Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.
Oferta nieaktywna!

Oferta nieaktywna. Klienci tej firmy wybierali również:

Bocian Pożyczki

2.78
9 głosów

Bocian Pożyczki - Opinie

Najwyższa z możliwych dostępnych nam kwot ustalana jest indywidualnie w zależności od naszych możliwości finansowych.

Bocian Pożyczki jest własnością spółki Everest Finance S.A., która jest obecna na polskim rynku usług finansowych od 2000 roku. Świadczy swoją pomoc w zakresie udzielania pożyczek pieniężnych w domu klienta. To jeden z najbardziej wygodnych i dyskretnych sposobów na to, by pożyczyć dodatkowe środki pieniężne na podreperowanie budżetu domowego. Załatwianiem wszystkich niezbędnych formalności zajmują się znakomicie przeszkoleni agenci finansowi, którzy odpowiadają na wszystkie najważniejsze wątpliwości i pytania. Robią to zresztą na bardzo wysokim poziomie, o czym świadczą liczne wyróżnienia przyznane firmie. Szczyci się ona medalem „Dobra Marka 2015”, odznaczeniami Europejskiego Komitetu Ekonomiczno-Społecznego, Laurem eksperta 2015/2016 i przynależnością do Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce – to związek pracodawców promujących szacunek i poszanowanie etyki w relacji z klientem. Tym samym otrzymujemy zapewnienie, że decydując się na te usługi finansowe, zostaniemy obsłużeni w profesjonalny sposób, to znaczy tak, jak zawsze chcieliśmy być obsługiwani. Nie zapominajmy również o tym, że nad szybkością rozpatrzenia naszego wniosku pożyczkowego czuwa 1300 Doradców Klienta, którzy robią wszystko, by sprostać naszym oczekiwaniom. Sprzyjają temu również specjalnie opracowane procedury, które znacząco przyśpieszają osiągnięcie tego celu.

Bocian Pożyczki - Pożyczki przez internet

Co w głównej mierze powinno skłonić nas do tego, by skorzystać z usług Bocian Pożyczki? Przede wszystkim indywidualne podejście doradców klienta do potrzeb każdego z nas. To właśnie ta elastyczność sprawia, że grono zadowolonych pożyczkobiorców nieustannie wzrasta. Niewątpliwie wartościowe jest również to, że opisywane przedsiębiorstwo istnieje na rynku od blisko 20 lat i nieustannie ulepsza swoją ofertę. Tworzy przy tym umowy oparte na uczciwych i przejrzystych zasadach. Ważne jest również to, że nasze maksymalne zdolności finansowe oceniane są zgodnie z osiąganymi przez nas dochodami i na podstawie tego, jak radziliśmy sobie z wcześniejszymi zobowiązaniami. Oznacza to, że im najbardziej wiarygodnymi pożyczkobiorcami jesteśmy, tym lepszej oferty możemy się spodziewać. Co wtedy, gdy otrzymamy już wnioskowane środki? Wówczas wszystkie dane dotyczące zaciągniętych zobowiązań w Bocian Pożyczki możemy zacząć obserwować za pośrednictwem konta klienta. Istotną cechą oferty, o której muszą pamiętać osoby ceniące sobie prywatność, jest to, że wszelkie formalności możemy sfinalizować w zaciszu własnego domu. Pamiętajmy też o tym, że do naszej dyspozycji oddano również wiele ofert dodatkowych. Chodzi tu przede wszystkim o pakiety medyczne, z których skorzystać może nie tylko sam klient, ale również członkowie jego najbliższej rodziny.

Bocian Pożyczki - Ogólne warunki

Dla kogo przeznaczona jest oferta firmy Bocian Pożyczki? By ubiegać się o przyznanie pomocy finansowej należy znajdować się w przedziale od 18 do 75 roku życia. Koniecznym warunkiem formalnym również to, by legitymować się numer identyfikacyjnym PESEL. Stanowi on jeden z podstawowych warunków niezbędnych do pozytywnego rozpatrzenia wniosku o przyznanie pomocy finansowej. Niemniej istotne jest to, by wykazywać stałe źródło dochodu z tytułu pracy zarobkowej, emerytury, renty lub działalności w sektorze rolniczym. Najlepiej jest przedstawić dokument, który potwierdza wysokość osiąganych dochodów. Ostatnim ważnym warunkiem jest posiadanie stałego miejsca zamieszkania (konieczne jest posiadanie tytułu własności lub umowa najmu lokalu). Spełniając łącznie wszystkie wymienione kryteria, możemy być pewni, że zostanie nam przyznana kwota, o którą wnioskujemy.

Bocian Pożyczki - Pożyczka krok po kroku

Jakie kroki musimy podjąć, by cieszyć się z pomocy finansowej oferowanej przez Bocian Pożyczki? Cała procedura opisana została w czterech, prostych etapach. Przede wszystkim musimy nawiązać kontakt z pożyczkodawcą za pośrednictwem strony internetowej, rozmowy telefonicznej lub SMS-a wysłanego pod numer telefonu wskazany na stronie www. Później musimy skontaktować się z doradcą klienta. To konieczne, by ustalić wszystkie najważniejsze szczegóły dotyczące udzielenia nam wsparcia. Powinniśmy zatem przygotować się na to, by odpowiedzieć na najważniejsze pytania na swój temat. Będą one dotyczyły naszych danych osobowych i źródeł otrzymywanych dochodów. To niezbędne wiadomości, dzięki którym dostaniemy szansę na otrzymanie wsparcia. Dowiemy się wówczas wszystkiego, co dla nas najważniejsze. Uzyskamy zatem informacje o tym, jakie koszty będziemy musieli ponieść. Potem pozostaje nam oczekiwać na kontakt ze strony przypisanego do nas doradcy. Ten powinien odezwać się do nas w ciągu 24-48 godzin. Rozmówca powie nam wówczas, czy złożony przez nas wniosek został zaakceptowany. Jeśli tak się stało – musimy umówić się na spotkanie. W czasie jego trwania dojdzie do podpisania stosownej umowy i przekazania pieniędzy. Jeśli wszystkie formalności zostaną sformalizowane pomyślnie, będziemy mogli cieszyć się z wnioskowanej kwoty. Ta będzie nam przekazana na konto bankowe lub na kartę przepłaconą. Możemy wydać te pieniądze dokładnie na to, co potrzebujemy.

Bocian Pożyczki - Koszty pożyczki

Pisaliśmy już o tym, że Bocian dostosowuje się do każdego pożyczkobiorcy z osobna. Odpowiada zatem na indywidualne potrzeby każdego z nas. Dotyczy to również procesu spłaty zadłużenia. Spłata może trwać 35, 44 lub 52 tygodnie.

Pożyczasz102
Czas (miesięcy)111
Rata33
Oddajesz303

Bocian Pożyczki - Dane firmy

 • +48 600 100 100
 • biuro@bocianpozyczki.pl
 • Pożyczkodawcą jest EVEREST FINANSE S.A., ul. Stary Rynek 88, 61-772 Poznań.
  NIP: 783-17-22-320
  REGON: 360730596
  KRS: 0000541824
 • Godziny pracy:
  pn. – pt.: 7.30 – 21.00
  sb.: 9.00 – 18.00
  nd.: 9.00 – 16.00

Bocian Pożyczki opinie – czym charakteryzuje się pożyczka w domu klienta?

Pożyczka Bocian specjalizuje się w udzielaniu pożyczek w domu pożyczkobiorcy. A czy wiesz, na czym dokładnie polega tego typu usługa? Obecnie odchodzi się od pożyczek, które zawierane są twarzą w twarz. Klienci raczej cenią sobie prywatność i czas, zaciągając pożyczkę przez internet. Pierwsze pożyczki, udzielane w domu klienta powstały już w latach 90-tych. Proces zaciągnięcia pożyczki jest całkowicie udzielany w mieszkaniu pożyczkobiorcy. Jedynym naszym pierwszym krokiem, jest pozostawienie w formularzu naszego numeru telefonu i oczekiwanie na kontakt z konsultantem firmy, w celu ustalenia terminu, w jakim do drzwi zapuka agent firmy z przygotowaną umową do podpisania. Inną opcją jest zadzwonienie na numer telefonu i czekanie na połączenie z konsultantem. Jeżeli dojdzie do porozumienia pomiędzy stronami, pożyczkodawca umawia się na kolejną wizytę i w tym czasie przekazuje pieniądze pożyczkobiorcy. Zwolennicy Pożyczki Bocian to osoby starsze, które nie posługują się biegle sprzętem komputerowym lub nie posiadają własnego rachunku bankowego, na który można byłoby przelać pieniądze.

Pożyczki Bocian opinie wśród pożyczkobiorców

Pożyczka Bocian opinie na stronach internetowych i forach ma różne. Sporo osób pisze, że Bocian Pożyczki to godna zaufania firma pożyczkowa. Jednakże możemy znaleźć również negatywne komentarze, w których ludzie odradzają zaciągnięcia pieniędzy w firmie Bocian Pożyczki. Pożyczki i chwilówki to dość specyficzna branża finansowa, dlatego możemy w większości przypadków spotkać się z różnego rodzaju komentarzami. Bocian Pożyczki uznawana jest za firmę udzielającą pożyczek z dość wysokim oprocentowaniem. Musimy jednak pamiętać, że za dostawę i wizytę przedstawiciela firmy również dopłacamy dodatkowe pieniądze. Jeżeli nasuną nam się jakieś dodatkowe pytania, możemy skontaktować się z biurem obsługi firmy. Do firmy Bocian Pożyczki kontakt znajdziemy na oficjalnej stronie głównej firmy. Możemy posłużyć się formularzem kontaktowym lub podanym na stronie numerem telefonu do firmy. Firma Bocian Pożyczki może również pochwalić się współpracą z Polskim Związkiem Narciarskim. Wspiera polskich Skoczków Narciarskich jako sponsor.

Zalety

 • Firma o zasięgu ogólnopolskim
 • Formalności załatwiane w domu klienta
 • Usługi świadczone rolnikom

Wady

 • Krótki okres spłaty (max. 52 tygodnie)
 • Wymagane zaświadczenie o dochodach
 • Kontrola w bazach dłużników

Ocena

2.78 (55.6%)
9 głosów

Komentarze

5 odpowiedzi na “Bocian Pożyczki”

 1. pomogla! napisał(a):

  Nie jestem zwolennikiem brania kasy przez internet. Brakowało mi pieniędzy, bo straciłem pracę, a nie chciałem martwić mojej żony, która na dodatek była w ciąży. Nie wierzyłem w chwilówki. Bocian Pożyczki reklamują prawie wszędzie, więc wypełniłem wniosek i na drugi dzień był u mnie przedstawiciel z umową. Niskie raty i miła obsługa, więc śmiało mogę polecić. Dobra pożyczka.

 2. weselnie napisał(a):

  Pożyczkę w Bocianie musiałam wziąć na wesele kuzynki. Ślub przed dziesiątym i brak pieniędzy. Na szczęście trafiłam na dobrą firmę. Pożyczka działa tak, że wszystko działa raczej jak w banku. Trzeba mieć zaświadczenie o zarobkach i sprawdzają w bazie dłużników. Wszystkie normalności były załatwiane u mnie w domu, więc za to duży plus.

 3. Megi napisał(a):

  Firma jest bardzo dobrze reklamowana, a marketing robi swoje i przyciąga ludzi. Pożyczka jest dostępna na terenie całej Polski. Mają bardzo dobre opinie i już trochę istnieją, co znaczy że ludzie im ufają i korzystają z usług. Sama pożyczyłam parę groszy i nie żałuje. Gdy tylko mam jakieś pytania, mogę zadzwonić i wiem że mi doradzą.

 4. Fi_do3 napisał(a):

  Chwilówka od Bocian Pożyczki zapisała mi się na trwałe w pamięci, że gdy brakuje kasy, trzeba się do tej firmy zgłosić. Wypełniłam wniosek, bo pożyczka online wydała mi się jedynym rozwiązaniem moich problemów. Decyzja pozytywna, po kilku minutach. Po kolejnych minutach pieniądze były na koncie. Tak załatwiać sprawy to ja mogę.

 5. Malgorzata napisał(a):

  Witam. Firma rewelacyjna.Doradcy bardzo elastyczni zawsze mozna sie z nimi dogadac,w razie potrzeby pomagaja odbierajac raty w dogodnym dla nas monencie i czasie. Polecam.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.