Oferta nieaktywna!

Klienci tej firmy wybierali również:

Cardina

4.42
106 głosów
Maksymalna kwota pożyczki: 3 000 zł
Weź pożyczkę
w Cardina

Cardina - Opinie

Cardina to nowa firma na polskim rynku, która w 2017 roku uzyskała licencję Krajowej Instytucji Płatniczej i jako pierwsza w Polsce oferuje pozabankową kartę kredytową dostępną dla wszystkich.

Jak możemy przeczytać na oficjalnej stronie, jest to instytucja, która chce zapewnić nam szybki dostęp do dodatkowej gotówki w każdym miejscu, w każdym czasie. Firma współpracuje z Bankiem Santander oraz MasterCard. Wspólnie tworzą silną zespół, który pracuje nad tym, aby dostarczać produkty najwyższej jakości.

Cardina Sp. z o.o. ma swoja siedzibę na ul. Wołoskiej 5 w Warszawie. Jej misją jest tworzenie i wzmacnianie niezależnej instytucji pozabankowej, której oferta ma odpowiadać na potrzeby współczesnego konsumenta oraz rynku kredytowego w Polsce. Jedną z ważniejszych rzeczy na które stawia firma, jest przejrzystość działań oraz budowanie zaufania wśród obecnych i przyszłych klientów.

Cardina – Dane kontaktowe

Nazwa: Cardina
Darmowa pierwsza pożyczka: Nie udziela
Maksymalna pożyczka: 3000 do 30 dni
Siedziba firmy: Wołoska 5, Warszawa 02-675
Telefon: 22 100 32 23
e-mail: info@cardina.pl
Godziny pracy: Pn-Pt 8:00-19:00
Wniosek: Wypełnij wniosek

Cardina - Karta kredytowa przez internet

Firma Cardina przygotowała dla swoich klientów ofertę karty kredytowej. Korzystając z Karty Kredytowej Cardina, uzyskujemy dostęp do odnawialnego limitu kredytowego na terenie całego świata. Karta kredytowa wydawana jest przez Cardina Sp. z o.o., która posiada licencję Krajowej Instytucji Płatniczej wydaną przez Komisję Nadzoru Finansowego. Karta wydawana jest we współpracy z Santander Bank S.A. i MasterCard.

Limit kredytowy wynosi od 600 do 5000 zł, a jego wysokość jest uzależniona od indywidualnej oceny zdolności kredytobiorcy. Co ważne, jako nowi klienci możemy starać się o maksymalnie 1500 zł. Wyższe kwoty zarezerwowane są dla stałych klientów firmy.

W przypadku jakichkolwiek pytań związanych z kartą kredytową, mamy możliwość kontaktu z Biurem Obsługi klienta pod numerem telefonu: +48 22 100 32 23 oraz poprzez pocztę elektroniczną: info@cardina.pl. Konsultanci dostępni są: pn. – pt.: 7:00 – 22:00 oraz sb.: 10:00 – 18:00.

Cardina - Ogólne warunki

Jakie warunki musimy spełniać, aby móc wnioskować o kartę kredytową Cardina? O kartę kredytową z limitem odnawialnym może wnioskować każdy, kto:

 • posiada obywatelstwo Rzeczypospolitej Polskiej
 • jest w wieku od 20 do 75 lat
 • posiada aktywny numer telefonu komórkowego

To na co warto zwrócić uwagę, to fakt, że w firmie Cardina, każdy klient może wnioskować tylko o jedną kartę kredytową. Nie ma możliwość posiadania kilku w tym samym czasie. Jako nowi klienci nasz początkowy limit wynosi 1500 zł, jednak z biegiem czasu możemy starać się o jego zwiększenie. Odbywa się to na wniosek klienta, który możemy złożyć za pośrednictwem:

 • dostępnego panelu klienta
 • poprzez kontakt telefoniczny z Biurem Obsługi Klienta
 • przez wiadomość e-mail
 • w siedzibie firmy Cardina, po wypełnieniu specjalnego formularza
 • tradycyjną formą przesyłki pocztowej.

Cardina - Karta kredytowa krok po kroku

O kartę kredytową w firmie Cardina możemy wnioskować online. Cała procedura wraz z wypełnieniem i złożeniem wniosku odbywa się przez internet. Jedyne czego potrzebujemy to nasz dowód osobisty, numer rachunku bankowego, adres e-mail i numer naszego telefonu komórkowego. Jak wygląda cały proces? Już wyjaśniamy!

Na początek odwiedzamy stronę firmy Cardina i klikamy przycisk “złóż wniosek”. Następnie za pomocą suwaków, wybieramy kwotę limitu na karcie kredytowej o którą chcemy się starać oraz ile pieniędzy chcemy otrzymać szybkim przelewem na Nasze konto osobiste. Dzięki temu będziemy mogli korzystać z pieniędzy, nie czekając aż karta kredytowa zostanie nam fizycznie dostarczona. W tym momencie na wirtualnym kalkulatorze zostaną przeliczone podstawowe wartości, uwzględniające oprocentowanie i RRSO. Limit przyznawany jest na okres 12 miesięcy. W przypadku terminowej spłaty minimalnej kwoty do spłaty limit automatycznie odnawia się na kolejny okres. Przypominamy, że nowi klienci mogą starać się o maksymalnie 1500 zł. W takim przypadku oprocentowanie i opłata miesięczna za kartę wynoszą 0!

W kolejnym kroku wpisujemy nasze dane podstawowe oraz zapoznajemy się z załączonymi zgodami. Potem przechodzimy do kolejnej zakładki, w której zostaniemy poproszeni o podanie bardziej szczegółowych informacji na nasz temat.

Następnie odbywa się weryfikacja naszej tożsamości i konta bankowego poprzez standardowy przelew 1 grosza. Możemy również skorzystać z błyskawicznego przelewu weryfikacyjnego BlueMedia, dzięki czemu nie musisz czekać na zaksięgowanie przelewu na naszym koncie.

Po dokonaniu weryfikacji oczekujemy na decyzję. Gdy wniosek zostanie przeanalizowany, informacja o udzieleniu pożyczki zostanie niezwłocznie wysłana na nasz numer telefonu oraz adres e-mail podany podczas rejestracji. Po pozytywnej decyzji kredytowej, pieniądze otrzymamy szybkim przelewem na nasze konto. Możemy je dostać nawet w ciągu 15 minut. W czasie kilku dni roboczych, zostanie nam wysłana karta kredytowa.

Cardina - Koszty karty kredytowej

Karta kredytowa Cardina pozwala na wykonywanie operacji bezgotówkowych i wypłatę gotówki na całym świecie w miejscach oznaczonych logo MasterCard. Karta posiada również funkcją zbliżeniową, dzięki czemu transakcje bezgotówkowe do 50 zł nie wymagają wpisywania kodu PIN.

Co ważne, w sytuacji, w której nie korzystamy z naszej karty, nie ponosimy żadnych dodatkowych kosztów. W pierwszym roku korzystania nasze odsetki wynoszą 0 zł. Opłata za wydanie karty wynosi 0 zł. Z kolei opłata za przekroczenie limitu kredytowego w jednym cyklu rozliczeniowym wynosi 20 zł. Wszystkie aktualne opłaty i prowizje możemy sprawdzić na stronie firmy Cardina w Tabeli Opłat i Prowizji w zakładce „Dokumenty”.

Nie musimy spłacać co miesiąc całego naszego zadłużenia, które mamy na karcie. Wystarczy spłacać jedynie minimalną kwotę spłaty, która wynosi 15% zadłużenia. O tym ile ona wynosi, dowiemy się w miesięcznym zestawieniu operacji, które zostanie wysłane na nasz adres e-mail wskazany we wniosku, lub jeśli wybraliśmy drugą opcję, przyjdzie on pocztą na nasz adres korespondencyjny.

Przykładowy standardowy okres rozliczeniowy:

 • początek okresu rozliczeniowego (30 dni): 5 kwietnia
 • koniec okresu rozliczeniowego: 5 maja
 • termin spłaty (14 dni): do 19 maja

Reprezentatywny przykład dla Karty Kredytowej Cardina: RRSO 144,00% przy założeniu: całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 1500,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 3660,00 zł, zmienne oprocentowanie nominalne wynosi 0% w skali roku, całkowity koszt kredytu 2160,00 zł (w tym opłata za wydanie karty głównej 0,00 zł, odsetki 0,00 zł, opłata za obsługę Limitu kredytowego 2160,00 zł). Kalkulacja została dokonana na dzień 01/08/2018 na reprezentatywnym przykładzie.

Pożyczasz600120024003000
Czas (dni)30303030
Koszt94.5148.5324418.5
Oddajesz694.51348.527243418.5

Cardina - Dane firmy

 • +48 22 100 32 23
 • info@cardina.pl
 • Godziny pracy:
  Pn. – Pt.: 7:00 – 22:00
  Sb.: 10:00 – 18:00
 • Cardina Sp. z o.o.
  ul. Wołoska 5
  02-675 Warszawa
  REGON: 364734527
  NIP: 5213738821
  KRS: 0000623659

Zalety

 • wszystkie formalności załatwiane są online
 • BOK czynne 7 dni w tygodniu
 • brak odsetek w pierwszym roku korzystania
 • nie korzystasz z karty, nie płacisz
 • karta umożliwia transakcje bezgotówkowe na całym świecie
 • możliwość skorzystania z pieniędzy przed otrzymaniem fizycznej karty
 • szybka decyzja

Wady

 • brak ofert promocyjnych
 • możliwość wnioskowania tylko o jedną kartę w tym samym czasie
 • weryfikacja w bazach dłużników

Ocena

4.42
106 głosów

Komentarze

2 odpowiedzi na “Cardina”

 1. Anonim pisze:

  DLACZEGO WYSYŁACIE MEJLE N A KARTĘ SIM NIEUAKTUALNIONA W TELEFONIE. NIGDY NIEMIALEM Z TĄ FIRMĄ DOCZENIENIA TELEFONICZNIE TEŻ PRZYSLALISCIE MIMELA BEZ TYTUŁU NUMERU RANSAKCJI I NAZWIZKA ŻE JA MAM DO ZAPŁACENIA 2800ZL NA KONTO84109014898100000000074288 ZAZNACZAM ŻE TO JEST NOWA KARTA SIM Z NUMEREM TELWONU WYCIAGNELEM KARTĘ I WYMIENILEM NA NOWA IINY NR. TELEFONU I PO PARUDNIACH OTRZYMUJE TEN SAM MEJL CO JA MAM POMYŚLEĆ ZŁODZIEJE I NACIAGACZE CHYBA PUJDE NA POLICJĘ ŻE CARDINA PRZEWALA LUDZI

 2. Piotrek pisze:

  Fajna sprawa. Nie mam zdolności w banku a mogę mieć swoją kartę kredytową. Czuję się trochę jak z wyższych sfer. Jak mówię znajomym o tym, że mam kredytówkę, to nikt nie wierzy. A ja wted – proszę, płacę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.