Euro Providus recenzja oferty oraz opinie klientów

Ocena klientów Zobacz opinie
37%

Euro Providus to spółka, która oferuje pożyczki ratalne do 5000 zł. Pożyczkę możemy spłacić w trakcie 1 roku. Firma wyróżnia się w tym, że pożyczki są dostarczane do domów klienta. Euro Providus działa na polskim rynku już od 2006 roku, a pierwsze oddziały firmy powstały w Częstochowie oraz Zawierciu. Obecnie w Polsce istnieje 9 oddziałów, na terenie których, udzielane są pożyczki ratalne w Euro Providus.

W przypadku chęci uzyskania dodatkowego wsparcia finansowego, zachęcamy do wypełnienia formularza na naszej stronie.

euro providus logo
Kwota
1000zł - 5000zł
Okres
39 lub 52 tygodnie
Pożyczkowy Portal

Euro Providus - Dane kontaktowe

Siedziba firmySiedziba firmy: ul. Racławicka 22, 42-200 Częstochowa
TelefonTelefon: 660 111 444
Godziny pracyGodziny pracy:
E-mailE-mail: biuro@europrovidus.com.pl

Weryfikacja w bazach dłużników

bik
big
erif
krd
kbig
kaczmarski
crif
Brak weryfikacji w bazach.

Dane firmy Euro Providus S.A.

Kapitał zakładowy:
KRS: 0000248917
NIP: 8971711021
REGON: 02021280900000

Zalety i wady firmy Euro Providus

Euro Providus – Pożyczki przez internet

Pożyczki ratalne w Euro Providus udzielane są bez zbędnych formalności, w szybki sposób. Możemy starać się o zaciągnięcie od 300 do 5000 zł, na okres spłaty do 12 miesięcy. Firma oferuje tylko i wyłącznie pożyczki ratalne dostarczane do domów klienta. Niestety nie ma możliwości uzyskania pieniędzy na nasze konto bankowe. Cały proces przeprowadzany jest w naszych domach, wraz z podpisaniem umowy. Euro Providus działa wyłącznie na terenie wybranych miejscowości w Polsce. Oddziały znajdują się w Częstochowie, Zawierciu, Opolu, Chrzanowie, Kaliszu, Katowicach, Skawinie, Krotoszynie oraz Piotrkowie Trybunalski. Firma obsługuje klientów na terenie wymienionych miast oraz w ich okolicach. Adresy oraz numery telefonów podane są na stronie firmy w zakładce „kontakt”. Można również skontaktować się z konsultantem na ogólny numer infolinii: +48 660 111 444.

Euro Providus – Ogólne warunki

Pożyczki ratalne w Euro Providus wyróżniają się tym, że cały proces zaciągnięcia pożyczki odbywa się w domu klienta. Aby zaciągnąć pożyczkę, musimy skontaktować się z przedstawicielem firmy, na numer telefonu podany na stronie w zakładce „kontakt” w zależności, do jakiego oddziału chcemy się zgłosić. Pożyczkobiorca musi mieć ukończone 18 lat, a górna granica wiekowa wynosi 70 lat. Firma nie wymaga żadnego poręczenia czy żyrantów. Ważne, aby pożyczkobiorca mieszkał na terenie Polski, w wyznaczonych miejscowościach, na których działa firma.

Euro Providus – Pożyczka krok po kroku

Potrzebujesz pożyczki ratalnej do 5000 zł? Zainteresowała Cię oferta firmy Euro Providus? Szukałeś “euro providus opinie” na różnych stronach internetowych? Jeżeli tak, przeczytaj uważnie, jak krok po kroku zaciągnąć pożyczkę na raty w firmie Euro Providus. Musimy pamiętać, że cały proces zaciągnięcia pożyczki będzie odbywał się u nas w domu. Pierwszym krokiem, jest wykonanie telefonu do konsultanta w celu umówienia się na spotkanie z przedstawicielem firmy. Podczas wizyty agenta w naszym domu będziemy zobowiązani wypełnić stosowny wniosek. Decyzja o przyznanie wniosku powinniśmy otrzymać do 24 godzin od momentu wizyty przedstawiciela. Jeżeli będzie ona pozytywna, kolejna wizyta będzie potrzeba w celu zapoznania się z umową przygotowaną przez firmę. W Euro Providus wniosek jest rozpatrywany indywidualnie. Pamiętajmy o dokładnym zapoznaniu się z umową, którą dostaniemy do podpisania. Jeżeli cały proces przejdziemy pomyślnie, dostaniemy pieniądze również z dostawą do domu.

Euro Providus – Koszty pożyczki

Reprezentatywny przykład pożyczki:

Kwota pożyczki ratalnej – 1000 zł; raty – 52 tygodniowe w wysokości 28,48 zł, ostatnia w kwocie 28,35 zł; RRSO 128,42 %, oprocentowanie stałe 10 %, całkowita kwota do zapłaty 1480,83 zł; całkowity koszt kredytu 480,83 zł (w skład wchodzi prowizja 150 zł, odsetki 51,65 zł, usługa „Dostawa do domu” 100 zł oraz opłata za ryzyko 179,18)

Czy Euro Providus sprawdza bazy?

Euro Providus S.A. jak każda instytucja finansowa udzielająca pożyczek chwilówek na rynku polskim, sprawdza swoich potencjalnych klientów w bazach dłużników. Firmy takie jak Biuro Informacji Krajowej (BIK) czy Biuro Informacji Gospodarczej (BIG) mają ogromny wpływ na postrzeganie przyszłego pożyczkobiorcy przez daną firmę pożyczkową. Obecność naszego nazwiska w rejestrach dłużników może przynieść dla nas niekorzystne konsekwencje, doprowadzając finalnie do odrzucenia wniosku przez pożyczkodawcę. W bazach dłużników firma może uzyskać informacje również o tym, czy klient w przeszłości spłacał swoje zobowiązania w wyznaczonym terminie. Rejestry dłużników mogą także budzić zaufanie względem klientów, jeżeli ich historia kredytowa jest dobra.  

Przed zaciągnięciem pożyczki mamy możliwość sprawdzenia, czy nasze nazwisko widnieje w rejestrach dłużników. W tym celu możemy zalogować się na stronę danej instytucji (BIK, BIG, KRD czy ERIF) i tam wykonać odpowiednie kroki. W większości tych przypadków będzie potrzebne wpisanie numeru PESEL oraz zarejestrowanie konta klienta na danej stronie. W każdym przypadku będziemy zobowiązani do wypełnienia krótkiego formularza, w którym podamy nasze podstawowe dane osobowe. Czeka nas również weryfikacja tożsamości w postaci wykonania przelewu lub wysłania skanu dowodu osobistego. Warto mieć świadomość, czy nasze dane figurują w bazach dłużników przed samym wysłaniem wniosku o pożyczkę.

Euro Providus wniosek – jak przebiega?

Euro Providus to firma, która udziela pożyczek ratalnych w domu klienta. Proces zaciągnięcia pożyczki chwilówki w Euro Providus można porównać do tego, jaki odbywa się w znanej firmie Provident, czy Bocian Pożyczki. Obecnie odchodzi się od stacjonarnego zaciągania pożyczek, a pożyczki z wizytą agenta firmy w domu klienta to również rzadkość. Wybierając takiego pożyczkodawcę musimy być świadomi, że cały proces od momentu weryfikacji wnioskującego, przez podpisanie umowy do otrzymania pieniędzy odbędzie się w domu klienta. W taki sam sposób klient spłaca zobowiązanie. Nie za pośrednictwem konta bankowego, ale czekając na agenta, który osobiście zjawi się u naszych drzwi. Jeżeli zainteresowało cię niestandardowe w obecnych czasach zaciągnięcie pożyczki, zapraszamy do przeczytania artykułu Pożyczka w domu klienta  – za i przeciw.

Pamiętaj, że zostawiając komentarz pomagasz innym!
Jeśli korzystałeś już z usług firmy Euro Providus zostaw swoją opinię.

22 komentarze

Kasia

najgorsze Głowno do jakiego weszłam

20 Odpowiedz
Michał

Ja teraz wziąłem w prowidusie i nikomu nie polecam wyliczył mi pożyczki 2500 a wypłacił mi 800 to są złodzieje i chamy w jednym a teraz jedzdza we dwójkę pajace 👎👎👎👎👎

20 Odpowiedz
adrian

nie polecam tom firme nekajom nostop i nie rozumiom sze osopa jest niepełno sprawna stopniu znacznym nostop jeszczom do domu domnie i wykraszajom ale jak powiedziałem sze moge zpłacac po 50 zł do mi powiedzieli sze te piniodze mam wzacic do dupy tak nie powini sie sachowac pru wydzierajom pszed domem a dane som chronione

2-2 Odpowiedz
Marlena

nie polecam z korzystania uslug tych panstwa , rozpowszechniają dane klientów

2-1 Odpowiedz
Antoninowa

Żenada,pani powiedziała że mogę pożyczyć 2600,po podpisaniu umowy powiedziała że daje mi do ręki tylko 800 bo reszta idzie na ubezpieczenie z którego moge w każdej chwili zrezygnować.Gdy chcialam to zrobić okazalo się że nie moge bo bylo na to tylko dwa tygodnie od podpisania papierów.I tak od roku spłacam miesięcznie 200 zl za 800 zl gotowki.Kontakt z przedstawicielem zerowy,nie odbiera,nie odpowiada na smsy,no chyba że spoznie się z rata to wtedy straszy czym się tylko da.Stanowczo odradzam.

5-2 Odpowiedz
  Maja

  nękanie, zastraszanie to u nich norma ! najgorsze konsultantki bez kultury potrafią drzeć się na klienta straszyć policją ze podadzą o wyłudzenie kredytu TRAGEDIA !!!! nie polecam tej lichwy nikomu

  00 Odpowiedz
Klient

Złodzieje, oszuści i krętacze! Panie przedstawicielki zatajają pewnie warunki umowy takie jak przy wypłacie gotówki odejmowanie na poczet jednej raty.. nie polecam, omijać szerokim łukiem, pominę fakt że panie które pracują w moim terenie są chamskie, bez grama kultury.. ewidentnie wzięte z ulicy.. totalne dno.. Pomijając fakt iż jak każda instytucja pozabankowa pożycza tysiąc a rząda dwa tysiące. Najbardziej zniechęcają pracownicy..

70 Odpowiedz
Nicola

Ile trzeba czekać na kontakt ze strony providusa o pożyczkę?

00 Odpowiedz
Dags

Zgodnie z umową pożyczki, termin płatności rat upływa w każdy czwartek. Nie przeszkadzało to jednak 3 pracownikom tej śmiesznej firmy, wydzwaniać do mnie całą środę i wypisywać smsy z żądaniem zapłaty do godziny 19. Byłam straszona 'konsekwencjami’ oraz zgłoszeniem na policje wyłudzenia pożyczki – a więc pracownicy tej firmy posługują się grożbami bezprawnymi i popełniają przestępstwo. Informowałam, że jestem w szpitalu. Nikogo to nie obchodziło. Pani kazała zapoznać mi sie z umową pożyczki – przeczytałam ją, okazało się, że termin płatności raty upływa w czwartek, nie w środę. Nie otrzymałam żadnych przeprosin, mimo że nękano mnie cały dzień! Większej żenady nie widziałam. Wszystkie raty płacę w terminie, nigdy z żadną się nie spóźniłam. Wstyd, ludzie, wstyd!

2-1 Odpowiedz
  EWA

  Odradzam korzystanie z usług tej firmy!!!!Przedstawiciele to ludzie, którzy nękają osoby które zaciągnęły pożyczkę w tej śmiesznej firmie. Osoby te dopuszczają się karygodnych czynów pod adresem pożyczkobiorcy między innymi wyzywają, wydzwaniają straszą. Naruszają prawo RODO( incydent gdzie przedstawiciel tej firmy na ulicy przy ludziach operował na głos nazwiskiem klienta wyzywając go publicznie, jedncześnie naruszając jego przestrzeń. UWAGA NA TYCH LUDZI!!!!

  50 Odpowiedz
  Kinga

  Firma nierzetelna omijać ich najlepiej szerokim łukiem obrażają ludzi udostępniają dane innym osobom nie przejmują się tym że jest RODO naklejają naklejki na drzwi co jest nie dopuszczalne istne chamy i złodzieje nie idzie ich inaczej nazwać

  0-1 Odpowiedz
   Angel Angel

   Przedstawiciel firmy najpierw pojawił się u mnie w domu a następnie w miejscu pracy pomimo ,że obowiązuje RODO wszyscy w pracy teraz na mnie patrza krzywa i najprawdopodobniej nie przedluza mi umowy o pracę co się wiąże z tym że nie będę mieć na utrzymanie dwojki dzieci … takie coś nie powinno mieć w ogóle miejsca .

   00 Odpowiedz
Justyna

Firma sama w sobie ok gorzej z przedstawicielami i kierownikiem są nie mili nie uprzejmi podnasza głos i obrażają luszi przynajmniej tak jest w Częstochowie. Masakra jestebylam klie tem kilka razy i naprawdę przedstawiciel zniechecil mnie od tej firmy

20 Odpowiedz
Monika

Szybko miło i na czas

3-3 Odpowiedz
Były klient

Nigdy nie narzekałem, ale zmieniłem zdanie.Szybciej ZNAJOMY Ci pożyczy ,chyba że przedstawiciel dał plamę bo nawet nie raczy odebrać telefonu a tym bardziej odpisać smsa.MASAKRA

40 Odpowiedz
Monika

Super szybko

00 Odpowiedz
samotna_matka

Pożyczka uratowała mi skórę przed komornikiem. Samotnej matce w tym kraju jest naprawdę trudno, więc musiałam szukać sposobu na książki dla dzieci. Pożyczki ratalne w Euro Providus udzielane są bez zbędnych formalności, w szybki sposób. Możemy starać się o zaciągnięcie od 300 do 5000 zł, na okres spłaty do 12 miesięcy.

1-2 Odpowiedz
Kamil

Mało firm przywozi kasę do domu. Nie wiem, dlaczego ale nie chciałem za bardzo żeby pożyczka zostawiła ślad na moim koncie bankowym. Poza tym nie wiedziała o niej moja żona, więc to było bezpieczniejsze rozwiązanie. Szukałem czegoś na pół roku i tak trafiłem na Euro Providus. Całość procesu przebiegła szybko i miło.

1-1 Odpowiedz
  Monika

  Bardzo szybko

  0-1 Odpowiedz
na szybko

Z pożyczkami jest tak, że bierze się je, nie zastanawiając się za bardzo. Kiedy tylko potrzebne są pieniądze, szukam w internecie dogodnej dla mnie oferty. Potrzebowałam na szybko 1000zł a z Providusem było to bardzo proste. Mają niskie oprocentowanie a pożyczone pieniądze można wziąć na raty i spłacać wygodnie dla siebie.

0-1 Odpowiedz
slabo

Nie wiadomo nic na temat firmy. Żadnych informacji, interfejs bardzo nieczytelny. Można się zagubić. Żadnych opinii na tematy firmy, niestety nie przekonuje do brania od nich pożyczki. Do tego nie są znaną firmą w Polsce. Pożyczka ma jeden plus – mają o dziwo niskie oprocentowanie, tylko 10%, ale nie wiadomo czy są jakieś dodatkowe koszta.

00 Odpowiedz
Matka Polka

Pożyczka online pozwala mi planować każdy, nawet nieplanowany wydatek. Chwilówka jest dostępna dla mnie w ciągu kilku minut, wystarczy przecież wypełnić wniosek, który jest dostępny na stronie firmy udzielającej pożyczek. O decyzji dowiaduję się przez telefon, a potem tylko czekam na przelew środków z pożyczki na konto. No i tak było w Providus.

0-1 Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie bedzie opublikowany. *wymagane pola są zaznaczone

Zobacz także...
Prześwietlamy każdą firmę pożyczkową dostępną na rynku
euro providus logo
1000zł - 5000zł
Kwota
39 lub 52 tygodnie
Okres
Podobne oferty do Euro Providus
Uprzejmie informujemy, że oferta jest aktualnie nieaktywna.
Zapraszamy do zapoznania się z produktami innych pożyczkodawców!
Listę aktywnych pożyczkodawców znajdą Państwo na stronie głównej
Wybierz rodzaj informacji, której szukasz: