Bocian Pożyczki recenzja oferty oraz opinie klientów

Nasza ocena
80%
Ocena klientów Zobacz opinie
37%

Bocian Pożyczki jest własnością spółki Everest Finance S.A., która jest obecna na polskim rynku usług finansowych od 2000 roku. Świadczy swoją pomoc w zakresie udzielania pożyczek pieniężnych w domu Klienta. Najwyższa z możliwych dostępnych nam kwot ustalana jest indywidualnie w zależności od naszych możliwości finansowych. To jeden z najbardziej wygodnych i dyskretnych sposobów na to, by pożyczyć dodatkowe środki pieniężne na podreperowanie budżetu domowego.

bocian pożyczki logo
Kwota
500 zł - 3 000 zł
Okres
25 - 52 tygodni
Pożyczkowy Portal

Bocian Pożyczki - Dane kontaktowe

Siedziba firmySiedziba firmy: ul. Stary Rynek 88, 61-772 Poznań
TelefonTelefon: 600 100 100
Godziny pracyGodziny pracy: Pn-Pt 7:30-20:00, Sb 9:00-18:00, Nd 10:00-17:00
E-mailE-mail: biuro@bocianpozyczki.pl

Weryfikacja w bazach dłużników

bik
big
erif
krd
kbig
kaczmarski
crif
Brak weryfikacji w bazach.

Dane firmy Everest Finanse S.A.

Kapitał zakładowy: 500 000 000 zł
KRS: 0000541824
NIP: 7831722320
REGON: 360730596

Zalety i wady firmy Bocian Pożyczki

Bocian Pożyczki – Pożyczki przez internet

To jeden z najbardziej wygodnych i dyskretnych sposobów na to, by pożyczyć dodatkowe środki pieniężne na podreperowanie budżetu domowego. Załatwianiem wszystkich niezbędnych formalności zajmują się znakomicie przeszkoleni Doradcy Klienta, którzy odpowiadają na wszystkie najważniejsze wątpliwości i pytania. Robią to zresztą na bardzo wysokim poziomie, o czym świadczą liczne wyróżnienia przyznane firmie. Szczyci się ona medalem „Dobra Marka 2015”, odznaczeniami Europejskiego Komitetu Ekonomiczno-Społecznego, Laurem eksperta 2015/2016 i przynależnością do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce – to związek pracodawców promujących szacunek i poszanowanie etyki w relacji z Klientem. Tym samym otrzymujemy zapewnienie, że decydując się na te usługi finansowe, zostaniemy obsłużeni w profesjonalny sposób, to znaczy tak, jak zawsze chcieliśmy być obsługiwani. Nie zapominajmy również o tym, że nad szybkością rozpatrzenia naszego wniosku pożyczkowego czuwa 1300 Doradców Klienta, którzy robią wszystko, by sprostać naszym oczekiwaniom. Sprzyjają temu również specjalnie opracowane procedury, które znacząco przyśpieszają osiągnięcie tego celu.

Co w głównej mierze powinno skłonić nas do tego, by skorzystać z usług Bocian Pożyczki? Przede wszystkim indywidualne podejście Doradców Klienta do potrzeb każdego z nas. To właśnie ta elastyczność sprawia, że grono zadowolonych pożyczkobiorców nieustannie wzrasta. Niewątpliwie wartościowe jest również to, że opisywane przedsiębiorstwo istnieje na rynku od blisko 20 lat i nieustannie ulepsza swoją ofertę. Tworzy przy tym umowy oparte na uczciwych i przejrzystych zasadach. Ważne jest również to, że nasze maksymalne zdolności finansowe oceniane są zgodnie z osiąganymi przez nas dochodami i na podstawie tego, jak radziliśmy sobie z wcześniejszymi zobowiązaniami. Oznacza to, że im najbardziej wiarygodnymi pożyczkobiorcami jesteśmy, tym lepszej oferty możemy się spodziewać. Co wtedy, gdy otrzymamy już wnioskowane środki? Wówczas wszystkie dane dotyczące zaciągniętych zobowiązań w Bocian Pożyczki możemy zacząć obserwować za pośrednictwem Profilu Klienta. Istotną cechą oferty, o której muszą pamiętać osoby ceniące sobie prywatność, jest to, że wszelkie formalności możemy sfinalizować w zaciszu własnego domu.

Bocian Pożyczki – Ogólne warunki

Dla kogo przeznaczona jest oferta firmy Bocian Pożyczki? By ubiegać się o przyznanie pomocy finansowej należy znajdować się w przedziale od 18 do 74 roku życia. Koniecznym warunkiem formalnym również to, by legitymować się numer identyfikacyjnym PESEL. Dodatkowo należy przedstawić dokument, który potwierdza zamieszkanie, w którym przyjmuje się Doradcę. Może to być umowa najmu lub rachunek za media wystawiony na dane Klienta. Stanowi to jeden z podstawowych warunków niezbędnych do pozytywnego rozpatrzenia wniosku o przyznanie pomocy finansowej.

Niemniej pomocne jest to, by wykazywać stałe źródło dochodu z tytułu pracy zarobkowej, emerytury, renty lub działalności w sektorze rolniczym. W tym celu należy przedstawić do wglądu zaświadczenie z miejsca pracy w przypadku umowy o pracę, decyzję o przyznaniu świadczenia w przypadku emerytów i rencistów. Spełniając łącznie wszystkie wymienione kryteria, możemy być pewni, że zostanie nam przyznana kwota, o którą wnioskujemy.

Bocian Pożyczki – Pożyczka krok po kroku

Jakie kroki musimy podjąć, by cieszyć się z pomocy finansowej oferowanej przez Bocian Pożyczki? Cała procedura opisana została w czterech, prostych etapach. Przede wszystkim musimy nawiązać kontakt z pożyczkodawcą za pośrednictwem strony internetowej, rozmowy telefonicznej lub SMS-a wysłanego pod numer telefonu wskazany na stronie www. Później musimy skontaktować się z infolinią. To konieczne, by ustalić wszystkie najważniejsze szczegóły dotyczące udzielenia nam wsparcia. Powinniśmy zatem przygotować się na to, by odpowiedzieć na najważniejsze pytania na swój temat. Będą one dotyczyły naszych danych osobowych i źródeł otrzymywanych dochodów. To niezbędne wiadomości, dzięki którym dostaniemy szansę na otrzymanie wsparcia. Dowiemy się wówczas wszystkiego, co dla nas najważniejsze. Uzyskamy zatem informacje o tym, jakie koszty będziemy musieli ponieść. Potem pozostaje nam oczekiwać na kontakt ze strony przypisanego do nas Doradcy Kllienta. Ten powinien odezwać się do nas do 48 godzin. Rozmówca powie nam wówczas, czy złożony przez nas wniosek został zaakceptowany. Jeśli tak się stało – musimy umówić się na spotkanie. W czasie jego trwania dojdzie do podpisania stosownej umowy i przekazania pieniędzy. Jeśli wszystkie formalności zostaną sformalizowane pomyślnie, będziemy mogli cieszyć się z wnioskowanej kwoty. Ta będzie nam przekazana gotówką  lub na kartę przepłaconą. Możemy wydać te pieniądze dokładnie na to, co potrzebujemy.

Bocian Pożyczki – Koszty pożyczki

Pisaliśmy już o tym, że Bocian dostosowuje się do każdego pożyczkobiorcy z osobna. Odpowiada zatem na indywidualne potrzeby każdego z nas. Dotyczy to również procesu spłaty zadłużenia. Spłata może trwać od 25 do 52 tygodni. Przy tym warto zaznaczyć, że maksymalna kwota pożyczki wynosi 3000 zł. Z kolei minimalna to 500 zł. Natomiast RRSO wynosi 140%!

Podane poniżej koszty mają charakter wyłącznie poglądowy. Podane wartości są orientacyjne i przeliczone na raty miesięczne (nie tygodniowe) oraz mogą odbiegać od ostatecznych wyliczeń.

Bocian Pożyczki – Opinie

Pożyczka Bocian specjalizuje się w udzielaniu pożyczek w domu pożyczkobiorcy. A czy wiesz, na czym dokładnie polega tego typu usługa? Obecnie odchodzi się od pożyczek, które zawierane są twarzą w twarz. Klienci raczej cenią sobie prywatność i czas, zaciągając pożyczkę przez internet. Pierwsze pożyczki, udzielane w domu Klienta powstały już w latach 90-tych. Zwolennicy Pożyczki Bocian to osoby starsze, które nie posługują się biegle sprzętem komputerowym lub nie posiadają własnego rachunku bankowego, na który można byłoby przelać pieniądze.

Pożyczka Bocian opinie na stronach internetowych i forach ma różne. Sporo osób pisze, że Bocian Pożyczki to godna zaufania firma pożyczkowa. Jednakże możemy znaleźć również negatywne komentarze, w których ludzie odradzają zaciągnięcia pieniędzy w firmie Bocian Pożyczki. Pożyczki i chwilówki to dość specyficzna branża finansowa, dlatego możemy w większości przypadków spotkać się z różnego rodzaju komentarzami. Bocian Pożyczki uznawana jest za firmę udzielającą pożyczek z dość wysokim oprocentowaniem.  Jeżeli nasuną nam się jakieś dodatkowe pytania, możemy skontaktować się z biurem obsługi firmy. Do firmy Bocian Pożyczki kontakt znajdziemy na oficjalnej stronie firmy. Możemy posłużyć się formularzem kontaktowym lub podanym na stronie numerem telefonu do firmy. Firma Bocian Pożyczki może również pochwalić się współpracą z Polskim Związkiem Narciarskim. Wspiera polskich Skoczków Narciarskich jako partner.

Pamiętaj, że zostawiając komentarz pomagasz innym!
Jeśli korzystałeś już z usług firmy Bocian Pożyczki zostaw swoją opinię.

31 komentarzy

krzysztof

banda oszustuw ilichwiarzy

10 Odpowiedz
Daniel

Złodzieje

10 Odpowiedz
  Kornelia

  nigdy więcej! żadnych wniosków w tej żenującej firmie!

  00 Odpowiedz
Marlena

Śmiech na sali !
Oszustwo na każdym kroku .
Za wcześniejsza spłatę pożyczki , czekam prawie miesiąc na zwrot pieniędzy ..
Infolinia dno , doradcy każdy inny to samo …

1-1 Odpowiedz
Marlena

Ta śmieszna firma to totalne dno!
Spłata kredytu o wiele wcześniej, zwrot za wcześniejszą spłatę nie otrzymany do dnia dzisiejszego ( zaraz minie miesiąc ) 4 próby odzyskania zwrotu z infolinia , zbywają klienta ta sama śpiewka ! Kontakt z doradcą – nie możliwy bo po co odebrać telefon ?
Kontakt z kierownikiem doradcy – to samo !
Po długim okresie raczyła zadzwonić doradca klienta inny niż powinien umówić się na oddanie pieniędzy , po czym nie dojechała , nie odbiera telefonów oraz nie odpisuje na SMS.. śmiech na sali , firma totalne dno .
Ktoś miał tak samo?

2-1 Odpowiedz
  Piotr

  Witam. Poszukuję osób, które korzystały z usług firmy Bocian i mają zastrzeżenia do ich działania. Proszę o kontakt osoby, które miały przez nich skierowane sprawy do sadu i jak się one zakończyły. Dla mnie działania tej firmy od samego początku nie były uczciwe. Podpisywanie dokumentów na tablecie nie widząc co podpisuje, uzależnienie otrzymania pożyczki od wykupienia ubezpieczenia, przyznanie pożyczki 1500 zł do reki 800 a reszta niby na konto a później okazuje się że te pieniądze bocian zabrał na koszty ubezpieczenia, aneks leasingowy na wykup agd lub telefonu i mnóstwo innych przejętych. Informację proszę przesłać piotr51.wawa@op.pl

  20 Odpowiedz
   Em

   Ja obecnie mam komornika za bociana.. właśnie się odezwał i rząda ode mnie całej kwoty udzielonego kredytu. z jakiej racji skoro ja połowę spłaciłam xd tak tylko połowę.. i zastanawiam się czy jak poproszę ich o dokumentację czyli umowę i kartę spłaty to czy dadzą mi jakiś odpis tego?

   10 Odpowiedz
  Monika

  Czy ktoś z poszkodowanych dostał umowę do domu lub na swojego maila?

  10 Odpowiedz
   Kamila

   Ja niestety dziś zostałam oszukana i wyłudzono o demnie prawie 4 tys zł a miałam tylko podpisać ugodę a nie branie nowej pożyczki o której nie miałam pojęcia bladego

   10 Odpowiedz
    Mariola

    Proszę bardzo tak robią

    20 Odpowiedz
   Monika

   nie dostałam umowy

   10 Odpowiedz
Wiktoria

Kobieta udzielając pożyczki ,podał inną kwotę całkowitej spłaty . Pomimo regularnych rat pisma windykacyjne , wysokie i ukryte rrso. Największe oszustwo , można dostać depresji mimo uczciwości

10 Odpowiedz
Magda

Tak chamskiej osoby jak jest doradza z bielska białej to jeszcze nie spotkałam wchodzi jak do siebie chodzi o jednego pana

40 Odpowiedz
Marcepan

Odklejają kartkami bramy i trzeba jeździć za Bocianowa z pieniędzmi w zębach. Sytuacja z Ostródy

4-2 Odpowiedz
Sylka

Jestem klientką Bociana i jestem zadowolona.Spłacam wszystko w terminie,doradcy tez bardzo mili.

3-20 Odpowiedz
Hubert

Witam
Korzystam z usług Bociana i nie jest tanio ale nie miałem wyjścia bo w banku brak zdolności.
Taka realna ocena

4-1 Odpowiedz
Iza

Jedna wielka sciema i oszustwo,począwszy od opisu na stronie a skończywszy na kontakcie

40 Odpowiedz
Adrian

Bocian pozyczki to jedno wielkie dno. Zaznaczyłem klauzulę incognito żeby rodzice i dziadkowie sie nie dowiedzieli. Po czym padla mi bateria gdy nie bylo mnie w domu a Pani z bociana łaskawie nie mogla poczekać godziny tylko musiala wjechać pod sam dom i opowiedziec rodzica (mimo ze jestem pełnoletni) wszystko od a do Z. BOCIAN TO NAJGORSZE CO MOZE BYC.

7-8 Odpowiedz
Jupla

Witam.
Wszystkich poszkodowanych i oszukanych przez firmę bocian proszę o kontakt email justyna.brzeska @o2.pl
Takrze zostalam oszukana i nie zamierzam popuscic tym oszustom

7-1 Odpowiedz
  Monika

  Podpisałam rok temu aneks do umowy. Niedawno zalogowałam się do teczki klienta a tam niespodzianka. zupełnie inna calkowita kwota pożyczki. Zamierzam pisać oświadczenie o sankcji kredytu darmowego. jeśli nie uzna tego bocian pozyczki to napisze wniosek do Rzecznika. Czuję się bardzo oszukana. Nie wiem jak doradcy i kierownicy mogą spać spokojnie pracując w tej firmie. Dla mnie to oszuści i nic więcej. Żerują na biednych i naiwnych ludziach

  00 Odpowiedz
   Pracownica

   Nie żerują, taka jest ich praca – też chcą mieć za co wyżywić swoje rodziny. To wina klientów, że nabierają się na takie oferty i nie spłacają zobowiązania.

   2-2 Odpowiedz
    Daria

    Cyrk ja też dostałam mniejsza kwotę w gotówce resztę na kartę i ani płacić ta karta nie mogę w rzdnym sklepie!!! Zabrano mi w pierwszy dzień ratę 60 zł – gdzie pierwsza miała być ok 56zl i nie w tym samym dniu co wzięłam pożyczkę, ogulnie w pierwszy dzień okradli mnie ze 100zł-Zlodzieje! Mam wszystkie oruby wyciągów lub prób spłaty za zakupy w każdym sklepie porobię ksera i składam wniosek za oszustwo i kradzież!

    00 Odpowiedz
Maria z Łodzi

Banda złodziei, z konta przedpłaconego odsilona kwota przez pracownika Bociana a trzeba ja spłacić!!! 500zł zniknęło na drugi dzień…brak mi słów…prokurator już się tym zajmie.

3-1 Odpowiedz
  Łukasz

  Witam ja takze zostalem oszukany splacilem pozyczke za rok dostalem wezwanie do sadu ze na adres na ktory mieszkalem fikcyjny podany przez pracownika w polowoe rat nie bylo w systemie naszczesci mam ten caly druk splaty z podpisami pracoenicy ktora nie byla za mam pytanie czy mam sanse walczyc sad wyslal wezwanie do zaplaty a ja oniczym nie woedzialem bo adres byl zmyslony przez pracownice
  Zetelna dla tej firmy

  30 Odpowiedz
Maria z Łodzi

Witam
Firma zatrudniająca złodziei…kredyt przyznany w 3 sekundy ale UWAGA z konta przepłaconego następnego dnia znikają pieniądze u nas kwota 500zł, odsilona przez pracownika Bocian Pożyczki…

40 Odpowiedz
Zuzanna Olejniczak

Z uwagi na to, że jestem osobą ograniczoną ruchowo, w momencie gdy potrzebowałam dodatkowej gotówki, miałam małe pole manewru. Na szczęście znalazłam ofertę Bocian Pożyczki, która mnie uratowała. Miły doradca z tej firmy przyjechał do mojego domu i wszystko na spokojnie mi wyjaśnił. To było coś czego bardzo potrzebowałam, czyli dokładne wyjaśnienie całej oferty. Spłaciłam już wszystko i jestem zadowolona z ich usług. A co najważniejsze, cieszę się, że mogłam uszczęśliwić moją ukochaną wnuczkę.

1-12 Odpowiedz
pomogla!

Nie jestem zwolennikiem brania kasy przez internet. Brakowało mi pieniędzy, bo straciłem pracę, a nie chciałem martwić mojej żony, która na dodatek była w ciąży. Nie wierzyłem w chwilówki. Bocian Pożyczki reklamują prawie wszędzie, więc wypełniłem wniosek i na drugi dzień był u mnie przedstawiciel z umową. Niskie raty i miła obsługa, więc śmiało mogę polecić. Dobra pożyczka.

0-13 Odpowiedz
weselnie

Pożyczkę w Bocianie musiałam wziąć na wesele kuzynki. Ślub przed dziesiątym i brak pieniędzy. Na szczęście trafiłam na dobrą firmę. Pożyczka działa tak, że wszystko działa raczej jak w banku. Trzeba mieć zaświadczenie o zarobkach i sprawdzają w bazie dłużników. Wszystkie normalności były załatwiane u mnie w domu, więc za to duży plus.

0-7 Odpowiedz
Megi

Firma jest bardzo dobrze reklamowana, a marketing robi swoje i przyciąga ludzi. Pożyczka jest dostępna na terenie całej Polski. Mają bardzo dobre opinie i już trochę istnieją, co znaczy że ludzie im ufają i korzystają z usług. Sama pożyczyłam parę groszy i nie żałuje. Gdy tylko mam jakieś pytania, mogę zadzwonić i wiem że mi doradzą.

0-8 Odpowiedz
Fi_do3

Chwilówka od Bocian Pożyczki zapisała mi się na trwałe w pamięci, że gdy brakuje kasy, trzeba się do tej firmy zgłosić. Wypełniłam wniosek, bo pożyczka online wydała mi się jedynym rozwiązaniem moich problemów. Decyzja pozytywna, po kilku minutach. Po kolejnych minutach pieniądze były na koncie. Tak załatwiać sprawy to ja mogę.

0-7 Odpowiedz
Malgorzata

Witam. Firma rewelacyjna.Doradcy bardzo elastyczni zawsze mozna sie z nimi dogadac,w razie potrzeby pomagaja odbierajac raty w dogodnym dla nas monencie i czasie. Polecam.

0-7 Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie bedzie opublikowany. *wymagane pola są zaznaczone

Zobacz także...
Prześwietlamy każdą firmę pożyczkową dostępną na rynku
bocian pożyczki logo
500 zł - 3 000 zł
Kwota
25 - 52 tygodni
Okres
Złóż wniosek w Bocian Pożyczki
Wybierz rodzaj informacji, której szukasz: