1 2

Oferta nieaktywna!

Oferta nieaktywna. Klienci tej firmy wybierali również:

Ratado

1
2 głosów
Maksymalna kwota pożyczki: 7 000 zł
Weź pożyczkę
w Ratado

Ratado - Opinie

Ratado jest „agregatem pożyczkowym”. Oznacza to, że nie jest serwisem internetowym użyczających pieniędzy na procent. Jego głównym zadaniem jest dopasowywanie potrzeb klientów do ofert poszczególnych pożyczkodawców. Oznacza to, że w zakresie udzielania darmowych pożyczek może bazować na tym, co mają w swojej ofercie te firmy, z którymi aktualnie współpracuje. Innymi słowy, pełni dokładnie te same funkcje, co znani na rynku pośrednicy finansowi, tylko że w przestrzeni wirtualnej.

Kwoty, o które możemy ubiegać się za pośrednictwem serwisu ratado.pl, wahają się od 500 do 7000 złotych. Zobowiązania te mogą zostać rozłożone maksymalnie na 24 raty. Każdy chętny już podczas pierwszej wizyty ma prawo do ubiegania się o najwyższą z możliwych kwot. O zdolności kredytowej i finalnej decyzji dotyczącej użyczenia pożyczki danemu wnioskodawcy decyduje weryfikacja złożonego przez niego dokumentu. Bazuje się wówczas między innymi na zbadaniu jego możliwości pożyczkowej. Warto jednak pamiętać, że jeden złożony przez nas wniosek zostanie przedłożony kilku różnym firmom. To właśnie one, zgodnie ze swoimi procedurami, przeprowadzą cały, stosowny dla siebie proces sprawdzający. Serwis ratado nie ma zatem wpływu na to, czy wnioskowana kwota zostanie przyznana. W rozwiązywaniu wszelkich problemów i odpowiedzi na najważniejsze pytania pomaga z kolei Biuro Obsługi Klienta.

Ratado - Pożyczki przez internet

Kwoty, o które możemy ubiegać się za pośrednictwem serwisu ratado.pl, wahają się od 500 do 7000 złotych. Zobowiązania te mogą zostać rozłożone maksymalnie na 24 raty. Każdy chętny już podczas pierwszej wizyty ma prawo do ubiegania się o najwyższą z możliwych kwot. O zdolności kredytowej i finalnej decyzji dotyczącej użyczenia pożyczki danemu wnioskodawcy decyduje weryfikacja złożonego przez niego dokumentu. Bazuje się wówczas między innymi na zbadaniu jego możliwości pożyczkowej. Warto jednak pamiętać, że jeden złożony przez nas wniosek zostanie przedłożony kilku różnym firmom. To właśnie one, zgodnie ze swoimi procedurami, przeprowadzą cały, stosowny dla siebie proces sprawdzający. Serwis ratado nie ma zatem wpływu na to, czy wnioskowana kwota zostanie przyznana. W rozwiązywaniu wszelkich problemów i odpowiedzi na najważniejsze pytania pomaga z kolei Biuro Obsługi Klienta.Co powinno skłonić niezdecydowanych do skorzystania z usług serwisu ratado? Przede wszystkim to, że jest on agregatem pożyczkowym. Skupia zatem w jednym miejscu najciekawsze oferty wielu znanych na rynku pożyczkodawców. Pozwala oszczędzić czas, który straciłoby się podczas sprawdzania każdej firmy kredytowej z osobna. Ponadto wielu zadowolonych użytkowników ceni sobie jasne zasady pożyczania i ułatwioną procedurę. Dodatkowo weryfikacja klienta przebiega bez konieczności przelewania grosza służącego do potwierdzenia tożsamości wnioskodawcy. Na korzyść firmy przemawiają też jasna i czytelna umowa, a także sprawnie działający dział obsługi klienta, którego pracownicy są gotowi w każdej chwili odpowiedzieć na nasze pytania. Ponadto przekazywane firmie dane osobowe są w pełni bezpieczne, do czego przyczynia się etyczne postępowanie podyktowane przepisami Ustawy o ochronie danych osobowych.

Ratado - Ogólne warunki

Kto może być użytkownikiem ratado i starać się o pożyczki proponowane przez partnerów strategicznych serwisu? Wnioskodawca musi znajdować się w przedziale wiekowym od 20 do 80 lat i wykazywać stałe źródło dochodu. To właśnie ono jest potwierdzeniem tego, że mamy płynność finansową i podołamy spłacie dodatkowego zobowiązania finansowego. Ponadto trzeba być obywatelem RP i posiadać stały adres. Najważniejsze jest jednak to, by osoba chętna do skorzystania z usług serwisu wykazywała się pozytywną historią kredytową. To najważniejszy warunek, któremu należy sprostać, by firmy rozpatrujące nasz wniosek mogły wydać pozytywną decyzję w zakresie przyznania nam żądanych środków. Pamiętajmy jednak, że każda spółka pożyczkowa z osobna dokonuje weryfikacji wniosku i nie mamy pewności, że sprostanie wszystkim z wypisanych wymogów otworzy nam drogę do uzyskania żądanej pomocy finansowej.

Ratado - Pożyczka krok po kroku

Jakie kroki należy wykonać kolejno, by starać się o pożyczkę w ratado? To banalnie proste. Najpierw, za pomocą suwaków znajdujących się na stronie głównej, musimy wybrać kwotę pożyczki i okres spłaty mierzony w miesiącach. Wówczas, w kolumnie znajdującej się z prawej strony, otrzymujemy wszystkie najważniejsze dane dotyczące kosztów. Dowiadujemy się zatem o tym, jaka jest wybrana przez nas kwota, ilość rat, odsetki, prowizja, kwota do spłaty, RRSO i wysokość raty. Potem musimy kliknąć „Weź pożyczkę”. Na koniec pozostaje nam wypełnienie prostego formularza aplikacyjnego. Związane z nim formalności trwają zaledwie kilka chwil. Po dopełnieniu ich wystarczy już tylko odbyć rozmowę z konsultantem. Ten pozwala na przejście przez kilka kolejnych kroków i informuje o dalszych działaniach. Dotyczą one głównie spotkania z kurierem, który dostarczy umowę. Po jej podpisaniu środki przelewane są na wskazane przez nas konto.

Ratado - Koszty pożyczki

Zgodnie z tym, co opisaliśmy na początku, ratado jest pośrednikiem w zawieraniu umów. Samodzielnie nie ustala zatem warunków związanych z ponoszonymi przez klienta opłatami. Te uzgadniane są przez każdą firmę, która udziela kredytu. Oznacza to, że sam serwis, którym jest ratado, nie określa tego, ile dokładnie trzeba będzie oddać w przypadku podpisanej umowy. Wyliczenia, których dokonuje się na samym początku weryfikacji, są jedynie orientacyjne i nie są wiążące dla żadnej ze stron. Dokładne wyliczenia kosztów związanych z podpisaniem konkretnej umowy ustalane są dopiero przez firmę, która zaakceptuje nasz wniosek. Na wszystkie dokładne wyliczenia należy zatem czekać do momentu ustalenia warunków z danym pożyczkodawcą.

Pożyczasz000
Czas (miesięcy)000
Rata000
Oddajesz000

Ratado - Dane firmy

 • +48 611 100 416
 • Wszystkie niezbędne wiadomości można uzyskać za pośrednictwem widniejącego w zakładce „Kontakt” formularza kontaktowego.
 • Odnaol Sp. z o. o., ul.Tamka16/37, 00–349 Warszawa.
  NIP 7010588866
  REGON 364737833
  KRS 0000624003

 

Zalety

 • Wielu pożyczkodawców dostępnych w jednym miejscu
 • Wysoka kwota pożyczki
 • Możliwość rozłożenia zobowiązania na 24 raty
 • Wysoka górna granica wiekowa wnioskodawcy (80 lat)
 • Brak przelewu weryfikacyjnego
 • Prosty i przejrzysty proces weryfikacyjny

Wady

 • Wysoka dolna granica wieku (20 lat)
 • Brak informacji o firmach, z którymi współpracuje serwis
 • Weryfikacja dokonywana przez kuriera trwa dłużej niż ta dostępna online

Ocena

1 (20%)
2 głosów

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *