Fellow-Finance recenzja oferty oraz opinie klientów

Ocena klientów Zobacz opinie
0%

Fellow Finance jest serwisem finansowym łączących trzy różne usługi: pożyczki gotówkowe, pożyczki dla firm oraz inwestowanie. Fellow Finance to największy ​serwis pożyczek społecznościowych i crowdfundingowych dla osób prywatnych oraz firm w Skandynawii. Dużą zaletą firmy jest możliwość uzyskania pożyczki w kwocie aż do 60 000 zł ze spłatą rozłożoną na maksymalnie 60 miesięcy.

W przypadku chęci uzyskania dodatkowego wsparcia finansowego, zachęcamy do wypełnienia formularza na naszej stronie.

fellow finance logo
Kwota
3000zł - 60000zł
Okres
12-60 miesięcy
Pożyczkowy Portal

Fellow-Finance - Dane kontaktowe

Siedziba firmySiedziba firmy: ul. Aleja Grunwaldzka 472D 80-309 Gdańsk
TelefonTelefon: 22 397 51 15
Godziny pracyGodziny pracy: Pn-Pt 9:00-17:00
E-mailE-mail: bok@fellowfinance.pl

Weryfikacja w bazach dłużników

bik
big
erif
krd
kbig
kaczmarski
crif
Brak weryfikacji w bazach.

Dane firmy Fellow Finance Sp. z o.o.

Kapitał zakładowy: 200 000 zł
KRS: 0000576864
NIP: 7010508554
REGON: 362560885

Zalety i wady firmy Fellow-Finance

Fellow-Finance – Pożyczki przez internet

W Fellow Finance klient znajdzie pożyczki gotówkowe od 1000 zł do 24 000 zł na okres 4-32 miesięcy. Jest to standardowa oferta długoterminowych pożyczek ratalnych, o które możemy ubiegać się online. Różnicą jest jednak fakt, że Fellow Finance udziela pożyczek społecznościowych. Oprócz tego, Fellow Finance posiada również w swojej ofercie pożyczki skierowane do klienta biznesowego. Fellow Finance oferuje także możliwość inwestowania pieniędzy. Inwestor tworzy konto w serwisie, wybiera parametry pożyczek, w które chce inwestować oraz kwotę inwestycji. Inwestycje można zautomatyzować.

Fellow-Finance – Pożyczki krok po kroku

Na stronie głównej pożyczkodawcy wybieramy z trzech dostępnych ofert – pożyczka gotówka, pożyczka dla firm, inwestowanie. Klikamy „złóż wniosek”, po czym określamy jak wysoką sumę pieniędzy chcemy pożyczyć, a także jak długi ma być okres spłaty. Następnie wypełniamy wniosek naszymi podstawowymi danymi osobowymi oraz danymi adresowymi. Podajemy również numer konta bankowego, którego jesteśmy właścicielem, aby na wskazany rachunek otrzymać przelew. Fellow Finance to pożyczki społecznościowe. Pożyczki społecznościowe są transakcjami pomiędzy osobami prywatnymi. Obie strony, pożyczkobiorca i inwestor, wspólnie decydują o warunkach udzielenia pożyczki. Rozwój Internetu i nowoczesnych technologii pozwolił na spopularyzowanie w większej skali pożyczki sąsiedzkiej, czyli dzisiejszej pożyczki społecznościowej.

Fellow-Finance – Koszty pożyczki

Reprezentatywny przykład pożyczki udzielonej za pośrednictwem FELLOW FINANCE:

Całkowita kwota pożyczki 1000 zł, czas obowiązywania umowy: 12 miesięcy, roczne oprocentowanie nominalne: 10%, opłata wstępna: 170 zł (pobierana z kwoty pożyczki), opłata administracyjna i opłaty miesięczne za prowadzenie konta: 362,01zł łączna kwota odsetek: 54,99 zł, Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO): 191%, całkowita kwota do spłaty przez Pożyczkobiorcę: 1417 zł.

Opóźnienie w spłacie pożyczki:

Odsetki za nieterminową płatność pożyczki naliczane są w wysokości odsetek maksymalnych za opóźnienie określonych w art. 481 § 21 Kodeksu cywilnego, tj. dwukrotności wysokości odsetek ustawowych za opóźnienie (wysokość odsetek ustawowych za opóźnienie jest równa sumie stopy referencyjnej Narodowego Banku Polskiego i 5,5 punktów procentowych). W przypadku, gdy Pożyczka lub jej część nie została uiszczona w terminie, FELLOW FINANCE Sp. z o.o. ma prawo podejmowania czynności windykacyjnych polegających na:

a) wykonywaniu monitów drogą wiadomości SMS,
b) wykonywaniu monitów drogą wiadomości e-mail,
c) wykonywaniu monitów drogą telefoniczną,
d) wykonywaniu monitów drogą pisemnych wezwań, e) przekazaniu prawa do dochodzenia zaległych płatności osobom trzecim. W przypadku braku spłaty pożyczki bądź opóźnienia w spłacie Pożyczkodawca może przekazywać dane Pożyczkobiorcy o zobowiązaniach do Biur Informacji Gospodarczej.

Pamiętaj, że zostawiając komentarz pomagasz innym!
Jeśli korzystałeś już z usług firmy Fellow-Finance zostaw swoją opinię.

23 komentarze

Jędrzej Korski

Nareszcie znalazłem firmę, która NIE oszukuje! Miałem już do czynienia z kilkoma firmami pożyczkowymi i ta jest najlepsza z nich! Pożyczkę otrzymać jest łatwo, ale nie zawsze wszystko wyjaśniają i mówią od razu. W przypadku FellowFinance wszystkie koszty i opłaty związane z pożyczką są przedstawione od razu w jasny i przejrzysty sposób. Kwota która jest do wzięcia to od 1000 zł do 15000 zł. Ja wziąłem 5000. Co fajne, można wszystko rozłożyć na raty. Ja wybrałem opcje 12 miesięcy, a rata wyszła mnie 559 zł. Jest to kwota akceptowalna, która nie wyniszcza naszego budżetu domowego i możemy żyć nadal spokojnie, bez głodowania. Raty mogą być większe lub mniejsze, zależy jak komu pasuje. Pożyczkę otrzymujemy szybko na konto. Podczas całego okresu nie miałem żadnych problemów związanych ze spłatą. Osobiście polecam tą firmę, która wybija się na tle innych.

00 Odpowiedz
Zofia

Z czystym sumieniem potwierdzam opinie o miłej obsłudze i fajnym podejściu do klienta – w tej kwestii pełen profesjonalizm! Ciennik też jest w porządku (chociaż pewnie są firmy, w których deklarowane kwoty pożyczki są niższe, ale ich uczciwość jest wątpliwa)! FELLOW FINANCE to prosta i dobra pożyczka.

00 Odpowiedz
szczesliwa1

Kilka miesięcy temu miałam gorszy okres w mojej firmie i brakowało mi kilkunastu tysięcy, by zamknąć budżet. Postanowiłam pożyczyć te pieniądze właśnie w Fellow Finance. Bez problemu pożyczyli 12 tysięcy, a ja dzięki temu mogłam opłacić wszystkie faktury z mojego sklepu. Na szczęście teraz lepiej mi się wiedzie, więc nie miałam problemu ze spłatą pożyczki. Pożyczka godna polecenia.

00 Odpowiedz
Wanda

To jest pożyczka, której potrzebowałam i której szukałam. Raty rozłożone na 24 miesiące bez żadnych większych komplikacji. Minimum formalności i dobry dostęp do pożyczki. Jeszcze nie słyszałam, żeby komukolwiek odmówili. Jestem dość wymagająca, a oni naprawdę działają szybko! Pieniądze szybko pojawiły się na koncie.

00 Odpowiedz
PROSTO

Firmę znam z reklam i poczty pantoflowej. Musiałam się sama o tym przekonać. Pożyczka była potrzebna na daną chwilę, a firma faktycznie solidna. Minimum formalności, wniosek został od razu sprawdzony i pozytywnie rozpatrzony. Faktycznie łatwo uzyskać pożyczkę i to bez żadnych kruczków, a jeżeli są jakieś pytania zawsze można porozmawiać z doradcą.

00 Odpowiedz
Kornelia

Jeśli jesteś w BIK, to masz zerowe szanse na kredyt w Banku. Chwilówka od Fellow Finance pozwoliła mi na zaplanowanie domowego budżetu bez żadnego uszczerbku z powodu braku kasy. Działa to jak pożyczka online, czyli wypełniasz wniosek na stronie, czekasz na telefon, a potem sprawdzasz, czy pieniądze są już na koncie.

00 Odpowiedz
Artt

Oferta jak w banku, mozna pozyczkę rozłożyć na raty, pełny profesjonalizm i szybkie przelewy. Zresztą firmę wybrałem, bo ma renomę, długo działa na rynku i też kolega z pracy mi ją polecał. Zacząłem od małej kwoty, bo wnioskowałem o 2 tysiące, ale juz spłaciłem i myslę o kolejnej, większej, bo w aucie przydałby się gruntowniejszy remont, a na to zawsze brakuje kasy. Fellow Finance jest dosyc drogie, ale nie narzekam, bo wszystko poszło gładko, szybka obsługa, jasne warunki, żadnych małych druczków na umowie. Jestem wymagającym klientem, ale w tym wypadku naprawdę jest ok!

00 Odpowiedz
Majkel

dobra oferta, kasa szybko na koncie, polecam

00 Odpowiedz
świrus

Doradcy Fellow Finance służą pomocą na każdym etapie, klient ma wrażenie, że jest ich głównym klientem hehe. Nie miałem żadnego problemu z otrzymaniem pożyczki, szybko rozpatrzyli wniosek i kasa pojawiła się na moim koncie. Myślę, że jeśli komuś brakuje pieniędzy albo potrzebuje wsparcia od razu a nie na przyszłość to warto skorzystać z ich oferty bo jest naprawdę dobra:)

00 Odpowiedz
jarosław

Mają bardzo wysokie pożyczki. Jestem stałym klientem Fellow Finance i polecam tę firmę 🙂

00 Odpowiedz
Joanna

Cieszę się, że są takie firmy jak Fellow-Finance. Prowadzę mały biznes a wiadomo bywają chwile trudne i trudniejsze. Chwilowy obrót spadł a do tego płynność finansowa. Zwróciłam się do Fellow-Finance i bez problemu przyznali mi wnioskowaną kwotę. Dzięki temu mogę dalej prowadzić biznes bez obaw i jest coraz lepiej. Ciekawą mają też ofertę Inwestowania. Brawo.

00 Odpowiedz
Emilia

Pierwszy raz skorzystałam z pożyczki społecznościowej. Ekstra sprawa.

00 Odpowiedz
Voyteck

W umowie podpisywanej z Fellow Finance jest wiele różnych obostrzeń i wydaje się ona na pierwszy rzut oka dość zawiła i jakaś taka nieprzyjazna, ale ja trafiłem na bardzo sympatycznego doradcę, który rozwiał wszystkie moje wątpliwości. To sprawiło, że nie musiałem się martwić o to, że coś pójdzie nie tak, spłacałem kolejne raty w terminie i wszystko poszło OK, a nowy komputer już gotowy do sprawdzenia kilku fajnych gier 😉

00 Odpowiedz
Biznesowa_Sowa

Kilka miesięcy temu miałam gorszy okres w mojej firmie i brakowało mi kilkunastu tysięcy, by zamknąć budżet. Postanowiłam pożyczyć te pieniądze właśnie w Fellow Finance. Bez problemu pożyczyli 12 tysięcy, a ja dzięki temu mogłam opłacić wszystkie faktury z mojego sklepu. Na szczęście teraz lepiej mi się wiedzie, więc nie miałam problemu ze spłatą pożyczki.

00 Odpowiedz
Moniczka86

Fellow Finance ma tę zasadniczą zaletę, że pozwala rozłożyć dług na więcej rat niż konkurencja. To jest super, a koszty są przy tym niewielkie, dlatego poleciłam firmę swojej najbliższej koleżance, teraz ma wymarzoną wannę z jacuzzi 🙂

00 Odpowiedz
Umber

Ja z Fellow Finance nie miałem problemów, bo jak pożyczam i dostaję terminy, to potem w nich spłacam raty, a nie ściemniam i potem płacze w internecie, że się upominają i wchodzi windykacja. Zastanówcie się trochę następnym razem, jak nie macie z czego oddawać to lepiej w ogóle nie pożyczajcie. I bez pretensji.

00 Odpowiedz
Grzesiu

Nie robią problemu z przyzbnaniem kredytu, ale liczą sobie za monity, trochę mnie to zniecheca do kolejne pozyczki

00 Odpowiedz
Krzychu

wszystko spłaciłem w terminie, więc nie spotkały mnie żadne nieprzyjemności, mode smiało polecać fellow finance

00 Odpowiedz
InCorp

Bardzo dobra pożyczka dla firm, polecam

00 Odpowiedz
Maria

Moja kawiarnia od dłuższego czasu potrzebowała wymiany sprzętów. Straszył non stop psujący się ekspres do kawy, brakowało naczyń, ale czarę goryczy przelała zmywarka, która w środku dnia, w najbardziej „gorącej” godzinie, gdzie mamy mnóstwo klientów, odmówiła posłuszeństwa i musiałam wraz z pracownikami wszystko zmywać ręcznie. Powiedziałam sobie dość i zaczęłam szukać jakiejś kasy potrzebnej na wszystkie wymiany i naprawy. Na bank nie miałam co liczyć, a z parabankami miałam złe wspomnienia. Koleżanka po fachu doradziła wziąć pożyczkę społecznościową i od razu opowiedziała mi o Fellow Finance. Nie miałam w sumie nic do stracenia więc z jej pomocą wypełniłam wniosek. O dziwo otrzymałam szybko pieniądze i nie miałam żadnych przebojów przy spłacie. Starczyło mi na wszystkie wydatki związane z kawiarnią. W sumie polecam Fellow Finance, bo mnie nie zawiedli.

00 Odpowiedz
Lukasz

Niech pomysla czemu trafila sytuacja w solatach a nie zaraz windykator i komornik nawet tacy nie potrafia porozmawiac itd dac to w 5 min kase potrafia a poczekac to laska

00 Odpowiedz
Lukasz

Jest ok tylko zaraz po pierwszej nie splacie raty juz windykacja a nawet nie wiedza jaki powod ze splata to jest chore

00 Odpowiedz
Mariusz

Pierwszy raz korzystam z pożyczek społecznościowych i jak na tą chwilę jestem zadowolony. Polecam.

00 Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie bedzie opublikowany. *wymagane pola są zaznaczone

Zobacz także...
Prześwietlamy każdą firmę pożyczkową dostępną na rynku
fellow finance logo
3000zł - 60000zł
Kwota
12-60 miesięcy
Okres
Podobne oferty do Fellow-Finance
Uprzejmie informujemy, że oferta jest aktualnie nieaktywna.
Zapraszamy do zapoznania się z produktami innych pożyczkodawców!
Listę aktywnych pożyczkodawców znajdą Państwo na stronie głównej
Wybierz rodzaj informacji, której szukasz: