Złota Rybka recenzja oferty oraz opinie klientów

Ocena klientów Zobacz opinie
0%

Złota Rybka należy do firmy SMS Kredyt Sp. z o.o., która zawiesiła działalność pożyczkową. SMS Kredyt został przejęty przez Kreos sp. z o.o..

W przypadku chęci uzyskania dodatkowego wsparcia finansowego, zachęcamy do wypełnienia formularza na naszej stronie.

Pożyczkowy Portal

Złota Rybka - Dane kontaktowe

Siedziba firmySiedziba firmy: ul. Św. Mikołaja 8-11, V piętro, 50-125 Wrocław
TelefonTelefon:
Godziny pracyGodziny pracy:
E-mailE-mail:

Weryfikacja w bazach dłużników

bik
big
erif
krd
kbig
kaczmarski
crif
Brak weryfikacji w bazach.

Dane firmy Kreos Sp. z o.o.

Kapitał zakładowy:
KRS: 0000610035
NIP: 8971731029
REGON: 02055830100000

Zalety i wady firmy Złota Rybka

Złota Rybka – Pożyczki przez internet

Złota Rybka to firma udzielająca pożyczek za pośrednictwem internetu. W ofercie znajdziemy pożyczki ratalne od 1000 do 7000 zł. Spłatę zobowiązania możemy rozłożyć na 30 równych rat. Złota Rybka to portal, za którego pośrednictwem możemy zaciągnąć pieniądze w SMS Kredyt. Proces wnioskowania o pożyczkę jest całkowicie online. Na stronie głównej znajdziemy formularz, który musimy odpowiednio uzupełnić i wysłać do pożyczkodawcy. Logo firmy przedstawia złotą rybkę, która spełnia wszystkie życzenia – w tym wypadku udziela pieniędzy na dowolne wydatki. Pieniądze możemy przeznaczyć na zakup np. sprzętu RTV i AGD, wakacje czy remont kuchni. Złota Rybka weryfikuje swoich klientów w bazach dłużników, dlatego ważne jest to, byśmy nie mieli żadnych nieopłaconych zobowiązań względem pożyczkodawców. Trzeba pamiętać, że firma nie akceptuje takich dokumentów, jak np:

  • alimenty,
  • renta,
  • zasiłek dochodowy,
  • 500+,
  • staż z urzędu pracy.

Złota Rybka – Ogólne warunki

Złota Rybka udziela pożyczek ratalnych na własnych zasadach. Żeby móc starać się o pożyczkę wystarczy spełniać odpowiednie warunki. Pożyczkobiorca musi posiadać ważny dowód osobisty i mieścić się w przedziale wiekowym od 20 do 70 lat. Również ważne jest, aby osoba taka, posiadała stałe miejsce zamieszkania w Polsce oraz miała udokumentowane stałe źródło dochodów. Złota Rybka sprawdza swoich klientów w bazach dłużników, takich jak BIK czy BIG. Firma akceptuje tylko wybrane źródła dochodów, są to m.in. : umowa o pracę, zlecenie i dzieło, rentę, emeryturę oraz gospodarstwo rolne czy własną działalność gospodarczą.

Złota Rybka – Pożyczka krok po kroku

Pierwszym krokiem do zaciągnięcia pożyczki w Złotej Rybce, jest wypełnienie wniosku, który znajduje się na głównej stronie firmy. Musimy wybrać kwotę, jaka nas interesuje oraz okres jej spłaty. Wypełniając wniosek, pożyczkodawca poprosi nas o takie, dane jak: imię, nazwisko, numer telefonu komórkowego, adres e-mail, PESEL, numer dowodu osobistego, stan cywilny oraz o podanie liczby osób, które są na naszym utrzymaniu. Kolejnym krokiem będzie uzupełnienie naszych danych adresowych, jak również informacji o dochodzie. Decyzja o przyznaniu pożyczki, bądź jej odrzuceniu przyjdzie w wiadomości SMS, lub konsultant skontaktuje się z nami telefonicznie. Jeżeli decyzja o przyznaniu pożyczki w Złotej Rybce będzie pozytywna, do naszego domu zawita kurier z umową. Po podpisaniu umowy pieniądze zostaną przelane na nasze konto bankowe.

Złota Rybka – Koszty pożyczki

Reprezentatywny przykład pożyczki:

Pożyczka w wysokości 7000 zł na czas spłaty 30 miesięcy, prowizja – 2550.00 zł ; Kwota raty – 244.65 zł; Całkowita kwota do zapłaty – 5871.15 zł; Oprocentowanie – 10.00%; RRSO – 106.84%.

Pamiętaj, że zostawiając komentarz pomagasz innym!
Jeśli korzystałeś już z usług firmy Złota Rybka zostaw swoją opinię.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie bedzie opublikowany. *wymagane pola są zaznaczone

Zobacz także...
Prześwietlamy każdą firmę pożyczkową dostępną na rynku
złota rybka logo
Podobne oferty do Złota Rybka
Uprzejmie informujemy, że oferta jest aktualnie nieaktywna.
Zapraszamy do zapoznania się z produktami innych pożyczkodawców!
Listę aktywnych pożyczkodawców znajdą Państwo na stronie głównej
Wybierz rodzaj informacji, której szukasz: