Pozyczyc recenzja oferty oraz opinie klientów

Ocena klientów Zobacz opinie
0%

Pozyczyc.pl to marka pożyczkowa należąca do spółki Money Beat, udzielająca pożyczek przez internet. Strona internetowa firmy istnieje, a spółka zgodnie z aktualnym odpisem KRS nadal funkcjonuje. Pozyczyc.pl oferuje pożyczki nawet do kwoty 20 000 zł.

W przypadku chęci uzyskania dodatkowego wsparcia finansowego, zachęcamy do wypełnienia formularza na naszej stronie.

pozyczyc.pl logo
Kwota
2 000 zł - 20 000 zł
Okres
6 - 60 miesięcy
Pożyczkowy Portal

Pozyczyc - Dane kontaktowe

Siedziba firmySiedziba firmy: ul. Prosta 68, 00-838 Warszawa
TelefonTelefon: -
Godziny pracyGodziny pracy:
E-mailE-mail: -

Weryfikacja w bazach dłużników

bik
big
erif
krd
kbig
kaczmarski
crif
Brak weryfikacji w bazach.

Dane firmy Money Beat Sp. z o.o.

Kapitał zakładowy:
KRS: 0000577778
NIP: 5223040140
REGON: 362678227

Zalety i wady firmy Pozyczyc

Pozyczyc – Pożyczki przez internet

Główną zaletą opisywanego serwisu jest to, że nie musimy spędzać długich godzin na porównywaniu różnych ofert dostępnych w sieci. Cały ten proces, dość żmudny i czasochłonny, możemy powierzyć specjalistom. Zasadniczo do nas należy jedynie wybranie tego, który najbardziej odpowiada naszym oczekiwaniom. Ważne jest, że wszystkie ciążące na nas obowiązki są niezbyt czaso- i pracochłonne. Cały interfejs użytkownika jest przy tym bardzo prosty i przejrzysty. Nie trzeba martwić się o to, że natkniemy się na problemy w czasie przechodzenia przez całą procedurę. Zauważmy, że wielu z nas wzbrania się przed podjęciem dodatkowego zobowiązania finansowego, bo ciężko odnaleźć właściwą dla nas ofertę w ich tak ogromnej magmie. Z pomocą tej witryny problem zostaje rozwiązany raz na zawsze

Pozyczyc – Ogólne warunki

Nie jest proste znalezienie odpowiedzi na pytanie o to, jakie są warunki stawiane temu, kto chce starać się o pomoc finansową. Wiadomo jednak, że podane dane osobowe i wszystkie te, które podawane są w czasie procesu rejestracyjnego, trafiają do 20 różnych firm. Każda z nich w ramach stosowanych przez siebie procedur i procesów weryfikacyjnych dokonuje sprawdzenia klienta na podstawie danych zebranych przez serwis Pozyczyc.pl. Z tego powodu zestaw gromadzonych informacji jest dość rozbudowany, co służy dokładnemu przeanalizowaniu sytuacji materialnej klienta.

Pozyczyc – Pożyczka krok po kroku

System aplikowania o pożyczkę w Pozyczyc.pl jest dość prosty i intuicyjny w obsłudze. Na samym początku określamy swoje wymogi wobec pożyczki (jej wysokość i ilość rat). Później trzeba podać podstawowe dane na swój temat (imię, nazwisko, telefon, e-mail) i wyrazić zgodę na przetwarzanie podanych informacji. Kolejnym krokiem jest kliknięcie przycisku „Weź pożyczkę”. Ten przekierowuje nas do kolejnego kroku. Tam uzupełnia się wniosek o stan cywilny, numer PESEL i dane na temat dowodu osobistego. Równie ważny jest numer konta i nazwa banku, w którym jest ono założone. Później przychodzi pora na zbadanie zdolności kredytowej, co jest już bardziej czasochłonne i wymaga podania szczegółowych informacji. Dotyczą głównie umowy, na podstawie której wykonujemy pracę zarobkową. Musimy też podać informacje o uzyskiwanych dochodach, co stanowi odpowiedź na pytanie o to, czy podołamy spłacie zadłużenia. Potem tak uzupełniony wniosek jest przetwarzany. Na jego podstawie zapada decyzja, czy zostanie nam przyznana pomoc. Niestety, za ten proces pozyczyc.pl nie bierze już odpowiedzialności. Nie daje również gwarancji, kiedy środki zostaną wypłacone. Należy zatem pamiętać, że mamy do dyspozycji jedynie pewne narzędzie pomocowe, które ma za zadanie ułatwienie nam staranie się o uzyskanie dodatkowych pieniędzy.

Pozyczyc – Koszty pożyczki

Nie można właściwie określić tego, ile dokładnie zapłacimy za przydzieloną nam pożyczkę. To wszystko zależne jest od tego, jaki kredytodawca udzieli nam wsparcia. Później zgodnie z jego ofertą będziemy ponosić narzucone przez niego koszty dodatkowe. Nie można też mieć pewności, że uda się skorzystać z darmowej oferty, której RRSO wynosi 0%. Wiele ustaleń jest zatem niepewnych i trzeba wykazać się cierpliwością w oczekiwaniu na otrzymanie informacji zwrotnej.

Pamiętaj, że zostawiając komentarz pomagasz innym!
Jeśli korzystałeś już z usług firmy Pozyczyc zostaw swoją opinię.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie bedzie opublikowany. *wymagane pola są zaznaczone

Zobacz także...
Prześwietlamy każdą firmę pożyczkową dostępną na rynku
pozyczyc.pl logo
2 000 zł - 20 000 zł
Kwota
6 - 60 miesięcy
Okres
Podobne oferty do Pozyczyc
Uprzejmie informujemy, że oferta jest aktualnie nieaktywna.
Zapraszamy do zapoznania się z produktami innych pożyczkodawców!
Listę aktywnych pożyczkodawców znajdą Państwo na stronie głównej
Wybierz rodzaj informacji, której szukasz: