Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.
Oferta nieaktywna!

Oferta nieaktywna. Klienci tej firmy wybierali również:

Konar Pożyczki

2.2
5 głosów
Maksymalna kwota pożyczki: 100 000 zł
Weź pożyczkę
w Konar Pożyczki

Konar Pożyczki - Opinie

Konar Pożyczki oferuje pożyczki społecznościowe w wysokości od 1000 do 100000 zł. Spłatę można podzielić na raty (od 6 miesięcy do 10 lat). Pożyczki społecznościowe różnią się od tych zwykłych tym, że udzielają je inwestorzy. Serwis jedynie pośredniczy pomiędzy pożyczkobiorcami a inwestorami.

Każda osoba może starać się o przyznanie pożyczki, jeżeli tylko odpowiada ona wymaganiom stawianym przez inwestora. Możemy również starać się o zaciągnięcie pożyczki, jeżeli jesteśmy wpisani na listę dłużników BIK. Wszystko zależne jest od inwestora, który udzieli nam pożyczki.

Konar Pożyczki - Pożyczki przez internet

Konar Pożyczki oferują długoterminowe pożyczki online. Jeżeli potrzebujemy większej kwoty do 100000 zł, możemy złożyć wniosek i czekać na odpowiedź od firmy. Serwis nie udziela pożyczek, ale jedynie pośredniczy w udzielaniu pożyczek pomiędzy inwestorami a pożyczkobiorcą. To ile należności i na jak długo otrzymamy pożyczkę, zależy jedynie od inwestora i stawianych przez niego wymagań. Pożyczkę możemy spłacić do 10 lat. Jeżeli staramy się o pożyczkę, musimy koniecznie posiadać stałe miejsce zatrudnienia. W innym wypadku spotkamy się z odmową. Ogromnym minusem, jest fakt, że jesteśmy zobowiązani podczas procesu składania pożyczki skontaktować się z firmą Konar Pożyczki. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, jednak fakt, że minuta połączenia z konsultantem kosztuje aż 7,69 zł, zmienia cały punkt widzenia o firmie. Po wypełnieniu formularza uzyskamy zwrotnego SMS z prośbą o kontakt na numer firmy. Bądźmy tego w pełni świadomi, ponieważ na pewno nie skończy się na krótkiej rozmowie. W regulaminie podano, że średni czas rozmowy wynosi około 5 minut, czyli liczmy na to, że zapłacimy za rozmowę minimum 38,45 zł!

Konar Pożyczki - Ogólne warunki

Osoba starająca się o pożyczkę musi spełniać następujące warunki:

 • Pożyczkobiorca to osoba pełnoletnia,
 • Posiada stałe zamieszkanie na terenie Polski,
 • Ma udokumentowane źródło stałych dochodów,
 • Posiada ważny: dokument tożsamości, drugi dokument np. prawo jazdy czy paszport, dane z zakładu pracy (w tym NIP oraz numer telefonu), oraz własny rachunek bankowy.

Konar Pożyczki - Pożyczka krok po kroku

Proces zaciągnięcia pożyczki przeprowadzany jest całkowicie online. Jesteśmy zobowiązani zarejestrować się na serwisie i wypełnić dane w formularzu. Pierwszym krokiem, jest wybranie kwoty pożyczki i czasu jej spłaty. We wniosku podajemy: PESEL, imię i nazwisko oraz nasze dane kontaktowe, jak adres e-mail. Musimy zapoznać się również z poniższymi zgodami i zaakceptować je. Po wysłaniu wniosku otrzymamy wiadomość SMS, z prośbą o skontaktowanie się z konsultantem firmy. Pamiętajmy, że każda minuta kosztuje 7,69 zł! Kwota wcale nie jest zachęcająca, wręcz odstrasza. Telefon będzie wykonany w celu potwierdzenia danych osobowych pożyczkobiorcy. Po rozmowie telefonicznej z konsultantem czekamy na ofertę przygotowaną przez jednego z inwestorów.

Jeżeli przejdziemy cały proces pozytywnie, na maila zostanie podesłana umowa do podpisania. Zapoznajemy się z umową i jeżeli zgadzamy się na wszystkie warunki i koszty podpisujemy ją. Na koniec czekamy jedynie na pieniądze od pożyczkodawcy, które powinny pojawić się na naszym koncie. Cały proces wydaje się dość długi, a dodatkowo może nas niemile zaskoczyć rachunek za wykonane rozmowy telefoniczne do firmy. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w komentarzach poniżej Konar Pożyczki Opinie.

Konar Pożyczki - Koszty pożyczki

Reprezentatywny przykład kosztów pożyczki w Konar Pożyczki: Kwota zaciągniętej pożyczki: 20 000,00 zł, okres spłaty: 60 miesięcy, oprocentowanie: 5%, łączna kwota odsetek: 2 656,67 zł, koszt usługi: 115.35 zł, RRSO 5,38%, całkowita kwota do zapłaty: 22 656,67 zł.

Pamiętajmy o dodatkowych kosztach takich, jak: rozmowa z konsultantem: 1 min wynosi 7,69 zł! Średni czas rozmowy to 5 min.

Pożyczasz000
Czas (miesięcy)000
Rata000
Oddajesz000

Konar Pożyczki - Dane firmy

 • +48 616 641 208
 • bok@konarpozyczki.pl
 • Net Media Serwis Sp. z o.o., ul. Wagrowska 6, 61-894 Poznań.

Zalety

 • Wysoka kwota pożyczki do 100 000 zł
 • Bez BIK
 • Długi okres kredytowania

Wady

 • Opłata za obowiązkowe połączenie z konsultantem wynosi 7,69 zł/min.
 • Decyzja zależna od inwestora
 • Brak promocji
 • Brak darmowej pierwszej pożyczki
 • Średni czas rozmowy z konsultantem wynosi 5 min, co daje nam 38,45 zł!

Ocena

2.2 (44%)
5 głosów

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.