Ratalska recenzja oferty oraz opinie klientów

Ocena klientów Zobacz opinie
0%

Ratalska udzielałą długoterminowych pożyczek ratalnych, był to brand doskonale znanej wielu klientom firmy Aasa Polska. Obecnie serwis jest niedostępny i nie udziela już pożyczek.

W przypadku chęci uzyskania dodatkowego wsparcia finansowego, zachęcamy do wypełnienia formularza na naszej stronie.

Pożyczkowy Portal

Ratalska - Dane kontaktowe

Siedziba firmySiedziba firmy: ul. Hrubieszowska 2, 01-209 Warszawa
TelefonTelefon: 222 40 40 40
Godziny pracyGodziny pracy:
E-mailE-mail: ratalska@aasapolska.pl

Weryfikacja w bazach dłużników

bik
big
erif
krd
kbig
kaczmarski
crif
Brak weryfikacji w bazach.

Dane firmy Aasa Polska S.A.

Kapitał zakładowy:
KRS: 0000411939
NIP: 5252528111
REGON: 146017266

Zalety i wady firmy Ratalska

Ratalska – Pożyczki przez internet

Ratalska jako nowy brand Aasa Polska wystartowała pod koniec 2017 roku. Ratalska.pl oferuje długoterminowe pożyczki ratalna online, które są przeznaczone głównie dla kobiet. Aasa Polska stawia jak zawsze na zasady odpowiedzialnego pożyczania, a swoim doświadczeniem i marką prawdopodobnie w niedługim czasie przekona do siebie wiele Polek, ponieważ to właśnie dla nich została stworzona Ratalska. Czy pożyczkobiorcy polubią Ratalską? Przekonamy się niebawem. Jednego można być pewnym – pożyczki online przyznawane przez Aasa Polska są gwarancją bezpieczeństwa w pożyczaniu pieniędzy, solidności i wysokiej jakości obsługi. W Ratalska powinna spełniać wszystkie wymienione cechy.

Ratalska za pośrednictwem Aasa Polska posiada Certyfikat Etyczny KPF i Certyfikat Firmy Wiarygodnej Finansowo BIG InfoMonitor. Aasa Polska należy do Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych i jest partnerem strategicznym Forum Odpowiedzialnego Biznesu.

Ratalska – Ogólne warunki

Odwiedzając serwis Ratalska, klient nie powinien mieć żadnych wątpliwości, do kogo tak naprawdę kierowana jest oferta pożyczek. Mowa przede wszystkim o kobietach, które mogą docenić atrakcyjny design serwisu przygotowany przez Aasa Polska. Wszystkie warunki pożyczki przez Internet w Ratalska są opisane jasno i wyczerpująco. Sama obsługa i poruszanie się po serwisie nie powinny stanowić żadnego problemu. Do zaciągnięcia pożyczki zachęcać nas będzie postać pani Ratalskiej, która nie tylko wskazuje na kolejne wymagania, jakie należy spełnić, by otrzymać zobowiązanie finansowe, ale również kieruje w naszą stronę wiele cennych rad. Przygotowane jest to w ciekawy sposób, trochę z przymrużeniem oka, za co należy się duży plus dla Aasa Polska. Wyczytamy więc w serwisie, że pani Ratalska, to kobieta starająca się cieszyć życiem, spełniać największe marzenia zarówno swoje, jak najbliższych osób. Oczywiście w realizacji kobiecych marzeń pomaga pożyczka ratalna online. Na jakie więc marzenia można przeznaczyć pieniądze od Ratalskiej?

Pomoc pieniężną od Ratalska.pl możemy przeznaczyć na zakupy, pilne potrzeby, remont, rodzinę, RTV AGD i tak dalej. Na blogu Ratalska doradza nie tylko w kwestiach finansowych, lecz także w tematach zdrowia, pielęgnacji ciała, czy lifestyle. Jest to więc ciekawa odmiana w stosunku do innych firm pożyczkowych, które na swoich blogach poruszają zazwyczaj tematykę dotyczącą finansów. Panią Ratalską, czyli wirtualną ambasadorkę marki Aasa Polska znajdziemy również na Facebooku oraz Instagramie.

Ratalska – Pożyczka krok po kroku

Jak otrzymać pożyczkę w Ratalska? Wystarczy kliknąć w poniższy przycisk „Weź pożyczkę w Ratalska”, który przekieruje nas na serwis pożyczkowy. Tam możemy w szybki i wygodny sposób wnioskować o pieniądze. Maksymalna kwota na jaką możemy liczyć w Ratalska.pl to 10 000 zł. Najmniej możemy zawnioskować o 1000 zł. Przedział czasowy jest bardzo elastyczny. Pożyczkę możemy spłacać nawet 24 miesiące, co pozwala optymalnie zaplanować inne wydatki. Trzeba jednak liczyć się z faktem, że im wyższa kwota pożyczki oraz dłuży okres jej spłaty, tym opłata całkowita będzie większa.

Do naszej dyspozycji Ratalska oddaje ciekawie prezentujący się kalkulator kosztów. Za pomocą wirtualnych suwaków określamy wysokość pożyczki oraz wysokość raty. Jest to zmiana w stosunku do kalkulatora dostępnego w serwisie Aasa Polska, ponieważ tam wybieramy kwotę pożyczki i czas spłaty. Ratalska pozwala na określenie wysokości każdej raty, co jest przydatnym rozwiązaniem; pozwala to na lepszą wizualizację kosztów, jakie będziemy musieli ponosić co miesiąc w związku z zaciągniętą pożyczką. Ratalska sprawdza klienta w bazach BIG, BIK i ZBP. Nie udziela pożyczek osobom, które figurują w rejestrze dłużników BIG (InfoMonitor, ERIF lub KRD) – warto więc mieć to na uwadze, gdy wnioskujemy o pożyczkę w Ratalska.pl.

Ratalska – Koszty pożyczki

Koszty pożyczki są identyczne jak w Aasa Polska. Kalkulator kosztów trochę jednak się różni od tego, który znajdziemy na stronie Aasa Polska. Mowa wyłącznie o jego obsłudze. Oprócz wyboru kwoty pożyczki, określamy w kalkulatorze również wysokość raty i zależnie od tej wartości, zobaczymy czas spłaty.

Warunkiem udzielenia pożyczki w Ratalska jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej tak naprawdę przez firmę Aasa Polska. Przykładowe koszty wyglądają następująco:

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla reprezentatywnego przykładu pożyczki w wysokości 5000 zł na okres 23 miesięcy wynosi 81,05%. Rata miesięczna to 373,37 zł. Roczna stopa oprocentowania (stopa stała) wynosi 10%, odsetki od kwoty pożyczki – 514,43 zł, opłata przygotowawcza (która jest jednorazowa) 2490 zł, opłata administracyjna (miesięczna) 25 zł. Całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta to 8 579,43 zł (stan na dzień 12.10.2017 r.).

W Ratalska możemy kupić zabezpieczenie spłaty pożyczki na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń oraz ochronę ubezpieczeniową życia i zdrowia. Na wypadek poważnych chorób takich jak: nowotwór, zawał mięśnia sercowego, niewydolność nerek, udar mózgu, choroba wieńcowa wymagająca leczenia operacyjnego, przeszczepienie narządów – Ratalska oferuje ubezpieczenie. Ubezpieczenie na wypadek hospitalizacji lub śmierci z dowolnej przyczyny lub śmierci w wyniku nieszczęśliwego wypadku, zależnie od wnioskowanej kwoty możemy otrzymać już od 0,67 zł dziennie.

Pamiętaj, że zostawiając komentarz pomagasz innym!
Jeśli korzystałeś już z usług firmy Ratalska zostaw swoją opinię.

2 komentarze

Wiktoria

Ja również mogę powiedzieć wiele dobrego o tej pożyczce, wzięła, nie żałuję 🙂 dobre warunki i za Asią Ratalską stoi sprawdzona firma 🙂

00 Odpowiedz
Kamila

Jestem chyba jedną z pierwszych klientem Ratalskiej. Mogę ich pochwalić za bardzo dobre warunki i niskie raty oraz oczywiście „prokobiece” podejście do sprawy 😉 Można się z nimi naprawdę dogadać i są bardzo sympatyczni na infolinii 🙂

00 Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie bedzie opublikowany. *wymagane pola są zaznaczone

Zobacz także...
Prześwietlamy każdą firmę pożyczkową dostępną na rynku
ratalska pl logo
Podobne oferty do Ratalska
Uprzejmie informujemy, że oferta jest aktualnie nieaktywna.
Zapraszamy do zapoznania się z produktami innych pożyczkodawców!
Listę aktywnych pożyczkodawców znajdą Państwo na stronie głównej
Wybierz rodzaj informacji, której szukasz: