Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.
MikroKasa

3.31
42 głosów
Maksymalna kwota pożyczki: 15 000 zł
Weź pożyczkę
w MikroKasa

MikroKasa - Opinie

MikroKasa to firma, która zajmuje się udzielaniem pożyczek drogą internetową. Możliwe jest uzyskanie pożyczki w kwocie od 1000 do 15 000 zł. Firma kładzie duży nacisk na dobre praktyki pożyczania, informując klienta o ważnych kwestiach dotyczących pożyczek. Decyzja o przyznaniu pożyczki pojawia się dosyć szybko, można się jej spodziewać 30 min po wypełnieniu wniosku.

MikroKasa - Pożyczki przez internet

MikroKasa to jedna z firm, które zajmują się udzielaniem pożyczek online. Maksymalna kwota, którą możemy uzyskać to 15 000 zł. W serwisie pożyczkodawcy, po prawej stronie znajdziemy formularz do wypełnienia, aby otrzymać wniosek. Wystarczy przesunąć suwakiem, by ustalić odpowiadającą nam sumę. Wszystko jest przejrzyste, a warunki są jasne. Po podaniu wymaganych danych czekamy na akceptację udzielenia pożyczki. W razie wątpliwości można skontaktować się z biurem obsługi, które funkcjonuje od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 – 18:00. Firma informuje klienta o wszystkich kosztach. Na portalu możemy znaleźć zakładkę Kredytobranie 2.0 dotyczącą opisu dobrych praktyk konsumenta. Warto zwrócić uwagę, jakie punkty zawiera.

baner provema

Pamiętaj!

 • rozsądnie i z umiarem zaplanuj swoje wydatki,
 • pilnuj terminu spłaty kredytu,
 • przeczytaj uważnie umowę,
 • podawaj prawdzie i kompletne dane o swojej sytuacji finansowej,
 • sprawdź wszystkie koszty przed zaciągnięciem kredytu oraz termin spłaty,
 • nie ujawniaj bez potrzeby swoich danych osobowych,
 • nie zaciągaj kredytu, jeżeli Cię na to nie stać,
 • podpisuj umowę jedynie ze sprawdzoną firmą.

MikroKasa - Ogólne warunki

Jak wygląda oferta firmy MikroKasa? Otóż możemy złożyć wniosek o udzielenie pożyczki w kwocie od 1 000 do 15 000 zł. Możliwe jest uzyskanie pieniędzy na okres od 12 do 30 miesięcy. Użytkownik rejestruje się na stronie mikrokasa.pl oraz dokonuje wyboru przydzielonej kwoty oraz czasu trwania umowy poprzez formularz dostępny na stronie głównej. Kolejno podajemy dane osobowe oraz dane kontaktowe w celu weryfikacji tożsamości. Zbadana zostanie wiarygodność klienta oraz jego zdolność kredytowa.

MikroKasa - Pożyczka krok po kroku

Proces przyznania pożyczki jest prosty. Wystarczy złożyć wniosek na stronie mikrokasa.pl. Na stronie głównej znajdziemy formularz do wypełnienia, gdzie ustalamy, jaką chcemy wybrać kwotę pożyczki oraz w jakim okresie zamierzamy ją spłacić. Poniżej ukazane zostaną dane dotyczące ilości kwoty miesięcznej do spłaty, okres trwania, całkowita kwota do spłaty oraz obliczona rzeczywista roczna stopa oprocentowania. Co więcej, pożyczkodawca potrzebuje naszych danych osobowych w celu weryfikacji klienta Między innymi potrzebne będzie podanie numeru PESEL, numeru konta bankowego, dowodu osobistego i telefonu kontaktowego. Pracownik Mikrokasy po złożonym wniosku skontaktuje się w celu przekazania decyzji. Jeżeli decyzja będzie pozytywna, użytkownik dostanie na maila lub w wiadomości SMS potrzebne informacje. Umowa zostanie wysłana drogą elektroniczną, a pieniądze przelane na konto bankowe.

Sprawdź też pożyczki bez bik:

MikroKasa - Koszty pożyczki

Reprezentatywny przykład: Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) to 90.24%; okres trwania pożyczki 30 mc, całkowita kwota pożyczki 3.000,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 6.279,59 zł, oprocentowanie odsetek umownych w skali roku 7%, całkowity koszt pożyczki 3.279,59 zł, w tym: prowizja przygotowawcza 510,00 zł, prowizja administracyjna 2.490,00 zł, odsetki 279,59 zł, 30 miesięcznych rat w wysokości 209,30 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 28.06.2018 r. na reprezentatywnym przykładzie;

Pożyczasz100037001230015000
Czas (miesięcy)30303030
Rata69.71209.14836.521045.66
Oddajesz2091.36274.225095.631369.8

MikroKasa - Dane firmy

 • +48 801 066 610, +48 58 768 27 00, +48 695 000 500
 • biuro@mikrokasa.pl
 • Godziny otwarcia:
  pn. – pt.: 8.00 – 18.00
  sb. – nd.: NIECZYNNE
 • Mikrokasa S.A., Budynek Alfa Plaza Business Center, Stefana Batorego 28-32 lokal 202, Gdynia, 81-366.
  KRS 0000387861
  NIP 586-223-56-89
  REGON 220797494

MikroKasa – Promocje

Mikrokasa również przewiduje promocje dla swoich klientów. Obecnie prowadzony jest program “Rzetelny klient”, który skierowany jest dla każdego konsumenta. Warunkiem zdobycia statusu rzetelnego klienta jest terminowe spłacanie swoich zobowiązań oraz czyste konto w rejestrze BIK. Dodatkowo, w trakcie trwania pożyczki ilość wezwań do zapłaty nie może wynieść więcej niż trzy. Jeżeli spełnisz wszystkie warunki możesz ubiegać się o pożyczkę do kwoty 15 000 zł oraz o obniżenie kosztów całkowitej pożyczki do 15%.

Kolejna promocja Mikrokasy skierowana jest dla kibiców klubu sportowego RKS Grabarnia z Krakowa. Promocja trwa do 31.12.2017 roku. Kibice RKS Grabarnia dostaną do zakupionych biletów kod rabatowy, który potrzebny będzie przy złożeniu wniosku o pożyczkę w Mikrokasa. Kod zawiera 5% rabatu pozwalającej na obniżenie pozaodsetkowych kosztów Umowy pożyczki. Klient może wnioskować o maksymalną kwotę pożyczki 15 000 zł, na okres spłaty od 12 do 30 miesięcy.

baner provema

MikroKasa praca opinie

Firma pozabankowa Mikrokasa pożyczki przedstawiana jest na różnych stronach internetowych. Czy znasz dobrze firmę microkasa? Wiele osób wpisuje w wynikach wyszukiwania hasło “mikrokasa opinie”, dlatego postanowiliśmy przeanalizować opinie na temat Mikrokasa. Firma udziela pożyczek ratalnych na terenie całego świata. Sprawdza swoich pożyczkobiorców w bazach dłużników. Jeżeli widniejemy w rejestrze baz BIK nie uzyskamy pożyczki na raty w Mikrokasa. Pożyczkodawcy traktują każdego klienta indywidualnie. Pożyczki zostają dopasowane do potrzeb każdego wnioskującego. Mikrosa SA opinie mogą być przydatne, jeżeli chcemy zaciągnąć pożyczkę w tej firmie. Nasi eksperci odpowiadają na pytania, które zadają użytkownicy naszego serwisu. Jeżeli masz jakieś pytania, warto skorzystać z możliwości skomentowania opinii i czekać na pomoc pracownika firmy. W przypadku szczegółowych pytań konsultanci firmy Mikrokasa dostępni pod numerami kontaktowymi, zamieszczonymi na stronie internetowej Mikrokasa. Możemy również kontaktować się za pośrednictwem wiadomości e-mail. Wiele osób poszukując pracy w sektorze finansowym sprawdza również opinie na temat firmy Mikrokasa. Firma posiada siedzibę w Gdynii przy ulicy Stefana Batorego 28-32, świadcząc usługi pozabankowe. Mikrokasa zatrudnia szereg specjalistów, którzy służą pomocą, pracując od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 18.00. 

Zalety

 • szybka weryfikacja max. 30 min od momentu złożenia wniosku
 • prosta i przejrzysta obsługa strony
 • długi okres możliwości spłaty pożyczki - od 12 do 30 miesięcy

Wady

 • wymagane wiele danych w celu weryfikacji wiarygodności użytkownika
 • brak darmowej pierwszej pożyczki
 • wysokie koszty przy zaciągnięciu pożyczki

Ocena

3.31 (66.2%)
42 głosów

Komentarze

7 odpowiedzi na “MikroKasa”

 1. niezle napisał(a):

  Ogólnie pożyczka od Mikrokasa się opłaca, chociaż mogliby popracować nad dwiema rzeczami: szybkością wypłaty pożyczki, bo musiałam czekać do następnego dnia na przelew pieniędzy oraz nad obsługą bo raz trafiałem na osobę zorientowaną jak dzwoniłem, która w ogóle nie wiedziała o co chodzi. Ale ogólnie na plus.

 2. gites napisał(a):

  Mikrokasa wcale nie jest wcale taka mikro. To świetna chwilówka, o którą można wnioskować online. Wystarczy wejść na stronę, kliknąć w okno pożyczka online i podać kilka informacji o sobie. Podaję kwotę pożyczki i termin, do kiedy ją spłacę. I widzę już wysokość raty, jaką mam do spłacenia. Wygodnie i bez wychodzenia z domu, dlatego mogę Wam polecić. Brana w Gdyni.

 3. nieczaje;11! napisał(a):

  Jakaś dziwna firemka, składałem, nie dostałem pożyczki bez żadnego wyjaśnienia, a mam stałe dochody. O co kaman? Nie wiem, nie chce mi się już wyjaśniać sprawy, za to dostałem w Moneyman – więc polecam.

 4. superowo napisał(a):

  Najłatwiejszy sposób na kredyt w dzisiejszych czasach. Dostałam pożyczkę 10 000 zł, a od złożenia wniosku czekałam tylko 30 minut i po chwili pieniądze były na koncie. Świetna opcja spłaty, bo mogłam rozłożyć sobie na spokojnie, na 30 miesięcy. Strona główna, na której dokonałam wyboru jest prosta i przejrzysta. Pożyczka godna polecenia.

 5. Kamil napisał(a):

  Mikrokasa wcale nie jest taka mikro. To świetna chwilówka, o którą można wnioskować online. Wystarczy wejść na stronę, kliknąć w okno pożyczka online i podać kilka informacji o sobie. Podaję kwotę pożyczki i termin, do kiedy ją spłacę. I widzę już wysokość raty, jaką mam do spłacenia. Wygodnie i bez wychodzenia z domu.

 6. mieczyslaw napisał(a):

  UWARZAJCIE NA MIKROKASSE
  MIALEM POZYCZKE SPOZNILEM SIE 2 MIESIACE ,WYPOWIEDZIANO MI UMOWE I ZADANO SPLATY KWORY TAKIEJ JAKBYM NORMALNIE SPLACAL 30 MIESIECY CZYCHAJA ABY KOMUS NOGA SIE PODWINELA I ZADAJA CALEK KWOTY JAK ZA 30 MIESICY TO PROBA WYLUDZENIA NIENALEZNYCH PIENIEDZY BO PROWIZJA NALICZONA BYLA ZA 30 MIESIECY A NIE 12
  MIALEM RATY PO 400 ZL TO SPLACILEM 4 RATY PO 800 ONI NADAL CHCA PO 800 JA NIE MAM NA NIC MOJE PROSBY I PISAM SZACZELAM SPLACAC PO 40 ONI MOWIA 800 ALBO SAD NIECH BEDZIE SAD JA NIE UCHYLAM SIE OD SPLATY

 7. janos napisał(a):

  jak dla mnie spoko, pożyczyłem parę stówek, oddałem w terminie, więc nie było też żadnych problemow. mikrokasa jest ok 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.