Superrata recenzja oferty oraz opinie klientów

Ocena klientów Zobacz opinie
100%

Super Rata należała do firmy Aiqlabs Sp. z o.o., do której należy także m.in. Super Grosz, i udzielała niewysokich pożyczek do 3 000 zł na długi okres – nawet do 12 miesięcy. Obecnie w serwisie nie ma możliwości zaciągnięcia pożyczki, a na stronie Super Rata znajduje się porównywarka ofert pożyczek pozabankowych.

W przypadku chęci uzyskania dodatkowego wsparcia finansowego, zachęcamy do wypełnienia formularza na naszej stronie.

Pożyczkowy Portal

Superrata - Dane kontaktowe

Siedziba firmySiedziba firmy: ul. Inflancka 11/27, 00-189 Warszawa
TelefonTelefon: 22 102 16 00
Godziny pracyGodziny pracy: Pn. - Pt.: 8.00 - 20.00
E-mailE-mail: kontakt@ekstragrosz.pl

Weryfikacja w bazach dłużników

bik
big
erif
krd
kbig
kaczmarski
crif
Brak weryfikacji w bazach.

Dane firmy Aiqlabs Sp. z o.o.,

Kapitał zakładowy:
KRS: 0000551150
NIP: 5252607460
REGON: 360301004

Zalety i wady firmy Superrata

SuperRata – Ogólne warunki

Jak twierdzi firma pożyczkowa Superrata.pl nie narzuca konieczności jednorazowej spłaty zobowiązania finansowego, przez co jest bardzo komfortowym rozwiązaniem dla klienta. Spłacać ją można wedle swoich możliwości finansowych. Superrata  oferuje pożyczki od 1000 do 3000 zł. Okres kredytowania może wynosić od 6 do 12 miesięcy!  Elastyczne, dopasowane raty to nasza największa zaleta, są jednak dosyć kosztowne. Warto sprawdzić różne warianty w kalkulatorze pożyczki pokazującym koszty.

O pożyczkę ratalną w Superrata możesz się ubiegać, jeśli:

  • jesteś w wieku 18 i więcej lat,
  • posiadasz nr PESEL,
  • posiadasz stałe źródło dochodu,
  • posiadasz stałe miejsce zamieszkania,
  • nie posiadasz negatywnej historii kredytowej w BIK, BIG InfoMonitor, KRD, BIK S.A.

SuperRata – Pożyczka krok po kroku

Superrata.pl gwarantuje łatwy proces składania wniosków o pożyczkę. Cała procedura odbywa się poprzez Internet. Możemy więc szybko złożyć wniosek, nie wychodząc z domu, bezpośrednio poprzez formularz internetowy. Pożyczkodawca Superrata potrzebuje od nas tylko podstawowych informacji. Rejestracja nie wymaga przelewów weryfikacyjnych. Wniosek jest błyskawicznie analizowany, a pieniądze wysyłane przelewem bankowym zaraz po przyznaniu decyzji o pożyczce. Musimy wykonać dwa podstawowe kroki: dopasować pożyczkę do swoich potrzeb, czyli wybrać kwotę i liczbę rat do spłaty, po czym wypełnić formularz rejestracyjny online. Proces weryfikacji nie wymaga żadnych opłat rejestracyjnych. Po akceptacji wniosku otrzymamy pieniądze na konto.

Więcej informacji na temat doświadczeń klientów związanych z procesem wnioskowania możesz znaleźć w komentarzach poniżej SuperRata Opinie.

Kiedy możemy nie otrzymać pożyczki?  Zazwyczaj odmowa pożyczki następuje, gdy jesteśmy odnotowani w rejestrze dłużników prowadzonym przez Biuro Informacji Gospodarczej (InfoMonitor, ERIF lub KRD). Kolejną przyczyną nieotrzymania pożyczki będzie nasz scoring. Jeśli firma Superrata na podstawie zebranych informacji oceni, że ryzyko niespłacenia pożyczki jest zbyt duże, odrzuci nasz wniosek. Pamiętajmy, że deklarując dane we wniosku o pożyczkę, Super ratka może chcieć potwierdzić autentyczność złożonych informacji poprzez skontaktowanie się z nami. Jeśli będziemy unikać kontaktu np. telefonicznego, firma ma prawo nie przyznać nam pożyczki.

Super Rata to wygodne i proste rozwiązanie dla osób, które znalazły się nagłej potrzebie i nie mogą sobie pozwolić na długie kolejki w bankach czy też ciągłe donoszenie dokumentów. Wystarczy wypełnić wniosek, a następnie kliknąć przycisk wysyłający nasze zgłoszenie do firmy.  W razie odrzucenia wniosku, co może się zdarzyć, zapraszamy do zapoznania się z innymi ofertami na naszej porównywarce portal pożyczkowy.

SuperRata – Koszty pożyczki

Reprezentatywny przykład pożyczki w Superrata:

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO): 189.44 % dla całkowitej kwoty pożyczki 3000 PLN, czas obowiązywania umowy 9 miesięcy, spłata w 9 ratach miesięcznych po 505,70 zł każda rata, oprocentowanie zmienne 10 % rocznie. Całkowity koszt pożyczki 1551,38, w tym: prowizja 1425,00 zł, odsetki 126,38 zł. Całkowita kwota do zapłaty 4551,38 zł. (stan na dzień 13.09.2019 r.).

Minimalny okres spłaty wynosi 180 dni, a maksymalny okres spłaty wynosi 360 dni. Maksymalne RRSO dla 12 miesięcy wynosi 156,13%.

Pamiętaj, że zostawiając komentarz pomagasz innym!
Jeśli korzystałeś już z usług firmy Superrata zostaw swoją opinię.

21 komentarzy

Anna

proszę o kontakt

00 Odpowiedz
wporzo

Osoba, która chce skorzystać z pożyczki ratalnej w Superrata.pl musi spełniać kilka podstawowych warunków. Wszystko w jak najlepszym porządku. Miła Pani konsultantka zadzwoniła w celu weryfikacji danych i dalej poszło już błyskawicznie. Pieniądze wypłacone bardzo szybko. Cennik korzystny, miła obsługa i czytelna, przejrzysta stronka internetowa! Jest ok! Pożyczka w porządku.

00 Odpowiedz
da sie przedluzhyc

Superrata to pożyczka, którą braliśmy z mężem przez internet. Niestety przelew z pracy przyszedł 3 dni później i zdążyliśmy spłacić pożyczki w terminie – w ciągu 30 dni. Na szczęście, była możliwość przedłużenia spłaty. Co prawda wysokie kwoty związane z opłatami, ale przynajmniej dostaliśmy kasę od ręki.

00 Odpowiedz
Tośkiewiczowa

Potrzebowałam pożyczyć parę groszy na wydatki. Oczywiście nie były zaplanowane i tu się pojawia problem. Pożyczka, na którą się zdecydowałam pozwoliła mi na wszystkie swoje widzimisię, a przy okazji ile pożyczyłam tyle spłaciłam. Na szczęście wzięłam niecały tysiąc, bo powyżej tysiąca już płaci się odsetki,

00 Odpowiedz
Gośka

Sama nie wiem po co wzięłam tą chwilówkę. Znaczy miałam wydatki, ale nie przemyślałam tego za dobrze. Pożyczyłam dwa tysiące złotych, a teraz spłacam z taką prowizją, że aż boli. Na szczęście pożyczka została rozłożona na 30 miesięcy, inaczej sama nie wiem jak bym to spłaciła. Mam do oddania ponad 4 tysiące złotych.

00 Odpowiedz
KarolinaZ.

Idealna opcja dla mnie. Cieszę się, że trafiłam na tą firmę. Mają możliwość wzięcia niskiej pożyczki, przez co spłat aż tak się nie odczuwa. A pożyczka może być wzięta nawet na 30 miesięcy, czyli co miesiąc płaci się grosze, ale przy tym mają spore oprocentowanie. Spłacam spokojnie raty, które są na tyle niskie, że nie muszę się o nic martwić.

00 Odpowiedz
Ela M.

Gdy brakuje mi kasy na pilne wydatki, chętnie wybieram pożyczkę od Superrata. Według mnie to wyjątkowo korzystna pożyczka online, o którą się starałm przez stronę internetową. Do wypełnienia miałam krótki wniosek. Nie są potrzebne dodatkowe dokumenty z wyjątkiem dowodu, a uruchomienie pożyczki następuje po kilku minutach.

00 Odpowiedz
robson

dostałem fajna ofertę pracy jako kurier, ale chcieli kogoś z własnym autem, więc żeby mi się to kalkulowało, to je musiałem przerobić na gaz, bo wiadomo, jest dużo taniej. Szukałem wtedy jakiejś taniej pożyczki, bo nie miałem żadnych oszczedności na boku i padło na Superratę. Pozyczyłem 2500zł, szybko mi to wypłacili, teraz tylko zapracowac na spłatę 😛 ogólnie jestem zadowolony z warunków, już nawet poleciłem znajomym, jakby potrzebowali kiedyś pożyczyć kasę 😉

00 Odpowiedz
Olga

Super, że Superrata działa także w soboty. W domu popsuły się lodówka i pralka na raz. Niestety nie dało się ich naprawić a do wypłaty było daleko. Znalazłam ofertę super raty i nie żałuję. Zdecydowanie lepiej mi było wziąć od nich pożyczkę niż rozkładać zakupy na raty. Wszystko przebiegło sprawnie, tak jak sprawnie działają nowe sprzęty w domu.

00 Odpowiedz
Kaja

Wysoka kwota pożyczki i długi termin spłaty. To jest to czego szukałam.

00 Odpowiedz
Łoś

Fajne jest to, że Superrata działa nawet w sobotę. To dla mnie ważne, bo w tygodniu nie mam czasu na załatwianie swoich spraw. Najczęściej wszystko zostaje na sobotę i niedzielę. Udało się wszystkie formalności załatwić online i problem z głowy. Pieniądze szybko pojawiły się na koncie, a spłata zadłużenia to nie znowu taki wielki problem. Najważniejsze jest to, że jesteśmy z żoną gotowi na przyjście dziecka, które ma już gotowy pokój.

00 Odpowiedz
Nati

nie korzystałam z innych firm, jakoś tak wyszło, ze od razu trafiłam na superratę i juz nie chcę zmieniać, bo ani razu mnie nie oszukali, a już 3 razy bralam u nich pożyczkę. A to na nową lodówkę, a to się auto zepsuło, potem znowu trzeba było siostrę ratowac, bo miała cieżką sytuację… zawsze się coś znajdzie. Może i są lepsze pożyczki, nie wiem,. Ja tam jestem zadowolona

00 Odpowiedz
Lisek

Potrzebowałam rok temu kilku tysięcy złotych na remont mieszkania, a nie chciało mi się łazić po bankach, więc chciałam znaleźć jakąś firmę pożyczkową w sieci. W sumie to przez przypadek trafiłam na Superratę i dobrze się stało. Moja prośba została rozpatrzona pozytywnie i bardzo się cieszę bo dług mogę spłacić w 30 ratach, a to się rzadko zdarza w takich firmach. Daję wielkiego plusa!

00 Odpowiedz
DDex_1998

Młody ojciec nie ma łatwo. Sam się o tym przekonałem. Szczególnie wtedy, kiedy nie masz poparcia w rodzicach, ale Superrata pomogła, jak było ciężko z kasą, dzięki!

00 Odpowiedz
M.

Superratę polecił mi znajomy, skorzystałem i później żałowałem, bo na rynku są o wiele lepsze oferty. Nie polecam tak drogiej pożyczki!

00 Odpowiedz
szczęśliwi

Wraz z żoną pożyczyliśmy niewielką sumkę, aby dołożyć synowi do wymarzonego samochodu. Okazało się, że SuperRata to bardzo elastyczna, jeśli chodzi o dopasowanie się do wymagań klienta firma pożyczkowa. Pieniądze dostaliśmy dość szybko, możliwość opcji wyboru pomiędzy krótszym i dłuższym okresem spłaty zadłużenia to ogromny komfort dla pożyczkobiorcy, ponieważ może dostosować liczbę rat do swoich możliwości zarobkowych.

00 Odpowiedz
Marcelina

Mogę polecić Superrata bo są faktycznie dobrzy. Potrzebna mi była kasa na opłacenie pierwszego semestru na podyplomówce, a byłam spłukana. Wzięłam pożyczkę, zapłaciłam i teraz tylko stopniowo spłacam. Na zjady jeżdżę regularnie i jest fajnie, na razie nie żałuję, że nie wysypiam się w weekendy 😉

00 Odpowiedz
Anastazja

Właśnie spłaciłam ostatnią ratę. Superrata jest godna polecenia 🙂

00 Odpowiedz
Kulka

Superrata jest super! 😀 Na pewno jeśli zajdzie potrzeba jeszcze skorzystam!

00 Odpowiedz
K.

Polecam Superrate, potrafi uratowac w niektorych sytuacjach. Ostatnio mialem wlasnie problem z którym musialem sie uporac szybko i po cichu. Kwestie zdrowotne. Najwazniejszy byl dla mnie czas splaty pozyczki, nie potrzebowalem zawrotnej kwoty, ale w mojej obecnej sytuacji, nie mialem mozliwosci splaty zadluzenia w krotkim czasie, więc szukalem rozwiazania dlugoterminowego. Udalo mi sie otrzymac pieniadze z Superraty, bez zbednych formalnosci. Zlozylem wniosek i w dwa dni mialem pieiadze juz na koncie. Przyszly w sama pore, żebym mógł załatwic swoje zobowiązania. Udało sie rozwiązać problem, a teraz powoli spłacam pozyczkę i mam nadzieję, że juz wkrotce bede miec czyste konto.

00 Odpowiedz
Alina

jak komus nie jest potrzebna dyuza kasa tylko mala pozyczka, to superrata będzie idealna – korzystalam, bardzo dobra oferta i miła obsluiga, teraz to rzadkość

00 Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie bedzie opublikowany. *wymagane pola są zaznaczone

Zobacz także...
Prześwietlamy każdą firmę pożyczkową dostępną na rynku
superrata logo
Podobne oferty do Superrata
Uprzejmie informujemy, że oferta jest aktualnie nieaktywna.
Zapraszamy do zapoznania się z produktami innych pożyczkodawców!
Listę aktywnych pożyczkodawców znajdą Państwo na stronie głównej
Wybierz rodzaj informacji, której szukasz: