Mutum recenzja oferty oraz opinie klientów

Ocena klientów Zobacz opinie
0%

Mutum to pośrednik pożyczkowy, dzięki któremu klienci są w stanie uzyskać pożyczki na raty online. W Mutum.pl dostępna jest pożyczka z kurierem do kwoty aż 20 000 zł. Okres spłaty oscyluje pomiędzy 2 a 48 miesiącami. Pożyczki ratalne dopasowane są do potrzeb i możliwości finansowych klientów. Administratorem danych osobowych jest firma Money Beat Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Prosta 68, 00-838 w Warszawie. Przed zaciągnięciem pożyczki zalecamy zapoznać się z regulaminem, dostępnym na stronie internetowej instytucji finansowej. W przypadku pytań można śmiało wysłać wiadomość za pośrednictwem formularza dostępnego w zakładce “kontakt”.

Pożyczkowy Portal

Mutum - Dane kontaktowe

Siedziba firmySiedziba firmy: ul. Prosta 68, 00-838 Warszawa
TelefonTelefon: -
Godziny pracyGodziny pracy:
E-mailE-mail: formularz kontaktowy

Weryfikacja w bazach dłużników

bik
big
erif
krd
kbig
kaczmarski
crif
Brak weryfikacji w bazach.

Dane firmy Money Beat Sp. z o.o.

Kapitał zakładowy:
KRS:
NIP:
REGON:

Zalety i wady firmy Mutum

Mutum – Pożyczki przez internet

Długoterminowe pożyczki w Mutum dostępne są w wysokości od 500 do 20000 zł. Okres kredytowania wynosi maksymalnie 48 miesięcy od momentu podpisania umowy z wybraną firmą pozabankową. Procedura wnioskowania o pomoc finansową jest bardzo prosta, a formalności sprowadzone są do minimum. O pożyczkę na raty mogą ubiegać się już osoby pełnoletnie, oraz osoby starsze. Firma finansowa nie wymaga od pożyczkobiorców wykonania przelewu weryfikacyjnego, który konieczny jest do wykonania w większości firm pozabankowych. Należy jednak zaznaczyć, że podpisanie umowy pożyczkowej dokonywane jest w obecności kuriera, który dostarcza wszystkie niezbędne dokumenty pod wskazany adres klienta. Istnieje jednak również możliwość podpisania umowy za pośrednictwem aplikacji Blue Media. Przed podpisaniem umowy warto zapoznać się z opiniami byłych pożyczkobiorców, którzy korzystali z usług firmy.

Mutum – Ogólne warunki

Osoby szukające wsparcia finansowego mogą zwrócić się o otrzymanie dodatkowego zastrzyku gotówki za pośrednictwem serwisu Mutum. Firma stawia na zadowolenie klientów. Pożyczkobiorcy są w stanie uzyskać nawet do 20 000 zł, które spłacą w 48 równych ratach. O pożyczkę ratalną w Mutum.pl mogą starać się osoby mające od 20 do 80 lat, posiadające stały adres zamieszkania na terenie Polski. Konieczne jest również, aby dane osobowe klienta nie znajdowały się w bazie osób posiadających zadłużenie. Firma weryfikuje informacje na temat potencjalnego klienta w rejestrach dłużników i na tej podstawie przyznaje decyzję pożyczkową. Głównie informacje sprawdzane są w bazach BIK (Biuro Informacji Kredytowej) oraz BIG (Biuro Informacji Gospodarczej). Uzyskaną pożyczkę należy spłacić w wyznaczonym terminie. Dzięki temu unikniemy naliczenia dodatkowych opłat w postaci odsetek. Spłata zobowiązania powinna odbyć się na indywidualny rachunek bankowy, który zostanie stworzony specjalnie dla konkretnego pożyczkobiorcy.

Mutum – Pożyczka krok po kroku

Pierwszym krokiem do otrzymania pożyczki za pośrednictwem portalu Mutum.pl jest odwiedzenie strony internetowej i wybranie interesujących nas parametrów. Po zaznaczeniu wysokości kwoty pożyczki i okresu spłaty na wirtualnym kalkulatorze zostajemy przekierowani na formularz o pożyczkę. We wniosku zobowiązani jesteśmy o podanie podstawowych danych osobowych oraz informacji o aktualnym zatrudnieniu. Po otrzymaniu pozytywnej decyzji pożyczkowej do naszych drzwi zawita kurier, który dostarczy nam umowę do rąk własnych. Jeżeli znajdujesz się w gronie osób, które otrzymały negatywną odpowiedź pożyczkową, prawdopodobnie Twoje dane widnieją w bazie dłużników, lub podczas wypełniania wniosku o pożyczkę podałeś nieprawidłowe dane. Klient również podlega ocenie ryzyka kredytowego, która przygotowana jest na podstawie zebranych informacji o pożyczkobiorcy.

Mutum – Koszty pożyczki

Reprezentatywny przykład pożyczki:

RRSO (Rzeczywista roczna stopa oprocentowania) wynosi 70,91%., przy założeniach: całkowita kwota pożyczki 9000 zł, całkowita kwota do spłaty 18511,57 zł, zmienne oprocentowanie wynosi 10%, rata pożyczki 514,82 zł, czas obowiązywania umowy 36 miesięcy.

Pamiętaj, że zostawiając komentarz pomagasz innym!
Jeśli korzystałeś już z usług firmy Mutum zostaw swoją opinię.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie bedzie opublikowany. *wymagane pola są zaznaczone

Zobacz także...
Prześwietlamy każdą firmę pożyczkową dostępną na rynku
mutum logo
Podobne oferty do Mutum
Uprzejmie informujemy, że oferta jest aktualnie nieaktywna.
Zapraszamy do zapoznania się z produktami innych pożyczkodawców!
Listę aktywnych pożyczkodawców znajdą Państwo na stronie głównej
Wybierz rodzaj informacji, której szukasz: