Oferta nieaktywna!

Klienci tej firmy wybierali również:

BigCredit

4.15
188 głosów
Maksymalna kwota pożyczki: 10 000 zł
Weź pożyczkę
w BigCredit

BigCredit - Opinie

Uprzejmie informujemy, że oferta jest aktualnie nieaktywna. Zapraszamy do zapoznania się z produktami innych pożyczkodawców! Listę aktywnych pożyczkodawców znajdą Państwo na stronie głównej.

 

 

BigCredit jest firmą pożyczkową wywodzącą się z Litwy. Od 2014 roku świadczy swoje usługi na terenie Polski. Cechą szczególną, wyróżniającą ją na tle konkurencji są częste promocje na udzielane pożyczki. Niestety nie można o niej wysnuć zbyt wiele wniosków za pośrednictwem strony www. Pewne jest jednak to, że swoim zasięgiem obejmuje nie tylko klientów w Polsce, ale również w Wielkiej Brytanii i na Litwie. Weryfikacji podlega również to, co wynika ze wzoru umowy znajdującego się wśród plików do odczytu. Umieszczono w niej zapis, że firma poddaje swoich klientów weryfikacji przy pomocy BIG InfoMonitor, KRD i ERIF. Stosuje zatem dokładnie te same źródła informacji na temat pożyczkobiorców, co większość firm obecnych na rynku. Zgodnie z wiadomością zawartą w reklamie, wszelkie formalności można załatwić maksymalnie w 15 minut. Maksymalna kwota pierwszej pożyczki wynosi 2000 zł. Natomiast przy kolejnych wnioskach możemy liczyć nawet na 10 000 zł. Niestety BigCredit nie oferuje dla nowych klientów promocji pierwsza pożyczka za darmo.

BigCredit – Dane kontaktowe

Nazwa: BigCredit
Darmowa pierwsza pożyczka: Nie udziela
Maksymalna pożyczka: 10000 do 30 dni
Siedziba firmy: Chłodna 6, Suwałki 16-400
Telefon: 22 350 00 00
e-mail: info@bigcredit.pl
Godziny pracy: Pn-Pt 8:00-19:00
Wniosek: Wypełnij wniosek

Zobacz, jak złożyć wniosek w BigCredit!

BigCredit - Pożyczki przez internet

Jakie cechy oferty stworzonej przez BigCredit powinny skłonić nas do tego, by skorzystać z usług pożyczkodawcy? Na pierwszy rzut oka może to być hasło reklamowe mówiące o tym, że usługi finansowe są przyjazne dla klienta. Trzeba jednak samodzielnie przekonać się, czy tak faktycznie jest. Ciężko w tym przypadku uwierzyć na słowo, bo sama witryna internetowa nie zawiera zbyt wielu wiadomości na temat pożyczkodawcy. Co więcej – o czym można przekonać się odwiedzając różne strony zbierające opinie o pożyczkach – mamy do czynienia z firmą, która przez kilka lat zmieniła adres swojej siedziby i ograniczyła dostęp do usług świadczonych przez infolinię. Kiedyś pracowała ona od poniedziałku do niedzieli. Teraz w weekend nie otrzymamy już pomocy ze strony konsultanta telefonicznego. Do dyspozycji pozostawiono jednak czat, lecz nie wiadomo, jak długo jest czynny. Niewątpliwe warte sprawdzenia są liczne promocje, które udostępnione zostały na stronie.  Z dodatkowych profitów skorzystają również ci, którzy zwrócą się o pomoc finansową w dniu swoich urodzin. Otrzymają wtedy 50% zniżki na prowizję.

BigCredit - Ogólne warunki

Jakimi cechami musi odznaczać się osoba, która zechciałaby skorzystać z pomocy finansowej BigCredit? Przede wszystkim musi znajdywać się w przedziale wiekowym od 21 do 75 lat. Ponadto musi legitymować się numerem identyfikacyjnym PESEL i stałym adresem na terenie Polski. Niemniej ważne, a może i najważniejsze jest to, by wykazywała się stałym źródłem dochodu, który pozwoli na spłatę zadłużenia. Powinna również dysponować kontem bankowym, które posłuży przelaniu opłaty weryfikacyjnej w postaci 1 grosza. Ważne jest również to, by wnioskodawca był w posiadaniu telefonu komórkowego. Posłuży on do komunikowania się pomiędzy stronami zawieranej transakcji.

BigCredit - Pożyczka krok po kroku

W jaki sposób należy postępować, by skorzystać z pożyczki udzielanej przez BigCredit? W pierwszej kolejności należy wybrać kwotę kredytu i okres jego spłaty. Służą do tego odpowiednie suwaki zamieszczone na stronie głównej. Wybrawszy odpowiednie wartości, należy kliknąć przycisk „Weź”. Musimy jednak pamiętać, że jako nowi klienci możemy wnioskować maksymalnie o 2000 zł! Później konieczne jest zarejestrowanie się za pomocą stworzonego w tym celu formularza rejestracyjnego. Należy umieścić w nim wszystkie najważniejsze wiadomości dotyczące pożyczkobiorcy. Przede wszystkim chodzi tutaj o imię, nazwisko, adres zamieszkania, numer telefonu i adres e-mail. Warto jednak dokładnie przyjrzeć się wszystkim polom, by żadnego z nich nie przeoczyć. Po pozytywnie zakończonej weryfikacji wniosku należy dokonać opłaty weryfikacyjnej w wysokości 1 grosza. Pozwala ona na potwierdzenie przesłanych przez nas danych. Wówczas cały proces uważa się za zamknięty i należy jedynie oczekiwać na wypłatę środków. Mogą znaleźć się na naszym koncie nawet w tym samym dniu.

BigCredit - Koszty pożyczki

Informacje na temat kosztów wybranej kwoty pożyczki znajdziemy pod kalkulatorem oraz w formularzu informacyjnym dostępnym pod przyciskiem “Weź xxx zł”. Jeżeli jesteśmy stałym klientem BigCredit, pożyczając 3000 zł na 30 dni, będziemy zobowiązani do spłaty 3734,35 zł (prowizja wynosi 734,35 zł). W takiej sytuacji RRSO będzie równe 1335,4%.

Pożyczasz1001800830010000
Czas (dni)30303030
Koszt24.48367.171958.262447.82
Oddajesz124.482167.1710258.2612447.82

BigCredit - Dane firmy

 • +48 22 350 00 00
 • info@bigcredit.pl
 • Bigcredit Sp. z o.o., ul. Chłodna 6, 16-400 Suwałki.
  NIP 844 234 23 80
  REGON 200437593
  KRS 0000384925
 • Godziny pracy:
  pn. – pt.: 8.00 – 16.00

Zalety

 • Stosunkowo wysoki wiek maksymalny kredytobiorcy (75 lat)
 • Brak informacji o akceptowanych źródłach dochodu
 • Maksymalna kwota pożyczki 10 000 zł

Wady

 • Brak opcji przedłużenie terminu spłaty
 • Weryfikacja w rejestrach dłużników
 • Brak darmowej pożyczki

Ocena

4.15
188 głosów

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.