Kokos recenzja oferty oraz opinie klientów

Ocena klientów Zobacz opinie
0%

Aktualnie serwis Kokos.pl nie udziela pożyczek, ale jest porównywarką chwilówek, pożyczek ratalnych i innych produktów finansowych. Należy do spółki Blue Media S.A. z siedzibą w Sopocie.

W przypadku chęci uzyskania dodatkowego wsparcia finansowego, zachęcamy do wypełnienia formularza na naszej stronie.

Pożyczkowy Portal

Kokos - Dane kontaktowe

Siedziba firmySiedziba firmy: ul. Powstańców Warszawy 6, 81-718 Sopot
TelefonTelefon: 587 604 855
Godziny pracyGodziny pracy:
E-mailE-mail: formularz kontaktowy

Weryfikacja w bazach dłużników

bik
big
erif
krd
kbig
kaczmarski
crif
Brak weryfikacji w bazach.

Dane firmy Blue Media S.A.

Kapitał zakładowy:
KRS: 0000320590
NIP: 5851351185
REGON: 191781561

Zalety i wady firmy Kokos

Kokos – Pożyczki przez internet

Na stronie widnieje informacja, że jako Nowi Klienci, możemy starać się o pożyczkę w wysokości do 5000 zł. Możemy zaciągnąć pieniądze w terminie spłaty do 6 miesięcy. Jest możliwość również odstąpienia od umowy w terminie 14 dni od momentu jej podpisania. Wypełniony formularz wysyła się na adres:  kontakt@kokos.pl.

Na plus dla pożyczki Kokos są czytelnie przedstawione warunki udzielenia wsparcia finansowego. W sekcji dokumenty do pobrania zobaczymy listę najważniejszych dokumentów, które powinny nas zainteresować jako przyszłych pożyczkobiorców.

Kokos – Ogólne warunki

Zainteresowała Cię firma Kokos i nie wiesz, jakie musisz spełnić warunki, aby zaciągnąć pożyczkę?  Celem upewnienia się, że nasza decyzja jest właściwa, można przeczytać również pożyczki Kokos opinie klientów. Jeśli wszystko się zgadza, wówczas pierwszym krokiem będzie zarejestrowanie się na stronie jako Użytkownik Serwisu. Konieczne przy rejestracji jest podanie danych osobowych, o które poprosi Pożyczkodawca. Zdolność kredytowa to istotny aspekt wnioskowania o pożyczkę – firma informuje, że ważne jest dla nich terminowe spłacanie wcześniejszych zaciągniętych pożyczek. W regulaminie możemy przeczytać, że Klient jest sprawdzany w bazach dłużników, takich jak BIG, KRD. Zapytania wysyłane są również do ZBP. Pamiętajmy więc o terminowym spłacaniu pożyczek. Wtedy bez problemu powinniśmy otrzymać pożyczkę w Kokos.pl.

Kokos – Pożyczka krok po kroku

Kokos wymaga podjęcia następujących kroków w procesie zaciągnięcia pożyczki ratalnej online. Na serwisie znajdziemy kalkulator, na którym wybieramy suwakiem interesującą nas kwotę oraz okres jej spłaty. Naciskając na przycisk „złóż wniosek” zostaniemy przekierowani na stronę, gdzie znajdziemy formularz, który musimy oczywiście prawidłowo uzupełnić. Podając swoje dane osobowe, zakładamy automatycznie konto Użytkownika na stronie firmy Kokos.pl. Według Kokos opinie klientów, aby móc prawidłowo przejść proces zaciągnięcia pożyczki wymagana jest wpłata na konto Pożyczkodawcy w wysokości 1 gr w celu weryfikacji tożsamości. Po kilku minutach powinniśmy otrzymać decyzję w sprawie udzielenia pożyczki.

Zarówno według komentarzy osób, które skorzystały już z usług pożyczkodawcy, jak i informacji dostępnych na stronie, wynika, że cały proces wnioskowania o pożyczkę przebiega szybko i bez problemu. Decyzja zostaje dostarczona do wnioskodawcy w ciągu kilku minut. W razie dłuższego czasu oczekiwania aktualny etap wnioskowania można sprawdzić poprzez kontakt z Centrum Pomocy.

Przez długi czas pożyczkodawca oferował nam możliwość skorzystania z pożyczek społecznościowych. Jednak w 2018 roku firma postanowiła zmienić profil działalności na platformę udzielającą standardowych pożyczek online. Tym samym aktualnie cały proces wnioskowania przebiega zgodnie z zasadami obowiązującymi w firmach pożyczkowych. Więcej informacji na temat zmian oraz pozostałe Kokos pl opinie znajdziesz na stronie internetowej pożyczkodawcy.

Kokos – Koszty pożyczki

Przykładowe koszty pożyczki ratalnej w Kokos: Przykładowe koszty pożyczki: POŻYCZASZ 5000,00 PLN CAŁKOWITY KOSZT KREDYTU Prowizja 1500,00 PLN, Weryfikacja rachunku 0,01 PLN, Oprocentowanie*5 %, RRSO 167,74 %, DO SPŁATY 6572,85 PLN

Jeśli spóźnimy się ze spłatą pożyczki, musimy liczyć się z następującymi obciążeniami pieniężnymi ujętych w cenniku usług windykacyjnych: 5% brutto wartości wierzytelności objętej umową, jednak nie mniej niż 5 zł oraz nie więcej niż 50 zł (zlecenie windykacji polubownej). 10% brutto wartości wyegzekwowanej Wierzytelności.

Pamiętaj, że zostawiając komentarz pomagasz innym!
Jeśli korzystałeś już z usług firmy Kokos zostaw swoją opinię.

5 komentarzy

szybka_kasa

Kokos pożyczka to szybka kasa i ratalnej opcji, więc nie ma problemu ze spłatą. Nie lubię pożyczek na trzydzieści dni, więc wzięłam kasę od Kokosa. Przydała się bardzo, gdy dzieci szły do szkoły, a ja nie miałam nawet na jedzenie, a co dopiero na ubrania. Polecam wszystkim – niskie i opłacalne raty. Pozdrawiam!

00 Odpowiedz
szybka!

Kokos pożyczka kiedyś była bardzo popularna. Korzystałam z niej dwa lata temu ze względu na możliwość rozbicia na cztery niskie raty. Po dwóch latach pożyczyłam kolejny raz kwotę 1500 zł. Formularz wypełniony przez internet – szybko i bez zbędnych formalności. Niskie oprocentowanie, więc śmiało polecam!

00 Odpowiedz
Kokos na plus

Potrzebowałam pieniędzy na wyjazd córki na wakacje. Jak to bywa z last minute wszystko jest potrzebne na już – pieniądze najważniejsze. Nie zastanawiałam się długo, od razu zaczęłam szukać dobrej firmy pożyczkowej. I trafiłam na tą chwilówkę. Pożyczka trafiła na konto bardzo szybko, a moja mała mogła cieszyć się z wyjazdu.

00 Odpowiedz
Janka

Pożyczyłam od firmy 900 zł na naprawę samochodu. Po przejrzeniu strony, zdecydowałam się wypełnić wniosek. Decyzja przyszła bardzo szybko i wniosek został rozpatrzony pozytywnie. Niestety pierwsza pożyczka nie jest darmowa a czas spłaty to tylko rok, ale jeżeli ktoś bierze tak mało jak ja – polecam.

00 Odpowiedz
Kokosy

Pożyczka online od firmy Kokos to propozycja dla osób, które podobnie jak ja szukają szybkich środków, dostępnych po kilku minutach. Tutaj pieniądze pożycza się na określonych warunkach, które są znane w chwili wypełniania wniosku. Nie wiem, czy ktoś jeszcze przyznaje pożyczkę w ciągu 7 minut. Jedynie przelew weryfikacyjny nieco wydłuża procedurę.

00 Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie bedzie opublikowany. *wymagane pola są zaznaczone

Zobacz także...
Prześwietlamy każdą firmę pożyczkową dostępną na rynku
kokos logo
Podobne oferty do Kokos
Uprzejmie informujemy, że oferta jest aktualnie nieaktywna.
Zapraszamy do zapoznania się z produktami innych pożyczkodawców!
Listę aktywnych pożyczkodawców znajdą Państwo na stronie głównej
Wybierz rodzaj informacji, której szukasz: