Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.
Aasa Polska

4.46
221 głosów
Maksymalna kwota pożyczki: 10 000 zł
Weź pożyczkę
w Aasa Polska

Aasa Polska - Opinie

Domeną Aasa Polska są wygodne, szybkie pożyczki pozabankowe udzielane online za pośrednictwem wniosków składanych na stronie internetowej. Do otrzymania pożyczki wymagany jest fizyczny podpis na umowie. Wygodnym rozwiązaniem dla klienta jest wysłanie na koszt firmy kuriera z umową. Klient otrzymuje pieniądze błyskawicznie po odnotowaniu złożonego podpisu na umowie o pożyczkę.

Aasa Polska - Solidna firma z historią

Aasa Polska jest optymalnym rozwiązaniem dla osób pragnących pożyczyć wyższą sumę pieniędzy na długi, wygodny okres spłaty. Aasa należy do skandynawskiej korporacji finansowej, na polskim rynku działa od 2012 roku i specjalizuje się w udzielaniu długoterminowych pożyczek online dla osób fizycznych. Klienci mogli poznać ją również pod nazwą Aasa Kredyt, a także dzięki markom udzielającym pożyczek w ich imieniu tj. ratka.pl, Gotówka Natychmiast oraz ratkomat.pl.

Aasa Polska cieszy się uznaniem klientów, którzy dzięki jej wsparciu finansowemu mogą realizować swoje marzenia, pasje i dbać o szczęście najbliższych. Właśnie w taki sposób komunikują się z potencjalnym pożyczkobiorcą. Niedawno Aasa Polska S.A. została sponsorem strategicznym GKS-u Katowice, co również pokazuje, że firma zadomowiła się na polskim rynku, chce inwestować i prężnie się rozwija.

Zobacz również opinie o:

Aasa Polska - Ogólne warunki

Wnioskując o pożyczkę ratalną w Aasa Polska, klient ma możliwość zadeklarowania kwoty od 2000 zł do 10 000 zł. Okres spłaty jest stosunkowo długi i elastyczny; raty można rozłożyć na 12 do 24 miesięcy. Spłata raty następuje co miesiąc.

Wniosek o pożyczkę ratalną należy złożyć za pośrednictwem formularza online dostępnego na stronie www.aasapolska.pl Aby otrzymać pożyczkę, należy spełniać następujące warunki:

• być w wieku 20 – 80 lat;

• nie figurować w rejestrze dłużników BIG (InfoMonitor, ERIF);

• mieć udokumentowany stały dochód w Polsce (z tytułu umowy o pracę, renty, emerytury);

• posiadać stały adres zamieszkania w Polsce.

Po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku, które następuje już tego samego dnia, klient zostaje powiadomiony o decyzji telefonicznie bądź mailowo. Aasa Polska stara się, aby pożyczkobiorca dokładnie zapoznał się z warunkami umowy. Zależy im również na stałym kontakcie z klientem podczas procesu ubiegania się o pożyczkę, dlatego mogą nie wypłacić pieniędzy osobie, która unika kontaktu. Warto więc odebrać telefon, porozmawiać z przedstawicielem firmy w celu potwierdzenia danych i zadbać o swoją wiarygodność jako pożyczkobiorcy.

Aasa Polska - Pożyczka krok po kroku

Jak ubiegać się o pożyczkę w Aasa Polska? Na stronie głównej Aasa Polska firma przygotowała dla użytkownika atrakcyjny wizualnie widżet umożliwiający w wygodny sposób ustalenie wysokości pożyczki, w tym również czasu spłaty. Każde przesunięcie suwaka pozwala sprawdzić, jakie zostaną wygenerowane koszty pożyczki. Po wybraniu odpowiednich wartości, wnioskodawca przechodzi do następnego kroku, w którym zawiera się formularz pożyczkowy. Aasa Polska umożliwia otrzymanie pieniędzy za pomocą elektronicznego przelewu bankowego na konto pożyczkobiorcy oraz za pośrednictwem czeku GIRO do odbioru na Poczcie Polskiej.

Po wypełnieniu formularza online, dane wnioskodawcy zostają sprawdzone. Jeżeli tylko wniosek o pożyczkę zostanie rozpatrzony pozytywnie, klient otrzymuje stosowną informację poprzez rozmowę telefoniczną lub potwierdzenie e-mail, po czym zostaje wysłany kurier z umową. Aasa Polska umożliwia także zapoznanie się z treścią umowy przed jej podpisaniem w obecności kuriera. Wszystko dzięki przesłaniu na adres e-mail wskazany przez klienta wstępnego harmonogramy spłat pożyczki zaraz po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku. Jest to wygodna forma podpisania stosownych umów, oszczędzająca dużo czasu, jak również nienarażająca klienta na koszty związane z dotarciem do stacjonarnego punktu pożyczkodawcy.

Aasa kontakt

Jednym ze sposobów nawiązania kontaktu z firmą Aasa Polska jest wykonanie telefonu na infolinię. Konsultanci pozostają do naszej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-19.00. Inną możliwością jest napisanie na czacie dostępnym na stronie internetowej pożyczkodawcy. Można również pozostawić odpowiednią informację za pośrednictwem formularza kontaktowego lub w formie wiadomości e-mail.

Aasa Polska Opinie

Według informacji podanych na stronie firmy, aby otrzymać potrzebne wsparcie finansowe wystarczy w pierwszym kroku wybrać interesującą nas kwotę i okres pożyczki. Następnie wypełnić formularz i czekać na pieniądze, które dostaniemy przelewem lub czekiem Giro. Wszystko odbywa się szybko i bezproblemowo, co potwierdzają Aasa opinie klientów.  

Aasa Polska - Koszty pożyczki

Koszty pożyczki w Aasa Polska nie są wygórowane. Przewagą Aasy jest fakt, że łatwiej otrzymać pozytywną decyzję o przyznaniu chwilówki niż u konkurencji. Warto wziąć to pod uwagę przy porównywaniu opłat u innych firm.

Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla reprezentatywnego przykładu pożyczki w wysokości 5000 zł na okres 23 miesięcy wynosi 83,95%. Rata miesięczna 378,37 zł. Roczna stopa oprocentowania (stopa stała) 10%, odsetki od kwoty pożyczki – 514,91 zł, opłata przygotowawcza 300 zł, prowizja 2 880 zł. Całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta to 8 694,91 zł (stan na dzień 01.11.2018 r.).

Pożyczkodawcą jest Aasa Polska S.A., ul. Hrubieszowska 2, 01-209 Warszawa. NIP: 5252528111, Regon 146017266 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000411939 Kapitał zakładowy 42 000 000 zł (wpłacony w całości).

Pożyczasz20004000800010000
Czas (miesięcy)24242424
Rata154.75297.01581.50723.76
Oddajesz37147128.241395617370.24

Aasa Polska - Dane firmy

 • +48 801 40 40 40, 22 4 600 300
 • info@aasapolska.pl
 • Godziny pracy Biura Obsługi Klienta 8 – 19, Poniedziałek – Piątek.
  Aasa Polska S.A., ul. Hrubieszowska 2,01-209 Warszawa

 

Zalety

 • możliwość potwierdzenia danych poprzez Facebooka
 • decyzja o przyznaniu pożyczki tego samego dnia
 • umowa dostarczona kurierem
 • odesłanie dokumentów bez dodatkowych opłat
 • niewygórowane koszty pożyczki
 • wygodna aplikacja mobilna

Wady

 • możliwość wzięcia pożyczki dopiero od 20 roku życia
 • klienci są sprawdzani w rejestrze dłużników

Ocena

4.46 (89.2%)
221 głosów

Komentarze

50 odpowiedzi na “Aasa Polska”

 1. Joanna napisał(a):

  Najlepsza i najnowocześniejszych firma pożyczkowa na rynku! Aasa dostosowuje się do panujących trendów i zmieniającego się otoczenia. Widać progres w tym co oferuje swoim klientom. Już sama możliwość potwierdzenia swoich danych przez Facebooka jest wielkim plusem i bardzo wygodne. Mają bardzo intuicyjną aplikację mobilną. Widać, że dbają o klienta i nie jest tak, że mają go gdzieś ja inne firmy. Osobiście bardzo polecam!

 2. Najlepsza! napisał(a):

  Jeżeli mam być szczera, to dla mnie jest najlepsza pożyczka przez internet. Czytelne zasady, miła obsługa i niskie raty. Potrzebowałem pieniędzy na ratę kredytu, kiedy mój pracodawca spóźnił się z wypłatą. Nie chce już nawet tego komentować. Polecam Assa, bo można wziąć dogodne raty przez internet i bez wychodzenia z domu.

 3. Bolo napisał(a):

  Moim zdaniem jedna z lepszych firm pożyczkowych. Weryfikują telefonicznie sam wniosek, ale wszystko idzie bardzo sprawnie, więc telefon dostałem praktycznie od razu po złożeniu wniosku przez internet. Kasę dostałem w przelewie jeszcze tego samego dnia. Nie wiem czy sprawdzają bik czy nie, ale wszystko było tak sprawnie, że jestem w stanie uwierzyć, że jednak nie sprawdzają. Strona internetowa dobra. Aasa Polska to dobra pożyczka na raty.

 4. Sebastian napisał(a):

  Niestety nie polecam tej firmy od dziś.

  Wnioskowałem przed weekendem o pożyczkę 1500 zł na remont.
  Dostałem pozytywną weryfikację, oczywiście weryfikacja tożsamości przeszła pozytywnie, dostałem umowę, czek GIRO i tylko czekałem na kod GIRO, który zapewniono mnie przyjdzie lada moment. W poniedziałek wysyłam e-mail czemu nie przychodzi kod. Po chwili oddzwania Pani z zaprzyjaźnionej firmy i mówi, że już uruchamia i niedługo powinien przyjść kod. Po kilku minutach Pani oddzwania i mówi, że nie przyznano mi pożyczki, bo niby dowód jest pęknięty, a jest tylko na nim rysa w ogóle nie przeszkadzająca w jakiejkolwiek identyfikacji i tyle. Podpisałem umowę, dostałem swój egzemplarz i koniec. Straciłem dwa dni na kontakcie z Państwem oraz dzisiaj nerwów, bo pożyczkę polecił mi Tata i myślałem, że żadnych problemów z otrzymaniem nie będzie. Tylko nadziei mi Państwo narobili. Tata także ma u Państwa pożyczkę i kolejną na pewno mu odradzę po tym epizodzie. Przykro mi ale odradzę każdemu, kto będzie pytał. Tak się nie postępuje, szczególnie taka poważna firma. Byłem dziś na mieście zapytać w innej firmie i przyznano by mi na miejscu, ale koszty zbyt duże i zrezygnowałem.

  • Aasa Polska napisał(a):

   Nieok,

   dziękujemy za wiadomość, przyjrzymy się ponownie tej sprawie. Prosimy o kontakt się z naszym Biurem Obsługi Klienta pod adresem info@aasapolska.pl, odpowiemy na wszystkie pytania związane z Twoim wnioskiem. Zajmiemy się tą sprawą priorytetowo.

   Pozdrawiamy,

   Biuro Obsługi Klienta Aasa Polska
   mail: info@aasapolska.pl
   telefon: 801 40 40 40 lub 22 4 600 300

 5. nieok.. napisał(a):

  Wkurzyli mnie ratami pozyczki. Jeszcze kiedyś brałem u nich bo naprawde zaufana firma na poziomie, miedzynarodowa. Teraz dali miniumum na 21 miesięcy, a co za tym idzie musicie tyle rat spłacać które generuja wyzsze koszty. No nie da sie ukryc że im dłużej masz pożyczkę tym wiecej zapłacisz wcześniej brałem na 10 rat no i to było spoko. Teraz to wygląda na naciąganie jelenia przez Aasa

  • Aasa Polska napisał(a):

   Nieok,

   dziękujemy za opinię. Nasza firma wciąż udziela najtańszych pożyczek na polskim rynku i niezmiennie cieszy się zaufaniem naszych klientów. Jeśli chodzi o długość spłaty to wynosi ona od 12 do 24 miesięcy, maksymalna kwota pożyczki to 10 000 PLN. Zachęcamy do ponownego skontaktowania się z nami w sprawie pożyczki lub kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta – odpowiemy na wszystkie Twoje pytania!

   Pozdrawiamy,

   Biuro Obsługi Klienta Aasa Polska
   mail: info@aasapolska.pl
   telefon: 801 40 40 40 lub 22 4 600 300

 6. Marian napisał(a):

  Moim zdaniem pożyczka bardzo dobra, jeśli miałbym jeszcze raz taką brać to pewnie znów padłoby na aasę, mają przede wszystkim bardzo dobre warunki tzn. niskie raty, a chyba są ze szwecji lub norwegii więc też poziom obslugi inny.

  • Aasa Polska napisał(a):

   Marian,

   bardzo dziękujemy za miłe słowa! Cieszymy się, że nasza pożyczka spełniła Twoje oczekiwania! 🙂

   Pozdrawiamy,

   Biuro Obsługi Klienta Aasa Polska
   mail: info@aasapolska.pl
   telefon: 801 40 40 40 lub 22 4 600 300″

 7. ideolo napisał(a):

  Pożyczka na świetnych warunkach, pożyczyłam 1000 zł, oddałam 1400 zł a wszystko załatwione w ciągu jednego dnia. Opinie są pochlebne i wcale się nie dziwie. Umowa dostarczana jest kurierem, zwrot bezpłatny a warunki samej umowy bardzo przejrzyste. Aplikacja na telefon przypomina o wszystkim. Przyszłościowa firma, otwarta na klienta.

  • Aasa Polska napisał(a):

   Ideolo,

   bardzo dziękujemy za wyczerpującą opinię! Staramy się, żeby nasza oferta była jak najlepsza!

   Pozdrawiamy,

   Biuro Obsługi Klienta Aasa Polska
   mail: info@aasapolska.pl
   telefon: 801 40 40 40 lub 22 4 600 300

 8. Ewka napisał(a):

  Gdy potrzebna jest pożyczka, ważny jest czas. Pod tym względem pozytywnie mnie zaskoczyła Aasa Polska. Ich chwilówka czy raczej pożyczka online była na moim koncie następnego dnia. Wniosek złożyłam przez internet, potem było tylko potwierdzanie danych przez telefon i informacja o otrzymaniu kredytu, który spłacam w wygodnych ratach.

 9. netka napisał(a):

  Firma godna polecenia , ja nie otrzymałam kredytu , ale bardzo sprawna szybka odpowiedz prosty wniosek ,nie trzeba oczekiwac aż ktoś łaskawie udzieli informacji, POLECAM

 10. Król napisał(a):

  Ja również mogę polecić ich ofertę. Na większości serwisów mają dobre oceny i to jest w pełni zasłużone – naprawde niskie raty robią robotę.

 11. Makron napisał(a):

  Polecam 🙂

 12. Buba napisał(a):

  Bardzo dobra pożyczka, korzystałam z niej już dwa razy kiedy trzeba było na szybko gotówki. Jeśli mogłabym przede wszystkim o nich powiedzieć coś to że są szybcy, i tani. I to najwazniejsze jeśli chodzi o pożyczki 🙂

  • Aasa Polska napisał(a):

   Buba,

   dziękujemy za pozytywną opinię! Cieszymy się, że pożyczka spełniła Twoje oczekiwania!

   Pozdrawiamy,

   Biuro Obsługi Klienta Aasa Polska
   mail: info@aasapolska.pl
   telefon: 801 40 40 40 lub 22 4 600 300

 13. Kika napisał(a):

  Pożyczka spełniła moje oczekiwania i pozwoliła na organizację majówki – za to należy się 5 gwiazdek

 14. Nana napisał(a):

  Koleżanka miałam problem z dostaniem pożyczki z Aasa,a le pracuje w banku na umowie zlecenie, może dlatego. Ja złozylam wniosek o 2000 zł i przeszedł bez problemu. Zaufana firma, czytałam o niej same pozytywy w internecie i przekonałam się, że nie bez powodu. Ta pożyczkę już prawie spłąciłam, ale w przyszłym roku mają u mnie zakładać solary, więc nie wykluczam, że znowu skorzystam z oferty, jak mi będzie brakowało do pełnej kwoty. W każdym razie polecam, nie zawiodłam się

 15. Beti napisał(a):

  rzetelna firma, umowa kurierem do domu – dla mnie bomba. Polecam jak najbardziej!

 16. Agata napisał(a):

  Aasa pożyczki to firma, która do tej pory nie zawiodła mnie ani razu. Ostatnio pożyczyłam u nich pieniądze na remont łazienki. Wiadomo przecież, że takie roboty kosztują. Na szczęście dostałam taką kwotę, której potrzebowałam, a koszty były naprawdę niewielkie. Spłaciłam już większość rat, więc niedługo całkowicie uwolnię się od zadłużenia, a łazienka jest po prostu boska 😀

 17. Tomek napisał(a):

  dużo słyszałem o tej firmie i polecił mi ją znajomy, skorzystałem i warto było, polecam Aasa pożyczki 🙂

 18. Dorotaaa napisał(a):

  Nie byłem do końca przekonana czy wziąc pozyczkę w tej firmie. Przekonała mnie do tego koleżanka, która była zadowolona z usługi Aasa Polska. Muszę przyznać, że wszystko przebiegło sprawnie i bez najmniejszych problemów. Z czystym sumieniem mogę polecić tego pożyczkodawcę osobom, które mają problemy finansowe i chcą się z nimi szybko uporać.

 19. Kamil napisał(a):

  Aasa to solidna firma pożyczkowa. Jestem zadowolony z jej usług.

 20. Mamuśka napisał(a):

  Muszę przyznać, że miałam wątpliwości żeby brać pożyczkę w Aasa bo wcześniej nie korzystałam z usług takich firm, ale popsuła mi sie pralka, a portfel pusty :/ Teraz muszę powiedziec, że następnym razem, jak będę zmuszona wziąć kredyt to znów w tej firmie. Fajne jest to, że bardzo szybko rozpatrują wniosek, a na tym najbardziej mi zależało

 21. Jago-Da napisał(a):

  Chyba nie ma drugiej takiej firmy, która potwierdza dane nawet przez Facebooka, to mega wygoda! Koszty pożyczki faktycznie nie są wygórowane – szukałam i porównywałam w innych formach i Aasa wypada bardzo dobrze. Wzięłam pożyczkę, jeszcze spłacam, ale nie raty nie bolą mojej kieszeni. Firma naprawdę godna polecenia!

 22. Barbarra napisał(a):

  Mi akurat fajnie pomogli super polecam

 23. ja95 napisał(a):

  ASSA Polska działa szybciej niż natura chciała. Mega zadowolenie z obśługi.

 24. little_money napisał(a):

  W W świecie, w którym gonimy za pieniądzem czasem bo brakuje. Na szczęście są możliwości pomocy doraźnej. Wtedy kiedy nie pomoże mama, tata, brat zawsze można się wspomóc taką właśnie szybką pożyczką prosto z aplikacji moblinej. Jestem mega zadowolona bo szybko i bez problemu mogłam zapożyczyć grosza w potrzebie od assa właśnie.

 25. Mała napisał(a):

  Szybka kasa w AASA Polska. plus za Facebook i apkę

 26. Anna95 napisał(a):

  Mnie przekonało to, że mają mobilną aplikację i ta opcja z FB też jest super. Póki co z AASA jestem zadowolona.

 27. Lukas napisał(a):

  Bardzo solidna firma. Do jej naważniejszych plusów przede wszystkim można zaliczyć niskie raty (warto porównać z innymi firmami oferującymi pożyczki ratalne), profesjonalną obsługę, szybkość i wygodę (kasę można dostać przez Blue Media). Ogólnie oceniam ich usługi na 5+.

 28. Lukas napisał(a):

  W sumie ja też polecam, brałem już różne pożyczki, ale tutaj przez tą mobilną apkę i połączenie z FB jakoś wszystko szybciej i bardziej przejrzysto przechodzi. Oni sobie sprawdzą co potrzebują wiedzieć o mnie, ja widzę ile jeszcze mam spłacić i do kiedy, wiec łatwiej o tym pamiętać. Nie mam za zwyczaj jakiś dużych problemów z kasą, bo oboje z dziewczyną pracujemy, dzieci jeszcze nie mamy, ale czasem chcemy sobie zaszaleć i jak wpadają niespodziewane wydatki to wtedy sięgam po pożyczkę – najlepiej chwilówkę, bo to się szybko bierze i krótko spłaca a potem łatwo zapomina i jakoś tak nie boli jak stały kredyt. Ogólnie w Aasa podoba mi się ich nowoczesne podejście, może jeszcze kiedyś skorzystam.

 29. Radek napisał(a):

  Właśnie ja i moja rodzina wróciliśmy z fantastycznych wakacji z Chorwacji. Cudowne widoki i fantastyczna pogoda i wypoczęliśmy za wszystkie czasy. Nie byłoby tego, gdyby mój kolega z pracy nie powiedział mi o ofercie Aasa Polska. Bez tej pożyczki znowu jak co roku byśmy pojechali do rodziców mojej żony, bo nie stać nas było nigdy na zagraniczne wycieczki. A tak, szybki wniosek, kasa do ręki i żegnaj znienawidzona teściowo. Postanowiliśmy sobie, że za rok też wyjeżdżamy na zagraniczne wakacje. Dzięki Aasa moje życie zmienia się na lepsze.

 30. Mariusz napisał(a):

  Teraz mają fajny konkurs czekam na wygranie lapka

 31. Internautka_97 napisał(a):

  Wielki plus za możliwość potwierdzenia przez fejsa. Strasznie fajna opcja jak dla mnie.

 32. tytus napisał(a):

  Świetna pożyczka, polecam.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.