Oferta nieaktywna!

Klienci tej firmy wybierali również:

Złota Rybka

2.5
4 głosów
Maksymalna kwota pożyczki: 7 000 zł
Weź pożyczkę
w Złota Rybka

Złota Rybka - Opinie

Uprzejmie informujemy, że oferta jest aktualnie nieaktywna. Zapraszamy do zapoznania się z produktami innych pożyczkodawców! Listę aktywnych pożyczkodawców znajdą Państwo na w zakładce pożyczki ratalne.

 

Pożyczki w Złota Rybka udzielane są do 7000 zł, a czas spłaty wynosi maksymalnie 30 miesięcy.

Złota Rybka należy do znanej firmy SMS Kredyt Sp. z o.o., która mieści się we Wrocławiu, przy ulicy Świętego Mikołaja 8-11. SMS Kredyt istnieje już na rynku od ponad 10 lat. Firma zebrała już wiele dobrych opinii od swoich dotychczasowych klientów.

Złota Rybka – Dane kontaktowe

Nazwa: Złota Rybka
Darmowa pierwsza pożyczka: Nie udziela
Maksymalna pożyczka: 7000 do 30 mies.
Siedziba firmy: św. Mikołaja 8-11, Wrocław 50-125
Telefon: 71 719 33 03
e-mail: brak
Godziny pracy: brak
Wniosek: Wypełnij wniosek

Złota Rybka - Pożyczki przez internet

Złota Rybka to firma udzielająca pożyczek za pośrednictwem internetu. W ofercie znajdziemy pożyczki ratalne od 1000 do 7000 zł. Spłatę zobowiązania możemy rozłożyć na 30 równych rat. Złota Rybka to portal, za którego pośrednictwem możemy zaciągnąć pieniądze w SMS Kredyt. Proces wnioskowania o pożyczkę jest całkowicie online. Na stronie głównej znajdziemy formularz, który musimy odpowiednio uzupełnić i wysłać do pożyczkodawcy. Logo firmy przedstawia złotą rybkę, która spełnia wszystkie życzenia – w tym wypadku udziela pieniędzy na dowolne wydatki. Pieniądze możemy przeznaczyć na zakup np. sprzętu RTV i AGD, wakacje czy remont kuchni. Złota Rybka weryfikuje swoich klientów w bazach dłużników, dlatego ważne jest to, byśmy nie mieli żadnych nieopłaconych zobowiązań względem pożyczkodawców. Trzeba pamiętać, że firma nie akceptuje takich dokumentów, jak np:

 • alimenty,
 • renta,
 • zasiłek dochodowy,
 • 500+,
 • staż z urzędu pracy.

Złota Rybka - Ogólne warunki

Złota Rybka udziela pożyczek ratalnych na własnych zasadach. Żeby móc starać się o pożyczkę wystarczy spełniać odpowiednie warunki. Pożyczkobiorca musi posiadać ważny dowód osobisty i mieścić się w przedziale wiekowym od 20 do 70 lat. Również ważne jest, aby osoba taka, posiadała stałe miejsce zamieszkania w Polsce oraz miała udokumentowane stałe źródło dochodów. Złota Rybka sprawdza swoich klientów w bazach dłużników, takich jak BIK czy BIG. Firma akceptuje tylko wybrane źródła dochodów, są to m.in. : umowa o pracę, zlecenie i dzieło, rentę, emeryturę oraz gospodarstwo rolne czy własną działalność gospodarczą.

Złota Rybka - Pożyczka krok po kroku

Pierwszym krokiem do zaciągnięcia pożyczki w Złotej Rybce, jest wypełnienie wniosku, który znajduje się na głównej stronie firmy. Musimy wybrać kwotę, jaka nas interesuje oraz okres jej spłaty. Wypełniając wniosek, pożyczkodawca poprosi nas o takie, dane jak: imię, nazwisko, numer telefonu komórkowego, adres e-mail, PESEL, numer dowodu osobistego, stan cywilny oraz o podanie liczby osób, które są na naszym utrzymaniu. Kolejnym krokiem będzie uzupełnienie naszych danych adresowych, jak również informacji o dochodzie. Decyzja o przyznaniu pożyczki, bądź jej odrzuceniu przyjdzie w wiadomości SMS, lub konsultant skontaktuje się z nami telefonicznie. Jeżeli decyzja o przyznaniu pożyczki w Złotej Rybce będzie pozytywna, do naszego domu zawita kurier z umową. Po podpisaniu umowy pieniądze zostaną przelane na nasze konto bankowe.

Złota Rybka - Koszty pożyczki

Reprezentatywny przykład kosztów w Złota Rybka: pożyczka w wysokości 7000 zł na czas spłaty 30 miesięcy, prowizja – 2550.00 zł ; Kwota raty – 244.65 zł; Całkowita kwota do zapłaty – 5871.15 zł; Oprocentowanie – 10.00%; RRSO – 106.84%.

Pożyczasz000
Czas (miesięcy)000
Rata000
Oddajesz000

Złota Rybka - Dane firmy

 • +48 71 719 33 03
 • smskredyt@smskredyt.pl
 • Złota Rybka należy firmy SMS Kredyt, ul. Świętego Mikołaja 8-11, 50-125 Wrocław.
  KRS: 0000610035
  NIP: 8971731029
  REGON: 020558301

Zalety

 • Konsultanci dostępni w dni robocze od godziny 8:00 do 18:00
 • Niskie oprocentowanie - 10 %

Wady

 • Brak darmowej pierwszej pożyczki
 • Wysokie RRSO
 • Pożyczka udzielana od 20 roku życia
 • Pożyczkodawca sprawdza klienta w bazach dłużników BIG i BIK

Ocena

2.5
4 głosów

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.