Profi-Credit

4.01
330 głosów
Maksymalna kwota pożyczki: 25 000 zł
Weź pożyczkę
w Profi-Credit

Profi-Credit - Opinie

W Polsce Profi Credit uznawany jest za jedną z największych firm pożyczkowych. Swoją działalność na polskim rynku rozpoczął w 2004 roku i działa nieprzerwanie aż do dzisiaj, sukcesywnie zapisując się w świadomości konsumentów jako pożyczkodawca nastawiony na dobro konsumenta, podchodzący indywidualne do jego potrzeb. Profi Credit posiada siedzibę ulokowaną w Bielsku-Białej. Ponadto posiada ponad 130 oddziałów na terenie całej Polski. Stawia również wysokie wymagania względem pracowników, dzięki temu stale powiększa zespół wykwalifikowanych fachowców, z których usług mogą korzystać klienci pragnący otrzymać pożyczkę ratalną.

Dla Profi Credit ważna jest realizacja pomocy konsumentom poprzez oferowanie różnego rodzaju działań. Do tych działań należy zaliczyć udzielanie szybkich i bezpiecznych pożyczek, a także uczestnictwo w akcjach dobroczynnych oraz działaniach charytatywnych. Oprócz ponad setki biur, Profi Kredyt do rozmów z klientami oddaje grupę ponad 2900 doradców finansowych. Doradcy finansowi mają za zadanie spotykać się z klientami, udzielać im porad w kwestii wyboru najlepszej pożyczki i oferować najlepsze rozwiązania.

Profi-Credit - Pożyczki przez internet

Profi Credit jest jedną z największych firm w Polsce udzielających pożyczek ratalnych oraz jedną z nielicznych na rynku firm pozabankowych, która udziela pożyczki w wysokości 25 000 zł. Na tle konkurencji wyróżnia się indywidualnym podejściem do klienta. Każdy wniosek rozpatrywany jest indywidualnie. Profi Credit dysponuje siecią ponad stu oddziałów i sporą liczbą agentów, którzy spotykają się z klientami wnioskującymi o pożyczkę ratalną.

Pożyczka w Profi Credyt kierowana jest do różnego typu klientów. Ze względu na bardzo wysoką kwotę pożyczki rzędu 25 000 zł, z ofertą docierają również do klientów, którzy w przyznaniu kredytu nie mogą liczyć na pomoc banków. Warto również zaznaczyć, że podczas wnioskowania online kwota ta jest nieco niższa i wynosi 20 000 zł. Kolejną ofertą, z jaką proficredit wychodzi na przeciw klientom, jest pomoc dla osób zadłużonych. Profi Credit analizuje poziom różnego rodzaju zobowiązań takich jak kredyt w banku czy spłata rat za i pomaga ustalić odpowiedni sposób kredytowania oraz spłaty pozwalający na skuteczne pożyczanie pieniędzy i co najważniejsze – ich systematyczne oddawanie.

Zobacz również opinie o:

Profi-Credit - Ogólne warunki

Profi Credit udziela pożyczek długoterminowych zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla firm. Aby otrzymać pożyczkę w Profi Credit należy spełniać kilka podstawowych warunków: mieć od 18 do 80 lat. By dostać najwyższą możliwą kwotę pożyczki, czyli 25 000 zł osoba musi mieć ukończone 30 lat. Maksymalny czas spłaty najwyższego zobowiązania wynosi 36 miesięcy. Na stronie głównej nie poznamy opłat związanych z pożyczką ratalną, ponieważ dokładne informacje o pożyczce przygotują agenci terenowi lub agenci w punktach obsługi Profi Credit Kalisz, Poznań, Łódź, Wrocław i wiele innych.

Profi Credit Opinie

Według klientów oferta Profi Credit to dobre rozwiązanie dla osób, które potrzebują szybkiego zastrzyku gotówki. Oprocentowanie kredytu nie jest wysokie, a dostępne kwoty pozwalają na pokrycie różnego rodzaju wydatków, takich jak: remont mieszkania, pożyczka ratalna na konsolidacje chwilówek. Według Profi Credit Opinie 2017 produkty oferowane przez firmę są godne polecenia, a samego pożyczkodawcę określają jako rzetelnego i odpowiedzialnego.

Profi-Credit - Koszty pożyczki

Przykład reprezentatywny dla pożyczki online: Całkowita kwota pożyczki – 5 000 zł; stała Roczna Stopa Oprocentowania (RSO) – 0%; na całkowity koszt pożyczki, który wynosi 4 972 zł składają się: opłata przygotowawcza – 33 zł, prowizja – 4 939 zł, oprocentowanie – 0 zł; Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) pożyczki – 66,75%; umowa płatna w 36 miesięcznych ratach po 277 zł każda; całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta – 9 972 zł. Stan na dzień 19.03.2018. Maksymalna dostępna kwota pożyczki w kanale sprzedaży online to 20 000 zł.

Jaka jest rata od 8 tys w Profi Credit? Warunki ustalane są indywidualnie w zależności od potrzeb i możliwości klienta. Z informacji dostępnych na stronie Profi Credit oraz komentarzy Profi Kredyt opinie wynika, że koszty kredytowania otrzymamy po złożeniu wniosku i udostępnieniu pożyczkodawcy podstawowych informacji.

Pożyczasz100053002070025000
Czas (miesięcy)48484848
Rata41.55166.208311038.75
Oddajesz1994.47977.63988849860

Profi-Credit - Dane firmy

 •  Telefon: +48 801 805 806, +48 33 496 00 68
 • info@proficredit.pl
 • Godziny pracy:
  pn. – pt.: 7.00 – 19.00
 • ul. Browarna 2, 43-300 Bielsko Biała
  KRS: 0000518190
  REGON: 243624011
  NIP: 547-215-10-80
  VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego Sądu Rejonowego w Bielsku-Białej;
  Kapitał akcyjny 793 951 000 PLN

Zalety

 • wysokie kwoty pożyczek
 • bardzo dużo oddziałów stacjonarnych
 • oferty dla firm

Wady

 • wysokie koszty
 • sporo formalności

Ocena

4.01 (80.2%)
330 głosów

Komentarze

37 odpowiedzi na “Profi-Credit”

 1. osoba mająca kontakt z profi credit napisał(a):

  Lepiej iść do banku 4 tys wzięte do oddania 9 tyś. Wciskają kredyt starszym osobom, które nawet tego nie czytają umowy. Jak tak osoba nie zapłaci wysyłają negocjatora, który mówi że sprzeda dom w cenie długu, przed sądem. Dom wart 500 tyś a oni będą go sprzedawać za 10 tyś. Negocjator chce natychmiastowej spłaty nic nie negocjuje. RODO mają nie bedę mówić gdzie. Powiedzą nawet sąsiadowi jaki masz co powinno być karalne. Negocjator bierze dużą kasę za przeciągnięcie umowy 2 tyś. dane z tego tylko 600 zł na pożyczkę trafiło. Nie bierzcie szkoda brać.

 2. Krzych napisał(a):

  Aż nie chce mi się czytać opinii w stylu PROFI CREDIT MI ZYCIE URATOWAŁO brak słów, pożyczka droga, obsługa bez kompetencji tylko podpisz a jak spoznisz się z rata to jedno wezwanie, drugie, dyspozycja do zakładu pracy i non stop telefony, ludzie ogarnijcie się biorąc pożyczkę dajecie tylko zarobić innym a samo macie przez to tylko problemy

 3. Piotr napisał(a):

  Jeśli chcecie spacac 4 razy więcej od tego co wam Profi pożyczył to proszę. Ja nie polecam , powinno sie ich pozamykać . Opinie pozytywne wystawiają pracownicy.

 4. Kinga napisał(a):

  Najgorsza firma na świecie !! Człowiek parę dni się spóźni to chodzą nawet w miejsce pracy straszą sądem, pracownicy w niegrzeczni !!

 5. Isabella napisał(a):

  Nie polecam!!!!!!! Z pożyczonych 6tyś musiałam oddać 19tyś.Nóż na gardle robi swoje!! Mam to za sobą i nigdy więcej!!Nie wierzę tym wszystkim pozytywnym komentarzom.Tym którzy spłacają życzę szybkiej spłaty albo wygranej w lotto…I nie zadłużanie się więcej…Pozdrawiam.

 6. ewa napisał(a):

  najgorsza firma pożyczkowa. Pracownicy są wulgarni i obsługa interesantów jest archaiczna

 7. Anonim napisał(a):

  Nie polecam tej firmy bo jak zalega choć z jedną rata to nachodzi ci windykacja codziennie pyta sąsiadów dzwoni bez przerwy straszą sądem wiem coś o tym sama mam z nimi przeprawe

 8. Henryk polecam napisał(a):

  Profi-Credit to bardzo znana firma na rynku pożyczkowym. Ma wiele oddziałów i z jednego z nich skorzystałem. Doradca finansowy, którego tam spotkałem był rzeczowy i wszystko mi jasno wyjaśnił. Bez owijania w bawełnę powiedział jakie sa plusy i minusy pożyczki u nich.Profi Credit poleciła mi przyjaciółka, więc byłem przekonany. U niej jak i u mnie wszystko przebiegło bez problemu. Wszystkie ewentualne koszty związane z pożyczką zostały przedstawione już na pierwszym spotkaniu, więc nic mnie nie zaskoczyło. Firma warta polecenia, dlatego dodaje komentarz, aby wszyscy co mają wątpliwości mogli zapoznać się z opinią.

 9. 1zadowlony napisał(a):

  Uważam, że oprocentowanie jest bardzo korzystne biorąc pod uwagę fakt, na ile rat można rozłożyć pożyczkę. Generalnie jestem zadowolony. Moja opinia jest jak najbardziej pozytywna. Doceniam to w jaki sposób Profi Credit traktuje swoich klientów. Idąc do banku czułem, że “jestem gorszy”. Tutaj poszło wszystko bardzo miło, szybko i kulturalnie. Pożyczka ok.

 10. pomocna! napisał(a):

  Pożyczka od Profi-Credit uratowała mi życie i to dosłownie! Uważam, że oprocentowanie jest bardzo korzystne biorąc pod uwagę fakt, na ile rat można rozłożyć pożyczkę. Generalnie jestem zadowolona, w razie potrzeby na pewno wezmę drugi raz. Skorzystałem z tej pożyczki online i niczego nie żałuję. Pozdrawiam!

 11. klient1234 napisał(a):

  Jest to pożyczka długoterminowa. Można wziąć nawet na 36 miesięcy. Ja wzięłam 2400 złotych i mam jakieś dodatkowe opłaty, ale nie zwracam na nie uwagi właśnie dlatego że mam ją tak fajnie rozłożona na raty. Firma ma bardzo dużo oddziałów stacjonarnym, więc jeżeli mam jakieś pytania mogę się przejść i konsultant mi na nie odpowie.

 12. 50:50 napisał(a):

  Jednym plusem firmy jest fakt, że mają dużo stacjonarnych placówek. To jest bardzo fajne, że można wszystko załatwić z człowiekiem i zapytać o szczegóły. Minusem jest jednak dużo formalności przez co spotkanie trwa o wiele dłużej niż internetowe pożyczki. Dodatkowo są duże koszta dodatkowe, ale pożyczka może być w wysokości nawet 25 000 dzięki czemu na spokojnie mogłam wyremontować mieszkanie.

 13. Zadowolona napisał(a):

  Zwykle, gdy zalewa cię sąsiad, nie masz czasu na długie analizy kredytowe. A pieniędzy potrzebujesz od ręki. Dlatego dla mnie rozwiązaniem była pożyczka online z Profi Credit, którą dostałam po kilku minutach. Musiałam tylko wypełnić wniosek na stronie, resztą zajęli się specjaliści, którzy po kilku minutach przeleli mi pieniądze.

 14. Arcadio napisał(a):

  dość droga pozyczka , to spory minus, ale plus jest taki, że łatwo ją dostać, nawet jak się ma juz na koncie jakieś male kredyty. jestem frankowiczem, co miesiac mam wysokie opłaty za mieszkanie i brakowało mi do kolejnej raty, więc skorzystałem z profi-credit. Wziąłem sobie potemw pracy dodatkowe zlecenie, zeby szybko spłacić, jeden kredyt w zupelności mi wystarczy. Ale nie oszukali mnie, formallności bez problemu, więc jak się komuś spieszy to jak najbardziej mogę polecić.

 15. Nikola napisał(a):

  nie wiem czy bym się zdecydowała drugi raz, bo jak dla mnie było za dużo formalności, ale tak poza tym nie mam większych zastrzeżeń 😉

 16. Malwinka napisał(a):

  Brałam tam pożyczkę w zeszłym roku na remont w domu. okres spłaty dałam sobie na 12 miesięcy. Bez problemu ją spłaciłam. Według mnie ich oferta jest bardzo uczciwa jak na tak małą ilość formalności, którą wymagają.

 17. Klaudusia napisał(a):

  Polecam ich pożyczki bo są na bardzo fajnych warunkach. U mnie sprawdziła się ona wręcz idealnie. Spłatę dałam sobie na 12 miesięcy przy ostatniej pożyczce i nawet jej nie poczułam 🙂

 18. Kamil napisał(a):

  Myślałem, że ta pożyczka nie wyjdzie mi na dobre jednak się pomyliłem. Wszystko było okey 🙂 Generalnie to pożyczyłem 1200 zł rozłożyłem na 12 miesięcy i bez problemu spłaciłem. Ja ją polecam .

 19. Nela napisał(a):

  Może to głupie, ale pożyczałam na prezenty świąteczne. Chciałam choć raz zrobić wypasione święta. Nie wzięłam tak dużo bo 1000zł jednak dzieci miały niesamowitą frajdę . Pożyczkę już spłaciłam i nie wykluczam, że w tym roku znowu wezmę podobną kwotę.

 20. Tom H. napisał(a):

  Korzystałem z Profi Credit kilkakrotnie. Dlaczego? Bo są rzetelną firmą. Dzięki nim mogłem szybko otrzymać potrzebną kwotę do wyremontowania samochodu, który niedawno kupiłem. Stary wóz to dobra inwestycja, więc nie chciałem zwlekać. Pożyczyłem 2500 zł i z powodzeniem przywróciłem Mercedesowi jego dawny blask 🙂 To dopiero efekt wow, naprawdę!

 21. Majka M. napisał(a):

  Profi Credit to najlepsze co mnie mogło spotkać. niestety pracodawca zwlekał z wypłatą, a ja musiałam szybko zapłacić czynsz mieszkania.

 22. Luis napisał(a):

  Profi Credit oferuje jedną z najwyższych, o ile nie najwyższą pożyczkę na rynku. To ich duża zaleta! Szczególnie, gdy potrzebujemy szybkiej i dużej gotówki. Sam pożyczyłem 15 000 złotych na samochód i dziś cieszę się swoją nową maszyną. Jedynie należy uważać na to, aby spłacać zobowiązania w terminie, ja sam jestem na półmetku spłaty, ale wiem, że znajomy nie uregulował należności na czas i zapłacił ogromne odsetki.

 23. Robert napisał(a):

  sprawdziłem Profi-Credit, kiedy szukałem sposobu na wyremontowanie kuchni, wzięcie pożyczki poszło bez problemu i nie musiałem odkładać roboty na potem, super!

 24. Tomasz napisał(a):

  Jakiś czas temu trafiła mi się super okazja i mogłem kupić mój wymarzony samochód za kilkanaście tysięcy złotych. Niestety nie miałem czego szukać w banku, wiec wziąłem kredyt w Profi-Credit. Mimo wysokich kosztów kredytu podpisałem umowę i dziś mogę się cieszyć moją ukochaną furą 😀 jak komuś naprawdę zależy, to warto wziąć u nich pożyczkę

 25. Marlena napisał(a):

  Moje dziecko wróciło ostatnio ze szkoły i całe szczęśliwe mówi mi, że za dobre stopnie i zachowanie pojedzie na koniec roku z innymi uczniami na 5 dni do Londynu. Byłam bardzo dumna, ale kiedy zobaczyłam, ile muszę dołożyć, to się trochę podłamałam (1500 zł + kieszonkowe), a pierwszą wpłatę miałam przekazać do końca paździrnika (500 zł). I skąd tak nagle? No to pożyczyłam tutaj, w Profi-Credit. Spłacę, a dziecko będzie się ciszyło z wyjazdu.

 26. Rado napisał(a):

  Potrzebowałem 10 tys. na szybko i w Profi mieli najlepsze warunki

 27. Ja najbardziej polecam Profi Credit. Pomogli w mega trudnej sytuacji bo planowanie wesela ogromne przedsięwzięcie zwłaszcza, gdy się okazuje, że jak umiesz liczyć licz na siebie bądź pożyczkę, bo ktoś inny się spłukał. I jak tu zapłacić jak zostało miesiąc do wesela. A odwołać szkoda. Szybko, sprawnie a co najważniejsze wesele udane. A wszystko dzięki wam.

 28. karola napisał(a):

  Plus za duże kwoty pożyczek. Profi Credit brawo za to.

 29. Rurka napisał(a):

  Plusem jest wysoka kwota pożyczki. Skorzystałam i mogę polecić Profi Credit każdemu.

 30. Ola napisał(a):

  Ja też polecam Profi Credit. Ostatnio brałam u nich pożyczkę, bo remont w trakcie, wszystko rozwalone, jeden kredyt w banku, który spłacam, ale niestety jak to z remontem, zawsze się nie doszacuje i na coś braknie. Fachowiec właśnie wszystko podpiął na gotowo, lampa wisi, a prądu jak nie było tak nie ma. Trzeba było jeszcze całą elektrykę posprawdzać, jakieś dodatkowe puszki pozakładać, znowu kłucie – wszystkim się już odechciało tego remontu, no ale facetowi za robotę zapłacić trzeba. Najbliższy punkt Profi Credit miałam w Katowicach, widziałam go tam parę razy bo do pracy tędy jeżdżę, więc po drodze podjechałam. Pani mi wszystko wyjaśniła, pomogła wypełnić wniosek i szybko pieniądze trafiły na moje konto. Remont już kończę i szybko nie planuję następnego…

 31. Tydzień przed ślubem przyłapałam swojego narzeczonego ( teraz eks-narzeczonego) jak obściskiwał się z jakąś lafiryndą. Oczywiście od razu z nim zerwałam, ale wspólnie wzięliśmy kredyt na nasze wesele. Nie chciałam go więcej widzieć, więc musiałam go jak najszybciej spłacić ( a raczej niedoszłych teściów, bo to oni mojemu eks dali kasę na wesele). Na szybką i wysoką pożyczkę na korzystnych warunkach mogłam liczyć tylko w Profi Credit. Nie żałuje. Bez problemu przyznano mi całą sumę o jaką wnioskowałam. Spłaciłam drania i mam problem z głowy.

 32. mela napisał(a):

  spłaciłam juz dwie pożyczki w profi credit i jest ok, korzytsma z nich tylko kiedy sytuacja przyprze mnie do muru, wiecie jakaś choroba, wypadek albo większe nieplanowane wydatki. pomagają zawsze.

 33. lelek napisał(a):

  l zazwyczaj jest tak że ci co piszą negatywy i nie są one poparte żadnymi dowodami to są osoby które brały pożyczki ale ich nie spłacają.Nic dziwnego że windykacja na nich siadła

 34. Kinga napisał(a):

  Moja kwiaciarnia potrzebowała odświeżenia i akurat mieli dla mnie najkorzystniejszą ofertę więc skorzystałam. Nie było problemów: ani przy wniosku, ani przy wcześniejszej spłacie.

 35. ok napisał(a):

  Wszystko szybko załatwione dobra firma polecam, nie ma co słuchać hejterów, wszystkich krytykują tych dobrych i tych złych.

 36. jamroż napisał(a):

  Znam rózne firmy pozyczkowe i Profi Credit w Polsce jest jedną z lepszych firm. Brałem pozyczke, spłaciłem cała, warunki są ok, jakbym potrzebowal kasy to znowu bym u nich brał

 37. pawel napisał(a):

  firma ok moge polecić, bralismy pozyczke na wakacje w tamtym roku jeszcze zostalo troche na niewielki remont, odmalowanie pokoju, spłaty znośne, ogólnie warunki nie sa złe

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.