Superkasa recenzja oferty oraz opinie klientów

Ocena klientów Zobacz opinie
0%

Superkasa to marka pożyczkowa należąca do spółki Money Beat, udzielająca pożyczek przez internet. Strona internetowa firmy istnieje, a spółka zgodnie z aktualnym odpisem KRS nadal funkcjonuje. Superkasa oferuje pożyczki nawet do kwoty 20 000 zł.

W przypadku chęci uzyskania dodatkowego wsparcia finansowego, zachęcamy do wypełnienia formularza na naszej stronie.

superkasa logo
Kwota
500 zł - 20 000 zł
Okres
60 miesięcy
Pożyczkowy Portal

Superkasa - Dane kontaktowe

Siedziba firmySiedziba firmy: ul. Prosta 68, 00-838 Warszawa
TelefonTelefon: 611 100 415
Godziny pracyGodziny pracy:
E-mailE-mail: kontakt@superkasa.pl

Weryfikacja w bazach dłużników

bik
big
erif
krd
kbig
kaczmarski
crif
Brak weryfikacji w bazach.

Dane firmy Money Beat Sp. z o.o.

Kapitał zakładowy:
KRS: 0000577778
NIP: 5223040140
REGON: 362678227

Zalety i wady firmy Superkasa

SuperKasa – Pożyczki przez internet

Superkasa.pl jest serwisem internetowym pełniącym funkcję pośrednika w doborze pożyczki. Firma zajmuje się gromadzeniem danych osobowych potencjalnych klientów i deklarowanych warunków pożyczki. Następnie Superkasa kieruje do klienta oferty zbliżone do oczekiwań – są to oferty różnych firm pożyczkowych, z którymi współpracuje firma. Mowa o kilkunastu firmach pożyczkowych działających na terenie Polski. Jak zastrzega firma, ich serwis działa wyłącznie w celach informacyjnych. Dzięki złożeniu aplikacji potencjalny pożyczkobiorca może dowiedzieć się, która z renomowanych firm pożyczkowych będzie w stanie zaproponować mu najatrakcyjniejszą ofertę wsparcia finansowego – czyli jednym słowem pośrednictwo. Sami musimy odpowiedzieć sobie na pytanie, czy warto korzystać z tego typu firmy.

SuperKasa – Ogólne warunki

Serwis Superkasa współpracuje obecnie z 20 firmami pożyczkowymi. Firma jednak nie podaje dokładnie, o które firmy pożyczkowe chodzi. Zapewnia jednak, że są to duże firmy pożyczkowe, prężnie działające w Polsce. W ramach oferty serwisu Superkasa możemy wnioskować o pożyczkę wysokości od 100 zł do 5000 zł. Minimalny okres kredytowania wynosi 1 miesiąc, a maksymalny to 12 miesięcy. Decyzję o tym, jakie zobowiązanie wybrać, samodzielnie podejmuje zainteresowany pożyczkobiorca. Klienci mogą kontaktować się z serwisem Superkasa zarówno za pomocą wiadomości e-mail, jak i infolinii, która czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00.

SuperKasa – Pożyczka krok po kroku

By skorzystać z oferty Superkasa, nie trzeba wiele. Wystarczy wypełnić wniosek na stronie głównej. Podczas składania wniosku potrzebujemy dowodu osobistego oraz podania danych takich jak: imię, nazwisko, numer oraz seria dowodu osobistego. Musimy wprowadzić je w przeznaczonych do tego celu rubrykach. Następnie po wypełnieniu wniosku musimy jeszcze potwierdzić nasze dane poprzez wykonanie przelewy z własnego rachunku bankowego. Przelew w wysokości jednego grosza. Po zweryfikowaniu danych czekamy na decyzję o przyznaniu pożyczki.

SuperKasa – Koszty pożyczki

W ramach oferty serwisu Superkasa możemy wnioskować o pożyczkę wysokości od 100 zł do 5000 zł. Minimalny okres kredytowania wynosi 1 miesiąc, a maksymalny to 12 miesięcy. Decyzję o tym, jakie zobowiązanie wybrać, samodzielnie podejmuje zainteresowany pożyczkobiorca. Niestety bezpośrednio na stronie głównej pożyczkodawcy nie możemy sprawdzić kosztów pożyczki.

Nie poznamy dokładnego RRSO, ponieważ Superkasa pełni rolę pośrednika w udzielaniu pożyczek.

Pamiętaj, że zostawiając komentarz pomagasz innym!
Jeśli korzystałeś już z usług firmy Superkasa zostaw swoją opinię.

13 komentarzy

Julka

Superkasa szybko prowadzi weryfikację klienta ale to tylko pośrednik w pożyczaniu. Mimo prędkości załatwienia formalności nie wskazali mi firmy z jakiej będzie udzielana pożyczka a co za tym idzie nie określili mi od razu kosztów pożyczki. Na szczęście udało mi się uzyskać wnioskowaną kwotę na dogodne raty z niewielkim oprocentowanie. Szkoda tylko tej niepewności co do oprocentowania.

00 Odpowiedz
Monika

Superkasa to i szybka kasa na koncie. Teraz tylko szybka super spłata.

00 Odpowiedz
Lord

W Superkasa warte podkreślenia jest to, że szybko przeprowadzają weryfikację klienta. Są jednak tylko pośrednikiem w pożyczaniu pieniędzy i to nie do końca mi odpowiadało. Ważne jest jednak to, że prędko można było załatwić wszystkie formalności. Cenię sobie swój czas. Ponadto byłem wtedy, gdy brałem pożyczkę, w pilnej potrzebie, nie było czasu wybrzydzać 🙂 generalnie polecam, bo mi pomogli 🙂

00 Odpowiedz
Lukrecja

Superkasa jest naprawdę super! Pożyczyłam maksymalną kwotę, czyli 5 000 zł. To było jakiś rok temu bo niedawno zapłaciłam ostatnią ratę. Ogólnie to jestem zadowolona bo z tego co pamiętam bardzo szybko rozpatrzyli wniosek i stosunkowo szybko pieniądze pojawiły się na koncie. Ja złego słowa nie mogę powiedzieć na tę firmę. Polecam!

00 Odpowiedz
Paula

spółdzielnia postawiła na terenie osiedla garaże, a wiadomo jak jest w mieście na osiedlach z miejscami parkingowymi, więc głupio było nie skorzystać. Myśleliśmy, że uda się trochę taniej, no ale niestety, każdy chce zarobić i musieliśmy dobrać 2 tysiące z superkasy, bo oni akurat mieli najlepszą ofertę na tamten moment. Garaż kupiony, pożyczkę powoli spłacamy, chociaż nie mówię, że jest łatwo.

00 Odpowiedz
Razowy

Mnie Superkasa nie przypadła do gustu, bo miałem problemy z dostaniem pieniędzy, a konkurencja obsłużyła mnie bez zbędnej zwłoki 🙂

00 Odpowiedz
kaja

superkasa.pl w zupełności spełniła moje oczekiwania. pożyczkę dostałam bardzo szybko od złożenia wniosku. polecam!

00 Odpowiedz
pożyczkobiorca

Jedną z najwiekszych wad superkasa.pl jest to, że jest to pośrednik. Nie do końca wiadomo więc, skąd pochodzą pożyczane przez nas pieniądze. To może odstraszać. Oczywiście superkasa.pl daje gwarancję swojej rzetelnosci i profesjonalizmu, spotkałem się z wieloma pozytywnymi komentarzami na temat tej firmy, ale moje doświadczenie nie jest najlepsze.

00 Odpowiedz
Gerd

Superkasa to przede wszystkim pośrednik więc nie jest tak, że pożyczasz od niego, tylko on przekazuje ci pieniądze od kogoś innego tj. innej firmy. Ale działają szybko i to trzeba im zaliczyć na plus. Szkoda tylko, że nie dają od razu ile kosztuje pożyczka, tylko dopiero później to określają, to akurat trochę słabe.

00 Odpowiedz
Romek

Superkasa nie jest taka super, mogliby określić koszty pożyczki…

00 Odpowiedz
Kalina

Superkasa szybko wypłacila co trzeba, zakupy zrobione! Teraz szybka spłata i po krzyku 😉

00 Odpowiedz
robert

super kasa i to mega szybko, bez zadnych problemów! jak jeszcze kiedyś bedzie trzeba, to na pewno skorzystam

00 Odpowiedz
xoxo

Moja przyjaciółka postanowiła ostatnio wyjść za mąż, tj. jej facet po 5 latach w końcu jej się oświadczył. Nie mógł sobie wybrać gorszego czasu. Dopiero co zmieniłam pracę, przeniosłam się do innego mieszkania i musiałam dokupić parę drobiazgów. Oczywiście pierwsza wypłata jeszcze nie przyszła, a wszystkie te wieczory panieńskie, jakoś zorganizować trzeba. Potem jeszcze fryzjer, sukienka na wesele i na poprawiny, jeszcze paznokcie, rzęsy, a to wszystko strasznie dużo kosztuje. Potrzebowałam pieniędzy, pomyślałam o szybkiej pożyczce. Koleżanka ze starej pracy poleciła mi Superkasę. To firma, która zrzesza wiele różnych ofert, dlatego łatwo znaleźć tu ofertę odpowiednią do potrzeb. Ja znalazłam, wzięłam pożyczkę i dzięki temu wybawiłam się na ślubie Buły za wszystkie czasy:)

00 Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie bedzie opublikowany. *wymagane pola są zaznaczone

Zobacz także...
Prześwietlamy każdą firmę pożyczkową dostępną na rynku
superkasa logo
500 zł - 20 000 zł
Kwota
60 miesięcy
Okres
Podobne oferty do Superkasa
Uprzejmie informujemy, że oferta jest aktualnie nieaktywna.
Zapraszamy do zapoznania się z produktami innych pożyczkodawców!
Listę aktywnych pożyczkodawców znajdą Państwo na stronie głównej
Wybierz rodzaj informacji, której szukasz: