DotBee (Provema) recenzja oferty oraz opinie klientów

Nasza ocena
82%
Ocena klientów Zobacz opinie
95%

POBIERZ APLIKACJĘ PROVEMA i zarządzaj swoimi finansami oraz życiem w jednym miejscu.

Aktualnie Provema oferuje swoim klientom multizadaniową aplikację do zarządzania finansami do pobrania w sklepie Google Play oraz App Store. Po założeniu konta otrzymujemy wiele bonusów w postaci wirtualnej karty płatniczej, doładowań aplikacji takich jak na przykład Dotpay, uporządkowanie dokumentów i wiele innych. Wystarczy tylko kliknąć w przycisk „Złóż wniosek”, gdzie zostaniemy automatycznie przekierowani do pobrania aplikacji.

Multizadaniowa aplikacja do zarządzania Twoimi finansami oraz życiem. Gdziekolwiek jesteś i cokolwiek robisz. Otwórz konto w kilka minut i zyskaj mobilny dostęp do swojego konta w Provema.

Provema Credit to firma udzielająca pożyczek ratalnych na okres 24 miesięcy. Wszyscy klienci mogą ubiegać się nawet o 2000 zł. Pożyczka Provema Credit łączy w sobie cechy chwilówki oraz pożyczki ratalnej, tworząc wyjątkową ofertę dla osób potrzebujących niewielkiej kwoty z możliwością stopniowej spłaty, na jaką pozwala im budżet domowy. Provema Sp. z o.o. funkcjonuje na rynku polskim od 2015 roku.

Pożyczkowy Portal

DotBee (Provema) - Dane kontaktowe

Siedziba firmySiedziba firmy: ul. Konduktorska 33, 40-155 Katowice
TelefonTelefon: 32 700 77 11
Godziny pracyGodziny pracy: Pn - Pt: 08:00 - 18:00
E-mailE-mail: provema@provema.pl

Weryfikacja w bazach dłużników

bik
big
erif
krd
kbig
kaczmarski
crif

Dane firmy Provema Sp. z o.o.

Kapitał zakładowy: 200 000 zł
KRS: 0000540323
NIP: 9542752698
REGON: 360607192

Zalety i wady firmy DotBee (Provema)

DotBee (Provema) – Aplikacja do zarządzania finansami

Provema oferuje wielozadaniową aplikacja umożliwiająca kontrolę nad domowymi finansami. Pozwala ona na organizację rachunków i domowego budżetu w jednym miejscu. Ma ona jednak wiele więcej funkcji. Między innymi cashback – czyli zwrot części pieniędzy za zakupy za pośrednictwem aplikacji. Provema umożliwia także zakup biletów komunikacji miejskiej i parkingowych, a także gier komputerowych czy ubezpieczenia. 

Z poziomu aplikacji można nawet nadać i obserwować przesyłki inPost. Jak widać opcji jest bardzo dużo i większość z nich to bardzo przydatne funkcjonalności, które przydadzą się większości użytkowników. Provema nie zrezygnowała jednak z działalności pożyczkowej i przez aplikację można także wnioskować o pożyczkę.

Aplikacja Provema: najważniejsze funkcje

Do tej pory Provema była firmą kojarzoną przede wszystkim z szybkimi pożyczkami online. Nowa aplikacja to znacznie więcej funkcjonalności. Jakie są najważniejsze z nich?

 • wnioskowanie o pożyczkę
 • opłacanie rachunków
 • organizacja domowego budżetu
 • wykonywanie przelewów
 • kupowanie biletów komunikacji miejskiej i parkingowych
 • cashback przy zakupach przez aplikację u wielu partnerów
 • możliwość wykupienia ubezpieczenia podróży i na życie
 • kupowanie gier i programów komputerowych
 • zakup kart podarunkowych do serwisów takich jak PS Store, spotify i wiele innych
 • nadawanie paczek InPost
 • możliwość wsparcia fundacji
 • dostęp do bonów z MamBon.pl

Ogólne warunki

Jeżeli chcemy zaciągnąć pożyczkę w Provema, musimy spełniać następujące warunki:

 • musimy być osobą pełnoletnią
 • trzeba posiadać stałe zamieszkanie na terenie Polski
 • należy posiadać zdolność do czynności prawnych
 • Provema sprawdza zdolność kredytową Klienta, dlatego ważne aby była ona pozytywna
 • musimy potwierdzić swoje dane osobowe oraz numer rachunku bankowego przez aplikację

Koszty pożyczki

W Provema, tak jak w przypadku wielu innych pożyczkodawców, ważne jest spłacanie pożyczki w terminie. Jeżeli nie będziemy trzymać się terminów, naliczone zostaną nam  ustawowe odsetki w wysokości 14%. Dodatkowo, musimy pamiętać, że sprawa zostanie skierowana do działu windykacji. Każde pożyczki w Provema monitorowane przez Biuro Informacji Kredytowej.

Wszystkie informacje dotyczące dokładnych kosztów dodatkowych udostępnione zostaną dopiero po dokonaniu wpłaty pożyczki na bankowe pożyczkobiorcy. W wiadomości zostaną wyszczególnione tabele opłat oraz prowizji wraz ze wzorem odstąpienie od umowy.

Czy firma Provema weryfikuje klientów w bazach dłużników?

Każda firma zajmująca się udzielaniem pożyczek ratalnych i chwilówek sprawdza swoich przyszłych klientów w bazach dłużników. Robi to po to, aby uniknąć nieprzyjemnych sytuacji, gdzie pożyczkobiorca unika spłaty pożyczki, z powodu złej sytuacji finansowej. Provema w umowie, która podpisujemy z pożyczkodawcą, dostarcza nam informacji na temat tego, w jakich bazach firma weryfikuje wnioskujących o pożyczkę. 

Są to następująco: Krajowy Rejestr Dłużników (KRD), Biuro Informacji Krajowej (BIK) oraz w ERIF. W sytuacji, gdy pożyczkobiorca figuruje w bazie dłużników, firma może odmówić przyznania pożyczki. Zainteresowała Cię pożyczka w Provema, ale nie jesteś pewien, czy Twoje nazwisko znajduje się w bazach osób zadłużonych? Kilka kroków dzieli nas od uzyskania tej informacji. Nasi specjaliści krok po kroku opracowali, jak zarejestrować się na takich stronach, jak BIK czy KRD i móc samemu sprawdzić potrzebne informacje. Zapraszamy do zapoznania się z artykułem o KRD.

Provema – Opinie

Czy zastanawiałeś się, jakie opinie posiada Provema od swoich klientów? Na różnych forach internetowych, czy dyskusyjnych jesteśmy w stanie dowiedzieć się, że umowa z firmą jest skonstruowana w prosty sposób, a co ważne nie posiada żadnych ukrytych kosztów. Możemy również dowiedzieć się, że firma w niektórych przypadkach umożliwia swoim klientom przedłużenia spłaty zobowiązania. 

Są to jednak sporadyczne sytuacje i na pewno nie można nagminnie spóźniać się ze spłatą pożyczki. Jeżeli nie będziemy spłacać pożyczki w terminie, mogą zostać nam naliczone dodatkowe koszty. W najgorszym przypadku firma Provema może wszcząć postępowanie windykacyjne i sądowe. Za wszystkie rozpoczęte działania, koszty będzie ponosił pożyczkobiorca.

Provema – najczęściej zadawane pytania

Ile trwa weryfikacja w Provema?

Zwykle weryfikacja trwa zaledwie kilka minut. W przypadku wnioskowania w pożyczkę, pieniądze możesz otrzymać nawet w 15 minut.

Czy aplikacja Provema jest bezpieczna?

Polityka prywatności Provema gwarantuje, że dane osobowe użytkowników nie znajdą się w niepowołanych rękach. Należy pamiętać, że firma zbiera dane zgodnie z procedurą Know Your Customer. Jest to wymagane przez polskie prawo.

Jak wypłacić pieniądze z aplikacji Provema?

Pieniądze z aplikacji możesz wypłacić przelewem, podając numer swojego rachunku, a także na numer telefonu.

Jak wpłacić pieniądze na konto Provema?

Pieniądze na swoje konto Provema możesz wpłącić za pomocą płątności internetowych DotPay, a także za pomocą kart pre-paid PaySafe Card.

Ile czasu idzie przelew z Provema?

Provema korzysta z systemu szybkich przelewów, dzięki czemu pieniądze mogą się znaleźć na Twoim koncie nawet w ciągu minuty.

Pamiętaj, że zostawiając komentarz pomagasz innym!
Jeśli korzystałeś już z usług firmy DotBee (Provema) zostaw swoją opinię.

96 komentarzy

justyna

Cashbacki są najlepsze! 🙂

10 Odpowiedz
  Lord

  Usluga DootBe to kpina. Jakiś kant. założyłem konto. Nie można aktywować nr rachunku bankowego. Nie można zasilić konta. Nie można zamówić wirtualnej karty. Na pytanie zadane serwisowi dot. możliwego czasu uruchomienia usług otrzymałem odp. że nie wiadomo. NIE POLECAM.

  3-1 Odpowiedz
  Michał

  Uwaga dotbee nie realizuje przelewów nie dajcie się oszukac

  10 Odpowiedz
Piotrek

Ta aplikacja ma wszystko czego potrzebuję w dzisiejszych czasach. Szybkie przelewy, możliwość utworzenia zrzutki ze znajomymi oraz cashbacki a to tylko część opcji .

0-1 Odpowiedz
  piaskun

  Musiałeś robić zdjęcie dowodu ?

  00 Odpowiedz
   Krystian

   Jak usunąć to gó*** bo dostałem maila ze niby mam tu konto a nigdy nie zakładałem

   10 Odpowiedz
   Kamil

   zrobiłem przelew w piątek na konto dzisiaj jest środa i nic pijając to cały czas problem techniczny mi się wydaje że to firma kogucik idę zaraz i zgłaszam na policję o zaistniałej sytuacji NIE polecam

   10 Odpowiedz
  Piotr

  Czy to jakiś żart??
  Mnie dali pożyczkę, której mi nie wypłacili na konto 😡

  00 Odpowiedz
Kejt

Polecam każdemu ściągnąc i wypróbować przez kilka dni aplikację Provema. Jestem pewna że z niej nie zrezygnujecie 🙂

0-1 Odpowiedz
Domi

Korzystam aktywnie z aplikacji provema i mogę polecić. Jest naprawdę spoko.

0-2 Odpowiedz
zybek

Ja nie będe wyjątkowy i również wystawię pozytywna opinię aplikacji Provema. Ona jest wręcz stworzona pod klienta i fajnie że cały czas pracują nad dodatkowymi opacji. A te cashbacki to najmocniejsza zaleta!

0-1 Odpowiedz
Łukasz

Mega szybkie przelewy oraz płatności. Aplikacja jest błyskawiczna!

0-1 Odpowiedz
  Krzysztof

  Super aplikacja. Nikt w życiu nie dał by mi już pożyczki, jestem w BIG, BIK, KRLD itd. jestem nie wypłacalny. A tu proszę 5 minut 15 minut i dostałem 1300 zł. Chyba zacznę wieżyc w cuda.

  0-7 Odpowiedz
Marina

Jeśli chodzi o płatności i przelewy to używam już tylko i wyłącznie waszej aplikcji 🙂

00 Odpowiedz
AZI

Warto wypróbować. Ja się do tej aplikacji przekonałam po kilku dniach 🙂 teraz nie wyobrażam sobie nie mieć jej na telefonie.

00 Odpowiedz
Ben

Aplikacja chodzi płynnie i szybko, a interfejs jest intuicyjny. W aplikacji jest sporo funkcji jak opłata za miejsce parkingowe czy robienie zbiórek, a nawet ubezpieczenie..

0-1 Odpowiedz
emil

aplikacja jest funkcjonalna i przydatna, warto ją mieć

0-1 Odpowiedz
Natalia

Polecam mocno ich aplikację na telefon. Bardzo łatwo kontrolować wydatki dzięki niej. Ja się na nią zdecydowałam przede wszystkim na cashbacki bo mają ich najwięcej na rynku i zwracam mi się na konto niezła sumka 😉

0-1 Odpowiedz
Violka

Mam aplikację z której regularnie korzystam, a do tego zdecydowałam się na ubezpieczenie turystyczne podczas wakacyjnego wyjazdu. Mieli najdogodniejsze warunki finansowe i bogaty pakiet. Opłacało się 🙂

00 Odpowiedz
Zocha

Jak widzę co miesiąc ile spływa mi zwrotów ze sklepów to aż się serce raduje 😉 Te cashbacki są super, gorąco polecam!

00 Odpowiedz
Piotrek

odkąd mam aplikację to mam wrażenie… mniej wydaje. Poważnie 🙂 jakoś tak łatwiej jest mi wszystko ogarnąć w tej jednej aplikacji. Ogromnym plusem jest też dla mnie to że na konto przelewy przychodzą od razu a nie, jak to w bankach, że trzeba czekać na sesje.

00 Odpowiedz
Zibi

Ja korzystam z aplikacji Provema aby mieć kontrolę nad swoimi wydatkami. To jest taki revolut…. ale według mnie lepszy! 🙂 Aplikacja i robienie przelewów są o wiele szybsze i bardziej intuicyjne. No i mają cashback z dużej ilości sklepów.

00 Odpowiedz
Lena

Nie wiem skąd te niektóre negatywne opinie. Ja korzystałam z pożyczek provemy już nie raz i nigdy nie miałam z tą firmą żadnego problemu. Zawsze wszystko w terminie i dokładnie tak jak było to opisane, jako jedna z niewielu firm nie mają ukrytych warunków ani haczyków. Jak dla mnie Provema to numer jeden.

00 Odpowiedz
Marcin

Pożyczka na bardzo dobrych warunkach i zasadach. Mają bardzo jasno i czytelnie napisane umowy, a wniosek do wypełnienia w dosłownie kilka minut. Mi za każdym razem akceptowali wniosek i pieniądze miałem na koncie po dosłownie chwili.

00 Odpowiedz
Kalina

Korzystałam z Provemy i nie mogę złego słowa powiedzieć na tą firmę. Pieniążki dostałam bardzo szybko. Kiedyś miałam problem, kiedy miałam konto w innym banku i pieniążki przyszły nieco później ale to dla tego że bank w którym miałam konto nie współpracował z payu dlatego szybki przelew nie był do końca taki szybki, no ale to nie wina Provemy, pieniążki i tak dostałam więc jestem bardzo zadowolona.

00 Odpowiedz
Jula

Ekspresowa pożyczka, a firma z bardzo profesjonalnym podejściem do klienta, wszystko wyjaśnili mi dokładnie, tak że nie miałam żadnych wątpliwości

00 Odpowiedz
Kinia

Skorzystałam z provemy i jestem bardzo zadowolona z całego przebiegu. Wniosek do wypełnienia bardzo prosty a pieniadze na koncie po chwili.

00 Odpowiedz
Ewelina

Jak dla mnie to jedna z lepszych firm, nie mam do niej jakichkolwiek zastrzeżeń. Świetne warunki i przejrzysta umowa

00 Odpowiedz
Iza

Bardzo dobra firma, a w dodatku rzetelna. Jak dla mnie nie ma lepszej a z kilku miałam okazję korzystać. Mają bardzo czytelne umowy i bardzo dobre warunki.

00 Odpowiedz
  Damian

  Oszuści, przy wzięciu pożyczki zmuszają do aplikacji, tylko po to by później nie móc wypłacić z niej pieniędzy. Minęło ponad 48 godzin od zlecenia przelewu i w dalszym ciągu jest „w realizacji” a sam support odpowiada to samo co innym użytkownikom od miesiąca jak nie dłużej.

  „W chwili obecnej mogą występować problemy techniczne związane z wykonywaniem przelewów wychodzących. Czas ich realizacji może być wydłużony. „

  10 Odpowiedz
Ulka

Jak dla mnie to świetna firma, korzystałam trzy razy i nigdy się nie zawiodłam, w umowach wszystko jasne opisane, a pieniądze na koncie w kilka minut

00 Odpowiedz
Kamcia

Jestem bardzo zadowolona z pożyczki w provemie, wszystko przebiegło bezproblemowo i bardzo sprawnie, bardzo dobra firma.

00 Odpowiedz
Anita

Korzystam z usług Provemy już kolejny raz i ponownie jestem zadowolona. Wszystko przebiega bardzo szybko – wniosek jest zrozumiały, łatwy do wypełnienia, decyzja wydawana bardzo szybko, a pieniądze na koncie już po kilkunastu minutach od wydania pozytywnej opinii. Bardzo polecam.

00 Odpowiedz
AlicjaS

Firma godna polecenia, brak komplikacji, wszystko uczciwie i jasno przedstawione. Potrzebowałam szybko pieniędzy i nie zawiodłam się, pieniądze bardzo szybko na koncie. Polecam!

00 Odpowiedz
Iza

Uczciwa i dobra firma pożyczkowa. Z czystym sumieniem polecam.

00 Odpowiedz
  Mateusz

  oszuści! piszę że przelew zrealizowany a pieniądze nie doszły na konto !

  00 Odpowiedz
Lili

Wzięłam pożyczkę i spłaciłam ją przed czasem. Odzyskanie nadpłaty to jakiś koszmar. Nie mogę się doprosić o zwrot pieniędzy. Raz słyszę na infolinini,że przelew już wyszedł,a następnego dnia,że kierują sprawę do księgowości.

00 Odpowiedz
Adrian

Skorzystałem i jedno co mogę napisać to firma mnie bardzo zaskoczyła, czyta się wiele opinii, ale w tym przypadku wszystko na plus, wnioskowana kwota na koncie w ciągu jednego dnia, a co do formalności to na prawdę to minimalizm. Polecam

00 Odpowiedz
Basia

Firma godna polecenia – nie ma żadnych ukrytych kosztów, warunki spłaty są jasne, a pieniądze na koncie są w ekspresowym tempie.

00 Odpowiedz
Sandi

Fajna firma, ma naprawdę korzystne warunki i jak tylko ktoś potrzebuje do 1500 złotych to na pewno będzie zadowolony z jej usług.

00 Odpowiedz
Ada

Firma godna polecenia i uwagi. Jeśli zależy nam na szybkim i tanim kredycie to warto.

00 Odpowiedz
Milka

Firma warta uwagi. Pieniądze dostaje się błyskawicznie, do tego umowa napisana bardzo jasno, wniosek składa się prosto i szybko.

00 Odpowiedz
Ela

Również gorąco polecam! Nie tak dawno pierwszy raz skorzystałam i jestem bardzo zadowolona. Wszystko odbyło się bez jakichkolwiek problemów.

00 Odpowiedz
Aleksandra

Provema przedstawiła mi bardzo ciekawą ofertę, jasne warunki, bez żadnych kruczków wszytsko oparte na prostych zasadach. Skorzystałam i jestem bardzo zadowolona.

00 Odpowiedz
Jakub

Wszystko ok. Pożyczka załatwiona sprawnie online. Będę korzystać ponownie jeśli będę potrzebować mniejszej kwoty.

00 Odpowiedz
Anna

Potrzebowałam szybkiej pożyczki i w Provemie taką otrzymałam. Środki były w ciągu 15 min na moim koncie, umowę otrzymała,m na maila. Wszystko jasne i przejrzyste. Polecam wszystkim, którzy potrzebują szybkiej gotówki.

00 Odpowiedz
Pola

Bardzo polecam! Jak w każdej firmie zdarzają się techniczne wpadki i inne sprawy ale to bardzo rzetelna firma. Informują na bieżąco, konsultanci zawsze każdy problem starają się rozwiązać od razu. Środki dostałam bez problemu. To z całą pewnością nie ostatnia pożyczka w tej firmie

00 Odpowiedz
Kamil

Dzisiaj dołączyłem do grona klientów provema. Jestem bardzo zadowolony z usług tej firmy ponieważ pieniążki otrzymałem po około 20 minutach od uruchomienia pożyczki. Dodatkowo mają przejrzystą ,czytelną stronę internetową. Wypełnienie wniosku zajmuje dosłownie chwilę i nie ma żadnych kruczków ,ukrytych kosztów itp.
Polecam zdecydowanie tę firmę. Mam nadzieję ,że będę rzadko potrzebował pomocy finansowej ,ale jak już to tylko z firmą provema. Pozdrawiam

00 Odpowiedz
Despero

Hej hej. Mam napisane logując się na konto w provema że pozyczka uruchomiona… Mam harmonogram umowę ale brak pieniążków. Ktoś wie może o co chodzi?

00 Odpowiedz
Mariusz

Jestem zadowolony z kredytu. Szybko i uczciwie. Jasne i dobre warunki.

00 Odpowiedz
I. T

Witam chciałam wziąść trzeci raz pożyczkę w firmie Provema wcześniej nie było żadnych problemów .. I mam Odpowiedź że wniosek wstępnie jest rozpatrzony pozytywnie.. Kazano mi przelać grosza przelałam i dalej czekam na odpowiedź już tydzień czasu niby problem z systemem i od tygodnia nie może zwyryfikowac moje nr konta.. Naprawdę bardzo przykre bo zawsze wszystko było błyskawicznie a teraz gdy miałam problem( choroba w rodzinie) nie doczekałam się kakretnej odpowiedzi nikt nic nie wiem 🙁

00 Odpowiedz
Ewelina

Dzień dobry. Złożyłam wniosek 17czerwca dostajac umowę, lecz pieniądze nie wpłynęły jeszcze na konto.

00 Odpowiedz
M.B.

Spaciłam rate, ale od tygodnia na profilu kilenta jest info o nie zaplaceniu raty, naliczane są odsetki, które tez splaciłam. Wysłałam wiadomosć do firmy o sprawdzenie zaksiegowanie i wysłałam potwierdzenie przelewu splaty raty. Pani z firmy odpisala mi ze sprawdzi co jest grane, ze ksiegowa ma wolne, ze odezwie sie popoludniu i nic, wiadomosc o windykacji dostalam.
masakra jakas.

00 Odpowiedz
Paulina

Złożyłam wniosek w piątek dziś pieniądze w 10minut na koncie

00 Odpowiedz
zly

Ktos czekal dlugo na pożyczkę? Oni nas oszukują nie ma informacji o dlugim czekaniu sprawa musi sie zajac UOKiK objecuja w 15 min księgowanie do 6 godz a ja czekam 4 dni

00 Odpowiedz
Osoba

Wzielam pożyczkę i nie splacilam bo stalo się coś czego nie oczekiwałam sytuacja wyjątkowa problemy z dzieckiem chciałam spłacać w ratach zgodzili się mówiłam że pod koniec miesiąca nie bo oczywiście im nie pasuje bo piszą SMS że do jutra co chwilę telefony SMSy no normalnie masakra pisze do nich że będę spłacać piszą że windykacja terenowa ludzie zastanówcie się zanim weźmiecie pożyczkę w tej firmie wiem upominaja się o swoje ale bez przesady

00 Odpowiedz
Lucja

Witam . Ja złożyłam w firmie Provema wniosek juz koło tygodnia i żadnej odpowiedzi, a jak sie zaloguje to jest ibformacja ze wniosek jest weryfikowany i prosze o cierpliwosc.Ale ona powoli śie konczy, bo nie wiem co robić-

00 Odpowiedz
  Provema

  Witamy, Pani Łucjo proszę zadzwonić na naszą infolinię 32 700 77 11, konsultanci na pewno pomogą, na bieżąco są w stanie sprawdzić status Pani wniosku, może też Pani skontaktować się z nami przez FB, na pewno pomożemy, pozdrawiamy.

  00 Odpowiedz
MałaS

Witam, biorąc u Państwa pożyczkę wiedziałam jaką kwotę będę mieć miesięcznie do spłaty, podczas wypełniania formalności wszystko było jasne i czytelne i tego się trzymajmy. Pieniążki były mi potrzebne na już i je otrzymałam, dzięki – reszta po mojej stronie.

00 Odpowiedz
  Provema

  Cieszymy się, że mogliśmy pomóc. Pozdrawiamy

  00 Odpowiedz
Krzysztof

Postarajcie się bardziej

00 Odpowiedz
  Provema

  Witamy, Panie Krzysztofie, proszę konkretniej określić, z czego jest Pan niezadowolony, będzie nam łatwiej poprawić jakość naszej obsługi. Pozdrawiamy.

  00 Odpowiedz
Krzysztof

Kochani To są wszystko opinie z 2018 roku czyżby firma miała urlop a może już brak pozytywnych opinii

00 Odpowiedz
Krzysztof

Jest niewymownie miło poinformować ,że otrzymałem informację ,ze ,,,,,pożyczać należy odpowiedzialnie ….
To jest inf. z Firmy Provema bardzo dziękuje , ale informować klienta należy także odpowiedzialnie a nie mamić opowiadać bzdury reasumując klienta ma prawo wiedzieć w jakie g..-o wchodzi jeżeli się decyduje to jego sprawa ale jeżeli Państwo mu w tym pomagacie to już nie jest jego sprawa tylko przek.

00 Odpowiedz
Krzysztof

Klient własnie wnioskował o pożyczkę 500 zł
Szanowny kliencie zaufanie do instytucji finansowych w tym chwilówek to totalna ściema zastanów się zanim wpiszesz swój PESEL Nr dowodu Adres itd , zastanów się gdzie to później będzie krążyło …A może w celu uzyskania środków byłoby łatwiej wykorzystać ustawę RODO .. zastanów się. Przestańmy być bezwolnymi głupkami zacznijmy egzekwować swoje prawa

00 Odpowiedz
  Pożyczkowy Portal

  Panie Krzysztofie, z Pana komentarzy wynika, że stracił Pan zaufanie do instytucji finansowych. Co się stało?

  00 Odpowiedz
   Krzysztof

   W przypadku firm finansowych winna obowiązywać zasada OGRANICZONEGO ZAUFANIA
   Problem polega na tym , że firmy te maja do Dyspozycji BIK , KRD i wszelkie inne firmy
   A my szaraczki gdzie mamy sprawdzić
   A co jeżeli jest spółeczka z kapitałem 5000 zł
   przykładów można by było mnożyć
   Prawo Winno być dla wszystkich , ale Prawo to pieniadze a gdzie sa pieniadze …………..!0 lat temu małe firmy windykacyjne dzisiaj szklane budynki korporacje od kija bejzbolowego do wieżowca

   00 Odpowiedz
   Piotr

   Czy to jakiś żart??
   Mnie dali pożyczkę, której mi nie wypłacili na konto 😡 Firma krzak

   00 Odpowiedz
Krzysztof

Nie ma uczciwych Firm Finansowych każda wykorzystuje twoje potrzeby /My naiwni podpisujemy wszystko .
Uczciwość jest dobra dla idiotów /Chcecie być do nich zaliczani proszę bardzo np. Masz 30 lat pożyczasz 4000 zł i myślisz ,ze to jest rozwiązanie . Nie to zatkanie dziury .Jedyna rada to pożycz od mamy a pieniądze zainwestuj w prace bo tylko na da ci gwarancje ,że za kilka lat nie będziesz w d.. kupujesz samochód ok ale to kosztuje chwilówka to nie rozwiązanie za kilka miesięcy zabraknie ci na benzynę i co ok chwilówka pojeździsz trochę i cooo , awaria chwilówka itd ……. i wtedy jesteś już w bardzo głębokiej du….

00 Odpowiedz
  Pożyczkowy Portal

  Czy posługuje się Pan kartami płatniczymi? Z przedstawionej argumentacji wynika, że nie… Bo przecież każda firma finansowa wykorzystuje klienta i żeruje na jego potrzebach. Co z innymi usługami? Co z produktami, które możemy kupić? Czy oglądając reklamy, czuje się Pan nagabywany do zakupu? Nikt nikogo nie zmusza, więc trudno zrozumieć przedstawioną logikę. Warto również wiedzieć, że z chwilówek nie korzystają wyłącznie osoby z trudną sytuacją finansową.

  00 Odpowiedz
   Krzysztof

   Otóż jest an w błędzie korzystam z kart płatniczych … swoją drogą skąd informacja ,ze nie ?????Odnośnie reklam od kilkudziesięciu lat mamy do czynienia ze zjawiskiem robienia ludziom wody z mózgu . Oglądaj TVP czytaj Fakty kolorowe pisma / Fura Komóra itd przecież Właśnie reklama to robienie z mózgu wody klient po zapoznaniu się z wiadomościami W TV , przeczytaniu kolorowej gazetki , kilku promocyjnych gazetek jest GOTOWY do dalszej obróbki i tu pojawiają się chwilówki ,,,,,nie martw się syneczku tatuś kupi samochodzik .. Tatuś zaczyna się denerwować , napięcie rośnie ale na szczęście jego mózg już nie pracuje normalnie , jest przygotowany !!!! córeczka potrzebuje komóreczkę tatuś bierze chwilóweczkę i po sprawie jest pozamiatane .
   Co to za bzdura nik kto nie jest w potrzebie nie wnioskuję o pożyczkę np 500 zł czy Pan myśli logicznie ja sądzę że …… Era bezmózgowców czas dla korporacji firm finansowych , pseudofinansowych niczego się nie nauczylismy i niczego sie nie nauczymy dopóki nie zrozumiemy ze jesteśmy wkrecani
   Szanowni Państwo AMBER………… PIRAMIDKI a my ciągle w d… niczego się nie uczymy Ok Jest reklama na lokacie zarobisz 30-50% i już lecimy dlaczego dlatego że brak nam mózgu a dlaczego brak mózgu / Reklamy pisemka TV / …..czy ktoś nas zmusz spyta Pan oczywiście że nie ale czy mamy inny wybór jesteśmy chciwi głupi podatni na bełkot polityczny / To co się dzieje na Państwa rynku to nic nowego przyszło do nas z całym dobrodziejstwem ,, zreszta wiele takich firm jest zakotwiczone poza Polska Dno a własciwie dna To naprawde nie chodzi o to że napisaliscie Państwo tak czy tak nie chodzi o to co ale jak / Szkolenia winny obejmować czytanie fizyczne lektur mniej komutera mniej komórek

   00 Odpowiedz
Krzysztof

Mo komentarz oczkuje na modernizację …co to jest ????
Przecież to oczywiste że nie powinno nikogo interesować na co potrzebuję pieniądze !!! wystarczy ,że jesteś czysty w BIK , KRD , masz pozytywna historie i jest ok .To bzdura .Takie opinie j/w to można sobie napisać , ale ludzie musicie otworzyć oczy. To wciąga jedna chwilówka , później następna i następna i jesteście w d…..
taka jest prawda o chwilówkach.Szybka decyzja online podajecie wszystkie swoje dane online od tej chwili mają do nich dostęp wszyscy . Udzielasz zgody jednej firmie i następnego dnia masz oferty 20-30 firm .Pomyślałeś jak stajesz się transparentny .Twój PESEL , Nr dowodu adres itd . Pomyślałeś o tym ,że każde zapytanie o BIK pogarsza twoja zdolność .Pożyczki bez BIK to osobny temat .Ludzie zacznijmy w końcu myśleć . To jest moja rada OPINIA ZDECYDOWANIE NEGATYWNA po wielokoroć

00 Odpowiedz
  Pożyczkowy Portal

  Panie Krzysztofie, nasi pracownicy sprawdzają chwilówki „na własnej skórze”, zapraszamy do działu naszych Testów chwilówek dostępnych w menu. Nigdy nie zdarzyło nam się, aby otrzymać ofertę od innej firmy pożyczkowej, jeśli np. składaliśmy wniosek w Vivus, Wandoo, Wonga itd. Na pewno mogą zdarzyć się takie sytuacje, dlatego polecamy korzystać z ofert firm pożyczkowych dostępnych w naszej porównywarce. Co do niebezpieczeństw chwilówek – ciągle podkreślamy, że pożyczać należy odpowiedzialnie. Podobne niebezpieczeństwo czyha na klienta korzystającego z innych produktów finansowych takich jak kredyt gotówkowy, czy nawet leasing! Planowanie budżetu i pilnowanie terminów spłaty to podstawa.

  00 Odpowiedz
   Krzysztof

   I kolejna bzdura otrzymaliście Państwo Oferte i moje dane od Firmy Ratkomat.pl

   00 Odpowiedz
    Pożyczkowy Portal

    Porównywarka pożyczek Pożyczkowy-Portal.pl nie przetwarza Pana danych osobowych.

    00 Odpowiedz
     Krzysztof

     Czy ja napisałem Pożyczkowy-Portal.pl ???????
     Czy mam Panu przesłać wydruk z Firmy Ratkomat.pl który przesłam mi inf. i polecił Państwa Firme , która wstępnie zaakceptowała… macie to w poczcie ..
     Nie bawmy się / Kolega koledze , raczka raczkę …….
     itd………………

     00
Krzysztof

To jedna wielka ściema /Te opinie piszą pracownicy firmy

00 Odpowiedz
  Pożyczkowy Portal

  Dlaczego Pan tak sądzi?

  00 Odpowiedz
Henryk

W końcu jakaś uczciwa firma. Odpowiadają mi ich warunki a pożyczka nie jest droga.

00 Odpowiedz
  Provema

  cieszymy się, ze mogliśmy pomóc 🙂 polecamy się na przyszłość!

  00 Odpowiedz
   Krzysztof

   Cieszę się ,ze mogę być świadkiem szkoleniowej ściemy
   1/ opinia klienta
   2/ podziękowanie z buziaczkiem firmy

   CACKO……………………
   CIESZ SIĘ POLAKU CIESZ SIĘ I PŁACZ ..PŁACZ I PŁAC

   00 Odpowiedz
Łukasz

Nie mogę nic złego powiedzieć o Provema.Aplikowałem, dostałem i splacilem. Wszystko odbyło się w miłej atmosferze, szybko i sprawnie.Polecam

00 Odpowiedz
  Provema

  Cieszymy się Panie Łukaszu i dziękujemy za pozytywną opinie 🙂

  00 Odpowiedz
  Krzysztof

  Opinia piękna do bólu ………………aż nieprawdopodobna
  Tak własnie wygląda wprowadzanie klienta w błąd
  swoją droga mały przerób w styczniu

  00 Odpowiedz
nawetniechcepozyczki

Firma ma problem z obsługą danych osobowych. Nie mogę doprosić się usunięcia mojego numeru telefonicznego pomimo faktu, że najpewniej jakiś wnioskujący, w drodze pomyłki, wpisał mój numer.
Skoro problem jest na tak podstawowym poziomie, to ja bym nie ufała takiej firmie w kwestiach finansowych.

00 Odpowiedz
  Provema

  Witam, przepraszamy za niedogodności, bardzo proszę o kontakt mailowy provema@provema.pl postaramy się pomóc. Pozdrawiamy

  00 Odpowiedz
   Krzysztof

   Firma ma problem z usunięciem danych osobowych ……. co to za bzdura Pani nie musi prosić ani kontaktować się e-mail Pani płaci Pani wymaga Ludzie nauczcie się logicznie myśleć
   To jest ich problem … jezeli jest a jezeli wynika on z czego innego…………………??????????????

   00 Odpowiedz
okk

Brałam pożyczkę rat i osobiście jestem z niej zadowolona. Po pierwsze dali mi 1000 zł bez problemu i nikt nie interesował się na co są mi potrzebne pieniądze.Udzielenie pożyczki w Provema zależy nie tylko od zdolności kredytowej wnioskodawcy, ale także od jego wiarygodności, czyli sposobu, w którym spłacał swoje wcześniejsze zobowiązania i tego, czy nie jest dłużnikiem. Pożyczka ok.

00 Odpowiedz
  Provema

  Super, cieszymy się, że mogliśmy pomóc 🙂

  00 Odpowiedz
przez\neta

Pożyczka online to opcja, którą szybko można wziąć przez neta, ale czasami ciężko spłacić. Potrzebowałam niedużej kwoty, bo tysiąca złotych, ale zależało mi na to, aby rata nie przekraczała 70 złotych. Provema to dobra opcja, więc polecam ją wszystkim, którzy mają takie kłopoty, jak ja. Szybko i bez problemów.

00 Odpowiedz
  Provema

  🙂 dziękujemy za opinie!

  00 Odpowiedz
Polecam

Nie byłam pewna czy brać pożyczkę w Provema. Jest bardzo mało informacji na temat tej firmy, a nie chciałam władować się w dodatkowe koszta. To była moja pierwsza pożyczka, ale na szczęście nie żałuje. Mają bardzo duże rrso w porównaniu do innych firm, ale rozłożyłam sobie raty na rok i wszystko spłacam w dogodnych dla mnie ratach.

00 Odpowiedz
Wojti

Złożyłem wniosek ale już kilka godzin minęło i nic czy przyznana czy nie.

00 Odpowiedz
  Krzysztof

  Czeaj idi i sie doczekasz…………cierpliwosci

  00 Odpowiedz
Poczka2&

Przez to że firma jest mało znana, długo zastanawiałam się nad współpracą z nimi. Nie byłam pewna, jak potoczą się spłaty, czy są jakieś dodatkowe koszta. Mają bardzo wysokie rrso i pierwsza pożyczka musi być niska. Nie można od razu wziąć wysokiej kwoty, jeżeli taką się potrzebuje. Jedyny plus to możliwość spłacania raty przez 120 miesięcy.

00 Odpowiedz
Bezprob

Nie wiem, czemu niektórzy boją się chwilówek. Szybka chwilówka to świetny produkt: wypełniasz wniosek na stronie (w końcu to pożyczka online), a potem czekasz na decyzję i przelew środków. I to wszystko w ciągu kilku minut. Najpóźniej pieniądze trafiły do mnie następnego dnia. W banku czekałabym pewnie z tydzień.

00 Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie bedzie opublikowany. *wymagane pola są zaznaczone

Zobacz także...
Prześwietlamy każdą firmę pożyczkową dostępną na rynku
provema logo
Podobne oferty do DotBee (Provema)
Uprzejmie informujemy, że oferta jest aktualnie nieaktywna.
Zapraszamy do zapoznania się z produktami innych pożyczkodawców!
Listę aktywnych pożyczkodawców znajdą Państwo na stronie głównej
Wybierz rodzaj informacji, której szukasz: