Ekredycik recenzja oferty oraz opinie klientów

Ocena klientów Zobacz opinie
0%

Ekredycik była marką należącą do spółki SMS Kredyt. Zgodnie z aktualnym odpisem KRS, spółka została wykreślona z rejestru w dniu 08.08.2012. Strona firmy pożyczkowej nie istnieje. Obecnie spółka przekształciła się w nową o nazwie Kreos sp. z o.o.

W przypadku chęci uzyskania dodatkowego wsparcia finansowego, zachęcamy do wypełnienia formularza na naszej stronie.

Pożyczkowy Portal

Ekredycik - Dane kontaktowe

Siedziba firmySiedziba firmy: ul. Św. Mikołaja 8-11, V piętro, 50-125 Wrocław
TelefonTelefon: 717 193 313
Godziny pracyGodziny pracy:
E-mailE-mail: formularz kontaktowy

Weryfikacja w bazach dłużników

bik
big
erif
krd
kbig
kaczmarski
crif
Brak weryfikacji w bazach.

Dane firmy SMS Kredyt Sp. z o.o.

Kapitał zakładowy:
KRS: 0000610035
NIP: 8971731029
REGON: 020558301

Zalety i wady firmy Ekredycik

Ekredycik – Pożyczki przez internet

W Ekredycik klient może wnioskować o pożyczkę w kwocie od 2000 zł do 7000 zł na wygodne, elastyczne raty od 6 miesięcy aż do 30. Spłata kredytu w 30 miesięcznych ratach pozwala na spokojną spłatę długu, niestety przy wyborze najdłuższego okresu spłaty trzeba liczyć się ze sporymi kosztami.

Ekredycik – Ogólne warunki

Pożyczka jest przeznaczona dla wszystkich osób, które:

  • posiadają stałe miesięczne udokumentowane dochody,
  • wiek 25-80 lat,
  • brak negatywnej historii kredytowej w BIK, KRD, BIG InfoMonitor i innych.

Pożyczka może być udzielona tylko Klientom, którzy posiadają numer PESEL oraz polski dowód osobisty. Wysokość odsetek określa umowa, przy czym oprocentowanie nie może być wyższe niż dwukrotność odsetek ustawowych.

Ekredycik – Pożyczka krok po kroku

Wypełnij wniosek internetowy oraz wybierz formę zawarcia umowy i sposób odbioru pieniędzy. Decyzję otrzymasz SMSem. Zawarcie umowy nastąpi zgodnie ze sposobem, jaki wybrałeś: telefonicznie (oczekuj telefonu od Ekredycik), poprzez kuriera (przyjedzie do Ciebie z umową pożyczki). Po zawarciu umowy oczekuj przelewu na konto albo odbierz gotówkę w banku lub na poczcie.

Ekredycik – Koszty pożyczki

Reprezentatywny przykład pożyczki:

RRSO dla reprezentatywnego przykładu pożyczki w wysokości 3000 zł na okres 24 miesięcy wynosi 106,84%. Pożyczka spłacana w równych ratach kapitałowo-odsetkowych w wysokości 244,65 zł z oprocentowaniem stałym w wysokości 10,00% rocznie, odsetkami od kwoty pożyczki w wysokości 322,86 zł oraz prowizją w wysokości 2550,00 zł. Całkowita kwota do spłaty: 5871,15 zł.

Pamiętaj, że zostawiając komentarz pomagasz innym!
Jeśli korzystałeś już z usług firmy Ekredycik zostaw swoją opinię.

13 komentarzy

Kamil Wyrobek

Długi okres spłaty kredytu to w przypadku firmy Ekredyciku większe opłaty. Czasami jednak warto ponieść te koszty, jeśli nie ma się z czego oddać pieniędzy na już. Ja się zdecydowałem na takie rozwiązanie. Pożyczyłem 2000 zł na remont samochodu, bez którego nie mógłbym pracować. Pieniądze szybko trafiły na moje konto, nie mam żadnych zastrzeżeń.

00 Odpowiedz
laura

Elastyczne raty w Ekredycik to prawda. Polecam

00 Odpowiedz
Marko

Ekredycik posiadają dość przejrzystą ofertę. Chwilówki w granicach od 2 do 7 tysięcy. Okres spłaty też dość elastyczny od miesiąca do 30 miesięcy. Ale trzeba pamiętać, że im dłuższy okres tym wyższe koszty spłaty pożyczki. Trzeba też pamiętać o pozytywnej historii w rejestrach dłużników bo bez tego ani rusz. Ani nie polecam ani nie neguje. Jak kto woli.

00 Odpowiedz
Olka

Polecam. Ekredycik działa ekspresowo.

00 Odpowiedz
Paweł K.

Ekredycik pasuje mi dlatego, że przyznaje pieniądze bez dużych problemów. Nie ukrywam, że zależało mi na tym, by nie zwlekać z tym zbyt długo. Weryfikacja poszła bez problemów, a pieniądze szybko znalazły się na koncie. W ten sposób mogłem bez opóźnień zapłacić wszystkie opłaty związane z prowadzeniem mojej działalności. Dobrze jest wiedzieć, że nie zalega się już z żadnymi opłatami.

00 Odpowiedz
Edek

Ekredycik skusił mnie pożyczką na 7 tysięcy złotych bo mało która firma pożycza tak duże kwoty na krótki okres. Ostatecznie skończyło się na tym, że wziąłem 2 tysie bo tylko tyle potrzebowałem na naprawę samochodu. Jeśli jeszcze kiedyś zaskoczy mnie jakiś nieplanowany wydatek, na pewno postaram sie pożyczyć pieniadze z tej firmy 🙂

00 Odpowiedz
Milan

Ekredycik jest naprawdę dobrą firmą, szczerze polecam!

00 Odpowiedz
Tym-on

Nie wiem, dlaczego eKredycik ma tak mało gwiazdek tutaj, bo to jest fajna firma i oferta. Pożyczałem od nich już 2 razy i nigdy nie miałem żadnych problemów ani z dostaniem pożyczki ani później ze spłatą. Może faktycznie jest trochę drożej niż w innych firmach, ale przynajmniej jest solidnie i nie boję się dziwnych akcji.

00 Odpowiedz
Lucyna11

Ekredycik jest ok, kredyt przez sms to jak dla mnie bardzo wygodna opcja i śmiało polecam

00 Odpowiedz
Bartek

nie wiedziałem, ze można wziąc pozyczkę przez smsa, a tu proszę 🙂 ja jestem zadowolony

00 Odpowiedz
pożyczony

ekredycik pożyczył mi bez problemu 3000 zł na szybko ,polecam

00 Odpowiedz
Zapalony_numizmatyk

Kolekcjonuję stare monety. Ostatnio trafił mi się prawdziwy rarytas, wręcz unikat. Niestety, jego właściciel zażyczył sobie horrendalnej sumy. Nie wiedziałem skąd wziąć tyle pieniędzy, ale byłem tylko jednej rzeczy pewny: taka okazja długo drugi raz mi się nie trafi. Ta moneta musiała znaleźć się w mojej kolekcji. Zacząłem pytać wśród rodziny czy mi nie pożyczą. Wszyscy mi odmówili. Zwróciłem się do banku. Niestety, też odesłali mnie z kwitkiem. Dopiero na Ekredycik mogłem liczyć. Nawet nie spodziewałem się tak szybkiego i pozytywnego odzewu z ich strony. Do tej pory postrzegałem tego typu instytucje przez wiele krążących o nich stereotypów, które sam zweryfikowałem. Okazało się, że wszystko co się mówi o tych firmach to bzdury. Najlepszym pozytywnym przykładem jest właśnie Ekredycik, gdzie jako jedyni mi pomogli w potrzebie.

00 Odpowiedz
Seba

Wystarczył tylko sms i już nie musiałem martwić się opłatami. W kolejnej „kryzysowej sytuacji” też skorzystam z tej firmy

00 Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie bedzie opublikowany. *wymagane pola są zaznaczone

Zobacz także...
Prześwietlamy każdą firmę pożyczkową dostępną na rynku
ekredycik logo
Podobne oferty do Ekredycik
Uprzejmie informujemy, że oferta jest aktualnie nieaktywna.
Zapraszamy do zapoznania się z produktami innych pożyczkodawców!
Listę aktywnych pożyczkodawców znajdą Państwo na stronie głównej
Wybierz rodzaj informacji, której szukasz: