1credit recenzja oferty oraz opinie klientów

Ocena klientów Zobacz opinie
0%

1credit.pl to firma udzielająca pożyczek ratalnych do 12000 zł. Pożyczka w 1credit.pl dla nowych klientów jest możliwa do kwoty 2000 zł na 3 miesiące i jest ona całkowicie darmowa. Okres czasu spłaty zobowiązania przy składaniu kolejnych wniosków wynosi maksymalnie 36 miesięcy.

Pożyczkodawcą 1credit.pl jest firma Mini Money Sp. z o.o., która swoją siedzibę ma w Warszawie. Mini Money posiada również inne pożyczki, takie jak: Dopożyczka i Mini Capital.

W przypadku chęci uzyskania dodatkowego wsparcia finansowego, zachęcamy do wypełnienia formularza na naszej stronie.

1credit logo
Kwota
1 000 zł - 12 000 zł
Okres
3 - 36 miesięcy
Pożyczkowy Portal

1credit - Dane kontaktowe

Siedziba firmySiedziba firmy: ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
TelefonTelefon: -
Godziny pracyGodziny pracy: -
E-mailE-mail: kontakt@1credit.pl

Weryfikacja w bazach dłużników

bik
big
erif
krd
kbig
kaczmarski
crif

Dane firmy Mini Money sp. z o.o.

Kapitał zakładowy:
KRS: 0000627479
NIP: 5272774474
REGON: 364938313

Zalety i wady firmy 1credit

1credit – Pożyczki przez internet

Pożyczki ratalne w 1credit są udzielane całkowicie online. Maksymalna kwota pożyczki, jaką możemy uzyskać to 12000 zł na okres spłaty zobowiązania od 3 do 36 miesięcy. Jako nowi klienci możemy starać się o pożyczkę do 2000 zł na 3 miesiące i jest ona całkowicie darmowa. Decyzja o przyznaniu pożyczki w 1credit.pl powinna zostać wydana do kilkunastu minut od momentu wysłania wniosku. Jeżeli posiadasz konto bankowe w takich instytucjach, jak: PKO BP, ING, BZ WBK, mBank to pieniądze powinny dojść na konto nawet do 45 minut od momentu uzyskania pozytywnej odpowiedzi o przyznanie pożyczki. Ważną informacją jest to, że pożyczkodawca weryfikuje wiarygodność kredytową KRD, BIG czy BIK. Jeżeli posiadamy niespłacone zadłużenie, to otrzymamy odmowę przyznania pożyczki. W sytuacji, kiedy wprowadziliśmy nieprawdziwe dane, lub nie posiadamy udokumentowanego źródła dochodu, pożyczka również nie zostanie nam przyznana. Kolejną pożyczkę ratalną w 1credit.pl możemy uzyskać od razu po spłaceniu naszych wcześniejszych zobowiązań. Nie ma możliwości zaciągnięcia więcej niż 1 pożyczki w tym samym czasie. Najlepsi klienci mogą spodziewać się bonusów w postaci możliwości przyznania specjalnych dodatkowych limitów spłaty pożyczki ratalnej.

1credit- Ogólne warunki

Pożyczkodawca nie podaje na stronie wymagań odnośnie wieku. Jak wiadomo, musi być to osoba pełnoletnia, z ważnym dowodem osobistym oraz posiadająca zdolność do czynności prawnych. 1credit.pl oczekuje od klientów okazania dokumentów weryfikujących stałe dochody.  Wnioskując o pożyczki 1credit.pl, musimy posiadać zatrudnienie na terenie Polski. Na stronie przy wypełnianiu formularza wskazane jest uzupełnienie takich danych jak: imię i nazwisko, adres e-mail oraz aktywny numer telefonu. Pożyczkobiorca może jedynie złożyć wniosek o przyznanie pożyczki poprzez uzupełnienie danych w formularzu informacyjnych dostępnym na głównej stronie serwisu. Zobowiązany jest przy tym zaakceptować regulamin oraz politykę prywatności.

1credit – Pożyczka krok po kroku

Na głównej stronie 1credit.pl znajduje się wniosek o zaciągnięcie pożyczki. Na dostępnym kalkulatorze, za pomocą suwaka wybieramy kwotę pożyczki, jaką chcemy uzyskać oraz okres spłaty zobowiązania. Jako nowi klienci możemy wnioskować maksymalnie o 2000 zł na 3 miesiące, bez żadnych dodatkowych opłat. Dla stałych, lojalnych klientów możliwe jest zaciągnięcie aż 12000 zł, rozłożonych na 36 równych rat. Poniżej kalkulatora znajdują się białe pola, które musimy wypełnić. Dane, o które prosi pożyczkodawca, muszą zostać wypełnione poprawnie. Wpisujemy następująco: imię, nazwisko, adres e-mail oraz numer telefonu. Akceptujemy poniższe warunki tj. regulamin oraz politykę prywatności i naciskamy na „złóż wniosek”. Następnie wypełniamy właściwy już wniosek o pożyczkę. Po kilku minutach od wysłania uzupełnionego formularza powinniśmy otrzymać informację zwrotną, odnośnie tego, czy nasz wniosek został zaakceptowany. Jeżeli posiadamy rachunek bankowy w mBanku, PKO BP, BZ WBK czy ING na nasze konto pieniądze powinny wpłynąć po 45 minutach od momentu przyznania pożyczki. Warunkiem uzyskania pożyczki jest również wniesienie opłaty rejestracyjnej w wysokości 1 grosza, w celu zweryfikowania danych pożyczkobiorcy. Kwota ta zostanie zwrócona klientowi.

1credit – Koszty pożyczki

Reprezentatywny przykład dla pierwszej pożyczki:

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) to 0% przy założeniach: całkowita kwota pożyczki 2000 zł; całkowita kwota do spłaty 2000 zł; oprocentowanie stałe w skali roku 0%; całkowity koszt pożyczki 0 zł; umowa na 60 dni.

Reprezentatywny przykład dla kolejnej pożyczki:

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) to 73% przy założeniach: całkowita kwota pożyczki 1500 zł; całkowita kwota do spłaty 2265 zł; oprocentowanie stałe w skali roku 0%; całkowity koszt pożyczki 765 zł; umowa na 9 miesięcy. Stan na 05.01.2017.

1credit – Opinie

1credit.pl to firma, która nie wymaga od pożyczkobiorcy wykazania żadnych zaświadczeń podczas zaciągania pożyczki. Obecnie na rynku polskim znajdziemy sporo firm pozabankowych udzielających pożyczek bez zaświadczeń. A czy wiesz, czym charakteryzuje się taki typ pożyczki? Klienci firm pożyczkowych, decydując się na zaciągnięcie pożyczki bez zaświadczeń, uzyskują z pewnością szybciej pożyczkę, ponieważ czas weryfikacji automatycznie się skraca. Jednakże, jeżeli chcielibyśmy uzyskać kredyt w banku, okazanie dowodu uzyskania źródła miesięcznego dochodu będzie obowiązkowe. Pożyczka bez zaświadczeń wydawana jest jedynie na podstawie wprowadzonych danych w wysłanym wniosku o pożyczkę. Jest to spore ułatwienie dla wielu osób, które również cenią sobie czas weryfikacji użytkownika. Chcesz szybko uzyskać pożyczkę? Znajdź firmę, która udziela pożyczek bez zaświadczeń. Wiele osób również nie posiada stałych dochodów np. z umowy o pracę, dlatego dla nich jest to również ogromna zaleta.

1credit.pl to firma należąca do Mini Money z siedzibą w Warszawie. Specjalizuje się ona w udzielaniu pożyczek ratalnych przez internet. Do Mini Money należą również firmy takie, jak: Dopożyczka, 1 credit oraz Mini Capital, które opinie wśród pożyczkobiorców mają zadowalające. Przed zaciągnięciem pożyczki warto zorientować się, jakie zdanie na temat przyszłej firmy, z którą podpiszemy umowę mają byli pożyczkobiorcy. Kontakt z pożyczkodawcą jest możliwy telefonicznie lub mailowo. 1credit.pl tak, jak 1iele firm, jak np. Lew Pożyczka, NetCredit, czy Ekspres Kasa prosi o kontakt. W ten sposób dzwoniąc do pożyczkobiorcy, ustala wszystkie szczegóły umowy pożyczki i weryfikuje każdą osobę.

Pamiętaj, że zostawiając komentarz pomagasz innym!
Jeśli korzystałeś już z usług firmy 1credit zostaw swoją opinię.

1 komentarz

magda

Nie polecam, strona tylko wyłudza dane osobowe po czym od razu pokazuje odmowę, po czym rozdzwaniają się telefony od innych firm pożyczkowych mimo ze nie wyrażalam na to zgody-teraz mam po kilkanaście niechcianych telefonów dziennie!!! Uwaga na ta „firmę”!

40 Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie bedzie opublikowany. *wymagane pola są zaznaczone

Zobacz także...
Prześwietlamy każdą firmę pożyczkową dostępną na rynku
1credit logo
1 000 zł - 12 000 zł
Kwota
3 - 36 miesięcy
Okres
Podobne oferty do 1credit
Uprzejmie informujemy, że oferta jest aktualnie nieaktywna.
Zapraszamy do zapoznania się z produktami innych pożyczkodawców!
Listę aktywnych pożyczkodawców znajdą Państwo na stronie głównej
Wybierz rodzaj informacji, której szukasz: