Łatwa Pożyczka recenzja oferty oraz opinie klientów

Ocena klientów Zobacz opinie
0%

Łatwa Pożyczka to firma udzielająca pożyczek online do kwoty 20 000 zł. Należy do spółki MoneyBeat z siedzibą w Warszawie. Spółka, zgodnie z aktualnym odpisem KRS nadal funkcjonuje, a strona firmy istnieje i jest możliwość złożenia wniosku o dodatkowe wsparcie finansowe.

W przypadku chęci uzyskania dodatkowego wsparcia finansowego, zachęcamy do wypełnienia formularza na naszej stronie.

łatwa pożyczka logo
Kwota
500 zł - 20 000 zł
Okres
60 miesięcy
Pożyczkowy Portal

Łatwa Pożyczka - Dane kontaktowe

Siedziba firmySiedziba firmy: ul. Prosta 68, 00-838 Warszawa
TelefonTelefon: 611 100 431
Godziny pracyGodziny pracy:
E-mailE-mail: kontakt@latwapozyczka.pl

Weryfikacja w bazach dłużników

bik
big
erif
krd
kbig
kaczmarski
crif
Brak weryfikacji w bazach.

Dane firmy Money Beat Sp. z o.o

Kapitał zakładowy:
KRS: 0000577778
NIP: 5223040140
REGON: 362678227

Zalety i wady firmy Łatwa Pożyczka

Łatwa Pożyczka – Pożyczki przez internet

Łatwa Pożyczka nie daje możliwości pożyczania pieniędzy bez ponoszenia kosztów dodatkowych. Nie można zatem skorzystać z darmowej pomocy finansowej.

Warto zaznaczyć, że firma o której mowa należy do Polskiej Grupy Pożyczkowej – właściciela As Kredyt. Gwarantuje swoim klientom łatwą procedurę i szybkość w rozpatrywaniu pism składanych przez potencjalnych pożyczkobiorców. Dodatkowo ten innowacyjny generator pożyczkowy stara się zapewniać najwyższą jakość obsługi każdemu, niezależnie od jego potrzeb. Pozwala przy tym na pożyczenie kwoty od 500 do 20000 złotych na dowolny cel. Tak zaciągnięte zobowiązanie może być spłacane maksymalnie przez 48 miesięcy. To wszystko sprawia, że usługi firmy są odpowiedzią na wymagania tych, którzy potrzebują pomocy finansowej.

Co powinno przekonać nas do skorzystania z usług opisywanego serwisu? Przede wszystkim stosunkowo wysoka kwota maksymalna pożyczki, która jest nawet o kilka tysięcy wyższa niż oferta konkurencji. Ponadto na korzyść Łatwej Pożyczki przemawia to, że za jej obsługę odpowiada przedsiębiorstwo dobrze znające rynek usług finansowych w Polsce. Pozwala na to, by najlepszą propozycję handlową wybrać spośród kilku różnych, najbardziej opłacalnych na rynku. Służy do tego jeden, prosty wniosek wypełniany online. Uczciwość portalu gwarantuje jego przynależność do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych i Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce. Z uzyskaniem pomocy nie będą mieć ci, którzy mają obecnie inne niespłacone zobowiązanie finansowe w banku. Dobrze zdać sobie sprawę z tego, że o tym, jak zostanie oceniony złożony przez nas wniosek decyduje jego drobiazgowa analiza. Pamiętajmy również o tym, że odwiedzając stronę pierwszy raz, mamy możliwość ubiegania się o najwyższą sumę pożyczki, czyli nawet 7000 złotych. Co równie ważne, nie jest wymagane wykonywanie opłaty weryfikacyjnej w postaci przelewu bankowego na symboliczną kwotę 1 grosza.

Łatwa Pożyczka – Ogólne warunki

Łatwa Pożyczka jest znakomitą propozycją dla osób chcących podreperować swój domowy budżet. Z oferty mogą skorzystać osoby w wieku od 20 do 80 lat, posiadające numer PESEL. Niemniej ważne jest przedstawienie stałego źródła dochodu, które potwierdzone zostanie stosownym dokumentem. Ponadto trzeba wskazać swoje stałe miejsce zamieszkania i odznaczać się brakiem negatywnych wpisów w historii kredytowej. Każdy sprawdzany jest w takich bazach jak BIG InfoMonitor, KRD, ERIF i BIK.

Łatwa Pożyczka – Pożyczka krok po kroku

Jakie czynności należy podjąć, by złożyć stosowny wniosek o pożyczenie potrzebnej nam gotówki? Pierwszym krokiem powinno być dopasowanie kwoty i okresu spłaty pożyczki ratalnej. Jest to możliwe online na stronie latwapozyczka.pl. Znajdują się tam rozwijane pola, dzięki którym określa się wysokość zobowiązania i okres jego spłaty. Później należy kliknąć przycisk „Złóż wniosek”. Następnie trzeba wypełnić krótki formularz, do którego zostaniemy skierowani. Należy wprowadzić do niego podstawowe informacje na nasz temat. Zgodnie z tym, co napisano na stronie, treść wydanej decyzji zostanie wyświetlona natychmiastowo. Gdy będzie pozytywna, wówczas należy spodziewać się telefonu od konsultanta, który pokieruje kolejnymi etapami, aż do sfinalizowania całego procesu. Umowa w formie papierowej zostanie dostarczona do nas za pośrednictwem kuriera, który potwierdzi tożsamość wnioskodawcy. Po złożeniu odpowiedniego podpisu na dokumencie, pieniądze zostaną wysłane na podane we wniosku konto bankowe.

Łatwa Pożyczka – Koszty pożyczki

Określenie dokładnego kosztu zaciągniętej pożyczki nie jest możliwe przed dokonaniem zgłoszenia. Z uwagi na to, że wniosek wysyłany jest do kilku firm jednocześnie, każda z nich ma swoje wewnętrzne regulaminy, zgodnie z którymi nalicza stosowne dla siebie opłaty.

Pamiętaj, że zostawiając komentarz pomagasz innym!
Jeśli korzystałeś już z usług firmy Łatwa Pożyczka zostaw swoją opinię.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie bedzie opublikowany. *wymagane pola są zaznaczone

Zobacz także...
Prześwietlamy każdą firmę pożyczkową dostępną na rynku
łatwa pożyczka logo
500 zł - 20 000 zł
Kwota
60 miesięcy
Okres
Podobne oferty do Łatwa Pożyczka
Uprzejmie informujemy, że oferta jest aktualnie nieaktywna.
Zapraszamy do zapoznania się z produktami innych pożyczkodawców!
Listę aktywnych pożyczkodawców znajdą Państwo na stronie głównej
Wybierz rodzaj informacji, której szukasz: