Oferta nieaktywna!

Klienci tej firmy wybierali również:

Ekredycik

1.83
12 głosów
Maksymalna kwota pożyczki: 7 000 zł
Weź pożyczkę
w Ekredycik

Ekredycik - Opinie

Uprzejmie informujemy, że oferta jest aktualnie nieaktywna. Zapraszamy do zapoznania się z produktami innych pożyczkodawców! Listę aktywnych pożyczkodawców znajdą Państwo na w zakładce pożyczki ratalne.

 

 
Ekredycik to pozabankowa firma pożyczkowa udzielająca świadczeń pieniężnych od 2000 zł do 7000 zł. Jest brandem SMS Kredyt.

Ekredycik – Dane kontaktowe

Nazwa: Ekredycik
Darmowa pierwsza pożyczka: Nie udziela
Maksymalna pożyczka: 7000 do 30 mies.
Siedziba firmy: św. Mikołaja 8-11, Wrocław 50-125
Telefon: 71 719 33 13
e-mail: brak
Godziny pracy: brak
Wniosek: Wypełnij wniosek

Ekredycik - Pożyczki przez internet

W Ekredycik klient może wnioskować o pożyczkę w kwocie od 2000 zł do 7000 zł na wygodne, elastyczne raty od 6 miesięcy aż do 30. Spłata kredytu w 30 miesięcznych ratach pozwala na spokojną spłatę długu, niestety przy wyborze najdłuższego okresu spłaty trzeba liczyć się ze sporymi kosztami.

Ekredycik - Ogólne warunki

Pożyczka jest przeznaczona dla wszystkich osób, które:

 • posiadają stałe miesięczne udokumentowane dochody,
 • wiek 25-80 lat,
 • brak negatywnej historii kredytowej w BIK, KRD, BIG InfoMonitor i innych.

Pożyczka może być udzielona tylko Klientom, którzy posiadają numer PESEL oraz polski dowód osobisty. Wysokość odsetek określa umowa, przy czym oprocentowanie nie może być wyższe niż dwukrotność odsetek ustawowych.

Ekredycik - Pożyczka krok po kroku

Wypełnij wniosek internetowy oraz wybierz formę zawarcia umowy i sposób odbioru pieniędzy. Decyzję otrzymasz SMSem. Zawarcie umowy nastąpi zgodnie ze sposobem, jaki wybrałeś: telefonicznie (oczekuj telefonu od Ekredycik), poprzez kuriera (przyjedzie do Ciebie z umową pożyczki). Po zawarciu umowy oczekuj przelewu na konto albo odbierz gotówkę w banku lub na poczcie.

Ekredycik - Koszty pożyczki

Przykład reprezentatywny: RRSO dla reprezentatywnego przykładu pożyczki w wysokości 3000 zł na okres 24 miesięcy wynosi 106,84%. Pożyczka spłacana w równych ratach kapitałowo-odsetkowych w wysokości 244,65 zł z oprocentowaniem stałym w wysokości 10,00% rocznie, odsetkami od kwoty pożyczki w wysokości 322,86 zł oraz prowizją w wysokości 2550,00 zł. Całkowita kwota do spłaty: 5871,15 zł.

Ekredycik - Dane firmy

 • +48 71 719 33 13
 • Formularz kontaktowy
 • Siedziba firmy:ul. Św. Mikołaja 8-11, V piętro, 50-125 Wrocław
  Godziny otwarcia: pn. – pt.: 8.00 – 18.00
 • Rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. (właściciel portalu ekredycik.pl) z siedzibą w Warszawie, KRS 0000588980.

Zalety

 • przejrzysta oferta
 • udzielana przez SMS Kredyt

Wady

 • stosunkowo wysokie koszty

Ocena

1.83
12 głosów

Komentarze

13 odpowiedzi na “Ekredycik”

 1. Kamil Wyrobek pisze:

  Długi okres spłaty kredytu to w przypadku firmy Ekredyciku większe opłaty. Czasami jednak warto ponieść te koszty, jeśli nie ma się z czego oddać pieniędzy na już. Ja się zdecydowałem na takie rozwiązanie. Pożyczyłem 2000 zł na remont samochodu, bez którego nie mógłbym pracować. Pieniądze szybko trafiły na moje konto, nie mam żadnych zastrzeżeń.

 2. laura pisze:

  Elastyczne raty w Ekredycik to prawda. Polecam

 3. Marko pisze:

  Ekredycik posiadają dość przejrzystą ofertę. Chwilówki w granicach od 2 do 7 tysięcy. Okres spłaty też dość elastyczny od miesiąca do 30 miesięcy. Ale trzeba pamiętać, że im dłuższy okres tym wyższe koszty spłaty pożyczki. Trzeba też pamiętać o pozytywnej historii w rejestrach dłużników bo bez tego ani rusz. Ani nie polecam ani nie neguje. Jak kto woli.

 4. Olka pisze:

  Polecam. Ekredycik działa ekspresowo.

 5. Paweł K. pisze:

  Ekredycik pasuje mi dlatego, że przyznaje pieniądze bez dużych problemów. Nie ukrywam, że zależało mi na tym, by nie zwlekać z tym zbyt długo. Weryfikacja poszła bez problemów, a pieniądze szybko znalazły się na koncie. W ten sposób mogłem bez opóźnień zapłacić wszystkie opłaty związane z prowadzeniem mojej działalności. Dobrze jest wiedzieć, że nie zalega się już z żadnymi opłatami.

 6. Edek pisze:

  Ekredycik skusił mnie pożyczką na 7 tysięcy złotych bo mało która firma pożycza tak duże kwoty na krótki okres. Ostatecznie skończyło się na tym, że wziąłem 2 tysie bo tylko tyle potrzebowałem na naprawę samochodu. Jeśli jeszcze kiedyś zaskoczy mnie jakiś nieplanowany wydatek, na pewno postaram sie pożyczyć pieniadze z tej firmy 🙂

 7. Milan pisze:

  Ekredycik jest naprawdę dobrą firmą, szczerze polecam!

 8. Tym-on pisze:

  Nie wiem, dlaczego eKredycik ma tak mało gwiazdek tutaj, bo to jest fajna firma i oferta. Pożyczałem od nich już 2 razy i nigdy nie miałem żadnych problemów ani z dostaniem pożyczki ani później ze spłatą. Może faktycznie jest trochę drożej niż w innych firmach, ale przynajmniej jest solidnie i nie boję się dziwnych akcji.

 9. Lucyna11 pisze:

  Ekredycik jest ok, kredyt przez sms to jak dla mnie bardzo wygodna opcja i śmiało polecam

 10. Bartek pisze:

  nie wiedziałem, ze można wziąc pozyczkę przez smsa, a tu proszę 🙂 ja jestem zadowolony

 11. pożyczony pisze:

  ekredycik pożyczył mi bez problemu 3000 zł na szybko ,polecam

 12. Kolekcjonuję stare monety. Ostatnio trafił mi się prawdziwy rarytas, wręcz unikat. Niestety, jego właściciel zażyczył sobie horrendalnej sumy. Nie wiedziałem skąd wziąć tyle pieniędzy, ale byłem tylko jednej rzeczy pewny: taka okazja długo drugi raz mi się nie trafi. Ta moneta musiała znaleźć się w mojej kolekcji. Zacząłem pytać wśród rodziny czy mi nie pożyczą. Wszyscy mi odmówili. Zwróciłem się do banku. Niestety, też odesłali mnie z kwitkiem. Dopiero na Ekredycik mogłem liczyć. Nawet nie spodziewałem się tak szybkiego i pozytywnego odzewu z ich strony. Do tej pory postrzegałem tego typu instytucje przez wiele krążących o nich stereotypów, które sam zweryfikowałem. Okazało się, że wszystko co się mówi o tych firmach to bzdury. Najlepszym pozytywnym przykładem jest właśnie Ekredycik, gdzie jako jedyni mi pomogli w potrzebie.

 13. Seba pisze:

  Wystarczył tylko sms i już nie musiałem martwić się opłatami. W kolejnej “kryzysowej sytuacji” też skorzystam z tej firmy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.