Maksymalna kwota pożyczki: 24 000 zł
Weź pożyczkę
w Fellow-Finance

Fellow-Finance - Opinie

Fellow Finance jest serwisem finansowym łączących trzy różne usługi: pożyczki gotówkowe, pożyczki dla firm oraz inwestowanie. Fellow Finance to największy ​nordycki serwis pożyczek społecznościowych dla osób prywatnych oraz firm w Skandynawii.

Fellow Finance – Dane kontaktowe

Nazwa: Fellow Finance
Darmowa pierwsza pożyczka: Nie udziela
Maksymalna pożyczka: 24 000 do 32 mies.
Siedziba firmy: Piękna 68, Warszawa 00-672
Telefon: 22 397 51 15
e-mail: bok@fellowfinance.pl
Godziny pracy: Pn-Pt 9:00-17:00
Wniosek: Wypełnij wniosek

Fellow-Finance - Ogólne warunki

W Fellow Finance klient znajdzie pożyczki gotówkowe od 1000 zł do 24 000 zł na okres 4-32 miesięcy. Jest to standardowa oferta długoterminowych pożyczek ratalnych, o które możemy ubiegać się online. Różnicą jest jednak fakt, że Fellow Finance udziela pożyczek społecznościowych. Oprócz tego, Fellow Finance posiada również w swojej ofercie pożyczki skierowane do klienta biznesowego. Fellow Finance oferuje także możliwość inwestowania pieniędzy. Inwestor tworzy konto w serwisie, wybiera parametry pożyczek, w które chce inwestować oraz kwotę inwestycji. Inwestycje można zautomatyzować.

Fellow-Finance - Pożyczka krok po kroku

Na stronie głównej pożyczkodawcy wybieramy z trzech dostępnych ofert – pożyczka gotówka, pożyczka dla firm, inwestowanie. Klikamy “złóż wniosek”, po czym określamy jak wysoką sumę pieniędzy chcemy pożyczyć, a także jak długi ma być okres spłaty. Następnie wypełniamy wniosek naszymi podstawowymi danymi osobowymi oraz danymi adresowymi. Podajemy również numer konta bankowego, którego jesteśmy właścicielem, aby na wskazany rachunek otrzymać przelew. Fellow Finance to pożyczki społecznościowe. Pożyczki społecznościowe są transakcjami pomiędzy osobami prywatnymi. Obie strony, pożyczkobiorca i inwestor, wspólnie decydują o warunkach udzielenia pożyczki. Rozwój Internetu i nowoczesnych technologii pozwolił na spopularyzowanie w większej skali pożyczki sąsiedzkiej, czyli dzisiejszej pożyczki społecznościowej.

Fellow-Finance - Koszty pożyczki

Reprezentatywny przykład dla pożyczki udzielonej za pośrednictwem FELLOW FINANCE: Całkowita kwota pożyczki 1000 zł, czas obowiązywania umowy: 12 miesięcy, roczne oprocentowanie nominalne: 10%, opłata wstępna: 170 zł (pobierana z kwoty pożyczki), opłata administracyjna i opłaty miesięczne za prowadzenie konta: 362,01zł łączna kwota odsetek: 54,99 zł, Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO): 191%, całkowita kwota do spłaty przez Pożyczkobiorcę: 1417 zł.

Opóźnienie w spłacie Pożyczki.

Odsetki za nieterminową płatność pożyczki naliczane są w wysokości odsetek maksymalnych za opóźnienie określonych w art. 481 § 21 Kodeksu cywilnego, tj. dwukrotności wysokości odsetek ustawowych za opóźnienie (wysokość odsetek ustawowych za opóźnienie jest równa sumie stopy referencyjnej Narodowego Banku Polskiego i 5,5 punktów procentowych). W przypadku, gdy Pożyczka lub jej część nie została uiszczona w terminie, FELLOW FINANCE Sp. z o.o. ma prawo podejmowania czynności windykacyjnych polegających na:

a) wykonywaniu monitów drogą wiadomości SMS,
b) wykonywaniu monitów drogą wiadomości e-mail,
c) wykonywaniu monitów drogą telefoniczną,
d) wykonywaniu monitów drogą pisemnych wezwań, e) przekazaniu prawa do dochodzenia zaległych płatności osobom trzecim. W przypadku braku spłaty pożyczki bądź opóźnienia w spłacie Pożyczkodawca może przekazywać dane Pożyczkobiorcy o zobowiązaniach do Biur Informacji Gospodarczej.

Pożyczasz100052001980024000
Czas (miesięcy)32323232
Rata7035010011481
Oddajesz2240112003203247392

Fellow-Finance - Dane firmy

 • +22 397 51 15
 • bok@fellowfinance.pl
 • Kontakt: poniedziałek-piątek: 8.00 – 16.00
 • Pożyczkodawcą jest Fellow Finance Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, ul. Piękna 68, 00-672 Warszawa; telefon 22 397 51 15, e-mail bok@fellowfinance.pl, zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Sądowym prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem 0000576864; NIP 7010508554; REGON 362560885; Kapitał zakładowy w wysokości 200.000,00 PLN, w całości opłacony.

Zalety

 • minimum formalności
 • wysokie sumy
 • łatwo otrzymać pożyczkę

Wady

 • wysokie koszty
 • koszty prowadzenia konta
 • opłaty za monity

Ocena

4.44
60 głosów

Komentarze

23 odpowiedzi na “Fellow-Finance”

 1. Jędrzej Korski pisze:

  Nareszcie znalazłem firmę, która NIE oszukuje! Miałem już do czynienia z kilkoma firmami pożyczkowymi i ta jest najlepsza z nich! Pożyczkę otrzymać jest łatwo, ale nie zawsze wszystko wyjaśniają i mówią od razu. W przypadku FellowFinance wszystkie koszty i opłaty związane z pożyczką są przedstawione od razu w jasny i przejrzysty sposób. Kwota która jest do wzięcia to od 1000 zł do 15000 zł. Ja wziąłem 5000. Co fajne, można wszystko rozłożyć na raty. Ja wybrałem opcje 12 miesięcy, a rata wyszła mnie 559 zł. Jest to kwota akceptowalna, która nie wyniszcza naszego budżetu domowego i możemy żyć nadal spokojnie, bez głodowania. Raty mogą być większe lub mniejsze, zależy jak komu pasuje. Pożyczkę otrzymujemy szybko na konto. Podczas całego okresu nie miałem żadnych problemów związanych ze spłatą. Osobiście polecam tą firmę, która wybija się na tle innych.

 2. Zofia pisze:

  Z czystym sumieniem potwierdzam opinie o miłej obsłudze i fajnym podejściu do klienta – w tej kwestii pełen profesjonalizm! Ciennik też jest w porządku (chociaż pewnie są firmy, w których deklarowane kwoty pożyczki są niższe, ale ich uczciwość jest wątpliwa)! FELLOW FINANCE to prosta i dobra pożyczka.

 3. szczesliwa1 pisze:

  Kilka miesięcy temu miałam gorszy okres w mojej firmie i brakowało mi kilkunastu tysięcy, by zamknąć budżet. Postanowiłam pożyczyć te pieniądze właśnie w Fellow Finance. Bez problemu pożyczyli 12 tysięcy, a ja dzięki temu mogłam opłacić wszystkie faktury z mojego sklepu. Na szczęście teraz lepiej mi się wiedzie, więc nie miałam problemu ze spłatą pożyczki. Pożyczka godna polecenia.

 4. Wanda pisze:

  To jest pożyczka, której potrzebowałam i której szukałam. Raty rozłożone na 24 miesiące bez żadnych większych komplikacji. Minimum formalności i dobry dostęp do pożyczki. Jeszcze nie słyszałam, żeby komukolwiek odmówili. Jestem dość wymagająca, a oni naprawdę działają szybko! Pieniądze szybko pojawiły się na koncie.

 5. PROSTO pisze:

  Firmę znam z reklam i poczty pantoflowej. Musiałam się sama o tym przekonać. Pożyczka była potrzebna na daną chwilę, a firma faktycznie solidna. Minimum formalności, wniosek został od razu sprawdzony i pozytywnie rozpatrzony. Faktycznie łatwo uzyskać pożyczkę i to bez żadnych kruczków, a jeżeli są jakieś pytania zawsze można porozmawiać z doradcą.

 6. Kornelia pisze:

  Jeśli jesteś w BIK, to masz zerowe szanse na kredyt w Banku. Chwilówka od Fellow Finance pozwoliła mi na zaplanowanie domowego budżetu bez żadnego uszczerbku z powodu braku kasy. Działa to jak pożyczka online, czyli wypełniasz wniosek na stronie, czekasz na telefon, a potem sprawdzasz, czy pieniądze są już na koncie.

 7. Artt pisze:

  Oferta jak w banku, mozna pozyczkę rozłożyć na raty, pełny profesjonalizm i szybkie przelewy. Zresztą firmę wybrałem, bo ma renomę, długo działa na rynku i też kolega z pracy mi ją polecał. Zacząłem od małej kwoty, bo wnioskowałem o 2 tysiące, ale juz spłaciłem i myslę o kolejnej, większej, bo w aucie przydałby się gruntowniejszy remont, a na to zawsze brakuje kasy. Fellow Finance jest dosyc drogie, ale nie narzekam, bo wszystko poszło gładko, szybka obsługa, jasne warunki, żadnych małych druczków na umowie. Jestem wymagającym klientem, ale w tym wypadku naprawdę jest ok!

 8. Majkel pisze:

  dobra oferta, kasa szybko na koncie, polecam

 9. świrus pisze:

  Doradcy Fellow Finance służą pomocą na każdym etapie, klient ma wrażenie, że jest ich głównym klientem hehe. Nie miałem żadnego problemu z otrzymaniem pożyczki, szybko rozpatrzyli wniosek i kasa pojawiła się na moim koncie. Myślę, że jeśli komuś brakuje pieniędzy albo potrzebuje wsparcia od razu a nie na przyszłość to warto skorzystać z ich oferty bo jest naprawdę dobra:)

 10. jarosław pisze:

  Mają bardzo wysokie pożyczki. Jestem stałym klientem Fellow Finance i polecam tę firmę 🙂

 11. Joanna pisze:

  Cieszę się, że są takie firmy jak Fellow-Finance. Prowadzę mały biznes a wiadomo bywają chwile trudne i trudniejsze. Chwilowy obrót spadł a do tego płynność finansowa. Zwróciłam się do Fellow-Finance i bez problemu przyznali mi wnioskowaną kwotę. Dzięki temu mogę dalej prowadzić biznes bez obaw i jest coraz lepiej. Ciekawą mają też ofertę Inwestowania. Brawo.

 12. Emilia pisze:

  Pierwszy raz skorzystałam z pożyczki społecznościowej. Ekstra sprawa.

 13. Voyteck pisze:

  W umowie podpisywanej z Fellow Finance jest wiele różnych obostrzeń i wydaje się ona na pierwszy rzut oka dość zawiła i jakaś taka nieprzyjazna, ale ja trafiłem na bardzo sympatycznego doradcę, który rozwiał wszystkie moje wątpliwości. To sprawiło, że nie musiałem się martwić o to, że coś pójdzie nie tak, spłacałem kolejne raty w terminie i wszystko poszło OK, a nowy komputer już gotowy do sprawdzenia kilku fajnych gier 😉

 14. Kilka miesięcy temu miałam gorszy okres w mojej firmie i brakowało mi kilkunastu tysięcy, by zamknąć budżet. Postanowiłam pożyczyć te pieniądze właśnie w Fellow Finance. Bez problemu pożyczyli 12 tysięcy, a ja dzięki temu mogłam opłacić wszystkie faktury z mojego sklepu. Na szczęście teraz lepiej mi się wiedzie, więc nie miałam problemu ze spłatą pożyczki.

 15. Moniczka86 pisze:

  Fellow Finance ma tę zasadniczą zaletę, że pozwala rozłożyć dług na więcej rat niż konkurencja. To jest super, a koszty są przy tym niewielkie, dlatego poleciłam firmę swojej najbliższej koleżance, teraz ma wymarzoną wannę z jacuzzi 🙂

 16. Umber pisze:

  Ja z Fellow Finance nie miałem problemów, bo jak pożyczam i dostaję terminy, to potem w nich spłacam raty, a nie ściemniam i potem płacze w internecie, że się upominają i wchodzi windykacja. Zastanówcie się trochę następnym razem, jak nie macie z czego oddawać to lepiej w ogóle nie pożyczajcie. I bez pretensji.

 17. Grzesiu pisze:

  Nie robią problemu z przyzbnaniem kredytu, ale liczą sobie za monity, trochę mnie to zniecheca do kolejne pozyczki

 18. Krzychu pisze:

  wszystko spłaciłem w terminie, więc nie spotkały mnie żadne nieprzyjemności, mode smiało polecać fellow finance

 19. InCorp pisze:

  Bardzo dobra pożyczka dla firm, polecam

 20. Maria pisze:

  Moja kawiarnia od dłuższego czasu potrzebowała wymiany sprzętów. Straszył non stop psujący się ekspres do kawy, brakowało naczyń, ale czarę goryczy przelała zmywarka, która w środku dnia, w najbardziej “gorącej” godzinie, gdzie mamy mnóstwo klientów, odmówiła posłuszeństwa i musiałam wraz z pracownikami wszystko zmywać ręcznie. Powiedziałam sobie dość i zaczęłam szukać jakiejś kasy potrzebnej na wszystkie wymiany i naprawy. Na bank nie miałam co liczyć, a z parabankami miałam złe wspomnienia. Koleżanka po fachu doradziła wziąć pożyczkę społecznościową i od razu opowiedziała mi o Fellow Finance. Nie miałam w sumie nic do stracenia więc z jej pomocą wypełniłam wniosek. O dziwo otrzymałam szybko pieniądze i nie miałam żadnych przebojów przy spłacie. Starczyło mi na wszystkie wydatki związane z kawiarnią. W sumie polecam Fellow Finance, bo mnie nie zawiedli.

 21. Lukasz pisze:

  Niech pomysla czemu trafila sytuacja w solatach a nie zaraz windykator i komornik nawet tacy nie potrafia porozmawiac itd dac to w 5 min kase potrafia a poczekac to laska

 22. Lukasz pisze:

  Jest ok tylko zaraz po pierwszej nie splacie raty juz windykacja a nawet nie wiedza jaki powod ze splata to jest chore

 23. Mariusz pisze:

  Pierwszy raz korzystam z pożyczek społecznościowych i jak na tą chwilę jestem zadowolony. Polecam.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.