Szanowni Państwo!


Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Przekazane dane wykorzystywane będą w celu personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych. Wyjaśniamy, że wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne. Po wyrażeniu zgody w szczególności mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Wyjaśniamy ponadto, że dane te przechowywane są jedynie przez okres niezbędny do dla prawidłowego wykonywania celu, w którym dane te zostały pobrane.

Dla lepiej dostosowanej do Państwa potrzeb personalizacji serwisu, w celach analitycznych, a także dla celów marketingu produktów własnych, prosimy także o wyrażenie zgody na przekazanie danych do zaufanych partnerów. Wyjaśniamy, że podanie zgody jest dobrowolne.

Prosimy ponadto o wyrażenie zgody na przechowywanie informacji lub uzyskiwanie dostępu do informacji już przechowywanej w telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym. Wyjaśniamy, że powyższe służy celom marketingu produktów własnych, w celom analitycznym oraz w celom personalizacji serwisu. Mają Państwo prawo dostępu do tych informacji, a także istnieje możliwości określenia warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do tej informacji za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w wykorzystywanym przez Państwa telekomunikacyjnym urządzeniu końcowym lub konfiguracji usługi. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Jednocześnie wyjaśniamy, że szczegółowe informacje o celach przetwarzania danych osobowych, ich odbiorcach, a także inne istotne dla Państwa wiadomości, zawarte są w Polityce Prywatności.
Superrata

2.96
82 głosów
Maksymalna kwota pożyczki: 6 000 zł
Weź pożyczkę
w Superrata

Superrata - Opinie

Superrata udziela niewysokich pożyczek do 6000 zł na długi okres – nawet do 30 miesięcy. Superrata.pl przygotowała jedną większą pożyczkę na odpowiedź problemów finansowych klientów. Jest to alternatywa dla chwilówek, niestety zaznaczyć trzeba, że dosyć droga. Plusem jest jednak wydłużony termin spłaty. Super Rata należy do znanego pożyczkodawcy SuperGrosz Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie.

Superrata - Ogólne warunki

Jak twierdzi firma pożyczkowa Superrata.pl nie narzuca konieczności jednorazowej spłaty zobowiązania finansowego, przez co jest bardzo komfortowym rozwiązaniem dla klienta. Spłacać ją można wedle swoich możliwości finansowych. Superrata  oferuje pożyczki od 1000 do 6000 zł. Można je rozłożyć na 12 bądź nawet 30 miesięcznych rat. Elastyczne, dopasowane raty to nasza największa zaleta, są jednak dosyć kosztowne. Warto sprawdzić różne warianty w kalkulatorze pożyczki pokazującym koszty.

O pożyczkę ratalną w Superrata możesz się ubiegać, jeśli:

 • jesteś w wieku 18 i więcej lat,
 • posiadasz nr PESEL,
 • posiadasz stałe źródło dochodu,
 • posiadasz stałe miejsce zamieszkania,
 • nie posiadasz negatywnej historii kredytowej w BIK, BIG InfoMonitor, KRD, BIK S.A.

Superrata - Pożyczka krok po kroku

Superrata.pl gwarantuje łatwy proces składania wniosków o pożyczkę. Cała procedura odbywa się poprzez Internet. Możemy więc szybko złożyć wniosek, nie wychodząc z domu, bezpośrednio poprzez formularz internetowy. Pożyczkodawca Superrata potrzebuje od nas tylko podstawowych informacji. Rejestracja nie wymaga przelewów weryfikacyjnych. Wniosek jest błyskawicznie analizowany, a pieniądze wysyłane przelewem bankowym zaraz po przyznaniu decyzji o pożyczce. Musimy wykonać dwa podstawowe kroki: dopasować pożyczkę do swoich potrzeb, czyli wybrać kwotę i liczbę rat do spłaty, po czym wypełnić formularz rejestracyjny online. Proces weryfikacji nie wymaga żadnych opłat rejestracyjnych. Po akceptacji wniosku otrzymamy pieniądze na konto.

Więcej informacji na temat doświadczeń klientów związanych z procesem wnioskowania możesz znaleźć w komentarzach poniżej SuperRata Opinie.

Kiedy możemy nie otrzymać pożyczki?  Zazwyczaj odmowa pożyczki następuje, gdy jesteśmy odnotowani w rejestrze dłużników prowadzonym przez Biuro Informacji Gospodarczej (InfoMonitor, ERIF lub KRD). Kolejną przyczyną nieotrzymania pożyczki będzie nasz scoring. Jeśli firma Superrata na podstawie zebranych informacji oceni, że ryzyko niespłacenia pożyczki jest zbyt duże, odrzuci nasz wniosek. Pamiętajmy, że deklarując dane we wniosku o pożyczkę, Super ratka może chcieć potwierdzić autentyczność złożonych informacji poprzez skontaktowanie się z nami. Jeśli będziemy unikać kontaktu np. telefonicznego, firma ma prawo nie przyznać nam pożyczki.

Super Rata Opinie

Super Rata to wygodne i proste rozwiązanie dla osób, które znalazły się nagłej potrzebie i nie mogą sobie pozwolić na długie kolejki w bankach czy też ciągłe donoszenie dokumentów. Wystarczy wypełnić wniosek, a następnie kliknąć przycisk wysyłający nasze zgłoszenie do firmy.  W razie odrzucenia wniosku, co może się zdarzyć, zapraszamy do zapoznania się z innymi ofertami na naszej porównywarce portal pożyczkowy.

Superrata - Koszty pożyczki

Reprezentatywny przykład pożyczki w Superrata:

Warunkiem udzielenia pożyczki ratalnej jest uzyskanie pozytywnej oceny zdolności kredytowej. Reprezentatywny przykład dla pożyczki ratalnej: całkowita kwota pożyczki 3500 PLN, czas obowiązywania umowy: 24 miesięcy, oprocentowanie zmienne 10 % rocznie, prowizja przygotowawcza 1925 zł, prowizja administracyjna 1050 zł, odsetki 376,17 zł. Całkowita kwota do zapłaty 6851,17 zł, rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO): 107,09% (stan na dzień 07.05.2018 r.).

Całkowite maksymalne RRSO dla pożyczki wynosi 156,13%. Minimalny okres spłaty wynosi 365 dni, a maksymalny okres spłaty pożyczki to 900 dni.

Pożyczasz1000220048006000
Czas (miesięcy)30303030
Rata71.14142.29284.58426.87
Oddajesz2134.24268.78537.412806.1

Superrata - Dane firmy

 • +48 22 102 16 00
 • kontakt@superrata.pl
 • Godziny pracy:
  pn. – pt.: 8.00 – 20.00
 • Pożyczkodawcą jest SuperGrosz Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Inflancka 11/27, 00-189 Warszawa zarejestrowany jest w Krajowym Rejestrze Sądowym prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem 0000551150 , NIP: 5252607460 REGON: 360301004.

 

Zalety

 • Aż na 30 miesięcy

Wady

 • Wysokie prowizje
 • Niska maksymalna kwota pożyczki

Ocena

2.96 (59.2%)
82 głosów

Komentarze

20 odpowiedzi na “Superrata”

 1. wporzo napisał(a):

  Osoba, która chce skorzystać z pożyczki ratalnej w Superrata.pl musi spełniać kilka podstawowych warunków. Wszystko w jak najlepszym porządku. Miła Pani konsultantka zadzwoniła w celu weryfikacji danych i dalej poszło już błyskawicznie. Pieniądze wypłacone bardzo szybko. Cennik korzystny, miła obsługa i czytelna, przejrzysta stronka internetowa! Jest ok! Pożyczka w porządku.

 2. da sie przedluzhyc napisał(a):

  Superrata to pożyczka, którą braliśmy z mężem przez internet. Niestety przelew z pracy przyszedł 3 dni później i zdążyliśmy spłacić pożyczki w terminie – w ciągu 30 dni. Na szczęście, była możliwość przedłużenia spłaty. Co prawda wysokie kwoty związane z opłatami, ale przynajmniej dostaliśmy kasę od ręki.

 3. Tośkiewiczowa napisał(a):

  Potrzebowałam pożyczyć parę groszy na wydatki. Oczywiście nie były zaplanowane i tu się pojawia problem. Pożyczka, na którą się zdecydowałam pozwoliła mi na wszystkie swoje widzimisię, a przy okazji ile pożyczyłam tyle spłaciłam. Na szczęście wzięłam niecały tysiąc, bo powyżej tysiąca już płaci się odsetki,

 4. Gośka napisał(a):

  Sama nie wiem po co wzięłam tą chwilówkę. Znaczy miałam wydatki, ale nie przemyślałam tego za dobrze. Pożyczyłam dwa tysiące złotych, a teraz spłacam z taką prowizją, że aż boli. Na szczęście pożyczka została rozłożona na 30 miesięcy, inaczej sama nie wiem jak bym to spłaciła. Mam do oddania ponad 4 tysiące złotych.

 5. KarolinaZ. napisał(a):

  Idealna opcja dla mnie. Cieszę się, że trafiłam na tą firmę. Mają możliwość wzięcia niskiej pożyczki, przez co spłat aż tak się nie odczuwa. A pożyczka może być wzięta nawet na 30 miesięcy, czyli co miesiąc płaci się grosze, ale przy tym mają spore oprocentowanie. Spłacam spokojnie raty, które są na tyle niskie, że nie muszę się o nic martwić.

 6. Ela M. napisał(a):

  Gdy brakuje mi kasy na pilne wydatki, chętnie wybieram pożyczkę od Superrata. Według mnie to wyjątkowo korzystna pożyczka online, o którą się starałm przez stronę internetową. Do wypełnienia miałam krótki wniosek. Nie są potrzebne dodatkowe dokumenty z wyjątkiem dowodu, a uruchomienie pożyczki następuje po kilku minutach.

 7. robson napisał(a):

  dostałem fajna ofertę pracy jako kurier, ale chcieli kogoś z własnym autem, więc żeby mi się to kalkulowało, to je musiałem przerobić na gaz, bo wiadomo, jest dużo taniej. Szukałem wtedy jakiejś taniej pożyczki, bo nie miałem żadnych oszczedności na boku i padło na Superratę. Pozyczyłem 2500zł, szybko mi to wypłacili, teraz tylko zapracowac na spłatę 😛 ogólnie jestem zadowolony z warunków, już nawet poleciłem znajomym, jakby potrzebowali kiedyś pożyczyć kasę 😉

 8. Olga napisał(a):

  Super, że Superrata działa także w soboty. W domu popsuły się lodówka i pralka na raz. Niestety nie dało się ich naprawić a do wypłaty było daleko. Znalazłam ofertę super raty i nie żałuję. Zdecydowanie lepiej mi było wziąć od nich pożyczkę niż rozkładać zakupy na raty. Wszystko przebiegło sprawnie, tak jak sprawnie działają nowe sprzęty w domu.

 9. Kaja napisał(a):

  Wysoka kwota pożyczki i długi termin spłaty. To jest to czego szukałam.

 10. Łoś napisał(a):

  Fajne jest to, że Superrata działa nawet w sobotę. To dla mnie ważne, bo w tygodniu nie mam czasu na załatwianie swoich spraw. Najczęściej wszystko zostaje na sobotę i niedzielę. Udało się wszystkie formalności załatwić online i problem z głowy. Pieniądze szybko pojawiły się na koncie, a spłata zadłużenia to nie znowu taki wielki problem. Najważniejsze jest to, że jesteśmy z żoną gotowi na przyjście dziecka, które ma już gotowy pokój.

 11. Nati napisał(a):

  nie korzystałam z innych firm, jakoś tak wyszło, ze od razu trafiłam na superratę i juz nie chcę zmieniać, bo ani razu mnie nie oszukali, a już 3 razy bralam u nich pożyczkę. A to na nową lodówkę, a to się auto zepsuło, potem znowu trzeba było siostrę ratowac, bo miała cieżką sytuację… zawsze się coś znajdzie. Może i są lepsze pożyczki, nie wiem,. Ja tam jestem zadowolona

 12. Lisek napisał(a):

  Potrzebowałam rok temu kilku tysięcy złotych na remont mieszkania, a nie chciało mi się łazić po bankach, więc chciałam znaleźć jakąś firmę pożyczkową w sieci. W sumie to przez przypadek trafiłam na Superratę i dobrze się stało. Moja prośba została rozpatrzona pozytywnie i bardzo się cieszę bo dług mogę spłacić w 30 ratach, a to się rzadko zdarza w takich firmach. Daję wielkiego plusa!

 13. DDex_1998 napisał(a):

  Młody ojciec nie ma łatwo. Sam się o tym przekonałem. Szczególnie wtedy, kiedy nie masz poparcia w rodzicach, ale Superrata pomogła, jak było ciężko z kasą, dzięki!

 14. M. napisał(a):

  Superratę polecił mi znajomy, skorzystałem i później żałowałem, bo na rynku są o wiele lepsze oferty. Nie polecam tak drogiej pożyczki!

 15. szczęśliwi napisał(a):

  Wraz z żoną pożyczyliśmy niewielką sumkę, aby dołożyć synowi do wymarzonego samochodu. Okazało się, że SuperRata to bardzo elastyczna, jeśli chodzi o dopasowanie się do wymagań klienta firma pożyczkowa. Pieniądze dostaliśmy dość szybko, możliwość opcji wyboru pomiędzy krótszym i dłuższym okresem spłaty zadłużenia to ogromny komfort dla pożyczkobiorcy, ponieważ może dostosować liczbę rat do swoich możliwości zarobkowych.

 16. Marcelina napisał(a):

  Mogę polecić Superrata bo są faktycznie dobrzy. Potrzebna mi była kasa na opłacenie pierwszego semestru na podyplomówce, a byłam spłukana. Wzięłam pożyczkę, zapłaciłam i teraz tylko stopniowo spłacam. Na zjady jeżdżę regularnie i jest fajnie, na razie nie żałuję, że nie wysypiam się w weekendy 😉

 17. Anastazja napisał(a):

  Właśnie spłaciłam ostatnią ratę. Superrata jest godna polecenia 🙂

 18. Kulka napisał(a):

  Superrata jest super! 😀 Na pewno jeśli zajdzie potrzeba jeszcze skorzystam!

 19. K. napisał(a):

  Polecam Superrate, potrafi uratowac w niektorych sytuacjach. Ostatnio mialem wlasnie problem z którym musialem sie uporac szybko i po cichu. Kwestie zdrowotne. Najwazniejszy byl dla mnie czas splaty pozyczki, nie potrzebowalem zawrotnej kwoty, ale w mojej obecnej sytuacji, nie mialem mozliwosci splaty zadluzenia w krotkim czasie, więc szukalem rozwiazania dlugoterminowego. Udalo mi sie otrzymac pieniadze z Superraty, bez zbednych formalnosci. Zlozylem wniosek i w dwa dni mialem pieiadze juz na koncie. Przyszly w sama pore, żebym mógł załatwic swoje zobowiązania. Udało sie rozwiązać problem, a teraz powoli spłacam pozyczkę i mam nadzieję, że juz wkrotce bede miec czyste konto.

 20. Alina napisał(a):

  jak komus nie jest potrzebna dyuza kasa tylko mala pozyczka, to superrata będzie idealna – korzystalam, bardzo dobra oferta i miła obsluiga, teraz to rzadkość

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.