Home Kredyt recenzja oferty oraz opinie klientów

Ocena klientów Zobacz opinie
0%

Serwis Home Kredyt należał do spółki Centralna Platforma Finansowa Sp. z o. o. z siedzibą w Sopocie. Obecnie, strona internetowa firmy Home Kredyt nie istnieje i nie ma możliwości zaciągnięcia na niej pożyczki.

W przypadku chęci uzyskania dodatkowego wsparcia finansowego, zachęcamy do wypełnienia formularza na naszej stronie.

Pożyczkowy Portal

Home Kredyt - Dane kontaktowe

Siedziba firmySiedziba firmy: Wybickiego 13c, 81-842 Sopot
TelefonTelefon: 795 571 300
Godziny pracyGodziny pracy:
E-mailE-mail: biuro@homekredyt.pl

Weryfikacja w bazach dłużników

bik
big
erif
krd
kbig
kaczmarski
crif
Brak weryfikacji w bazach.

Dane firmy Centralna Platforma Finansowa Sp. z o. o.

Kapitał zakładowy:
KRS: 0000337417
NIP: 5851450734
REGON: 22087048100000

Zalety i wady firmy Home Kredyt

Home Kredyt – Pożyczki przez internet

Zastanawiając się nad tym, dlaczego warto skorzystać z oferty Home Kredyt, należy zdać sobie sprawę z jej licznych zalet. Na uwagę zasługuje przede wszystkim obecność firmy na rynku usług. Funkcjonuje już od 2012 roku i przez ten czas udzieliła łącznie 3 milionów pożyczek. Statystyki te pokazują, że ich przyznawalność jest bardzo wysoka. O jakości usługi świadczy z kolei grono aż 10 tysięcy zadowolonych klientów. Godny pochwały jest proces przyznawania pomocy finansowej – odznacza się tym, że przebiega nad wyraz sprawnie i szybko. Skorzystają z niego bardzo młode osoby, dopiero rozpoczynające swoją karierę zawodową. Bez wątpienia dobrze wspomnieć o tym, że o wysokiej jakości usług zaświadcza Konferencja Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce działająca jako Członek Rady Rozwoju Finansowego stworzonej przez Ministerstwo Finansów. Ponadto na uwagę zasługuje profesjonalna i sprawnie działająca obsługa klienta, dbająca o to, by otrzymał on wszystkie niezbędne dla niego informacje dotyczące produktów finansowych.

Home Kredyt – Ogólne warunki

Z usług Home Kredyt skorzystać może osoba w wieku od 18 do 75 lat, która uzyskuje minimalny dochód miesięczny w wysokości 500 złotych netto. Oznacza to, że wymagania w tym zakresie są naprawdę niezbyt wysokie w porównaniu z ofertą konkurencyjnych firm. Ponadto wnioskodawca musi posiadać polski dowód osobisty i zaświadczenie o uzyskiwanych dochodach. Może mieć ono postać druku wydanego przez pracodawcę, ale do złożenia odpowiedniej deklaracji stworzony został również spreparowany w tym celu druk Home Kredyt. Taka informacja na temat sytuacji finansowej wystarcza, by poddać się procesowi weryfikacyjnemu prowadzonemu przez firmę.

Home Kredyt – Pożyczka krok po kroku

Procedura związana ze staraniem się o kredyt na dowolny cel nie jest skomplikowana i przebiega bardzo sprawnie. Rozpoczyna się od wypełnienia formularza zamieszczonego na stronie. W jego kolejne kolumny wystarczy wpisać kwotę żądanej pożyczki i liczbę rat, na jaką chcemy, by została podzielona. Ponadto dla pożyczkodawcy ważne jest podanie imienia, nazwiska, adresu e-mail, numeru telefonu, numeru PESEL i miasta, w którym mieszkamy na co dzień. Po wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych wystarczy kliknąć przycisk „Weź pożyczkę”. Co dalej? Musimy czekać na telefon od Home Kredyt. Gdy zadzwoni doradca, trzeba odpowiedzieć na szereg pytań służących zbadaniu zdolności kredytowej. Później pod wskazany adres wysłany zostanie przedstawiciel firmy, z którym należy spisać wniosek. To jednak nie jest konieczne, bo na stronie internetowej zastrzeżono, że można też udać się do jednego z wyznaczonych punktów obsługi, gdzie możliwe jest sfinalizowanie całego procesu. Gotówka otrzymamy nawet w tym samym dniu, gdy wydana zostanie pozytywna decyzja o przyznaniu potrzebnej nam sumy.

Home Kredyt udostępnia swoim klientom możliwość skontaktowania się w razie problemów za pośrednictwem infolinii lub wiadomości e-mail. Dział Obsługi Klienta, jak i cała firma, są czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 do 21.00.

Home Kredyt – Koszty pożyczki

Zgodnie z wiadomościami zawartymi w przykładzie reprezentatywnym, chcąc pożyczyć potrzebną nam sumę, musimy liczyć się z kosztami, które będą porównywalne do tych opisanych poniżej:

Reprezentatywny przykład pożyczki 3800 zł; Czas obowiązywania umowy: 24 miesiące; Miesięczna rata: 324 zł; Całkowita kwota do zapłaty: 7786 zł; Całkowity koszt pożyczki: 3986 zł (w tym opłata przygotowawcza: 50 zł, opłata prowizyjna: 3180 zł, kwota odsetek: 756 zł); Stopa oprocentowania: 10% w skali roku; Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania wynosi: 119.26%

Kredyt Home – Opinie

Home Kredyt zarządzana jest przez tę samą firmę, która wprowadziła na rynek usług pożyczkowych markę Ofin. Ma również związek z Takto Finanse. Finansowaniem udzielanych pożyczek zajmuje się z kolei Ferratum Bank. To instytucja działająca na całym świecie i obsługująca łącznie 1,5 miliona kredytobiorców na całym świecie. Zapewnia zatem stabilność w zakresie dokonywanych przez siebie operacji finansowych. Między innymi właśnie to sprawia, że kwota dostępna dla pożyczkobiorcy jest bardzo wysoka i wynosi od 100 do 10 000 złotych. Jest na tyle duża, że może być pomocna w realizowaniu nawet większych inwestycji. Okres kredytowania trwa z kolei maksymalnie 24 miesiące. To naprawdę dobra propozycja dla szerokiego grona klientów. Pozwala uzyskać potrzebne środki na takich warunkach, by spłata zadłużenia nie była nadmiernym obciążeniem budżetu domowego. Jest dostępna już dla tych wszystkich, których miesięczny dochód wynosi zaledwie 500 złotych brutto. Z powodzeniem o pomoc mogą starać się nawet ci, którzy otrzymują minimalne świadczenia emerytalno-rentowe. Nikogo nie powinno zatem dziwić, że eksperci rynku finansowego niejednokrotnie nagradzali firmę za świadczone przez nią usługi.

Pamiętaj, że zostawiając komentarz pomagasz innym!
Jeśli korzystałeś już z usług firmy Home Kredyt zostaw swoją opinię.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie bedzie opublikowany. *wymagane pola są zaznaczone

Zobacz także...
Prześwietlamy każdą firmę pożyczkową dostępną na rynku
home kredyt logo
Podobne oferty do Home Kredyt
Uprzejmie informujemy, że oferta jest aktualnie nieaktywna.
Zapraszamy do zapoznania się z produktami innych pożyczkodawców!
Listę aktywnych pożyczkodawców znajdą Państwo na stronie głównej
Wybierz rodzaj informacji, której szukasz: