YOLO recenzja oferty oraz opinie klientów

Ocena klientów Zobacz opinie
100%

YOLO to firma pozabankowa, która dostarcza swoich klientom pomocy finansowej. Charakteryzuje się wysoką akceptowalnością! Już 7 na 10 wniosków jest zatwierdzanych, a klient otrzymuje pożyczkę. Ważne jest jednak, aby klient nie posiadał wpisów w bazach dłużników!
Pożyczkodawca udostępnia pożyczki ratalne w wysokości od 1000 do 3000 zł. Okres kredytowania  może wynosić od 4 do 9 miesięcy. Decyzja kredytowa zostanie przesłana już w ciągu 7 minut. Pożyczkodawca zleci przelew natychmiast po podjęciu pozytywnej decyzji kredytowej. Administratorem danych osobowych jest firma YOLO S.A., której siedziba mieści się w Warszawie. Aby uzyskać pożyczkę online, wystarczy poprawnie wypełnić formularz online i czekać na weryfikację naszego konta bankowego. W szybki sposób jesteśmy w stanie uzyskać zastrzyk dodatkowej gotówki.

Pożyczkowy Portal

YOLO - Dane kontaktowe

Siedziba firmySiedziba firmy: ul. Twarda 18, 00-105 Warszawa
TelefonTelefon: 222 28 28 28
Godziny pracyGodziny pracy: Pn. - Pt.: 8.00 - 21.00 Sb. - Nd.: 9.00 - 18.00
E-mailE-mail: kontakt@yolo.pl

Weryfikacja w bazach dłużników

bik
big
erif
krd
kbig
kaczmarski
crif
Brak weryfikacji w bazach.

Dane firmy YOLO S.A.

Kapitał zakładowy:
KRS: 0000372319
NIP: 8971702186
REGON:

Zalety i wady firmy YOLO

YOLO – Pożyczki przez internet

Pożyczka w YOLO dostępna jest do kwoty 3 000 zł. Przedsiębiorstwo finansowe działa na Polskim rynku od 2016 roku. Wcześniej firma kojarzona była pod nazwą P.R.E.S.C.O., której główną działalnością była obsługa wierzytelności. Pożyczkodawca świadczy bezpieczne usługi, które możemy uzyskać online. Bez wątpienia YOLO dba o ochronę danych osobowych swoich klientów, co jest bardzo cenioną cechą u osób poszukujących pożyczki online. Wnioski o zaciągnięcie zobowiązania rozpatrywane są nawet w ciągu 7 minut. Cały proces wnioskowania o pożyczkę przebiega za pośrednictwem strony internetowej pożyczkodawcy.  Warto również zaznaczyć, że YOLO nie wykonuje telefonów weryfikacyjnych!

Firma YOLO jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych, co mówi nam o przejrzystości i gwarancji bezpieczeństwa instytucji finansowej. Każda zainteresowana osoba może zweryfikować wyniki finansowe pożyczkodawcy.

YOLO – Ogólne warunki

Pożyczkę w YOLO opinie mogą otrzymać osoby, które spełniają odpowiednie kryteria, które wyznaczone są przez firmę pozabankową. Pożyczkobiorca powinien posiadać polskie obywatelstwo, pełną zdolność do czynności prawnych i mieścić się w przedziale wiekowym od 21 do 70 lat. Klient zobowiązany jest do wcześniejszego zapoznania się z regulaminem i umową pożyczkową. Po jej wstępnym zaakceptowaniu należy złożyć stosowny podpisa na umowie otrzymanej od firmy YOLO. W umowie i regulaminie znajdziemy informacje dotyczące kosztów dodatkowych, jak i wszystkie dane spółki. Aby otrzymać pozytywną decyzję w sprawie przyznania wniosku o pożyczkę należy posiadać dobrą historię kredytową.

Osoby, których nazwiska figurują w bazach dłużników Biuro Informacji Gospodarczej (BIG), oraz Biuro Informacji Kredytowej (BIK), nie otrzymają pożyczki YOLO.

YOLO – Pożyczka krok po kroku

Odwiedzając stronę internetową YOLO jesteśmy w stanie w szybki i prosty sposób uzyskać pieniądze na nasze konto. Aby cieszyć się z dodatkowego przypływu gotówki, należy przejść proces zaciągania pożyczki online.

1.Pierwszym krokiem jest wybór wysokości kwoty pożyczki oraz okresu jej spłaty, jaki nas interesuje. Pod wirtualnym kalkulatorem możemy sprawdzić koszty, z jakich będzie składała się nasza pożyczka. Zapoznamy się z wysokością pożyczki, miesięcznymi ratami, kwotą raty oraz RRSO. Najniższa rata dostępna w przypadku pożyczki YOLO to 137 zł od każdego 1000 zł.

2.Po wybraniu odpowiednich parametrów klikamy “start” i zostajemy przekierowani na formularz rejestracyjny. Będziemy zobowiązani do podania naszych podstawowych danych osobowych, oraz teleadresowych.

3.Podczas wypełnienia wniosku zapoznajmy się ze zgodami i je akceptujemy.

4.W trakcie procesu rejestracji firma pożyczkowa zweryfikuje nasze dane osobowe i ich zgodność na podanym koncie bankowym. Jeżeli przejdziemy cały proces pomyślnie na naszym rachunku pojawi się kwota uzyskana z pożyczki.

YOLO nie wymaga przelewu weryfikacyjnego, użycia Instantora, Kontomatik lub innych podobnnych narzędzi.

YOLO – Koszty pożyczki

RRSO od 68% – to jedna z lepszych ofert na rynku. Najniższa możliwa rata to zaledwie 137 zł od każdego pożyczonego 1000 zł.

Pamiętaj, że zostawiając komentarz pomagasz innym!
Jeśli korzystałeś już z usług firmy YOLO zostaw swoją opinię.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie bedzie opublikowany. *wymagane pola są zaznaczone

Zobacz także...
Prześwietlamy każdą firmę pożyczkową dostępną na rynku
yolo pożyczki logo
Podobne oferty do YOLO
Uprzejmie informujemy, że oferta jest aktualnie nieaktywna.
Zapraszamy do zapoznania się z produktami innych pożyczkodawców!
Listę aktywnych pożyczkodawców znajdą Państwo na stronie głównej
Wybierz rodzaj informacji, której szukasz: