4.3913043478262 23

Profi-Credit

4.39
23 głosów
Maksymalna kwota pożyczki: 25 000 zł
Weź pożyczkę
w Profi-Credit

Profi-Credit - Opinie

Profi Credit Polska S.A. należy do grupy Profireal Group działającej przede wszystkim w Czechach, Słowacji, Bułgarii i Rosji. W Polsce Profi Credit uznawana jest za jedną z największych firm pożyczkowych. Swoją działalność na rynku Polskim firma rozpoczęła w 2004 roku i działa nieprzerwanie aż do dzisiaj, sukcesywnie zapisując się w świadomości konsumentów jako pożyczkodawca nastawiony na dobro konsumenta, podchodzący indywidualne do jego potrzeb. Spółka posiada siedzibę ulokowaną w Bielsku-Białej. Ponadto posiada ponad 130 oddziałów na terenie całej Polski. Profi Credit stawia też wysokie wymagania względem pracowników, dzięki temu stale powiększa zespół wykwalifikowanych fachowców, z których usług mogą korzystać klienci pragnący otrzymać pożyczkę ratalną.

Dla Profi Credit ważna jest realizacja pomocy konsumentom poprzez oferowanie różnego rodzaju działań. Do tych działań należy zaliczyć udzielanie szybkich i bezpiecznych pożyczek, a także uczestnictwo w akcjach dobroczynnych oraz działaniach charytatywnych. Oprócz ponad setki biur, Profi Credit do rozmów z klientami oddaje grupę ponad 2900 doradców finansowych. Doradcy finansowi mają za zadanie spotykać się z klientami, udzielać im porad w kwestii wyboru najlepszej pożyczki i oferować najlepsze rozwiązania.

Profi-Credit - Pożyczki przez internet

Profi Credit jest jedną z największych firm w Polsce udzielających pożyczek ratalnych oraz jedną z nielicznych na rynku firm pozabankowych, która udziela pożyczki w wysokości 25 000 zł. Na tle konkurencji wyróżnia się indywidualnym podejściem do klienta. Każdy wniosek rozpatrywany jest indywidualnie. Profi Credit dysponuje siecią ponad stu oddziałów i sporą liczbą agentów, którzy spotykają się z klientami wnioskującymi o pożyczkę ratalną.

Pożyczka w Profi Credyt kierowana jest do różnego typu klientów. Ze względu na bardzo wysoką kwotę pożyczki rzędu 25 000 zł, z ofertą docierają również do klientów, którzy w przyznaniu kredytu nie mogą liczyć na pomoc banków. Kolejną ofertą, z jaką Profi Credit jako firma udzielająca pożyczek pozabankowych wychodzi na przeciw klientom, jest pomoc dla osób zadłużonych. Profi Credit analizuje poziom różnego rodzaju zobowiązań takich jak kredyt w banku czy spłata rat za i pomaga ustalić odpowiedni sposób kredytowania oraz spłaty pozwalający na skuteczne pożyczanie pieniędzy i co najważniejsze – ich systematyczne oddawanie.

Profi-Credit - Ogólne warunki

Profi Credit udziela pożyczek długoterminowych zarówno dla klientów indywidualnych jak i dla firm. Aby otrzymać pożyczkę w Profi Credit należy spełniać kilka podstawowych warunków: mieć od 18 do 80 lat. By dostać najwyższą możliwą kwotę pożyczki, czyli 25 000 zł osoba musi mieć ukończone 30 lat. Maksymalny czas spłaty najwyższego zobowiązania wynosi 36 miesięcy. Na stronie głównej nie poznamy opłat związanych z pożyczką ratalną, ponieważ dokładne informacje o pożyczce przygotują agenci terenowi lub agenci w punktach obsługi Profi Credit.

Profi-Credit - Koszty pożyczki

Przykład reprezentatywny: Całkowita kwota pożyczki – 5 000 zł; stała Roczna Stopa Oprocentowania (RSO) – 9,80%; na całkowity koszt pożyczki, który wynosi 6 592 zł składają się: opłata przygotowawcza – 129 zł, prowizja – 3 971 zł, oprocentowanie – 1 592 zł, “Twój Pakiet” – 900 zł; Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) pożyczki – 89,93%; umowa płatna w 36 miesięcznych ratach po 322 zł każda; całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta – 11 592 zł. Stan na dzień 21.07.2017.

Pożyczasz50048002080025000
Czas (miesięcy)36363636
Rata3521712671477
Oddajesz126078124561253172

Profi-Credit - Dane firmy

 • Telefon: +48 801 805 806, +48 33 496 00 68
 • info@proficredit.pl
 • Godziny pracy:
  pn. – pt.: 7.00 – 19.00
 • ul. Browarna 2, 43-300 Bielsko Biała
  KRS: 0000518190
  REGON: 243624011
  NIP: 547-215-10-80
  VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego Sądu Rejonowego w Bielsku-Białej;
  Kapitał akcyjny 793 951 000 PLN

 

Zalety

 • wysokie kwoty pożyczek
 • bardzo dużo oddziałów stacjonarnych
 • oferty dla firm

Wady

 • wysokie koszty
 • sporo formalności

Ocena

4.39 (87.8%)
23 głosów

Komentarze

22 odpowiedzi na “Profi-Credit”

 1. Malwinka napisał(a):

  Brałam tam pożyczkę w zeszłym roku na remont w domu. okres spłaty dałam sobie na 12 miesięcy. Bez problemu ją spłaciłam. Według mnie ich oferta jest bardzo uczciwa jak na tak małą ilość formalności, którą wymagają.

 2. Klaudusia napisał(a):

  Polecam ich pożyczki bo są na bardzo fajnych warunkach. U mnie sprawdziła się ona wręcz idealnie. Spłatę dałam sobie na 12 miesięcy przy ostatniej pożyczce i nawet jej nie poczułam 🙂

 3. Kamil napisał(a):

  Myślałem, że ta pożyczka nie wyjdzie mi na dobre jednak się pomyliłem. Wszystko było okey 🙂 Generalnie to pożyczyłem 1200 zł rozłożyłem na 12 miesięcy i bez problemu spłaciłem. Ja ją polecam .

 4. Nela napisał(a):

  Może to głupie, ale pożyczałam na prezenty świąteczne. Chciałam choć raz zrobić wypasione święta. Nie wzięłam tak dużo bo 1000zł jednak dzieci miały niesamowitą frajdę . Pożyczkę już spłaciłam i nie wykluczam, że w tym roku znowu wezmę podobną kwotę.

 5. Tom H. napisał(a):

  Korzystałem z Profi Credit kilkakrotnie. Dlaczego? Bo są rzetelną firmą. Dzięki nim mogłem szybko otrzymać potrzebną kwotę do wyremontowania samochodu, który niedawno kupiłem. Stary wóz to dobra inwestycja, więc nie chciałem zwlekać. Pożyczyłem 2500 zł i z powodzeniem przywróciłem Mercedesowi jego dawny blask 🙂 To dopiero efekt wow, naprawdę!

 6. Majka M. napisał(a):

  Profi Credit to najlepsze co mnie mogło spotkać. niestety pracodawca zwlekał z wypłatą, a ja musiałam szybko zapłacić czynsz mieszkania.

 7. Luis napisał(a):

  Profi Credit oferuje jedną z najwyższych, o ile nie najwyższą pożyczkę na rynku. To ich duża zaleta! Szczególnie, gdy potrzebujemy szybkiej i dużej gotówki. Sam pożyczyłem 15 000 złotych na samochód i dziś cieszę się swoją nową maszyną. Jedynie należy uważać na to, aby spłacać zobowiązania w terminie, ja sam jestem na półmetku spłaty, ale wiem, że znajomy nie uregulował należności na czas i zapłacił ogromne odsetki.

 8. Robert napisał(a):

  sprawdziłem Profi-Credit, kiedy szukałem sposobu na wyremontowanie kuchni, wzięcie pożyczki poszło bez problemu i nie musiałem odkładać roboty na potem, super!

 9. Tomasz napisał(a):

  Jakiś czas temu trafiła mi się super okazja i mogłem kupić mój wymarzony samochód za kilkanaście tysięcy złotych. Niestety nie miałem czego szukać w banku, wiec wziąłem kredyt w Profi-Credit. Mimo wysokich kosztów kredytu podpisałem umowę i dziś mogę się cieszyć moją ukochaną furą 😀 jak komuś naprawdę zależy, to warto wziąć u nich pożyczkę

 10. Marlena napisał(a):

  Moje dziecko wróciło ostatnio ze szkoły i całe szczęśliwe mówi mi, że za dobre stopnie i zachowanie pojedzie na koniec roku z innymi uczniami na 5 dni do Londynu. Byłam bardzo dumna, ale kiedy zobaczyłam, ile muszę dołożyć, to się trochę podłamałam (1500 zł + kieszonkowe), a pierwszą wpłatę miałam przekazać do końca paździrnika (500 zł). I skąd tak nagle? No to pożyczyłam tutaj, w Profi-Credit. Spłacę, a dziecko będzie się ciszyło z wyjazdu.

 11. Rado napisał(a):

  Potrzebowałem 10 tys. na szybko i w Profi mieli najlepsze warunki

 12. Ja najbardziej polecam Profi Credit. Pomogli w mega trudnej sytuacji bo planowanie wesela ogromne przedsięwzięcie zwłaszcza, gdy się okazuje, że jak umiesz liczyć licz na siebie bądź pożyczkę, bo ktoś inny się spłukał. I jak tu zapłacić jak zostało miesiąc do wesela. A odwołać szkoda. Szybko, sprawnie a co najważniejsze wesele udane. A wszystko dzięki wam.

 13. karola napisał(a):

  Plus za duże kwoty pożyczek. Profi Credit brawo za to.

 14. Rurka napisał(a):

  Plusem jest wysoka kwota pożyczki. Skorzystałam i mogę polecić Profi Credit każdemu.

 15. Ola napisał(a):

  Ja też polecam Profi Credit. Ostatnio brałam u nich pożyczkę, bo remont w trakcie, wszystko rozwalone, jeden kredyt w banku, który spłacam, ale niestety jak to z remontem, zawsze się nie doszacuje i na coś braknie. Fachowiec właśnie wszystko podpiął na gotowo, lampa wisi, a prądu jak nie było tak nie ma. Trzeba było jeszcze całą elektrykę posprawdzać, jakieś dodatkowe puszki pozakładać, znowu kłucie – wszystkim się już odechciało tego remontu, no ale facetowi za robotę zapłacić trzeba. Najbliższy punkt Profi Credit miałam w Katowicach, widziałam go tam parę razy bo do pracy tędy jeżdżę, więc po drodze podjechałam. Pani mi wszystko wyjaśniła, pomogła wypełnić wniosek i szybko pieniądze trafiły na moje konto. Remont już kończę i szybko nie planuję następnego…

 16. Tydzień przed ślubem przyłapałam swojego narzeczonego ( teraz eks-narzeczonego) jak obściskiwał się z jakąś lafiryndą. Oczywiście od razu z nim zerwałam, ale wspólnie wzięliśmy kredyt na nasze wesele. Nie chciałam go więcej widzieć, więc musiałam go jak najszybciej spłacić ( a raczej niedoszłych teściów, bo to oni mojemu eks dali kasę na wesele). Na szybką i wysoką pożyczkę na korzystnych warunkach mogłam liczyć tylko w Profi Credit. Nie żałuje. Bez problemu przyznano mi całą sumę o jaką wnioskowałam. Spłaciłam drania i mam problem z głowy.

 17. mela napisał(a):

  spłaciłam juz dwie pożyczki w profi credit i jest ok, korzytsma z nich tylko kiedy sytuacja przyprze mnie do muru, wiecie jakaś choroba, wypadek albo większe nieplanowane wydatki. pomagają zawsze.

 18. lelek napisał(a):

  l zazwyczaj jest tak że ci co piszą negatywy i nie są one poparte żadnymi dowodami to są osoby które brały pożyczki ale ich nie spłacają.Nic dziwnego że windykacja na nich siadła

 19. Kinga napisał(a):

  Moja kwiaciarnia potrzebowała odświeżenia i akurat mieli dla mnie najkorzystniejszą ofertę więc skorzystałam. Nie było problemów: ani przy wniosku, ani przy wcześniejszej spłacie.

 20. ok napisał(a):

  Wszystko szybko załatwione dobra firma polecam, nie ma co słuchać hejterów, wszystkich krytykują tych dobrych i tych złych.

 21. jamroż napisał(a):

  Znam rózne firmy pozyczkowe i Profi Credit w Polsce jest jedną z lepszych firm. Brałem pozyczke, spłaciłem cała, warunki są ok, jakbym potrzebowal kasy to znowu bym u nich brał

 22. pawel napisał(a):

  firma ok moge polecić, bralismy pozyczke na wakacje w tamtym roku jeszcze zostalo troche na niewielki remont, odmalowanie pokoju, spłaty znośne, ogólnie warunki nie sa złe

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *