OK Money recenzja oferty oraz opinie klientów

Ocena klientów Zobacz opinie
0%

Właścicielem OK Money jest amerykańska firma DFC Global Corp, która świadczy swoje usługi na terenie Ameryki Północnej, jak również w poszczególnych krajach Europy. Obecnie serwis OK Money jest nieaktywny i nie umożliwia już wnioskowania o pożyczkę.

W przypadku chęci uzyskania dodatkowego wsparcia finansowego, zachęcamy do wypełnienia formularza na naszej stronie.

Pożyczkowy Portal

OK Money - Dane kontaktowe

Siedziba firmySiedziba firmy: ul. Grunwaldzka 82 80-244 Gdańsk
TelefonTelefon: 22 397 07 92
Godziny pracyGodziny pracy:
E-mailE-mail: info@okmoney.pl

Weryfikacja w bazach dłużników

bik
big
erif
krd
kbig
kaczmarski
crif
Brak weryfikacji w bazach.

Dane firmy OK Money Poland Sp. z o.o.

Kapitał zakładowy:
KRS: 0000404034
NIP: 9571062766
REGON: 22157231400000

Zalety i wady firmy OK Money

OK Money – Pożyczki przez internet

OK Money to firma oferująca krótkoterminowe pożyczki online. Kwota, jaką możemy zaciągnąć, wynosi od 200 do 3000 zł. Co ważne, uzyskanie 3000 zł, czyli maksymalnej kwoty pożyczki, jest możliwe dopiero przy zaciągnięciu siódmej pożyczki w firmie OK Money. Pierwsza pożyczka w wysokości 500 zł jest całkowicie darmowa. Oddajemy firmie tyle należności, ile pożyczyliśmy. Na podstawie wypełnionego wniosku, firma podejmuje decyzje o przyznaniu pożyczki. Cały proces zachodzi online, co jest dużym ułatwieniem dla wielu osób, które nie mają czasu na dojazdy do biura stacjonarnego. Obowiązkowe jest wykonanie przelewu w wysokości 1 grosza w celu weryfikacji tożsamości pożyczkobiorcy. Co ważne, jeżeli klient nie jest w stanie spłacić należności na czas, koniecznie musi skontaktować się z biurem obsługi klienta, w celu przesunięcia terminu spłaty zobowiązania. Pamiętajmy jednak, że przedłużenie możliwe jest maksymalnie do 30 dni.

OK Money – Ogólne warunki

O pożyczkę w OK Money mogą starać się osoby, które ukończyły 18 lat i posiadają ważny dokument tożsamości. Górna granica wieku wynosi 75 lat. Firma nie sprawdza swoich pożyczkobiorców w bazach BIK, dlatego jest to dobra wiadomość dla osób widniejących na listach dłużników. Ważne, aby klient posiadał własne konto bankowe, z którego również zobowiązany jest wykonać przelew weryfikacyjny na konto pożyczkodawcy w wysokości 1 grosza. Pożyczkę w OK Money możemy przeznaczyć na dowolny cel, firma nie oczekuje od nas żadnych wyjaśnień w tej kwestii.

OK Money – Pożyczka krok po kroku

OK Money możemy uzyskać, wypełniając formularz na stronie firmy. Proces zaciągnięcia odbywa się całkowicie online. Wystarczy, że podamy kwotę pożyczki oraz czas jej spłaty i uzupełnimy wniosek o przyznanie pożyczki ratalnej. Jako nowi klienci możemy zaciągnąć jedynie 500 zł, natomiast maksymalną kwotę uzyskamy dopiero za siódmym razem. Kwota maksymalna wynosi 3000 zł. Podczas procesu rejestracji musimy wykonać przelew weryfikacyjny na konto pożyczkodawcy. Jeżeli przejdziemy cały proces pomyślnie, na nasze konto bankowe zostaną przelane pieniądze.

OK Money – Koszty pożyczki

Reprezentatywny przykład kosztów pożyczki w OK Money:

Kwota pożyczki – 1000 zł; czas spłaty – 30 dni; koszty dodatkowe – 270 zł; RRSO – 1732.10 %; całkowita kwota do zapłaty – 1270 zł.

Dodatkowo, obowiązkowa wpłata weryfikacyjna na konto pożyczkodawcy – 1 grosz.

Pamiętaj, że zostawiając komentarz pomagasz innym!
Jeśli korzystałeś już z usług firmy OK Money zostaw swoją opinię.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie bedzie opublikowany. *wymagane pola są zaznaczone

Zobacz także...
Prześwietlamy każdą firmę pożyczkową dostępną na rynku
ok money logo
Podobne oferty do OK Money
Uprzejmie informujemy, że oferta jest aktualnie nieaktywna.
Zapraszamy do zapoznania się z produktami innych pożyczkodawców!
Listę aktywnych pożyczkodawców znajdą Państwo na stronie głównej
Wybierz rodzaj informacji, której szukasz: