Sponto recenzja oferty oraz opinie klientów

Nasza ocena
80%
Ocena klientów Zobacz opinie
100%

Sponto został stworzony z myślą o wszystkich osobach poszukujących szybkiego wsparcia finansowego. Pożyczki w Sponto możemy uzyskać na okres długoterminowy, z maksymalną spłatą do 30 miesięcy. Pożyczkobiorca może wnioskować o kwotę rzędu 1000 do 15000 zł za pośrednictwem internetu. Wszystkie koszty pożyczki zostały wyszczególnione przy kalkulatorze na stronie głównej firmy pozabankowej. Administratorem danych osobowych jest Affiliate Partners Sp z o.o. z siedzibą w Warszawie.

sponto logo
Kwota
1 000 zł - 15 000 zł
Okres
30 miesięcy
Pożyczkowy Portal

Sponto - Dane kontaktowe

Siedziba firmySiedziba firmy: Aleje Jerozolimskie 99 lok. 9, 02-001 Warszawa
TelefonTelefon: 22 123 97 27
Godziny pracyGodziny pracy: Pn-Pt 9:00-17:00
E-mailE-mail: kontakt@sponto.pl

Weryfikacja w bazach dłużników

bik
big
erif
krd
kbig
kaczmarski
crif

Dane firmy Affiliate Partners Sp. z o. o.

Kapitał zakładowy: 50 000 zł
KRS: 0000332371
NIP: 5342427508
REGON: 141918409

Zalety i wady firmy Sponto

Sponto – Pożyczki przez internet

Proces zaciągnięcia pożyczki za pośrednictwem serwisu Sponto odbywa się w bardzo prosty i przejrzysty sposób. Wystarczy odwiedzić stronę pożyczkodawcy i wypełnić wniosek całkowicie online. Aby ubiegać się o pożyczkę wystarczy jedynie dowód osobisty, rachunek bankowy oraz podanie danych teleadresowych, służących do szybkiego kontaktu przedstawiciela firmy z klientem. Minimum formalności to z pewnością spora zaleta, która przyciąga wielu pożyczkobiorców. Decyzja o przyznaniu pożyczki przychodzi w szybkim czasie, dzięki czemu jesteśmy w stanie uzyskać pieniądze na konto bankowe nawet w ten sam dzień. Oczywiście zależne jest to w głównej mierze od banku, w którym posiadamy rachunek osobisty. W Sponto jako klient masz dostęp do wszystkich niezbędnych informacji i dokumentów, przed podpisaniem umowy. Pełny dostęp do tabeli kosztów i wzorów umów znajdziemy na stronie głównej Sponto.pl.

Sponto – Ogólne warunki

Firma pożyczkowa Sponto gwarantuje bezpieczne i szybkie pożyczki online. Każdy wniosek klienta rozpatrywany jest indywidualnie. Każda osoba zainteresowana pożyczką musi mieścić się w przedziale wiekowym od 21 do 75 lat oraz posiadać polskie obywatelstwo. Co więcej, niezbędne będzie wypełnienie wniosku prawidłowymi danymi. Pożyczkodawca poprosi nas o podanie numeru konta bankowego, adresu e-mail oraz numeru telefonu. Wnioskujący musi dodatkowo otrzymywać comiesięczne wpływy na konto w minimalnej wysokości 1000 zł. Zostanie to zweryfikowane w momencie sprawdzenia poprawności danych dostępnych na rachunku bankowym. Weryfikacja odbywa się za pośrednictwem w pełni bezpiecznej i sprawdzonej instytucji płatniczej Blue Media. Jeżeli jesteś zainteresowany zaciągnięciem pożyczki w Sponto przygotuj dowód osobisty i wypełnij prosty wniosek online! W przypadku pytań konsultanci pozostają do dyspozycji. Numer telefonu dostępny jest w zakładce “kontakt”.

Sponto – Pożyczka krok po kroku

Po spełnieniu wszystkich warunków, jakie stawia sobie pożyczkodawca względem wnioskującego, możemy przejść do wypełnienia formularza online. Pierwszym krokiem do uzyskania dodatkowego zastrzyku gotówki jest wybranie wysokości kwoty pożyczki i okresu kredytowania, dostępnego na wirtualnym kalkulatorze. Na tym etapie jesteśmy w stanie zobaczyć koszty, jakie zostaną poniesione przez nas przy zaciągnięciu pożyczki ratalnej. Pożyczka w Sponto dostępna jest od 1000 do 15000 zł na okres spłaty 30 miesięcy. Po wybraniu interesujących nas parametrów klikamy “złóż wniosek” i zostaniemy automatycznie przekierowani na wniosek, w którym jesteśmy zobowiązani podać: imię i nazwisko, PESEL, adres e-mail, oraz numer telefonu komórkowego. Poniżej wniosku znajdują się zgody, z którymi należy się zapoznać. W trakcie procesu zaciągnięcia pożyczki, firma pożyczkowa zweryfikuje poprawność naszych danych. Po wysłaniu wniosku pozostaje nam czekać na decyzję pożyczkodawcy. Jeżeli będzie ona pozytywna, na naszym koncie znajdą się pieniądze, które możemy wydać na dowolny cel.

Sponto – Koszty pożyczki

Reprezentatywny przykład pożyczki :

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla przykładu reprezentatywnego wynosi: 114,55%. Całkowita Kwota Pożyczki (bez kredytowanych kosztów) wynosi: 5 500 zł; oprocentowanie zmienne w skali roku: 11,50 %; czas obowiązywania umowy: 30 miesięcy; wysokość miesięcznych równych rat: 424,00 zł oraz ostatnia rata wyrównująca w wysokości 376,01 zł; Całkowita Kwota do Zapłaty: 12 672,01 zł; Całkowity Koszt Pożyczki 7 172,01 zł (w tym: odsetki 1 672,01 zł, prowizja 5 500,00 zł). Kalkulacja została dokonana na dzień 05.01.2022 r.

Pamiętaj, że zostawiając komentarz pomagasz innym!
Jeśli korzystałeś już z usług firmy Sponto zostaw swoją opinię.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie bedzie opublikowany. *wymagane pola są zaznaczone

Zobacz także...
Prześwietlamy każdą firmę pożyczkową dostępną na rynku
sponto logo
1 000 zł - 15 000 zł
Kwota
30 miesięcy
Okres
Złóż wniosek w Sponto
Uprzejmie informujemy, że oferta jest aktualnie nieaktywna.
Zapraszamy do zapoznania się z produktami innych pożyczkodawców!
Listę aktywnych pożyczkodawców znajdą Państwo na stronie głównej
Wybierz rodzaj informacji, której szukasz: