Supermoney recenzja oferty oraz opinie klientów

Nasza ocena
88%
Ocena klientów Zobacz opinie
77%

Supermoney.pl to serwis pośredniczący pomiędzy osobami zainteresowanymi zaciągnięciem dodatkowej sumy pieniędzy a firmami pożyczkowymi. Klient za pośrednictwem Supermoney ma możliwość uzyskania do 12 500 zł na okres od 4 do 50 miesięcy. Cały proces zachodzi w sposób bezpieczny i prosty. Wystarczy kilka kroków do uzyskania pożyczki na dowolny cel. Każdy klient traktowany jest w sposób indywidualny.  Administratorem danych osobowych jest Markonline Sp. z o.o. przy ulicy Prosta 70 w Warszawie. Odwiedź serwis www.supermoney.pl, złóż wniosek online i czekaj na decyzję ze strony pożyczkodawcy.

supermoney logo
Kwota
1 000 zł - 12 500 zł
Okres
4 - 50 miesięcy
Pożyczkowy Portal

Supermoney - Dane kontaktowe

Siedziba firmySiedziba firmy: ul. Prosta 70, 00-838 Warszawa
TelefonTelefon: -
Godziny pracyGodziny pracy: -
E-mailE-mail: kontakt@supermoney.pl

Weryfikacja w bazach dłużników

bik
big
erif
krd
kbig
kaczmarski
crif

Dane firmy MarkOnline sp. z o.o.

Kapitał zakładowy: 5 000 zł
KRS: 0000632902
NIP: 5252673149
REGON: 365215226

Zalety i wady firmy Supermoney

Supermoney – Pożyczki przez internet

Supermoney pośredniczy w pożyczaniu pieniędzy. Oferta skierowana jest wyłącznie do osób indywidualnych, a każdy wniosek rozpatrywany jest w sposób indywidualny. Pierwszym krokiem do uzyskania dodatkowej gotówki jest wypełnienie wniosku dostępnego na stronie supermoney.pl. Pożyczki ratalne można wydać na dowolny cel, co jest sporym atutem dla pożyczkobiorców. To klient ustala zasady i decyduje o wysokości kwoty i okresie kredytowania pożyczki. Korzystanie z serwisu jest całkowicie bezpłatne. Przed wysłaniem wniosku i podpisaniem umowy pożyczkowej należy zapoznać się z regulaminem serwisu, jak i również wszystkimi zgodami. Oferty dostępne na serwisie dopasowane są do potrzeb i możliwości klienta. Pożyczkę można spłacić przed wyznaczonym terminem. Pożyczka na raty może okazać się idealnym rozwiązaniem dla osób, którym zależy na dłuższym okresie spłaty zobowiązania i uzyskaniu wyższej kwoty pożyczki. Ważne jest trzymanie się terminowej spłaty pożyczki, dzięki czemu można uniknąć naliczenia dodatkowych opłat w postaci prowizji i odsetek. Pożyczkodawca może również zgłosić osobę zadłużoną do odpowiednich baz m.in. Biura Informacji Gospodarczej, Krajowego Rejestru Długów, czy Biura Informacji Kredytowej.

Supermoney – Ogólne warunki

Uzyskanie pożyczki ratalnej za pośrednictwem serwisu Supermoney jest dostępne dla osób pełnoletnich, posiadających ważny dokument tożsamości. Pożyczkobiorcy zobowiązani są do wypełnienia formularza, który znajduje się na stronie supermoney.pl. Osoby zainteresowane pożyczką podczas składania wniosku oprócz dowodu osobistego powinny przygotować aktualny adres e-mail, numer telefonu komórkowego oraz numer rachunku bankowego. Supermoney nie wymaga potwierdzenia dochodów od pracodawców. Pożyczka na raty dostępna jest w wysokości od 1000 do 12500 zł. Jest to stosunkowo wysoka kwota w porównaniu do konkurencji. Maksymalny okres kredytowania pożyczki wynosi 50 miesięcy od momentu podpisania umowy z firmą pożyczkową. 

Supermoney – Pożyczka krok po kroku

Jeżeli zainteresowała Cię oferta dostępna na Supermoney, wystarczy, że wypełnisz wniosek online dostępny na stronie. Na wirtualnym kalkulatorze wybierasz interesującą kwotę pożyczki i okres jej spłaty. Następnie klikasz “weź pożyczkę” i zostaniesz automatycznie przekierowany na stronę z formularzem, który należy wypełnić prawdziwymi danymi. We wniosku należy podać następująco: imię, nazwisko, PESEL, serię i numer dowodu osobistego, adres e-mail oraz numer telefonu komórkowego. Co więcej, pożyczkodawca poprosi również o wprowadzenie danych adresowych i opisania krótko obecnej sytuacji życiowej. Pod wnioskiem będą znajdowały się zgody, z którymi należy się zapoznać i je zaakceptować. Po wysłaniu formularza czekamy na odpowiedź ze strony pożyczkodawcy. Firma pożyczkowa powiadomi nas za pośrednictwem wiadomości e-mailowej, czy sms-em o decyzji przyznania lub odrzucenia wniosku o pożyczkę. Jeżeli uzyskamy pozytywną odpowiedź, na nasze konto bankowe zostaną przelane pieniądze.

Supermoney – Koszty pożyczki

Reprezentatywny przykład pożyczki przy założeniach:

78,07% dla całkowitej kwoty pożyczki 4000 PLN, czas obowiązywania umowy 30 miesięcy, spłata w 30 ratach miesięcznych po 258,62 zł każda rata, oprocentowanie zmienne  7,2% rocznie. Całkowity koszt pożyczki 3 718,63 zł, w tym: prowizja 3 182,61 zł, odsetki 536,02 zł. Całkowita kwota do zapłaty 7 718,63 zł.

Pamiętaj, że zostawiając komentarz pomagasz innym!
Jeśli korzystałeś już z usług firmy Supermoney zostaw swoją opinię.

1 komentarz

Wiesław

Bardzo zadowolony z obsługi w Banku W Gdyni przez P Ewelinę

00 Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie bedzie opublikowany. *wymagane pola są zaznaczone

Zobacz także...
Prześwietlamy każdą firmę pożyczkową dostępną na rynku
supermoney logo
1 000 zł - 12 500 zł
Kwota
4 - 50 miesięcy
Okres
Złóż wniosek w Supermoney
Wybierz rodzaj informacji, której szukasz: