Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.
Oferta nieaktywna!

Oferta nieaktywna. Klienci tej firmy wybierali również:

Superkasa

2.43
7 głosów
Maksymalna kwota pożyczki: 5 000 zł
Weź pożyczkę
w Superkasa

Superkasa - Opinie

Superkasa to oferta długoterminowej pożyczki na 12 miesięcy. Superkasa jest pośrednikiem w pożyczaniu pieniędzy.

Superkasa - Pożyczki przez internet

Superkasa.pl jest serwisem internetowym pełniącym funkcję pośrednika w doborze pożyczki. Firma zajmuje się gromadzeniem danych osobowych potencjalnych klientów i deklarowanych warunków pożyczki. Następnie Superkasa kieruje do klienta oferty zbliżone do oczekiwań – są to oferty różnych firm pożyczkowych, z którymi współpracuje firma. Mowa o kilkunastu firmach pożyczkowych działających na terenie Polski. Jak zastrzega firma, ich serwis działa wyłącznie w celach informacyjnych. Dzięki złożeniu aplikacji potencjalny pożyczkobiorca może dowiedzieć się, która z renomowanych firm pożyczkowych będzie w stanie zaproponować mu najatrakcyjniejszą ofertę wsparcia finansowego – czyli jednym słowem pośrednictwo. Sami musimy odpowiedzieć sobie na pytanie, czy warto korzystać z tego typu firmy.

Superkasa - Ogólne warunki

Serwis Superkasa współpracuje obecnie z 20 firmami pożyczkowymi. Firma jednak nie podaje dokładnie, o które firmy pożyczkowe chodzi. Zapewnia jednak, że są to duże firmy pożyczkowe, prężnie działające w Polsce. W ramach oferty serwisu Superkasa możemy wnioskować o pożyczkę wysokości od 100 zł do 5000 zł. Minimalny okres kredytowania wynosi 1 miesiąc, a maksymalny to 12 miesięcy. Decyzję o tym, jakie zobowiązanie wybrać, samodzielnie podejmuje zainteresowany pożyczkobiorca. Klienci mogą kontaktować się z serwisem Superkasa zarówno za pomocą wiadomości e-mail, jak i infolinii, która czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00.

Superkasa - Pożyczka krok po kroku

By skorzystać z oferty Superkasa, nie trzeba wiele. Wystarczy wypełnić wniosek na stronie głównej. Podczas składania wniosku potrzebujemy dowodu osobistego oraz podania danych takich jak: imię, nazwisko, numer oraz seria dowodu osobistego. Musimy wprowadzić je w przeznaczonych do tego celu rubrykach. Następnie po wypełnieniu wniosku musimy jeszcze potwierdzić nasze dane poprzez wykonanie przelewy z własnego rachunku bankowego. Przelew w wysokości jednego grosza. Po zweryfikowaniu danych czekamy na decyzję o przyznaniu pożyczki.

Superkasa - Koszty pożyczki

W ramach oferty serwisu Superkasa możemy wnioskować o pożyczkę wysokości od 100 zł do 5000 zł. Minimalny okres kredytowania wynosi 1 miesiąc, a maksymalny to 12 miesięcy. Decyzję o tym, jakie zobowiązanie wybrać, samodzielnie podejmuje zainteresowany pożyczkobiorca. Niestety bezpośrednio na stronie głównej pożyczkodawcy nie możemy sprawdzić kosztów pożyczki.

Nie poznamy dokładnego RRSO, ponieważ Superkasa pełni rolę pośrednika w udzielaniu pożyczek.

Pożyczasz500140041005000
Czas (miesięcy)12121212
Rata1000100010001000
Oddajesz12000120001200012000

Superkasa - Dane firmy

 • +48 563 004 102
 • kontakt@superkasa.pl
 • Godziny pracy:
  pn. – pt.: 9.00 – 17.00

 

Zalety

 • Szybka weryfikacja

Wady

 • Pośrednik
 • Brak konkretnych kosztów
 • Brak wskazania firm, z których korzysta pośrednik

Ocena

2.43 (48.6%)
7 głosów

Komentarze

13 odpowiedzi na “Superkasa”

 1. Julka napisał(a):

  Superkasa szybko prowadzi weryfikację klienta ale to tylko pośrednik w pożyczaniu. Mimo prędkości załatwienia formalności nie wskazali mi firmy z jakiej będzie udzielana pożyczka a co za tym idzie nie określili mi od razu kosztów pożyczki. Na szczęście udało mi się uzyskać wnioskowaną kwotę na dogodne raty z niewielkim oprocentowanie. Szkoda tylko tej niepewności co do oprocentowania.

 2. Monika napisał(a):

  Superkasa to i szybka kasa na koncie. Teraz tylko szybka super spłata.

 3. Lord napisał(a):

  W Superkasa warte podkreślenia jest to, że szybko przeprowadzają weryfikację klienta. Są jednak tylko pośrednikiem w pożyczaniu pieniędzy i to nie do końca mi odpowiadało. Ważne jest jednak to, że prędko można było załatwić wszystkie formalności. Cenię sobie swój czas. Ponadto byłem wtedy, gdy brałem pożyczkę, w pilnej potrzebie, nie było czasu wybrzydzać 🙂 generalnie polecam, bo mi pomogli 🙂

 4. Lukrecja napisał(a):

  Superkasa jest naprawdę super! Pożyczyłam maksymalną kwotę, czyli 5 000 zł. To było jakiś rok temu bo niedawno zapłaciłam ostatnią ratę. Ogólnie to jestem zadowolona bo z tego co pamiętam bardzo szybko rozpatrzyli wniosek i stosunkowo szybko pieniądze pojawiły się na koncie. Ja złego słowa nie mogę powiedzieć na tę firmę. Polecam!

 5. Paula napisał(a):

  spółdzielnia postawiła na terenie osiedla garaże, a wiadomo jak jest w mieście na osiedlach z miejscami parkingowymi, więc głupio było nie skorzystać. Myśleliśmy, że uda się trochę taniej, no ale niestety, każdy chce zarobić i musieliśmy dobrać 2 tysiące z superkasy, bo oni akurat mieli najlepszą ofertę na tamten moment. Garaż kupiony, pożyczkę powoli spłacamy, chociaż nie mówię, że jest łatwo.

 6. Razowy napisał(a):

  Mnie Superkasa nie przypadła do gustu, bo miałem problemy z dostaniem pieniędzy, a konkurencja obsłużyła mnie bez zbędnej zwłoki 🙂

 7. kaja napisał(a):

  superkasa.pl w zupełności spełniła moje oczekiwania. pożyczkę dostałam bardzo szybko od złożenia wniosku. polecam!

 8. pożyczkobiorca napisał(a):

  Jedną z najwiekszych wad superkasa.pl jest to, że jest to pośrednik. Nie do końca wiadomo więc, skąd pochodzą pożyczane przez nas pieniądze. To może odstraszać. Oczywiście superkasa.pl daje gwarancję swojej rzetelnosci i profesjonalizmu, spotkałem się z wieloma pozytywnymi komentarzami na temat tej firmy, ale moje doświadczenie nie jest najlepsze.

 9. Gerd napisał(a):

  Superkasa to przede wszystkim pośrednik więc nie jest tak, że pożyczasz od niego, tylko on przekazuje ci pieniądze od kogoś innego tj. innej firmy. Ale działają szybko i to trzeba im zaliczyć na plus. Szkoda tylko, że nie dają od razu ile kosztuje pożyczka, tylko dopiero później to określają, to akurat trochę słabe.

 10. Romek napisał(a):

  Superkasa nie jest taka super, mogliby określić koszty pożyczki…

 11. Kalina napisał(a):

  Superkasa szybko wypłacila co trzeba, zakupy zrobione! Teraz szybka spłata i po krzyku 😉

 12. robert napisał(a):

  super kasa i to mega szybko, bez zadnych problemów! jak jeszcze kiedyś bedzie trzeba, to na pewno skorzystam

 13. xoxo napisał(a):

  Moja przyjaciółka postanowiła ostatnio wyjść za mąż, tj. jej facet po 5 latach w końcu jej się oświadczył. Nie mógł sobie wybrać gorszego czasu. Dopiero co zmieniłam pracę, przeniosłam się do innego mieszkania i musiałam dokupić parę drobiazgów. Oczywiście pierwsza wypłata jeszcze nie przyszła, a wszystkie te wieczory panieńskie, jakoś zorganizować trzeba. Potem jeszcze fryzjer, sukienka na wesele i na poprawiny, jeszcze paznokcie, rzęsy, a to wszystko strasznie dużo kosztuje. Potrzebowałam pieniędzy, pomyślałam o szybkiej pożyczce. Koleżanka ze starej pracy poleciła mi Superkasę. To firma, która zrzesza wiele różnych ofert, dlatego łatwo znaleźć tu ofertę odpowiednią do potrzeb. Ja znalazłam, wzięłam pożyczkę i dzięki temu wybawiłam się na ślubie Buły za wszystkie czasy:)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.