Ebanco recenzja oferty oraz opinie klientów

Ocena klientów Zobacz opinie
0%

Ebanco udziela pożyczek ratalnych online do kwoty 3500 zł. Spłatę można rozłożyć na raty do  12 miesięcy. Proces zaciągnięcia pożyczki ratalnej zachodzi online, co jest dużym ułatwieniem dla wielu osób. Pośrednikiem firmy jest Ebanknot Polska Grupa Kapitałowa Sp. z o.o., z siedzibą przy ulicy Kasztanowa 44 Michałowice.

W przypadku chęci uzyskania dodatkowego wsparcia finansowego, zachęcamy do wypełnienia formularza na naszej stronie.

ebanco logo
Kwota
100zł - 3500zł
Okres
od 15 dni do 12 miesięcy
Pożyczkowy Portal

Ebanco - Dane kontaktowe

Siedziba firmySiedziba firmy: ul.Kasztanowa 44 05-816 Michałowice
TelefonTelefon: 600 234 800
Godziny pracyGodziny pracy:
E-mailE-mail: formularz kontaktowy

Weryfikacja w bazach dłużników

bik
big
erif
krd
kbig
kaczmarski
crif
Brak weryfikacji w bazach.

Dane firmy eBANKNOT Polska Grupa Kapitałowa sp. z o.o. sp.k

Kapitał zakładowy:
KRS: 0000492411
NIP: 5342494522
REGON: 14704301800000

Zalety i wady firmy Ebanco

Ebanco – Pożyczki przez internet

Pożyczki ratalne online w ebanco możliwe są do 3500 zł. Nie jest konieczne czekanie w kolejkach na wypełnienie wniosku w siedzibie firmy. Możemy zrobić to za pośrednictwem internetu. Wystarczy, że posiadamy komputer oraz łącze internetowe. Firma e-banco również przewiduje możliwość zaciągnięcia pożyczki w oddziale stacjonarnym. W tym wypadku gotówkę możemy uzyskać szybciej, oczywiście, jeżeli przedstawiciel na miejscu uzna nasz wniosek za zaakceptowany. Podczas spotkania w biurze stacjonarnym, możemy uzyskać większą sumę pieniędzy, niż zaciągając pożyczkę online. W razie pytań można dzwonić do firmy, który również dostępny jest na stronie internetowej: +48 22 730 00 40. Konsultanci pracują od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00.

Ebanco – Ogólne warunki

Warunkiem zaciągnięcia pożyczki jest:

  • Posiadanie obywatelstwa polskiego,
  • Dobra historia kredytowa klienta,
  • Wiek od 20 – 60 lat,
  • Posiadanie własnego rachunku bankowego oraz numeru telefonu,
  • Zameldowanie na terytorium Polski.

Ebanco – Pożyczka krok po kroku

Pożyczkę w ebanco możemy zaciągnąć online, wchodząc na stronę serwisu pożyczkodawcy. Warto przed przystąpieniem do wypełniania formularza przygotować dowód osobisty, numer rachunku bankowego oraz zaświadczenie o źródłach dochodu. Wchodząc na stronę firmy, wybieramy na kalkulatorze kwotę i okres spłaty zobowiązania, które chcemy zaciągnąć u pożyczkodawcy. Następnie zobowiązani jesteśmy do całkowitego wypełnienia wniosku, podając najważniejsze dane osobowe. Konieczne będzie przelanie na konto pożyczkodawcy kwoty w wysokości 1 zł, w celu zweryfikowania naszego konta bankowego. W momencie zarejestrowania wpłaty na koncie firmy uzyskamy wstępną umowę, z którą należy się zapoznać. Jeżeli zgadzamy się z umową i nadal jesteśmy zainteresowani zaciągnięciem pożyczki w ebanco, drukujemy oraz podpisujemy dokumenty, oraz odsyłamy na adres firmy.

Firma Ebanco, której pośrednikiem jest eBanknot Warszawa, gwarantuje swoim klientom błyskawiczne przelewy. Dzięki temu potrzebne pieniądze możemy otrzymać już w ciągu kilkunastu  minut, bez względu na to, w jakim banku posiadamy konto. Ponadto warunki pożyczki zostają dopasowane do naszych potrzeb i możliwości, a cały proces odbywa się na jasnych zasadach.

Więcej informacji na temat firmy oraz doświadczeń klientów można znaleźć w komentarzach dotyczących firmy Ebanco Opinie oraz pośrednika Ebanknot Opinie.

Ebanco – Koszty pożyczki

Reprezentatywny przykład pożyczki:

Zaciągamy 1000 zł, czas spłaty 30 dni; oprocentowanie 0%, opłata przygotowawcza 0%, prowizja 240 zł; odsetki kapitałowe 8,20 zł; RRSO 1958,27,9%; całkowita kwota 148,20 zł; kwota do zapłaty 1148,20 zł.

Pamiętaj, że zostawiając komentarz pomagasz innym!
Jeśli korzystałeś już z usług firmy Ebanco zostaw swoją opinię.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie bedzie opublikowany. *wymagane pola są zaznaczone

Zobacz także...
Prześwietlamy każdą firmę pożyczkową dostępną na rynku
ebanco logo
100zł - 3500zł
Kwota
od 15 dni do 12 miesięcy
Okres
Podobne oferty do Ebanco
Uprzejmie informujemy, że oferta jest aktualnie nieaktywna.
Zapraszamy do zapoznania się z produktami innych pożyczkodawców!
Listę aktywnych pożyczkodawców znajdą Państwo na stronie głównej
Wybierz rodzaj informacji, której szukasz: