Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.
InCredit

4.5
15 głosów
Maksymalna kwota pożyczki: 35 000 zł
Weź pożyczkę
w InCredit

InCredit - Opinie

InCredit jest firmą z Łotwy należącą do NetCredit, która udziela pożyczek chwilówek. InCredit jest dobrym rozwiązaniem dla osób, które potrzebują sporego zastrzyku pieniędzy, ponieważ firma oferuje bardzo wysokie kwoty pożyczek przez Internet, aż do 35 500 zł nawet na 30 miesięcy przy najwyższych kwotach.

InCredit - Pożyczki przez internet

InCredit udziela pożyczek ratalnych na długi okres spłaty nawet do dwóch lat. Jest to spowodowane faktem, że firma oferuje swoim klientom naprawdę wysokie kwoty do 35 000 zł. Długoterminowe pożyczki kierowane dla klientów posiadają możliwość odroczenia terminu spłaty, w przypadku pierwszej pożyczki. Cała procedura wnioskowania o pożyczkę online odbywa się całkowicie zdalnie, bez wychodzenia z domu, tak jak to jest w przypadku tradycyjnego banku. InCredit umożliwia zweryfikowanie danych osobowych poprzez wykonanie przelewu bankowego o wartości jednego grosza.

Zobacz również opinie o:

InCredit - Pożyczki przez internet

Pożyczkę w InCredit może otrzymać mieszkaniec Polski w wieku od 21 do 70 lat nie posiadający zaległości w spłacie pożyczek lub zobowiązań wobec innych firm udzielających pożyczek czy kredytów. Po zarejestrowaniu na stronie pożyczkodawcy, użytkownik musi dokonać przelewu bankowego w wysokości jednego grosza na rachunek firmy. W ten sposób pożyczkobiorca pozwala InCredit na zweryfikowanie danych wraz z bezpiecznym zarejestrowaniem numeru rachunku, na który w przypadku pozytywnej decyzji o przyznaniu pożyczki ratalnej, zostaną przelane pieniądze. Po pomyślnej rejestracji Firma zweryfikuje wniosek i skontaktujemy się z klientem. Gdy ten otrzyma pozytywną decyzję, od razu zostaną przelane pieniądze na rachunek bankowy pożyczkobiorcy. Czas wpłynięcia pieniędzy na konto zależny jest od banku, w jakim klient posiada konto, ponieważ nie każdy bank szybko księguje przelewy.

InCredit - Pożyczka krok po kroku

Proces wnioskowania o pożyczkę ratalną w InCredit nie należy do trudnych. Wystarczy odwiedzić stronę internetową i za pomocą wirtualnych suwaków określić interesującą nas kwotę oraz również poprzez suwak, ustawić najbardziej wygodny okres spłaty, wyrażony w miesiącach. Poniżej możemy obejrzeć kalkulator, który zgodnie z wybranymi wartościami wyświetli nam koszty pożyczki ratalnej oraz datę spłaty. Następnie klikamy w wyróżniony przycisk “Weź 1000 zł” (przykładowo), po czym przechodzimy do następnego kroku, którym jest wypełnienie wniosku o nasze dane osobowe i adresowe. Pożyczkobiorca wymaga od nas również uzupełniania pola z numerem telefonu, zajęcia jakie wykonujemy, kwotę miesięcznych zobowiązań wraz z kwotą dochodów, jakie otrzymujemy. InCredit potrzebuje też numer konta bankowego, na które później zostaną przelane pieniądze z pożyczki. Formularz z danymi osobowymi możemy również uzupełnić w znacznie szybszy sposób, poprzez zalogowanie się do Facebooka. InCredit połączył tę funkcję z formularzem rejestracyjnym. Po złożeniu wniosku i otrzymaniu pozytywnej decyzji, pieniądze powinny znaleźć się na naszym, koncie dosłownie w kilka minut.

InCredit - Koszty pożyczki

W InCredit przed wnioskowaniem o pożyczkę możesz sprawdzić koszty pożyczki. Wystarczy wybrać na stronie głównej kwotę oraz okres pożyczki, a pod graficznymi suwakami pokaże się kwota i termin spłaty zobowiązania. Klient, który posiada już pożyczkę, może zalogować się do swojego profilu, używając adresu e-mail oraz hasła podanego przy rejestracji. Tam, w strefie użytkownika znajdzie szczegóły pożyczki wraz z okresem spłaty.

Tak prezentują się koszty przykładowej pożyczki w InCredit: dla przykładowej pożyczki 3000 zł na 24 miesiące RRSO wynosi 93,3% (stan na dzień 24.10.2018); całkowita kwota pożyczki: 3000 zł; stała stopa oprocentowania w skali roku: 0%; całkowity koszt pożyczki: 2550,00 zł, w tym: Prowizja 1800 zł, opłata przygotowawcza: 750,00 zł, odsetki 0 zł; wysokość miesięcznej raty: 24 raty po 231,25 zł, liczba rat: 24, czas obowiązywania umowy: 24 miesiące; całkowita kwota do spłaty 5550,0 zł.

Reprezentatywny przykład dla Pożyczki na większe wydatki: dla przykładowej pożyczki 12000 zł na 30 miesięcy RRSO wynosi 65% (stan na dzień 24.10.2018); całkowita kwota pożyczki: 12000 zł; stała stopa oprocentowania w skali roku: 0%; całkowity koszt pożyczki: 9480,00 zł, w tym: Prowizja 6480 zł, opłata przygotowawcza: 3000,00 zł, odsetki 0 zł; wysokość miesięcznej raty: 30 rat po 716 zł, liczba rat: 30, czas obowiązywania umowy: 30 miesięcy; całkowita kwota do spłaty 21480,00 zł.

Pożyczasz9550170002760035000
Czas (miesięcy)30303030
Rata574.928852041.85
Oddajesz17247.6265502760061255.5

InCredit - Dane firmy

 • Obsługa Klienta: +48 22 101 04 00
 • info@incredit.pl
 • Kłopoty ze spłatą pożyczki: + 48 22 250 22 51
 • platnosci@incredit.pl
 • Godziny pracy:
  pn. – pt.: 7.00 – 21.00
  sb.: 8.00 – 20.00
  nd.: 9.00 – 18.00
 • Al. Jana Pawła II 27, 00-867 Warszawa
  KRS: 0000604092
  NIP: 525-26-48-795
  REGON: 363793657

InCredit – Historia i misja

InCredit należy do globalnej marki TWINO założonej w 2009 roku na Łotwie, która działa na wielu rynkach europejskich takich jak: Gruzja, Rosja, Polska, Łotwa, Dania. InCredit korzysta z szybkich przelewów weryfikacyjnych. Jak zidentyfikować swoje dane? Najpierw składamy wniosek i potwierdzamy akceptację umowy ramowej pożyczki. Następnie wystarczy, że wykonamy przelew na jeden złoty ze swojego konta bankowego, czyli takiego samego rachunku, jaki zdeklarowaliśmy podczas rejestracji danych. Na ten sam rachunek bankowy otrzymamy środki pieniężne z tytuły przyznanej pożyczki ratalnej online. Tego typu weryfikacja jest bardzo bezpieczna, ponieważ pozwala firmie InCredit upewnić się, że zobowiązanie finansowe na pewno powędruje do właściwej osoby. Jest to jak podkreśla firma, integralna procedura przyznawania pożyczki, której nie da się ominąć. Jak szybko otrzymamy pożyczkę w InCredit. Nasz wniosek zostaje szybko rozpatrywany przez pożyczkodawcę, ponieważ cała procedura przeprowadzana jest przez Internet. Gdy otrzymamy pozytywną decyzję o otrzymaniu pożyczki, możemy spodziewać się przesłania pieniędzy na konto bankowe, również z wykorzystaniem opcji szybkich przelewów.

InCredit – korzyści

InCredit w swojej ofercie pożyczek długoterminowych aż do 24 miesięcy. Uczestnikami promocji mogą być tylko osoby fizyczne, które ukończyły 21 lat, zamieszkują na obszarze Rzeczpospolitej Polskiej, oraz spełniają inne wymagania nałożone regulaminem dostępnym w serwisie InCredit. Uczestnikowi, który otrzymał w okresie trwania promocji pierwszą pożyczkę i najpóźniej w terminie wynikającym z harmonogramu spłaty dokonał zapłaty za pierwszą ratę, firma udzieli specjalnego rabatu. Będzie to rabat na koszty związane z pożyczką w wysokości równej kwocie prowizji oraz odsetek, które płatne są wraz z pierwszą ratą pożyczki. Warto więc skorzystać chociażby z drobnego udogodnienia w spłatach rat pożyczki. Niestety w InCredit w samym czasie nie możemy posiadać więcej niż jedną aktywną pożyczkę.

Zalety

 • okres spłaty do 30 miesięcy
 • szybka rejestracja
 • wysoka kwota pożyczki do 35 000 zł
 • program lojalnościowy
 • BOK czynne przez siedem dni w tygodniu

Wady

 • niezbędny stały dochód
 • koszty przedłużenia dostępne po przyznaniu pożyczki

Ocena

4.5 (90%)
15 głosów

Komentarze

15 odpowiedzi na “InCredit”

 1. Remek napisał(a):

  ten stały dochód był na początku przeszkodą, ale w końcu przekonałem wujka i on wziął na siebie pożyczkę dla mnie. Wszystko szybko i uczciwie, fajne oferty, każdy znajdzie coś dla siebie

 2. Małolat napisał(a):

  InCredit jest dość wymagającym pożyczkodawcą. Oznacza to, że trzeba przejść przez te wszystkie skomplikowane procedury i w ogóle, ale dobre jest to, że można pożyczyć już za pierwszym razem nawet 7000 złotych. Ja potrzebowałem o połowę mniejszej kwoty i wszystko poszło gładko i bez zarzutu. Trzeba jednak dokonać przelewu weryfikacyjnego, ale to mnie nie dziwi, inne firmy też tak robią. Ja powolutku spłacam swoje zadłużenie i jest OK 🙂

 3. Maga napisał(a):

  Cieszę się, że udało mi się skorzystać z oferty InCredit. Lepsza oferta niż w banku a tego właśnie poszukiwałam na rynku. Nie dość że wysoka kwota pożyczki to i długi okres spłaty ale za to krótszy niż w banku. Polecam jeśli ktoś potrzebuje znacznie większego zastrzyku gotówki niż 1000 zł. A do tego atrakcyjny system bonusowy.

 4. Kwiatek napisał(a):

  Duże kwoty pożyczki ale szkoda, że nie dla osób pracujących na umowę zlecenie. Niestety nie udało się.

 5. Wituś napisał(a):

  InCredit to przede wszystkim profesjonalizm i duża kwota pożyczki 🙂 Super!

 6. Jasia napisał(a):

  Nie znałam wcześniej firmy InCredit i jej oferty. Nie wiedziałam nawet, jak pożycza się pieniądze. Z pomocą przyszło mi biuro obsługi klienta, miły pan wyjaśnił wszystkie niuanse pożyczki 🙂 Cieszę się, że trafiłam “pod skrzydła” InCredit. Pieniążki dostałam prędko. Dziękuję za wparcie finansowe! :))))

 7. Jagódka napisał(a):

  Mieliście kiedyś tak, że trafiła wam się super okazja, a portfel świecił pustkami? U mnie było tak, że koleżanka chciała sprzedać samochód, na który ja od dawna polowałam. Kasy nie miałam, więc pozyczyłam 5 tysięcy od Incredit. Co prawda jeszcze nie spłaciłam pozyczki, ale raty nie są aż tak bolesne, więc idzie gładko. Ja polecam!

 8. Anja napisał(a):

  fajnie, że mają program lojalnościowy, wiele firm tak teraz przyciąga klientów, ja też m.in dzięki temu dałam się namówić na incredit. miałam za dużo rat w bankach, żeby dostać kolejną pożyczkę, a po zalaniu przez sąsiadów trzeba było wyremontować całą łazienkę . Trochę pożyczyłam od mamy, pozostałe 5 tys wziełam własnie z incredit, a teraz mam już nową, piekną łazienkę 🙂

 9. chRobok napisał(a):

  chciałem skorzystać z InCredit, ale cały czas pracuję na zlecenie i nie udało mi się dostać wsparcia, którego szukałem

 10. Paweł napisał(a):

  Chcieliśmy wymienić nasz stary piec na węgiel piecem na gaz. Oczywiście lepsze piece są dość kosztowne, ale z drugiej strony ma się święty spokój. Żona zauważyła, że skoro i tak kłujemy ściany, to równie dobrze możemy wyremontować kotłownię i zagospodarować przestzeń, bo przecież nie będziemy już trzymać tam węgla i piec gazowy jest mały. Mądrą mam żonę! Wzięliśmy 4000 zł z InCredit i jesteśmy gotowi na zimę!

 11. Nedd napisał(a):

  InCredit pracują nawet w niedziele, to trzeba docenić! W niedziele stłuczka, szybkie sprawdzenie, gdzie pożyczyć, jeden telefon, szybki wniosek i w poniedzialek wóz w warsztacie

 12. Kajko napisał(a):

  Potrzebowałem 8 tysiaków na remont i Incredit dał kasę bez gadania (tylko musiałem udowodnić stały dochód)

 13. Moto_tata napisał(a):

  Moja córka to zapalona fanka motocykli. Lubi szybką jazdę. No cóż ma to po mnie – ja też w młodości nie jedną panienkę wyrwałem na swój cud techniki. Ale wracając do poprzedniego wątku – młoda od jakiegoś czasu szuka własnego wehikułu. Przeglada rózne strony. Nawet jakiś jej się spodobał, ale ją nie stać. Dopiero co zaczęła swoją pierwszą pracę i nic jeszcze sobie nie odłożyła. Postanowiłem, że w tajemnicy kupię jej go na urodziny. Musiałem się spieszyć, bo to był ostatni model. Nie wiele myśląc skorzystałem z pomocy In Credit. Już wcześniej pomogli mi przy remoncie więc nie bałem się już tak bardzo jak za pierwszym razem. Gdy pieniądze pojawiły się na moim koncie to szybko sfinalizowałem zakup i za dwa dni motor jak malowany pojawi się przed naszym domem. Ale zrobię córce niespodziankę!

 14. Roman napisał(a):

  Ja tez polecam, uratowali Lige Mistrzow! Wszyscy ogladaja, obstawiaja wyniki, tylko o tym gadaja, a moj stary TV postanowil sie wlasnie wtedy zepsuc. Co zrobic? ogladalem w knajpie, raz u kumpla, to u drugiego, az w koncu mi mowia, zebym sobie w koncu kupil nowy TV. W sumie racja, tylko jedyny problem, ze wyplata dopiero dziesiatego, a mecze caly czas. Kumpel bral kiedys chwilkowke i mi powiedzial zebym sprawdzil oferte incredit, on juz korzystal z roznych i u nich tez bral i byl zadowolony bo szybko dostal pieniadze. sprawdzilem, odwiedzilem punkt, pracownik mi wszytsko wytlumaczyl, zlozylem wniosek i dostalem kase. Od razu zamowilem nowy TV i teraz juz ogladam wszystkie mecze u siebie.

 15. Daga napisał(a):

  Mają mega zarąbistą ofertę. Nie dosc ze pozyczam to zbieram dodatkowe bonusy. Dla mnie super.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.