Aasa Polska

4.67
400 głosów
Maksymalna kwota pożyczki: 15 000 zł
Weź pożyczkę
w Aasa Polska

Aasa Polska - Opinie

Domeną pożyczkodawcy Aasa  są wygodne, szybkie pożyczki pozabankowe udzielane online za pośrednictwem wniosków składanych na stronie internetowej. Do otrzymania pożyczki wymagany jest fizyczny podpis na umowie. Wygodnym rozwiązaniem dla klienta jest wysłanie na koszt firmy kuriera z umową. Klient otrzymuje pieniądze błyskawicznie po odnotowaniu złożonego podpisu na umowie o pożyczkę.

Pożyczkodawca udostępnia pożyczki online od 2000 do 15 000 zł ze spłatą maksymalnie na 36 miesięcy. Pożyczkę możemy zaciągnąć zarówno za pośrednictwem strony internetowej, jak i aplikacji, którą łatwo zainstalować na telefony z systemem operacyjnym Android.

Aasa Polska – Dane kontaktowe

Nazwa: Aasa Polska
Darmowa pierwsza pożyczka: Nie udziela
Maksymalna pożyczka: 15 000 na 36 mies.
Siedziba firmy: Hrubieszowska 2, Warszawa 01-209
Telefon: 801 404 040
e-mail: info@aasapolska.pl
Godziny pracy: Pn-Pt 8:00-19:00
Wniosek: Wypełnij wniosek

Aasa Polska - Solidna firma z historią

Pożyczka w tej firmie jest optymalnym rozwiązaniem dla osób pragnących pożyczyć wyższą sumę pieniędzy na długi, wygodny okres spłaty. Aasa należy do skandynawskiej korporacji finansowej, na polskim rynku działa od 2012 roku i specjalizuje się w udzielaniu długoterminowych pożyczek online dla osób fizycznych. Klienci mogli poznać ją również pod nazwą Aasa Kredyt, a także dzięki markom udzielającym pożyczek w ich imieniu tj. ratka.pl, Gotówka Natychmiast.

Pożyczkodawca cieszy się uznaniem klientów, którzy dzięki jej wsparciu finansowemu mogą realizować swoje marzenia, pasje i dbać o szczęście najbliższych. Właśnie w taki sposób komunikują się z potencjalnym pożyczkobiorcą. Niedawno Aasa Polska S.A. została sponsorem strategicznym GKS-u Katowice, co również pokazuje, że firma zadomowiła się na polskim rynku, chce inwestować i prężnie się rozwija.

Aasa Polska - Ogólne warunki

Wnioskując o pożyczkę ratalną w Aasa, klient ma możliwość zadeklarowania kwoty od 2000 zł do 10 000 zł. Okres spłaty jest stosunkowo długi i elastyczny; raty można rozłożyć na 12 do 36 miesięcy. Spłata raty następuje co miesiąc.

Wniosek o pożyczkę ratalną należy złożyć za pośrednictwem formularza online dostępnego na stronie www.aasapolska.pl Aby otrzymać pożyczkę, należy spełniać następujące warunki:

 • być w wieku 20 – 76 lat;
 • nie figurować w rejestrze dłużników BIG (InfoMonitor, ERIF);
 • mieć udokumentowany stały dochód w Polsce (z tytułu umowy o pracę, renty, emerytury);
 • posiadać stały adres zamieszkania w Polsce;
 • Aasa nie akceptuje takich dochodów jak: student, alimenty/zasiłek;

Warto również zaznaczyć, że wnioski od osób bez zatrudnienia lub z egzekucją komorniczą zostaną odrzucone. Po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku, które następuje już tego samego dnia, klient zostaje powiadomiony o decyzji telefonicznie bądź mailowo. Aasa stara się, aby pożyczkobiorca dokładnie zapoznał się z warunkami umowy. Zależy im również na stałym kontakcie z klientem podczas procesu ubiegania się o pożyczkę, dlatego mogą nie wypłacić pieniędzy osobie, która unika kontaktu. Warto więc odebrać telefon, porozmawiać z przedstawicielem firmy w celu potwierdzenia danych i zadbać o swoją wiarygodność jako pożyczkobiorcy.

Wnioski o pożyczkę rozpatrywane są indywidualnie. Firma sprawdza swoich klientów w bazach dłużników BIG, oraz ZBP. Jeżeli figurujemy w bazie dłużników BIG nie otrzymamy pożyczki w Aasa Polska.

 

Aasa Polska - Pożyczka krok po kroku

Jak ubiegać się o pożyczkę w Aasa Polska? Firma przygotowała dla użytkownika atrakcyjny wizualnie widżet umożliwiający w wygodny sposób ustalenie wysokości pożyczki, w tym również czasu spłaty. Każde przesunięcie suwaka pozwala sprawdzić, jakie zostaną wygenerowane koszty pożyczki. Po wybraniu odpowiednich wartości, wnioskodawca przechodzi do następnego kroku, w którym zawiera się formularz pożyczkowy. Pożyczkodawca umożliwia otrzymanie pieniędzy za pomocą elektronicznego przelewu bankowego na konto pożyczkobiorcy oraz za pośrednictwem czeku GIRO do odbioru na Poczcie Polskiej.

Po wypełnieniu formularza online, dane wnioskodawcy zostają sprawdzone. Jeżeli tylko wniosek o pożyczkę zostanie rozpatrzony pozytywnie, klient otrzymuje stosowną informację poprzez rozmowę telefoniczną lub potwierdzenie e-mail, po czym zostaje wysłany kurier z umową. Ponadto umożliwia zapoznanie się z treścią umowy przed jej podpisaniem w obecności kuriera. Wszystko dzięki przesłaniu na adres e-mail wskazany przez klienta wstępnego harmonogramy spłat pożyczki zaraz po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku. Jest to wygodna forma podpisania stosownych umów, oszczędzająca dużo czasu, jak również nienarażająca klienta na koszty związane z dotarciem do stacjonarnego punktu pożyczkodawcy. Po otrzymaniu pożyczki wszystkie niezbędne informacje możemy znaleźć w Panelu Użytkownika. Zobowiązanie spłacamy na konto bankowe pożyczkodawcy, które otrzymamy po zalogowaniu się w strefie klienta oraz dostępne będzie również w umowie pożyczki.

Jak zalogować się do NetBank Aasa?

Zacznijmy od odpowiedzi na pytanie, co to jest NetBank. Każdy konsument, który złożył wniosek w firmie Aasa, otrzymuje dostęp do specjalnego panelu użytkownika. Znajdziemy tam wszystkie informacje na temat obecnych zobowiązań oraz tych, które już spłaciliśmy. Ułatwi nam to kontrolowanie swojego zadłużenia oraz jego terminową spłatę. W przyszłości dzięki zapisanym tam danym będziemy mogli jeszcze szybciej przejść przez formalności niezbędne do otrzymania wsparcia finansowego. Jak wygląda logowanie do Aasa NetBank?

Aasa dba o bezpieczeństwo danych swoich klientów, dlatego logowanie do systemu wymaga od nas wpisania trzech informacji. Pierwsza z nich to PESEL lub numer pożyczki, do których zazwyczaj mają dostęp jedynie pożyczkobiorcy. Następne pole dotyczy numeru telefonu. Powinien być on nie tylko zgodny z tym podanym we wniosku, ale również aktywny ze względu na trzecią z wymaganych informacji. Po uzupełnieniu powyższych danych i kliknięciu “Wyślij kod SMS” pożyczkodawca wyśle nam jednorazowy kod SMS, który będzie ostatnim krokiem NetBank Aasa logowanie. Warto również zaznaczyć, że po otrzymaniu dostępu do panelu użytkownika możemy połączyć swój NetBank z kontem Google+ lub Facebook i za ich pośrednictwem logować się do systemu.

Aasa kontakt

Jednym ze sposobów nawiązania kontaktu z pożyczkodawcą jest wykonanie telefonu na infolinię. Konsultanci pozostają do naszej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-19.00. Inną możliwością jest napisanie na czacie dostępnym na stronie internetowej pożyczkodawcy. Można również pozostawić odpowiednią informację za pośrednictwem formularza kontaktowego lub w formie wiadomości e-mail.

Aasa Polska Opinie

Według informacji podanych na stronie firmy, aby otrzymać potrzebne wsparcie finansowe wystarczy w pierwszym kroku wybrać interesującą nas kwotę i okres pożyczki. Następnie wypełnić formularz i czekać na pieniądze, które dostaniemy przelewem lub czekiem Giro. Wszystko odbywa się szybko i bezproblemowo, co potwierdzają Aasa opinie klientów.  

Aasa Polska - Koszty pożyczki

Koszty pożyczki w firmie Aasa nie są wygórowane. Przewagą Aasy jest fakt, że łatwiej otrzymać pozytywną decyzję o przyznaniu chwilówki niż u konkurencji. Warto wziąć to pod uwagę przy porównywaniu opłat u innych firm.

Reprezentatywny przykład pożyczki:

Aasa Standard

Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla reprezentatywnego przykładu pożyczki w wysokości 4 500 zł (całkowita kwota kredytu) na okres 36 miesięcy wynosi 71,12 %. Rata miesięczna od 271,18 zł. Roczna stopa oprocentowania (stopa stała) 7,2%. Całkowity koszt pożyczki: 5 019,41 zł (w tym: odsetki od kwoty pożyczki – 530,66 zł, prowizja 4 488,75 zł). Całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta to 9 519,41 zł. Stan na dzień 30.06.2021 r.

Aasa Standard z Pakietem Korzyści

Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla reprezentatywnego przykładu pożyczki w wysokości 4300 zł (całkowita kwota kredytu) na okres 36 miesięcy wynosi 64,86%. Rata miesięczna od 148,68 zł. Roczna stopa oprocentowania (stopa stała) 7,2%. Całkowity koszt pożyczki: 4 856,33 zł (w tym: odsetki od kwoty pożyczki – 567,08 zł, prowizja 4 289,25 zł). Całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta to 9 156,33 zł. Stan na dzień 30.06.2021 r. Pożyczka z dobrowolnym ubezpieczeniem na życie. Składka dobrowolnego ubezpieczenia na życie: 1 238,40 zł. Składka jest kredytowana i opłacana jednorazowo.

Pożyczkodawcą jest Aasa Polska S.A., ul. Hrubieszowska 2, 01-209 Warszawa. NIP: 5252528111, Regon 146017266 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000411939 Kapitał zakładowy 42 000 000 zł (wpłacony w całości).

 

Poniższe wyliczenia mają charakter orientacyjny i przykładowy:

Pożyczasz100037001230015000
Czas (miesięcy)36363636
Rata57.44172.30689.19861.47
Oddajesz2067.846202.824810.8431012.92

Aasa Polska - Dane firmy

 • +48 801 40 40 40, 22 4 600 300
 • info@aasapolska.pl
 • Godziny pracy Biura Obsługi Klienta 8 – 19, Poniedziałek – Piątek.
  Aasa Polska S.A., ul. Hrubieszowska 2,01-209 Warszawa

Aplikacja mobilna Aasa Polska

Aasa przygotowała dla swoich klientów aplikację mobilną, dzięki której możemy szybko i wygodnie zaciągnąć pożyczkę online. Aplikacja posiada dużo opcji, które są dostępne również na stronie pożyczkodawcy. Ponadto gwarantuje nam łatwy dostęp do wszystkich informacji dotyczących terminów spłaty naszego zobowiązania, możliwość złożenia wniosku o “wakacje od spłaty”. Aplikacja działa na systemie operacyjnym Android!

 

Jakie są główne funkcjonalności aplikacji Aasa?

 • Z aplikacji mogą korzystać zarówno stali, jak i nowi klienci
 • Szybka decyzja odnośnie przyznania/odrzucenia pożyczki
 • Wniosek o pożyczkę wypełniony automatycznie
 • Możliwe uzyskanie informacji dotyczącej terminów płatności pożyczek
 • Szybka spłata zobowiązania
 • Miesięczna przerwa w spłacie pożyczki tzw. “wakacje od spłaty”

Aasa odroczenie terminu płatności, czyli wakacje od spłaty

Wakacje od spłaty polegają na przerwie od comiesięcznej spłaty zobowiązania. Jeżeli zdecydujemy się na tę opcję, możemy zawiesić spłatę kredytu na co najmniej miesiąc. “Wakacje od spłaty” są bardzo przydatne, gdy nie jesteśmy w stanie spłacić naszego zobowiązania w danym miesiącu. Pamiętajmy jednak, że rata ta nie zostaje umorzona, ale jedynie przesunięta o kolejny miesiąc spłaty. Jeżeli chcemy skorzystać z wakacji od spłat musimy skontaktować się z pożyczkodawcą.

Zalety

 • możliwość potwierdzenia danych poprzez Facebooka
 • decyzja o przyznaniu pożyczki tego samego dnia
 • umowa dostarczona kurierem
 • odesłanie dokumentów bez dodatkowych opłat
 • niewygórowane koszty pożyczki
 • wygodna aplikacja mobilna
 • możliwość wzięcia pożyczki od 20 roku życia

Wady

 • klienci są sprawdzani w rejestrze dłużników

Ocena

4.67
400 głosów

Komentarze

48 odpowiedzi na “Aasa Polska”

 1. Joanna pisze:

  Najlepsza i najnowocześniejszych firma pożyczkowa na rynku! Aasa dostosowuje się do panujących trendów i zmieniającego się otoczenia. Widać progres w tym co oferuje swoim klientom. Już sama możliwość potwierdzenia swoich danych przez Facebooka jest wielkim plusem i bardzo wygodne. Mają bardzo intuicyjną aplikację mobilną. Widać, że dbają o klienta i nie jest tak, że mają go gdzieś ja inne firmy. Osobiście bardzo polecam!

 2. Najlepsza! pisze:

  Jeżeli mam być szczera, to dla mnie jest najlepsza pożyczka przez internet. Czytelne zasady, miła obsługa i niskie raty. Potrzebowałem pieniędzy na ratę kredytu, kiedy mój pracodawca spóźnił się z wypłatą. Nie chce już nawet tego komentować. Polecam Assa, bo można wziąć dogodne raty przez internet i bez wychodzenia z domu.

 3. Aasa Polska pisze:

  Nieok,

  dziękujemy za wiadomość, przyjrzymy się ponownie tej sprawie. Prosimy o kontakt się z naszym Biurem Obsługi Klienta pod adresem info@aasapolska.pl, odpowiemy na wszystkie pytania związane z Twoim wnioskiem. Zajmiemy się tą sprawą priorytetowo.

  Pozdrawiamy,

  Biuro Obsługi Klienta Aasa Polska
  mail: info@aasapolska.pl
  telefon: 801 40 40 40 lub 22 4 600 300

 4. Bolo pisze:

  Moim zdaniem jedna z lepszych firm pożyczkowych. Weryfikują telefonicznie sam wniosek, ale wszystko idzie bardzo sprawnie, więc telefon dostałem praktycznie od razu po złożeniu wniosku przez internet. Kasę dostałem w przelewie jeszcze tego samego dnia. Nie wiem czy sprawdzają bik czy nie, ale wszystko było tak sprawnie, że jestem w stanie uwierzyć, że jednak nie sprawdzają. Strona internetowa dobra. Aasa Polska to dobra pożyczka na raty.

 5. nieok.. pisze:

  Wkurzyli mnie ratami pozyczki. Jeszcze kiedyś brałem u nich bo naprawde zaufana firma na poziomie, miedzynarodowa. Teraz dali miniumum na 21 miesięcy, a co za tym idzie musicie tyle rat spłacać które generuja wyzsze koszty. No nie da sie ukryc że im dłużej masz pożyczkę tym wiecej zapłacisz wcześniej brałem na 10 rat no i to było spoko. Teraz to wygląda na naciąganie jelenia przez Aasa

 6. Marian pisze:

  Moim zdaniem pożyczka bardzo dobra, jeśli miałbym jeszcze raz taką brać to pewnie znów padłoby na aasę, mają przede wszystkim bardzo dobre warunki tzn. niskie raty, a chyba są ze szwecji lub norwegii więc też poziom obslugi inny.

  • Aasa Polska pisze:

   Marian,

   bardzo dziękujemy za miłe słowa! Cieszymy się, że nasza pożyczka spełniła Twoje oczekiwania! 🙂

   Pozdrawiamy,

   Biuro Obsługi Klienta Aasa Polska
   mail: info@aasapolska.pl
   telefon: 801 40 40 40 lub 22 4 600 300″

 7. ideolo pisze:

  Pożyczka na świetnych warunkach, pożyczyłam 1000 zł, oddałam 1400 zł a wszystko załatwione w ciągu jednego dnia. Opinie są pochlebne i wcale się nie dziwie. Umowa dostarczana jest kurierem, zwrot bezpłatny a warunki samej umowy bardzo przejrzyste. Aplikacja na telefon przypomina o wszystkim. Przyszłościowa firma, otwarta na klienta.

 8. Ewka pisze:

  Gdy potrzebna jest pożyczka, ważny jest czas. Pod tym względem pozytywnie mnie zaskoczyła Aasa Polska. Ich chwilówka czy raczej pożyczka online była na moim koncie następnego dnia. Wniosek złożyłam przez internet, potem było tylko potwierdzanie danych przez telefon i informacja o otrzymaniu kredytu, który spłacam w wygodnych ratach.

 9. netka pisze:

  Firma godna polecenia , ja nie otrzymałam kredytu , ale bardzo sprawna szybka odpowiedz prosty wniosek ,nie trzeba oczekiwac aż ktoś łaskawie udzieli informacji, POLECAM

 10. Król pisze:

  Ja również mogę polecić ich ofertę. Na większości serwisów mają dobre oceny i to jest w pełni zasłużone – naprawde niskie raty robią robotę.

 11. Makron pisze:

  Polecam 🙂

 12. Buba pisze:

  Bardzo dobra pożyczka, korzystałam z niej już dwa razy kiedy trzeba było na szybko gotówki. Jeśli mogłabym przede wszystkim o nich powiedzieć coś to że są szybcy, i tani. I to najwazniejsze jeśli chodzi o pożyczki 🙂

 13. Kika pisze:

  Pożyczka spełniła moje oczekiwania i pozwoliła na organizację majówki – za to należy się 5 gwiazdek

 14. Nana pisze:

  Koleżanka miałam problem z dostaniem pożyczki z Aasa,a le pracuje w banku na umowie zlecenie, może dlatego. Ja złozylam wniosek o 2000 zł i przeszedł bez problemu. Zaufana firma, czytałam o niej same pozytywy w internecie i przekonałam się, że nie bez powodu. Ta pożyczkę już prawie spłąciłam, ale w przyszłym roku mają u mnie zakładać solary, więc nie wykluczam, że znowu skorzystam z oferty, jak mi będzie brakowało do pełnej kwoty. W każdym razie polecam, nie zawiodłam się

 15. Beti pisze:

  rzetelna firma, umowa kurierem do domu – dla mnie bomba. Polecam jak najbardziej!

 16. Agata pisze:

  Aasa pożyczki to firma, która do tej pory nie zawiodła mnie ani razu. Ostatnio pożyczyłam u nich pieniądze na remont łazienki. Wiadomo przecież, że takie roboty kosztują. Na szczęście dostałam taką kwotę, której potrzebowałam, a koszty były naprawdę niewielkie. Spłaciłam już większość rat, więc niedługo całkowicie uwolnię się od zadłużenia, a łazienka jest po prostu boska 😀

 17. Tomek pisze:

  dużo słyszałem o tej firmie i polecił mi ją znajomy, skorzystałem i warto było, polecam Aasa pożyczki 🙂

 18. Dorotaaa pisze:

  Nie byłem do końca przekonana czy wziąc pozyczkę w tej firmie. Przekonała mnie do tego koleżanka, która była zadowolona z usługi Aasa Polska. Muszę przyznać, że wszystko przebiegło sprawnie i bez najmniejszych problemów. Z czystym sumieniem mogę polecić tego pożyczkodawcę osobom, które mają problemy finansowe i chcą się z nimi szybko uporać.

 19. Kamil pisze:

  Aasa to solidna firma pożyczkowa. Jestem zadowolony z jej usług.

 20. Mamuśka pisze:

  Muszę przyznać, że miałam wątpliwości żeby brać pożyczkę w Aasa bo wcześniej nie korzystałam z usług takich firm, ale popsuła mi sie pralka, a portfel pusty :/ Teraz muszę powiedziec, że następnym razem, jak będę zmuszona wziąć kredyt to znów w tej firmie. Fajne jest to, że bardzo szybko rozpatrują wniosek, a na tym najbardziej mi zależało

 21. Jago-Da pisze:

  Chyba nie ma drugiej takiej firmy, która potwierdza dane nawet przez Facebooka, to mega wygoda! Koszty pożyczki faktycznie nie są wygórowane – szukałam i porównywałam w innych formach i Aasa wypada bardzo dobrze. Wzięłam pożyczkę, jeszcze spłacam, ale nie raty nie bolą mojej kieszeni. Firma naprawdę godna polecenia!

 22. Barbarra pisze:

  Mi akurat fajnie pomogli super polecam

 23. ja95 pisze:

  ASSA Polska działa szybciej niż natura chciała. Mega zadowolenie z obśługi.

 24. little_money pisze:

  W W świecie, w którym gonimy za pieniądzem czasem bo brakuje. Na szczęście są możliwości pomocy doraźnej. Wtedy kiedy nie pomoże mama, tata, brat zawsze można się wspomóc taką właśnie szybką pożyczką prosto z aplikacji moblinej. Jestem mega zadowolona bo szybko i bez problemu mogłam zapożyczyć grosza w potrzebie od assa właśnie.

 25. Mała pisze:

  Szybka kasa w AASA Polska. plus za Facebook i apkę

 26. Anna95 pisze:

  Mnie przekonało to, że mają mobilną aplikację i ta opcja z FB też jest super. Póki co z AASA jestem zadowolona.

 27. Lukas pisze:

  Bardzo solidna firma. Do jej naważniejszych plusów przede wszystkim można zaliczyć niskie raty (warto porównać z innymi firmami oferującymi pożyczki ratalne), profesjonalną obsługę, szybkość i wygodę (kasę można dostać przez Blue Media). Ogólnie oceniam ich usługi na 5+.

 28. Lukas pisze:

  W sumie ja też polecam, brałem już różne pożyczki, ale tutaj przez tą mobilną apkę i połączenie z FB jakoś wszystko szybciej i bardziej przejrzysto przechodzi. Oni sobie sprawdzą co potrzebują wiedzieć o mnie, ja widzę ile jeszcze mam spłacić i do kiedy, wiec łatwiej o tym pamiętać. Nie mam za zwyczaj jakiś dużych problemów z kasą, bo oboje z dziewczyną pracujemy, dzieci jeszcze nie mamy, ale czasem chcemy sobie zaszaleć i jak wpadają niespodziewane wydatki to wtedy sięgam po pożyczkę – najlepiej chwilówkę, bo to się szybko bierze i krótko spłaca a potem łatwo zapomina i jakoś tak nie boli jak stały kredyt. Ogólnie w Aasa podoba mi się ich nowoczesne podejście, może jeszcze kiedyś skorzystam.

 29. Radek pisze:

  Właśnie ja i moja rodzina wróciliśmy z fantastycznych wakacji z Chorwacji. Cudowne widoki i fantastyczna pogoda i wypoczęliśmy za wszystkie czasy. Nie byłoby tego, gdyby mój kolega z pracy nie powiedział mi o ofercie Aasa Polska. Bez tej pożyczki znowu jak co roku byśmy pojechali do rodziców mojej żony, bo nie stać nas było nigdy na zagraniczne wycieczki. A tak, szybki wniosek, kasa do ręki i żegnaj znienawidzona teściowo. Postanowiliśmy sobie, że za rok też wyjeżdżamy na zagraniczne wakacje. Dzięki Aasa moje życie zmienia się na lepsze.

 30. Mariusz pisze:

  Teraz mają fajny konkurs czekam na wygranie lapka

 31. Wielki plus za możliwość potwierdzenia przez fejsa. Strasznie fajna opcja jak dla mnie.

 32. tytus pisze:

  Świetna pożyczka, polecam.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.