Aasa Polska recenzja oferty oraz opinie klientów

Nasza ocena
70%
Ocena klientów Zobacz opinie
91%

Domeną pożyczkodawcy Aasa  są wygodne, szybkie pożyczki pozabankowe udzielane online za pośrednictwem wniosków składanych na stronie internetowej. Do otrzymania pożyczki wymagany jest fizyczny podpis na umowie. Wygodnym rozwiązaniem dla klienta jest wysłanie na koszt firmy kuriera z umową. Klient otrzymuje pieniądze błyskawicznie po odnotowaniu złożonego podpisu na umowie o pożyczkę.

Pożyczkodawca udostępnia pożyczki online od 1000 do 25 000 zł ze spłatą maksymalnie na 36 miesięcy. Pożyczkę możemy zaciągnąć zarówno za pośrednictwem strony internetowej, jak i aplikacji, którą łatwo zainstalować na telefony z systemem operacyjnym Android.

Aasa Polska logo
Kwota
1000 zł - 25 000 zł
Okres
36 miesięcy
Pożyczkowy Portal

Aasa Polska - Dane kontaktowe

Siedziba firmySiedziba firmy: ul. Hrubieszowska 2, 01-209 Warszawa
TelefonTelefon: 801 40 40 40
Godziny pracyGodziny pracy: Pn-Pt 8:00-19:00
E-mailE-mail: info@aasapolska.pl

Weryfikacja w bazach dłużników

bik
big
erif
krd
kbig
kaczmarski
crif

Dane firmy Aasa Polska S.A.

Kapitał zakładowy: 42 000 000 zł
KRS: 0000411939
NIP: 5252528111
REGON: 146017266

Zalety i wady firmy Aasa Polska

Aasa Polska – Pożyczki przez internet

Pożyczka w tej firmie jest optymalnym rozwiązaniem dla osób pragnących pożyczyć wyższą sumę pieniędzy na długi, wygodny okres spłaty. Aasa należy do skandynawskiej korporacji finansowej, na polskim rynku działa od 2012 roku i specjalizuje się w udzielaniu długoterminowych pożyczek online dla osób fizycznych. Klienci mogli poznać ją również pod nazwą Aasa Kredyt, a także dzięki markom udzielającym pożyczek w ich imieniu tj. ratka.pl, Gotówka Natychmiast. Pożyczkodawca zaprzestał rozwój produktu dedykowanego dla firm zwanego jako Aasa dla Biznesu.

Pożyczkodawca cieszy się uznaniem klientów, którzy dzięki jej wsparciu finansowemu mogą realizować swoje marzenia, pasje i dbać o szczęście najbliższych. Właśnie w taki sposób komunikują się z potencjalnym pożyczkobiorcą. Niedawno Aasa Polska S.A. została sponsorem strategicznym GKS-u Katowice, co również pokazuje, że firma zadomowiła się na polskim rynku, chce inwestować i prężnie się rozwija.

Aasa Polska – Ogólne warunki

Wnioskując o pożyczkę ratalną w Aasa, klient ma możliwość zadeklarowania kwoty od 2000 zł do 25 000 zł. Okres spłaty jest stosunkowo długi i elastyczny; raty można rozłożyć na 12 do 36 miesięcy. Spłata raty następuje co miesiąc.

Wniosek o pożyczkę ratalną należy złożyć za pośrednictwem formularza online dostępnego na stronie www.aasapolska.pl Aby otrzymać pożyczkę, należy spełniać następujące warunki:

 • być w wieku 20 – 76 lat;
 • nie figurować w rejestrze dłużników BIG (InfoMonitor, ERIF);
 • mieć udokumentowany stały dochód w Polsce (z tytułu umowy o pracę, renty, emerytury);
 • posiadać stały adres zamieszkania w Polsce;
 • Aasa nie akceptuje takich dochodów jak: student, alimenty/zasiłek;

Warto również zaznaczyć, że wnioski od osób bez zatrudnienia lub z egzekucją komorniczą zostaną odrzucone. Po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku, które następuje już tego samego dnia, klient zostaje powiadomiony o decyzji telefonicznie bądź mailowo. Aasa stara się, aby pożyczkobiorca dokładnie zapoznał się z warunkami umowy. Zależy im również na stałym kontakcie z klientem podczas procesu ubiegania się o pożyczkę, dlatego mogą nie wypłacić pieniędzy osobie, która unika kontaktu. Warto więc odebrać telefon, porozmawiać z przedstawicielem firmy w celu potwierdzenia danych i zadbać o swoją wiarygodność jako pożyczkobiorcy.

Wnioski o pożyczkę rozpatrywane są indywidualnie. Firma sprawdza swoich klientów w bazach dłużników BIG, oraz ZBP. Jeżeli figurujemy w bazie dłużników BIG nie otrzymamy pożyczki w Aasa Polska.

Aasa Polska – Pożyczka krok po kroku

Jak ubiegać się o pożyczkę w Aasa Polska? Firma przygotowała dla użytkownika atrakcyjny wizualnie widżet umożliwiający w wygodny sposób ustalenie wysokości pożyczki, w tym również czasu spłaty. Każde przesunięcie suwaka pozwala sprawdzić, jakie zostaną wygenerowane koszty pożyczki. Po wybraniu odpowiednich wartości, wnioskodawca przechodzi do następnego kroku, w którym zawiera się formularz pożyczkowy. Pożyczkodawca umożliwia otrzymanie pieniędzy za pomocą elektronicznego przelewu bankowego na konto pożyczkobiorcy oraz za pośrednictwem czeku GIRO do odbioru na Poczcie Polskiej.

Po wypełnieniu formularza online, dane wnioskodawcy zostają sprawdzone. Jeżeli tylko wniosek o pożyczkę zostanie rozpatrzony pozytywnie, klient otrzymuje stosowną informację poprzez rozmowę telefoniczną lub potwierdzenie e-mail, po czym zostaje wysłany kurier z umową. Ponadto umożliwia zapoznanie się z treścią umowy przed jej podpisaniem w obecności kuriera. Wszystko dzięki przesłaniu na adres e-mail wskazany przez klienta wstępnego harmonogramy spłat pożyczki zaraz po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku. Jest to wygodna forma podpisania stosownych umów, oszczędzająca dużo czasu, jak również nienarażająca klienta na koszty związane z dotarciem do stacjonarnego punktu pożyczkodawcy. Po otrzymaniu pożyczki wszystkie niezbędne informacje możemy znaleźć w Panelu Użytkownika. Zobowiązanie spłacamy na konto bankowe pożyczkodawcy, które otrzymamy po zalogowaniu się w strefie klienta oraz dostępne będzie również w umowie pożyczki.

Jak zalogować się do NetBank Aasa?

Zacznijmy od odpowiedzi na pytanie, co to jest NetBank. Każdy konsument, który złożył wniosek w firmie Aasa, otrzymuje dostęp do specjalnego panelu użytkownika. Znajdziemy tam wszystkie informacje na temat obecnych zobowiązań oraz tych, które już spłaciliśmy. Ułatwi nam to kontrolowanie swojego zadłużenia oraz jego terminową spłatę. W przyszłości dzięki zapisanym tam danym będziemy mogli jeszcze szybciej przejść przez formalności niezbędne do otrzymania wsparcia finansowego. Jak wygląda logowanie do Aasa NetBank?

Aasa dba o bezpieczeństwo danych swoich klientów, dlatego logowanie do systemu wymaga od nas wpisania trzech informacji. Pierwsza z nich to PESEL lub numer pożyczki, do których zazwyczaj mają dostęp jedynie pożyczkobiorcy. Następne pole dotyczy numeru telefonu. Powinien być on nie tylko zgodny z tym podanym we wniosku, ale również aktywny ze względu na trzecią z wymaganych informacji. Po uzupełnieniu powyższych danych i kliknięciu “Wyślij kod SMS” pożyczkodawca wyśle nam jednorazowy kod SMS, który będzie ostatnim krokiem NetBank Aasa logowanie. Warto również zaznaczyć, że po otrzymaniu dostępu do panelu użytkownika możemy połączyć swój NetBank z kontem Google+ lub Facebook i za ich pośrednictwem logować się do systemu.

Aasa kontakt

Jednym ze sposobów nawiązania kontaktu z pożyczkodawcą jest wykonanie telefonu na infolinię. Konsultanci pozostają do naszej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-19.00. Inną możliwością jest napisanie na czacie dostępnym na stronie internetowej pożyczkodawcy. Można również pozostawić odpowiednią informację za pośrednictwem formularza kontaktowego lub w formie wiadomości e-mail.

Aasa Polska Opinie

Według informacji podanych na stronie firmy, aby otrzymać potrzebne wsparcie finansowe wystarczy w pierwszym kroku wybrać interesującą nas kwotę i okres pożyczki. Następnie wypełnić formularz i czekać na pieniądze, które dostaniemy przelewem lub czekiem Giro. Wszystko odbywa się szybko i bezproblemowo, co potwierdzają Aasa opinie klientów.  

Aasa Polska – Koszty pożyczki

Koszty pożyczki w firmie Aasa nie są wygórowane. Przewagą Aasy jest fakt, że łatwiej otrzymać pozytywną decyzję o przyznaniu chwilówki niż u konkurencji. Warto wziąć to pod uwagę przy porównywaniu opłat u innych firm.

Reprezentatywny przykład pożyczki:

Aasa Standard

Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla reprezentatywnego przykładu pożyczki w wysokości 2500 zł (całkowita kwota kredytu) na okres 36 miesięcy wynosi 45,68%. Rata miesięczna od 121,47 zł. Roczna stopa oprocentowania 18.50% (stopa zmienna). Całkowity koszt pożyczki: 1789,04 zł (w tym: odsetki od kwoty pożyczki – 791,54 zł, prowizja 997,50 zł). Całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta to 4289,04 zł. Stan na dzień 02.02.2024 r.

Aasa z Pakietem Premium

Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla reprezentatywnego przykładu pożyczki w wysokości 7100 zł (całkowita kwota kredytu) na okres 36 miesięcy wynosi 45,68%. Rata miesięczna od 344,95 zł. Roczna stopa oprocentowania 18,50% (stopa zmienna). Całkowity koszt pożyczki: 5081,09 zł (w tym: odsetki od kwoty pożyczki – 2248,19 zł, prowizja 2832,90 zł). Całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta to 12181,09 zł. Stan na dzień 02.02.2024 r. Pożyczka z dobrowolnym Pakietem Językowym. Opłata za
dobrowolny Pakiet Językowy: 2000 zł.

Aasa z Pakietem Gold

Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla reprezentatywnego przykładu pożyczki w wysokości 4800 zł (całkowita kwota kredytu) na okres 36 miesięcy wynosi 45,68%. Rata miesięczna od 233,21 zł. Roczna stopa oprocentowania 18,50% (stopa zmienna). Całkowity koszt pożyczki: 3435,02 zł (w tym: odsetki od kwoty pożyczki – 1519,82 zł, prowizja 1915,20 zł). Całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta to 8235,02 zł. Stan na dzień 02.02.2024 r. Pożyczka z dobrowolnym Pakietem Medycznym. Opłata za dobrowolny Pakiet Medyczny: 1400 zł.

Aplikacja mobilna Aasa Polska

Aasa przygotowała dla swoich klientów aplikację mobilną, dzięki której możemy szybko i wygodnie zaciągnąć pożyczkę online. Aplikacja posiada dużo opcji, które są dostępne również na stronie pożyczkodawcy. Ponadto gwarantuje nam łatwy dostęp do wszystkich informacji dotyczących terminów spłaty naszego zobowiązania, możliwość złożenia wniosku o „wakacje od spłaty”. Aplikacja działa na systemie operacyjnym Android!

Jakie są główne funkcjonalności aplikacji Aasa?

 • Z aplikacji mogą korzystać zarówno stali, jak i nowi klienci
 • Szybka decyzja odnośnie przyznania/odrzucenia pożyczki
 • Wniosek o pożyczkę wypełniony automatycznie
 • Możliwe uzyskanie informacji dotyczącej terminów płatności pożyczek
 • Szybka spłata zobowiązania
 • Miesięczna przerwa w spłacie pożyczki tzw. „wakacje od spłaty”

Aasa odroczenie terminu płatności, czyli wakacje od spłaty

Wakacje od spłaty polegają na przerwie od comiesięcznej spłaty zobowiązania. Jeżeli zdecydujemy się na tę opcję, możemy zawiesić spłatę kredytu na co najmniej miesiąc. „Wakacje od spłaty” są bardzo przydatne, gdy nie jesteśmy w stanie spłacić naszego zobowiązania w danym miesiącu. Pamiętajmy jednak, że rata ta nie zostaje umorzona, ale jedynie przesunięta o kolejny miesiąc spłaty. Jeżeli chcemy skorzystać z wakacji od spłat musimy skontaktować się z pożyczkodawcą.

Pamiętaj, że zostawiając komentarz pomagasz innym!
Jeśli korzystałeś już z usług firmy Aasa Polska zostaw swoją opinię.

54 komentarze

Hubert

nie rozumiem ludzi tłumaczących nieuczciwe działania tej firmy, owszem trzeba czytać co się podpisuje, ale w umowie pisze:
Zgodnie z punktem 12 do umowy pożyczki :

12. Wcześniejsza spłata pożyczki
12.1 Klient ma prawo w każdym czasie do spłaty całości lub części pożyczki przed terminem określonym w Umowie bez
dodatkowych kosztów związanych z wcześniejszą spłatą pożyczki. W przypadku dokonania wcześniejszej spłaty pożyczki –
prowizja, odsetki, ulegają odpowiedniemu obniżeniu o wysokość dotyczącą okresu, o który skrócono czas obowiązywania
umowy. Pożyczkodawca jest zobowiązany do rozliczenia z Klientem pożyczki w terminie 14 dni od dnia dokonania
wcześniejszej spłaty pożyczki w całości.

tak więc AASA wali w ….. i robi co chce z pieniędzmi które bezprawnie kradnie!!!!

00 Odpowiedz
K. anet

Warunki udzielania pożyczki i szybkość zdecydowanie na plus. Niestety obsluga sprawia, ze już po pierwszym telefonie od konsultanta podjelam decyzję ze wiecej nie skorzystam z uslug. Pani dzwoniac z przypomnieniem o platnosci odrazu na wstepie uznala, że sprawa bedzie kierowana do windykacji. Zazanaczam- tydzien przed terminem spłaty /prosze odsluchac nagranie z grudnia 2020/. Dzisiejszy kontakt enigmatyczne wyjasniene o nagrwaniu rozmowy bez powolania sie na podstawy prawne. Potem krzyk obrazliwe traktowanie klienta.

10 Odpowiedz
  Mariusz

  Masz 100%racji ja ten sam problem 😡Mało tego trzeba się prosić dzwonić o swoje pieniądze zeby laskawie oddalić bo ciągle coś wyjaśniają nie przelewają jutro będzie miesiąc należnego mi zwrotu prowizji… PORAŻKA. NIE POLECAM 😡

  00 Odpowiedz
  Janek

  Najgorsza firma w tym kraju. Prowizji biorą ponad drugie tyle. Żerują na naiwnych ludziach, którzy biorą od nich chwilówki. Lichwa i tyle

  0-1 Odpowiedz
   Monika

   Nie żerują na naiwnych ludziach tylko ci ludzie nie czytają co podpisują. Nikt do wzięcia pożyczki nie zmusza. Trzeba czytać co się podpisuje, a nie później narzekać na to co się podpisało.

   00 Odpowiedz
Joanna

Najlepsza i najnowocześniejszych firma pożyczkowa na rynku! Aasa dostosowuje się do panujących trendów i zmieniającego się otoczenia. Widać progres w tym co oferuje swoim klientom. Już sama możliwość potwierdzenia swoich danych przez Facebooka jest wielkim plusem i bardzo wygodne. Mają bardzo intuicyjną aplikację mobilną. Widać, że dbają o klienta i nie jest tak, że mają go gdzieś ja inne firmy. Osobiście bardzo polecam!

00 Odpowiedz
  Aasa Polska

  Joanna,

  dziękujemy za miłą opinię!

  Pozdrawiamy,

  Biuro Obsługi Klienta Aasa Polska
  mail: info@aasapolska.pl
  telefon: 801 40 40 40 lub 22 4 600 300

  00 Odpowiedz
  Mariusz

  Dajcie spokój nigdy więcej już nic nie wezmę od nich!!!Spłaciłem wcześniej kredyt i nie mogę się doprosić zwrotu prowizji na ifo Lini ze wysłali mi 28.11.21 a mój bank nic takiego nie księgował 😡Dzwonię 2 tygodnie co drugi dzień i konsultacji mówią że jedyne co mogę zrobić to wysłać ponaglenie do działu płatność 😡to jest porażka za chwilę będzie miesiąc jak zwracają mi moje pieniądze i zwrócić nie mogą bo ciągle coś wyjaśniają. Ludzie nie róbcie tego błędu co ja. To jakieś chore. Dlatego ja żeby walczyć o swoje składam pismo do rzecznika praw konsumenta i uokik może oni pomogą. Was ludzie ostrzegam a banku serdecznie nie polecam nie pozdrawiam.

  00 Odpowiedz
Najlepsza!

Jeżeli mam być szczera, to dla mnie jest najlepsza pożyczka przez internet. Czytelne zasady, miła obsługa i niskie raty. Potrzebowałem pieniędzy na ratę kredytu, kiedy mój pracodawca spóźnił się z wypłatą. Nie chce już nawet tego komentować. Polecam Assa, bo można wziąć dogodne raty przez internet i bez wychodzenia z domu.

00 Odpowiedz
  Aasa Polska

  Najlepsza!

  dziękujemy!

  Pozdrawiamy,

  Biuro Obsługi Klienta Aasa Polska
  mail: info@aasapolska.pl
  telefon: 801 40 40 40 lub 22 4 600 300

  00 Odpowiedz
Aasa Polska

Nieok,

dziękujemy za wiadomość, przyjrzymy się ponownie tej sprawie. Prosimy o kontakt się z naszym Biurem Obsługi Klienta pod adresem info@aasapolska.pl, odpowiemy na wszystkie pytania związane z Twoim wnioskiem. Zajmiemy się tą sprawą priorytetowo.

Pozdrawiamy,

Biuro Obsługi Klienta Aasa Polska
mail: info@aasapolska.pl
telefon: 801 40 40 40 lub 22 4 600 300

00 Odpowiedz
Bolo

Moim zdaniem jedna z lepszych firm pożyczkowych. Weryfikują telefonicznie sam wniosek, ale wszystko idzie bardzo sprawnie, więc telefon dostałem praktycznie od razu po złożeniu wniosku przez internet. Kasę dostałem w przelewie jeszcze tego samego dnia. Nie wiem czy sprawdzają bik czy nie, ale wszystko było tak sprawnie, że jestem w stanie uwierzyć, że jednak nie sprawdzają. Strona internetowa dobra. Aasa Polska to dobra pożyczka na raty.

0-1 Odpowiedz
  Aasa Polska

  Bolo,

  bardzo dziękujemy za pozytywną opinię! 🙂

  Pozdrawiamy,

  Biuro Obsługi Klienta Aasa Polska
  mail: info@aasapolska.pl
  telefon: 801 40 40 40 lub 22 4 600 300″

  0-1 Odpowiedz
nieok..

Wkurzyli mnie ratami pozyczki. Jeszcze kiedyś brałem u nich bo naprawde zaufana firma na poziomie, miedzynarodowa. Teraz dali miniumum na 21 miesięcy, a co za tym idzie musicie tyle rat spłacać które generuja wyzsze koszty. No nie da sie ukryc że im dłużej masz pożyczkę tym wiecej zapłacisz wcześniej brałem na 10 rat no i to było spoko. Teraz to wygląda na naciąganie jelenia przez Aasa

00 Odpowiedz
Marian

Moim zdaniem pożyczka bardzo dobra, jeśli miałbym jeszcze raz taką brać to pewnie znów padłoby na aasę, mają przede wszystkim bardzo dobre warunki tzn. niskie raty, a chyba są ze szwecji lub norwegii więc też poziom obslugi inny.

00 Odpowiedz
  Aasa Polska

  Marian,

  bardzo dziękujemy za miłe słowa! Cieszymy się, że nasza pożyczka spełniła Twoje oczekiwania! 🙂

  Pozdrawiamy,

  Biuro Obsługi Klienta Aasa Polska
  mail: info@aasapolska.pl
  telefon: 801 40 40 40 lub 22 4 600 300″

  00 Odpowiedz
ideolo

Pożyczka na świetnych warunkach, pożyczyłam 1000 zł, oddałam 1400 zł a wszystko załatwione w ciągu jednego dnia. Opinie są pochlebne i wcale się nie dziwie. Umowa dostarczana jest kurierem, zwrot bezpłatny a warunki samej umowy bardzo przejrzyste. Aplikacja na telefon przypomina o wszystkim. Przyszłościowa firma, otwarta na klienta.

00 Odpowiedz
  Aasa Polska

  Ideolo,

  bardzo dziękujemy za wyczerpującą opinię! Staramy się, żeby nasza oferta była jak najlepsza!

  Pozdrawiamy,

  Biuro Obsługi Klienta Aasa Polska
  mail: info@aasapolska.pl
  telefon: 801 40 40 40 lub 22 4 600 300

  00 Odpowiedz
Ewka

Gdy potrzebna jest pożyczka, ważny jest czas. Pod tym względem pozytywnie mnie zaskoczyła Aasa Polska. Ich chwilówka czy raczej pożyczka online była na moim koncie następnego dnia. Wniosek złożyłam przez internet, potem było tylko potwierdzanie danych przez telefon i informacja o otrzymaniu kredytu, który spłacam w wygodnych ratach.

00 Odpowiedz
  Aasa Polska

  Ewka,

  dziękujemy za miłe słowa i za możliwość „miłego zaskoczenia Cię” 🙂

  Pozdrawiamy,

  Biuro Obsługi Klienta Aasa Polska
  mail: info@aasapolska.pl
  telefon: 801 40 40 40 lub 22 4 600 300

  00 Odpowiedz
netka

Firma godna polecenia , ja nie otrzymałam kredytu , ale bardzo sprawna szybka odpowiedz prosty wniosek ,nie trzeba oczekiwac aż ktoś łaskawie udzieli informacji, POLECAM

00 Odpowiedz
  Aasa Polska

  Netka,

  dziękujemy za pozytywną opinię!

  Pozdrawiamy,

  Biuro Obsługi Klienta Aasa Polska
  mail: info@aasapolska.pl
  telefon: 801 40 40 40 lub 22 4 600 300

  00 Odpowiedz
Król

Ja również mogę polecić ich ofertę. Na większości serwisów mają dobre oceny i to jest w pełni zasłużone – naprawde niskie raty robią robotę.

00 Odpowiedz
  Aasa Polska

  Król,

  dziękujemy za opinię!

  Pozdrawiamy,

  Biuro Obsługi Klienta Aasa Polska
  mail: info@aasapolska.pl
  telefon: 801 40 40 40 lub 22 4 600 300

  00 Odpowiedz
Makron

Polecam 🙂

00 Odpowiedz
  Aasa Polska

  Makron,

  dziękujemy za polecenie!

  Pozdrawiamy,

  Biuro Obsługi Klienta Aasa Polska
  mail: info@aasapolska.pl
  telefon: 801 40 40 40 lub 22 4 600 300

  00 Odpowiedz
Buba

Bardzo dobra pożyczka, korzystałam z niej już dwa razy kiedy trzeba było na szybko gotówki. Jeśli mogłabym przede wszystkim o nich powiedzieć coś to że są szybcy, i tani. I to najwazniejsze jeśli chodzi o pożyczki 🙂

00 Odpowiedz
  Aasa Polska

  Buba,

  dziękujemy za pozytywną opinię! Cieszymy się, że pożyczka spełniła Twoje oczekiwania!

  Pozdrawiamy,

  Biuro Obsługi Klienta Aasa Polska
  mail: info@aasapolska.pl
  telefon: 801 40 40 40 lub 22 4 600 300

  00 Odpowiedz
Kika

Pożyczka spełniła moje oczekiwania i pozwoliła na organizację majówki – za to należy się 5 gwiazdek

00 Odpowiedz
  Aasa Polska

  Kika,

  bardzo nam miło, że mogliśmy pomóc!

  Pozdrawiamy,

  Biuro Obsługi Klienta Aasa Polska
  mail: info@aasapolska.pl
  telefon: 801 40 40 40 lub 22 4 600 300

  00 Odpowiedz
Nana

Koleżanka miałam problem z dostaniem pożyczki z Aasa,a le pracuje w banku na umowie zlecenie, może dlatego. Ja złozylam wniosek o 2000 zł i przeszedł bez problemu. Zaufana firma, czytałam o niej same pozytywy w internecie i przekonałam się, że nie bez powodu. Ta pożyczkę już prawie spłąciłam, ale w przyszłym roku mają u mnie zakładać solary, więc nie wykluczam, że znowu skorzystam z oferty, jak mi będzie brakowało do pełnej kwoty. W każdym razie polecam, nie zawiodłam się

00 Odpowiedz
  Aasa Polska

  Nana,

  dziękujemy za miłe słowa i cieszymy się, że mogliśmy pomóc!

  Pozdrawiamy,

  Biuro Obsługi Klienta Aasa Polska
  mail: info@aasapolska.pl
  telefon: 801 40 40 40 lub 22 4 600 300

  00 Odpowiedz
Beti

rzetelna firma, umowa kurierem do domu – dla mnie bomba. Polecam jak najbardziej!

00 Odpowiedz
  Aasa Polska

  Beti,

  bardzo nam miło! 🙂

  Pozdrawiamy,

  Biuro Obsługi Klienta Aasa Polska
  mail: info@aasapolska.pl
  telefon: 801 40 40 40 lub 22 4 600 300

  00 Odpowiedz
Agata

Aasa pożyczki to firma, która do tej pory nie zawiodła mnie ani razu. Ostatnio pożyczyłam u nich pieniądze na remont łazienki. Wiadomo przecież, że takie roboty kosztują. Na szczęście dostałam taką kwotę, której potrzebowałam, a koszty były naprawdę niewielkie. Spłaciłam już większość rat, więc niedługo całkowicie uwolnię się od zadłużenia, a łazienka jest po prostu boska 😀

00 Odpowiedz
  Aasa Polska

  Agata,

  bardzo cieszymy się, że nasza pożyczka spełniła Twoje oczekiwania! 🙂

  Pozdrawiamy,

  00 Odpowiedz
  Aasa Polska

  Agata,

  bardzo cieszymy się, że nasza pożyczka spełniła Twoje oczekiwania! Polecamy się w przyszłości!

  Pozdrawiamy,

  Biuro Obsługi Klienta Aasa Polska
  mail: info@aasapolska.pl
  telefon: 801 40 40 40 lub 22 4 600 300

  00 Odpowiedz
Tomek

dużo słyszałem o tej firmie i polecił mi ją znajomy, skorzystałem i warto było, polecam Aasa pożyczki 🙂

00 Odpowiedz
  Aasa Polska

  Tomek,

  dziękujemy za opinię!

  Pozdrawiamy,

  Biuro Obsługi Klienta Aasa Polska
  mail: info@aasapolska.pl
  telefon: 801 40 40 40 lub 22 4 600 300

  00 Odpowiedz
Dorotaaa

Nie byłem do końca przekonana czy wziąc pozyczkę w tej firmie. Przekonała mnie do tego koleżanka, która była zadowolona z usługi Aasa Polska. Muszę przyznać, że wszystko przebiegło sprawnie i bez najmniejszych problemów. Z czystym sumieniem mogę polecić tego pożyczkodawcę osobom, które mają problemy finansowe i chcą się z nimi szybko uporać.

00 Odpowiedz
Kamil

Aasa to solidna firma pożyczkowa. Jestem zadowolony z jej usług.

00 Odpowiedz
Mamuśka

Muszę przyznać, że miałam wątpliwości żeby brać pożyczkę w Aasa bo wcześniej nie korzystałam z usług takich firm, ale popsuła mi sie pralka, a portfel pusty :/ Teraz muszę powiedziec, że następnym razem, jak będę zmuszona wziąć kredyt to znów w tej firmie. Fajne jest to, że bardzo szybko rozpatrują wniosek, a na tym najbardziej mi zależało

00 Odpowiedz
Jago-Da

Chyba nie ma drugiej takiej firmy, która potwierdza dane nawet przez Facebooka, to mega wygoda! Koszty pożyczki faktycznie nie są wygórowane – szukałam i porównywałam w innych formach i Aasa wypada bardzo dobrze. Wzięłam pożyczkę, jeszcze spłacam, ale nie raty nie bolą mojej kieszeni. Firma naprawdę godna polecenia!

00 Odpowiedz
Barbarra

Mi akurat fajnie pomogli super polecam

00 Odpowiedz
ja95

ASSA Polska działa szybciej niż natura chciała. Mega zadowolenie z obśługi.

00 Odpowiedz
little_money

W W świecie, w którym gonimy za pieniądzem czasem bo brakuje. Na szczęście są możliwości pomocy doraźnej. Wtedy kiedy nie pomoże mama, tata, brat zawsze można się wspomóc taką właśnie szybką pożyczką prosto z aplikacji moblinej. Jestem mega zadowolona bo szybko i bez problemu mogłam zapożyczyć grosza w potrzebie od assa właśnie.

00 Odpowiedz
Mała

Szybka kasa w AASA Polska. plus za Facebook i apkę

00 Odpowiedz
Anna95

Mnie przekonało to, że mają mobilną aplikację i ta opcja z FB też jest super. Póki co z AASA jestem zadowolona.

00 Odpowiedz
Lukas

Bardzo solidna firma. Do jej naważniejszych plusów przede wszystkim można zaliczyć niskie raty (warto porównać z innymi firmami oferującymi pożyczki ratalne), profesjonalną obsługę, szybkość i wygodę (kasę można dostać przez Blue Media). Ogólnie oceniam ich usługi na 5+.

00 Odpowiedz
Lukas

W sumie ja też polecam, brałem już różne pożyczki, ale tutaj przez tą mobilną apkę i połączenie z FB jakoś wszystko szybciej i bardziej przejrzysto przechodzi. Oni sobie sprawdzą co potrzebują wiedzieć o mnie, ja widzę ile jeszcze mam spłacić i do kiedy, wiec łatwiej o tym pamiętać. Nie mam za zwyczaj jakiś dużych problemów z kasą, bo oboje z dziewczyną pracujemy, dzieci jeszcze nie mamy, ale czasem chcemy sobie zaszaleć i jak wpadają niespodziewane wydatki to wtedy sięgam po pożyczkę – najlepiej chwilówkę, bo to się szybko bierze i krótko spłaca a potem łatwo zapomina i jakoś tak nie boli jak stały kredyt. Ogólnie w Aasa podoba mi się ich nowoczesne podejście, może jeszcze kiedyś skorzystam.

00 Odpowiedz
Radek

Właśnie ja i moja rodzina wróciliśmy z fantastycznych wakacji z Chorwacji. Cudowne widoki i fantastyczna pogoda i wypoczęliśmy za wszystkie czasy. Nie byłoby tego, gdyby mój kolega z pracy nie powiedział mi o ofercie Aasa Polska. Bez tej pożyczki znowu jak co roku byśmy pojechali do rodziców mojej żony, bo nie stać nas było nigdy na zagraniczne wycieczki. A tak, szybki wniosek, kasa do ręki i żegnaj znienawidzona teściowo. Postanowiliśmy sobie, że za rok też wyjeżdżamy na zagraniczne wakacje. Dzięki Aasa moje życie zmienia się na lepsze.

00 Odpowiedz
Mariusz

Teraz mają fajny konkurs czekam na wygranie lapka

00 Odpowiedz
Internautka_97

Wielki plus za możliwość potwierdzenia przez fejsa. Strasznie fajna opcja jak dla mnie.

00 Odpowiedz
tytus

Świetna pożyczka, polecam.

00 Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie bedzie opublikowany. *wymagane pola są zaznaczone

Zobacz także...
Prześwietlamy każdą firmę pożyczkową dostępną na rynku
Aasa Polska logo
1000 zł - 25 000 zł
Kwota
36 miesięcy
Okres
Złóż wniosek w Aasa Polska
Wybierz rodzaj informacji, której szukasz: