NOVUM recenzja oferty oraz opinie klientów

Ocena klientów Zobacz opinie
76%

Pożyczki NOVUM to firma specjalizująca się w udzielaniu pożyczek ratalnych online. Klient jest w stanie zaciągnąć od 500 zł do 10000 zł, na okres spłaty maksymalnie do 30 miesięcy. Firma oferuje pożyczki online, co oznacza możliwość uzyskania konkretnej sumy pieniężnej, bez konieczności wychodzenia z domu.

W przypadku chęci uzyskania dodatkowego wsparcia finansowego, zachęcamy do wypełnienia formularza na naszej stronie.

novum pozyczki logo
Kwota
500zł - 10000zł
Okres
od 3 do 30 miesięcy
Pożyczkowy Portal

NOVUM - Dane kontaktowe

Siedziba firmySiedziba firmy: ul. Wołowska 8, 51-116 Wrocław
TelefonTelefon: 71 88 88 099
Godziny pracyGodziny pracy: Pn. - Pt, 8.00 - 17.00
E-mailE-mail: info@pozyczkinovum.pl

Weryfikacja w bazach dłużników

bik
big
erif
krd
kbig
kaczmarski
crif
Brak weryfikacji w bazach.

Dane firmy Novum Finance sp. z o.o.

Kapitał zakładowy:
KRS: 0000252906
NIP: 8942862527
REGON: 020266449

Zalety i wady firmy NOVUM

Novum – Pożyczki przez internet

Pożyczki NOVUM to pożyczki głównie udzielane osobom, które były klientami firmy KRUK. Firma udziela pożyczek w wysokości maksymalnie do 10000 zł. Uzyskaną pożyczkę online, możemy odebrać na trzy sposoby. Możemy zdecydować się na odbiór pożyczki w tradycyjny sposób online, czyli poprosić o przelew pieniędzy na nasze konto bankowe. Inną opcją jest odbiór gotówki w Banku Pekao lub na Poczcie Polskiej. Ważną informacją jest to, że podczas zaciągania pożyczki ratalnej w Pożyczki NOVUM nie jest wymagane żadne poręczenie czy zastaw pożyczki. Jeżeli będziemy chcieli spłacić naszą pożyczkę przed wyznaczonym terminem, musimy zadzwonić do konsultanta, który dostępny jest pod numerem telefonu: +48 71 88 88 099. Infolinia dostępna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 20:00.

Novum – Ogólne warunki

Firmę cechuje minimalizm, co oznacza, że wymagania do warunków pożyczkobiorcy są niewielkie. Osoby starające się o pożyczkę powinny posiadać obywatelstwo polskie oraz stałe zamieszkanie na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej. Drugim, a zarazem ostatnim warunkiem jest wiek pożyczkobiorcy. Musi on mieścić się w przedziale wiekowym od 21 do 74 lat. Oczywiście podczas procesu wypełniania wniosku, będzie konieczne wypełnienie i podanie paru danych osobowych, dlatego ważne jest również posiadanie ważnego dowody osobistego. Pożyczkodawca oczekuje również od nas wykazania stałego dochodu.

Novum – Pożyczka krok po kroku

Na głównej stronie Pożyczki NOVUM znajdziemy wirtualny kalkulator, który umożliwi nam wybranie konkretnej kwoty pożyczki i czas jej spłaty. Będzie to pierwszy krok do zaciągnięcia pożyczki ratalnej online. Gdy już wybierzemy odpowiednie parametry kosztów musimy kliknąć przycisk „wybieram”. Zostaniemy automatycznie przekierowani na stronę z formularzem, który będziemy musieli wypełnić. We wniosku pożyczkodawca poprosi nas o podanie następujących danych: imię i nazwisko, e-mail oraz numer telefonu. Jeżeli znaleźliśmy się na stronie z polecenia innej osoby, możemy uzupełnić też rubrykę, kto polecił nam zaciągnięcie pożyczki w Pożyczki NOVUM. Taka osoba, dzięki sfinalizowaniu naszej pożyczki uzyska dodatkowe pieniądze. Po wysłaniu wniosku , konsultant skontaktuje się z nami w celu omówienia dokładnych warunków umowy. Jeżeli przejdziemy przez proces pozytywnie, uzyskamy pieniądze na konto bankowe, lub będą one do odbioru w placówce Banku Pekao lub na Poczcie Polskiej.

Novum – Opinie

Firma Novum Finance zajmuje się udzielaniem pożyczek byłym dłużnikom Grupy KRUK, którzy nie mają możliwości przejścia pozytywnej weryfikacji podczas wnioskowania o pożyczkę w banku. Opinie novum napisane przez klientów indywidualnych znajdują się na niewielu stronach internetowych, co może być spowodowane ściśle określoną, niewielką grupą docelową. Jeśli pojawiają się wpisy na temat pożyczki novum opinie, wówczas są to pozytywne komentarze, polecające skorzystanie z usług firmy. Firma zaznacza na swojej stronie internetowej, że najważniejsze dla nich jest dobro klienta, dlatego konsultanci zapewniają użytkownikom sprawną pomoc w zakresie formalności, a także rozwiązywania błędów lub problemów. Przedstawiciele novum starają się dostosować oferty do indywidualnych potrzeb oraz możliwości finansowych pożyczkobiorcy. Ponadto umożliwia również długi okres spłaty zobowiązań. W Novum, opinie podkreślają również, że jedną z cech wyróżniających Novum Finance na tle pozostałych pożyczkodawców jest atrakcyjne oprocentowanie oraz jasne i zrozumiałe warunki umowy. Zabezpieczeniem dla klienta może być również gwarancja stałych rat oraz braku konsekwencji dla spadkobierców w przypadku śmierci pożyczkobiorcy.

Novum – Kontakt

Dla firmy Novum Finance najważniejszy jest człowiek, dlatego zapewnia swoim klientom rozbudowaną pomoc oraz kilka sposobów nawiązania kontaktu. Jedną z nich jest możliwość wypełnienia pól formularza kontaktowego oraz oczekiwanie na odpowiedź konsultanta. Element wyróżniający formularz Novum Finance od innych to miejsce na wpisanie osoby polecającej skorzystanie z usług firmy, aby móc to uwzględnić w programie rekomendacyjnym. Kolejnym sposobem jest wysłanie wiadomości na adres e-mail, który działa podobnie do infolinii telefonicznej, jednak należy uzbroić się w cierpliwość i nie oczekiwać natychmiastowej odpowiedzi. Ostatnią z możliwości jest właśnie kontakt telefoniczny pod numerem wskazanym w sekcji dane firmy. Rozmowy prowadzone są od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-20.00.

Pamiętaj, że zostawiając komentarz pomagasz innym!
Jeśli korzystałeś już z usług firmy NOVUM zostaw swoją opinię.

15 komentarzy

Marlena

Jestem klientem Novum już 2gi raz brałam już pożyczkę🙂 jestem bardzo zadowolona😊 mając nawet problem konsultanci próbują go rozwiązać fakt wysokie RRSO😟 ale jeśli będzie potrzeba nie zawaham się wziąć następny pożyczki środki trafiają z kilka minut na konta

00 Odpowiedz
Bozena

Polecam i b dziękuję ale jest dobra pożyczka 🙂

00 Odpowiedz
Klient

Zakończyłem już drugą pożyczkę w Novum. Jestem bardzo zadowolony, obsługa miła zawsze odpowiedzą na pytania pomogą i doradzą. Jeśli chodzi o RRSO nie widzę tu nic dziwnego, każda firma musi mieć zysk z pożyczki. Ogólnie polecam !

20 Odpowiedz
Przemoo

korzystam obecnie z usług pożyczkowych firmy NOVUM
bardzo sobie ją chwale, konkretnie napisane ile rat w jakiej wysokości przez jaki okres. Polecam 😊

00 Odpowiedz
Iwona

Super pozczka bez zbędnych formalności wypłata tego samego dnia duże sumy

20 Odpowiedz
Gość

sprawdzają wszystkie bazy

40 Odpowiedz
  Michal

  Mam pozyczke w novum bo splacilem dwa dlugi w kruk.s.a jestem zadowolony .bardzo staram sie ja solidnie splacac .zeby zrobic sobie nowa lepsza historie .michal gdynia chylonia

  3-1 Odpowiedz
Nikola

Witam czy moge prosic o jakiś kod promocyjny

00 Odpowiedz
Zdzisław1973

Potrzebowałem kilku tysięcy. Ważny był dla mnie długi okres kredytowania, czyli okres w którym na spokojnie mógłbym spłacać raty pożyczki. Udało mi się to znaleźć w firmie pożyczki NOVUM. Całą kwotę do spłaty rozłożyłem na 21 miesięcy. Jestem już pod koniec, a dokładnie w 18 miesiący. Jak dotad nie miałem, żadnych problemów z tą firmą, a w razie wątpliwości Biuro Obsługi Klienta natychmiast rozwiewa wszelkie moje wątpliwości.

30 Odpowiedz
MartaM

Uprzejmie prosze o polecenie mi pożyczki w novum i przesłanie kodu polecającego. Tylko w ten sposób moge skorzystać z oferty. Z góry dziękuje

10 Odpowiedz
  Pożyczkowy Portal

  Pani Marto, nie posiadamy kodów promocyjnych z tej firmy.

  00 Odpowiedz
...tragedia

Novum to chyba najgorsza pożyczka jaka może być. Wysokie oprocentowanie, raty z kosmosu, a obsługa tragiczna!!! Zależało mi na szybkich pieniądzach i realnych ratach, a w konsekwencji zostałam oszukana. Inna rata ustalana przez telefon, a inna na umowie. Problem z odstąpieniem, gdzie każdy konsument ma do tego prawo.

3-3 Odpowiedz
Iga

Nie polecam. Pierwsza pożyczka nie jest darmowa i nie mają żadnych promocji. Gdy rozpatrywałam inne oferty ta wypadła bardzo słabo. Mają bardzo wysokie RRSO a do tego można pożyczać od 21 roku życia. Jedynym plusem jest fakt, że można rozłożyć na raty, a nie wszystko spłacać w miesiąc. Na szczęście znalazłam inną firmę pożyczkową.

0-3 Odpowiedz
Paola

Firma jest rozpoznawalna. Skorzystałam z ich usług i nie żałuje. Wszystko szybko i sprawnie, oczywiście internetowo. Nie trzeba wychodzić z domu, żeby pożyczka została przyznana. Biuro Obsługi Klienta jest czynne od poniedziałku do piątku, więc gdy tylko mam pytania lub niepewności spokojnie dzwonie i pytam.

20 Odpowiedz
Na tak

Chwilówka od Pożyczki Novum jest wg mnie godna polecenia. Działa w ogóle jako pożyczka online, czyli wniosek mogę wypełnić na stronie, a potem pozostaje mi czekanie na decyzję. Ile? Kilka minut. Środki trafiają na konto bankowe, a potem pozostaje najprzyjemniejsza część: wydawanie pożyczki na to, na co się chce.

3-2 Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie bedzie opublikowany. *wymagane pola są zaznaczone

Zobacz także...
Prześwietlamy każdą firmę pożyczkową dostępną na rynku
novum pozyczki logo
500zł - 10000zł
Kwota
od 3 do 30 miesięcy
Okres
Podobne oferty do NOVUM
Uprzejmie informujemy, że oferta jest aktualnie nieaktywna.
Zapraszamy do zapoznania się z produktami innych pożyczkodawców!
Listę aktywnych pożyczkodawców znajdą Państwo na stronie głównej
Wybierz rodzaj informacji, której szukasz: