Credy recenzja oferty oraz opinie klientów

Ocena klientów Zobacz opinie
40%

Credy należy do firmy Traffic Control S.A., której siedziba mieści się w Szwajcarii. Credy to serwis, który pośredniczy pomiędzy pożyczkodawcami a klientami szukającymi szybkich chwilówek online. Możliwe jest zaciągnięcie pożyczki w wysokości do 2000 zł na maksymalny okres spłaty 30 dni.

W przypadku chęci uzyskania dodatkowego wsparcia finansowego, zachęcamy do wypełnienia formularza na naszej stronie.

credy logo
Kwota
500zł - 3000zł
Okres
od 1 do 31 dni
Pierwsza za darmo?
Tak
Pożyczkowy Portal

Credy - Dane kontaktowe

Siedziba firmySiedziba firmy: Rue Adrien-Lachenal 20, 1207 Geneva
TelefonTelefon: +44 2032 873 037
Godziny pracyGodziny pracy:
E-mailE-mail: info@credy.eu

Weryfikacja w bazach dłużników

bik
big
erif
krd
kbig
kaczmarski
crif
Brak weryfikacji w bazach.

Dane firmy Traffic Control S.A.

Kapitał zakładowy:
KRS:
NIP:
REGON:

Zalety i wady firmy Credy

Credy – Pożyczka przez internet

Credy to firma, która zajmuje się udzielaniem chwilówek online. Oferuje pożyczki w wysokości od 50 do 2000 zł. Spłatę można uiścić już na drugi dzień, a maksymalnie do 30 dni. Firma oferuje usługi online i co ważne, deklaruje, że do tej pory, pozytywnie rozpatrzyła, aż 94,86% wniosków. Na co możemy przeznaczyć pieniądze z Credy.pl? Tutaj ważna wiadomość dla klientów zadłużonych – firma bez problemu użycza pieniądze na spłatę wcześniejszych zobowiązań. Również istotny jest to, że o zaciągnięcie chwilówki mogą starać się osoby bezrobotne. Nie musimy przedstawiać żadnych dokumentów świadczących o naszych dotychczasowych zarobkach. Pożyczka w Credy ma jeszcze jedną wielką zaletę! Żeby uzyskać pieniądze, wystarczy okazać dowód osobisty, dlatego wszystkie formalności są sprowadzone do minimum. Pieniądze możesz przeznaczyć na dowolny cel, np. na zakup nowego samochodu, wakacje czy inne niespodziewane wydatki.

Credy.pl jest agregatorem, który współpracuje z firmami,  do których wysyłane są wnioski o pożyczkę.  Między innymi do instytucji finansowych, takich jak: Vivus, Wonga, Miloan, Filarum, In Credit, GetBucks. Resztę firm możecie sprawdzić na oficjalnej stronie firmy Credit.pl, w zakładce „regulamin”.

Credy – Ogólne warunki

Aby móc uzyskać pożyczkę w Credy.pl musisz spełniać podstawowe warunki. Jeżeli jesteś osobą pełnoletnią, zameldowaną na terenie Polski, oraz posiadasz stały dochód, śmiało możesz złożyć wniosek o przyznanie pożyczki. Oczywiście również ważne jest, żebyś posiadał własne konto bankowe, na które później zostaną przelane pieniądze.

Credy – Pożyczka krok po kroku

Pożyczkę w Credy możemy uzyskać w bardzo prosty sposób. Na stronie głównej Credy.pl znajduje się kalkulator pożyczek, na którym wybieramy wysokość interesującej nas kwoty, jak również termin spłaty pożyczki. Po tym wyborze wystarczy wypełnić krótki wniosek i czekać na przyznane pieniądze. Credit.pl dobierze odpowiednią ofertę do potrzeb klienta. Gotówka może pojawić się już po 15 minutach.

Credy – Koszty pożyczki

Pierwsza pożyczka w Credy.pl jest całkowicie darmowa. Oznacza to, że RRSO wynosi 0%.

Przykład pierwszej pożyczki: RRSO: 0%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 600zł, całkowita kwota do zapłaty 600zł, oprocentowanie stałe 0%, całkowity koszt kredytu 0zł. Stan na dzień 18.08.2016r.

Pamiętaj, że zostawiając komentarz pomagasz innym!
Jeśli korzystałeś już z usług firmy Credy zostaw swoją opinię.

1 komentarz

bida

Niestety firma spamuje kilka razy dziennie i nie ma z nimi kontaktu – nie odpisują na wiaodmości ani mailowe ani przez formularz.

00 Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie bedzie opublikowany. *wymagane pola są zaznaczone

Zobacz także...
Prześwietlamy każdą firmę pożyczkową dostępną na rynku
credy logo
500zł - 3000zł
Kwota
od 1 do 31 dni
Okres
Tak
Pierwsza za darmo?
Podobne oferty do Credy
Uprzejmie informujemy, że oferta jest aktualnie nieaktywna.
Zapraszamy do zapoznania się z produktami innych pożyczkodawców!
Listę aktywnych pożyczkodawców znajdą Państwo na stronie głównej
Wybierz rodzaj informacji, której szukasz: