Finzmo recenzja oferty oraz opinie klientów

Nasza ocena
74%
Ocena klientów Zobacz opinie
0%

Finzmo oferuje swoim klientom pomoc w znalezieniu odpowiedniego wsparcia finansowego. Dzięki wprowadzeniu nowoczesnych technologii gwarantuje selekcję ofert pożyczki online od wielu pożyczkodawców znajdujących się na rynku. W efekcie jako użytkownicy Finzmo otrzymujemy ofertę na korzystnych warunkach, dopasowaną do naszych możliwości i potrzeb. Według danych zawartych w kalkulatorze oraz sekcji FAQ mamy szansę na znalezienie oferty w wysokości od 1000 do 25 000 zł. Natomiast okres kredytowania powinien znajdować się w przedziale od 3 do 48 miesięcy. Warto również zwrócić uwagę, że Finzmo współpracuje nie tylko z firmami pożyczkowymi, ale również bankami oraz kasami kredytowymi.

finzmo logo
Kwota
2 000 zł - 60 000 zł
Okres
3 - 48 miesięcy
Pożyczkowy Portal

Finzmo - Dane kontaktowe

Siedziba firmySiedziba firmy: ul. Ogrodowa 58, 00-876 Warszawa
TelefonTelefon:
Godziny pracyGodziny pracy:
E-mailE-mail: support-pl@fiizy.com

Weryfikacja w bazach dłużników

bik
big
erif
krd
kbig
kaczmarski
crif

Dane firmy Fiizy OÜ

Kapitał zakładowy:
KRS:
NIP:
REGON:

Zalety i wady firmy Finzmo

Finzmo – Pożyczki przez internet

Finzmo gwarantuje nam bezpłatny dostęp do usługi. W zamian za znalezienie oferty otrzymuje jedynie formularz z danymi, których dobrowolnie udzieliliśmy. Jak podkreśla, korzystanie z oferty nie wpływa w żaden sposób na zdolność kredytową, ponieważ instytucje współpracujące z firmą przeprowadzają jedynie wstępną ocenę wiarygodności płatniczej klienta. Dopiero po podjęciu decyzji o złożeniu wniosku w konkretnej placówce wnioskodawca zostanie zweryfikowany w bazach dłużników. Finzmo będzie dobrym rozwiązaniem dla osób, którym zależy na szybkim dostępie do pieniędzy, przez co nie mają czasu na samodzielne przeszukiwanie baz pożyczek.

Warto również wiedzieć, że firma korzysta z szyfrowania SSL, a co za tym idzie nasze dane są bezpieczne i przechowywane w chronionym miejscu. Dzięki temu nie musimy się martwić, że informacje na nasz temat wpadną w niepowołane ręce. Pamiętajmy jednak, że szczegółowe warunki kredytowania ustalane są przez instytucję, która udziela pożyczki, a finzmo nie ma nie wpływu. Dlatego również od tego będzie zależeć czas oczekiwania na pieniądze. W niektórych przypadkach trafią do nas nawet tego samego dnia, ale równie dobrze termin ten może się przesunąć.

Dlaczego warto skorzystać z Finzmo? Jak już wspomnieliśmy, usługa gwarantuje ograniczenie czasu, który musimy poświęcić na znalezienie oferty, do minimum. Natomiast pieniądze trafią na nasze konto nawet tego samego dnia. Ponadto za działalność firmy stoi wieloletnie doświadczenie zdobyte na terenie 20 krajów nie tylko w Europie, ale również Ameryce Południowej oraz Północnej. Z oferty skorzystało już ponad 500 000 klientów, a łączna kwota pożyczek wynosi około miliard dolarów.

Pamiętajmy jednak, że usługa Finzmo skierowana jest do klientów indywidualnych. Nie znajdziemy w niej ofert przeznaczonych dla firm.

Finzmo – Ogólne warunki

Aby móc skorzystać z usługi Finzmo, wystarczy złożyć odpowiedni wniosek. Następnie otrzymamy nazwę użytkownika, co oznacza, że staniemy się pełnoprawnymi użytkownikami platformy. Szczegółowe warunki kredytowania oraz wymagania stawiane klientom zależą od wybranej przez nas oferty. Przykładowo, jeżeli dana instytucja pozwala na posiadanie więcej niż jednego zobowiązania, nic nie stoi na przeszkodzie, aby złożyć wniosek ponownie.

Co będzie nam potrzebne do złożenia wniosku? Musimy pamiętać, że tego typu produkty finansowe przeznaczone są dla osób pełnoletnich. Dlatego też konieczne będzie ukończenie co najmniej 18 lat i nie więcej niż 75 oraz posiadanie ważnego dowodu osobistego. Dokument tożsamości posłuży celom weryfikacyjnym, a także pomoże w sporządzeniu umowy pożyczki online. Od wnioskodawców wymaga się również podania numeru telefonu komórkowego lub stacjonarnego. Jednak jak podkreśla Finzmo, większe szanse na otrzymanie oferty mają osoby posługujące się numerem telefonu komórkowego. Pamiętajmy o obowiązku posiadania konta bankowego, na które zostaną wysłane uzyskane przez nas środki. W formularzu wniosku znajdziemy również pytanie o powód ubiegania się o wsparcie finansowe. Jednak nie jest to pole obowiązkowe, a nasza dobra wola. Większość instytucji wymaga od swoich klientów dysponowania odpowiednimi dochodami. Dlatego też takie informacje będziemy zobowiązani podać na platformie Finzmo. Z kolei jeśli chodzi o historię kredytową wszystko zależy od wewnętrznych ustaleń danej firmy. Jednak jak wiadomo, posiadając pozytywną ocenę zdolności kredytowej, będzie nam łatwiej otrzymać wsparcie finansowe.

Finzmo – Pożyczka krok po kroku

Jak złożyć wniosek w Finzmo? Po pierwsze musimy przejść na stronę internetową firmy.

1. Jeżeli już to zrobimy, ukaże nam się kalkulator pożyczki, na którym należy określić interesującą nas kwotę (od 1000 do 25000 zł) oraz okres kredytowania (3 do 48 miesięcy). Po wyznaczeniu wartości klikamy “Zaczynajmy!”.

2.W tym momencie zostaniemy przeniesieni na stronę z formularzem, który zawiera pola: imię, nazwisko, numer pesel, e-mail oraz telefon komórkowy.  Po wpisaniu wszystkich danych akceptujemy wymagane zgody – oczywiście po zapoznaniu się z ich treścią! Następnie klikamy “Dalej”.

3.W tym miejscu czeka nas dalszy etap wypełnienia wniosku. Zostaniemy poproszeni o podanie:

  • adresu zamieszkania,
  • wykształcenia,
  • stanu cywilnego,
  • źródła dochodu i jego wysokości netto,
  • numer dowodu osobistego oraz konta bankowego.  Jeżeli wpisaliśmy wymagane dane, klikamy “Dalej”.

4.Teraz czas na kolejne pola formularza i wspomniane już wcześniej nieobowiązkowe pole “Cel pożyczki”. Do wyboru mamy różnorakie opcję, między innymi: opłatę za rachunki, wakacje, spłatę innej pożyczki, meble, a nawet wykształcenie. Następnie musimy uzupełnić rubryki z zapytaniem o: rodzaj nieruchomości, status zamieszkania, zajmowane stanowisko i staż pracy. Po uzupełnieniu danych klikamy “Dalej”.

5.W tym momencie zostaniemy poproszeni o cierpliwość, ponieważ następuje przetwarzanie wniosku. Jeżeli nasze dochody lub inne informacje wzbudzą wątpliwości, zostaniemy poproszeni o szczegółowe dane pracodawcy oraz miesięczne wydatki.

6.Po uzupełnieniu tej części wniosku zostaniemy przekierowani do ostatniej, czyli danych o kraju urodzenia, liczbie dzieci, miesięcznych wydatkach oraz adresu firmy, w której pracujemy.

7.Po zatwierdzeniu wszystkich danych czekamy zaledwie kilka sekund na propozycję oferty.

Jaką ofertę możemy otrzymać? Finzmo współpracuje między innymi z firmą Lendon na Raty, gdzie wnioskując o 1000 zł na 12 miesięcy, opłaty wynoszą 290,65 zł. W efekcie zwracamy 1290,65 zł.

Jak widać powyżej, wniosek został stworzony chaotycznie, a kolejne pola wydają się ułożone w przypadkowy sposób. Po przejściu przez wszystkie etapy wnioskowania otrzymujemy zaledwie jedną ofertę i brak możliwości wyboru, co zdecydowanie może rozczarować. Ponadto na zapoznanie się ze wstępnymi warunkami pożyczki otrzymujemy 15 sekund. Jest to stanowczo za mało. Po upływie tego czasu zostaniemy automatycznie przekierowani na stronę pożyczkodawcy.

Finzmo – Koszty pożyczki

Koszty pożyczki zależą od tego, jaka oferta zostanie nam przydzielona. Jeżeli tak jak w powyższym przykładzie otrzymamy propozycję z firmy Lendon na Raty, a wysokość wnioskowanej kwoty wyniesie 5000 zł z okresem kredytowania 12 miesięcy, wartość prowizji będzie równa 2720 zł, a odsetek 274,16 zł. Całkowita kwota do zapłaty po zsumowaniu to 7994,16 zł, a RRSO 154%.

Pamiętaj, że zostawiając komentarz pomagasz innym!
Jeśli korzystałeś już z usług firmy Finzmo zostaw swoją opinię.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie bedzie opublikowany. *wymagane pola są zaznaczone

Zobacz także...
Prześwietlamy każdą firmę pożyczkową dostępną na rynku
finzmo logo
2 000 zł - 60 000 zł
Kwota
3 - 48 miesięcy
Okres
Złóż wniosek w Finzmo
Uprzejmie informujemy, że oferta jest aktualnie nieaktywna.
Zapraszamy do zapoznania się z produktami innych pożyczkodawców!
Listę aktywnych pożyczkodawców znajdą Państwo na stronie głównej
Wybierz rodzaj informacji, której szukasz: