Kasa Stefczyka

3.04
56 głosów
Maksymalna kwota pożyczki: 150 000 zł
Weź pożyczkę
w Kasa Stefczyka

Kasa Stefczyka - Opinie

Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo-Kredytowa imienia Franciszka Stefczyka powstała w 1993 roku. Początkowo oferowała swoje usługi tylko pracownikom przedsiębiorstw morskich działających na wybrzeżu gdańskim. Z czasem jednak doszło do połączenia firmy z innymi kasami spółdzielczymi. To był przełomowy moment w całej historii organizacji. Zapoczątkował duże zmiany, które doprowadziły do tego, że zaczęła ona obsługiwać wszystkie osoby będące członkami Stowarzyszenia Krzewienia Edukacji Finansowej. Jednocześnie nastąpiła ekspansja placówek zakładanych poza zakładami pracy. Dzisiaj stanowią one sieć ponad 400 punktów obsługi klienta. Pracujący w nich specjaliści są odpowiedzialni za zarządzanie finansami ponad 900 000 klientów z całej Polski.

Kasa Stefczyka – Dane kontaktowe

Nazwa: Kasa Stefczyka
Darmowa pierwsza pożyczka: Nie udziela
Maksymalna pożyczka: 150 000
Siedziba firmy: Legionów 126-128, Gdynia 81-472
Telefon: 801 600 100
e-mail: kasa@kasastefczyka.pl
Godziny pracy: brak
Wniosek: Wypełnij wniosek

Kasa Stefczyka - Kredyt

Do dyspozycji użytkowników oddano paletę różnych produktów finansowych. Wśród nich znajdują się konta, lokaty, ubezpieczenia i pożyczki. Te ostatnie cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem. Na szczególną uwagę zasługuje, bardzo ceniona przez jej użytkowników, Pożyczka Gotówkowa. Uzyskane dzięki niej środki w wysokości od 1000 do 200 tysięcy złotych mogą zostać przeznaczone na dowolny cel, a pożyczoną kwotę można spłacać tak, jak każdemu najwygodniej. W przypadku dużych inwestycji możliwe jest rozbicie jej nawet na 120 rat. Warte podkreślenia jest to, że wnioskodawca może samodzielnie ustalić dzień, w którym będzie spłacał zadłużenie. Dodatkowo dla rzetelnych pożyczkobiorców przygotowano ciekawe oferty. Niektóre dotyczą obniżenia oprocentowania, inne – przerwy w spłacie zadłużenia. Osoby, którym zależy na czasie, zapewne docenią to, że wstępna decyzja kredytowa zapada już w ciągu 15 minut. Wszelkie formalności można zaś dopełnić na trzy różne sposoby: poprzez wizytę w wybranej placówce, formularz internetowy lub telefon. W dokonaniu wstępnych wyliczeń pomaga kalkulator umieszczony na stronie.

Kasa Stefczyka - Kredyt gotówkowy

Opisywana instytucja finansowa działa na rynku niemal od 30 lat. Przez ten czas nieustannie rozrastała się i poszerzała swoją ofertę. Poprzez ciągły rozwój sieci placówek, do usług ma dzisiaj dostęp ogromne grono zadowolonych klientów. Korzystają oni z całej gamy produktów, które ułatwiają zarządzanie domowym budżetem i są pomocą w trudnych chwilach. Nie można przy tym zapomnieć, iż jakość świadczonych usług chwalą nie tylko ich użytkownicy. Pozytywnie na ten temat wypowiadają się także eksperci branży finansowej. To właśnie oni przyznali jednej z najbardziej znanych placówek SKOK tytuł „Najlepszy SKOK roku 2012”, doceniono również szybki rozwój filii i dostępność zróżnicowanych produktów finansowych. Ponadto na uwagę zasługuje wyróżnienie o nazwie Godło Jakość Obsługi 2012, w którym ankietowani uznali, że SKOK należy do ścisłej czołówki przedsiębiorstw dbających o najwyższą jakość obsługi. Wykaz licznych wyróżnień można zresztą mnożyć. Jest to jedynie potwierdzenie tego, że usługi te są godne uwagi. Wielu podkreśla również, że opisywane przedsiębiorstwo angażuje się w działalność społeczną. Jest ona uskuteczniana dzięki akcjom organizowanym przez Fundację im. Franciszka Stefczyka. Jej głównymi założeniami jest prowadzenie działań charytatywnych i prospołecznych oraz rozwój świadomości narodowej.

Kasa Stefczyka - Kredyt gotówkowy

Co należy zrobić, by skorzystać z oferty proponowanej firmy? Wchodząc na jej oficjalną stronę internetową kasastefczyka.pl, wystarczy otworzyć menu o nazwie „Pożyczki”. Zostało ono umiejscowione na wysokości loga, które znajduje się w górnym, lewym rogu strony. Po jego rozwinięciu ukazuje się wykaz najciekawszych produktów. Najczęściej polecany to Pożyczka Gotówkowa. Daje największe możliwości i może być przeznaczony na dowolnie wybrany cel.

Kasa Stefczyka - Kalkulator kredytowy

Z jakimi opłatami muszą liczyć się ci, którzy skorzystają z opisanej usługi? Zgodnie z przykładem reprezentatywnym opiewającym na kwotę 47 880 zł pożyczkobiorcę obowiązuje RRSO w wysokości 6,23%, zaś stopa oprocentowania kredytu to 6%. W przypadku umowy podpisanej na okres 119 miesięcy, należy liczyć się z tym, że należy w tym czasie wnosić comiesięczne opłaty w wysokości 536,19 zł. Natomiast 119 rata będzie wynosiła 536,57 zł. Nie można przy tym zapomnieć, że łącznie należy oddać 63 806,99 zł. W skład tej opłaty wchodzą odsetki 15 806,99 zł.  Prowizja wynosi 0 zł!

Pożyczasz100026200124800150000
Czas (miesięcy)120120120120
Rata1127811131669
Oddajesz132033360133560200280

Kasa Stefczyka - Podsumowanie kredytu gotówkowego

Najważniejszymi zaletami  opisywanej pożyczki jest jej wysoka kwota (150000 zł), którą można otrzymać w jednej z 400 placówek mieszczących się na terenie całego kraju. Atrakcyjny jest także system ratalny, dzięki któremu zadłużenie może zostać rozłożone nawet na 120 równych części. Dodatkowo każda z nich dopasowana została do potrzeb najbardziej wymagających kredytobiorców. Mogą oni być pewni, że wstępną decyzję o przyznaniu pomocy otrzymają w ciągu 15 minut od złożenia stosownego wniosku.

Jednak wato wspomnieć, że w ofercie pożyczka FIT prowizja wynosi 0 zł. Choć aby o nią wnioskować, musimy skończyć co najmniej 30 lat.

Zalety

  • Wysoka kwota pożyczki 150 tysięcy zł
  • Szybka decyzja o przyznaniu pożyczki
  • Możliwość skorzystania z wakacji kredytowych

Wady

  • Brak kalkulatora na stronie

Ocena

3.04
56 głosów

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.