Profi Credit recenzja oferty oraz opinie klientów

Nasza ocena
70%
Ocena klientów Zobacz opinie
26%

W Polsce Profi Credit uznawany jest za jedną z największych firm pożyczkowych. Swoją działalność na polskim rynku rozpoczął w 2004 roku i działa nieprzerwanie aż do dzisiaj, sukcesywnie zapisując się w świadomości konsumentów jako pożyczkodawca nastawiony na dobro konsumenta, podchodzący indywidualne do jego potrzeb. Profi Credit posiada siedzibę ulokowaną w Bielsku-Białej. Ponadto posiada ponad 130 oddziałów na terenie całej Polski. Stawia również wysokie wymagania względem pracowników, dzięki temu stale powiększa zespół wykwalifikowanych fachowców, z których usług mogą korzystać klienci pragnący otrzymać pożyczkę ratalną.

Dla Profi Credit ważna jest realizacja pomocy konsumentom poprzez oferowanie różnego rodzaju działań. Do tych działań należy zaliczyć udzielanie szybkich i bezpiecznych pożyczek, a także uczestnictwo w akcjach dobroczynnych oraz działaniach charytatywnych. Oprócz ponad setki biur, Profi Kredyt do rozmów z klientami oddaje grupę ponad 2900 doradców finansowych. Doradcy finansowi mają za zadanie spotykać się z klientami, udzielać im porad w kwestii wyboru najlepszej pożyczki i oferować najlepsze rozwiązania.

profi credit logo
Kwota
1 000 zł - 25 000 zł
Okres
24 - 36 miesięcy
Pożyczkowy Portal

Profi Credit - Dane kontaktowe

Siedziba firmySiedziba firmy: ul. Browarna 2, 43-300 Bielsko Biała
TelefonTelefon: 33 496 00 60
Godziny pracyGodziny pracy: Pn. - Pt.: 8.00 - 16.00
E-mailE-mail: info@proficredit.pl

Weryfikacja w bazach dłużników

bik
big
erif
krd
kbig
kaczmarski
crif
Brak weryfikacji w bazach.

Dane firmy Profi Credit Polska S.A.

Kapitał zakładowy: 793 951 000 zł
KRS: 0000518190
NIP: 5472151080
REGON: 243624011

Zalety i wady firmy Profi Credit

Profi Credit – Pożyczki przez internet

Profi Credit jest jedną z największych firm w Polsce udzielających pożyczek ratalnych oraz jedną z nielicznych na rynku firm pozabankowych, która udziela pożyczki w wysokości 25 000 zł. Na tle konkurencji wyróżnia się indywidualnym podejściem do klienta. Każdy wniosek rozpatrywany jest indywidualnie. Profi Credit dysponuje siecią ponad stu odziałów i sporą liczbą agentów, którzy spotykają się z klientami wnioskującymi o pożyczkę ratalną.

Pożyczka w Profi Credyt kierowana jest do różnego typu klientów. Ze względu na bardzo wysoką kwotę pożyczki rzędu 25 000 zł, z ofertą docierają również do klientów, którzy w przyznaniu kredytu nie mogą liczyć na pomoc banków. Minimalna kwota, o jaką możemy wnioskować, wynosi 2000 zł. Kolejną ofertą, z jaką Proficredit wychodzi na przeciw klientom, jest pomoc dla osób zadłużonych, Profi Credit analizuje poziom różnego rodzaju zobowiązań takich jak kredyt w banku czy spłata rat za i pomaga ustalić odpowiedni sposób kredytowania oraz spłaty pozwalający na skuteczne pożyczanie pieniędzy i co najważniejsze – ich systematyczne oddawanie.

Profi Credit – Ogólne warunki

Profi Credit udziela pożyczek długoterminowych zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla firm. Aby otrzymać pożyczkę w Profi Credit należy spełniać kilka podstawowych warunków: mieć od 25 do 75 lat. Pożyczkodawca weryfikuje swoich klientów w bazie BIK, BIG InfoMonitor oraz KBIG. Na stronie głównej nie poznamy opłat związanych z pożyczką ratalną, ponieważ dokładne informacje o pożyczce przygotują agenci terenowi lub agenci w punktach obsługi Profi Credit Kalisz, Poznań, Łódź, Wrocław i wiele innych.

Według klientów oferta Profi Credit to dobre rozwiązanie dla osób, które potrzebują szybkiego zastrzyku gotówki. Oprocentowanie kredytu nie jest wysokie, a dostępne kwoty pozwalają na pokrycie różnego rodzaju wydatków, takich jak: remont mieszkania, pożyczka ratalna na konsolidacje chwilówek. Według Profi Credit Opinie 2021 produkty oferowane przez firmę są godne polecenia, a samego pożyczkodawcę określają jako rzetelnego i odpowiedzialnego.

Profi Credit – Koszty pożyczki

Przykład reprezentatywny pożyczki:

Przykład reprezentatywny pożyczki udzielanej w kanale tradycyjnym: Całkowita kwota pożyczki – 5 000 zł. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) pożyczki – 59,11%. Oprocentowanie stałe w skali roku – 20,39%. Na całkowity koszt pożyczki, który wynosi 4 432 zł składają się: opłata przygotowawcza – 340 zł, prowizja pośrednika finansowego – 250 zł, prowizja pożyczkodawcy – 1 411 zł, odsetki – 2 431 zł. Pożyczka jest rozłożona na 36 miesięcznych rat po 262 zł każda. Całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta – 9 432 zł. Stan na dzień 02.02.2023.

Jaka jest rata od 8 tys w Profi Credit? Warunki ustalane są indywidualnie w zależności od potrzeb i możliwości klienta. Z informacji dostępnych na stronie Profi Credit że koszty kredytowania otrzymamy po złożeniu wniosku i udostępnieniu pożyczkodawcy podstawowych informacji.

Czy Profi Credit dzwoni do pracodawcy?

Na stronie internetowej firmy nie znajdziemy informacji na temat jakichkolwiek telefonów do miejsca pracy. W przypadku potwierdzenia sytuacji finansowej zostaniemy poproszeni o przedstawienie dodatkowych dokumentów, przykładowo wyciągi z banku. Nie zostaniemy poproszeni o zaświadczenia o dochodach z miejsca pracy. Nie będzie konieczna również weryfikacja telefoniczna. Jednak w jakiej sytuacji Profi Credit dzwoni do pracodawcy?

Z informacji dostępnych na forach internetowych wynika, że pracownicy Profi Credit kontaktują się z zakładem pracy, jednak tylko jeżeli występują opóźnienia w spłacie zobowiązania. Przykładowo jeden z komentujących spóźnił się z uregulowaniem raty 10 dni. Następnie jego zakład pracy otrzymał pismo z prośbą o potrącenie z wynagrodzenia, a także telefon. Podsumowując, na etapie wnioskowania oraz kiedy pożyczka spłacana jest regularnie, nie musimy martwić się telefonami firmy do pracodawcy.

Jak zarejestrować się w Profi Credit?

Możemy dokonać rejestracji w każdym dowolnym momencie, jeżeli tylko mamy status klienta. Będzie nam do tego potrzebny PESEL oraz dane podane we wniosku. Panel klienta Profi gwarantuje dostęp do najważniejszych informacji na temat pożyczki oraz umożliwia szybkie nawiązanie kontaktu z doradcą finansowym i rozwiązanie ewentualnego problemu. Dlatego też jego drugą nazwą, z którą możemy się spotkać, jest Profi Credit Informator.

Profi Credit logowanie w panelu klienta

Jeżeli już mamy za sobą proces rejestracji, podczas którego ustawiliśmy hasło oraz uzupełniliśmy wszystkie niezbędne dane, możemy przystąpić do logowania. W tym celu najlepiej wpisać w wyszukiwarkę Panel Klienta Profi Credit. Kiedy to zrobimy, zostaniemy przekierowani na tę samą stronę, gdzie mogliśmy przejść przez proces rejestracji. Inną możliwością jest przejście na tę podstronę z poziomu strony głównej platformy pożyczkowej. Wystarczy zjechać suwakiem na sam dół strony, a następnie wybrać odpowiedni odnośnik z sekcji FAQ. Aby logowanie do Panelu Obsługi Klienta Profi Credit się powiodło, należy poprawnie uzupełnić pola numer PESEL oraz hasło. Następnie otrzymamy dostęp do wszystkich niezbędnych informacji i możliwości kontaktu z doradcą klienta.

Profi Credit – ile czeka się na pieniądze?

Takie pytanie zadaje sobie wiele osób, które poszukują jak najszybszego źródła wsparcia finansowego. Jeżeli zastanawiamy się, jak długo idzie przelew z Profi Credit, odpowiedź znajdziemy w Profi Credit informator w zakładce FAQ. Pożyczkodawca stosuje przekazywanie pieniędzy osobiście przez pracowników lub przelewem. Jeżeli chodzi o czas oczekiwania na spotkanie z przedstawicielem firmy, wiele zależy od nas, ponieważ doradca finansowy Profi Credit skontaktuje się z nami w celu ustalenia dogodnego terminu. Dlatego jeżeli chcemy otrzymać pieniądze szybko, powinniśmy równie szybko znaleźć czas na spotkanie. Natomiast w przypadku pytania Profi Credit kiedy przelew, musimy liczyć się z obowiązującymi sesjami Elixir.

Kiedy nasze konto bankowe znajduje się w innej instytucji niż to pożyczkodawcy, Profi Credit czas oczekiwania może wynosić nawet do 2 dni. Takie opóźnienie może mieć miejsce szczególnie w przypadku wnioskowania w piątek wieczorem. Bez względu jednak na to, gdzie posiadamy rachunek osobisty, pieniądze zostaną wysłane niemal natychmiast po wydaniu pozytywnej decyzji kredytowej. Klienci Profi Credit zapewniają, że przelew pojawia się na koncie po jednej rozmowie z doradcą.  Jednak powtarzamy, że wiele zależy od tego, w jakiej instytucji zarejestrowany został nasz rachunek oraz Profi Credit numer konta.

Profi Credit z komornikiem

Wiele osób znajdujących się w podbramkowej sytuacji szuka ofert, które będą akceptowały wnioski od klientów widniejących jako niewypłacalni. Warto wspomnieć, że w niektórych sytuacjach uzyskanie oferty profi kredyt bez BIK jest możliwe. Decydujące będzie tu stwierdzenie posiadania stałego zatrudnienia oraz odpowiednich dochodów. Jeżeli prowadzone są wobec nas działania windykacyjne, może być ciężko, ale znalezienie odpowiedniej oferty będzie możliwe. Musimy jednak pamiętać, że posiadając zaległości w firmie Profi Credit, nie otrzymamy pozytywnej decyzji. 

Mimo to według wypowiedzi pożyczkobiorców na forach internetowych sprzed kilku lat okazuje się, że można otrzymać pożyczkę na spłatę komornika. Jednak w takich przypadkach kwota zobowiązania będzie po prostu niższa. Jak jest teraz? Informacje na ten temat z pewnością zostaną nam udzielone podczas rozmowy z konsultantem.  Pamiętajmy, że jeżeli konto zostało zajęte przez komornika, pieniądze z pożyczki zostaną od razu zajęte i przeznaczone na spłatę zadłużenia. Wszystko zależy od naszej indywidualnej sytuacji finansowej.

Czy w Profi Credit można dobrać pożyczkę?

Obecnie w Profi Credit nie można zaciągnąć nowej pożyczki przed spłatą poprzedniej.

Profi Credit – odmowa

Na stronie pożyczkodawcy wyraźnie zostaje zaznaczony fakt, że warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej. Tak więc, wszelkie wątpliwości dotyczące zależności między Profi Credit a BIK powinny zostać rozwiane. Przy tak wysokich kwotach powinniśmy być pewni, że nasza historia kredytowa profi credit BIK będzie miała duże znaczenie.

Innym powodem odrzucenia wniosku może być brak wystarczających dochodów. To znaczy, że uzyskiwane przez nas zarobki nie gwarantują w oczach pożyczkodawcy bezproblemowej spłaty zobowiązania. Może się również zdarzyć, że osoba wnioskująca pomyli się, podając niepoprawne dane. W takiej sytuacji spotkamy się z odmową. Jeżeli nie spełniamy choć jednego z warunków obowiązujących w firmie, spotka nas Profi Credit odmowa.

W Profi Credit nie można mieć również dwóch aktywnych pożyczek jednocześnie.

Wakacje kredytowe w Profi Credit

Dawniej w tej firmie istniała możliwość wzięcia wakacji kredytowych w ramach specjalnej usługi 'Twój pakiet’. Obecnie nie ma jednak takiej możliwości.

Pamiętaj, że zostawiając komentarz pomagasz innym!
Jeśli korzystałeś już z usług firmy Profi Credit zostaw swoją opinię.

81 komentarzy

Jacek

To jest najgorsza firma pożyczkowa, jaką znam, Zastraszają policją. Jeden dzień spóźnienia i jeden chamski typ z windykacji dobija się do mieszkania, wypytuje sąsiadów. Nie było mnie w domu, bo bym na niego wychlusnął wiadro zimnej wody, Za złamanie RODO i tajemnicy bankowej zamierzam napisać na nich skargę do Komisji Nadzoru Finansowego i wytoczyć im sprawę cywilną o bilion zł zadośćuczynienia i odszkodowania za naruszenie moich dóbr osobistych i straty moralne, Sprawa cywilna z udziałem prokuratora i innych pokrzywdzonych namawiam na to samo.

10 Odpowiedz
  Monika

  Czytajac teraz Państwa komentarze, dziękuje Opatrznosci, że nie zdecydowałam sie na pozyczke w tej firmie. Złozyłam zapytanie o pożyczkę w kilku firmach, m.inn. w Profi Credit. W niedługim czasie zadzwoniła pani z tej firmy i zaproponowała pożyczkę, której koszty wynosiły ponad 150% pożyczki. To najdroższa pożyczka ze wszystkich jakie oferowane są na rynku. Odmówiłam oczywiście, bo jeszcze mi rozumu nie odebrało. Jak można naliczać aż takie koszty. Współczuje wszystkim, którzy zapewne bedąc w ciężkiej sytuacji zdecydowali się na pożyczkę u nich. Następnego dnia otrzymałam maila od nich, że odrzucili mój wniosek. To jakieś kpiny. Przeciez to ja podziękowałam za ich ofertę a nie oni mnie. Nie polecam absolutnie nikomu tej firmy. Jest wiele innych na rynku, gdzie można otrzymać pożyczke na o wiele lepszych warunkach.

  10 Odpowiedz
Ego

również dokładam się jak z przedmówcami….masakra.
windykacja jeździ niby z detektywem tak się bynajmniej przedstawiają, piszą smsy że zgłoszą do prokuratury oszustwo bo brało się kredyt i się ich oszukało.
jeżdżą do domu ui nie patrzą z kim gadają.
straszna firma.

00 Odpowiedz
Zofia Balkowska

Witam wszystkich, nazywam się Zofia Balkowska, jestem z Polski, właśnie otrzymałem pożyczkę od firmy pożyczkowej pani Patricii Kingsman, są nową legalną firmą pożyczkową z 2023 roku i nie minęło dużo czasu, otrzymałem od nich pożyczkę, otrzymałem pożyczkę od nich dzisiaj i teraz, gdy publikuję tę wiadomość, jestem bardzo szczęśliwy, że ta firma jest naprawdę świetna, więc każdy, kto potrzebuje pożyczki, skontaktuj się z tą firmą, są naprawdę świetni, tam poczta to patriciakingsman.loans2016@gmail.com

0-2 Odpowiedz
Barbara

czy podpisywala pani weksel

00 Odpowiedz
X

Nie korzystałam z usług kredytowych, pani z którą rozmawiałam na infolinii skutecznie zraziła mnie do tej firmy – brak profesjonalizmu.

30 Odpowiedz
  Klientka

  Nie polecam!
  Naciąganie klientów.
  Pan z którym rozmawiałam zero kompetencji do rozmowy.
  Pozdrawiam panie Dawidzie

  00 Odpowiedz
Ryszard

Niedawno przyjechał do mnie smutny pan i zażądał całość pożyczki,pomimo,że to była pożyczka ratalna.Zazadal 8000 tys Powód zła kondycja firmy.I musE spłacić w całości.bylo parę miesięcy kiedy mi mogłem zapłacić,ale wyrownywalem dług i potem spłacałem parę miesięcy do momentu tego incydentu..Nie wiem czy ten cLowiek nie mógł nic innego tylko upadłość firmy?Proszę zobaczyć na konto tej firmy.!!!

10 Odpowiedz
  Xxx

  dużo formalność nawet do firmy wydzwaniają i się o wszystko wypytują po prostu tragedia nie polecam

  10 Odpowiedz
   Przemek

   oszuści i idioci , to już w banku jeśli szybciej uzyskać pożyczkę..!

   10 Odpowiedz
Elżbieta

Jak ktoś chce spłacić dwa razy tyle co pożyczył to polecam Profi Credit… Lichwa jak się patrzy.. 😊

70 Odpowiedz
  Jarek

  w 2015 roku pożyczyłem 6 tys na naprawę samochodu musiałem oddać 15 tys masakra jakas

  00 Odpowiedz
Tomek

Jeżeli tak się zdarzyło, że życie trzyma Was za gardło i musicie skorzystać z którejś złodziejsko lichwiarskiej firmy to NIGDY profi credit. Nie wiem jak oni działali wcześniej, ale teraz są nastawieni wyłącznie na wyłudzanie danych. Składasz wniosek, jest akceptacja, podpisujesz umowę w biurze, a za pół godz. telefon, że analityk odrzucił wniosek. A komplet danych że zdjęciami dowodu za kilkaset zł można odsprzedać.

6-3 Odpowiedz
  Mariusz

  oczywiście … firma sama w sobie spoko ale jak nie zapłacisz w terminie to cię będą w domu nachodzić.. zaczną się pogróżki, straszenia itp, zaczną się domagania spłaty całości bez dogadania się .. obsługa straszna mimo że chętnie zostanie udzielona pożyczka to i tak cię będą ścigać . przedstawia ci takie argumenty że głowa mała

  00 Odpowiedz
Krzysztof

Ludzie nie bierzcie u tych złodziei i oszustów pożyczek bo będziecie musieli przechodzić przez piekło WIEM COŚ NA TEN TEMAT BO SAM PRZEZ TAKIE PRZECHODZIŁEM !!!!!!!!! całe szczęście trafiłem na normalną sędzię która sprowadziła oszustów na ziemię

7-1 Odpowiedz
Barbara

Masakra nie bierzcie pożyczki w tej firmie!!!!!!! Ostrzegam!!
Szukajcie w innych firmach!!!!
Tam nie pracują ludzie,te osoby są bez żółci,bezczelni i wyrafinowani ich

70 Odpowiedz
  Hubert

  Nie warto człowiek dzwoni żeby się dowiedzieć na jakie konto wpłacić inpoprostu że może to potrwać jeden dzień dłużej a pani traktuje mnie jak szmaciarza i zastrasza

  50 Odpowiedz
  Robert

  Banda oszustów złodziei naciągaczy bandziory straszące po domach gdy chodzą niby windykacja R

  20 Odpowiedz
Ewa

Masakra!! Nie bierzcie pożyczki w tej pseudo- firmie,pracownicy są bezczelni i chamscy.Spóźniłam się z rata u nich i zaczęło się..telefony do pracy do Szefa z informacją o niespłaconej racie,strasznie,wulgarne obrażanie klienta!!
Mogę tylko jeszcze dodać,że nie wierzę że pozytywne opinie nie piszą pracownicy Profi Credit bo wszyscy ci co mieli u nich kredyt i chwilę spóźnienia to poznali się na tej pseudo- firmie.
Dzisiaj dostałam od doradcy z Profi smsa typu: „Czeka na Panią oferta pożyczki,twój doradca finansowy” i jego numer a ja mu na to: Dziękuję już nigdy nie skorzystam z waszej oferty,jesteście za bardzo upierdliwi,a on mi na to odpisał: „Dziękuję,wzajemnie”
No są bezczelni i tracą klientów,sami na to pracują swoją polityką!!

80 Odpowiedz
  Robert

  Oszuści złodzieje naciągacze i bandziory którzy nękają ludzi i zastraszają po domach to są widyfikacja czy mafia

  60 Odpowiedz
Katarzyna

Wypowiedziano mi umowę (czego sama chciałam) zgodnie z umową mam 30 dyniowy okres wypowiedzenia. Dzień po wypowiedzeniu, dgdzie miałam jeszcze miesiąc czasu zaczeli mnie nachodzić windykatorzy prodicredit
Jeżeli ktoś ma ochotę na złożenie pozwu zbiorowego przeciwko zachowania windykatorów prodicredit szczególnie z Rzeszowa to proszę pozostawić wiadomość pod komentarzem. Wielokrotnie złamali prawo

70 Odpowiedz
  Była klientka

  Miałam to samo, również Rzeszów. Kierownik przyjechał pod adres, gdzie nie mieszkałam i poinformował o zadłużeniu inne osoby. W późniejszej rozmowie telefonicznej wszystkiego się wyparł. Ja podpisałam ugodę i na szczęście to spłaciłam. Kierowniku karma do ciebie wróci prędzej czy później. Nie wiem jak ty zdawałeś egzamin z KNF-u, nie wiesz co to ujawnienie tajemnicy bankowej? Zastanów się nad sobą bo twoje zachowanie jest karygodne i pozostawia wiele do życzenia… Powodzenia Wam życzę w walce z tą firmą. Jak najbardziej sprawa z nimi jest do wygrania!

  00 Odpowiedz
   Paweł

   Witam. Ja też się przyłączam do pozwu zbiorowego. Już piąty raz nachodzą moje mieszkanie. Ja komuś wynajalem, i jeśli tam nie mieszkam to po co przychodzą non stop. Ostatnio przyszedł i podał się za pracownika PGE I powiedział, że mi prąd dołączą. Tak już straszą.

   00 Odpowiedz
  WIESŁAW

  Aly kłopot ja jestem z Bielska Białej też mnie straszą fakt miesiąc jestem plecy bo maju miałem pogrzeb matki i to mnie rozbiło i teraz place opóźnieniem to wydzwaniają non stop powiedziałem jaki powód jest ich to nie obchodzi nie rozumie tego i chciałbym skargę puścić bo to jest przegięcie przeraża mnie to teraz mam też cukrzycę ona mnie dobija ta cukrzyca non stop wysoki cukier bo się denerwuje a wiem że przy tym Minnie wolno ale jak mam się nie kurzac tak tu potrzebuje pomocy pozdrawiam Bielsko Biała

  00 Odpowiedz
  Klient

  Bo te 30 dni po wypowiedzeniu umowy jest na SPŁATĘ KREDYTU xDDDDDDDD

  Nie spłacilo się, to wiadomo że będą wymagali 🙂

  00 Odpowiedz
   Vlad

   Gnoje, oszuści czyli mafia. Spłacam u nich chorendalne odsetki. Próbowałem się dogadać ale z słupem bym się szybciej dogadał. Pan windykator za chamskie zachowanie przed moim mieszkaniem i na chodzie w domu dostał ostrzeżenie dość ostre.

   00 Odpowiedz
  Ja

  Daj mi znać. Ja chcę złożyć pozew

  00 Odpowiedz
  Ewa

  U mnie też byli bardzo nie przyjemni nachodzienie wypisywanie s.sow x szantarzem pisanie po 5 razy .

  00 Odpowiedz
Kacper

Boże uchroń ludzi!!! Bandytyzm nadający się do prokuratury szczególnie jeśli chodzi o windykację: nękanie zastraszanie ubliżanie!

