Oferta nieaktywna!

Oferta nieaktywna. Klienci tej firmy wybierali również:

Aasa Polska

4.17
291 głosów
Maksymalna kwota pożyczki: 10 000 zł
Weź pożyczkę
w Aasa Polska

Aasa Polska - Opinie

Domeną Aasa Polska są wygodne, szybkie pożyczki pozabankowe udzielane online za pośrednictwem wniosków składanych na stronie internetowej. Do otrzymania pożyczki wymagany jest fizyczny podpis na umowie. Wygodnym rozwiązaniem dla klienta jest wysłanie na koszt firmy kuriera z umową. Klient otrzymuje pieniądze błyskawicznie po odnotowaniu złożonego podpisu na umowie o pożyczkę.

Aasa Polska - Solidna firma z historią

Aasa Polska jest optymalnym rozwiązaniem dla osób pragnących pożyczyć wyższą sumę pieniędzy na długi, wygodny okres spłaty. Aasa należy do skandynawskiej korporacji finansowej, na polskim rynku działa od 2012 roku i specjalizuje się w udzielaniu długoterminowych pożyczek online dla osób fizycznych. Klienci mogli poznać ją również pod nazwą Aasa Kredyt, a także dzięki markom udzielającym pożyczek w ich imieniu tj. ratka.pl, Gotówka Natychmiast oraz ratkomat.pl.

Aasa Polska cieszy się uznaniem klientów, którzy dzięki jej wsparciu finansowemu mogą realizować swoje marzenia, pasje i dbać o szczęście najbliższych. Właśnie w taki sposób komunikują się z potencjalnym pożyczkobiorcą. Niedawno Aasa Polska S.A. została sponsorem strategicznym GKS-u Katowice, co również pokazuje, że firma zadomowiła się na polskim rynku, chce inwestować i prężnie się rozwija.

Zobacz również opinie o:

Aasa Polska - Ogólne warunki

Wnioskując o pożyczkę ratalną w Aasa Polska, klient ma możliwość zadeklarowania kwoty od 2000 zł do 10 000 zł. Okres spłaty jest stosunkowo długi i elastyczny; raty można rozłożyć na 12 do 24 miesięcy. Spłata raty następuje co miesiąc.

Wniosek o pożyczkę ratalną należy złożyć za pośrednictwem formularza online dostępnego na stronie www.aasapolska.pl Aby otrzymać pożyczkę, należy spełniać następujące warunki:

• być w wieku 20 – 80 lat;

• nie figurować w rejestrze dłużników BIG (InfoMonitor, ERIF);

• mieć udokumentowany stały dochód w Polsce (z tytułu umowy o pracę, renty, emerytury);

• posiadać stały adres zamieszkania w Polsce.

Po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku, które następuje już tego samego dnia, klient zostaje powiadomiony o decyzji telefonicznie bądź mailowo. Aasa Polska stara się, aby pożyczkobiorca dokładnie zapoznał się z warunkami umowy. Zależy im również na stałym kontakcie z klientem podczas procesu ubiegania się o pożyczkę, dlatego mogą nie wypłacić pieniędzy osobie, która unika kontaktu. Warto więc odebrać telefon, porozmawiać z przedstawicielem firmy w celu potwierdzenia danych i zadbać o swoją wiarygodność jako pożyczkobiorcy.

Aasa Polska - Pożyczka krok po kroku

Jak ubiegać się o pożyczkę w Aasa Polska? Na stronie głównej Aasa Polska firma przygotowała dla użytkownika atrakcyjny wizualnie widżet umożliwiający w wygodny sposób ustalenie wysokości pożyczki, w tym również czasu spłaty. Każde przesunięcie suwaka pozwala sprawdzić, jakie zostaną wygenerowane koszty pożyczki. Po wybraniu odpowiednich wartości, wnioskodawca przechodzi do następnego kroku, w którym zawiera się formularz pożyczkowy. Aasa Polska umożliwia otrzymanie pieniędzy za pomocą elektronicznego przelewu bankowego na konto pożyczkobiorcy oraz za pośrednictwem czeku GIRO do odbioru na Poczcie Polskiej.

Po wypełnieniu formularza online, dane wnioskodawcy zostają sprawdzone. Jeżeli tylko wniosek o pożyczkę zostanie rozpatrzony pozytywnie, klient otrzymuje stosowną informację poprzez rozmowę telefoniczną lub potwierdzenie e-mail, po czym zostaje wysłany kurier z umową. Aasa Polska umożliwia także zapoznanie się z treścią umowy przed jej podpisaniem w obecności kuriera. Wszystko dzięki przesłaniu na adres e-mail wskazany przez klienta wstępnego harmonogramy spłat pożyczki zaraz po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku. Jest to wygodna forma podpisania stosownych umów, oszczędzająca dużo czasu, jak również nienarażająca klienta na koszty związane z dotarciem do stacjonarnego punktu pożyczkodawcy. Po otrzymaniu pożyczki wszystkie niezbędne informacje możemy znaleźć w Panelu Użytkownika.

Jak zalogować się do NetBank Aasa?

Zacznijmy od odpowiedzi na pytanie, co to jest NetBank. Każdy konsument, który złożył wniosek w firmie Aasa, otrzymuje dostęp do specjalnego panelu użytkownika. Znajdziemy tam wszystkie informacje na temat obecnych zobowiązań oraz tych, które już spłaciliśmy. Ułatwi nam to kontrolowanie swojego zadłużenia oraz jego terminową spłatę. W przyszłości dzięki zapisanym tam danym będziemy mogli jeszcze szybciej przejść przez formalności niezbędne do otrzymania wsparcia finansowego. Jak wygląda logowanie do Aasa NetBank?

Aasa dba o bezpieczeństwo danych swoich klientów, dlatego logowanie do systemu wymaga od nas wpisania trzech informacji. Pierwsza z nich to PESEL lub numer pożyczki, do których zazwyczaj mają dostęp jedynie pożyczkobiorcy. Następne pole dotyczy numeru telefonu. Powinien być on nie tylko zgodny z tym podanym we wniosku, ale również aktywny ze względu na trzecią z wymaganych informacji. Po uzupełnieniu powyższych danych i kliknięciu “Wyślij kod SMS” pożyczkodawca wyśle nam jednorazowy kod SMS, który będzie ostatnim krokiem NetBank Aasa logowanie. Warto również zaznaczyć, że po otrzymaniu dostępu do panelu użytkownika możemy połączyć swój NetBank z kontem Google+ lub Facebook i za ich pośrednictwem logować się do systemu.

Aasa kontakt

Jednym ze sposobów nawiązania kontaktu z firmą Aasa Polska jest wykonanie telefonu na infolinię. Konsultanci pozostają do naszej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-19.00. Inną możliwością jest napisanie na czacie dostępnym na stronie internetowej pożyczkodawcy. Można również pozostawić odpowiednią informację za pośrednictwem formularza kontaktowego lub w formie wiadomości e-mail.

Aasa Polska Opinie

Według informacji podanych na stronie firmy, aby otrzymać potrzebne wsparcie finansowe wystarczy w pierwszym kroku wybrać interesującą nas kwotę i okres pożyczki. Następnie wypełnić formularz i czekać na pieniądze, które dostaniemy przelewem lub czekiem Giro. Wszystko odbywa się szybko i bezproblemowo, co potwierdzają Aasa opinie klientów.  

Aasa Polska - Koszty pożyczki

Koszty pożyczki w Aasa Polska nie są wygórowane. Przewagą Aasy jest fakt, że łatwiej otrzymać pozytywną decyzję o przyznaniu chwilówki niż u konkurencji. Warto wziąć to pod uwagę przy porównywaniu opłat u innych firm.

Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla reprezentatywnego przykładu pożyczki w wysokości 7000 zł na okres 24 miesięcy wynosi 75,94%. Rata miesięczna 499,52 zł. Roczna stopa oprocentowania (stopa stała) 10%, odsetki od kwoty pożyczki – 755,73 zł, opłata przygotowawcza 300 zł, prowizja 3 934 zł. Całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta to 11 989,73 zł (stan na dzień 01.03.2019 r.).

Pożyczkodawcą jest Aasa Polska S.A., ul. Hrubieszowska 2, 01-209 Warszawa. NIP: 5252528111, Regon 146017266 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000411939 Kapitał zakładowy 42 000 000 zł (wpłacony w całości).

Pożyczasz20004000800010000
Czas (miesięcy)24242424
Rata154.71296.84581.08723.21
Oddajesz3713.047124.1613945.9217357.04

Aasa Polska - Dane firmy

 • +48 801 40 40 40, 22 4 600 300
 • info@aasapolska.pl
 • Godziny pracy Biura Obsługi Klienta 8 – 19, Poniedziałek – Piątek.
  Aasa Polska S.A., ul. Hrubieszowska 2,01-209 Warszawa

Zalety

 • możliwość potwierdzenia danych poprzez Facebooka
 • decyzja o przyznaniu pożyczki tego samego dnia
 • umowa dostarczona kurierem
 • odesłanie dokumentów bez dodatkowych opłat
 • niewygórowane koszty pożyczki
 • wygodna aplikacja mobilna

Wady

 • możliwość wzięcia pożyczki dopiero od 20 roku życia
 • klienci są sprawdzani w rejestrze dłużników

Ocena

4.17 (83.4%)
291 głosów

Komentarze

52 odpowiedzi na “Aasa Polska”

 1. IWONA napisał(a):

  Jako jedna z niewielu firm pożyczkowych która nie oddaje prowizji za wcześniejszą spłatę. Są to kwoty rzędu kilku tysięcy. Dopiero po sprawie w sądzie oddają. Bezpodstawnie się wzbogacają. Nie polecam !!!

 2. Sarna napisał(a):

  Tak czytam te BZDURY – pochwalne wypisywane o Aasa Polska i stwierdzam ,ze chyba pracownicy bok dostali “rozkaz” wypisywania tych bredni jako klienci !
  Wystarczy wejść na fora klientów o aasa aby dowiedzieć się prawdy !
  Firma aasa – jak działa ta lichwa a więc tak – bierzesz pożyczkę powiedzmy 2000 zł , ratalną , która wychodzi znacznie większa kwota do spłaty niż w powyższej przedstawionej tabelce ale to nie ważne , masz ileś rat i spłacasz . Dopóki spłacasz w terminie jest prawie ok , ale zawsze za coś , coś i tak ci doliczą bo coś ale to powiedzmy są grosze. Problem rozpoczyna się gdy się spóźnisz ze spłatą , kilka dni bo np . byłeś w szpitalu , a pożyczkę w aasa brałeś u pośrednika – i tu zaczyna się bal przy tym kilku dniowym opóźnieniu: monity sms i meil idą jak szalone każdego koszt to doliczenie 30 zł , wydzwaniają do ciebie na potęgę , z awanturami , szantarzem , krzykiem ,wyzwiskami od dłużników – zazwyczaj incognito . Masakra .
  Po 10 dniach braku spłaty jakiejś ostatniej raty czy przedostatniej otrzymujesz wypowiedzenie umowy z wezwaniem do zapłacenia tych 2 rat powiedzmy ze były one po 250 zł czyli powinieneś otrzymać wypowiedzenie + wezwanie do zapłaty 2 rat czyli 500 zł i jakieś odsetki no niech będą 50 zł a tu dostajesz wezwanie do zapłaty na jakąś kwotę z kosmosu 880 zł ( bez opisu , wyjaśnienia – NIC ) !
  Po wyjściu ze szpitala jak zebrałam siły , zadzwoniłam do tego bok aasy , rozmowa telefoniczna masakra , wrzask z jednej strony sflustrowanej pani doradczyni aasy , i ciągłe podkreślanie ze jestem DŁUŻNIKIEM – wogóle mnie nie słuchała ze chcę to spłacić , ale chcę wiedzieć skąd ta kwota 880 zł , powinna być inna itd. Nic się nie dowiedziałam , poza ostatnim zdaniem , ze jak nie sołace do ….. chyba dała mi tydzień , to wpiszą mnie do wszystkich możliwych baz dłużników i się nauczę , spłacać długi – i odłożyła słuchawkę . Tak traktuje aasa klientów , z których robi dłużników ! Zagotowało się we mnie , więc zaczełam z nimi korespondować na e-mail , oni swoje ja swoje , odpowiedzi nie uzyskałam z czego wynika kwota 880 zł a powinna być max 550 zł . Właczył się efekt śnieżnej kuli finansowej w przeciągu 3 miesięcy dług urósł do ponad 1150 zł / pomimo ze co 2 tygodnie dokonywałam spłat :najpierw 200 zł , potem 220 potem na koniec 110 zł i stwierdziłam dość spłacone z pożądną nawiązką . wg moich obliczeń pożyczyłam 2000 zł spłaciłam 5330 zł i co się okazało ze po 3 miesiacach przeżucania się korespondencją z bok aasy , i spłaty 2 ostatnich rat z odsetkami wg mnie karnymi 530 zł i braku wyjaśnienia dlaczego chcą 880 zł na jakiej podstawie ? dowiedziałam się ze od ponad 3 miesięc jestem wpisana we wszystkich możliwych bazach dłużników , nie dostałam kredytu w swoim banku dzięki wpisom aasa , gdy zadzwoniłam do firmy aasa rozmawiał ze mną podobno kierownik – ( potem się okazało ze był to zwykły doradca z infolinni ), który wyjaśnił mi ze do spłaty mam w aasa ponad 1000 zł JESZCZE ( bo monity , odsetki , koszty windykacji itd ,potwierdził mi ze wpisano mnie do baz – bo mają taki OBOWIĄZEK z “NIEUCZCIWYMI” klientami czytaj dłużnikami / no i się WŚCIEKŁAM . -> powiedziałam panu z bok niby kierownikowi ze chce się spotkać z prezesem tej firmy , właścicielem itd i kiedy można ? – no więc usłyszałam ze nie można . Szok ! więc zeszłam niżej – ze chcę rozmawiać z osobą decyzyjną min dyrektorem ale osobiście. Więc usłyszałam ze też nie można . Spytałam a co można ? usłyszałam ze powinnam napisać Reklamację i oni rozpatrzą wiec zapytałam grzecznie ze piszę od 3 miesiecy i ZERO , reakcji z ich strony , wiec usłyszałam ze ja z nimi koresponduje , wiec zapytałam czy do niego mam napisać tą reklamację , do działu reklamacji , do dyrektora , prezesa ? uzyskałam odp ze na ogolny adres , tyle ze z zaznaczeniem ze to reklamacja i podaniem nr klienta i opisaniem całej sytuacji . Zagotowało się we mnie bo pan kierownik podał mi tylko swoje imie – just Maciek – ale napisałam Reklamacje do aasa wg zaleceń “just Maciek” i …….. otrzymałam odpowiedz , mniej wiecej ” ze im przykro , ale dostałam wypowiedzenie , ze jestem ich dłużnikiem , bo mi zaufali i pożyczyli itd” i ze jestem w bazach bo byłam be, ale jak spłacę dług aktualny tj. 1240 zł to błyskawicznie mnie usuną z baz i wstrzymają procedurę przekazania sprawy do sądu i dają mi na to 7 dni .
  Wtedy wsiadłam w auto i pojechałam do siedziby firmy aasa – ideału pożyczkowego , nikt poza panią sekretarką – recepcjonistką ze mną nie chciał rozmawiać , poza panią recepcjonistką , która dała mi wizytówkę ogólną z e-mailem ogólnym i powiedziała aby napisać skargę która trafi do bok czyli do osób typu “just Maciek” – których jest z 100 szt na zmianie / mają po max 25 lat i słuchawki telefoniczne na uszach i żadnej odpowiedzialności ani możliwości decyzji . Spotkanie z kimś w rodzaju dyrektor , prezes, czy właściciel tej firmy nie ma szans , nie ma ich na miejscu , nie ma do nich kontaktu żadnego , ani zadzwonić nie można ani napisać – nikt im takiej skargi nie przekaże ani nie poinformuje – Ludzie duchy – firma aasa zarejestrowana na jakimś cyprze czy gdzieś . Jak się skończyła moja sprawa – jeszcze się nie skończyła , trwa ponad 2 lata – sprawe przekazałam wniosek i opłaciłam do najpierw Medjacji u RF – aasa odmówiła ( mają takie prawo – procedury , trwają 1/2 roku , strata czasu ) , kolejny mój krok to był wniosek do RF i interwencję , oraz wypłatę zadośćuczynienia i nakaz wykreślenia z baz – efekt , korespondencja trwała 3-stronna ponad 8 miesięcy , RF ostatecznie odpóścił bo nie ma narzędzi aby aase do czegokolwiek zmusić !!! – kolejna strata czasu , polecono mi wystapienie na drogę sądową przeciwko aasa . Efekt na dzień dzisiejszy , sprawa w czasie kiedy ja się boksowałam się z RF i wnioskami o mediacje , i interwencję trafiła do komornika , a ten wpisał się na konta , w bazach jestem nadal jako dłużnik – a aasa chce spłaty 2680 zł . TAK WYGLĄDA LICHWA ! Proponuje zastanowić się zanim ktoś weźmie w tej firmie pożyczkę ja PRZESTRZEGAM przed AASA !
  ps. jako jedna z niewielu firm pożyczkowych – nie należy do tzw. organizacji niby tych uczciwych firm pożyczkowych z certyfikatem prokonsumenckim – tj. do PZFP bo ze z KNF taka firma jak Aasa się nie liczy to chyba wszyscy wiedzą ?
  Natomiast bardzo chętnie i błyskawicznie robi wpisy do wszystkich baz dłużników w tym najważniejszej KRD i nikt ją z tego nie rozlicza , po prostu – skrzanić życie potrafią a sposób na wyłudzanie też sobie znaleźli . Natomiast OSZUKANYM ,- takim jak ja ZOSTAJE jedynie SĄD , za który też wstępnie trzeba zapłacić 5% od kwoty którą chce się odzyskać – ale Ja już nie mam innego wyjścia i właśnie na to liczy Aasa – więc PRZESTRZEGAM wszystkich przed tą firmą !!!

 3. Joanna napisał(a):

  Najlepsza i najnowocześniejszych firma pożyczkowa na rynku! Aasa dostosowuje się do panujących trendów i zmieniającego się otoczenia. Widać progres w tym co oferuje swoim klientom. Już sama możliwość potwierdzenia swoich danych przez Facebooka jest wielkim plusem i bardzo wygodne. Mają bardzo intuicyjną aplikację mobilną. Widać, że dbają o klienta i nie jest tak, że mają go gdzieś ja inne firmy. Osobiście bardzo polecam!

 4. Najlepsza! napisał(a):

  Jeżeli mam być szczera, to dla mnie jest najlepsza pożyczka przez internet. Czytelne zasady, miła obsługa i niskie raty. Potrzebowałem pieniędzy na ratę kredytu, kiedy mój pracodawca spóźnił się z wypłatą. Nie chce już nawet tego komentować. Polecam Assa, bo można wziąć dogodne raty przez internet i bez wychodzenia z domu.

 5. Bolo napisał(a):

  Moim zdaniem jedna z lepszych firm pożyczkowych. Weryfikują telefonicznie sam wniosek, ale wszystko idzie bardzo sprawnie, więc telefon dostałem praktycznie od razu po złożeniu wniosku przez internet. Kasę dostałem w przelewie jeszcze tego samego dnia. Nie wiem czy sprawdzają bik czy nie, ale wszystko było tak sprawnie, że jestem w stanie uwierzyć, że jednak nie sprawdzają. Strona internetowa dobra. Aasa Polska to dobra pożyczka na raty.

 6. Sebastian napisał(a):

  Niestety nie polecam tej firmy od dziś.

  Wnioskowałem przed weekendem o pożyczkę 1500 zł na remont.
  Dostałem pozytywną weryfikację, oczywiście weryfikacja tożsamości przeszła pozytywnie, dostałem umowę, czek GIRO i tylko czekałem na kod GIRO, który zapewniono mnie przyjdzie lada moment. W poniedziałek wysyłam e-mail czemu nie przychodzi kod. Po chwili oddzwania Pani z zaprzyjaźnionej firmy i mówi, że już uruchamia i niedługo powinien przyjść kod. Po kilku minutach Pani oddzwania i mówi, że nie przyznano mi pożyczki, bo niby dowód jest pęknięty, a jest tylko na nim rysa w ogóle nie przeszkadzająca w jakiejkolwiek identyfikacji i tyle. Podpisałem umowę, dostałem swój egzemplarz i koniec. Straciłem dwa dni na kontakcie z Państwem oraz dzisiaj nerwów, bo pożyczkę polecił mi Tata i myślałem, że żadnych problemów z otrzymaniem nie będzie. Tylko nadziei mi Państwo narobili. Tata także ma u Państwa pożyczkę i kolejną na pewno mu odradzę po tym epizodzie. Przykro mi ale odradzę każdemu, kto będzie pytał. Tak się nie postępuje, szczególnie taka poważna firma. Byłem dziś na mieście zapytać w innej firmie i przyznano by mi na miejscu, ale koszty zbyt duże i zrezygnowałem.

  • Aasa Polska napisał(a):

   Nieok,

   dziękujemy za wiadomość, przyjrzymy się ponownie tej sprawie. Prosimy o kontakt się z naszym Biurem Obsługi Klienta pod adresem info@aasapolska.pl, odpowiemy na wszystkie pytania związane z Twoim wnioskiem. Zajmiemy się tą sprawą priorytetowo.

   Pozdrawiamy,

   Biuro Obsługi Klienta Aasa Polska
   mail: info@aasapolska.pl
   telefon: 801 40 40 40 lub 22 4 600 300

 7. nieok.. napisał(a):

  Wkurzyli mnie ratami pozyczki. Jeszcze kiedyś brałem u nich bo naprawde zaufana firma na poziomie, miedzynarodowa. Teraz dali miniumum na 21 miesięcy, a co za tym idzie musicie tyle rat spłacać które generuja wyzsze koszty. No nie da sie ukryc że im dłużej masz pożyczkę tym wiecej zapłacisz wcześniej brałem na 10 rat no i to było spoko. Teraz to wygląda na naciąganie jelenia przez Aasa

  • Aasa Polska napisał(a):

   Nieok,

   dziękujemy za opinię. Nasza firma wciąż udziela najtańszych pożyczek na polskim rynku i niezmiennie cieszy się zaufaniem naszych klientów. Jeśli chodzi o długość spłaty to wynosi ona od 12 do 24 miesięcy, maksymalna kwota pożyczki to 10 000 PLN. Zachęcamy do ponownego skontaktowania się z nami w sprawie pożyczki lub kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta – odpowiemy na wszystkie Twoje pytania!

   Pozdrawiamy,

   Biuro Obsługi Klienta Aasa Polska
   mail: info@aasapolska.pl
   telefon: 801 40 40 40 lub 22 4 600 300

 8. Marian napisał(a):

  Moim zdaniem pożyczka bardzo dobra, jeśli miałbym jeszcze raz taką brać to pewnie znów padłoby na aasę, mają przede wszystkim bardzo dobre warunki tzn. niskie raty, a chyba są ze szwecji lub norwegii więc też poziom obslugi inny.

  • Aasa Polska napisał(a):

   Marian,

   bardzo dziękujemy za miłe słowa! Cieszymy się, że nasza pożyczka spełniła Twoje oczekiwania! 🙂

   Pozdrawiamy,

   Biuro Obsługi Klienta Aasa Polska
   mail: info@aasapolska.pl
   telefon: 801 40 40 40 lub 22 4 600 300″

 9. ideolo napisał(a):

  Pożyczka na świetnych warunkach, pożyczyłam 1000 zł, oddałam 1400 zł a wszystko załatwione w ciągu jednego dnia. Opinie są pochlebne i wcale się nie dziwie. Umowa dostarczana jest kurierem, zwrot bezpłatny a warunki samej umowy bardzo przejrzyste. Aplikacja na telefon przypomina o wszystkim. Przyszłościowa firma, otwarta na klienta.

  • Aasa Polska napisał(a):

   Ideolo,

   bardzo dziękujemy za wyczerpującą opinię! Staramy się, żeby nasza oferta była jak najlepsza!

   Pozdrawiamy,

   Biuro Obsługi Klienta Aasa Polska
   mail: info@aasapolska.pl
   telefon: 801 40 40 40 lub 22 4 600 300

 10. Ewka napisał(a):

  Gdy potrzebna jest pożyczka, ważny jest czas. Pod tym względem pozytywnie mnie zaskoczyła Aasa Polska. Ich chwilówka czy raczej pożyczka online była na moim koncie następnego dnia. Wniosek złożyłam przez internet, potem było tylko potwierdzanie danych przez telefon i informacja o otrzymaniu kredytu, który spłacam w wygodnych ratach.

 11. netka napisał(a):

  Firma godna polecenia , ja nie otrzymałam kredytu , ale bardzo sprawna szybka odpowiedz prosty wniosek ,nie trzeba oczekiwac aż ktoś łaskawie udzieli informacji, POLECAM

 12. Król napisał(a):

  Ja również mogę polecić ich ofertę. Na większości serwisów mają dobre oceny i to jest w pełni zasłużone – naprawde niskie raty robią robotę.

 13. Makron napisał(a):

  Polecam 🙂

 14. Buba napisał(a):

  Bardzo dobra pożyczka, korzystałam z niej już dwa razy kiedy trzeba było na szybko gotówki. Jeśli mogłabym przede wszystkim o nich powiedzieć coś to że są szybcy, i tani. I to najwazniejsze jeśli chodzi o pożyczki 🙂

  • Aasa Polska napisał(a):

   Buba,

   dziękujemy za pozytywną opinię! Cieszymy się, że pożyczka spełniła Twoje oczekiwania!

   Pozdrawiamy,

   Biuro Obsługi Klienta Aasa Polska
   mail: info@aasapolska.pl
   telefon: 801 40 40 40 lub 22 4 600 300

 15. Kika napisał(a):

  Pożyczka spełniła moje oczekiwania i pozwoliła na organizację majówki – za to należy się 5 gwiazdek

 16. Nana napisał(a):

  Koleżanka miałam problem z dostaniem pożyczki z Aasa,a le pracuje w banku na umowie zlecenie, może dlatego. Ja złozylam wniosek o 2000 zł i przeszedł bez problemu. Zaufana firma, czytałam o niej same pozytywy w internecie i przekonałam się, że nie bez powodu. Ta pożyczkę już prawie spłąciłam, ale w przyszłym roku mają u mnie zakładać solary, więc nie wykluczam, że znowu skorzystam z oferty, jak mi będzie brakowało do pełnej kwoty. W każdym razie polecam, nie zawiodłam się

 17. Beti napisał(a):

  rzetelna firma, umowa kurierem do domu – dla mnie bomba. Polecam jak najbardziej!

 18. Agata napisał(a):

  Aasa pożyczki to firma, która do tej pory nie zawiodła mnie ani razu. Ostatnio pożyczyłam u nich pieniądze na remont łazienki. Wiadomo przecież, że takie roboty kosztują. Na szczęście dostałam taką kwotę, której potrzebowałam, a koszty były naprawdę niewielkie. Spłaciłam już większość rat, więc niedługo całkowicie uwolnię się od zadłużenia, a łazienka jest po prostu boska 😀

 19. Tomek napisał(a):

  dużo słyszałem o tej firmie i polecił mi ją znajomy, skorzystałem i warto było, polecam Aasa pożyczki 🙂

 20. Dorotaaa napisał(a):

  Nie byłem do końca przekonana czy wziąc pozyczkę w tej firmie. Przekonała mnie do tego koleżanka, która była zadowolona z usługi Aasa Polska. Muszę przyznać, że wszystko przebiegło sprawnie i bez najmniejszych problemów. Z czystym sumieniem mogę polecić tego pożyczkodawcę osobom, które mają problemy finansowe i chcą się z nimi szybko uporać.

 21. Kamil napisał(a):

  Aasa to solidna firma pożyczkowa. Jestem zadowolony z jej usług.

 22. Mamuśka napisał(a):

  Muszę przyznać, że miałam wątpliwości żeby brać pożyczkę w Aasa bo wcześniej nie korzystałam z usług takich firm, ale popsuła mi sie pralka, a portfel pusty :/ Teraz muszę powiedziec, że następnym razem, jak będę zmuszona wziąć kredyt to znów w tej firmie. Fajne jest to, że bardzo szybko rozpatrują wniosek, a na tym najbardziej mi zależało

 23. Jago-Da napisał(a):

  Chyba nie ma drugiej takiej firmy, która potwierdza dane nawet przez Facebooka, to mega wygoda! Koszty pożyczki faktycznie nie są wygórowane – szukałam i porównywałam w innych formach i Aasa wypada bardzo dobrze. Wzięłam pożyczkę, jeszcze spłacam, ale nie raty nie bolą mojej kieszeni. Firma naprawdę godna polecenia!

 24. Barbarra napisał(a):

  Mi akurat fajnie pomogli super polecam

 25. ja95 napisał(a):

  ASSA Polska działa szybciej niż natura chciała. Mega zadowolenie z obśługi.

 26. little_money napisał(a):

  W W świecie, w którym gonimy za pieniądzem czasem bo brakuje. Na szczęście są możliwości pomocy doraźnej. Wtedy kiedy nie pomoże mama, tata, brat zawsze można się wspomóc taką właśnie szybką pożyczką prosto z aplikacji moblinej. Jestem mega zadowolona bo szybko i bez problemu mogłam zapożyczyć grosza w potrzebie od assa właśnie.

 27. Mała napisał(a):

  Szybka kasa w AASA Polska. plus za Facebook i apkę

 28. Anna95 napisał(a):

  Mnie przekonało to, że mają mobilną aplikację i ta opcja z FB też jest super. Póki co z AASA jestem zadowolona.

 29. Lukas napisał(a):

  Bardzo solidna firma. Do jej naważniejszych plusów przede wszystkim można zaliczyć niskie raty (warto porównać z innymi firmami oferującymi pożyczki ratalne), profesjonalną obsługę, szybkość i wygodę (kasę można dostać przez Blue Media). Ogólnie oceniam ich usługi na 5+.

 30. Lukas napisał(a):

  W sumie ja też polecam, brałem już różne pożyczki, ale tutaj przez tą mobilną apkę i połączenie z FB jakoś wszystko szybciej i bardziej przejrzysto przechodzi. Oni sobie sprawdzą co potrzebują wiedzieć o mnie, ja widzę ile jeszcze mam spłacić i do kiedy, wiec łatwiej o tym pamiętać. Nie mam za zwyczaj jakiś dużych problemów z kasą, bo oboje z dziewczyną pracujemy, dzieci jeszcze nie mamy, ale czasem chcemy sobie zaszaleć i jak wpadają niespodziewane wydatki to wtedy sięgam po pożyczkę – najlepiej chwilówkę, bo to się szybko bierze i krótko spłaca a potem łatwo zapomina i jakoś tak nie boli jak stały kredyt. Ogólnie w Aasa podoba mi się ich nowoczesne podejście, może jeszcze kiedyś skorzystam.

 31. Radek napisał(a):

  Właśnie ja i moja rodzina wróciliśmy z fantastycznych wakacji z Chorwacji. Cudowne widoki i fantastyczna pogoda i wypoczęliśmy za wszystkie czasy. Nie byłoby tego, gdyby mój kolega z pracy nie powiedział mi o ofercie Aasa Polska. Bez tej pożyczki znowu jak co roku byśmy pojechali do rodziców mojej żony, bo nie stać nas było nigdy na zagraniczne wycieczki. A tak, szybki wniosek, kasa do ręki i żegnaj znienawidzona teściowo. Postanowiliśmy sobie, że za rok też wyjeżdżamy na zagraniczne wakacje. Dzięki Aasa moje życie zmienia się na lepsze.

 32. Mariusz napisał(a):

  Teraz mają fajny konkurs czekam na wygranie lapka

 33. Internautka_97 napisał(a):

  Wielki plus za możliwość potwierdzenia przez fejsa. Strasznie fajna opcja jak dla mnie.

 34. tytus napisał(a):

  Świetna pożyczka, polecam.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.