Supermoney

3.93
62 głosów
Maksymalna kwota pożyczki: 10 000 zł
Weź pożyczkę
w Supermoney

Supermoney - Opinie

Supermoney.pl to serwis pośredniczący pomiędzy osobami zainteresowanymi zaciągnięciem dodatkowej sumy pieniędzy a firmami pożyczkowymi. Klient za pośrednictwem Supermoney ma możliwość uzyskania do 10 000 zł na okres od 4 do 48 miesięcy. Cały proces zachodzi w sposób bezpieczny i prosty. Wystarczy kilka kroków do uzyskania pożyczki na dowolny cel. Każdy klient traktowany jest w sposób indywidualny. 

Administratorem danych osobowych jest Markonline Sp. z o.o. przy ulicy Prosta 70 w Warszawie. Odwiedź serwis www.supermoney.pl, złóż wniosek online i czekaj na decyzję ze strony pożyczkodawcy.

Supermoney- Dane kontaktowe

Nazwa: Supermoney
Darmowa pierwsza pożyczka: Nie udziela
Maksymalna pożyczka: 10 000 do 48 mies.
Siedziba firmy: Prosta 70, Warszawa 00-838
Telefon: brak
e-mail: kontakt@supermoney.pl
Godziny pracy: brak
Wniosek: Wypełnij wniosek

Supermoney - Pożyczki przez internet

Supermoney pośredniczy w pożyczaniu pieniędzy. Oferta skierowana jest wyłącznie do osób indywidualnych, a każdy wniosek rozpatrywany jest w sposób indywidualny. Pierwszym krokiem do uzyskania dodatkowej gotówki jest wypełnienie wniosku dostępnego na stronie supermoney.pl. Pożyczki ratalne można wydać na dowolny cel, co jest sporym atutem dla pożyczkobiorców. To klient ustala zasady i decyduje o wysokości kwoty i okresie kredytowania pożyczki. Korzystanie z serwisu jest całkowicie bezpłatne. Przed wysłaniem wniosku i podpisaniem umowy pożyczkowej należy zapoznać się z regulaminem serwisu, jak i również wszystkimi zgodami. Oferty dostępne na serwisie dopasowane są do potrzeb i możliwości klienta. Pożyczkę można spłacić przed wyznaczonym terminem. Pożyczka na raty może okazać się idealnym rozwiązaniem dla osób, którym zależy na dłuższym okresie spłaty zobowiązania i uzyskaniu wyższej kwoty pożyczki. Ważne jest trzymanie się terminowej spłaty pożyczki, dzięki czemu można uniknąć naliczenia dodatkowych opłat w postaci prowizji i odsetek. Pożyczkodawca może również zgłosić osobę zadłużoną do odpowiednich baz m.in. Biura Informacji Gospodarczej, Krajowego Rejestru Długów, czy Biura Informacji Kredytowej.

Supermoney - Ogólne warunki

Uzyskanie pożyczki ratalnej za pośrednictwem serwisu Supermoney jest dostępne dla osób pełnoletnich, posiadających ważny dokument tożsamości. Pożyczkobiorcy zobowiązani są do wypełnienia formularza, który znajduje się na stronie supermoney.pl. Osoby zainteresowane pożyczką podczas składania wniosku oprócz dowodu osobistego powinny przygotować aktualny adres e-mail, numer telefonu komórkowego oraz numer rachunku bankowego. Supermoney nie wymaga potwierdzenia dochodów od pracodawców. Pożyczka na raty dostępna jest w wysokości od 1000 do 10000 zł. Jest to stosunkowo wysoka kwota w porównaniu do konkurencji. Maksymalny okres kredytowania pożyczki wynosi 48 miesięcy od momentu podpisania umowy z firmą pożyczkową. 

Supermoney - Pożyczka krok po kroku

Jeżeli zainteresowała Cię oferta dostępna na Supermoney, wystarczy, że wypełnisz wniosek online dostępny na stronie. Na wirtualnym kalkulatorze wybierasz interesującą kwotę pożyczki i okres jej spłaty. Następnie klikasz “weź pożyczkę” i zostaniesz automatycznie przekierowany na stronę z formularzem, który należy wypełnić prawdziwymi danymi. We wniosku należy podać następująco: imię, nazwisko, PESEL, serię i numer dowodu osobistego, adres e-mail oraz numer telefonu komórkowego. Co więcej, pożyczkodawca poprosi również o wprowadzenie danych adresowych i opisania krótko obecnej sytuacji życiowej. Pod wnioskiem będą znajdowały się zgody, z którymi należy się zapoznać i je zaakceptować. Po wysłaniu formularza czekamy na odpowiedź ze strony pożyczkodawcy. Firma pożyczkowa powiadomi nas za pośrednictwem wiadomości e-mailowej, czy sms-em o decyzji przyznania lub odrzucenia wniosku o pożyczkę. Jeżeli uzyskamy pozytywną odpowiedź, na nasze konto bankowe zostaną przelane pieniądze.

Supermoney - Koszty Pożyczki

Reprezentatywny przykład pożyczki przy założeniach:

78,07% dla całkowitej kwoty pożyczki 4000 PLN, czas obowiązywania umowy 30 miesięcy, spłata w 30 ratach miesięcznych po 258,62 zł każda rata, oprocentowanie zmienne  7,2% rocznie. Całkowity koszt pożyczki 3 718,63 zł, w tym: prowizja 3 182,61 zł, odsetki 536,02 zł. Całkowita kwota do zapłaty 7 718,63 zł.

Pożyczasz10002800820010000
Czas (miesięcy)48484848
Rata46.4792.93371.73466.99
Oddajesz2230.564460.6417843.0422415.52

Supermoney - Dane firmy

 • brak
 • kontakt@supermoney.pl
 • Godziny pracy:
  brak
 • MarkOnline sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Prosta 70, 00-838 Warszawa, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Warszawy, XII Wydział Gospodarczy KRS pod numerem 0000632902, NIP: 5252673149, REGON: 365215226

Zalety

 • Wysoka kwota pożyczki
 • Długi okres kredytowania
 • Prosty wniosek
 • Szybka decyzja kredytowa
 • Pieniądze na koncie nawet w 15 minut

Wady

 • Weryfikacja w rejestrze dłużników

Ocena

3.93
62 głosów

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.