Kredyty gotówkowe online – wybierz kredyt gotówkowy do 200 tys!

4.69 (93.8%)
793 głosów
Pożyczasz 10000 zł Rata 434.08 zł Koszt 13022.4 zł Złóż wniosek Szczegóły Opinie o Smartney
4.07 (81.4%)
29 głosów
Pożyczasz 10000 zł Rata 366.58 zł Koszt 10997.4 zł Złóż wniosek Szczegóły Opinie o BGŻ BNP Paribas
4.59 (91.8%)
114 głosów
Pożyczasz 10000 zł Rata 540.46 zł Koszt 16213.8 zł Złóż wniosek Szczegóły Opinie o Santander Consumer Bank
4.17 (83.4%)
72 głosów
Pożyczasz 10000 zł Rata 409.89 zł Koszt 12296.7 zł Złóż wniosek Szczegóły Opinie o Santander Bank Polska
4.42 (88.4%)
39 głosów
Pożyczasz 10000 zł Rata 519.91 zł Koszt 15597.3 zł Złóż wniosek Szczegóły Opinie o Alior Bank
4.49 (89.8%)
14 głosów
Pożyczasz 10000 zł Rata 432.16 zł Koszt 12964.8 zł Złóż wniosek Szczegóły Opinie o Credit Agricole
4.41 (88.2%)
61 głosów
Pożyczasz 10000 zł Rata 420 zł Koszt 12600 zł Złóż wniosek Szczegóły Opinie o PKO Bank Polski Mini Ratka
4.13 (82.6%)
8 głosów
Pożyczasz 10000 zł Rata 365.23 zł Koszt 10956.9 zł Złóż wniosek Szczegóły Opinie o Getin Bank


Spis treści:

Kredyt gotówkowy online – co to jest?

Kredyt gotówkowy to jeden z najbardziej popularnych produktów w ofercie banków. Pożyczki gotówkowe to środki, które uzyskuje się od kredytodawcy na wybrany przez nas cel. Zazwyczaj banki nie pytają swoich klientów, na co przeznaczą środki. Dlatego możemy sfinansować w ten sposób: spłatę innych zobowiązań, remont mieszkania czy wymarzone wczasy. Datę spłaty kredytu ustala się indywidualnie z kredytodawcą.

Jeżeli zdecydujemy się na kredyt przez internet, możemy skorzystać z narzędzia, jakim jest symulacja kredytu. Dzięki temu świadomie podejmiemy decyzję, czy dana oferta będzie dla nas dobra.

 

Kredyty gotówkowe online cieszą się popularnością, ponieważ przyznawane są w szybki i łatwy sposób. W niektórych bankach istnieje również zaciągnięcia kredytu bez zbędnych formalności, co na pewno staje się sporym ułatwieniem dla niektórych osób. 

Dla kogo kredyt gotówkowy przez internet będzie dobrym rozwiązaniem?

Pożyczki gotówkowe będą doskonałym rozwiązaniem dla każdej osoby, która potrzebuje większego wsparcia finansowego i posiada odpowiednią zdolność kredytową. Pieniądze możemy przeznaczyć na dowolny cel. Najlepszy kredyt gotówkowy to taki, który spełnia nasze oczekiwania, a wysokość raty pozwoli na bezproblemową spłatę. Jednocześnie taka pożyczka gotówkowa powinna umożliwić złożenie wniosku przy formalnościach ograniczonych do minimum.

Gdzie najlepiej wziąć kredyt? Odpowiedź na to pytanie każdy z nas powinien znaleźć indywidualnie z pomocą powyższego zestawienia. Nie da się wskazać oferty, która będzie liderem dla każdego.

 

Kredyty gotówkowe przez internet zalety

W ramach dostępnych ofert możemy otrzymać wsparcie finansowe w różnych wysokościach. Kredyt gotówkowy 70 tys., kredyt gotówkowy 35 tys. to tylko niektóre z dostępnych propozycji. Pamiętajmy, aby wysokość wsparcia finansowego dobrać stosownie do wartości planowanych naszych inwestycji, potrzeb. Najlepsze kredyty gotówkowe powinny zagwarantować nam atrakcyjne warunki i środki finansowe, które pozwolą w pełni sfinansować wyznaczone cele – bez konieczności dobierania kolejnych kwot. Porównywarka kredytów udostępnia:

Najczęściej zadawane pytania o kredyty gotówkowe

1. Jak wybrać najtańszy kredyt gotówkowy?

Narzędzie udostępniane powyżej, czyli tanie kredyty gotówkowe kalkulator, umożliwia określenie kwoty i terminu spłaty interesującego nas zobowiązania. Najtańszą ofertę możemy wybrać w tym przypadku, porównując wysokość miesięcznej raty. Jeżeli zdecydujemy się na porównywanie ofert podczas korzystania z kalkulatorów dostępnych na stronach banków, pamiętajmy, aby zawsze ustawiać te same parametry. Można również wybrać najatrakcyjniejszą ofertę, patrząc na wysokość RRSO. W takiej sytuacji także musimy zwrócić uwagę, aby było ono ustawione dla takich samych parametrów. 

Najlepiej sprawdzić koszty dla kwoty i terminu spłaty, na jaki faktycznie chcemy zaciągnąć kredyt gotówkowy. Dlatego przed przystąpieniem do tej procedury powinniśmy przeanalizować swój budżet domowy. Porównajmy wysokość dochodów oraz wydatków. To, co zostaje na naszym koncie, możemy przeznaczyć na spłatę kredytu. Jeżeli chodzi o wysokość kredytu, powinniśmy dopasować ją do tego, ile pieniędzy tak naprawdę potrzebujemy. Dzięki temu unikniemy sytuacji, kiedy będziemy zmuszeni wnioskować o kolejne zobowiązanie.

2. Czy kredyt gotówkowy bez zaświadczeń jest możliwy?

Banki umożliwiają składanie wniosku przez internet i ograniczają tym samym formalności do minimum. Jednym z udogodnień może być między innymi zwolnienie z dostarczania zaświadczeń z miejsca pracy. W zamian zostaniemy poproszeni o inny dokument potwierdzający dochody. Wyjątkiem są banki, w których posiadamy aktywne konto bankowe. W takiej sytuacji nierzadko wystarczą informacje z rachunku osobistego wnioskodawcy.

3. Można otrzymać kredyt bez BIK?

Należy postawić sprawę jasno. Jeżeli mamy negatywne wpisy w bazach dłużników, nie otrzymamy wsparcia finansowego. Nawet w przypadku informacji o spłaconym już zadłużeniu zostaniemy odrzuceni. Wyjątkiem są osoby, które nie posiadają żadnej historii kredytowej. W takiej sytuacji istnieje możliwość otrzymania wsparcia finansowego. Warto jednak podkreślić, że maksymalne kwoty kredytu mogą być dla nas w takich przypadkach nieosiągalne. 

Jak złożyć wniosek o kredyt gotówkowy przez internet?

Banki znajdujące się w powyższym rankingu oferują kredyty gotówkowe online. Dzięki temu możemy złożyć wniosek bez wychodzenia z domu. Nowoczesne metody weryfikacji pozwoliły kredytodawcom na wprowadzenie oferty szybki kredyt gotówkowy. Selfie, zawarcie umowy poprzez wpisanie kodu SMS to tylko kilka z rozwiązań, które możemy aktualnie spotkać podczas wnioskowania w różnych instytucjach. Bez wątpienia kredyty gotówkowe przez internet są atrakcyjnym rozwiązaniem dla każdego, kto potrzebuje pilnego wsparcia finansowego. Jak złożyć wniosek o kredyty gotówkowe online? Oto instrukcja krok po kroku.

1. Jeżeli ustaliliśmy swój budżet, potrzeby oraz zapoznaliśmy z dostępnymi ofertami, możemy przejść na stronę internetową banku.

2. Następnie wybieramy parametry, jakie powinny mieć pożyczki gotówkowe online dopasowane indywidualnie do naszych preferencji. Okres kredytowy należy dopasować do możliwości, a kwotę do potrzeb.

3. Po zapoznaniu się z kosztami przechodzimy do wypełnienia formularza wniosku o kredyty gotówkowe przez internet. W tym celu będą nam potrzebne: dane kontaktowe, adresowe, osobowe i finansowe. Na ich podstawie bank określi naszą zdolność kredytową. 

4. Teraz musimy zweryfikować swoja tożsamość. W zależności od banku możemy spotkać się z innymi metodami.

5. Następnie musimy poczekać na akceptację wniosku i wynik oceny zdolności kredytowej. Jeśli będzie pozytywna, otrzymamy umowę o szybkie kredyty gotówkowe do akceptacji.

6. Kiedy dopełnimy wszelkich formalności, wystarczy poczekać na przelew pieniędzy. 

Zdolność kredytowa – kredyt gotówkowy a obowiązujące zasady scoringu

Przeglądając oferty banków, możemy zobaczyć, że każdy kredytodawca podkreśla: decyzja kredytowa zależy od wyniku zdolności kredytowej. Kredyt gotówkowy wiąże się z dużą odpowiedzialnością zarówno ze strony klienta, jak i banku. Dlatego warto przed złożeniem wniosku o kredyt bankowy online przeanalizować swoją sytuację finansową i kredytową. Co bank weźmie pod uwagę? Zdolność kredytowa kredyt gotówkowy dzieli się na dwa etapy. Pierwszy z nich to analiza ilościowa. Bank weźmie pod uwagę w tym przypadku: wysokość dochodów, wydatki związane z utrzymaniem gospodarstwa domowego oraz aktywne zobowiązania kredytowe. Drugim ważnym aspektem, którym kierują się instytucje oferujące pożyczki bankowe, jest analiza jakościowa. Tę część możemy również podzielić na dwa etapy. Pierwsza z nich dotyczy takich parametrów jak:

Wiele wątpliwości wśród wnioskodawców wzbudza kwestia formy zatrudnienia. Dlatego pojawiają się pytanie, czy istnieje kredyt na umowy cywilnoprawne? W tym przypadku wiele zależy od wysokości dochodów oraz okresu, na jaki podpisaliśmy umowę. Dla banku ważne jest, abyśmy mieli dostęp do środków pozwalających na terminową spłatę kredytu przez cały okres kredytowania. Może się pojawić konieczność dostarczenia dokumentu potwierdzającego ewentualne przedłużenie zatrudnienia. Warto jednak podkreślić, że istnieje kredyt gotówkowy bez zatrudnienia na podstawie stosunku pracy Banki akceptują między innymi: dochody z prowadzenia własnej działalności gospodarczej, gospodarstwa rolnego, renty czy też emerytury. 

Kredyt gotówkowy bez zaświadczeń, czyli minimum formalności

Kredyt gotówkowy w banku kojarzy nam się zazwyczaj z wielogodzinnym załatwianiem formalności. Dzięki przeniesieniu wnioskowania do internetu możemy liczyć na uproszczone wnioskowanie. W efekcie banku umożliwiają złożenie wniosku o kredyt gotówkowy bez zaświadczeń. Dzięki temu nie musimy prosić pracodawcę o wypisanie dodatkowego dokumentu. Nierzadko możemy nawet ukryć przed nim informację o składaniu wniosku o bankowe wsparcie finansowe. W zamian musimy jednak dostarczyć inny dokument lub wypełnić dodatkowe oświadczenie.

Kredyt bez zaświadczeń o dochodach może wiązać się z koniecznością dostarczenia wyciągów z konta bankowego, na które otrzymujemy wynagrodzenie.

 

Jeżeli posiadamy rachunek osobisty w banku, gdzie składamy wniosek o wsparcie finansowe, wówczas można mówić o produkcie kredyt gotówkowy na dowód. Dlaczego? W takiej sytuacji jedynym potrzebnym dokumentem będzie ważny dowód osobisty. Pozostałe informacje bank uzyska na podstawie konta bankowego.

Innym rozwiązaniem może być kredyt na PIT. Każdy z nas składa raz w roku deklarację podatkową. Jeżeli dostarczymy kredytodawcy zeszłoroczny dokument, wówczas nie będzie potrzebne dodatkowe zaświadczenie. Warto również zwrócić uwagę na kredyt dla firm na oświadczenie. Banki proponują atrakcyjne warunki klientom firmowym. Przykładem może być oferta Nest Banku. 

Ile wynosi oprocentowanie pożyczki gotówkowej i inne koszty?

Każdy kredyt gotówkowy wiąże się z pewnymi kosztami. Wśród nich najwyższe są: prowizja oraz oprocentowanie. Pierwszy z nich to opłata pobierana przez kredytodawcę z tytułu udzielenia wsparcia finansowego. Zazwyczaj jest on obliczany jako procent pożyczonej kwoty kredytu. Dlatego im więcej zdecydujemy się pożyczyć, tym wyższy będzie koszt. Warto jednak zwrócić uwagę na pewne wyjątki. Każdy z nas może mieć szansę na kredyt bez prowizji. Banki oferują swoim klientom różne promocje, wśród których znajduje się między innymi zwolnienie z pewnych opłat. Najczęściej są one skierowane do nowych klientów. Stali klienci również mają szansę na otrzymanie wsparcia finansowego na preferencyjnych warunkach. Nierzadko będzie to również kredyt gotówkowy bez prowizji.

Jak prezentuje się w oprocentowanie pożyczki gotówkowej? Przeglądając bazę dostępnych produktów powinniśmy zwrócić szczególną uwagę na ten parametr.

Nawet najmniejsza różnica może zdecydować o znacznie wyższych kosztach zobowiązania w skali całego okresu kredytowania.

  Pożyczka gotówkowa najniższe oprocentowanie może okazać się nie najtańszym rozwiązaniem. Musimy wziąć pod uwagę również inne opłaty. Kredyt 0 procent oferują nierzadko również firmy pożyczkowe. W tym przypadku jednak musimy mieć świadomość, że pożyczki pozabankowe zakładają dostęp do niższych kwot i krótszego okresu kredytowania.

Kredyt gotówkowy – porównywarka kredytowa Pożyczkowy Portal

Obecnie nasza porównywarka kredytów online ma w swojej ofercie do wyboru wiele instytucji finansowych, które proponują kredyty gotówkowe dla klientów indywidualnych  na dobrych warunkach. Każdy dostępny produkt możemy otrzymać drogą internetową, bez zbędnych formalności. Bez wątpienia kredyt gotówkowy online ułatwia korzystanie z usług kredytobiorcom. Jest to z pewnością szybki i wygodny sposób na zrealizowanie transakcji, jeżeli zależy nam na szybkim otrzymaniu pieniędzy. Kiedyś klienci mogli jedynie zaciągać pożyczki gotówkowe, czekając w dużych kolejkach.

Dzisiaj o kredyt gotówkowy online możemy starać się, siedząc wygodnie w fotelu, korzystając z komputera. Wszystko jest na wyciągnięcie ręki. W znalezieniu oferty odpowiadającej naszym potrzebom pomoże porównywarka kredytowa Pożyczkowy Portal.

 

Wśród dostępnych produktów znajdziemy zarówno kredyty gotówkowe skierowane do młodych, jak i starszych klientów.

Porównywarka Pożyczkowy Portal udostępnia swoim klientom pożyczki gotówkowe online na różnych warunkach. Wiele zależy od indywidualnych ustaleń instytucji finansowych. Warto również zaznaczyć, że porównywarka pożyczek gotówkowych udostępnia oferty banków, które wymagają zaawansowanych lub prostych formalności. Dlatego przed wyborem ostatecznego produktu powinniśmy dobrze zapoznać się z informacjami w opinii oraz na stronie kredytodawcy. W zależności od preferencji banków będą potrzebne papiery dokumentujące nasze dochody. Dzięki temu banki zabezpieczają swoje interesy i ograniczają ryzyko nieterminowej spłaty zobowiązania. Bez wątpienia wybór kredytodawcy jest trudny. Porównywarka kredytowa Pożyczkowy Portal powstała w celu ułatwienia podjęcia odpowiedniej decyzji. Jak korzystać z rankingu kredytów gotówkowych?

Kredyty gotówkowe ranking przygotowany przez ekspertów!

Powyżej znajduje się ranking kredytów gotówkowych. Skorzystanie z tak prostego narzędzia umożliwi nam wybranie najlepszej oferty, którą bez problemu dopasujemy do swoich potrzeb i możliwości. Lista nie jest długa, ale znajdują się w niej najatrakcyjniejsze oferty dostępne online. Pożyczki gotówkowe ranking został stworzony z myślą o osobach, którym zależy na oszczędności czasu. Dzięki temu zestawieniu nie musimy przechodzić na każdą stronę, aby dowiedzieć się, jakie warunki oferuje dany kredytodawca. Pamiętajmy, że cały ranking kredytów gotówkowych to zbiór najlepszych ofert. Jeżeli oferty z TOP3 nie spełnią naszych wymagań, w dalszej części rankingu również znajdziemy atrakcyjne rozwiązania. Pamiętajmy, że najważniejsze jest, aby dopasować ofertę do własnych potrzeb i możliwości. Z poziomu zestawienia przejdziemy bez problemu do analizy ekspertów. Znajdziemy tam kredyt gotówkowy opinie, która pomoże nam we wstępnej selekcji.

Kredyt gotówkowy opinie zawiera takie informacje jak: 

Poniżej analizy eksperckiej możemy również przeczytać opinie klientów o kredycie gotówkowym. Bez wątpienia informacje te w połączeniu z rankingiem kredytów gotówkowych pomogą nam w wyborze odpowiedniej oferty. 

Czy warto skorzystać z porównywarki kredytów gotówkowych?

W jakim celu została stworzona porównywarka kredytów gotówkowych? Udostępniając naszą porównywarkę pożyczkową, chcemy ułatwić Państwu wybór najlepszej oferty bankowej. Pożyczkowy-portal stworzył porównywarkę, dzięki której proces ten przebiega szybko i sprawnie. Porównywarka kredytów gotówkowych w swojej bazie posiada szeroką gamę ofert firm finansowych. Specjaliści pożyczkowego portalu wybierają co miesiąc najlepiej prosperujące oferty, które promowane są na liście pożyczek gotówkowych. Wybrane firmy oceniane są w również w sposób obiektywny przez osoby, które skorzystały już z usług firm finansowych. Warto więc zapoznać się z wszystkimi funkcjonalnościami porównywarki oraz skorzystać z rad ekspertów naszej firmy, oraz osób, które wyraziły już swoją opinię na ten temat.

Największą zaletą porównywarki pożyczkowej jest zaoszczędzony czas. Jeżeli ubiegamy się o pożyczki gotówkowe w tradycyjny sposób, czyli w siedzibie firmy, trzeba wziąć pod uwagę, że na załatwienie wszystkich niezbędnych formalności, należy poświęcić kilka dobrych godzin.

 

Musimy udać się najpierw do firmy finansowej i zabrać ze sobą wszystkie niezbędne dokumenty potrzebne do weryfikacji tożsamości. Dzięki skorzystaniu z porównywarki pożyczkowej online możemy szybko i łatwo wybrać ofertę, a następnie złożyć wniosek. Kolejną zaletą jest fakt, że nie musimy wychodzić z domu. Już w kilka minut możemy uzyskać potrzebne pieniędzy. Jest to na pewno spore ułatwienie dla klientów. Wszystko jest jasne i czytelne. Tabela z dostępnymi kredytami gotówkowymi jest przejrzysta. Co ważne, formalności jest znacznie mniej. 

Na czym polega kalkulator kredytów gotówkowych?

Nad ofertami kredytów gotówkowych znajdują się dwa suwaki, za pomocą których można wybrać kwotę oraz okres kredytowania. Przeciągając je w odpowiednie miejsce wybieramy parametry zobowiązania. Następnie kalkulator kredytowy gotówkowy wylicza na tej podstawie prognozowane raty kredytu w danej instytucji. Dzięki temu z łatwością dowiemy się, który kredyt bankowy będzie odpowiedni w danej sytuacji. Przed wyborem parametrów powinniśmy jednak przeanalizować swój budżet domowy, aby wiedzieć, na jaką kwotę kredytu możemy sobie maksymalnie pozwolić. Kalkulator rat kredytu pomoże nam również zmniejszyć ryzyko problemów ze spłatą zobowiązania.

W ten sposób możemy pożyczać odpowiedzialnie, bez obaw przed zbliżającym się terminem spłaty zobowiązania. Dodatkowo z poziomu podstrony najtańszy kredyt gotówkowy kalkulator można przejść do opinii ekspertów analizujących każdy kredyt bankowy z powyższej listy.

W ten sposób oprócz narzędzia pożyczki gotówkowe kalkulator istnieje możliwość sprawdzenia warunków udzielania wsparcia finansowego oraz otrzymanie wszystkich niezbędnych danych dotyczących banku. Warto również zaznaczyć, że po przejściu na stronę kredytodawcy można sprawdzić stworzony przez niego kalkulator odsetek kredytu i pozostałych kosztów oraz zweryfikować wszystkie informacje. Pożyczkowy Portal dokłada wszelkich starań, aby kredyt gotówkowy kalkulator dostępny w porównywarce był aktualny oraz odzwierciedlał informacje przekazywane kredytobiorcom przez bank. Kalkulator kredytów gotówkowych umożliwia szybką weryfikację informacji dotyczących kosztów, a także wybór najlepszej oferty na podstawie kilku informacji. Nie trzeba przechodzić na stronę każdego banku osobno. Wejdź na porównywarkę i oblicz ratę kredytu! 

Jak znaleźć najtańszy kredyt gotówkowy na rynku?

Klienci banków finansowych zwracają największą uwagę na koszty, jakie muszą ponieść przy spłacie kredytu gotówkowego. Jeżeli chcemy znaleźć najtańsze kredyty bankowe, musimy przeanalizować przede wszystkim koszty. Warto jednak ułatwić sobie to zadanie i skorzystać z powyższego zestawienia. Tani kredyt gotówkowy kalkulator dostępny powyżej pozwoli nam ustalić prognozowane koszty w różnych instytucjach jednocześnie. Pamiętajmy przy tym jednak, że szczegółowe opłaty otrzymamy na stronie banku, a nierzadko dopiero po ustaleniu zdolności kredytowej. Jeżeli chcemy otrzymać najtańszy kredyt gotówkowy na rynku, musimy również odpowiednio się przygotować i zapoznać z umową, która będzie obowiązywać po zaciągnięciu kredytu. W umowie mogą być zawarte dodatkowe koszty pożyczki.Oferty różnią się również oprocentowaniem. Im dłuższy okres pożyczki, tym większe będą koszty. Najtańszy kredyt gotówkowy na rynku możemy uzyskać najczęściej przy wyborze krótkich terminów spłaty kredytu. Jednocześnie przy długoterminowych pożyczkach gotówkowych spłaca się niższą ratę. Jeżeli jesteśmy w trudnej sytuacji finansowej, możemy sprawdzić kalkulator tanich kredytów gotówkowych i przekonać się, że długi okres kredytowania będzie dla nas mniej ryzykownym rozwiązaniem. Dlatego też w celu znalezienia tej najtańszej i najbardziej opłacalnej pożyczki warto skorzystać z porównywarki pożyczek gotówkowych. 

Kredyt gotówkowy może być ustalony na dowolny okres. Jedną z opcji jest zaciągnięcie wsparcia finansowego z możliwością dłuższego terminu spłaty. W takiej sytuacji całkowita kwota do spłaty będzie wyższa, ale raty niższe. W przypadku krótszego terminu spłaty rata będzie wyższa, ale całkowita kwota spłaty niższa. Taka opcja najlepsza jest dla osób, które nie mają w obecnej chwili zbyt dużej puli do spłaty kredytu. Kredyt gotówkowy możemy zaciągnąć już od 500 zł. Najwyższa kwota pożyczki gotówkowej zależy od ustaleń banku. Najczęściej możemy spotkać limit wynoszący 120 000 zł. Z kolei najtańszy kredyt dla firm możemy otrzymać w bankach lub firmach pożyczkowych w zależności od naszych preferencji. Warto zapoznać się zarówno z ofertą bankową, jak i pozabankową.