BigCredit recenzja oferty oraz opinie klientów

Ocena klientów Zobacz opinie
0%

BigCredit była firmą udzielającą pożyczek przez Internet. Aktualnie strona firmy pożyczkowej istnieje, jednakże nie ma możliwości wnioskowania o pożyczkę. BigCredit należy do spółki o tej samej, która zgodnie z aktualnym odpisem KRS została wykreślona z rejestru w dniu 08.07.2020.

W przypadku chęci uzyskania dodatkowego wsparcia finansowego, zachęcamy do wypełnienia formularza na naszej stronie.

Pożyczkowy Portal

BigCredit - Dane kontaktowe

Siedziba firmySiedziba firmy: ul. Chłodna 6, 16-400 Suwałki
TelefonTelefon: 22 350 00 00
Godziny pracyGodziny pracy: Pn. - Pt.: 8.00 - 16.00
E-mailE-mail: info@bigcredit.pl

Weryfikacja w bazach dłużników

bik
big
erif
krd
kbig
kaczmarski
crif
Brak weryfikacji w bazach.

Dane firmy Bigcredit Sp. z o.o.

Kapitał zakładowy:
KRS: 0000384925
NIP: 8442342380
REGON: 200437593

Zalety i wady firmy BigCredit

BigCredit – Pożyczki przez internet

Jakie cechy oferty stworzonej przez BigCredit powinny skłonić nas do tego, by skorzystać z usług pożyczkodawcy? Na pierwszy rzut oka może to być hasło reklamowe mówiące o tym, że usługi finansowe są przyjazne dla klienta. Trzeba jednak samodzielnie przekonać się, czy tak faktycznie jest. Ciężko w tym przypadku uwierzyć na słowo, bo sama witryna internetowa nie zawiera zbyt wielu wiadomości na temat pożyczkodawcy. Co więcej – o czym można przekonać się odwiedzając różne strony zbierające opinie o pożyczkach – mamy do czynienia z firmą, która przez kilka lat zmieniła adres swojej siedziby i ograniczyła dostęp do usług świadczonych przez infolinię. Kiedyś pracowała ona od poniedziałku do niedzieli. Teraz w weekend nie otrzymamy już pomocy ze strony konsultanta telefonicznego. Do dyspozycji pozostawiono jednak czat, lecz nie wiadomo, jak długo jest czynny. Niewątpliwe warte sprawdzenia są liczne promocje, które udostępnione zostały na stronie.  Z dodatkowych profitów skorzystają również ci, którzy zwrócą się o pomoc finansową w dniu swoich urodzin. Otrzymają wtedy 50% zniżki na prowizję.

BigCredit – Ogólne warunki

Jakimi cechami musi odznaczać się osoba, która zechciałaby skorzystać z pomocy finansowej BigCredit? Przede wszystkim musi znajdywać się w przedziale wiekowym od 21 do 75 lat. Ponadto musi legitymować się numerem identyfikacyjnym PESEL i stałym adresem na terenie Polski. Niemniej ważne, a może i najważniejsze jest to, by wykazywała się stałym źródłem dochodu, który pozwoli na spłatę zadłużenia. Powinna również dysponować kontem bankowym, które posłuży przelaniu opłaty weryfikacyjnej w postaci 1 grosza. Ważne jest również to, by wnioskodawca był w posiadaniu telefonu komórkowego. Posłuży on do komunikowania się pomiędzy stronami zawieranej transakcji.

BigCredit – Pożyczka krok po kroku

W jaki sposób należy postępować, by skorzystać z pożyczki udzielanej przez BigCredit? W pierwszej kolejności należy wybrać kwotę kredytu i okres jego spłaty. Służą do tego odpowiednie suwaki zamieszczone na stronie głównej. Wybrawszy odpowiednie wartości, należy kliknąć przycisk „Weź”. Musimy jednak pamiętać, że jako nowi klienci możemy wnioskować maksymalnie o 2000 zł! Później konieczne jest zarejestrowanie się za pomocą stworzonego w tym celu formularza rejestracyjnego. Należy umieścić w nim wszystkie najważniejsze wiadomości dotyczące pożyczkobiorcy. Przede wszystkim chodzi tutaj o imię, nazwisko, adres zamieszkania, numer telefonu i adres e-mail. Warto jednak dokładnie przyjrzeć się wszystkim polom, by żadnego z nich nie przeoczyć. Po pozytywnie zakończonej weryfikacji wniosku należy dokonać opłaty weryfikacyjnej w wysokości 1 grosza. Pozwala ona na potwierdzenie przesłanych przez nas danych. Wówczas cały proces uważa się za zamknięty i należy jedynie oczekiwać na wypłatę środków. Mogą znaleźć się na naszym koncie nawet w tym samym dniu.

BigCredit – Koszty pożyczki

Informacje na temat kosztów wybranej kwoty pożyczki znajdziemy pod kalkulatorem oraz w formularzu informacyjnym dostępnym pod przyciskiem „Weź xxx zł”. Jeżeli jesteśmy stałym klientem BigCredit, pożyczając 3000 zł na 30 dni, będziemy zobowiązani do spłaty 3734,35 zł (prowizja wynosi 734,35 zł). W takiej sytuacji RRSO będzie równe 1335,4%.

Pamiętaj, że zostawiając komentarz pomagasz innym!
Jeśli korzystałeś już z usług firmy BigCredit zostaw swoją opinię.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie bedzie opublikowany. *wymagane pola są zaznaczone

Zobacz także...
Prześwietlamy każdą firmę pożyczkową dostępną na rynku
bigcredit logo
Podobne oferty do BigCredit
Uprzejmie informujemy, że oferta jest aktualnie nieaktywna.
Zapraszamy do zapoznania się z produktami innych pożyczkodawców!
Listę aktywnych pożyczkodawców znajdą Państwo na stronie głównej
Wybierz rodzaj informacji, której szukasz: