Pożyczki długoterminowe bez zaświadczeń online


Pożyczki długoterminowe bez zaświadczeń to pomoc w sytuacjach, kiedy w naszym budżecie pojawiają się niespodziewane wydatki, kryzys finansowy. Nierzadko u pożyczkobiorców pojawiają się wtedy pytania: Jak złożyć wniosek online? Gdzie udzielane są pożyczki długoterminowe bez zaświadczeń? W obliczu problemów finansowych, kiedy pilnie potrzebujemy środków finansowych, nie mamy czasu na zdobywanie wiedzy o możliwościach, ofertach czy zagrożeniach związanych z zaciąganiem pożyczki. Dlatego już teraz zapoznaj się z odpowiedziami na te pytania!


Pożyczki długoterminowe bez zaświadczeń

Pożyczkodawca Maksymalna kwota pierwszej pożyczki Maksymalny okres spłaty pożyczki
20 000 zł 48 miesięcy
10 000 zł 36 miesięcy
smartney 60 000 zł 60 miesięcy
25 000 zł 48 miesięcy
wonga - opinie 20 000 zł 60 miesięcy

 

Spis treści: 

Czym są pożyczki długoterminowe?

Pożyczki online zdobywają coraz większe uznanie wśród konsumentów. Nic więc dziwnego, że z dnia na dzień na rynku pojawiają się nowe oferty, które gwarantują nam szybki dostęp do potrzebnych pieniędzy. Początkowo większość ofert dotyczyła chwilówek, czyli zobowiązań krótkoterminowych. Jednak obecnie bez problemu znajdziemy również różnorodne propozycje wsparcia finansowego z długim okresem kredytowania. Dzięki nim otrzymujemy możliwość  zwrotu należności w ratach według wcześniej ustalonego harmonogramu. Dlatego też tego typu produkty zamiennie nazywane są pożyczką ratalną. W odróżnieniu do chwilówek czas kredytowania wynosi w tym przypadku znacznie więcej niż 30 dni. 

W zależności od wybranej przez nas firmy możemy wnioskować o rozłożenie spłaty nawet na 60 rat miesięcznych. Jednak do ostatecznych kosztów spłaty należy doliczyć odsetki, prowizję oraz inne opłaty. Pamiętajmy również o zależności, że im dłuższy okres kredytowania, tym wyższe koszty. Natomiast maksymalna kwota, o jaką możemy wnioskować wynosi nawet 60 000 zł!

 

Dla kogo pożyczki długoterminowe będą dobrym rozwiązaniem?

Pożyczki długoterminowe będą dobrym rozwiązaniem dla osób, które potrzebują większego wsparcia finansowego. Firmy pożyczkowe gwarantują łagodniejszy scoring. Dlatego jeżeli nasz wniosek został odrzucony przez bank, nadal mamy szansę na pozytywną decyzję u pożyczkodawcy pozabankowego. To doskonałe rozwiązanie również dla osób, które nie mają pewności, że będą w stanie spłacić swoje zobowiązanie w krótkim terminie charakterystycznym dla chwilówek. 

Jeżeli mamy problemy ze spłatą dotychczasowych zobowiązań, pożyczki długoterminowe mogą posłużyć nam do konsolidacji. 

 

Pożyczki długoterminowe zalety

Dlaczego pożyczki długoterminowe są dobrym rozwiązaniem? Oto najważniejsze zalety tej oferty.

Najczęściej zadawane pytania o pożyczki długoterminowe

1. Na co mogę przeznaczyć pożyczki długoterminowe?

Pożyczki długoterminowe można przeznaczyć na dowolny cel. Decyzja kredytowa jest niezależna od tego, co sfinansujemy z otrzymanych pieniędzy. Mogą to być zakupy na raty, wymarzona podróż, nowy samochód, remont. Każdy może sam zdecydować, na co przeznaczy swoje pieniądze i nikt nie będzie od nas wymagał podania powodu zaciągania pożyczki.

2. Czy będą mi potrzebne zaświadczenia, wnioskując o pożyczki długoterminowe?

Pożyczkodawcy ograniczają wszelkie formalności do minimum. Nie będziemy potrzebowali zaświadczeń z miejsca pracy ani innych dokumentów potwierdzających otrzymywane dochody. Aby otrzymać pożyczkę, potrzebujemy jedynie ważnego dowodu osobistego oraz wypełnionego wniosku. 

3. Jak długo trzeba czekać na przelew pożyczki długoterminowej?

Czas oczekiwania na przelew zależy od sesji Elixir. Jeżeli pożyczkodawca wysyła pieniądze przelewem tradycyjnym, czas oczekiwania na przelew może się przedłużyć nawet do 24 godzin. Dlatego warto sprawdzić, w jakim banku pożyczkodawca ma zarejestrowane konto. Niektórzy pożyczkodawcy wprowadzają również system przelewów ekspresowych. W takiej sytuacji ograniczeniem będą jedynie godziny pracy pożyczkodawcy.

Jak złożyć wniosek o pożyczki długoterminowe online?

Pożyczki online zapewniają nam całodobowy dostęp do formularzy wniosku. Wszystkie formalności możemy załatwić w każdym miejscu i czasie. Jak to zrobić?

1. Jeżeli wybraliśmy już interesującą nas ofertę, wystarczy przejść na stronę pożyczkodawcy.

2. Następnie musimy określić za pomocą suwaków interesującą nas kwotę pożyczki oraz okres kredytowania.

3. Po zapoznaniu się z kosztami zobowiązania możemy przejść do wypełniania formularza. W tym celu będą nam potrzebne dane osobowe, kontaktowe, adresowe oraz informacje o wydatkach oraz dochodach.

4. Kiedy udzielimy wszystkich niezbędnych informacji oraz zgód, możemy przystąpić do ostatniego etapu, jakim jest weryfikacja tożsamości.

W zależności od pożyczkodawcy możemy się spotkać z różnymi metodami weryfikacji. Będzie to między innymi:

 • standardowy przelew w wysokości 1 gr, 10 gr lub złotówka,
 • system przelewów ekspresowych, np. Blue Cash,
 • aplikacja weryfikacyjna typu Instantor,
 • wypłata czekiem GIRO.

5. Po pozytywnym przejściu przez etap identyfikacji przychodzi kolej na pożyczkodawcę, który przeanalizuje nasz wniosek oraz historię kredytową, a następnie w ciągu kilkunastu minut wyda decyzję o akceptacji lub odrzuceniu naszego zgłoszenia. W przypadku pozytywnej decyzji możemy liczyć na wypłatę pieniędzy w ciągu maksymalnie 24 godzin.

Jakie warunki należy spełniać, wnioskując o pożyczki długoterminowe bez zaświadczeń?

Przed złożeniem wniosku o wsparcie finansowe warto przyjrzeć się swojej historii kredytowej. Każdy pożyczkodawca sprawdza swoich klientów w bazach, a wynik weryfikacji dla większości z nich jest czynnikiem decydującym o udzieleniu pożyczki. Wśród baz, z których korzystają firmy pożyczkowe, znajdują się:

 • BIK (Biuro Informacji Kredytowej),
 • BIG (Biuro Informacji Gospodarczej),
 • KRD (Krajowy Rejestr Długów),
 • BIG ERIF,
 • ZBP (Związek Banków Polskich) czy
 • branżowe platformy wymiany informacji firm pożyczkowych.

Warto jednak zaznaczyć, że niektórzy pożyczkodawcy przymykają oko na niektóre sytuacje, o czym szczegółowo napiszemy poniżej. Jakie jeszcze warunki będziemy musieli spełnić?

 • stałe źródło dochodu – to znaczy umowa o pracę lub zyski z prowadzenia działalności gospodarczej. Jednak większość pożyczkodawców oferuje pożyczki ratalne bez zaświadczeń. To znaczy, że nie musimy potwierdzać swoich dochodów dodatkowymi dokumentami. Dodatkowo źródło dochodów w postaci umowy zlecenie czy umowy o dzieło nie stanowi problemu. 
 • odpowiedni wiek – należy również spełniać odpowiednie kryteria wieku wyznaczane przez każdego wierzyciela indywidualnie.  Minimalny wiek może wynosić 18, 20, a nawet 25 lat.
 • posiadanie polskiego obywatelstwa oraz stałego miejsca pobytu na terenie naszego kraju. Potwierdzeniem tych informacji będzie ważny dowód osobisty.
 • aktywne konto bankowe, które posłuży nam do odebrania pożyczki, a także w celach weryfikacji tożsamości.
 • aktywny numer telefonu oraz adres e-mail.

Jakie dochody są akceptowane podczas wnioskowania o pożyczki pozabankowe długoterminowe?

Niektórzy pożyczkodawcy mogą wymagać od nas potwierdzenia otrzymywanego dochodu, jednak nie wszędzie konieczna będzie umowa o pracę. Na pewnym etapie wypełniania wniosku zostaniemy poproszeni o podanie wysokości zarobków oraz ich źródła. W zależności od firmy, z jakiej usług korzystamy, akceptowane będą: 

 • umowa o pracę
 • umowa zlecenie
 • własna działalność gospodarcza
 • umowa o dzieło
 • renta 
 • emerytura
 • alimenty

Coraz rzadziej pożyczkodawcy proszą również o wyciągi z banku. Jednak możemy się spotkać z taką prośbą, kiedy skorzystamy z innej metody weryfikacji niż aplikacja Instantor czy Kontomatik.

Czy pożyczki długoterminowe bez BIK są możliwe?

Dużym zainteresowaniem cieszy się również wsparcie finansowe, nazywane pożyczką długoterminową bez BIK. To alternatywa dla osób, które nie spełniają wymogów bankowych, a jednocześnie zależy im na większej kwocie zobowiązania i rozłożeniu go na raty. Zacznijmy od przypomnienia, czym jest baza BIK. Biuro Informacji Kredytowej gromadzi informacje na temat naszych obecnych, a także przeszłych pożyczek i kredytów, które udostępnia zarówno instytucjom bankowym, jak i pozabankowym. Można tam znaleźć wpisy o terminowych spłatach, ale także informacje o opóźnieniach w zwrocie należności.

Każda firma pożyczkowa poddaje weryfikacji nasze dane w bazie BIK. Jednak niektóre podkreślają, że jej wynik nie przesądza o podjętej decyzji. Nawet osoby z negatywną historią kredytową mogą otrzymać wsparcie finansowe. W takich sytuacjach za udzieleniem pożyczki przemawia zazwyczaj udokumentowane stałe źródło dochodu. Zdarza się, że nawet bez zaświadczeń można otrzymać pozytywną decyzję kredytową. Pożyczki bez BIK bez zaświadczeń mogą być możliwe w trzech sytuacjach:

 • wpis dotyczy spłaconego już zadłużenia
 • zaległość jest jednorazowa i niewysoka, a klient wykazuje zdolność do jej spłaty
 • klient nie ma żadnej historii kredytowej.

Jak działają pożyczki długoterminowe bez zaświadczeń?

Wśród dostępnych ofert możemy znaleźć różne warianty zobowiązania ratalnego. Są to na przykład pożyczki długoterminowe bez zaświadczeń. Firmy oferujące swoje usługi w trybie online podkreślają, że najważniejszy jest dla nich klient. Dlatego starają się w miarę możliwości udostępnić swoje produkty wszystkim zainteresowanym. Charakteryzują się również ograniczeniem wszelkich formalności do minimum, co pozwala na skrócenie czasu wnioskowania, ale także wpływa na większą przyznawalność pożyczek. Firmy pożyczkowe oferujące pożyczki bez zaświadczeń zabezpieczają się w innym sposób. Niektóre z nich za główne kryterium przy podejmowaniu decyzji uznają wynik weryfikacji historii kredytowej w bazach dłużników. Oznacza to tyle, że w takiej sytuacji wniosek osoby posiadającej negatywne wpisy w BIK, BIG, KRD itd, nie zostanie rozpatrzony pozytywnie. Pożyczkodawcy będą od nas wymagać również przejścia przez wyżej wspomniany proces weryfikacyjny. Jeżeli zdecydujemy się na skorzystanie z aplikacji weryfikacyjnej typu Instantor, na podstawie otrzymanych danych pożyczkodawca będzie mógł również dokonać wstępnej oceny naszej zdolności kredytowej.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w artykułach CO TO JEST INSTANTOR I JAK DZIAŁA? oraz CO TO JEST KONTOMATIK?

 

Aby cały proces kredytowania przebiegł sprawnie, należy wcześniej przygotować:

 • numer konta bankowego – posłuży do przelewu weryfikacyjnego, a następnie otrzymamy na ten sam rachunek otrzymamy pożyczkę
 • dowód osobisty – potrzebny do wpisania odpowiednich danych w polach formularza
 • numer telefonu komórkowego – drogą telefoniczną otrzymasz informację o akceptacji lub odrzuceniu prośby

Pożyczki długoterminowe dla zadłużonych – oferty

Monedo Now to jedna z firm, która umożliwia uzyskanie pożyczki bez zaświadczeń w krótkim czasie. W swojej ofercie posiada kwoty od 1 500 do 20 000 złotych. Spłatę możemy rozłożyć nawet na 48 miesięcznych rat. Gwarantuje również szybką wypłatę, brak ukrytych kosztów oraz ochronę danych. Osoba wnioskująca powinna być obywatelem Polski w wieku co najmniej 18 lat.

4.33
692 głosów
Pożyczasz 5000 zł Rata 514.58 zł Koszt 6174.96 zł Złóż wniosek Opinie o Monedo-Now

Provident w swojej ofercie posiada pożyczki długoterminowe bez zaświadczeń od 300 do 20 000 złotych ze spłatą w terminie od 3 do 48 miesięcy. Cała procedura wnioskowania zachodzi w trybie online. Pożyczkodawca nie pyta nas o cel, na jaki przeznaczymy otrzymane środki finansowe. Firma analizuje każdy wniosek indywidualnie, dlatego nawet osoby posiadające negatywne wpisy w BIK mogą otrzymać pożyczkę, jeśli dysponują odpowiednimi środkami.

Aby móc ubiegać się o pożyczkę w Provident, niezbędne jest ukończenie co najmniej 18 lat, posiadanie polskiego obywatelstwa oraz stałego miejsca zamieszkania na terenie naszego kraju. Z oferty mogą skorzystać osoby posiadające stałe źródło utrzymania.

4.19
182 głosów
Pożyczasz 5000 zł Rata 675.65 zł Koszt 8107.8 zł Złóż wniosek Opinie o Provident

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.