Kasa Stefczyka recenzja oferty oraz opinie klientów

Nasza ocena
90%
Ocena klientów Zobacz opinie
71%

Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo-Kredytowa imienia Franciszka Stefczyka powstała w 1993 roku. Początkowo oferowała swoje usługi tylko pracownikom przedsiębiorstw morskich działających na wybrzeżu gdańskim. Z czasem jednak doszło do połączenia firmy z innymi kasami spółdzielczymi. To był przełomowy moment w całej historii organizacji. Zapoczątkował duże zmiany, które doprowadziły do tego, że zaczęła ona obsługiwać wszystkie osoby będące członkami Stowarzyszenia Krzewienia Edukacji Finansowej. Jednocześnie nastąpiła ekspansja placówek zakładanych poza zakładami pracy. Dzisiaj stanowią one sieć ponad 400 punktów obsługi klienta. Pracujący w nich specjaliści są odpowiedzialni za zarządzanie finansami ponad 900 000 klientów z całej Polski.

kasa Stefczyka
Kwota
1 000zł - 80 000zł
Okres
4 - 120 miesięcy
Pożyczkowy Portal

Kasa Stefczyka - Dane kontaktowe

Siedziba firmySiedziba firmy: ul. Legionów 126-128, 81-472 Gdynia
TelefonTelefon: 801 600 100
Godziny pracyGodziny pracy: Pn-Pt 8:00-22:00, Sb 8:00-20:00
E-mailE-mail: kasa@kasastefczyka.pl

Weryfikacja w bazach dłużników

bik
big
erif
krd
kbig
kaczmarski
crif

Dane firmy SKOK im. F. Stefczyka

Kapitał zakładowy: -
KRS: 0000080915
NIP: 5861040096
REGON: 190408529

Zalety i wady firmy Kasa Stefczyka

Kasa Stefczyka – Kredyt gotówkowy

Kredyt Kasa Stefczyka to wsparcie finansowe, które możemy otrzymać bez wychodzenia z domu. W takiej sytuacji otrzymujemy dostęp do ograniczonej oferty. Oznacza to, że możemy złożyć wniosek maksymalnie o 50 000 zł. W standardowej sytuacji kwota ta może sięgać nawet 200 000 zł. Warto również zwrócić uwagę na okres kredytowania, jaki obowiązuje w przypadku oferty Kasa Stefczyka. Okazuje się, że minimalny termin spłaty wynosi 12 miesięcy. Z kolei maksymalny okres kredytowania nie przekracza 10 lat. Oznacza to, że spłatę wsparcia finansowego możemy rozłożyć nawet na 120 rat miesięcznych.

Długi okres kredytowania pomoże nam to dostosować wysokość wpłat na konto kredytodawcy do swoich potrzeb i możliwości. Bez wątpienia elastyczne parametry pożyczki pozwolą nam na swobodną spłatę zobowiązania.

Wśród zalet oferty można wymienić nie tylko wygodną ratę i możliwość wnioskowania bez wychodzenia z domu, ale również wakacje kredytowe. Dzięki temu słabsza sytuacja finansowa czy po prostu brak pieniędzy na spłatę zobowiązania nie będzie żadnym problemem. Możemy sobie zrobić przerwę od rat i poczekać aż sytuacja się ustabilizuję. 

Kasa Stefczyka – Ogólne warunki

Warto zwrócić uwagę, że kredyt gotówkowy Kasa Stefczyka można przeznaczyć na dowolny cel. Dzięki otrzymanym pieniądzom sfinansujemy swoje plany i marzenia. Dodatkowo kredytodawca dopuszcza możliwość przeznaczenia pieniędzy na konsolidację aktywnych zobowiązań. Jeżeli posiadamy w różnych instytucjach aktywną pożyczkę gotówkową, ratalną, kredyt samochodowy, kartę kredytową itd., kredyt Kasa Stefczyka pozwoli nam je skonsolidować. Szczegółowe warunki oferty otrzymamy podczas rozmowy z konsultantem w banku. Warto zwrócić również uwagę na pozostałe warunki stawiane klientom. Każdy wnioskodawca powinien mieć co najmniej 30 lat i posiadać pełną zdolność do czynności prawnych. Bank zweryfikuje nas również pod kątem historii kredytowej. Jeżeli wynik okaże się negatywny, nie otrzymamy potrzebnego wsparcia finansowego. Wniosek może zostać również odrzucony w przypadku braku historii kredytowej. Wiele zależy w tej kwestii od kredytodawcy. 

Wpływ na zdolność kredytową mają również: miejsce, forma zatrudnienia oraz wysokość dochodów. Bez wątpienia w przypadku wysokich kredytów najlepiej prezentuje się umowa o pracę. Warto jednak podkreślić, że banki oferują również inne formy zatrudnienia. Ważne, aby wysokość dochodów pozwalała nam na swobodną spłatę zobowiązania. 

Pamiętajmy, że podczas wnioskowania będzie nam potrzebny ważny dowód osobisty. Bez tego złożenie wniosku będzie niemożliwe. Oprócz tego możemy zostać poproszeni o udokumentowanie źródła dochodu. Jak wnioskować online? Odpowiedź na to pytanie znajdziemy, czytając dalszą Kasa Stefczyka opinie. 

Kasa Stefczyka – Jak złożyć wniosek o kredyt gotówkowy?

Kasa Stefczyka udostępnia swoim klientom możliwość wnioskowania o kredyt na 3 różne sposoby. Możemy złożyć wniosek online, przez telefon (Kasa Stefczyka infolinia) lub udać się do placówki w banku. Każda z tych możliwości nieco się różni, ale prowadzi do tego samego, czyli otrzymania wsparcia finansowego. Jak złożyć wniosek o kredyt Kasa Stefczyka online?

1. Pierwszym krokiem jest przejście na stronę banku. Możemy to zrobić, klikając poniższy przycisk.

2. Następnie wypełniamy formularz wniosku, wpisując dane osobowe, adresowe, kontaktowe. 

3. Kolejny krok to rozmowa telefoniczna z przedstawicielem banku.

4. Podczas rozmowy kredytodawca ustali z nami szczegółowe warunki umowy.

5. Jeżeli się na nie zgodzimy, umowa zostanie wysłana na nasz adres e-mail.

6.  Po zatwierdzeniu dokumentu pozostaje nam tylko czekać na przelew pożyczki.

Kasa Stefczyka – Koszty pożyczki

Kasa Stefczyka kalkulator kredytowy znajduje się na stronie banku. Dzięki niemu możemy wyznaczyć, jakiej kwoty potrzebujemy, oraz na jaki okres kredytowania rozłożymy wsparcie finansowe. W efekcie otrzymamy prognozowane koszty. RRSO dla reprezentatywnego przykładu pożyczki wynosi 6,23%. Prowizja wynosi w takiej sytuacji 0%. Poniżej przedstawiamy reprezentatywny przykład Kasa Stefczyka pożyczka fit.

Reprezentatywny przykład pożyczki:

Całkowita kwota kredytu wynosi 47 880 zł. Zmienna roczna stopa oprocentowania dla całkowitej kwoty kredytu wraz z kredytowanymi kosztami (prowizją: 0 zł, opłatą za dwa przelewy: 120 zł) wynosi 6%. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO): 6,23%. Czas obowiązywania umowy – 119 miesięcy, 118 miesięcznych rat równych: 536,19 zł oraz ostatnia, 119. rata: 536,57 zł. Całkowita kwota do zapłaty: 63 806,99 zł, w tym odsetki: 15 806,99 zł.

Kasa Stefczyka – Ubezpieczenie kredytu

Kasa Stefczyka oferuje możliwość ubezpieczenia pożyczki, które obejmuje trzy najważniejsze sytuacje:

  • zabezpiecza spłatę pożyczki na wypadek śmierci kredytobiorcy,
  • chroni budżet kredytobiorcy w przypadku utraty pracy – w takiej sytuacji może nastąpić spłata rat pożyczki podczas pozostawania bez dochodu lub jednorazowa wypłata świadczenia w wysokości równej ubezpieczenia,
  • ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków, czyli na przykład wypadek, choroba.

Szczegółowe warunki ubezpieczenia można znaleźć na oficjalnej stronie Kasa Stefczyka.

Kasa Stefczyka – Opinie klientów

Kiedy szukamy opinii o Kasie Stefczyka, możemy natknąć się na informacje dotyczące nie tylko pożyczki fit, ale również innych produktów. Wśród nich można znaleźć między innymi:

  • konta bankowe: Rachunek płatniczy IKS Classic, IKS Classic dla młodych itd.,
  • rachunek oszczędnościowy KSO,
  • e-lokaty, lokatę Skokową i Skokową Plus,
  • różnego typu ubezpieczenia.

Kasa Stefczyka informuje również na swojej stronie internetowej o aktualnie obowiązujących promocjach.

Najważniejszymi zaletami  opisywanej pożyczki jest jej wysoka kwota (200 000 zł), którą można otrzymać w jednej z 400 placówek mieszczących się na terenie całego kraju. Atrakcyjny jest także system ratalny, dzięki któremu zadłużenie może zostać rozłożone nawet na 120 równych części. Dodatkowo każda z nich dopasowana została do potrzeb najbardziej wymagających kredytobiorców. Mogą oni być pewni, że wstępną decyzję o przyznaniu pomocy otrzymają w ciągu 15 minut od złożenia stosownego wniosku.

Jednak wato wspomnieć, że w ofercie pożyczka FIT prowizja wynosi 0 zł. Choć aby o nią wnioskować, musimy skończyć co najmniej 30 lat.

Pamiętaj, że zostawiając komentarz pomagasz innym!
Jeśli korzystałeś już z usług firmy Kasa Stefczyka zostaw swoją opinię.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie bedzie opublikowany. *wymagane pola są zaznaczone

Zobacz także...
Prześwietlamy każdą firmę pożyczkową dostępną na rynku
kasa Stefczyka
1 000zł - 80 000zł
Kwota
4 - 120 miesięcy
Okres
Złóż wniosek w Kasa Stefczyka
Wybierz rodzaj informacji, której szukasz: