Konar Pożyczki recenzja oferty oraz opinie klientów

Ocena klientów Zobacz opinie
0%

Konar Pożyczki oferował pożyczki społecznościowe w wysokości od 1000 do 100000 zł.  Pożyczki społecznościowe różnią się od tych zwykłych tym, że udzielają je inwestorzy. Serwis jedynie pośredniczył pomiędzy pożyczkobiorcami a inwestorami. Obecnie serwis jest nieaktywny i nie umożliwia już wnioskowania o pożyczkę.

W przypadku chęci uzyskania dodatkowego wsparcia finansowego, zachęcamy do wypełnienia formularza na naszej stronie.

Pożyczkowy Portal

Konar Pożyczki - Dane kontaktowe

Siedziba firmySiedziba firmy: ul. Wagrowska 6, 61-894 Poznań
TelefonTelefon: 673 482 401
Godziny pracyGodziny pracy:
E-mailE-mail: kontakty@pogromcychwilowek.pl

Weryfikacja w bazach dłużników

bik
big
erif
krd
kbig
kaczmarski
crif
Brak weryfikacji w bazach.

Dane firmy Net Media Serwis Sp. z o.o.

Kapitał zakładowy:
KRS: 0000637893
NIP: 7822645689
REGON: 36543241000000

Zalety i wady firmy Konar Pożyczki

Konar Pożyczki – Pożyczki przez internet

Konar Pożyczki oferują długoterminowe pożyczki online. Jeżeli potrzebujemy większej kwoty do 100000 zł, możemy złożyć wniosek i czekać na odpowiedź od firmy. Serwis nie udziela pożyczek, ale jedynie pośredniczy w udzielaniu pożyczek pomiędzy inwestorami a pożyczkobiorcą. To ile należności i na jak długo otrzymamy pożyczkę, zależy jedynie od inwestora i stawianych przez niego wymagań. Pożyczkę możemy spłacić do 10 lat. Jeżeli staramy się o pożyczkę, musimy koniecznie posiadać stałe miejsce zatrudnienia. W innym wypadku spotkamy się z odmową.

Ogromnym minusem, jest fakt, że jesteśmy zobowiązani podczas procesu składania pożyczki skontaktować się z firmą Konar Pożyczki. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, jednak fakt, że minuta połączenia z konsultantem kosztuje aż 7,69 zł, zmienia cały punkt widzenia o firmie. Po wypełnieniu formularza uzyskamy zwrotnego SMS z prośbą o kontakt na numer firmy. Bądźmy tego w pełni świadomi, ponieważ na pewno nie skończy się na krótkiej rozmowie. W regulaminie podano, że średni czas rozmowy wynosi około 5 minut, czyli liczmy na to, że zapłacimy za rozmowę minimum 38,45 zł!

Konar Pożyczki – Ogólne warunki

Osoba starająca się o pożyczkę musi spełniać następujące warunki:

  • Pożyczkobiorca to osoba pełnoletnia,
  • Posiada stałe zamieszkanie na terenie Polski,
  • Ma udokumentowane źródło stałych dochodów,
  • Posiada ważny: dokument tożsamości, drugi dokument np. prawo jazdy czy paszport, dane z zakładu pracy (w tym NIP oraz numer telefonu), oraz własny rachunek bankowy.

Konar Pożyczki – Pożyczka krok po kroku

Proces zaciągnięcia pożyczki przeprowadzany jest całkowicie online. Jesteśmy zobowiązani zarejestrować się na serwisie i wypełnić dane w formularzu. Pierwszym krokiem, jest wybranie kwoty pożyczki i czasu jej spłaty. We wniosku podajemy: PESEL, imię i nazwisko oraz nasze dane kontaktowe, jak adres e-mail. Musimy zapoznać się również z poniższymi zgodami i zaakceptować je. Po wysłaniu wniosku otrzymamy wiadomość SMS, z prośbą o skontaktowanie się z konsultantem firmy. Pamiętajmy, że każda minuta kosztuje 7,69 zł! Kwota wcale nie jest zachęcająca, wręcz odstrasza. Telefon będzie wykonany w celu potwierdzenia danych osobowych pożyczkobiorcy. Po rozmowie telefonicznej z konsultantem czekamy na ofertę przygotowaną przez jednego z inwestorów.

Jeżeli przejdziemy cały proces pozytywnie, na maila zostanie podesłana umowa do podpisania. Zapoznajemy się z umową i jeżeli zgadzamy się na wszystkie warunki i koszty podpisujemy ją. Na koniec czekamy jedynie na pieniądze od pożyczkodawcy, które powinny pojawić się na naszym koncie. Cały proces wydaje się dość długi, a dodatkowo może nas niemile zaskoczyć rachunek za wykonane rozmowy telefoniczne do firmy. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w komentarzach poniżej Konar Pożyczki Opinie.

Konar Pożyczki – Koszty pożyczki

Reprezentatywny przykład kosztów pożyczki w Konar Pożyczki:

Kwota zaciągniętej pożyczki: 20 000,00 zł, okres spłaty: 60 miesięcy, oprocentowanie: 5%, łączna kwota odsetek: 2 656,67 zł, koszt usługi: 115.35 zł, RRSO 5,38%, całkowita kwota do zapłaty: 22 656,67 zł.

Pamiętajmy o dodatkowych kosztach takich, jak: rozmowa z konsultantem: 1 min wynosi 7,69 zł! Średni czas rozmowy to 5 min.

Pamiętaj, że zostawiając komentarz pomagasz innym!
Jeśli korzystałeś już z usług firmy Konar Pożyczki zostaw swoją opinię.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie bedzie opublikowany. *wymagane pola są zaznaczone

Zobacz także...
Prześwietlamy każdą firmę pożyczkową dostępną na rynku
konar pożyczki logo
Podobne oferty do Konar Pożyczki
Uprzejmie informujemy, że oferta jest aktualnie nieaktywna.
Zapraszamy do zapoznania się z produktami innych pożyczkodawców!
Listę aktywnych pożyczkodawców znajdą Państwo na stronie głównej
Wybierz rodzaj informacji, której szukasz: