Kredyty gotówkowe

Aktualności na blogu

Mieszkanie – marzenie, czy coś na wyciągnięcie ręki?

Własne cztery kąty to marzenie wielu Polaków, bez względu na wiek. Piszemy „Polaków”, ponieważ w naszym kraju opcja dofinansowań od państwa nie działa jeszcze tak…

Zobacz więcej

Już nie zrobimy zakupów w niedzielę… – zakaz handlu

Wielkimi krokami zbliża się diametralna zmiana w polskim handlu. Już od marca nie w każdą niedzielę zrobimy zakupy. Zdania na temat zakazu handlu są podzielone.…

Zobacz więcej

Misselling – co to jest i jak się przed nim chronić?

Coraz większa świadomość konsumencka sprawia, że nieuczciwi sprzedawcy zmuszeni są przejść na dobrą stronę mocy i ograniczyć swoje nieetyczne praktyki. Firmy, również w sektorze finansów…

Zobacz więcej
Kredyt gotówkowy

Kredyt gotówkowy to jedna z najbardziej popularnych pożyczek udzielana przez banki, jak również firmy kredytowe. Środki, które uzyskuje się od kredytodawcy, mogą zostać wykorzystane na wybrany przez nas cel. Pieniądze mogą być przeznaczone m.in. na spłatę innych zobowiązań, remont mieszkania czy na wymarzone wczasy. Datę spłaty kredytu ustala się indywidualnie z kredytodawcą. Kredyty gotówkowe cieszą się popularnością, ponieważ przyznawane są w szybki i łatwy sposób. W niektórych bankach udzielane są kredyty dla osób zadłużonych, gdzie firmy, które udzielają tego typu kredytów, nie sprawdzają danych w rejestrze osób zadłużonych, jak np. w BIK czy KRD. W nielicznych bankach istnieje również możliwość wzięcia kredytu bez zbędnych formalności, co na pewno staje się sporym ułatwieniem dla niektórych osób. Kredyt gotówkowy bez zaświadczeń udzielany jest na podstawie okazania samego dowodu osobistego w celu zweryfikowania tożsamości osoby zainteresowanej kredytem. Wystarczy złożyć wniosek online o przydzieleniu pożyczki oraz wysłać skan dowodu osobistego. W takich wypadkach nie będzie potrzebne Państwu żadne zaświadczenie o stałych zarobkach w aktualnej pracy. Często można uzyskać kredyt gotówkowy bez zaświadczeń przy okazji promocji, którą organizują firmy pożyczkowe. Jedyną wadą zaciągnięcia takiej pożyczki jest to, że zazwyczaj są one droższe od pożyczek z zaświadczeniami. Firma nie ma gwarancji w związku z tym, czy jesteśmy na tyle wypłacalni, żeby skorzystać z ich usług. Zaciągnięcie pożyczki bez dodatkowych zaświadczeń jest najbardziej prawdopodobne w przypadku wyboru kredytu na portalach porównywarek pożyczkowych.

Obecnie nasza porównywarka pożyczek ma w swojej ofercie do wyboru wiele firm, które udzielają kredyty gotówkowe dla klientów indywidualnych. Wszystkie możliwe opcje mogą zostać dokonane poprzez drogę internetową. Kredyt gotówkowy online ułatwia korzystanie z usług kredytobiorcą. Jest to z pewnością szybki i wygodny sposób na zrealizowanie transakcji, jeżeli staramy się właśnie o pozyskanie pieniędzy. Kiedyś klienci mogli jedynie zaciągać pożyczki, czekając w dużych kolejkach. Dzisiaj o pożyczkę możemy starać się, siedząc wygodnie w fotelu, korzystając z komputera. Wszystko jest na wyciągnięcie ręki. Wystarczy wejść na stronę pożyczkowy-portal.pl i tam znaleźć dla siebie najbardziej odpowiednią ofertę, która nas interesuje. Oferty pożyczek gotówkowych online skierowane są zarówno dla młodszych, jak i starszych osób. Wszystko zależy od warunków, jakie postawi firma udzielająca pożyczek. Trzeba również pamiętać, że formalności przy zaciągnięciu kredytu bankowego mogą być różne. W zależności od preferencji firm pożyczkowych mogą być potrzebne papiery dokumentujące naszą historię kredytową. Wszystko potrzebne jest w celu zabezpieczenia się firm. Zaletą pożyczki online jest również to, że można łatwo sprawdzić, jakie oprocentowanie posiada interesująca nas oferta. Trzeba również zauważyć, że wszystkie dokumenty, jak np. umowy sporządzone przez banki, czy instytucje finansowe są bezpośrednio załączane przy wyborze pożyczki. Zanim klikną Państwo “złóż wniosek” proszę o zapoznanie się z treścią umów. Specjalnie dla Państwa, by ułatwić ten trudny wybór, powstała porównywarka kredytów gotówkowych na pożyczkowy-portal.pl.

Najtańszy kredyt gotówkowy

Klienci banków finansowych zwracają największą uwagę na koszty, jakie muszą ponieść przy spłacie kredytu gotówkowego. Wysokość spłaty kredytów jest uzależniona od zdolności kredytowej konsumenta. Ważne jest odpowiednie przygotowanie się i zapoznanie się z umową, która będzie obowiązywać po zaciągnięciu kredytu. W umowie mogą być zawarte dodatkowe koszty pożyczki. Każda pożyczka gotówkowa jest inaczej oprocentowana. Im dłuższy okres pożyczki, tym większy procent sumy pieniędzy, który trzeba spłacić. Najtańszy kredyt gotówkowy możemy uzyskać najczęściej przy wyborze krótkoterminowego kredytu. Jednakże, przy długoterminowych pożyczkach spłaca się niższą ratę. Gdyby sytuacja finansowa nie była za ciekawa, jest to na pewno mniej ryzykowna opcja spłaty zobowiązania. Dlatego też w celu znalezienia tej najtańszej i najbardziej opłacalnej pożyczki przygotowaliśmy dla Państwa porównywarkę pożyczek gotówkowych. Kredyt gotówkowy może być ustalony na dowolny okres. Jedną z opcji jest zaciągnięcie kredytu z możliwością dłuższej spłaty rat. Taka opcja najlepsza jest dla osób, które nie mają w obecnej chwili zbyt dużej puli do spłaty kredytu. Jednakże taki wybór oznacza zazwyczaj spłatę większej sumy raty. Zobowiązanie można spłacić przed czasem, unikając wtedy dodatkowych płatności.

Kredyt gotówkowy możemy zaciągnąć już od 500 zł, najwyższa kwota pożyczki gotówkowej zależy od preferencji banku czy instytucji finansowej, która ją udziela. Czasami kredytodawcy zwracają uwagę na to, jakie mamy zarobki oraz w niektórych przypadkach, na jakim stanowisku pracujemy i w jakiej firmie. Górna granica dla przeciętnej osoby wynosi 100 tysięcy złotych, jednak istnieją wyjątki w zależności właśnie od wyżej wymienionych spraw. Inną sprawą jest ustalenie oprocentowania pożyczki. Tutaj ważne dla kredytodawcy jest sprawdzenie osoby zainteresowanej pożyczką poprzez scoring klienta. Scoring klienta oznacza badanie takich danych jak: stan cywilny, wykształcenie, wykonywany zawód i historia kredytowa klienta. Pożyczki gotówkowe są przyznawane zazwyczaj na okres 3 lat, a ich oprocentowanie jest stałe.

Porównywarka kredytów gotówkowych

W jakim celu została stworzona porównywarka kredytów gotówkowych? Udostępniając naszą porównywarkę pożyczkową, chcemy ułatwić Państwu dokonanie wyboru najodpowiedniejszej oferty, która istnieje na polskim rynku. Pożyczkowy-portal stworzył porównywarkę, dzięki której proces ten przebiega szybko i sprawnie. Porównywarka kredytów gotówkowych w swojej bazie posiada szeroką gamę ofert firm finansowych. Specjaliści pożyczkowego portalu wybierają co miesiąc najlepiej prosperujące oferty, które promowane są na liście pożyczek gotówkowych. Wybrane firmy oceniane są w również w sposób obiektywny przez osoby, które skorzystały już z usług firm finansowych. Na pożyczkowym portalu klienci firm finansowych, mają możliwość wyrażenia swojej opinii na temat danej oferty. Każda firma ma przydzielone gwiazdki, dzięki czemu możemy szybko ocenić, które oferty były polecane przez inne osoby. Warto więc zapoznać się z wszystkimi funkcjonalnościami porównywarki oraz skorzystać z rad ekspertów naszej firmy, oraz osób, które wyraziły już swoją opinię na ten. Dzięki porównywarce jesteśmy w stanie szybko ocenić, która oferta jest dla nas najlepsza. Dodatkowo, co miesiąc przez ekspertów pożyczkowego portalu tworzony jest ranking, na podstawie którego możemy wyciągnąć wnioski na temat ofert kredytów pożyczkowych online.

Największą zaletą porównywarki pożyczkowej jest zaoszczędzony, bardzo cenny czas. Jeżeli ubiegają się Państwo o pożyczki gotówkowe w tradycyjny sposób, czyli w siedzibie firmy, trzeba wziąć pod uwagę, że na załatwienie wszystkich niezbędnych formalności, należy poświęcić kilka dobrych godzin. W tradycyjny sposób musimy udać się najpierw do firmy finansowej i zabrać ze sobą wszystkie niezbędne dokumenty, potrzebne do weryfikacji tożsamości. Dzięki skorzystaniu z porównywarki pożyczkowej online możemy szybko i w łatwy sposób dokonać wyboru. Kolejną zaletą jest fakt, że nie musimy wychodzić z domu. Już w kilka minut możemy uzyskać potrzebne pieniędzy. Jest to na pewno spore ułatwienie dla klientów. W porównywarce pożyczkowej nie znajdziesz żadnych utajnionych umów pisanych małymi literami. Wszystko jest jasne i czytelne. Tabela z wyborem kredytów gotówkowych jest przejrzysta. Co ważne, formalności jest znacznie mniej. Często wystarczy podać swoje dane z dowodu osobistego, rzadziej firmy proszą o dokument potwierdzający Państwa zdolność kredytową. W niektórych przypadkach możliwe będzie, że firma poprosi o podanie danych poręczyciela, czyli osobę, która zagwarantuje, że klient spłaci pożyczkę w wyznaczonym terminie. Takie pożyczki są mniej wygodne, ponieważ musimy zaangażować osoby trzecie w nasze sprawy finansowe. Wybór pożyczki gotówkowej jest prosty. Podczas dokonywania wyboru, można uzyskać od razu informację o całkowitym koszcie pożyczki oraz rzeczywistą roczną stopę oprocentowania tzw. RRSO. Jeżeli, mieliby Państwo jakieś wątpliwości czy pytania, chętnie podejmiemy się odpowiedzi na ich temat. Kontakt o nas podany jest na stronie głównej Pożyczkowego Portalu. Można również skorzystać z naszego newslettera, aby dostawać cyklicznie dodatkowe informacje dotyczące Pożyczkowego Portalu.