80 Odpowiedz
  Robert

  Oszuści złodzieje naciągacze i bandziory którzy nękają ludzi i zastraszają to są widyfikacja czy mafia

  20 Odpowiedz
ALeksander

Ludzie unikajcie Profi Credit jak ognia. wszystko jest ładnie i pięknie do momentu podpisania z nimi umowy. A później to już są same problemy. O windykatorach i innych nękaniach nie będę pisał bo to już inni napisali. I to powinno być podstawą abyście ich unikali. Ja opiszę swój przypadek, który też powinien dać wam do myślenia. Rozbiłem samochód, który trzeba było wyremontować Ze względu na kredyt hipoteczny miałem słabą zdolność kredytową, poszedłem do ProfiCredit. Umowa podpisana na złodziejskich warunkach, ale o tym wiedziałem bo było w umowie, podpisałem także dobrowolne ubezpieczenie zdrowotne w AXA taki ich wymóg. I spłacałem regularnie ponad rok. Zachorowałem na covid i kwarantanna. W umowie ubezpieczyciela był punkt, że dostarczą leki do leki w przypadku choroby. Chciałem z tego skorzystać więc do nich zadzwoniłem i mi odmówili jako powód podając, że to grupowe ubezpieczenie pracowników ProfiCredit a ja nie jestem ich pracownikiem tylko klientem i warunki ubezpieczenia mnie nie obowiązują. Wściekły wypowiedziałem umowę ubezpieczenia na podstawie ich warunków umowy ubezpieczeniowej mogłem zrezygnować w każdej chwili gdy to zrobiłem włączył się ProfiCredit, który nie pozwolił mi zrezygnować telefony nękanie i na koniec powiedzieli, że jak zrezygnuję to mi wypowiedzą umowę. Odstąpiłem oczywiście, ale tylko na chwilę. odstąpiłem aby nie być na straconej pozycji. Postanowiłem pozostały dług spłacić w całości jednym przelewem. Zadzwoniłem do nich, że chcę spłacić całość dostałem informację ile pozostało do spłaty i to zrobiłem. Pieniądze przyjęli, ale kredytu nie zamknęli. Znowu zadzwoniłem okazało się, że brakuje 160 zł, wpłaciłem. I znowu kredyt nie zamknęli. Zadzwoniłem okazało się, że brakuje 20 z, wpłaciłem. I znowu kredyt nie zamknęli. Zadzwoniłem nie złożyłem pisemnej dyspozycji w ich siedzibie w Bielsku Białej dlatego nie zamknęli, wpłaty rozliczyli na poczet rat i pozostała jedna do spłaty za 1,5 roku w wysokości 9 zł. udałem się do ich biura w Warszawie, odmówili przyjęcia pisemnej dyspozycji zamknięcia kredytu, bo to mam zrobić osobiście u nich w biurze nie w oddziale. Dostarczyłem im i wpłaciłem 9 zł, kredytu nie zamknęli Zadzwoniłem mam teraz dług w wysokości 21 zł, ponieważ została pobrana składka na ubezpieczenie a ja nie złożyłem dyspozycji o ich zamknięcie. W dniu dzisiejszym wysłałem pocztą dyspozycję o rezygnacji z ubezpieczenia wpłaciłem 21 zł. I czekam kredyt nadal nie zamknięty. Szykuję się iść do sądu i prokuratury. Ludzie uciekajcie z Profi Credit

120 Odpowiedz
Odbiorca

Brak mi słów firma działa jak windykacja sprzed 20 lat brak kompetencji w ludziach krzyczą i straszą przez telefon nigdy więcej raz się nacięłam ludzie pożyczcie lepiej od obcych nigdy w tej firmie !!!!

50 Odpowiedz
Katarzyna

W piątek po południu babsko z windykacji informuje mnie, że mam niedopłatę do raty w wysokości 50 groszy! Czego nie widzę na profilu klienta( tam rata jest w całości zaksięgowana)…ale niech będzie, wpłacam te 50 groszy, po czym w poniedziałek o 8 rano!!! dzwoni do mnie ponownie z mordą, że jak natychmiast nie wpłacę tych pieprzonych 50 groszy, to rozwiązują ze mną umowę! Co to w ogóle ma znaczyć? Jak pracownik firmy może dzwonić do klienta i drzeć na niego mordę??? Czy ktoś ma kontrolę nad tymi niby pracownikami? Tym bardziej, że jak ponownie weszłam na profil klienta, wpłata była u nich zaksięgowana tego samego dnia, więc tym bardziej nie rozumiem tego rozdartego babsztyla, który nie powinien pracować z klientem, tylko na bazarze…
Totalne dno

70 Odpowiedz
  Edyta

  mam to samo za 5 zł nie dopłaty 🤬

  00 Odpowiedz
Misio

Za 5 tys oddałem 12 tys ludziom ublizaja straszą bluznia są ponad prawem moga wszystko są bezkarni mają potężne układy w prokuraturze i sądach weksel i na nim podpis to wyrok śmierci nachodzą ublizaja straszą ludzie nie bierzcie tego chyba że macie za dużo kasy i zdrowia. Misio

50 Odpowiedz
poszkodowany

Wszyscy tylko nie oni. Niestety zmuszony sytuacją miałem pożyczki w kilku tzw chwilówkach. Profi credit wyróżnił się negatywnie w każdym aspekcie. Dał 6 tys a po pół roku żądał do spłaty 23 tys, żadna inna firma nie była w takim stopniu złodziejska. Windykacja zdecydowanie przekraczała granice wyznaczone prawem. Nękanie, straszenie, osaczanie, dzwonienie do znajomych, których telefony udało im sie namierzyć. Sprawa skończyła się w Sądzie, żądali 23 tys. Sąd orzekł do oddania tyle ile faktycznie pożyczyli + normalne odsetki – 6,5 tys.
W krajach tzw starej Unii jak Francja czy Niemcy firmą z taką niezgodną z prawem ofertą jak oni zająłby się prokurator, u nas niestety dopiero w Sądzie zostają sprowadzeni na ziemię.
Bezczelna, bezduszna firma świadomie i systemowo żerująca na ludzkich nieszczęściach

100 Odpowiedz
Anna

NIE POLECAM !!!! Ostania rata do spłaty, jest faktycznie opóźnienie. Pani, która zajmuje się sprawą wydzwania do pracy i jest bardzo nieprzyjemna wobec osób, które nie mają nic wspólnego z moją OSTATNIĄ ratą. Jakże ta firma jest inna, niż KRUK -który naprawdę pomógł mi wyjść na prostą. Zanim ktokolwiek zechce wziąć u nich kredyt niech się dobrze zastanowi. Wystarczy, że potknie się Wam noga i spóźnicie się z ratą cała Wasza Firma się o tym dowie !!! Najgorsze co mogło mnie spotkać to PROFI. Ale cóż…każdy może być w takiej potrzebie i wtedy UCHOWAJ BOŻE OD WSPÓŁPRACY Z NIMI. Ja mam to już za sobą. I dlatego ostrzegam innych. Z daleka od nich. Bo wtedy będzie tylko gorzej. Pozdrawiam serdecznie. Anna

100 Odpowiedz
Anonim

Firma złodziei za 3500 oddane prawie 20000 dwie raty do tyłu windykacja sprawa w sądzie i następne 7500 a wszystkie opinie które czytałam powyżej to opinie pisane przez pracowników tejże firmy na potwierdzenie wiarygodności że mówię prawdę proponuję zobaczy odcinek uwagi gdzie pani podała ta firmę do sądu oddali wszystko plus

60 Odpowiedz
Prawda

Jak czytam te pozytywne komentarze na temat tej firmy to nie wiem czy plakac, czy smiac Ludzie jak chcecie zyc spokojnie to jak najdalej od tej firmy. Zarzuty w Prokuraturze w Bielsko- Bialej przeciw Profi Credit, umowy nie zgodne z prawem, Wystarczy wejsc na internet i wpisac zarzuty prokuratury przeciw firmie Profi Credit i wszystko mozna poczytac jaka to rzetelna, uczciwa lfirma, itp. Kto zostal oszukany przez ta firme to niech sklada zarzuty do prokuratury w swoim miescie z kodeksu karnego art 286 kk, dosyc ze za darmo to zajma sie nimi.

40 Odpowiedz
osoba mająca kontakt z profi credit

Lepiej iść do banku 4 tys wzięte do oddania 9 tyś. Wciskają kredyt starszym osobom, które nawet tego nie czytają umowy. Jak tak osoba nie zapłaci wysyłają negocjatora, który mówi że sprzeda dom w cenie długu, przed sądem. Dom wart 500 tyś a oni będą go sprzedawać za 10 tyś. Negocjator chce natychmiastowej spłaty nic nie negocjuje. RODO mają nie bedę mówić gdzie. Powiedzą nawet sąsiadowi jaki masz co powinno być karalne. Negocjator bierze dużą kasę za przeciągnięcie umowy 2 tyś. dane z tego tylko 600 zł na pożyczkę trafiło. Nie bierzcie szkoda brać.

5-1 Odpowiedz
Krzych

Aż nie chce mi się czytać opinii w stylu PROFI CREDIT MI ZYCIE URATOWAŁO brak słów, pożyczka droga, obsługa bez kompetencji tylko podpisz a jak spoznisz się z rata to jedno wezwanie, drugie, dyspozycja do zakładu pracy i non stop telefony, ludzie ogarnijcie się biorąc pożyczkę dajecie tylko zarobić innym a samo macie przez to tylko problemy

50 Odpowiedz
Piotr

Jeśli chcecie spacac 4 razy więcej od tego co wam Profi pożyczył to proszę. Ja nie polecam , powinno sie ich pozamykać . Opinie pozytywne wystawiają pracownicy.

70 Odpowiedz
Kinga

Najgorsza firma na świecie !! Człowiek parę dni się spóźni to chodzą nawet w miejsce pracy straszą sądem, pracownicy w niegrzeczni !!

50 Odpowiedz
Isabella

Nie polecam!!!!!!! Z pożyczonych 6tyś musiałam oddać 19tyś.Nóż na gardle robi swoje!! Mam to za sobą i nigdy więcej!!Nie wierzę tym wszystkim pozytywnym komentarzom.Tym którzy spłacają życzę szybkiej spłaty albo wygranej w lotto…I nie zadłużanie się więcej…Pozdrawiam.

60 Odpowiedz
ewa

najgorsza firma pożyczkowa. Pracownicy są wulgarni i obsługa interesantów jest archaiczna

4-1 Odpowiedz
Anonim

Nie polecam tej firmy bo jak zalega choć z jedną rata to nachodzi ci windykacja codziennie pyta sąsiadów dzwoni bez przerwy straszą sądem wiem coś o tym sama mam z nimi przeprawe

60 Odpowiedz
Henryk polecam

Profi-Credit to bardzo znana firma na rynku pożyczkowym. Ma wiele oddziałów i z jednego z nich skorzystałem. Doradca finansowy, którego tam spotkałem był rzeczowy i wszystko mi jasno wyjaśnił. Bez owijania w bawełnę powiedział jakie sa plusy i minusy pożyczki u nich.Profi Credit poleciła mi przyjaciółka, więc byłem przekonany. U niej jak i u mnie wszystko przebiegło bez problemu. Wszystkie ewentualne koszty związane z pożyczką zostały przedstawione już na pierwszym spotkaniu, więc nic mnie nie zaskoczyło. Firma warta polecenia, dlatego dodaje komentarz, aby wszyscy co mają wątpliwości mogli zapoznać się z opinią.

0-18 Odpowiedz
  Ewa

  Masakra!! Nie bierzcie pożyczki w tej pseudo- firmie,pracownicy są bezczelni i chamscy.Spóźniłam się z rata u nich i zaczęło się..telefony do pracy do Szefa z informacją o niespłaconej racie,strasznie,wulgarne obrażanie klienta!!
  Mogę tylko jeszcze dodać,że nie wierzę że pozytywne opinie nie piszą pracownicy Profi Credit bo wszyscy ci co mieli u nich kredyt i chwilę spóźnienia to poznali się na tej pseudo- firmie.
  Dzisiaj dostałam od doradcy z Profi smsa typu: „Czeka na Panią oferta pożyczki,twój doradca finansowy” i jego numer a ja mu na to: Dziękuję już nigdy nie skorzystam z waszej oferty,jesteście za bardzo upierdliwi,a on mi na to odpisał: „Dziękuję,wzajemnie”
  No są bezczelni i tracą klientów,sami na to pracują swoją polityką!!

  50 Odpowiedz
   Jolanta

   Nie tylko z Rzeszowa z wielunia

   również chamstwo brak ogłady nie potrafiący rozmawiać tylko zastraszać w bezczelny sposob odzywać się do klienta

   10 Odpowiedz
1zadowlony

Uważam, że oprocentowanie jest bardzo korzystne biorąc pod uwagę fakt, na ile rat można rozłożyć pożyczkę. Generalnie jestem zadowolony. Moja opinia jest jak najbardziej pozytywna. Doceniam to w jaki sposób Profi Credit traktuje swoich klientów. Idąc do banku czułem, że „jestem gorszy”. Tutaj poszło wszystko bardzo miło, szybko i kulturalnie. Pożyczka ok.

1-14 Odpowiedz
pomocna!

Pożyczka od Profi-Credit uratowała mi życie i to dosłownie! Uważam, że oprocentowanie jest bardzo korzystne biorąc pod uwagę fakt, na ile rat można rozłożyć pożyczkę. Generalnie jestem zadowolona, w razie potrzeby na pewno wezmę drugi raz. Skorzystałem z tej pożyczki online i niczego nie żałuję. Pozdrawiam!

1-16 Odpowiedz
klient1234

Jest to pożyczka długoterminowa. Można wziąć nawet na 36 miesięcy. Ja wzięłam 2400 złotych i mam jakieś dodatkowe opłaty, ale nie zwracam na nie uwagi właśnie dlatego że mam ją tak fajnie rozłożona na raty. Firma ma bardzo dużo oddziałów stacjonarnym, więc jeżeli mam jakieś pytania mogę się przejść i konsultant mi na nie odpowie.

1-14 Odpowiedz
50:50

Jednym plusem firmy jest fakt, że mają dużo stacjonarnych placówek. To jest bardzo fajne, że można wszystko załatwić z człowiekiem i zapytać o szczegóły. Minusem jest jednak dużo formalności przez co spotkanie trwa o wiele dłużej niż internetowe pożyczki. Dodatkowo są duże koszta dodatkowe, ale pożyczka może być w wysokości nawet 25 000 dzięki czemu na spokojnie mogłam wyremontować mieszkanie.

0-9 Odpowiedz
Zadowolona

Zwykle, gdy zalewa cię sąsiad, nie masz czasu na długie analizy kredytowe. A pieniędzy potrzebujesz od ręki. Dlatego dla mnie rozwiązaniem była pożyczka online z Profi Credit, którą dostałam po kilku minutach. Musiałam tylko wypełnić wniosek na stronie, resztą zajęli się specjaliści, którzy po kilku minutach przeleli mi pieniądze.

1-14 Odpowiedz
Arcadio

dość droga pozyczka , to spory minus, ale plus jest taki, że łatwo ją dostać, nawet jak się ma juz na koncie jakieś male kredyty. jestem frankowiczem, co miesiac mam wysokie opłaty za mieszkanie i brakowało mi do kolejnej raty, więc skorzystałem z profi-credit. Wziąłem sobie potemw pracy dodatkowe zlecenie, zeby szybko spłacić, jeden kredyt w zupelności mi wystarczy. Ale nie oszukali mnie, formallności bez problemu, więc jak się komuś spieszy to jak najbardziej mogę polecić.

0-9 Odpowiedz
Nikola

nie wiem czy bym się zdecydowała drugi raz, bo jak dla mnie było za dużo formalności, ale tak poza tym nie mam większych zastrzeżeń 😉

1-7 Odpowiedz
Malwinka

Brałam tam pożyczkę w zeszłym roku na remont w domu. okres spłaty dałam sobie na 12 miesięcy. Bez problemu ją spłaciłam. Według mnie ich oferta jest bardzo uczciwa jak na tak małą ilość formalności, którą wymagają.

0-10 Odpowiedz
Klaudusia

Polecam ich pożyczki bo są na bardzo fajnych warunkach. U mnie sprawdziła się ona wręcz idealnie. Spłatę dałam sobie na 12 miesięcy przy ostatniej pożyczce i nawet jej nie poczułam 🙂

0-10 Odpowiedz
Kamil

Myślałem, że ta pożyczka nie wyjdzie mi na dobre jednak się pomyliłem. Wszystko było okey 🙂 Generalnie to pożyczyłem 1200 zł rozłożyłem na 12 miesięcy i bez problemu spłaciłem. Ja ją polecam .

0-8 Odpowiedz
  Judt8

  Widzę kupione pozytywne komentarze. Kiedyś Zaklikaj tak działało trzeba było napisać pozytywny komentarz na temat o, którym nie miało się pojęcia.
  W zamian dostawalo się puntykty po uzbiera II określonej sumy wymieniał się to nagrodę.

  60 Odpowiedz
Nela

Może to głupie, ale pożyczałam na prezenty świąteczne. Chciałam choć raz zrobić wypasione święta. Nie wzięłam tak dużo bo 1000zł jednak dzieci miały niesamowitą frajdę . Pożyczkę już spłaciłam i nie wykluczam, że w tym roku znowu wezmę podobną kwotę.

0-10 Odpowiedz
Tom H.

Korzystałem z Profi Credit kilkakrotnie. Dlaczego? Bo są rzetelną firmą. Dzięki nim mogłem szybko otrzymać potrzebną kwotę do wyremontowania samochodu, który niedawno kupiłem. Stary wóz to dobra inwestycja, więc nie chciałem zwlekać. Pożyczyłem 2500 zł i z powodzeniem przywróciłem Mercedesowi jego dawny blask 🙂 To dopiero efekt wow, naprawdę!

1-9 Odpowiedz
Majka M.

Profi Credit to najlepsze co mnie mogło spotkać. niestety pracodawca zwlekał z wypłatą, a ja musiałam szybko zapłacić czynsz mieszkania.

1-8 Odpowiedz
Luis

Profi Credit oferuje jedną z najwyższych, o ile nie najwyższą pożyczkę na rynku. To ich duża zaleta! Szczególnie, gdy potrzebujemy szybkiej i dużej gotówki. Sam pożyczyłem 15 000 złotych na samochód i dziś cieszę się swoją nową maszyną. Jedynie należy uważać na to, aby spłacać zobowiązania w terminie, ja sam jestem na półmetku spłaty, ale wiem, że znajomy nie uregulował należności na czas i zapłacił ogromne odsetki.

1-10 Odpowiedz
Robert

sprawdziłem Profi-Credit, kiedy szukałem sposobu na wyremontowanie kuchni, wzięcie pożyczki poszło bez problemu i nie musiałem odkładać roboty na potem, super!

1-6 Odpowiedz
Tomasz

Jakiś czas temu trafiła mi się super okazja i mogłem kupić mój wymarzony samochód za kilkanaście tysięcy złotych. Niestety nie miałem czego szukać w banku, wiec wziąłem kredyt w Profi-Credit. Mimo wysokich kosztów kredytu podpisałem umowę i dziś mogę się cieszyć moją ukochaną furą 😀 jak komuś naprawdę zależy, to warto wziąć u nich pożyczkę

1-4 Odpowiedz
Marlena

Moje dziecko wróciło ostatnio ze szkoły i całe szczęśliwe mówi mi, że za dobre stopnie i zachowanie pojedzie na koniec roku z innymi uczniami na 5 dni do Londynu. Byłam bardzo dumna, ale kiedy zobaczyłam, ile muszę dołożyć, to się trochę podłamałam (1500 zł + kieszonkowe), a pierwszą wpłatę miałam przekazać do końca paździrnika (500 zł). I skąd tak nagle? No to pożyczyłam tutaj, w Profi-Credit. Spłacę, a dziecko będzie się ciszyło z wyjazdu.

1-6 Odpowiedz
Rado

Potrzebowałem 10 tys. na szybko i w Profi mieli najlepsze warunki

1-4 Odpowiedz
zadowolona panna młoda

Ja najbardziej polecam Profi Credit. Pomogli w mega trudnej sytuacji bo planowanie wesela ogromne przedsięwzięcie zwłaszcza, gdy się okazuje, że jak umiesz liczyć licz na siebie bądź pożyczkę, bo ktoś inny się spłukał. I jak tu zapłacić jak zostało miesiąc do wesela. A odwołać szkoda. Szybko, sprawnie a co najważniejsze wesele udane. A wszystko dzięki wam.

0-5 Odpowiedz
karola

Plus za duże kwoty pożyczek. Profi Credit brawo za to.

0-5 Odpowiedz
Rurka

Plusem jest wysoka kwota pożyczki. Skorzystałam i mogę polecić Profi Credit każdemu.

0-6 Odpowiedz
Ola

Ja też polecam Profi Credit. Ostatnio brałam u nich pożyczkę, bo remont w trakcie, wszystko rozwalone, jeden kredyt w banku, który spłacam, ale niestety jak to z remontem, zawsze się nie doszacuje i na coś braknie. Fachowiec właśnie wszystko podpiął na gotowo, lampa wisi, a prądu jak nie było tak nie ma. Trzeba było jeszcze całą elektrykę posprawdzać, jakieś dodatkowe puszki pozakładać, znowu kłucie – wszystkim się już odechciało tego remontu, no ale facetowi za robotę zapłacić trzeba. Najbliższy punkt Profi Credit miałam w Katowicach, widziałam go tam parę razy bo do pracy tędy jeżdżę, więc po drodze podjechałam. Pani mi wszystko wyjaśniła, pomogła wypełnić wniosek i szybko pieniądze trafiły na moje konto. Remont już kończę i szybko nie planuję następnego…

0-6 Odpowiedz
Niedoszła_panna_młoda

Tydzień przed ślubem przyłapałam swojego narzeczonego ( teraz eks-narzeczonego) jak obściskiwał się z jakąś lafiryndą. Oczywiście od razu z nim zerwałam, ale wspólnie wzięliśmy kredyt na nasze wesele. Nie chciałam go więcej widzieć, więc musiałam go jak najszybciej spłacić ( a raczej niedoszłych teściów, bo to oni mojemu eks dali kasę na wesele). Na szybką i wysoką pożyczkę na korzystnych warunkach mogłam liczyć tylko w Profi Credit. Nie żałuje. Bez problemu przyznano mi całą sumę o jaką wnioskowałam. Spłaciłam drania i mam problem z głowy.

0-6 Odpowiedz
mela

spłaciłam juz dwie pożyczki w profi credit i jest ok, korzytsma z nich tylko kiedy sytuacja przyprze mnie do muru, wiecie jakaś choroba, wypadek albo większe nieplanowane wydatki. pomagają zawsze.

0-3 Odpowiedz
lelek

l zazwyczaj jest tak że ci co piszą negatywy i nie są one poparte żadnymi dowodami to są osoby które brały pożyczki ale ich nie spłacają.Nic dziwnego że windykacja na nich siadła

0-5 Odpowiedz
Kinga

Moja kwiaciarnia potrzebowała odświeżenia i akurat mieli dla mnie najkorzystniejszą ofertę więc skorzystałam. Nie było problemów: ani przy wniosku, ani przy wcześniejszej spłacie.

0-3 Odpowiedz
  Niunia

  Tych skurwysynów powinni wszystkich do puchu wsadzić złodzieje kurwa zawiną. rękawy i zapierdalać

  3-1 Odpowiedz
ok

Wszystko szybko załatwione dobra firma polecam, nie ma co słuchać hejterów, wszystkich krytykują tych dobrych i tych złych.

0-4 Odpowiedz
jamroż

Znam rózne firmy pozyczkowe i Profi Credit w Polsce jest jedną z lepszych firm. Brałem pozyczke, spłaciłem cała, warunki są ok, jakbym potrzebowal kasy to znowu bym u nich brał

0-5 Odpowiedz
pawel

firma ok moge polecić, bralismy pozyczke na wakacje w tamtym roku jeszcze zostalo troche na niewielki remont, odmalowanie pokoju, spłaty znośne, ogólnie warunki nie sa złe

1-4 Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie bedzie opublikowany. *wymagane pola są zaznaczone

Zobacz także...
Prześwietlamy każdą firmę pożyczkową dostępną na rynku
profi credit logo
1 000 zł - 25 000 zł
Kwota
24 - 36 miesięcy
Okres
Złóż wniosek w Profi Credit
Wybierz rodzaj informacji, której szukasz: