Oferta nieaktywna!

Klienci tej firmy wybierali również:

InCredit

4.18
115 głosów
Maksymalna kwota pożyczki: 9 500 zł
Weź pożyczkę
w InCredit

InCredit - Opinie

Uprzejmie informujemy, że oferta jest aktualnie nieaktywna. Zapraszamy do zapoznania się z produktami innych pożyczkodawców! Listę aktywnych pożyczkodawców znajdą Państwo na w zakładce pożyczki ratalne.

 

 
InCredit to firma, która po dłuższej nieobecności na rynku finansowym wróciła z lepszą i tańszą ofertą. Należy ona do tej samej grupy, co  NetCredit oferującego jedną z najpopularniejszych oraz najbardziej doświadczonych w sektorze pozabankowym. Nowa oferta InCredit jest dobrym rozwiązaniem zarówno dla osób, które szukają sposobu na spory zastrzyk pieniędzy, jak i tych z nieco mniejszymi potrzebami. Oferta pożyczkodawcy została podzielona na:

 • pożyczkę konsumencką do 9 500 zł,
 • oraz pożyczkę w promocji 4 za 3 do 4 000 zł dla nowych klientów i 6 000 zł dla stałych 

Oprócz maksymalnych kwot wsparcia finansowego produkty te różnią się również najdłuższym okresem kredytowania. Szczegółowe informacje podajemy poniżej.

InCredit – Dane kontaktowe

Nazwa: InCredit
Darmowa pierwsza pożyczka: Nie udziela
Maksymalna pożyczka: 9 500 do 24 mies.
Siedziba firmy: Al. Jana Pawła II 27, Warszawa 00-867
Telefon: 22 598 71 00
e-mail: info@incredit.pl
Godziny pracy: Pn-Pt 8:00-19:00, Sb-Nd 9:00-17:00
Wniosek: Wypełnij wniosek

InCredit - Pożyczki przez internet

InCredit specjalizuje się w udzielaniu pożyczek ratalnych. Wniosek można składać przez internet lub telefonicznie. Oferta została skierowana do osób, które potrzebują wsparcia finansowego do 9 500 zł. Pożyczkodawca zadbał, aby warunki pożyczki zostały dopasowane do potrzeb konsumenta w taki sposób, aby każdy mógł znaleźć korzystne dla siebie rozwiązanie. Osoby, które potrzebują niższego wsparcia finansowego mogą skorzystać z promocji 4 za 3 i wnioskować o kwoty do 4000 zł na 4 miesiące. Stali klienci w tej samej ofercie mogą liczyć na kwoty do 6000 zł. Cała procedura wnioskowania o pożyczkę InCredit odbywa się całkowicie przez internet lub telefon. Nie musimy wychodzić z domu i kompletować stosu dokumentów, tak jak często wygląda to przypadku tradycyjnego banku.

Pożyczka w InCredit to nie tylko kwota dopasowana do naszych potrzeb, ale również elastyczny okres kredytowania. Jeśli chcemy skorzystać z dłuższego terminu spłaty, wystarczy przejść do sekcji pożyczka konsumencka, gdzie klienci mają do dyspozycji wyższą kwotę oraz okres kredytowania nawet do 24 miesięcy. Za pożyczkodawcą InCredit stoi olbrzymie doświadczenie. Efektem działalności w czterech krajach jest zdobycie zaufanie ponad 187 000 konsumentów.

Zobacz również opinie o:

InCredit - Pożyczki przez internet

W przypadku pożyczki konsumenckiej RRSO wynosi 89,6%. Wybierając to rozwiązanie, możemy wnioskować o kwoty od 5 000 do 9 500 zł. Maksymalny okres kredytowania w tym przypadku to 24 miesiące, minimalny zaś wynosi 9 miesięcy. Jeśli interesuje nas pożyczka na mniejsze wydatki, jako nowi możemy ubiegać się o kwoty od 1 000 do 4000 zł. Okres kredytowania waha się od 2 do 4 miesięcy. Z kolei RRSO wynosi 387,9%. Z kolei stali klienci mogą wnioskować nawet o 6 000 zł przy RRSO 432,2%. 

Tak jak w przypadku każdego pożyczkodawcy, również InCredit stawia swoim klientom kilka warunków, których spełnienie jest  niezbędne do otrzymania pozytywnej decyzji. Pierwszy z nich to konieczność posiadania polskiego obywatelstwa oraz miejsca zamieszkania na terenie Polski. Dodatkowo musimy mieścić się w przedziale wieku od 21 do 70 lat.  InCredit sprawdzi naszą historię kredytową, dlatego wymagany jest również brak zaległości w spłacie pożyczek lub zobowiązań wobec innych firm udzielających pożyczek czy kredytów.

Pożyczka będzie dostarczona przelew bankowym, dlatego niezbędne będzie posiadanie własnego konta. W jednym z etapów wnioskowania posłuży nam również w celu weryfikacji tożsamości. Musimy również wykazać się odpowiednimi miesięcznymi dochodami, które umożliwią nam terminową spłatę zobowiązania. Natomiast adres e-mail oraz aktywny numer telefonu komórkowego ma usprawnić przepływ informacji pomiędzy pożyczkobiorcą a pożyczkodawcą.

InCredit - Pożyczka krok po kroku

Proces wnioskowania o pożyczkę ratalną w InCredit przebiega sprawnie i jest dostępny dla każdego, kto spełnia wyżej wspomniane warunki oraz posiada urządzenie podpięte do internetu. Pierwszym krokiem, jaki powinniśmy wykonać, jest analiza swojej sytuacji finansowej. Musimy dobrać parametry pożyczki w taki sposób, aby odpowiadały naszym możliwościom oraz potrzebom. Następnie należy przejść do odpowiadającej nam sekcji pożyczka konsumencka lub pożyczka w ofercie 4 za 3. Za pomocą suwaków należy wybrać odpowiedni okres kredytowania oraz kwotę zobowiązania. Po zapoznaniu się z kosztami pożyczki, możemy przejść do wypełnienia wniosku, klikając przycisk “Złóż wniosek”. W tym momencie zostaniemy przekierowani do formularza rejestracyjnego, gdzie wpisujemy numer telefonu, adres e-mail oraz hasło. Jeśli zaakceptujemy wszystkie zgody, możemy przejść dalej.

Pożyczkodawca będzie od nas wymagał również uzupełniania pól dotyczących naszych danych osobowych, adresowych oraz kontaktowych. Dodatkowo w celu ułatwienia weryfikacji naszej zdolności kredytowej zostaniemy poproszeni o podanie informacji na temat sytuacji finansowych oraz zatrudnienia. InCredit potrzebuje też numeru konta bankowego, na które później zostaną przelane pieniądze z pożyczki. Instrukcje o kolejnych krokach wnioskowania będziemy otrzymywać na bieżąco na stronie pożyczkodawcy. Jednym z etapów wnioskowania to weryfikacja tożsamości. W przypadku InCredit mamy do wyboru:

 • mikroprzelew złotówki, ograniczeniami mogą być sesje międzybankowe. Oczekiwanie na zaksięgowanie wpłaty może wydłużyć czas oczekiwania na decyzję nawet do następnego dnia roboczego,
 • specjalna aplikacja Kontomatik, jeden z najszybszych metod weryfikacji. Wystarczy zalogować się do swojej bankowości internetowej, a następnie poczekać aż system pobierze interesujące go dane. Po zakończeniu całego procesu zostaniemy automatycznie wylogowani. Warto pamiętać, że dzięki odpowiedniemu szyfrowaniu nasze dane są całkowicie bezpieczne.

InCredit - Koszty pożyczki

Każdy klient InCredit może sprawdzić przed wnioskowaniem koszty pożyczki. Wystarczy wybrać na stronie głównej kwotę oraz okres pożyczki, a w odpowiedzi otrzymamy szczegółowe informacje na temat opłat. Klient, który posiada już pożyczkę, może zalogować się do swojego profilu, używając adresu e-mail oraz hasła podanego przy rejestracji. W takiej sytuacji interesujące nas informacje znajdziemy w panelu klienta. Spłaty pożyczki możemy możemy dokonać z poziomu panelu klienta, gdzie znajdziemy specjalny odnośnik do szybkiego przelewu online. Innym sposobem jest również zlecenie przelewu tradycyjnego lub w placówce Poczty Polskiej w formie przekazu pocztowego.

Dane do wpłaty to:

Odbiorca INCREDIT sp. z o.o.

Numer rachunku: 97116022020000000322259248

Tytuł przelewu: Opłata rachunku numer (numer pożyczki)

Tak prezentują się koszty przykładowej pożyczki w promocji 4 za 3 InCredit:

Dla przykładowej pożyczki 2500 zł na 120 dni: RRSO wynosi 387,9% (stan na dzień 18.07.2019); Całkowita kwota pożyczki: 2500 zł; zmienna stopa oprocentowania: 10% w stosunku rocznym; całkowity koszt pożyczki: 858,63 zł, w tym: Prowizja 187,50 zł, Opłata przygotowawcza: 625 zł, odsetki 46,13 zł; okres obowiązywania umowy: 120 dni; całkowita kwota do spłaty 3358.63 zł.  

Reprezentatywny przykład dla Pożyczki konsumenckiej: Reprezentatywny przykład dla Pożyczki konsumenckiej: 

dla przykładowej pożyczki 5000 zł na 24 miesiące RRSO wynosi 89,6% (stan na dzień 11.02.2019); całkowita kwota pożyczki: 5000 zł; stała stopa oprocentowania w skali roku: 0%; całkowity koszt pożyczki: 4099,92 zł, w tym: Prowizja 2850,00 zł, opłata przygotowawcza: 1249,92 zł, odsetki 0 zł; wysokość miesięcznej raty: 24 raty po 379,16 zł, liczba rat: 24, czas obowiązywania umowy: 24 miesiące; całkowita kwota do spłaty 9099,92 zł

Pożyczasz5000740071009500
Czas (miesięcy)24242424
Rata379.24522.23522.23696.73
Oddajesz9101.7612533.5212533.5216721.52

InCredit - Dane firmy

 • Obsługa Klienta: +48 22 598 71 00
 • info@incredit.pl
 • Godziny pracy:
  pn.: pt.: 8.00 – 19.00
  sb.: 9.00 – 17.00
 • Al. Jana Pawła II 27, 00-867 Warszawa
  KRS: 0000604092
  NIP: 525-26-48-795
  REGON: 363793657

InCredit – Historia i misja

InCredit jedna z marek należących do globalnej marki TWINO założonej w 2009 roku na Łotwie. Swoją działalność finansową prowadzi nie tylko w Polsce, ale również na wielu rynkach europejskich takich jak: Gruzja, Rosja, Polska, Łotwa, Dania. Do grupy tej należy również firma pożyczkowa udzielająca chwilówek NetCredit. InCredit wprowadziła do swojej oferty najnowsze metody weryfikacyjne, takie jak aplikacje służące natychmiastowemu sprawdzeniu danych, ale również pobraniu podstawowych informacji na temat historii bankowej. Dzięki temu my otrzymujemy krótszy czas oczekiwania na decyzję, a pożyczkodawca możliwość wstępnej oceny zdolności kredytowej.

Jak zidentyfikować swoje dane? Po złożeniu odpowiedniego wniosku otrzymamy możliwość wyboru metody weryfikacji między aplikacją a mikroprzelewem. Jeśli zdecydujemy się na przelew o wartości złotówki, musimy go wykonać z własnego konta bankowego, czyli takiego samego rachunku, jaki zdeklarowaliśmy podczas rejestracji danych. Tego typu weryfikacja jest bezpieczna, pozwala firmie InCredit upewnić się, że zobowiązanie finansowe na pewno powędruje do właściwej osoby. Jak szybko otrzymamy pożyczkę w InCredit? Niewątpliwie cała procedura wnioskowania przebiega w ekspresowym tempie, między innymi dzięki przeniesieniu formularzy do sieci. Gdy otrzymamy pozytywną decyzję o otrzymaniu pożyczki, możemy spodziewać się niemal natychmiastowego przelewu pieniędzy.

InCredit – korzyści

InCredit w swojej ofercie pożyczek długoterminowych aż do 30 miesięcy. Pożyczkobiorcy, które spełniają wymagania stawiane przez firmę, mają szansę na wnioskowanie o kwoty sięgające nawet 35 000 zł. Dodatkowo każdy klient samodzielnie wybiera parametry zobowiązania. Na przeanalizowanie oferty oraz kosztów pożyczki dostajemy dokładnie tyle czasu, ile potrzebujemy. Do otrzymania pożyczki konsumenckiej nie będą nam potrzebne żadne zaświadczenia z miejsca pracy. Wystarczy jedynie wypełnić odpowiedni formularz. Jeśli chodzi o wypłatę pożyczki, następuje ona przez system przelewów ekspresowych Blue Media, co gwarantuje nam ominięcie sesji międzybankowych i pewność, że pieniądze trafią na nasze konto niemal natychmiast po wydaniu decyzji pożyczkodawcy.

InCredit wrócił nie tylko z nową, lepszą ofertą pożyczki, ale również zmienioną stroną internetową. Została ona dostosowana do aktualnych standardów. W przeciwieństwie do konkurencyjnych platform nie wita użytkowników wirtualnym kalkulatorem. Możemy zapoznać się najpierw ze szczegółami pożyczki konsumenckiej oraz na większe wydatki. Dopiero po podjęciu decyzji zostaniemy przekierowani na odpowiednią podstronę. Strona odpowiada w pełni na potrzeby klientów. Dzięki niej otrzymujemy łatwy dostęp do niezbędnych informacji. Wszystko jest proste w obsłudze i na przejrzystych warunkach.

Zalety

 • okres spłaty do 24 miesięcy
 • szybka rejestracja
 • wysoka kwota pożyczki do 9 500 zł
 • program lojalnościowy
 • BOK czynne przez siedem dni w tygodniu

Wady

 • niezbędny stały dochód
 • koszty przedłużenia dostępne po przyznaniu pożyczki

Ocena

4.18
115 głosów

Komentarze

16 odpowiedzi na “InCredit”

 1. Anka pisze:

  Nie polecam Incredit. Bardzo wysokie koszty pożyczki, duże raty … spóźnisz się dzień z rata masz kilka telefonów dziennie, dwa dni to już istna wariacja tel smsy email. Co ciekawe dzwonią nawet w święta roczne!!

 2. Remek pisze:

  ten stały dochód był na początku przeszkodą, ale w końcu przekonałem wujka i on wziął na siebie pożyczkę dla mnie. Wszystko szybko i uczciwie, fajne oferty, każdy znajdzie coś dla siebie

 3. Małolat pisze:

  InCredit jest dość wymagającym pożyczkodawcą. Oznacza to, że trzeba przejść przez te wszystkie skomplikowane procedury i w ogóle, ale dobre jest to, że można pożyczyć już za pierwszym razem nawet 7000 złotych. Ja potrzebowałem o połowę mniejszej kwoty i wszystko poszło gładko i bez zarzutu. Trzeba jednak dokonać przelewu weryfikacyjnego, ale to mnie nie dziwi, inne firmy też tak robią. Ja powolutku spłacam swoje zadłużenie i jest OK 🙂

 4. Maga pisze:

  Cieszę się, że udało mi się skorzystać z oferty InCredit. Lepsza oferta niż w banku a tego właśnie poszukiwałam na rynku. Nie dość że wysoka kwota pożyczki to i długi okres spłaty ale za to krótszy niż w banku. Polecam jeśli ktoś potrzebuje znacznie większego zastrzyku gotówki niż 1000 zł. A do tego atrakcyjny system bonusowy.

 5. Kwiatek pisze:

  Duże kwoty pożyczki ale szkoda, że nie dla osób pracujących na umowę zlecenie. Niestety nie udało się.

 6. Wituś pisze:

  InCredit to przede wszystkim profesjonalizm i duża kwota pożyczki 🙂 Super!

 7. Jasia pisze:

  Nie znałam wcześniej firmy InCredit i jej oferty. Nie wiedziałam nawet, jak pożycza się pieniądze. Z pomocą przyszło mi biuro obsługi klienta, miły pan wyjaśnił wszystkie niuanse pożyczki 🙂 Cieszę się, że trafiłam “pod skrzydła” InCredit. Pieniążki dostałam prędko. Dziękuję za wparcie finansowe! :))))

 8. Jagódka pisze:

  Mieliście kiedyś tak, że trafiła wam się super okazja, a portfel świecił pustkami? U mnie było tak, że koleżanka chciała sprzedać samochód, na który ja od dawna polowałam. Kasy nie miałam, więc pozyczyłam 5 tysięcy od Incredit. Co prawda jeszcze nie spłaciłam pozyczki, ale raty nie są aż tak bolesne, więc idzie gładko. Ja polecam!

 9. Anja pisze:

  fajnie, że mają program lojalnościowy, wiele firm tak teraz przyciąga klientów, ja też m.in dzięki temu dałam się namówić na incredit. miałam za dużo rat w bankach, żeby dostać kolejną pożyczkę, a po zalaniu przez sąsiadów trzeba było wyremontować całą łazienkę . Trochę pożyczyłam od mamy, pozostałe 5 tys wziełam własnie z incredit, a teraz mam już nową, piekną łazienkę 🙂

 10. chRobok pisze:

  chciałem skorzystać z InCredit, ale cały czas pracuję na zlecenie i nie udało mi się dostać wsparcia, którego szukałem

 11. Paweł pisze:

  Chcieliśmy wymienić nasz stary piec na węgiel piecem na gaz. Oczywiście lepsze piece są dość kosztowne, ale z drugiej strony ma się święty spokój. Żona zauważyła, że skoro i tak kłujemy ściany, to równie dobrze możemy wyremontować kotłownię i zagospodarować przestzeń, bo przecież nie będziemy już trzymać tam węgla i piec gazowy jest mały. Mądrą mam żonę! Wzięliśmy 4000 zł z InCredit i jesteśmy gotowi na zimę!

 12. Nedd pisze:

  InCredit pracują nawet w niedziele, to trzeba docenić! W niedziele stłuczka, szybkie sprawdzenie, gdzie pożyczyć, jeden telefon, szybki wniosek i w poniedzialek wóz w warsztacie

 13. Kajko pisze:

  Potrzebowałem 8 tysiaków na remont i Incredit dał kasę bez gadania (tylko musiałem udowodnić stały dochód)

 14. Moto_tata pisze:

  Moja córka to zapalona fanka motocykli. Lubi szybką jazdę. No cóż ma to po mnie – ja też w młodości nie jedną panienkę wyrwałem na swój cud techniki. Ale wracając do poprzedniego wątku – młoda od jakiegoś czasu szuka własnego wehikułu. Przeglada rózne strony. Nawet jakiś jej się spodobał, ale ją nie stać. Dopiero co zaczęła swoją pierwszą pracę i nic jeszcze sobie nie odłożyła. Postanowiłem, że w tajemnicy kupię jej go na urodziny. Musiałem się spieszyć, bo to był ostatni model. Nie wiele myśląc skorzystałem z pomocy In Credit. Już wcześniej pomogli mi przy remoncie więc nie bałem się już tak bardzo jak za pierwszym razem. Gdy pieniądze pojawiły się na moim koncie to szybko sfinalizowałem zakup i za dwa dni motor jak malowany pojawi się przed naszym domem. Ale zrobię córce niespodziankę!

 15. Roman pisze:

  Ja tez polecam, uratowali Lige Mistrzow! Wszyscy ogladaja, obstawiaja wyniki, tylko o tym gadaja, a moj stary TV postanowil sie wlasnie wtedy zepsuc. Co zrobic? ogladalem w knajpie, raz u kumpla, to u drugiego, az w koncu mi mowia, zebym sobie w koncu kupil nowy TV. W sumie racja, tylko jedyny problem, ze wyplata dopiero dziesiatego, a mecze caly czas. Kumpel bral kiedys chwilkowke i mi powiedzial zebym sprawdzil oferte incredit, on juz korzystal z roznych i u nich tez bral i byl zadowolony bo szybko dostal pieniadze. sprawdzilem, odwiedzilem punkt, pracownik mi wszytsko wytlumaczyl, zlozylem wniosek i dostalem kase. Od razu zamowilem nowy TV i teraz juz ogladam wszystkie mecze u siebie.

 16. Daga pisze:

  Mają mega zarąbistą ofertę. Nie dosc ze pozyczam to zbieram dodatkowe bonusy. Dla mnie super.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.