CreamCredit recenzja oferty oraz opinie klientów

Ocena klientów Zobacz opinie
20%

CreamCredit to firma, która specjalizuje się w udzielaniu pożyczek długoterminowych. Pożyczkodawca gwarantuje swoim klientom wysokie wsparcie finansowe z niską ratą. Jedną z zalet oferty CreamCredit jest możliwość otrzymania pieniędzy szybciej niż w banku. Pieniądze z pożyczki można przeznaczyć na dowolny cel. Będzie to odpowiednie rozwiązanie dla osób, które mają problem z otrzymaniem kredytu w banku lub zależy im na szybkim rozpatrzeniu wniosku. Jak wygląda oferty pożyczki na raty CreamCredit?

Pożyczkowy Portal

CreamCredit - Dane kontaktowe

Siedziba firmySiedziba firmy: Al. Jerozolimskie 134, 02-305 Warszawa
TelefonTelefon: 22 388 66 77
Godziny pracyGodziny pracy:
E-mailE-mail: info@creamcredit.pl

Weryfikacja w bazach dłużników

bik
big
erif
krd
kbig
kaczmarski
crif
Brak weryfikacji w bazach.

Dane firmy CREAMFINANCE POLAND Sp. z o.o.

Kapitał zakładowy:
KRS:
NIP:
REGON:

Zalety i wady firmy CreamCredit

CreamCredit – Pożyczki przez internet

CreamCredit gwarantuje swoim klientom możliwość otrzymania pożyczki na raty o maksymalnej wysokości 40 000 zł. Z kolei minimalna wartość wsparcia finansowego wynosi 1000 zł. Z kolei okres kredytowania może wynosić od 6 do 36 miesięcy. W ten sposób pożyczkobiorca może zrealizować swoje plany, dostosowując parametry pożyczki do swoich potrzeb i możliwości.

Jak w przypadku każdego wsparcia finansowego, również otrzymanie pożyczki CreamCredit jest uzależnione od spełnienia kilku podstawowych warunków. Jednak należy zaznaczyć, że decydującym czynnikiem jest otrzymanie pozytywnej oceny zdolności kredytowej. Pożyczka ratalna CreamCredit jest przeznaczona dla osób, które ukończyły co najmniej 21 lat oraz nie przekroczyły 72 roku życia. Należy również pamiętać, że pożyczkodawca sprawdza bazy dłużników, a co za tym idzie trzeba posiadać pozytywną historię kredytową. Wpis w jednym z rejestrów może zaważyć na decyzji kredytowej. Dodatkowo warunkiem niezbędnym do otrzymania pożyczki jest posiadanie konta klienta na stronie creamcredit.pl. Po rejestracji należy również dopilnować aktywacji profilu za pośrednictwem aplikacji Instantor.

Jak działa Instantor?

Polega to na zalogowaniu się na swoje konto bankowe przez specjalną podstronę. Następnie program pobiera z rachunku potrzebne dane osobowe oraz podstawową historię przelewów. W ten sposób pożyczkodawca może również potwierdzić wstępną zdolność kredytową wnioskodawcy. Usługa ta umożliwia szybką weryfikację informacji udzielonych we wniosku, a przy tym zachowuje najwyższe standardy bezpieczeństwa. Dlatego też nie musimy się obawiać, że dane trafią w niepowołane ręce. 

CreamCredit – Ogólne warunki

Pożyczka przez internet CreamCredit to rozwiązanie dla osób, które potrzebują większego wsparcia finansowego. Pieniądze można przeznaczyć na dowolny cel na przykład: remont mieszkania, zakup mebli lub samochodu, edukację, naprawę auta, opiekę zdrowotną zakup sprzętu RTV/AGD oraz realizację pozostałych planów.

CreamCredit wyróżnia się na tle konkurencji między innymi dzięki promocji pierwszej pożyczki za darmo. Może z niej skorzystać każdy nowy klient, który spłaci swoje zobowiązanie w ciągu 30 dni!

Jeżeli klient dotrzyma tego terminu, pożyczkodawca nie naliczy prowizji, odsetek ani opłaty przygotowawczej. Jeśli minie 30 dni, a pożyczkobiorca nie spłaci pożyczki, wówczas jest zobowiązany do uregulowania zobowiązania zgodnie ze standardowym harmonogramem spłaty. Ponadto dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii możliwe jest otrzymanie pożyczki nawet w kilkanaście minut. 

CreamCredit – Pożyczka krok po kroku

Jak złożyć wniosek o pożyczki CreamCredit? To nic trudnego! Wystarczy wykonać kilka niżej wymienionych kroków. 

1.Pierwszym krokiem jest przejście na stronę pożyczkodawcy. Można to zrobić, korzystając z przycisku “Weź pożyczkę w CreamCredit”.

2.Na stronie głównej można znaleźć wirtualny kalkulator, dzięki któremu z łatwością wybierzemy parametry pożyczki dopasowane do naszych potrzeb i możliwości. Za pomocą suwaków należy określić kwotę wsparcia finansowego od 1000 do 40 000 zł oraz termin spłaty nawet do 36 miesięcy. 

3.Nie zapomnijmy zapoznać się również z kosztami! Jeżeli wszystko nam odpowiada, możemy kliknąć “Złóż wniosek” i przejść dalej.

4.Teraz należy dokonać rejestracji, uzupełniając krótki formularz swoim: imieniem i nazwiskiem, numerem PESEL, krajem urodzenia, numerem telefonu oraz adresem e-mail. Następnie należy zaznaczyć wszystkie zgody i przejść dalej.  

5.Po rejestracji należy uzupełnić pozostałe dane oraz zweryfikować swoją tożsamość. Jeżeli to zrobimy,  otrzymamy ofertę dopasowaną do naszych potrzeb i możliwości. Będzie ona ważna przez 48 godzin. W tym czasie należy podjąć decyzję.

6.Jeżeli oferta nam odpowiada, należy zaakceptować jej warunki oraz podpisać umowę w Strefie Klienta.

7.Teraz należy czekać tylko na przelew, który zostanie zlecony niemal natychmiast, i gotowe!

CreamCredit – Koszty pożyczki

Jak już zostało wspomniane, CreamCredit gwarantuje swoim klientom wysoką kwotę pożyczki z lekką ratą. W skład kosztów wchodzą: prowizja, odsetki oraz opłata przygotowawcza. Z kolei wysokość raty może wynosić nawet 61 zł. Warto również pamiętać, że nowi klienci mogą uniknąć opłat, oddając taką samą kwotę, jaką pożyczyli. W takiej sytuacji konieczne będzie oddanie pożyczki maksymalnie w ciągu 30 dni od podpisania umowy.

Poniżej przedstawiamy reprezentatywny przykład pożyczki:

Całkowita kwota pożyczki: 6000,00 zł; czas obowiązywania umowy 36 miesięcy; oprocentowanie stałe w skali roku 10%; opłata przygotowawcza: 166,67 zł; prowizja: 5833,33 zł; odsetki kapitałowe: 971,07 zł; całkowita kwota do zapłaty: 12971,07 zł, 36 miesięcznych rat w wysokości 360,31 zł; Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) 78% Stan na dzień 31-07-2019 r.

Pamiętaj, że zostawiając komentarz pomagasz innym!
Jeśli korzystałeś już z usług firmy CreamCredit zostaw swoją opinię.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie bedzie opublikowany. *wymagane pola są zaznaczone

Zobacz także...
Prześwietlamy każdą firmę pożyczkową dostępną na rynku
creamcredit logo
Podobne oferty do CreamCredit
Uprzejmie informujemy, że oferta jest aktualnie nieaktywna.
Zapraszamy do zapoznania się z produktami innych pożyczkodawców!
Listę aktywnych pożyczkodawców znajdą Państwo na stronie głównej
Wybierz rodzaj informacji, której szukasz: