelew weryfikacyjny 1 gr.

5. Ostatnim krokiem jest oczekiwanie na decyzję kredytową. Jeżeli będzie pozytywna, musisz zaakceptować umowę. Następnie otrzymasz pożyczkę na konto podane we wniosku.

Profimo - Ile kosztuje pożyczka Profimo?

Wśród standardowych kosztów pożyczki Profimo znajdują się prowizja i odsetki. Pamiętaj jednak, że w przypadku nieterminowej spłaty zostaną Ci naliczone dodatkowe opłaty związane z dochodzeniem zwrotu pieniędzy oraz odsetki za opóźnienie.

Reprezentatywny przykład: całkowita kwota pożyczki 2000.00 zł, czas obowiązywania umowy 17 msc., oprocentowanie 7,2%, prowizja 848,80 zł, odsetki 147,52 zł, całkowita kwota do zapłaty 2996,32 zł, RRSO 83,9% Udzielenie pożyczki jest uzależnione od pozytywnej oceny zdolności kredytowej. Stan na dzień 22.09.2020 roku. 

Pożyczasz1000170023003000
Czas (miesięcy)17171717
Rata90135.01180.01270.01
Oddajesz15302295.173060.174590.17

Profimo - Dane firmy

 • +48 801 000 606
 • profimo@prometeusz.org.pl
 • Godziny pracy:
  pn. – pt.: 9.00 – 17.00
  sb. – nd.: nieczynne
 • Prometeusz Finanse Sp. z o.o.
  ul. Paderewskiego 48
  25-502 Kielce

Zalety

 • Długi okres kredytowania
 • Możliwość dobrania pożyczki
 • Ekspresowa weryfikacja
 • Szybki proces wnioskowania

Wady

Brak wad

Ocena

3.72
82 głosów

Komentarze

Możliwość komentowania jest wyłączona.