Oferta nieaktywna!

Klienci tej firmy wybierali również:

Ebanco

2.69
13 głosów
Maksymalna kwota pożyczki: 3 500 zł
Weź pożyczkę
w Ebanco

Ebanco - Opinie

Uprzejmie informujemy, że oferta jest aktualnie nieaktywna. Zapraszamy do zapoznania się z produktami innych pożyczkodawców! Listę aktywnych pożyczkodawców znajdą Państwo na w zakładce pożyczki ratalne.

 

 
Ebanco udziela pożyczek ratalnych online do kwoty 3500 zł dla klientów firmy. Raty można rozłożyć na 12 miesięcy. Proces zaciągnięcia pożyczki ratalnej zachodzi online, co jest dużym ułatwieniem dla wielu osób.

Pośrednikiem firmy jest Ebanknot Polska Grupa Kapitałowa Sp. z o.o., z siedzibą przy ulicy Kasztanowa 44 Michałowice.

Ebanco – Dane kontaktowe

Nazwa: Ebanco
Darmowa pierwsza pożyczka: Nie udziela
Maksymalna pożyczka: 3500 do 12 mies.
Siedziba firmy: Kasztanowa 44, Michałowice 05-816
Telefon: 600 234 800
e-mail: brak
Godziny pracy: Pn-Pt 9:00-17:00
Wniosek: Wypełnij wniosek

Ebanco - Pożyczki przez internet

Pożyczki ratalne online w ebanco możliwe są do 3500 zł. Nie jest konieczne czekanie w kolejkach na wypełnienie wniosku w siedzibie firmy. Możemy zrobić to za pośrednictwem internetu. Wystarczy, że posiadamy komputer oraz łącze internetowe. Firma e-banco również przewiduje możliwość zaciągnięcia pożyczki w oddziale stacjonarnym. W tym wypadku gotówkę możemy uzyskać szybciej, oczywiście, jeżeli przedstawiciel na miejscu uzna nasz wniosek za zaakceptowany. Podczas spotkania w biurze stacjonarnym, możemy uzyskać większą sumę pieniędzy, niż zaciągając pożyczkę online. W razie pytań można dzwonić do firmy, który również dostępny jest na stronie internetowej: +48 22 730 00 40. Konsultanci pracują od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00.

Ebanco - Ogólne warunki

Warunkiem zaciągnięcia pożyczki jest:

 • Posiadanie obywatelstwa polskiego,
 • Dobra historia kredytowa klienta,
 • Wiek od 20 – 60 lat,
 • Posiadanie własnego rachunku bankowego oraz numeru telefonu,
 • Zameldowanie na terytorium Polski.

Ebanco - Pożyczka krok po kroku

Pożyczkę w ebanco możemy zaciągnąć online, wchodząc na stronę serwisu pożyczkodawcy. Warto przed przystąpieniem do wypełniania formularza przygotować dowód osobisty, numer rachunku bankowego oraz zaświadczenie o źródłach dochodu. Wchodząc na stronę firmy, wybieramy na kalkulatorze kwotę i okres spłaty zobowiązania, które chcemy zaciągnąć u pożyczkodawcy. Następnie zobowiązani jesteśmy do całkowitego wypełnienia wniosku, podając najważniejsze dane osobowe. Konieczne będzie przelanie na konto pożyczkodawcy kwoty w wysokości 1 zł, w celu zweryfikowania naszego konta bankowego. W momencie zarejestrowania wpłaty na koncie firmy uzyskamy wstępną umowę, z którą należy się zapoznać. Jeżeli zgadzamy się z umową i nadal jesteśmy zainteresowani zaciągnięciem pożyczki w ebanco, drukujemy oraz podpisujemy dokumenty, oraz odsyłamy na adres firmy.

Ebanco Opinie

Firma Ebanco, której pośrednikiem jest eBanknot Warszawa, gwarantuje swoim klientom błyskawiczne przelewy. Dzięki temu potrzebne pieniądze możemy otrzymać już w ciągu kilkunastu  minut, bez względu na to, w jakim banku posiadamy konto. Ponadto warunki pożyczki zostają dopasowane do naszych potrzeb i możliwości, a cały proces odbywa się na jasnych zasadach.

Więcej informacji na temat firmy oraz doświadczeń klientów można znaleźć w komentarzach dotyczących firmy Ebanco Opinie oraz pośrednika Ebanknot Opinie.

Ebanco - Koszty pożyczki

Reprezentatywny przykład pożyczki w ebacno: Zaciągamy 1000 zł, czas spłaty 30 dni; oprocentowanie 0%, opłata przygotowawcza 0%, prowizja 240 zł; odsetki kapitałowe 8,20 zł; RRSO 1958,27,9%; całkowita kwota 148,20 zł; kwota do zapłaty 1148,20 zł.

 

Pożyczasz000
Czas (miesięcy)000
Rata000
Oddajesz000

Ebanco - Dane firmy

 • +48 600 234 800
 • Formularz kontaktowy
 • eBANKNOT Polska Grupa Kapitałowa sp.z.o.o sp.k, ul.Kasztanowa 44 05-816 Michałowice.
 • Godziny pracy:
  pn. – pt.: 9.00 – 17.00

Zalety

 • Długi okres kredytowania
 • Możliwe przedłużenie spłaty do kolejnych 30 dni
 • Niskie oprocentowanie pożyczki

Wady

 • Niska kwota pożyczki ratalnej do 3500 zł
 • Wysokie koszty pożyczki
 • Wysokie RRSO
 • Konieczność wniesienia opłaty rejestracyjnej w wysokości 1 zł

Ocena

2.69
13 głosów

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.