Ekassa recenzja oferty oraz opinie klientów

Ocena klientów Zobacz opinie
98%

Ekassa udziela pożyczek do 9000 zł na okres od 8 do 12 tygodni. Zaletą Ekassy jest to, ze pożyczka udzielana jest na dowód. Klientem firmy może zostać każdy, kto ukończył 18 lat.

W przypadku chęci uzyskania dodatkowego wsparcia finansowego, zachęcamy do wypełnienia formularza na naszej stronie.

ekassa logo
Kwota
2000zł - 9000zł
Okres
od 8 do 12 tygodni
Pożyczkowy Portal

Ekassa - Dane kontaktowe

Siedziba firmySiedziba firmy: ul. Twarda 18, 00-105 Warszawa
TelefonTelefon: 22 873 85 86
Godziny pracyGodziny pracy: Pn-Pt 09:00-17:00
E-mailE-mail: info@ekassa.com

Weryfikacja w bazach dłużników

bik
big
erif
krd
kbig
kaczmarski
crif
Brak weryfikacji w bazach.

Dane firmy Tribution Consult Ltd

Kapitał zakładowy: 200 050 zł
KRS: 0000637673
NIP: 5272780167
REGON: 365426420

Zalety i wady firmy Ekassa

Ekassa – Pożyczki przez internet

W Ekassa klient znajdzie pożyczki gotówkowe od 2000 zł do 9000 zł na okres 8 do 12 tygodni. Ekassa proponuje szybkie pożyczki, a także usługę skonsolidowania wszystkich pożyczek, jakie posiada klient, w jedną.

Ekassa – Ogólne warunki

Jakie warunki należy spełnić by otrzymać pożyczkę w Ekassa?

 • Polskie obywatelstwo,
 • wiek od 18 do 70 lat,
 • stałe miejsce zamieszkania w Polsce,
 • prywatny rachunek bankowy,
 • aktualny adres e-mail i numer telefonu,
 • pozytywna historia kredytowa, zwłaszcza brak zaległości wykazanych w BIK.

Ekassa – Pożyczka krok po kroku

Najpierw wypełniamy formularz z danymi osobowymi. Jest to bardzo wygodne, ponieważ przy kolejnych wnioskach wystarczy wypełnić kwotę i termin, pozostałe dane zostaną zapisane w systemie, co pozwala zaoszczędzić czas. Po uzupełnieniu danych możemy przystąpić już do najważniejszego kroku, czyli wyboru wysokości pożyczki oraz czasu spłaty. Podajemy numer konta bankowego, na które chcemy otrzymać przelew. Nasze dane weryfikujemy bezpiecznym przelewem na 1 zł. Złotówka zostanie później zwrócona na nasze konto. Kiedy pożyczkodawca zakończy proces udzielenia pożyczki otrzymasz SMS o dokonaniu przelewu na Twoje konto. Co ważne, Ekassa nie wymaga dodatkowych dokumentów i zaświadczeń i nie wykonuje zbędnych telefonów.

Spłata pożyczki może odbywać się w ratach jednotygodniowych lub dwutygodniowych.

Ekassa – Koszty pożyczki

Reprezentatywny przykład dla Pożyczki Krótkoterminowej spłacaną jednorazowo:

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 1551,27%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 500 zł, całkowita kwota do zapłaty 620 zł, oprocentowanie stałe 10%, całkowity koszt kredytu 120 zł (w tym: prowizja 116,16 zł, odsetki 3,84 zł), okres kredytowania 28 dni. Kalkulacja została dokonana na dzień 9 lutego 2017 na reprezentatywnym przykładzie.

Reprezentatywny przykład dla Pożyczki Ratalnej spłacaną częściami cotygodniowo zaczynając od 2-go tygodnia:

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 1631,8%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 1500 zł, całkowita kwota do zapłaty 1960 zł, oprocentowanie stałe 10%, całkowity koszt kredytu 460 zł (w tym: prowizja 436,99 zł, odsetki 23,01zł), 7 cotygodniowych rat w wysokości 280 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 9 lutego 2017 na reprezentatywnym przykładzie.

Reprezentatywny przykład dla Pożyczki Ratalnej spłacaną częściami cotygodniowo zaczynając od 2-go tygodnia z dodatkowymy transzami:

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 288,49%. Сałkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 3380zł: 1500 zł wpływa na konto odrazu, 630 zł – w 3-im tygodniu, w przypadku spłaty w terminie pierwszej lub drugiej raty pożyczki ,1250 zł – wypłacę się w 7-ym tygodniu w przypadku spłaty w terminie 3- 6 raty pożyczki. Сałkowita kwota do zapłaty 3729zł, oprocentowanie stałe -10%, całkowity koszt pożyczki- 349 zł ( prowizja -346,59 zł, odsetki- 2,41zł), 11 cotygodniowych rat o wysokości 339 zł. Kalkulacja została dokonana w dniu 9 lutego 2017 roku na reprezentatywnym przykładzie.

Ekassa – Opinie

Ekassa to firma oferująca pomoc finansową online. Informacje na temat opinii osób, które korzystały z usług serwisu można znaleźć nie tylko na licznych forach tematycznych, ale także na oficjalnej stronie internetowej firmy. W przypadku zakładki ekasa opinie warto zaznaczyć, że publikowane są również negatywne komentarze, co świadczy o wiarygodności źródła informacji. Najpopularniejszą formą pożyczki oferowaną przez firmę jest chwilówka ekassa, która charakteryzuje się krótkim okresem spłaty – do 30 dni. Serwis proponuje elastyczną ofertę, dostosowaną do indywidualnych potrzeb oraz możliwości finansowych klienta. Procedura wnioskowania o przyznanie pożyczki przebiega szybko i bezproblemowo. W związku z przebiegiem procesu w środowisku internetowym czasami pojawiają się problemy systemowe, jednak po skontaktowaniu się z infolinią błędy zostają sprawnie rozwiązane. Wypełnienie formularza z informacjami na temat potrzebnych środków finansowych oraz podstawowych danych zajmuje niewiele czasu – około 10 minut. Najczęściej akceptacja wniosku oraz dostarczenie pożyczki na konto osobiste klienta następuje w ciągu jednego dnia.

Ekassa – Obsługa klienta

Ekassa oferuje trzy formy nawiązania kontaktu klienta z doradcą. Jedną z nich jest tradycyjna rozmowa telefoniczna pod numerem wskazanym w stopce lub po przejściu w odpowiedni dział. Kolejnym rozwiązaniem może być kontakt mailowy, jednak pożyczkobiorca musi się liczyć z dłuższym czasem oczekiwania na odpowiedź przedstawiciela e kasa chwilowka. Firma korzysta z nowych rozwiązań i możliwości wynikających z popularności social mediów. W związku z tym odpowiedzią na potrzeby klienta jest odnośnik do profilu Ekassa na Facebooku, przez który również można wysłać wiadomość do przedstawiciela firmy. Wszystkie opcje nawiązania kontaktu z doradcą klienta dostępne są w godzinach pracy, czyli od poniedziałku do piątku 8.00-19.00 oraz w soboty 10.00-15.00.  Z informacji zawartych na stronie internetowej w e kasa opinie wynika, że mimo wszystkich udogodnień nadal występują problemy w komunikacji na linii klient-konsultant.

Pamiętaj, że zostawiając komentarz pomagasz innym!
Jeśli korzystałeś już z usług firmy Ekassa zostaw swoją opinię.

25 komentarzy

ania

zabrakło mi pieniędzy na zakupy świąteczne i znajomy dał mi link na ichnią stronę jak dla pierwszej mojej pożyczki wszystko mi pasowało

20 Odpowiedz
mateusz

wszystko jest online i nie trzeba nigdzie jechać! szybko otrzymałem przelew na konto. polecam!

20 Odpowiedz
Bartek Janik

Korzystałem już 2 razy z usług firmy Ekassa – najpierw pożyczyłem 2500 zł , a za drugim razem 1800 zł. W tamtych momentach bardzo potrzebowałem szybkiego zastrzyku gotówki i otrzymałem ją w niecałe 15 min. Tutaj warto sprawdzić, czy ma się konto w tym samym banku, co Ekassa. Co ważne, jeśli tak jak ja, będziesz spłacać wszystko w terminie, to nie będziesz miał żadnych nieprzyjemności. Po tych dwóch razach, gorąco polecam tę firmę. Gdy w przyszłości będę w potrzebie, na pewno się do nich zwrócę ponownie.

20 Odpowiedz
maaasakra!

Pożyczka przez internet, to opcja, której nigdy nie pochwalałem. Zachorował mój tato i szukaliśmy pieniędzy wszędzie. Ekassa miała opcje rat, więc myślałem, że będzie ok. Do spłaty pozostało mi 400 zł. Jest 11 dni po terminie i chodź informowałem, że spóźnię się 13 dni, codziennie dostaje po 3 maile i telefony o tym, że jestem oszustem. Koszt duży. Obsługa dramat. Jednak musiałem się jakoś ratować

00 Odpowiedz
  zawiedziony_stefan

  Chamska i natarczywa windykacja – wystarczy 1 dzień spóźnienia a już straszą sądem, wysyłają WEZWANIA DO ZAPŁATY (na szczęście przez e-mail). Obsługa klienta fatalna – na czacie co innego, przez telefon co innego i co innego odpisują w mejlach. Nie można z nikim porozmawiać bo telefon zazwyczaj odbierają Panie z mocnym wschodnim akcentem przez co nie idzę się niczego konkretnie dowiedzieć czy coś załatwić.

  00 Odpowiedz
monik

Przestrzegam przed firmą Ekassa!!! Miałam w firmie 3 pożyczki i dopiero przy 3 pojawiły się problemy, ale za to ogromne. Firma nie aktualizuje spłacanych rat w BIK-u przez kilka miesięcy. W dodatku przy wcześniejszej spłacie pożyczki właśnie z powodu braku aktualizacji i ich błędu okazało się, że nie spłaciłam całej pożyczki i mój dług (mimo wcześniejszej spłaty) wciąż istnieje i wynosi ok 600 zł .Po trzech miesiącach z powodu bałaganu w firmie okazało się, że jestem im dłużna nie 600 zł ale prawie 3 tys. !!!! I próbowano mi wmówić, że z mojej winy! Sprawa była bardzo długo wyjaśniana, w końcu zostałam przeproszona, ale w trakcie wyjaśnień zostałam wpisana jako nierzetelny klient w BIK-u (po trzech dniach od niespłaconej raty i w trakcie wyjaśniania sprawy o czym w firmie wiedzieli! ) Sprawa trafiła do rzecznika finansowego. Mimo przeprosin z ich strony i w końcu usunięcia negatywnej informacji (co trwało kilka kolejnych tygodni) przez dłuższy czas otrzymywałam jeszcze automatyczne smsmy i maile o tym, że moja sprawa trafiła do sądu etc. Kontakt z firmą jest tragiczny. Nikomu nie polecam, chyba, że ktoś lubi problemy a jak pokazuje mój przykład te mogą pojawić się w każdej chwili nawet jeśli wcześniej współpraca układała się dobrze.

00 Odpowiedz
  Pożyczkowy Portal

  Bardzo dziękujemy za komentarz, który może być pomocny dla wielu innych pożyczkobiorców. Życzymy powodzenia!

  00 Odpowiedz
jestok

Po raz pierwszy spotkałam się z tym, że pożyczkodawca zwraca opłatę weryfikacyjną po przejściu wniosku. Bardzo fajny pomysł! Potrzebowałam 1000 złotych bo w czasie urlopu stwierdziłam, że trochę przemebluje mieszkanie. Dodatkowe promocje w sklepie, skłoniły mnie do wzięcia pożyczki. Taka pożyczka to coś świetnego.

00 Odpowiedz
  Pożyczkowy Portal

  Miło to słyszeć 🙂

  00 Odpowiedz
ketokoks

Pożyczka jest w stu procentach internetowa. Wszystko załatwia się online, a pieniądze wpływają na konto bardzo szybko. Fajnie że granice wieku są elastyczne. Jestem studentem i czasem brakuje paru groszy, a na tej firmie się jeszcze nie zawiodłam. Jest opłata weryfikacyjna, ale byłem miło zaskoczony gdy zwrócili mi ją na konto.

00 Odpowiedz
Ra12

Moim zdaniem każda chwilówka jest dla ludzi. Nie ma co narzekać, że krótki czas spłaty czy wysokie RRSO. Pożyczka online, którą może otrzymać także osoba z długami, musi być w jakiś sposób zabezpieczona, skoro firma udzielająca takiej pożyczki nie chce zaświadczeń o zatrudnieniu czy poręczeń i innych form zabezpieczenia pożyczki.

00 Odpowiedz
tobi

Mialem już 2 chwilówki na koncie, wiem, ze tak sie nie robi, ale część jednej splacalem druga, zeby nie dostać wysokiej kary. No i kiedys wyczytałem, że w takiej sytuacji można połączyć takie 2 pożyczki w jedną. Poszukałem i znalazłem ofertę Ekassa. Nie zastanawiałem się długo, wysłalem wniosek i na drugi dzień miałem potwierdzenie. czytam komentarze, że taka konsolidacja wychodzi drozej itp, no ale miesiecznie płaci się mniej, co jak ktoś niewiele zarabia jest bardzo ważne. Dwóch chwiłowek naraz już na pewno nigdy nie wezmę, ale z oferty Ekassy moze jeszcze skorzystam, bo wszystko jest ok.

00 Odpowiedz
andrzej

Ekassa to naprawdę szybka kasa ekstra 🙂 Życie zmusiło do pożyczenia kilku groszy, a ja nie lubię zostawiać wszystkiego losowi, dlatego od razu przystąpiłem do sprawdzenia opinii o różnych tego typu firmach. Znajomi polecali inne, ale ja byłem uparty i dobrze na tym wyszedłem. W firmie Ekassa podoba mi się wszystko, począwszy na okresie spłaty a kończywszy na szerokich granicach wieku.

00 Odpowiedz
Justyna

Ekassa to chwilówka przez internet, która spełniła moje oczekiwania. Warto u nich pożyczać 😀

00 Odpowiedz
19lat

Ekstra kasa tylko w Ekassa. Szybkie pożyczki w niewielkich kwotach sprawdzają się w awaryjnych sytuacjach. Ekassa daje możliwość pożyczenia do 4000 zł więc wcale nie mało. Plus za to, że można skonsolidować swoje pożyczki w jedną. Nie ma żadnych problemów z przyznaniem pożyczki i bardzo szybko weryfikują wniosek. Do tego mają bardzo elastyczne granice wiekowe.

00 Odpowiedz
Anna

Ekassa chyba jako jedyna zwraca koszty opłaty weryfikacyjnej. Duży plus za to.

00 Odpowiedz
Krysia

Ekassa pomogła mi, emerytce, jak nagle musiałam wydać większą kwotę na raz. Moje miesięczne środki nie wystarczają na wiele, więc trzeba się jakoś wspomagać. Ta firma pożyczkowa jest do tego najlepszym narzędziem. Ja sprawdziłam i jestem z tego bardzo zadowolona. Kupiłam sobie kanapę, bo stara się rozsypała i niemal nie miałabym na czym spać. Teraz nie muszę się już o to martwić, bo mam już dobry, solidny mebel.

00 Odpowiedz
Czesia

Przed wakacjami chciałam odświeżyć mieszkanie bo podczas urlopu organizowałam zjazd rodzinny i nie chciałam się wstydzić za wygląd mieszkania:) Postanowiłam pożyczyć pieniądze z Ekassy bo moje oszczędności były zbyt małe. Jak najbardziej polecam tę firmę bo nie robią żadnych problemów z przyznaniem pożyczki

00 Odpowiedz
Kretik

Ekassa jest dość ciekawą propozycją na rynku pożyczek internetowych, sprawdziłem i oceniam to na 5+

00 Odpowiedz
re.nata

W Ekassa bardzo mnie zdziwił i zaskoczył pozytywnie fakt, że oddają tę opłatę weryfikacyjną. Znaczy nie jest wcale wysoka, ale jednak to fajnie, bo ma się poczucie, że to nie jest jakiś przekręt zbierający grosiki jak pani w sklepie. Ja skorzystałam z pożyczki i byłam zadowolona i dobrze piszecie, jak ktoś ma zły BIK to niech w ogóle nie pożycza jak tak!!

00 Odpowiedz
Renia

Podoba mi się to, że ekasa pozycza pieniadze na 3 msc, polecam!

00 Odpowiedz
martin

jak ktoś jest w BIK to chyba jest juz znak, że nie powinien brać kolejnej pozyczki, takie jest moje zdanie. ja z Ekassy jest bardzo zadowolony, jak będzie trzeba, to jeszcze kiedyś skorzystam z oferty

00 Odpowiedz
Elfka

Ekassa sprawdza BIK to nie dla kazdego jest dobre…

00 Odpowiedz
Leo

Tak to prawda! Wiem,bo niedawno brałem w Ekassa pożyczkę. Potrzebowałem nowych głośników przenośnych. Te, które miałem dotychczas, jakiś czas temu się zepsuły. Niestety, nie miałem z czego ich kupić bo wszystkie pieniądze, które dostałem od krewnych i rodziców na osiemnastkę rozeszły się na nowe słuchawki. Nie chciałem zawracać głowy rodzicom, a i tak wiedziałem, ze mi nie dadzą. Na kredyt w banku nie miałem co liczyć, bo jestem za młody i jeszcze na utrzymaniu rodziców. Pomyślałem o pożyczce w jakiejś firmie pożyczkowej. Padło na Ekassa i nie żałuję. Szybko i bezproblemowo.Polecam

00 Odpowiedz
Aga

Hej to prawda, że zwracają koszt opłaty weryfikacyjnej jak przejdzie wniosek?

00 Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie bedzie opublikowany. *wymagane pola są zaznaczone

Zobacz także...
Prześwietlamy każdą firmę pożyczkową dostępną na rynku
ekassa logo
2000zł - 9000zł
Kwota
od 8 do 12 tygodni
Okres
Podobne oferty do Ekassa
Uprzejmie informujemy, że oferta jest aktualnie nieaktywna.
Zapraszamy do zapoznania się z produktami innych pożyczkodawców!
Listę aktywnych pożyczkodawców znajdą Państwo na stronie głównej
Wybierz rodzaj informacji, której szukasz: