Oferta nieaktywna!

Oferta nieaktywna. Klienci tej firmy wybierali również:

Bocian Pożyczki

3.17
6 głosów

Bocian Pożyczki - Opinie

Najwyższa z możliwych dostępnych nam kwot ustalana jest indywidualnie w zależności od naszych możliwości finansowych.

Bocian Pożyczki jest własnością spółki Everest Finance S.A., która jest obecna na polskim rynku usług finansowych od 2000 roku. Świadczy swoją pomoc w zakresie udzielania pożyczek pieniężnych w domu klienta. To jeden z najbardziej wygodnych i dyskretnych sposobów na to, by pożyczyć dodatkowe środki pieniężne na podreperowanie budżetu domowego. Załatwianiem wszystkich niezbędnych formalności zajmują się znakomicie przeszkoleni agenci finansowi, którzy odpowiadają na wszystkie najważniejsze wątpliwości i pytania. Robią to zresztą na bardzo wysokim poziomie, o czym świadczą liczne wyróżnienia przyznane firmie. Szczyci się ona medalem „Dobra Marka 2015”, odznaczeniami Europejskiego Komitetu Ekonomiczno-Społecznego, Laurem eksperta 2015/2016 i przynależnością do Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce – to związek pracodawców promujących szacunek i poszanowanie etyki w relacji z klientem. Tym samym otrzymujemy zapewnienie, że decydując się na te usługi finansowe, zostaniemy obsłużeni w profesjonalny sposób, to znaczy tak, jak zawsze chcieliśmy być obsługiwani. Nie zapominajmy również o tym, że nad szybkością rozpatrzenia naszego wniosku pożyczkowego czuwa 1300 Doradców Klienta, którzy robią wszystko, by sprostać naszym oczekiwaniom. Sprzyjają temu również specjalnie opracowane procedury, które znacząco przyśpieszają osiągnięcie tego celu.

Bocian Pożyczki - Pożyczki przez internet

Co w głównej mierze powinno skłonić nas do tego, by skorzystać z usług Bocian Pożyczki? Przede wszystkim indywidualne podejście doradców klienta do potrzeb każdego z nas. To właśnie ta elastyczność sprawia, że grono zadowolonych pożyczkobiorców nieustannie wzrasta. Niewątpliwie wartościowe jest również to, że opisywane przedsiębiorstwo istnieje na rynku od blisko 20 lat i nieustannie ulepsza swoją ofertę. Tworzy przy tym umowy oparte na uczciwych i przejrzystych zasadach. Ważne jest również to, że nasze maksymalne zdolności finansowe oceniane są zgodnie z osiąganymi przez nas dochodami i na podstawie tego, jak radziliśmy sobie z wcześniejszymi zobowiązaniami. Oznacza to, że im najbardziej wiarygodnymi pożyczkobiorcami jesteśmy, tym lepszej oferty możemy się spodziewać. Co wtedy, gdy otrzymamy już wnioskowane środki? Wówczas wszystkie dane dotyczące zaciągniętych zobowiązań w Bocian Pożyczki możemy zacząć obserwować za pośrednictwem konta klienta. Istotną cechą oferty, o której muszą pamiętać osoby ceniące sobie prywatność, jest to, że wszelkie formalności możemy sfinalizować w zaciszu własnego domu. Pamiętajmy też o tym, że do naszej dyspozycji oddano również wiele ofert dodatkowych. Chodzi tu przede wszystkim o pakiety medyczne, z których skorzystać może nie tylko sam klient, ale również członkowie jego najbliższej rodziny.

Bocian Pożyczki - Ogólne warunki

Dla kogo przeznaczona jest oferta firmy Bocian Pożyczki? By ubiegać się o przyznanie pomocy finansowej należy znajdować się w przedziale od 18 do 75 roku życia. Koniecznym warunkiem formalnym również to, by legitymować się numer identyfikacyjnym PESEL. Stanowi on jeden z podstawowych warunków niezbędnych do pozytywnego rozpatrzenia wniosku o przyznanie pomocy finansowej. Niemniej istotne jest to, by wykazywać stałe źródło dochodu z tytułu pracy zarobkowej, emerytury, renty lub działalności w sektorze rolniczym. Najlepiej jest przedstawić dokument, który potwierdza wysokość osiąganych dochodów. Ostatnim ważnym warunkiem jest posiadanie stałego miejsca zamieszkania (konieczne jest posiadanie tytułu własności lub umowa najmu lokalu). Spełniając łącznie wszystkie wymienione kryteria, możemy być pewni, że zostanie nam przyznana kwota, o którą wnioskujemy.

Bocian Pożyczki - Pożyczka krok po kroku

Jakie kroki musimy podjąć, by cieszyć się z pomocy finansowej oferowanej przez Bocian Pożyczki? Cała procedura opisana została w czterech, prostych etapach. Przede wszystkim musimy nawiązać kontakt z pożyczkodawcą za pośrednictwem strony internetowej, rozmowy telefonicznej lub SMS-a wysłanego pod numer telefonu wskazany na stronie www. Później musimy skontaktować się z doradcą klienta. To konieczne, by ustalić wszystkie najważniejsze szczegóły dotyczące udzielenia nam wsparcia. Powinniśmy zatem przygotować się na to, by odpowiedzieć na najważniejsze pytania na swój temat. Będą one dotyczyły naszych danych osobowych i źródeł otrzymywanych dochodów. To niezbędne wiadomości, dzięki którym dostaniemy szansę na otrzymanie wsparcia. Dowiemy się wówczas wszystkiego, co dla nas najważniejsze. Uzyskamy zatem informacje o tym, jakie koszty będziemy musieli ponieść. Potem pozostaje nam oczekiwać na kontakt ze strony przypisanego do nas doradcy. Ten powinien odezwać się do nas w ciągu 24-48 godzin. Rozmówca powie nam wówczas, czy złożony przez nas wniosek został zaakceptowany. Jeśli tak się stało – musimy umówić się na spotkanie. W czasie jego trwania dojdzie do podpisania stosownej umowy i przekazania pieniędzy. Jeśli wszystkie formalności zostaną sformalizowane pomyślnie, będziemy mogli cieszyć się z wnioskowanej kwoty. Ta będzie nam przekazana na konto bankowe lub na kartę przepłaconą. Możemy wydać te pieniądze dokładnie na to, co potrzebujemy.

Bocian Pożyczki - Koszty pożyczki

Pisaliśmy już o tym, że Bocian dostosowuje się do każdego pożyczkobiorcy z osobna. Odpowiada zatem na indywidualne potrzeby każdego z nas. Dotyczy to również procesu spłaty zadłużenia. Spłata może trwać 35, 44 lub 52 tygodnie.

Pożyczasz102
Czas (miesięcy)111
Rata33
Oddajesz303

Bocian Pożyczki - Dane firmy

 • +48 600 100 100
 • biuro@bocianpozyczki.pl
 • Pożyczkodawcą jest EVEREST FINANSE S.A., ul. Stary Rynek 88, 61-772 Poznań.
  NIP: 783-17-22-320
  REGON: 360730596
  KRS: 0000541824
 • Godziny pracy:
  pn. – pt.: 7.30 – 21.00
  sb.: 9.00 – 18.00
  nd.: 9.00 – 16.00

Zalety

 • Firma o zasięgu ogólnopolskim
 • Formalności załatwiane w domu klienta
 • Usługi świadczone rolnikom

Wady

 • Krótki okres spłaty (max. 52 tygodnie)
 • Wymagane zaświadczenie o dochodach
 • Kontrola w bazach dłużników

Ocena

3.17 (63.4%)
6 głosów

Komentarze

Jedna odpowiedź do “Bocian Pożyczki”

 1. Malgorzata napisał(a):

  Witam. Firma rewelacyjna.Doradcy bardzo elastyczni zawsze mozna sie z nimi dogadac,w razie potrzeby pomagaja odbierajac raty w dogodnym dla nas monencie i czasie. Polecam.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *