Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.
Rapida

3.57
146 głosów
Maksymalna kwota pożyczki: 25 000 zł
Weź pożyczkę
w Rapida

Rapida - Opinie

Rapida udziela pożyczek długoterminowych na maksymalną kwotę 25000 zł, które należy spłacić od 12 nawet do 60 miesięcy. Są to pożyczki przeznaczone głównie dla osób, które potrzebują zastrzyku sporej sumy pieniędzy. Rapida wykorzystuje do udzielenia pożyczek zgody gwaranta.

Rapid Finance Polska Sp. z o.o. to firma z zagranicznym kapitałem, której początki sięgają 2012 r. Jej pośrednikiem kredytowym jest Mispra Solutions Limited (Gibraltar). W Polsce Rapid Finance Polska Sp. z o.o reprezentowana jest przez dwie marki: Filarum.pl oraz Soho Credit.

Rapida - Pożyczki przez internet

RapidaMoney to szybkie, łatwe i dopasowane do potrzeb klienta pożyczki od 2500 do 25 000 zł. Zła historia kredytowa nie jest istotna, jeśli pożyczkobiorca ma gwaranta. Gwarant musi wykazać zdolność kredytową oraz posiadać nieruchomość. Okres spłaty pożyczki może wynosić 12, 24 lub 36 miesięcy – nawet do 60 miesięcy dla pożyczek od 20 tys.

Zobacz również opinie o:

Rapida - Ogólne warunki

Jakie warunki należy spełnić, aby otrzymać pożyczkę w Rapida? Pożyczka może być przyznana osobie w wieku 18-75 lat, która posiada status rezydenta, czyli zamieszkuje na terenie Polski i może wylegitymować się dowodem osobistym. Pożyczkobiorca nie może być w trakcie postępowania o ogłoszenie upadłości konsumenckiej oraz musi wykazać zdolność do pokrycia miesięcznej raty. Potrzebny będzie również znajomy lub członek rodziny, który zgodzi się być naszym gwarantem. Dzięki temu Rapida akceptuje wnioski klientów, którzy nie mają najlepszej historii kredytowej. Trzeba jednak znaleźć odpowiedniego żyranta, który zgodzi się w razie konieczności przejąć nasz dług. To nie należy do łatwych zadań. Ale jeśli jesteśmy odpowiedzialnymi pożyczkobiorcami i cieszymy się zaufaniem rodziny lub znajomych, nie będzie problemu, by ktoś z nich został naszym gwarantem.

Rapida - Pożyczka krok po kroku

Wnioskowanie o pożyczkę w Rapida jest bardzo proste. Pierwszy krok to wypełnienie i podpisanie online, jak obiecuje firma – pięciominutowego formularza zgłoszeniowego.Wybieramy na stronie głównej interesującą nas kwotę od 2500 zł do 25 000 zł i okres spłaty w przedziale od 12 miesięcy nawet do 60 miesięcy w przypadku pożyczek powyżej 20 000 zł. Po zaakceptowaniu zgłoszenia wysyłamy otrzymany link dla gwaranta, który musi wypełnić formularz i podpisać swoją część aplikacji. Pożyczkobiorca wraz z gwarantem proszeni są również o wypełnienie prostego formularza online dotyczącego dochodów oraz miesięcznych wydatków. Firma prosi o takie dane, aby upewnić się, że obydwie osoby dadzą radę spłacić raty kredytu. Kolejny krok to krótka rozmowa telefoniczna z Pożyczkobiorcą oraz gwarantem, w celu potwierdzenia szczegółów. Taka rozmowa ma na celu upewnienie się, że obie strony rozumieją swoje obowiązki wynikające z umowy. Jeśli gwarant zaakceptuje umowę, firma stara się wypłacić pieniądze do 24 godzin. Pieniądze są przelewane na rachunek bankowy gwaranta, który przekazuje pieniądze Pożyczkobiorcy.

Rapida - Koszty pożyczki

Rapida stosuje zmienne 62.41% RRSO. Całkowity koszt pożyczki (koszty pożyczkowe) obejmuje odsetki, prowizję za udzielenie pożyczki oraz opłatę za administrowanie. Jeśli nie dopełnimy zobowiązania, będziemy musieli ponieść koszty wynikające z odsetek za opóźnienie. Zgodnie z ustawą o kredycie konsumenckim, wysokość opłat z tytułu zaległości w spłacie kredytu oraz odsetek za opóźnienie nie może przekroczyć w tym przypadku odsetek maksymalnych za opóźnienie – obecnie 14 % w skali roku. Odsetki są naliczane do momentu otrzymania przez Rapida płatności, co nie wyklucza ewentualnego naliczenia odsetek za opóźnienie w przypadku, gdy spóźnimy się z płatnością miesięcznych rat.

Reprezentatywny przykład pożyczki: 62.41% RRSO (zmienna)
Pożyczasz 20000 zł na 48 miesięcy, płacąc 963.3 na miesiąc, całkowita kwota do zapłaty 46237.91 zł. Prowizja za udzielenie pożyczki: 20000 zł. Oprocentowanie stałe: 10%

Oprocentowanie może ulec zmianie w trakcie trwania Umowy jedynie w przypadku zmiany stopy referencyjnej NBP. O zmianie stopy referencyjnej NBP firma poinformuje nas co najmniej 30 dni przed wejściem w życie tej zmiany.

Pożyczasz20000275001750025000
Czas (miesięcy)48484848
Rata963.301204.12
Oddajesz46238.4275001750057797.76

Rapida - Dane firmy

 • czesc@rapidamoney.pl
 • Telefon do Działu Windykacji: 128 813 123
 • e-mail do Działu Windykacji: windykacja@rapidamoney.pl
 • Rapida sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Elektoralnej 13 lok 121,00-137 w Warszawie.

Rapida Money opinie – pożyczka z gwarantem

Czy znalazłeś się kiedykolwiek w sytuacji, że twój wniosek został odrzucony? Prawdopodobnie nie przeszedłeś scoringu kredytowego, z braku np. zbyt niskiego comiesięcznego wynagrodzenia, czy nieposiadania odpowiednich, wymaganych dokumentów. Rapida pożyczki oferuje udzielenie pożyczek ratalnych dla osób, które wpisane są w bazach dłużników. Jednakże stawia sobie odpowiednie do tego warunki. Pożyczkobiorca musi znaleźć osobę zaufaną, która zgodzi się zostać jego gwarantem. Osoba taka, będzie potrzebna w sytuacji, gdy klient będzie miał problemy ze spłatą kredytu i zapłaci za niego ratę pożyczki. Gwarantem w firmie pożyczkowej Rapida Money może zostać osoba między 25 a 75 rokiem życia. Pamiętajmy, że gwarant musi posiadać pozytywną zdolność kredytową.

Pożyczki Rapida opinie o firmie

Firma Rapida to jedna z polskich firm pozabankowych, która mimo złej historii kredytowej pożyczkobiorcy, udziela pożyczek swoim klientom. Warunkiem jest posiadanie gwaranta, który wspomoże w trudnej sytuacji finansowej. Jesteś w podobnej sytuacji? A czy zastanawiałeś się, jakie firma rapida opinie posiada wśród swoich klientów? Jeżeli nie, wystarczy wpisać “pożyczki rapida opinie” a wśród sporej liczby informacji zobaczyć, jak firma Rapida Money kształtuje się spośród innych firm udzielających pożyczek ratalnych. My postanowiliśmy w ramach podsumowania, zebrać wszystkie opinie klientów i opisać je w prosty sposób. Firma Rapida Money ceniona jest przede wszystkim za dużą przyznawalność pożyczek. Wsparcie finansowe oferowane jest dla wszystkich osób, nawet tych ze złą historią kredytową. Dobrym atutem jest wysoka kwota pożyczki oraz długi okres kredytowania. Strona internetowa firmy, stworzona jest w sposób przejrzysty, dlatego każdy nowy użytkownik z pewnością bez problemu poradzi sobie z przejściem przez cały proces wypełnienia wniosku o pożyczkę. Co ciekawe, firma nie oczekuje od pożyczkobiorcy podania żadnych wyjaśnień, w jakim celu chce wydać pieniądze z uzyskanej pożyczki.

Zalety

 • Wysokie kwoty pożyczki
 • Akceptowalna zła historia BIK

Wady

 • Potrzebujesz gwaranta

Ocena

3.57 (71.4%)
146 głosów

Komentarze

24 odpowiedzi na “Rapida”

 1. Janusz napisał(a):

  Nie polecam tej firmy!!! Zastraszania, groźby, szantaże i mnie i gwaranta. Miliony smsów, ciągłe telefony. Ludzie mają rózne problemy i różnie w życiu się zdarza! ale zeby za 2-3 dni obsunięcia z płatnościa takie cyrki!? To jest jakaś mafia. Okropni ludzie. Dzisiaj idę do prawnika i nie pozwolę sobie na takie traktowanie. Mało zawału serca nie dostałem jak mnie mój gwarant zaczął obrzucac ze poręczył a nie spłacam. a ja po prostu byłem w szpitalu… SZOK i nie dowierzanie!!!!! NIE NIE NIE NIE NIE NIE BIERZCIE U NICH KASY. BEDZIECIE ZALOWAC…

 2. Xxx napisał(a):

  Nie dajcie się nabrać gwaranci ponieważ naciagaja tylko emerytów i rencistów od kiedy gwarantowi przelewaja pożyczkę na jego konto a nie na pozyczkobiorcy umowy nie przesyłają nie informują że pieniądze będą na koncie gwarant a w umowie nic nie informija

 3. Kama napisał(a):

  Absolutnie odradzam wszystkim jakikolwiek kontakt z tą instytucją !!! ludzie ! Nie bierzcie w tej firmie żadnych Pożyczek. Rapida money to ludzie bez skrupułów! Zero jakichkolwiek negocjacji nawet jeżeli opóźnisz się ze spłatą chociażby jeden dzień !!! Mam straszny problem zostałam z dzieckiem sama prosiłam o tydzień wydłużenia czasu spłaty i absolutnie nie zgodzili się. Pracują tam okropni nieczuli i nie ludzcy ludzie. Strasza, ponaglają To normalnie stalkerzy!!! Chrysta Panie w co ja sie wpieprzylam!!!!??? Takiej firmy za taką obsługę klienta powinny być karane ! Miałam pożyczki i w Providencie i w proficredit i w życiu nie miałam takiej sytuacji jak tutaj !!! Ludzie naprawdę zastanówcie się nad tym zanim weźmiecie pożyczkę w tej firmie jaką Kol wiek bo nie daj Boże coś się wam wydarzy i oni doprowadzą was do ciężkiej choroby, zapaści czy zawału!!!
  piszę to wszędzie gdzie się da ponieważ chcę uprzedzić ludzi którym mogę oszczędzić normalnie życie i zdrowie !!!!!! Wszendzie wszyscy piszą że jest tak super Bzdura ludzie nie wierzcie w Marketing szeptany który oni sobie sami piszą po tych internetach

 4. Monika napisał(a):

  Nie polecam. Najgorsza instytucja z jaką miałam do czynienia.
  Nie dajcie się nabrać na “pozytywne” komentarze, które z pewnością piszą pracownicy.
  Niekompetentna obsługa, nękanie klientów.
  Porażka

 5. Halinka napisał(a):

  Jeśli tak jak ja potrzebujesz pożyczki z możliwym długim okresem spłaty, to bez zastanawiania się możesz wybrać firmę RAPIDA. Okres na jaki możesz wziąć pożyczkę wynosi aż 60 miesięcy. Akurat mi wytarczyło 36 mcy ale warto wiedzieć, że możliwe są dłuższe terminy. Cała procedura przebiega szybko i w miłej atmosferze. Wypłata na konto również bez problemów. Co warto zaznaczyć, to jest to pożyczka, do której potrzebujesz gwaranta. Ale mimo tego, jestem pewna, że każdy ktoś takiego znajdzie w rodzinie, czy wśród znajomych. W końcu jeśli się znacie i macie dobre relacje, nie powinno być z tym problemu. W moim przypadku nie było to konieczne, ale może niektórym przyda się – przymykają oko na złą historię BIK. Jeśli musiałabym ponownie skorzystać z jakiejś pożyczki, to po moim pozytywnym doświadczeniu z tą firmą, wybrałabym ją ponownie. Jestem zadowolona z ich usług. Wdzięczna za pomoc. Halinka

 6. Gwarant napisał(a):

  Żaden bank nie chciał udzielić mi kredytu. Na szczęście trafiłam na Rapida w internecine i mimo negatywnej historii kredytowej otrzymałam bardzo wysoką pożyczkę. Musiałam jedynie wskazać gwaranta, którego bez problemu miałam. Teraz regularnie spłacam zobowiązanie i rozwiązałam swoje problemy z finansami. Pożyczka godna polecenia.

 7. profeska napisał(a):

  Muszę tutaj pochwalić profesjonalną obsługę. Pierwszy raz zdecydowałem się na prywatną pożyczkę i z tego powodu nie wiedziałem dokładnie, z czym się to je. Zadzwoniłem do firmy i konsultant dokładnie poprowadził mnie przez każdy punkt pożyczki.. Dodatkowo był bardzo pomocny. Pożyczka na bardzo dobrych warunkach.

 8. lajt11! napisał(a):

  Warunki super, lajtowo patrzą na historie kredytową. Tylko skąd wziąc tego żyranta, kto mi podżyruje 10 koła 😀 Zgłaszajcie się do mnie drodzy gwaranci, bo chce kasy od Rapida – tutaj mój mailik marekkrokusz49@o2.pl

 9. kierowniczka napisał(a):

  Pożyczkę w Rapidzie wzięłam na samochód. Potrzebowałam pieniędzy na już, a w tej firmie działa to bardzo szybko. W banku sama wizyta zajmuje około godzinę. Jednak tutaj trwa to chwilę. Nawet jeżeli nie masz zdolności kredytowej, tutaj pożyczka jest dla ciebie dostępna, pod warunkiem że masz osobę zaufaną (gwaranta), który spłaci za Ciebie ratę, gdybyś przypadkiem aktualnie nie miał na koncie pieniędzy.

 10. Paweł napisał(a):

  Korzystałem już z szybkich pożyczek, ale póki co pożyczka od Rapida jest dla mnie bezkonkurencyjna. To wygodna pożyczka o którą wnioskowałem przez Internet w weekend. Pożyczka była na moim koncie po jednym dniu. I nie musiałem składać żadnych zaświadczeń, tylko gwaranta, bo nie chciałem, aby w firmie się dowiedzieli, że korzystam z pozyczek.

 11. Ala napisał(a):

  Nie mam dobrej historii kredytowej, zdarzały mi sie wcześneij problemy ze splatą pozyczki, a to za późno, a to naliczali odsetki i juz nie było z czego spłacać. Zapętliłam się trochę bo jedną pożyczką chciałam spłacać drugą i potem te odsetki i w koło odd nowa. Ten czas mam już za sobą. Znalazłam lepszą pracę i parę stówek więcej miesięcznie wpada, poza tym też mąż więcej teraz zarabia i już jakoś leciało. Ostatnio jednak pojawiły sie problemy zrdowotne i ciągle wizyty u specjalistow. Od lekarza do lekarza, a z nfztu to sie bardzo dlugo czeka i pewnie bym sie nie doczekala. Musielismy pozyczyc pieniadze ale mnie bank juz nie da. Znalazlam wledy pozyczke w rapida ktora po prostu uratowala mi zycie. moja siostra podpisala mi jakos gwarant i dostalam pieniadze. teraz jak juz dochodze do siebie po zabiegu powoli splacimy dlug.

 12. Anna napisał(a):

  Rapida to super pożyczka dla osób bez zdolnosci kredytowej

 13. Beata napisał(a):

  Oferta Rapida skusiła mnie tym, że oferują wysokie koszty pożyczki na dopasowany okres spłaty. Potrzeba gwaranta ale nie miałam z tym żadnego problemu. Formalności zdecydowanie szybciej przebiegają niż w banku a co wielki plus. Spłata przebiega bez najmniejszych problemów i nie nękają klienta. Jestem bardzo zadowolona. Poleca.

 14. Klaudia napisał(a):

  Potrzeba kasy ? Rapida Ci da. 😉

 15. Zarian napisał(a):

  Ja zaufałem firmie Rapida już na dobre, bo jestem ich klientem od kilku dobrych lat. Nie lubię korzystać z banków, bo ich wszystkie procedury przeciągają się w nieskończoność. Tutaj jest zupełnie inaczej. Spłacanie nie jest problematyczne, a spłacanie kolejnych pożyczek przychodzi mi z łatwością. Zrealizowałem już tyle planów, że jestem naprawdę zadowolony 🙂 A ziszczę jeszcze więcej 😉

 16. Greg napisał(a):

  mnie najbardziej spasowało, że można u Rapida pożyczyć większa kasę i to bardzo szybko. Jakbym chciał iść do banku, to by mnie sprawdzili z każdej strony i kazali czekać nie wiadomo ile. A ja potrzebowałem kasy na już, bo trzeba było wpłacac zaliczkę na mieszkanie, co kupilismy z narzeczoną. Jakbyśmy tego nie zrobili, to by przepadło, bo było sporo chętnych na nasze miejsce. Polecam firmę z czystym sumieniem i nie wykluczam, że znowu skorzystamy z jej usług, jak nam np braknie na remont 😛

 17. Danuśka napisał(a):

  Pół roku temu zadzwonił do mnie kumpel z pracy z informacją, że mogę w okazyjnej cenie kupić prawie nowy samochód. Opcja fajna, tylko skąd wziąć ponad 20 tys. zł? Poszperałam w necie i znalazłam ofertę Rapida. Pożyczyli mi tak dużą kwotę, mimo tego, że jestem w BIK. Jestem naprawdę bardzo im wdzięczna i zawsze jak mogę to polecam tą firmę 🙂

 18. Grześ napisał(a):

  Jako że jestem stałym klientem Rapidy, zdecydowałem się na pożyczkę kilku tysięcy złotych. Jak zwykle dość szybko pieniądze trafily w moje ręce, mogłem przeznaczyć je na wakacje za granicą. Za część wyjechałem pierwszy raz od dawna wspólnie z rodziną. Kilka tysięcy przeznaczę z kolei na dopłatę do samochodu. Rapida to ciekawa opcja dla osób, które chcą pożyczyć dużo pieniędzy na długi okres. Jestem jednym z nich.

 19. Mirek napisał(a):

  Fachowość i wychodzenie klientom naprzeciw. Rapida jest właśnie taka, lubię to!

 20. Globetrotter napisał(a):

  Fantastyczne jest to, że Rapida pozwala na pożyczenie bardzo dużych sum, ja korzystałem z ich usług kilka razy i nie dam na nich złego słowa powiedzieć. Za pożyczone pieniądze zwiedziłem kawał świata i zyskałem kilku nowych kontrahentów 🙂

 21. Rabarbarbar napisał(a):

  Potwierdzam, Rapida działa szybko i elegancko. Nie miałem problemów z otrzymaniem pożyczki i potem ze spłacaniem. Pieniądze potrzebowałem na nową drukarkę, bo gadzina padła akurat jak miałem masę dokumentów do drukowania, a nie chciałem już biegać do sąsiada na górę i zawracać mu głowy. Kupiłem więc nową, bardziej nowoczesną drukarkę i śmiga.

 22. Karol67 napisał(a):

  Jestem w BIK więc Rapida to była dla mnie jedyna opcja. Polecam!

 23. Adamus napisał(a):

  Z Rapida nie było problemów, mogę polecić. Szybko i profesjonalnie, dają radę.

 24. Tomek napisał(a):

  Jeśli potrzeba szybko dużych pieniędzy, a zaliczyłeś już wcześniej wpadki w spłaceniu zadłużenia i bank odprawi cię z kwitkiem, spróbuj tutaj. Potrzebujesz kogoś kto w razie czego za ciebie poświadczy, albo spłaci, ale jest to zwykle do zrobienia, a dają duże kwoty nawet na 48 miesięcy, więc jest to opcja zastępująca pożyczki bankowe. Ja potrzebowałem konkretnych pieniędzy na jeden z moich interesów, ciężko znaleźć kogoś kto zaufa w ciemno i wyłoży kasę, więc zgłosiłem się do Rapidy. Czytałem, że działają szybko i nie ma z nimi większych problemów, więc postanowiłem spróbować. Jestem zadowolony, pieniądze przyszły szybko, a jak interes ruszy, to nie poczuje specjalnie tych prowizji i kosztów, które też trzeba brać pod uwagę, jak się pożycza.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.