InCredit recenzja oferty oraz opinie klientów

Ocena klientów Zobacz opinie
0%

InCredit to firma, która po dłuższej nieobecności na rynku finansowym wróciła z lepszą i tańszą ofertą. Należy do tej samej grupy co NetCredit, oferującego jedną z najpopularniejszych oraz najbardziej doświadczonych w sektorze pozabankowym. Nowa oferta InCredit jest dobrym rozwiązaniem zarówno dla osób, które szukają sposobu na spory zastrzyk pieniędzy, jak i tych z nieco mniejszymi potrzebami.

W przypadku chęci uzyskania dodatkowego wsparcia finansowego, zachęcamy do wypełnienia formularza na naszej stronie.

 

incredit logo
Kwota
1 000 zł - 4 000 zł
Okres
4 miesiące
Pożyczkowy Portal

InCredit - Dane kontaktowe

Siedziba firmySiedziba firmy: Al. Jana Pawła II 27, 00-867 Warszawa
TelefonTelefon: 22 598 71 00
Godziny pracyGodziny pracy: Pn - Pt.: 8.00 – 19.00 Sb.: 9.00 – 17.00
E-mailE-mail: info@incredit.pl

Weryfikacja w bazach dłużników

bik
big
erif
krd
kbig
kaczmarski
crif
Brak weryfikacji w bazach.

Dane firmy InCredit

Kapitał zakładowy:
KRS: 0000604092
NIP: 5252648795
REGON: 363793657

Zalety i wady firmy InCredit

InCredit – Pożyczki przez internet

InCredit specjalizuje się w udzielaniu pożyczek ratalnych. Wniosek można składać przez internet lub telefonicznie. Oferta została skierowana do osób, które potrzebują wsparcia finansowego do 9 500 zł. Pożyczkodawca zadbał, aby warunki pożyczki zostały dopasowane do potrzeb konsumenta w taki sposób, aby każdy mógł znaleźć korzystne dla siebie rozwiązanie. Osoby, które potrzebują niższego wsparcia finansowego mogą skorzystać z promocji 4 za 3 i wnioskować o kwoty do 4000 zł na 4 miesiące. Stali klienci w tej samej ofercie mogą liczyć na kwoty do 6000 zł. Cała procedura wnioskowania o pożyczkę InCredit odbywa się całkowicie przez internet lub telefon. Nie musimy wychodzić z domu i kompletować stosu dokumentów, tak jak często wygląda to przypadku tradycyjnego banku.

Pożyczka w InCredit to nie tylko kwota dopasowana do naszych potrzeb, ale również elastyczny okres kredytowania. Jeśli chcemy skorzystać z dłuższego terminu spłaty, wystarczy przejść do sekcji pożyczka konsumencka, gdzie klienci mają do dyspozycji wyższą kwotę oraz okres kredytowania nawet do 24 miesięcy. Za pożyczkodawcą InCredit stoi olbrzymie doświadczenie. Efektem działalności w czterech krajach jest zdobycie zaufanie ponad 187 000 konsumentów.

InCredit – Ogólne warunki

W przypadku pożyczki konsumenckiej RRSO wynosi 89,6%. Wybierając to rozwiązanie, możemy wnioskować o kwoty od 5 000 do 9 500 zł. Maksymalny okres kredytowania w tym przypadku to 24 miesiące, minimalny zaś wynosi 9 miesięcy. Jeśli interesuje nas pożyczka na mniejsze wydatki, jako nowi możemy ubiegać się o kwoty od 1 000 do 4000 zł. Okres kredytowania waha się od 2 do 4 miesięcy. Z kolei RRSO wynosi 387,9%. Z kolei stali klienci mogą wnioskować nawet o 6 000 zł przy RRSO 432,2%. 

Tak jak w przypadku każdego pożyczkodawcy, również InCredit stawia swoim klientom kilka warunków, których spełnienie jest  niezbędne do otrzymania pozytywnej decyzji. Pierwszy z nich to konieczność posiadania polskiego obywatelstwa oraz miejsca zamieszkania na terenie Polski. Dodatkowo musimy mieścić się w przedziale wieku od 21 do 70 lat.  InCredit sprawdzi naszą historię kredytową, dlatego wymagany jest również brak zaległości w spłacie pożyczek lub zobowiązań wobec innych firm udzielających pożyczek czy kredytów.

Pożyczka będzie dostarczona przelew bankowym, dlatego niezbędne będzie posiadanie własnego konta. W jednym z etapów wnioskowania posłuży nam również w celu weryfikacji tożsamości. Musimy również wykazać się odpowiednimi miesięcznymi dochodami, które umożliwią nam terminową spłatę zobowiązania. Natomiast adres e-mail oraz aktywny numer telefonu komórkowego ma usprawnić przepływ informacji pomiędzy pożyczkobiorcą a pożyczkodawcą.

InCredit – Pożyczka krok po kroku

Proces wnioskowania o pożyczkę ratalną w InCredit przebiega sprawnie i jest dostępny dla każdego, kto spełnia wyżej wspomniane warunki oraz posiada urządzenie podpięte do internetu. Pierwszym krokiem, jaki powinniśmy wykonać, jest analiza swojej sytuacji finansowej. Musimy dobrać parametry pożyczki w taki sposób, aby odpowiadały naszym możliwościom oraz potrzebom. Następnie należy przejść do odpowiadającej nam sekcji pożyczka konsumencka lub pożyczka w ofercie 4 za 3. Za pomocą suwaków należy wybrać odpowiedni okres kredytowania oraz kwotę zobowiązania. Po zapoznaniu się z kosztami pożyczki, możemy przejść do wypełnienia wniosku, klikając przycisk “Złóż wniosek”. W tym momencie zostaniemy przekierowani do formularza rejestracyjnego, gdzie wpisujemy numer telefonu, adres e-mail oraz hasło. Jeśli zaakceptujemy wszystkie zgody, możemy przejść dalej.

Pożyczkodawca będzie od nas wymagał również uzupełniania pól dotyczących naszych danych osobowych, adresowych oraz kontaktowych. Dodatkowo w celu ułatwienia weryfikacji naszej zdolności kredytowej zostaniemy poproszeni o podanie informacji na temat sytuacji finansowych oraz zatrudnienia. InCredit potrzebuje też numeru konta bankowego, na które później zostaną przelane pieniądze z pożyczki. Instrukcje o kolejnych krokach wnioskowania będziemy otrzymywać na bieżąco na stronie pożyczkodawcy. Jednym z etapów wnioskowania to weryfikacja tożsamości. W przypadku InCredit mamy do wyboru:

  • mikroprzelew złotówki, ograniczeniami mogą być sesje międzybankowe. Oczekiwanie na zaksięgowanie wpłaty może wydłużyć czas oczekiwania na decyzję nawet do następnego dnia roboczego,
  • specjalna aplikacja Kontomatik, jeden z najszybszych metod weryfikacji. Wystarczy zalogować się do swojej bankowości internetowej, a następnie poczekać aż system pobierze interesujące go dane. Po zakończeniu całego procesu zostaniemy automatycznie wylogowani. Warto pamiętać, że dzięki odpowiedniemu szyfrowaniu nasze dane są całkowicie bezpieczne.

InCredit – Koszty pożyczki

Każdy klient InCredit może sprawdzić przed wnioskowaniem koszty pożyczki. Wystarczy wybrać na stronie głównej kwotę oraz okres pożyczki, a w odpowiedzi otrzymamy szczegółowe informacje na temat opłat. Klient, który posiada już pożyczkę, może zalogować się do swojego profilu, używając adresu e-mail oraz hasła podanego przy rejestracji. W takiej sytuacji interesujące nas informacje znajdziemy w panelu klienta. Spłaty pożyczki możemy możemy dokonać z poziomu panelu klienta, gdzie znajdziemy specjalny odnośnik do szybkiego przelewu online. Innym sposobem jest również zlecenie przelewu tradycyjnego lub w placówce Poczty Polskiej w formie przekazu pocztowego.

Dane do wpłaty to:

Odbiorca INCREDIT sp. z o.o.

Numer rachunku: 97116022020000000322259248

Tytuł przelewu: Opłata rachunku numer (numer pożyczki)

Tak prezentują się koszty przykładowej pożyczki w promocji 4 za 3 InCredit:

Dla przykładowej pożyczki 2500 zł na 120 dni: RRSO wynosi 387,9% (stan na dzień 18.07.2019); Całkowita kwota pożyczki: 2500 zł; zmienna stopa oprocentowania: 10% w stosunku rocznym; całkowity koszt pożyczki: 858,63 zł, w tym: Prowizja 187,50 zł, Opłata przygotowawcza: 625 zł, odsetki 46,13 zł; okres obowiązywania umowy: 120 dni; całkowita kwota do spłaty 3358.63 zł.  

Reprezentatywny przykład dla Pożyczki konsumenckiej: Reprezentatywny przykład dla Pożyczki konsumenckiej: 

dla przykładowej pożyczki 5000 zł na 24 miesiące RRSO wynosi 89,6% (stan na dzień 11.02.2019); całkowita kwota pożyczki: 5000 zł; stała stopa oprocentowania w skali roku: 0%; całkowity koszt pożyczki: 4099,92 zł, w tym: Prowizja 2850,00 zł, opłata przygotowawcza: 1249,92 zł, odsetki 0 zł; wysokość miesięcznej raty: 24 raty po 379,16 zł, liczba rat: 24, czas obowiązywania umowy: 24 miesiące; całkowita kwota do spłaty 9099,92 zł

Pamiętaj, że zostawiając komentarz pomagasz innym!
Jeśli korzystałeś już z usług firmy InCredit zostaw swoją opinię.

16 komentarzy

Anka

Nie polecam Incredit. Bardzo wysokie koszty pożyczki, duże raty … spóźnisz się dzień z rata masz kilka telefonów dziennie, dwa dni to już istna wariacja tel smsy email. Co ciekawe dzwonią nawet w święta roczne!!

00 Odpowiedz
Remek

ten stały dochód był na początku przeszkodą, ale w końcu przekonałem wujka i on wziął na siebie pożyczkę dla mnie. Wszystko szybko i uczciwie, fajne oferty, każdy znajdzie coś dla siebie

00 Odpowiedz
Małolat

InCredit jest dość wymagającym pożyczkodawcą. Oznacza to, że trzeba przejść przez te wszystkie skomplikowane procedury i w ogóle, ale dobre jest to, że można pożyczyć już za pierwszym razem nawet 7000 złotych. Ja potrzebowałem o połowę mniejszej kwoty i wszystko poszło gładko i bez zarzutu. Trzeba jednak dokonać przelewu weryfikacyjnego, ale to mnie nie dziwi, inne firmy też tak robią. Ja powolutku spłacam swoje zadłużenie i jest OK 🙂

00 Odpowiedz
Maga

Cieszę się, że udało mi się skorzystać z oferty InCredit. Lepsza oferta niż w banku a tego właśnie poszukiwałam na rynku. Nie dość że wysoka kwota pożyczki to i długi okres spłaty ale za to krótszy niż w banku. Polecam jeśli ktoś potrzebuje znacznie większego zastrzyku gotówki niż 1000 zł. A do tego atrakcyjny system bonusowy.

00 Odpowiedz
Kwiatek

Duże kwoty pożyczki ale szkoda, że nie dla osób pracujących na umowę zlecenie. Niestety nie udało się.

00 Odpowiedz
Wituś

InCredit to przede wszystkim profesjonalizm i duża kwota pożyczki 🙂 Super!

00 Odpowiedz
Jasia

Nie znałam wcześniej firmy InCredit i jej oferty. Nie wiedziałam nawet, jak pożycza się pieniądze. Z pomocą przyszło mi biuro obsługi klienta, miły pan wyjaśnił wszystkie niuanse pożyczki 🙂 Cieszę się, że trafiłam „pod skrzydła” InCredit. Pieniążki dostałam prędko. Dziękuję za wparcie finansowe! :))))

00 Odpowiedz
Jagódka

Mieliście kiedyś tak, że trafiła wam się super okazja, a portfel świecił pustkami? U mnie było tak, że koleżanka chciała sprzedać samochód, na który ja od dawna polowałam. Kasy nie miałam, więc pozyczyłam 5 tysięcy od Incredit. Co prawda jeszcze nie spłaciłam pozyczki, ale raty nie są aż tak bolesne, więc idzie gładko. Ja polecam!

00 Odpowiedz
Anja

fajnie, że mają program lojalnościowy, wiele firm tak teraz przyciąga klientów, ja też m.in dzięki temu dałam się namówić na incredit. miałam za dużo rat w bankach, żeby dostać kolejną pożyczkę, a po zalaniu przez sąsiadów trzeba było wyremontować całą łazienkę . Trochę pożyczyłam od mamy, pozostałe 5 tys wziełam własnie z incredit, a teraz mam już nową, piekną łazienkę 🙂

00 Odpowiedz
chRobok

chciałem skorzystać z InCredit, ale cały czas pracuję na zlecenie i nie udało mi się dostać wsparcia, którego szukałem

00 Odpowiedz
Paweł

Chcieliśmy wymienić nasz stary piec na węgiel piecem na gaz. Oczywiście lepsze piece są dość kosztowne, ale z drugiej strony ma się święty spokój. Żona zauważyła, że skoro i tak kłujemy ściany, to równie dobrze możemy wyremontować kotłownię i zagospodarować przestzeń, bo przecież nie będziemy już trzymać tam węgla i piec gazowy jest mały. Mądrą mam żonę! Wzięliśmy 4000 zł z InCredit i jesteśmy gotowi na zimę!

00 Odpowiedz
Nedd

InCredit pracują nawet w niedziele, to trzeba docenić! W niedziele stłuczka, szybkie sprawdzenie, gdzie pożyczyć, jeden telefon, szybki wniosek i w poniedzialek wóz w warsztacie

00 Odpowiedz
Kajko

Potrzebowałem 8 tysiaków na remont i Incredit dał kasę bez gadania (tylko musiałem udowodnić stały dochód)

00 Odpowiedz
Moto_tata

Moja córka to zapalona fanka motocykli. Lubi szybką jazdę. No cóż ma to po mnie – ja też w młodości nie jedną panienkę wyrwałem na swój cud techniki. Ale wracając do poprzedniego wątku – młoda od jakiegoś czasu szuka własnego wehikułu. Przeglada rózne strony. Nawet jakiś jej się spodobał, ale ją nie stać. Dopiero co zaczęła swoją pierwszą pracę i nic jeszcze sobie nie odłożyła. Postanowiłem, że w tajemnicy kupię jej go na urodziny. Musiałem się spieszyć, bo to był ostatni model. Nie wiele myśląc skorzystałem z pomocy In Credit. Już wcześniej pomogli mi przy remoncie więc nie bałem się już tak bardzo jak za pierwszym razem. Gdy pieniądze pojawiły się na moim koncie to szybko sfinalizowałem zakup i za dwa dni motor jak malowany pojawi się przed naszym domem. Ale zrobię córce niespodziankę!

00 Odpowiedz
Roman

Ja tez polecam, uratowali Lige Mistrzow! Wszyscy ogladaja, obstawiaja wyniki, tylko o tym gadaja, a moj stary TV postanowil sie wlasnie wtedy zepsuc. Co zrobic? ogladalem w knajpie, raz u kumpla, to u drugiego, az w koncu mi mowia, zebym sobie w koncu kupil nowy TV. W sumie racja, tylko jedyny problem, ze wyplata dopiero dziesiatego, a mecze caly czas. Kumpel bral kiedys chwilkowke i mi powiedzial zebym sprawdzil oferte incredit, on juz korzystal z roznych i u nich tez bral i byl zadowolony bo szybko dostal pieniadze. sprawdzilem, odwiedzilem punkt, pracownik mi wszytsko wytlumaczyl, zlozylem wniosek i dostalem kase. Od razu zamowilem nowy TV i teraz juz ogladam wszystkie mecze u siebie.

00 Odpowiedz
Daga

Mają mega zarąbistą ofertę. Nie dosc ze pozyczam to zbieram dodatkowe bonusy. Dla mnie super.

00 Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie bedzie opublikowany. *wymagane pola są zaznaczone

Zobacz także...
Prześwietlamy każdą firmę pożyczkową dostępną na rynku
incredit logo
1 000 zł - 4 000 zł
Kwota
4 miesiące
Okres
Podobne oferty do InCredit
Uprzejmie informujemy, że oferta jest aktualnie nieaktywna.
Zapraszamy do zapoznania się z produktami innych pożyczkodawców!
Listę aktywnych pożyczkodawców znajdą Państwo na stronie głównej
Wybierz rodzaj informacji, której szukasz: