Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.
BigCredit

4.06
17 głosów
Maksymalna kwota pożyczki: 5 000 zł
Koszt pierwszej pożyczki do 1 000 zł: 0 zł!
Weź pożyczkę
w BigCredit

BigCredit - Opinie

BigCredit jest firmą pożyczkową wywodzącą się z Litwy. Od 2014 roku świadczy swoje usługi na terenie Polski. Cechą szczególną, wyróżniającą ją na tle konkurencji są częste promocje na udzielane pożyczki. Niestety nie można o niej wysnuć zbyt wiele wniosków za pośrednictwem strony www. Pewne jest jednak to, że swoim zasięgiem obejmuje nie tylko klientów w Polsce, ale również w Wielkiej Brytanii i na Litwie. Weryfikacji podlega również to, co wynika ze wzoru umowy znajdującego się wśród plików do odczytu. Umieszczono w niej zapis, że firma poddaje swoich klientów weryfikacji przy pomocy BIK, BIG InfoMonitor, KRD i ERIF. Stosuje zatem dokładnie te same źródła informacji na temat pożyczkobiorców, co większość firm obecnych na rynku. Zgodnie z wiadomością zawartą w reklamie, wszelkie formalności można załatwić maksymalnie w 15 minut. Promocja pierwszej darmowej pożyczki obejmuje kwotę do 1000 zł. Maksymalna kwota pierwszej pożyczki wynosi 2000 zł. Natomiast przy kolejnych wnioskach możemy liczyć nawet na 5000 zł.

Zasadniczym problemem jest to, że na spłacenie darmowej pożyczki w wysokości 1000 złotych mamy jedynie 7 dni, zatem trochę mało, by uznać tę usługę za szczególnie atrakcyjną z punktu widzenia konsumenta. Z kolei na regulację długu wynikającego z pożyczenia wyższej sumy (do 2000 złotych) mamy maksymalnie 30 dni.

BigCredit - Pożyczki przez internet

Jakie cechy oferty stworzonej przez BigCredit powinny skłonić nas do tego, by skorzystać z usług pożyczkodawcy? Na pierwszy rzut oka może to być hasło reklamowe mówiące o tym, że usługi finansowe są przyjazne dla klienta. Trzeba jednak samodzielnie przekonać się, czy tak faktycznie jest. Ciężko w tym przypadku uwierzyć na słowo, bo sama witryna internetowa nie zawiera zbyt wielu wiadomości na temat pożyczkodawcy. Co więcej – o czym można przekonać się odwiedzając różne strony zbierające opinie o pożyczkach – mamy do czynienia z firmą, która przez kilka lat zmieniła adres swojej siedziby i ograniczyła dostęp do usług świadczonych przez infolinię. Kiedyś pracowała ona od poniedziałku do niedzieli. Teraz w weekend nie otrzymamy już pomocy ze strony konsultanta telefonicznego. Do dyspozycji pozostawiono jednak czat, lecz nie wiadomo, jak długo jest czynny. Wśród zalet oferty na pewno należy dostępność darmowej pożyczki. Skorzystać może z niej ten, kto jest w stanie oddać 1000 złotych w 7 dni. Niewątpliwe warte sprawdzenia są liczne promocje, które udostępnione zostały na stronie. To pierwsza darmowa pożyczka i zniżka 10% na prowizję w przypadku kolejnego zobowiązania. Z dodatkowych profitów skorzystają również ci, którzy zwrócą się o pomoc finansową w dniu swoich urodzin. Otrzymają wtedy 50% zniżki na prowizję.

BigCredit - Ogólne warunki

Jakimi cechami musi odznaczać się osoba, która zechciałaby skorzystać z pomocy finansowej BigCredit? Przede wszystkim musi znajdywać się w przedziale wiekowym od 21 do 75 lat. Ponadto musi legitymować się numerem identyfikacyjnym PESEL i stałym adresem na terenie Polski. Niemniej ważne, a może i najważniejsze jest to, by wykazywała się stałym źródłem dochodu, który pozwoli na spłatę zadłużenia. Powinna również dysponować kontem bankowym, które posłuży przelaniu opłaty weryfikacyjnej w postaci 1 grosza. Ważne jest również to, by wnioskodawca był w posiadaniu telefonu komórkowego. Posłuży on do komunikowania się pomiędzy stronami zawieranej transakcji.

BigCredit - Pożyczka krok po kroku

W jaki sposób należy postępować, by skorzystać z pożyczki udzielanej przez BigCredit? W pierwszej kolejności należy wybrać kwotę kredytu i okres jego spłaty. Służą do tego odpowiednie suwaki zamieszczone na stronie głównej. Wybrawszy odpowiednie wartości, należy kliknąć przycisk „Weź”. Musimy jednak pamiętać, że kwotą wolną od opłat dodatkowych jest tylko kwota 1000 złotych. Później konieczne jest zarejestrowanie się za pomocą stworzonego w tym celu formularza rejestracyjnego. Należy umieścić w nim wszystkie najważniejsze wiadomości dotyczące pożyczkobiorcy. Przede wszystkim chodzi tutaj o imię, nazwisko, adres zamieszkania, numer telefonu i adres e-mail. Warto jednak dokładnie przyjrzeć się wszystkim polom, by żadnego z nich nie przeoczyć. Po pozytywnie zakończonej weryfikacji wniosku należy dokonać opłaty weryfikacyjnej w wysokości 1 grosza. Pozwala ona na potwierdzenie przesłanych przez nas danych. Wówczas cały proces uważa się za zamknięty i należy jedynie oczekiwać na wypłatę środków. Mogą znaleźć się na naszym koncie nawet w tym samym dniu.

BigCredit - Koszty pożyczki

Daremne jest poszukiwanie informacji dotyczących ponoszonych przez klienta kosztów. Dokładnych danych na ten temat po prostu nie znajdziemy. Możemy polegać jedynie na tych wyliczeniach, które podawane są na tym polu, gdzie wykonywane są wyliczenia przy pomocy suwaków. Wynika z nich, że pożyczając 1500 złotych na okres 30 dni, ponosimy koszty dodatkowe w wysokości 398 złotych. Opłata ta to prowizja za przyznanie nam wnioskowanej pożyczki.

Pożyczasz100100042005000
Czas (dni)30303030
Koszt26.00260.001048.001314.00
Oddajesz126126052486314

BigCredit - Dane firmy

 • +48 22 350 00 00
 • info@bigcredit.pl
 • Bigcredit Sp. z o.o., ul. Chłodna 6, 16-400 Suwałki.
  NIP 844 234 23 80
  REGON 200437593
  KRS 0000384925
 • Godziny pracy:
  pn. – pt.: 8.00 – 16.00

 

Zalety

 • Stosunkowo wysoki wiek maksymalny kredytobiorcy (75 lat)
 • Brak informacji o akceptowanych źródłach dochodu

Wady

 • Na stronie brakuje dokładnych informacji o firmie
 • Brak opcji przedłużenie terminu spłaty
 • Darmowa pożyczka tylko przy okresie kredytowania do 7 dni
 • Niska kwota maksymalna pożyczki
 • Weryfikacja w rejestrach dłużników

Ocena

4.06 (81.2%)
17 głosów

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.