4.25 4

Euroloan

4.25
4 głosów
Maksymalna kwota pożyczki: 20 000 zł
Weź pożyczkę
w Euroloan

Euroloan - Opinie

Maksymalna kwota pożyczki to 20 000 zł.

Euroloan - Pożyczki przez internet

Euroloan wchodzi w skład Euroloan Consumer Finance, międzynarodowej grupy finansowej funkcjonującej od 2007 roku na rynkach skandynawskich. Euroloan proponuje tak zwany limit kredytowy. Jak informuje firma od 2007 roku Euroloan obsłużyło już ponad 70 000 klientów.

Euroloan - Ogólne warunki

O limit kredytowy w Euroloan może ubiegać się każda osoba która:

– ukończyła 18 lat;
– nie ma negatywnych informacji o regulowaniu zobowiązań w Biurach informacji Gospodarczej i Biurze Informacji Kredytowej;
– posiada konto bankowe otwarte na swoje dane osobowe (Imię, Nazwisko, PESEL, Numer i Seria Dowodu Osobistego).

Wystarczy tylko, że zarejestrujesz się na Euroloan.pl i złożysz wniosek o pożyczkę ekspresową, a firma najpóźniej w ciągu 1 godziny poinformuje Cię o kwocie przyznanego limitu. W każdej chwili możesz, odpowiadając na pytania dotyczące twojej zdolności finansowej, złożyć wniosek o pożyczkę do 20 000 zł. Pieniądze otrzymasz na konto bankowe.

Euroloan - Pożyczka krok po kroku

Aby otrzymać pożyczkę lub limit kredytowy w Euroloan wystarczy na stronie głównej firmy określić wysokość kwoty, jaka nas interesuje, a następnie rozpocząć aplikację. Rejestrujemy się w systemie naszymi danymi, które następnie potwierdzamy przelewem na 1 zł. Szybko otrzymujemy decyzję kredytową, po czym już dowolnie możemy korzystać z przyznanej kwoty. Cały proces przebiega błyskawicznie i jest w pełni zautomatyzowany. Klient nie musi wychodzić z domu, aby otrzymać pieniądze.

Euroloan - Koszty pożyczki

Minimalne RRSO wynosi 47.15%, a maksymalne 154,14%. Minimalny okres spłaty 5 miesięcy, maksymalny okres spłaty 48 miesięcy. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla reprezentatywnego przykładu (limit odnawialny w wysokości 2000 złotych) wynosi 128,64% a całkowity koszt wynosi 1043,33 złotych, całkowita kwota do zapłaty 3043,33 złotych. Prezentowane wartości mają charakter informacyjny. Swoją indywidualną ofertę limitu otrzymasz po wypełnieniu wniosku.

Pożyczasz4002100830010000
Czas (miesięcy)13131313
Rata802009461065
Oddajesz104026001229813845

Euroloan - Dane firmy

 • +22 1 333 111
 • cok@euroloan.pl
 • Godziny obsługi infolinii: poniedziałek-piątek: 8.00 – 18.00
 • Pożyczkodawcą jest Euroloan Consumer Finance Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy, ulicy Działdowskiej 11/10, 01-184, numer KRS: 0000422999, Sąd Rejonowy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego. Kapitał zakładowy wpłacony w wysokości 200 000 złotych, NIP 525-253-27-91, REGON 146157665

 

Zalety

 • wysokie kwoty
 • bez określenia celu pożyczki
 • prosta rejestracja

Wady

 • stosunkowo wysokie koszty
 • restrykcyjna ocena i niski poziom przyznawania pożyczki

Ocena

4.25 (85%)
4 głosów

Komentarze

13 odpowiedzi na “Euroloan”

 1. Marcelina napisał(a):

  Potrzebowałam pieniędzy na aktualne wydatki. Razem z mężem nie zarabiamy dużo, ale zawsze wiążemy koniec z końcem. Tym razem stało się inaczej i zabrakło nam środków, a na horyzoncie był zakup sprzętu kuchennego. Pożyczyliśmy trochę grosza od firmy Euroloan i już dziś, mimo, że nie spłaciliśmy jeszcze całości, mogę pochwalić tą firmę za profesjonalizm i dostosowanie oferty pod klienta.

 2. Bogdan napisał(a):

  Euroloan to świetna firma pożyczkowa, wygrywa z konkurencją w cuglach :))))

 3. Emilia napisał(a):

  Skorzystałam z Eurolan, bo mają dobrą ofertę wysokich pożyczek bez podawania celu na jaki chce przeznaczyć pieniądze. Bo wiadomo z planów może wyjść co innego. Mimo restrykcyjnych warunków przyznawania pożyczek, proces werfikacyjny przeszłam bez problemu. Na pewno skorzystam nie raz w razie problemów. Polecam.

 4. Marko napisał(a):

  Profesjonalna obsługa. Szybka weryfikacja a i nazwa Eurolan dość często gdzieś słychać w reklamach.

 5. Cleo napisał(a):

  Ostatnimi czasy dość często korzystam z różnych pożyczek internetowych. Postanowiłam, że sprawdzę również Euroloan i nie zawiodłam się. Potrzebowałam pieniędzy na to, by kupić okazyjnie markowy płaszczyk i pożyczka z tej firmy była dla mnie w sam raz. Mam dobrą historię kredytową, więc nawet ta wnikliwa kontrola nie była dla mnie problemem 🙂 Teraz wyglądam szałowo i jestem gotowa na najgorsze mrozy.

 6. Gaja napisał(a):

  Potrzebowałam kilkunastu tysięcy złotych, ale nie chciałam brać pozyczki w banku. Denerwuje mnie to, że zawsze trzeba informować o tym, na co wydamy pieniądze. Według mnie nikogo nie powinno to obchodzić. A Eurolan, mimo że oferuje tak wysokie kwoty, o to nie pyta. Pożyczyłam pieniądze i jestem zadowolona:)

 7. Asia napisał(a):

  Nie mam żadnych problemów z BIK, więc dla mnie Euroloan to świetna droga do pożyczenia niezbędnej gotówki. Dzięki nim kupiłam wymarzony zestaw wypoczynkowy

 8. Ewelina napisał(a):

  Ja potrzebowałam kasy na nową lodówkę, bo moja rozlazła się na amen i to akurat jak było jeszcze ciepło!!! Żeby rozwaliła się zimą to miałabym chociaż czas na uzbieranie pieniędzy a jedzenie chłodziła bym na balkonie!!! Więc wymierzyłam co mi wejdzie, poszłam do sklepu, wybrałam. Potem pożyczka z Euroloan i jest nowa lodówka.

 9. Kamil66 napisał(a):

  Eurolan trochę sobie liczy za kredyt, ale nie ma co gadać, poratowali mnie w kryzysowej sytuacji

 10. mario napisał(a):

  eurolan daje radę, można pożyczyć dużą kwote i nikt nie robi problemu

 11. Polecam napisał(a):

  eurolan to klasa 🙂 pożyczyli szybko, obslużyli profesjonalnie

 12. Kostek napisał(a):

  Jestem DJ. To bardzo przyjemny kawałek chleba, ale wymaga sprawnego sprzętu. Dobrze, że mogę w razie potrzeby liczyć na Euroloan. W przeciwieństwie do większości firm pożyczkowych tutaj mam limit kredytowy co jest dla mnie opcja wygodniejsza niż standardowe rozwiązania. Na bank i tak nie mógłbym liczyć bo pracuje zazwyczaj na zlecenia, wiecie od imprezki do imprezki. Dla Euroloan to nie jest żaden problem. Jest o wiele bardziej otwarty od tradycyjnych instytucji bankowych, co mnie jak najbardziej się podoba, ponieważ w każdej chwili mogę się poratować u nich finansowo.

 13. Korpo_pełnągębą napisał(a):

  Od dłuższego czasu korzystam z tej fińskiej firmy i mogę tylko chwalić. Ostatnio wnioskowałam o sporą kwotę ( chciałam w końcu pojechać za zasłużone wakacje) i nie było problemu. Obecnie wypoczywam na Cyprze i polecam.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *