Sekrata recenzja oferty oraz opinie klientów

Ocena klientów Zobacz opinie
0%

Sekrata.pl to firma udzielająca pożyczek społecznościowych online. Każda osoba, która ma takie możliwości, może zostać inwestorem w Sekrata.pl. Pożyczkobiorca może starać się o zaciągnięcie pożyczki ratalnej u inwestora maksymalnie do 50000 zł. Na serwisie udostępniona jest aukcja, na której każda zarejestrowana osoba, może wystawić swoją pożyczkę.

Pożyczkowy Portal

Sekrata - Dane kontaktowe

Siedziba firmySiedziba firmy: ul. Rudnickiego 3A/25, Piotrków Trybunalski
TelefonTelefon: -
Godziny pracyGodziny pracy:
E-mailE-mail: formularz kontaktowy

Weryfikacja w bazach dłużników

bik
big
erif
krd
kbig
kaczmarski
crif
Brak weryfikacji w bazach.

Dane firmy Sekrata Sp. z o.o.

Kapitał zakładowy:
KRS: 0000364664
NIP: 7712850253
REGON: 100952878

Zalety i wady firmy Sekrata

Sekrata – Pożyczki przez internet

Pożyczkę w Sekrata może uzyskać każdy zarejestrowany użytkownik. Aby uzyskać pożyczkę, pożyczkobiorca zobowiązany jest wypełnić wniosek, w którym podaje m.in. powód zaciągnięcia pożyczki, kwotę pożyczki oraz czas jej spłaty. Użytkownik ustala również tzw. próg „sukcesu”, które określa procentową minimalną kwotę pożyczki, dzięki której aukcja zostanie zrealizowana. Próg ustalamy od 10 do 100%. Aukcja będzie widoczna po 7 dniach od momentu wypełnienia wniosku. Jesteśmy w stanie ubiegać się o kwotę od 100 zł do 50000 zł. Okres kredytowania wynosi maksymalnie 48 miesięcy. Co ważne, nie ma limitów w wystawieniu aukcji dlatego, jeżeli jedną aukcję wystawiamy na kwotę w wysokości 50000 zł, możemy również starać się o taką samą sumę w innej aukcji w tym samym czasie. Każda osoba stara się o uzyskanie dobrej opinii na serwisie, ponieważ jest to warunek do uzyskania większej kwoty pożyczki. Użytkownik posiada na serwisie subkonto, które jest swego rodzaju internetowym portfelem. Dzięki posiadaniu subkonta, użytkownik może dokonać weryfikacji, płacić za zobowiązania czy promować swoje aukcje.

Sekrata – Ogólne warunki

Podstawowymi warunkami, jakie trzeba spełnić, aby zostać pożyczkobiorcą w Sekrata, jest posiadanie własnego konta bankowego oraz ukończenie 18 roku życia. Warto zapoznać się dokładnie z regulaminem działania serwisu, ponieważ Sekrata.pl, nie udostępnia standardowych pożyczek, natomiast pożyczki społecznościowe. Użytkownicy wystawiają aukcje, dzięki którym uzyskują zainteresowanych udzieleniem pożyczki inwestorów. Pamiętajmy o dodatkowych kosztach za brak wpłaty zobowiązania, m.in. za wiadomość sms z przypomnieniem o przekroczeniu daty spłaty zobowiązania (koszt 5 zł), oraz uzyskaniu pisma do domu tzw. monitu (5 zł).

Sekrata – Pożyczka krok po kroku

Wystarczy kilka kroków, aby zostać inwestorem bądź pożyczkobiorcą w serwisie Sekrata. Pierwszym z nich, jest zarejestrowanie się na stronie firmy oraz uzupełnienie profilu użytkownika. W celu potwierdzenia danych osobowych będziemy zobowiązani do wykonania przelewu weryfikującego. Jeżeli przejdziemy ten krok pomyślnie, możemy zabrać się za wystawienie aukcji na serwisie. Weryfikacja konta użytkownika może potrwać, aż 2 dni. Pamiętajmy o tym, jeżeli potrzebujemy gotówki na dziś, pożyczka w Sekrata.pl nie będzie dla nas dobrą opcją. Proces zaciągnięcia pożyczki w Sekrata.pl jest dosyć długi.

Sekrata – Koszty pożyczki

Opłaty, jakie musi ponieść użytkownik, to koszty poniesione za weryfikację:

 • numeru telefonu – 1 zł
 • dowodu osobistego – 2 zł
 • konta bankowego – 2 zł
 • adresu zamieszkania – 2 zł
 • firmy, w której obecnie pracuje się – 5 zł
 • drugiego dokumentu potwierdzającego tożsamość – 2 zł
 • zaświadczenia o zatrudnieniu – 2 zł
 • rachunków – 2 zł
 • Monit – 5 zł
 • SMS – 5 zł
 • promowanie aukcji – 5 zł

Dodatkowe koszty to wypłata środków pieniężnych na nasze konto bankowe w wysokości zależnej od kwoty pożyczki.

Pamiętaj, że zostawiając komentarz pomagasz innym!
Jeśli korzystałeś już z usług firmy Sekrata zostaw swoją opinię.

6 komentarzy

Jak Kowalsky

Czy Sekrata ma zezwolenia Komisji Nadzoru Finansowego?
Obracają nieswoimi pieniędzmi w tym bur*** traktując przy tym ludzi jak zło konieczne. Kto na to pozwala? Żadnych standardów. Regulamin na kolanie napisany, a i tak się do niego nie stosują. Czy osoby które powierzają im swoje pieniądze wiedzą z kim mają do czynienia? Kto kontroluje tą pralnie pieniędzy?

00 Odpowiedz
Koszalin

Sekrata to żart. Brak obsługi. A jak już ktoś odpisze na maila to poziom odzywek gówniarski. Kontaktu telefonicznego nie ma. Prowizję od każdej pożyczki potrafią pobrać,ale robią łaskę żeby pieniądze przelać. Operują cudzymi pieniędzmi, biorą kase za to że są pośrednikiem, ale klienta mają w głębokim poważaniu.

00 Odpowiedz
PRZYKRA SPRAWA

DOTYCZY PORTALU SEKRATA: Od 2 tygodni proszę o wysyłkę listu do weryfikacji adresu zamieszkania i mimo pobranej o płaty 7zł owego listu brak. Nawet nie wiadomo czy wysyłają listem zwykłym czy poleconym. Zwrotu pieniędzy również brak. Wszelkie zgłoszenia z prośbą o realizację opłaconego zamówienia pozostają bez odpowiedzi. Gdy próbuję cokolwiek ustalić czy wyjaśnić jest cisza z ich strony. Jak ludzie mają korzystać z ich usług jeśli oni traktują swoich klientów jak zło konieczne?

10 Odpowiedz
DUCH

ZEROWY KONTAKT Z OBSŁUGĄ. NIKT NIE ODPISUJE NA ZGŁOSZENIA. NR TEL NA INFOLINIĘ BRAK. PORTAL RÓWNIE BEZPŁCIOWY JAK „POŻYCZKOLANDIA”. NIE TRAKTUJĄ POWAŻNIE LUDZI. NIC DZIWNEGO, ŻE CZYNNYCH UŻYTKOWNIKÓW MAŁO.

10 Odpowiedz
Guzik z pętelką

Przetrzymują pieniądze! Wypłaty z subkonta trwają nieokreślony czas i tylko od ich „widzimisie” zależy kiedy faktycznie zlecą przelew.

00 Odpowiedz
Podpis

Skandaliczna obsługa serwisu Sekrata. Niestety nie szanują swoich klientów a szkoda 🙁

00 Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie bedzie opublikowany. *wymagane pola są zaznaczone

Zobacz także...
Prześwietlamy każdą firmę pożyczkową dostępną na rynku
sekrata.pl logo
Podobne oferty do Sekrata
Uprzejmie informujemy, że oferta jest aktualnie nieaktywna.
Zapraszamy do zapoznania się z produktami innych pożyczkodawców!
Listę aktywnych pożyczkodawców znajdą Państwo na stronie głównej
Wybierz rodzaj informacji, której szukasz: